Autor Wątek: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Switch/Inne...)  (Przeczytany 1990182 razy)

0 użytkowników i 5 Gości przegląda ten wątek.

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 293
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #6600 dnia: Stycznia 16, 2015, 12:38:57 pm »
Poza tym ludzie zapominają, że to dopiero rok po premierze konsoli a już dostaliśmy Driveclub które wygląda świetnie. Quantic Dream jeszcze żadnego tytułu nie wydało, a jeśli wyda to jakość z powyższego jest do osiągnięcia moim zdaniem.

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #6601 dnia: Stycznia 16, 2015, 12:49:15 pm »
Quantic Dream wyda grę z podobną grafiką do tego co pokazał Andry, a i tak będzie źle. Sceptycy zaczną pisać, że to QTE, bardziej film niż gra itp. Zawsze tak będzie, bo ludzie często wracają do swojego pierwszego wrażenia jakie wywarła na nich dana rzecz. PS4 pierwsze wrażenie miało średnie i teraz będzie się ten smród ciągnął za konsolą. Takie ocenianie jest błędne, ale jestem przekonany, że nie zmieni się u tych osób do końca generacji.
« Ostatnia zmiana: Stycznia 16, 2015, 13:44:08 pm wysłana przez BoBaN »

Braveheart1989

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 03-04-2013
  • Wiadomości: 2 488
  • Reputacja: 14
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #6602 dnia: Stycznia 16, 2015, 13:30:05 pm »
Jak słucham tych pierdół o niedomaganiu, jednocześnie widząc infamous, drive club, killzone, the order, uncharted gdzie najmocniejsze PC mogą pomarzyć o takiej jakości grafiki, to nie wiem czy sie śmiać czy płakać

Juras

  • Sonoklap
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-10-2008
  • Wiadomości: 9 257
  • Reputacja: -9968
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #6603 dnia: Stycznia 16, 2015, 14:02:48 pm »
A komu tu niedomaga? Fanowi kobiecego krocza w peesdwójkowej oprawie? Specjaliście od ustawień obrazu tak, żeby Tekken wyglądał lepiej od Calibura? I jakimś członkom klubu BVidii, którzy screena generują trzy dni, aby pojechać obecną low tier generację.

Wulfen

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2007
  • Wiadomości: 3 312
  • Reputacja: 49
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #6604 dnia: Stycznia 16, 2015, 14:37:31 pm »
Ja tam już swoje 3 grosze wtrąciłem do tematu demka U4 i myślę, że na razie nie ma już czego komentować. Jedni się jarają samym faktem, że to U4, na mnie prezentacja wrażenia wielkiego nie robi. Czekam na więcej materiałów.

Przypomnę może jeszcze tylko sytuację sprzed kilkunastu miesięcy, premiera Crysis'a 3, Cevat Yerli mówi graczom konsolowym - to będzie maximum możliwości waszych konsol nowej generacji! Gracze konsolowi na to - gówno prawda! Przecież ten Crysis 3 na PC wygląda jak na PS3, tylko ma wyższą rozdziałkę i kilka ledwo zauważalnych efektów w wyższej jakości! To nie jest gra next gen! Na razie nie ma nawet potrzeby wydawania nowych konsol, bo PS3 sobie radzi.
No i wyszło że Yerli gadał glupoty. Killzone sf>crysis3 a uncharted 4 tą przewagę jeszcze powiększy.

Cytuj
Teksury Krzysia > wszystkie gry na ps4 w ktore do tej pory gralem.
zagraj w killzone:sf, metro redux albo far cry 4

Klosz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-03-2014
  • Wiadomości: 5 943
  • Reputacja: 44
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #6605 dnia: Stycznia 16, 2015, 22:26:47 pm »
Ja mialem to wlasnie pisac ze KZ SF jest gra ladniejsza niz C3. Nie mowie juz o tym, co sie tam dzieje, czy jaki jest dizajn niektorych leveli.

Podsumowujac poki co:

Najladniejsza gra FPP - KZ SF - PS4
Najladniejszy racer - Driveclub - PS4
Najladniejsza gra tpp - Poki co master race PC o wartosci 5-ciu PS4 na ktorym chodzi Assasyn, choc Infamous na PS4 tez nie ma sie czego wstydzic. Niebawem PS4 wraz z nadejsciem The Order a potem U4.

