Autor Wątek: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Switch/Inne...)  (Przeczytany 1989796 razy)

0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.

Mrocz

  • Gość
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #10480 dnia: Stycznia 13, 2016, 11:07:15 am »
Ogólniena tym forum od paru jednostek powstał tu taki Mit klapów, tylko dlatego, że Xbox i blacha otrzymuje ostrą krytykę. No ale kur**! Czego się spodziewać, że wszyscy będą jarać się gierkami z Xboxa czy blachy jak 90% tutejszych użytkowników wybrało inną konsolę z LOGICZNYCH względów i był to ich pełny świadomy wybór. Czy naprawdę, żeby nie być fanboyem trzeba chwalić wszystko co wychodzi? Nie można stwierdzić: "te gry na konsolę A mi się nie podobają, dobrze, że mam konsolę B" bez otrzymania łatki klapa/fanboya... :/

iko

  • Gość
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #10481 dnia: Stycznia 13, 2016, 11:50:11 am »
Wy naprawde dalej nie ogarniacie. o_O pzdr.

Mrocz

  • Gość
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #10482 dnia: Stycznia 13, 2016, 11:54:58 am »
Wy naprawde dalej nie ogarniacie. o_O pzdr.

Powiedziała osoba, która kupiła konsole dla rednera gierki, o której nic nie wiadomo po za tym, że wychodzi też na PC ;) pzdr :P

Juras

  • Sonoklap
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-10-2008
  • Wiadomości: 9 257
  • Reputacja: -9968
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #10483 dnia: Stycznia 13, 2016, 12:01:50 pm »
Wy naprawde dalej nie ogarniacie. o_O pzdr.
Zajebiście ogarniam powód zakupu kloca upośledzonego dla Dark Souls 3 i renderka nie wiadomo kiedy/ nie wiadomo co, bo jaranko soulsami i jednoczesne olanie Bloodborne, najlepszej gry z "serii". |-((0o/_\o0))-| jswgtdpojj.

iko

  • Gość
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #10484 dnia: Stycznia 13, 2016, 12:14:51 pm »
Ktoś kupuje konsole dla exów, drogi Mroczu czy to złe? pzdr horizon, tlg, boundless pozamiata w obozie sony.

Mrocz

  • Gość
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #10485 dnia: Stycznia 13, 2016, 12:16:13 pm »
Ktoś kupuje konsole dla exów, drogi Mroczu czy to złe? pzdr horizon, tlg, boundless pozamiata w obozie sony.

Nie źle. Dobrze... Problem w tym, że ty kupiłeś dla multiplatform, które będa dodatkowo upośledzone na Xboxie xD
Pamiętam co wymieniałeś z tych exów ;) Po za gearsami to wszystko wychodzi na PS4 i/lub PC :P

iko

  • Gość
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #10486 dnia: Stycznia 13, 2016, 12:44:18 pm »
tak tylko ja chce to chłonąc na 65, i mieć to na konsoli. pozdro

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #10487 dnia: Stycznia 13, 2016, 12:49:14 pm »
Ameba pisze o ogarnianiu XD

iko

  • Gość
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #10488 dnia: Stycznia 13, 2016, 12:57:28 pm »
hehe i tak cie lubie Iras XD

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 979
  • Reputacja: 120
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #10489 dnia: Stycznia 13, 2016, 13:00:48 pm »
Za ta kasę za jaką wziął XO to i tak pewnie dobrego kompa nie kupi, wiec to że gra pojawia się na PC to żaden argument.

Cytuj
Ogólniena tym forum od paru jednostek powstał tu taki Mit klapów, tylko dlatego, że Xbox i blacha otrzymuje ostrą krytykę. No ale kur**! Czego się spodziewać, że wszyscy będą jarać się gierkami z Xboxa czy blachy jak 90% tutejszych użytkowników wybrało inną konsolę z LOGICZNYCH względów i był to ich pełny świadomy wybór. Czy naprawdę, żeby nie być fanboyem trzeba chwalić wszystko co wychodzi? Nie można stwierdzić: "te gry na konsolę A mi się nie podobają, dobrze, że mam konsolę B" bez otrzymania łatki klapa/fanboya... :/

Widzisz, wszystko fajnie ale to powinno działać w obydwie strony ;) Czyli np nikt nie powinien mieć pretensji o to, że ktoś np uważa DC za gierkę godną smartfona, albo Ordera za cieniznę. Mit nie powstał tylko dlatego że XO zbiera od czasu do czasu niezasłużoną krytykę.

Ale mniejsza o to ;)

Klosz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-03-2014
  • Wiadomości: 5 943
  • Reputacja: 44
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #10490 dnia: Stycznia 13, 2016, 13:03:44 pm »
Cytuj
ktoś uważa DC za gierkę godną smartfona, albo Ordera za cieniznę.