YHM, zdecydowanie warto miec PC za wielokrotnosc ceny PS4. :lol:
« Ostatnia zmiana: Stycznia 16, 2015, 22:35:16 pm wysłana przez Klosz »
'Muzyka uzywana jest do ksztaltowania ludzkiego umysłu. Moze byc mocna jak narkotyk, lecz jest o wiele niebezpieczniejsza, gdyz nikt nie traktuje powaznie manipulowania poprzez muzyke.'

Kyokushinman

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 17-09-2009
  • Wiadomości: 11 151
  • Reputacja: 171
  • KRYTYK GROWY
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #6606 dnia: Stycznia 17, 2015, 09:37:51 am »
Nie no na KZ:SF nie ma mocnych giera kosi wszystko.
Nawet ocenkę za oprawę mu podniosłem.
Wczoraj zainstalowałem nową aktualizacje do Assassyna Unity i giera chodzi teraz płynnie.

Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 627
  • Reputacja: 252
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #6607 dnia: Stycznia 18, 2015, 12:45:34 pm »
Nie no na KZ:SF nie ma mocnych giera kosi wszystko.
Nawet ocenkę za oprawę mu podniosłem.
Wczoraj zainstalowałem nową aktualizacje do Assassyna Unity i giera chodzi teraz płynnie.

Kyo  :shifty:

Quantic Dream wyda grę z podobną grafiką do tego co pokazał Andry, a i tak będzie źle. Sceptycy zaczną pisać, że to QTE, bardziej film niż gra itp. Zawsze tak będzie, bo ludzie często wracają do swojego pierwszego wrażenia jakie wywarła na nich dana rzecz. PS4 pierwsze wrażenie miało średnie i teraz będzie się ten smród ciągnął za konsolą. Takie ocenianie jest błędne, ale jestem przekonany, że nie zmieni się u tych osób do końca generacji.
Tak oceniają tylko osoby o okrojonych poglądach. PC'owcy zawsze będą pluć jadem, że to, że tamto. Naprawdę nie ma się co przejmować, tym bardziej, że 96% pieniaczy karty po kilka tysięcy to widziało, ale w CDA.

Jak słucham tych pierdół o niedomaganiu, jednocześnie widząc infamous, drive club, killzone, the order, uncharted gdzie najmocniejsze PC mogą pomarzyć o takiej jakości grafiki, to nie wiem czy sie śmiać czy płakać
To trochę jakbyś miał Veyrona i jeździł 44km/h po mieście. Olbrzymia moc, ale niewykorzystany potencjał. Na poprzedniej generacji też tak było. Mój PC, podobnie jak obecnie, był znacznie mocniejszy niż konsole, a sama karta kosztowała więcej niż obie konsole razem wzięte, a później jeszcze bliźniak dołączył.

Cóż z tego skoro Uncharted, Kz Drugi, Uncharted Drugi i GoW III rozbijały system. Inna sprawa, że jakby się na PC ukazały, wyglądały by jeszcze lepiej, ale się miały nań swojej premiery.


Ja mialem to wlasnie pisac ze KZ SF jest gra ladniejsza niz C3. Nie mowie juz o tym, co sie tam dzieje, czy jaki jest dizajn niektorych leveli.

Podsumowujac poki co:

Najladniejsza gra FPP - KZ SF - PS4
Najladniejszy racer - Driveclub - PS4
Najladniejsza gra tpp - Poki co master race PC o wartosci 5-ciu PS4 na ktorym chodzi Assasyn, choc Infamous na PS4 tez nie ma sie czego wstydzic. Niebawem PS4 wraz z nadejsciem The Order a potem U4.

YHM, zdecydowanie warto miec PC za wielokrotnosc ceny PS4. :lol:

Z DC zgodzę się, ale pamiętajmy, że konkurentów można zliczyć palcach jednej dłoni, a każda niemal jest bardziej leciwa.
Z grą trzeciej osoby - racja. Ja zachwycałem się już Unity w listopadzie, gdy grę sobie kupiłem. Pomimo klatek i rozdzielczości, gra robiła ogromne wrażenie.

Natomiast gdy to w ustawieniach ultra włączyłem (po teksturach jakoś specjalnie różnicy nie widać) i w fHD (widać, ale szału nie ma), to gra miażdżyła, głównie za sprawą ultrapłynnej animacji rzędu 59.9-60.
Coś niebywałego.

Jestem szalenie ciekaw Kingdom Under Fire II oraz Batmana nowego.

Jeżeli chodzi o FPS, to aż chyba sobie włączę Kryzysa Trzeciego obok Kz SF w celu odświeżenia opinii, ale jak pamiętam, jednak :



Mistrz.

Kyokushinman

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 17-09-2009
  • Wiadomości: 11 151
  • Reputacja: 171
  • KRYTYK GROWY
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #6608 dnia: Stycznia 18, 2015, 12:57:32 pm »
Nie no na KZ:SF nie ma mocnych giera kosi wszystko.
Nawet ocenkę za oprawę mu podniosłem.
Wczoraj zainstalowałem nową aktualizacje do Assassyna Unity i giera chodzi teraz płynnie.

Kyo  :shifty:

Niech się chociaż z tego cieszą sonoklapy na forum :naughty:.
Powiedzmy, że minimalnie się załapał na wyższą.

Krzysiu

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 13-06-2008
  • Wiadomości: 14 543
  • Reputacja: 174
  • Stać! Policja!
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #6609 dnia: Stycznia 18, 2015, 13:01:58 pm »
Rzęsisty deszcz, a łysol suchutki jak papierek.

Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 627
  • Reputacja: 252
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #6610 dnia: Stycznia 18, 2015, 13:12:42 pm »
Deszcz w Kz SF to jakaś binarna kpina.



Kyokushinman

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 17-09-2009
  • Wiadomości: 11 151
  • Reputacja: 171
  • KRYTYK GROWY
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #6611 dnia: Stycznia 18, 2015, 13:18:58 pm »
Deszcz w Kz SF to jakaś binarna kpina.
Kpina to mało powiedziane.
Zalatuje katastrofą wizualna wręcz i nijak ma się do całości.

wsciekly_blondyn

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2004
  • Wiadomości: 4 054
  • Reputacja: 25
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #6612 dnia: Stycznia 18, 2015, 15:43:55 pm »
Jak II Renegade

Lem++

  • Global Moderator
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 07-11-2008
  • Wiadomości: 10 698
  • Reputacja: 209
  • 07.11.2008 - 16.08.2010 †
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #6613 dnia: Stycznia 18, 2015, 15:56:58 pm »
I tak oto z gry z pieknym bajkowym designem, ktory byl bardzo przyjemnym dla oka robi sie naladowane technologia Crysisosowe gowno, ale blacharnia i tak sie jara. [']

Mam nadzieje, ze zaden pracownik z ND tego nie zobaczy bo to bylby dla niego i jego pracy potwarz.

Dziekuje. Dobranoc.

lupinator

  • Gość
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #6614 dnia: Stycznia 18, 2015, 16:01:39 pm »
Też to widziałem rano i się zastanawiałem, komu się chce robić takie gówno. Zupełnie pomysł i wykonanie z dupy.

Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 627
  • Reputacja: 252
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #6615 dnia: Stycznia 18, 2015, 16:26:55 pm »
I tak oto z gry z pieknym bajkowym designem, ktory byl bardzo przyjemnym dla oka robi sie naladowane technologia Crysisosowe gowno, ale blacharnia i tak sie jara. [']

Mam nadzieje, ze zaden pracownik z ND tego nie zobaczy bo to bylby dla niego i jego pracy potwarz.

Dziekuje. Dobranoc.
Daj spokój, nawet 16 nie ma  :happy2:

Kert

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 21-01-2008
  • Wiadomości: 16 546
  • Reputacja: 255
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #6616 dnia: Stycznia 18, 2015, 16:30:19 pm »
Dziwi mnie trochę takie podejście. Design jest daleki od gier, ale ja to przede wszystkim widzę, jako doskonały sposób na szlifowanie umiejętności amatorów/ludzi w branży, którzy w domowych warunkach mogą się jeszcze podszkolić. Sam, gdybym miał odpowiednią maszynę, czy chęci i umiejętności złapałbym zajawkę na zrobienie sobie levelu z ulubionej gierki, niekoniecznie w duchu oryginału ze względu na narzędzia, jakimi operuję. Każdy robi ze swoim czasem, co chce.
Szczególnie dziwi mnie Lem, który szuka zapewne najlepszego miejsca dla siebie w branży, a jeździ po stworzonym levelu, który rozwija umiejętności jego twórcy. Po co te komentarze, skoro nikt z tego nie zrobi pełnoprawnej gry pod egidą marki J&D, dopóki takie ND/Sony nie ściągnie chomąta z praw do gierki. A jeśli nazwie inaczej, jako "fan produkcja" i udostępni, to przecież nie trzeba wspierać i kupować, proste. Co dobrego jest z rozwijania domowych zabaw pokazało Black Mesa Source, które "ukończyłem" (brak Xen) z przyjemnością, a które jest w pełni darmowe.



Mam je**ć design, bo nie pasuje do gierki, Crash to jakiś paralita, animacja siedzi kompletnie:

?
Ktoś chciał się pochwalić zapewne domową graficzną robótką, wystarczy nie oglądać, ale nie, trzeba zjebać i napisać "Dziękuję, dobranoc".
« Ostatnia zmiana: Stycznia 18, 2015, 16:33:03 pm wysłana przez Kert »

Krzysiu

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 13-06-2008
  • Wiadomości: 14 543
  • Reputacja: 174
  • Stać! Policja!
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #6617 dnia: Stycznia 18, 2015, 16:32:24 pm »


Mi pyknął jak to oglądałem pierwszy raz :oops:

lupinator

  • Gość
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #6618 dnia: Stycznia 18, 2015, 16:38:14 pm »
Kert, te zabawy w Crasha wyglądają przynajmniej fajnie i naprawdę pracochłonnie, ale trzeba mieć zesrane ego, żeby zrobić poziom z JAKa w edytorze Crysisa (dosłownie, przecież tak to wygląda) i pokazywać to światu pod oryginalną nazwą gry z dopiskiem "reborn".

Kert

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 21-01-2008
  • Wiadomości: 16 546
  • Reputacja: 255
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #6619 dnia: Stycznia 18, 2015, 16:52:42 pm »
Tak?
Nazwy filmików, które wrzuciłem to:
"Crash Bandicoot 2012 HD"
"Crash Bandicoot Returns"
trzeba mieć zesrane ego, żeby zrobić poziom [...] w edytorze [...] i pokazywać to światu pod oryginalną nazwą gry z dopiskiem [...].

Zostaję przy swoim.

lupinator

  • Gość
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #6620 dnia: Stycznia 18, 2015, 16:58:31 pm »
No chyba widzę jak się nazywa ten Crash dlatego napisałem pierwsze zdanie w swoim poście. Tam są jakieś podstawy ku temu i to nie jest robota tylko i wyłącznie w edytorze. Kurwa, czuję się jak na reddicie teraz.

Lem++

  • Global Moderator
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 07-11-2008
  • Wiadomości: 10 698
  • Reputacja: 209
  • 07.11.2008 - 16.08.2010 †
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #6621 dnia: Stycznia 18, 2015, 19:18:46 pm »
No, takie prace sa super, szczegolnie jak sie patrzy na najwyzej oceniane komentarze blachar:
Cytuj
This is how jak 4 should be.
Cytuj
this needs to be seen by every jak fan and naughty dog
Cytuj
JESUS FUCKING CHRIST THAT LOOKS SEXY

A potem na forach ludzie pisza "znow ten plastikowy blacharski design". Jak dla mnie to koles wykazalby sie duzo wiekszym skillem gdyby popracowal nad designem tych scen, a nie zywcem podpierdolil technologie z CryEngine 3, poukladal palmy i zadowolony. Nie chcemy takich ludzi w swiecie konsol. Zero kudosow.

Dobrze, ze sa tez takie komentarze:
Cytuj
While this is gorgeous work, I would personally hate to see a Jak and Daxter game look like this. The game has a very cartoony art style and this doesn't fit it. It looks pretty but... it doesn't fit into the art style of Jak and Daxter games, if you get my meaning
Faith in Humanity Restored.
« Ostatnia zmiana: Stycznia 18, 2015, 19:20:21 pm wysłana przez Lem++ »

Kert

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 21-01-2008
  • Wiadomości: 16 546
  • Reputacja: 255
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #6622 dnia: Stycznia 18, 2015, 19:40:50 pm »
Jeśli patrzysz na to przez pryzmat zaawansowanego stadium raka, jakim są komentarze na youtubie, to gratuluję odpowiedniego poszukiwania argumentów. Nie zrozumiałeś, o co mi chodziło, ale hejt i dzielenie na obozy się zgadza. W oczekiwaniu na Twój skill życzę tymczasem większego poczucia dystansu.
« Ostatnia zmiana: Stycznia 18, 2015, 19:43:41 pm wysłana przez Kert »

Mrocz

  • Gość
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #6623 dnia: Stycznia 18, 2015, 22:31:22 pm »
Kert ma racje. Z tego "blacharskiego" modowania często wychodzą naprawdę zajebiste rzeczy. Taki Black Mesa Source czy też MechWarrior Living Legends, albo Skywind (morrowind na silniky Skyrim). Wiadomo, że takie tytuły jak Crash czy Jak cierpią na przesiadce na silniki typu "CryEngine" nie mniej, trzeba docenić talent twórców, że byli wstanie przerobić gierkę FPP na platformówkę. Grywalność pomijam, bo jest wątpliwa, ale większość tych modów służą po prostu zdobyciu doświadczenia lub czystej pasji tworzenia tego typu gier ;)

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #6624 dnia: Stycznia 18, 2015, 22:57:54 pm »
Czepianie się modderów, zę zrobili Jaka na cryengine niezłą beka :lol:

Napiszcie jeszcze, ze "hajsy z jutuba" zarabiają na tym, ze nazwali filmik "jak reborn"...

Większość osób robi to dla funu i pewnie się cieszy, że takie coś zrobiła i tyle. Założę się, że i tak nigdy to nie powstanie do końca, ale może ktoś lubi sobie czasem zrobić jakieś pierdoły w edytorze. Niektórzy piszą na forumku, czytają książki, oglądają filmy - inni dla przyjemności sobie tworzą gry z dzieciństwa na silniki Cry3. Wulfen robi teksturki, ja sobie robię apki do gównianej gry opartej na silniku quake2 i w sumie nic to mi nie daje. Rozumiem, że jakbym sobie odtworzył jakiś levelek z innej gry, to od razu bym "sprofanował" gierkę według co niektórych? Czepianie się, że zrobił palmy z crysisa czy cholera wie co śmieszne. Przecież nie o to chodzi w modach itp. a gośc filmik raczej nie nakręcił dla takich Lemów tylko dla społeczności co umie coś jednak zrobić w CE3.

Lem++

  • Global Moderator
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 07-11-2008
  • Wiadomości: 10 698
  • Reputacja: 209
  • 07.11.2008 - 16.08.2010 †
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #6625 dnia: Stycznia 18, 2015, 23:36:27 pm »
Gdzie ja napisalem, ze im zabraniam robic takie rzeczy? o_O Niech sie ucza, niech podbijaja sobie skilla, szacun, ale to nie oznacza ze mi sie ich praca musi podobac :roll:
Dla mnie to wyglada tak:
Blachy sie jaraja bo jest tam tona ficzerow jak w filmikach bVidii, a ze calosc wyglada jak kupa to juz nikogo nie interesuje. Sa ficzery, wszyscy sie jaraja, modderzy tacy dobrzy, pc master race <3
Ale to moze dlatego, ze nie cierpie tego podgatunku :troll:

Kert

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 21-01-2008
  • Wiadomości: 16 546
  • Reputacja: 255
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #6626 dnia: Stycznia 19, 2015, 00:02:41 am »
Abstrahując od wypowiedzi Mrocza i Mastera.
kur**, nie masz swojego rozumu i nie wyrobiłeś sobie dystansu, żeby drażnić umysł komentami na yt i jeszcze dorabiać do tego filozofię? Chłop zrobił sobie level, można popatrzeć, a Ty się wkurwiasz, bo mu trolle przytakują, a to nie jest przecież ten cudowny design "Jak & Daxter". Tylko debil przytaknąłby, że jest i coś z tego ukręcą, ale Ty używasz tych wywodów randomów internetowych jeszcze jako poparcia swojego argumentu. Ręce opadają.
« Ostatnia zmiana: Stycznia 19, 2015, 00:07:58 am wysłana przez Kert »

el becetol

  • Gość
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #6627 dnia: Stycznia 19, 2015, 01:01:40 am »
Lem ma rację. Z master race jest jak z islamistami, lata was przekonywaliśmy że wpuszczanie ich do europy skończy się na mordowaniu nieislamistów na ulicach, ale ch** ciągle było pierdolenie że tolerancja i multikultrowość, a oni się przestawią na naszą kulturę i będzie super ekstra menciu cool. I jak jest teraz? Kto miał rację? My, czy lewica? Teraz odpowiedź jest jasna, ale jak mówiłem to 6-8 lat temu to był wielki krzyk jaki jestem nietolerancyjny. Z blacharstwem jest to samo, chociaż są zdecydowanie bardziej fanatyczni niż ISIS. Tolerowanie modów, steama i całej reszty tego gnoju skończy się śmiercią pięknych i oryginalnych gier wideo. Już nam blacharkie spierdoliny przyniosły na konsole swoje zjebane rozwiązania jak DLC, F2P, płatny online (WoW przetarł szlaki, czy wcześniej Ultima), durne fpsy (Counter strike najchujowsza gra w historii, protoplasta codów), wypuszczanie niedokończonych gier bo steam greenlight taki super praise gaben, brak fabuły w grach i całą resztę tego jebanego raka którego na PS2 nie było, a na pc był wychwalany. Ale zanim wy ciemięgi to zobaczycie, będzie już za późno i będziemy grali tylko w mody do crysisa i skyrima, albo od 15 lat w CS jak pecetowe melepety.
« Ostatnia zmiana: Stycznia 19, 2015, 01:03:35 am wysłana przez el becetol »

Krzysiu

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 13-06-2008
  • Wiadomości: 14 543
  • Reputacja: 174
  • Stać! Policja!
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #6628 dnia: Stycznia 19, 2015, 01:04:55 am »
hehe

el becetol

  • Gość
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #6629 dnia: Stycznia 19, 2015, 01:14:24 am »
#mówięjakjest

Wulfen

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2007
  • Wiadomości: 3 312
  • Reputacja: 49
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #6630 dnia: Stycznia 19, 2015, 02:01:56 am »
Akurat mody to fajna sprawa. Taki zmodowany doom 3 wygląda 10 razy lepiej niż wydany później, gówniany BFG edition. Durny blacharz mógł sobie wygrzebać starego dooma, doinstalować mody i miał coś znacznie lepszego niż wersja konsolowa, za którą konsolowiec musiał sporo zapłacić (a jak konsolowiec grał jeszcze wcześniej na xboxie1  to zapłacił 2 razy za to samo w gorszej jakości). Modami do crysis też się kiedyś bawiłem i sam coś tam próbowałem podrasować grafikę   :oops:  :D





A blacharze to rzeczywiście podludzie. ;)
« Ostatnia zmiana: Stycznia 19, 2015, 02:07:22 am wysłana przez Wulfen »

el becetol

  • Gość
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #6631 dnia: Stycznia 19, 2015, 02:06:39 am »
Kebaby z baraninką też bywają dobre, ale nie zmienia to ogólnego obrazu islamu.

Kert

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 21-01-2008
  • Wiadomości: 16 546
  • Reputacja: 255
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #6632 dnia: Stycznia 19, 2015, 07:21:17 am »
No grubo Becet, grubo. Jak zrobię sobie projekt w domowych pieleszach jakiegoś istniejącego elementu, tylko na swoją modłę, to zamiast konstruktywnej krytyki pod egidą szlifowania skilla ktoś sobie to weźmie do serca, nazwie mnie fanatykiem, moją pracę spierdoliną i przyrówna do grupy religijnej.
Grupy tematyczne, czy fora grafiki 3D dla twórców amatorów to pewnie siedlisko samych wirtualnych sabotażystów, którzy gotowi są podłożyć bombę i zasiać strach w konsolowej braci. I kto tu jest zacietrzewiony :lol:

Nie lubię dzielenia na obozy, ale płynąc Twoim nurtem tak daleko idących wniosków polecam też zastanowić się, na jakim sprzęcie tworzyło/tworzy się sporo gier na konsole i na jakim uczyli się oraz pracowali Ci, którzy m.in. dzięki temu trafili do ekip odpowiedzialnych za najlepsze exy konsolowe. Odpowiedź będzie zaskakująca, bo jeszcze się okaże, że niewinna i cnotliwa branża od dawna i non stop ciągnie druta swemu fanatycznemu oprawcy i okupując jego kuźnie.

s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #6633 dnia: Stycznia 19, 2015, 07:30:45 am »
becetol jaki prawilniak  :lol:
jeszcze trochę dlc i na dżihad z master race pójdzie  :lol:

el becetol

  • Gość
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #6634 dnia: Stycznia 19, 2015, 10:10:34 am »
becetol jaki prawilniak  :lol:
jeszcze trochę dlc i na dżihad z master race pójdzie  :lol:

Nie odwracaj kota ogonem, to master race robi dżihad, niszcząc rynek gier. Zdaniem tych rozwrzeszczanych baranów z hasłem fps uakbar najlepiej jakby wszystkie gry wyglądały gównianie jak CS, byle tylko działały w 240 fpsach - a gry mają wychodzić niedokończone, bo przecież gracze sobie sami modami naprawią  :lol:

Grupy tematyczne, czy fora grafiki 3D dla twórców amatorów to pewnie siedlisko samych wirtualnych sabotażystów, którzy gotowi są podłożyć bombę i zasiać strach w konsolowej braci.

http://www.reddit.com/r/pcmasterrace

Polecam najwieksze forum typowych pecetowców. Naprawdę dużo tam o robieniu grafiki w domowym zaciszu :lol: Jak ostatnio PC gamer delikatnie wspomniał, że mogliby przestać odnosić się do nazistowskich ideałów, ci twoi spokojni twórcy grafiki 3d zaczęli go doxxować. Swatting i inne zachowania typowe dla blacharni to nie jest zwykły terroryzm? Znowu się obudzisz jak będzie za późno.

Nie lubię dzielenia na obozy, ale płynąc Twoim nurtem tak daleko idących wniosków polecam też zastanowić się, na jakim sprzęcie tworzyło/tworzy się sporo gier na konsole



Najlepszy samochód to ten żółty bo przecież na nim się robi pojazdy jakimi jeżdżą kierowcy.

s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #6635 dnia: Stycznia 19, 2015, 10:15:10 am »
nigdy nie sądziłem, że banda pryszczatych wyrostków może 30-latkowi tak wejść za skórę.

btw. becetol, jakie widzisz rozwiązanie? muzlimów to wiem, że byś najchętniej wysiedlił z europy/tego świata.
co z master race? zakazać steam? może siać ziarno wkurwienia na reddicie? wystrzelać? ;)

el becetol

  • Gość
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #6636 dnia: Stycznia 19, 2015, 10:20:10 am »
nigdy nie sądziłem, że banda pryszczatych wyrostków może 30-latkowi tak wejść za skórę.

Ale nie obrażaj kerta i mastera, bo cie wujek zbanuje :(


btw. becetol, jakie widzisz rozwiązanie?



Wystarczy żeby dobrzy ludzie reagowali jak widzą zło. Nie można milczeć kiedy widzi się z jaką wściekłością rzucili się na Lema.
« Ostatnia zmiana: Stycznia 19, 2015, 10:25:23 am wysłana przez el becetol »

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #6637 dnia: Stycznia 19, 2015, 10:22:30 am »
nigdy nie sądziłem, że banda pryszczatych wyrostków może 30-latkowi tak wejść za skórę.

Ale nie obrażaj kerta i mastera, bo cie wujek zbanuje :(

s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #6638 dnia: Stycznia 19, 2015, 10:30:34 am »
nigdy nie sądziłem, że banda pryszczatych wyrostków może 30-latkowi tak wejść za skórę.
Ale nie obrażaj kerta i mastera, bo cie wujek zbanuje :(

nie odwracaj kota ogonem

becetol jaki prawilniak  :lol:
jeszcze trochę dlc i na dżihad z master race pójdzie  :lol:

nie odwracaj kota ogonem



hahaha.
beka rolls  :rotfl: :rotfl: :rotfl:
« Ostatnia zmiana: Stycznia 19, 2015, 10:34:13 am wysłana przez s00s »

Kert

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 21-01-2008
  • Wiadomości: 16 546
  • Reputacja: 255
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #6639 dnia: Stycznia 19, 2015, 10:45:14 am »

http://www.reddit.com/r/pcmasterrace

Polecam najwieksze forum typowych pecetowców. Naprawdę dużo tam o robieniu grafiki w domowym zaciszu :lol:
/r/pcmasterrace, jako odniesienie to poziom poszukiwania argumentów na podstawie trollujących komentarzy na yt, o którym napisałem Lemowi. To tak, jakbym linkował w dyskusji o kulturystyce do /fit/, a o narodowościach do /int/. Chyba, że masz wybitnie wąskie spojrzenie, o co bym Cię nie podejrzewał.

Nie lubię dzielenia na obozy, ale płynąc Twoim nurtem tak daleko idących wniosków polecam też zastanowić się, na jakim sprzęcie tworzyło/tworzy się sporo gier na konsole


Najlepszy samochód to ten żółty bo przecież na nim się robi pojazdy jakimi jeżdżą kierowcy.
Nie odwracaj kota ogonem

Uogólniłeś, zamiotłeś wszystkich, którzy w ogóle śmieją zrobić cokolwiek w wolnym czasie na kompie do jednego wora, dojebałeś się do sprzętu jako największego raka toczącego branżę, a teraz, że "dobre blaszki", bo dzięki nim mamy gry na konsole. Ja kiedyś zrobiłem sobie zaporę wodną w 3d z otoczeniem na podstawie istniejącego modelu, ustawiłem kamerą "wirtualną wycieczkę" i udostępniłem kolegom. W mniemaniu Beceta mam mentalność wirtualnego terrorysty zagrażającemu fundamentom dziewiczych i czystych sprzętów do gier. Loleczki tak mocne.
I wygodnie ominąłeś, więc powtórzę:
na jakim sprzęcie tworzyło/tworzy się sporo gier na konsole i na jakim uczyli się oraz pracowali Ci, którzy m.in. dzięki temu trafili do ekip odpowiedzialnych za najlepsze exy konsolowe. Odpowiedź będzie zaskakująca, bo jeszcze się okaże, że niewinna i cnotliwa branża od dawna i non stop ciągnie druta swemu fanatycznemu oprawcy i okupując jego kuźnie.
Dopasowane do Twojego toku myślenia.

nigdy nie sądziłem, że banda pryszczatych wyrostków może 30-latkowi tak wejść za skórę.

Ale nie obrażaj kerta i mastera, bo cie wujek zbanuje :(
Nie wiem, co to za insynuacje, ale nie obraziłem Cię, grzecznie odniosłem się do postu Lema, ale wpadłeś i zrobiłeś burdel, jakby nagle każdy był w bojówce dżihadystów i teraz jeszcze nie szczędzisz personalnych epitetów. Polecam spojrzeć w lustro, bo jedynym zacietrzewionym osobnikiem z poziomem odpowiedzi i myślenia na poziomie gimnazjalisty w bieżącej dyskusji jesteś Ty. Ja nie jebię ludzi za to, że pokazują swoją robotę graficzną w necie z powodu pozornego gwałtu na designie platformówki. Ale nagle stałem się zwolennikiem podziału na obozy, ołtarzyków dla blaszki, dlc, pay to win, płatnego on-line i największego kurewstwa jakie przelewa się przez internety. #tylkotwardalogikabecetowegopierdolamento
« Ostatnia zmiana: Stycznia 19, 2015, 10:59:09 am wysłana przez Kert »