To sie nadaje do lewicowej logiki. Kompletny brak zdrowego rozsadku. I tak, zdrowy rozsadek nakazuje nie mowic tak o tych produkcjach.
'Muzyka uzywana jest do ksztaltowania ludzkiego umysłu. Moze byc mocna jak narkotyk, lecz jest o wiele niebezpieczniejsza, gdyz nikt nie traktuje powaznie manipulowania poprzez muzyke.'

Mrocz

  • Gość
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #10491 dnia: Stycznia 13, 2016, 13:13:22 pm »
Widzisz, wszystko fajnie ale to powinno działać w obydwie strony ;) Czyli np nikt nie powinien mieć pretensji o to, że ktoś np uważa DC za gierkę godną smartfona, albo Ordera za cieniznę. Mit nie powstał tylko dlatego że XO zbiera od czasu do czasu niezasłużoną krytykę.

Ale mniejsza o to ;)

Tylko jest różnica między konstrutywną krytyką, a zwykłym pierdoleniem.

Bo porównywanie DC do gierki godnej smartphona mogłeś tylko ty wymyślić. Uważać sobie tak możesz, ale nie dziw się, że ludzie nie zgadzają się z twoją opinią.

Hipotetycznie ja też mogę sobie latać po forach i krzyczeć, że Forza 6 jest brzydsza od Gran Turismo 2 i ma model jazdy gorszy od Need For Speeda pytanie ile w tym prawdy będzie? Będzie tak samo uznane jako pierdolenie. I co? Ludzie co mnie wyśmieją to są Xboty? Raczej nikt by tak ich nie nazwał.

Natomiast sprawa z The Orderem jest prosta. Uważać Ordera za cienizne każdy może, i sporo osób to robi na tym forum, ale jak ktoś próbuje wyśmiewać innych, że im się podoba + ma ból dupy, że ktoś sobie wymienił go jako nominacje do gry roku to trochę słabsza sprawa nie sądzisz?

Ale oczywiście, jak ktoś lubi Ordera to od razu jest klapem co? :lol:
To właśnie u Ciebie to nie działa w obie strony a nie u nas ;)
« Ostatnia zmiana: Stycznia 13, 2016, 13:15:27 pm wysłana przez Mrocz »

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 293
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #10492 dnia: Stycznia 13, 2016, 13:13:34 pm »
DC gierka na smartfona :lol:

iko

  • Gość
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #10493 dnia: Stycznia 13, 2016, 13:13:56 pm »
Unli ja Ciebie ogarniam, tylko exy rządzą sie własnymi prawami. ps. no i nagraj jakiegoś seta.

Klosz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-03-2014
  • Wiadomości: 5 943
  • Reputacja: 44
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #10494 dnia: Stycznia 13, 2016, 13:22:27 pm »
Mateone kazdy kupuje co chce. Tylko problem pojawia sie wlasnie kiedy ktos pisze ze DC to gra jak na smartphone'a czy Forza6 jest wiekszym simem niz np. Project Cars. Trzeba umiec zachowac zdrowy rozsadek. ;)

Na seta poki co nie mam czasu, a i musial bym kupic druga zew. karte dzwiekowa pod mojego Maca. ;) Wiec nie spodziewaj sie go szybko.
'Muzyka uzywana jest do ksztaltowania ludzkiego umysłu. Moze byc mocna jak narkotyk, lecz jest o wiele niebezpieczniejsza, gdyz nikt nie traktuje powaznie manipulowania poprzez muzyke.'

Mrocz

  • Gość
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #10495 dnia: Stycznia 13, 2016, 13:27:01 pm »
Mateone kazdy kupuje co chce. Tylko problem pojawia sie wlasnie kiedy ktos pisze ze DC to gra jak na smartphone'a czy Forza6 jest wiekszym simem niz np. Project Cars. Trzeba umiec zachowac zdrowy rozsadek. ;)

Wpis.

W obie strony to działa tak, krytyka jakiejkolwiek gry jest w pełni uzasadniona pod warunkiem, że jest czymś poparta, a nie zwykłym pierdoleniem, ewentualnie można zaznaczyć wyraźnie, że jest to osobiste zdanie. Ja tam nie raz pisałem, że jakaś gra mi się nie podoba, nawet jak nie umiem tego uzasadnić to wyraźnie piszę, że po prostu nie jest w moim stylu.

Niektórzy natomiast mają wielki ból dupy o krytykę/pochwałę danego tytułu. Najlepszym przykładem jest wielki ból dupy przeciwników The Order, że parę osób sobie go wybrało na nominację gry roku. I co? Problem? Ta gra nie ma prawa nikomu się podobać tak mocno?

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #10496 dnia: Stycznia 13, 2016, 13:33:49 pm »
Przecież na tym forum każdy może mieć własne zdanie, a piętnowana jest tylko głupota. Nie Xell, głupota to nie jest własne zdanie!

Mrocz

  • Gość
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #10497 dnia: Stycznia 13, 2016, 13:42:03 pm »
Przecież na tym forum każdy może mieć własne zdanie, a piętnowana jest tylko głupota. Nie Xell, głupota to nie jest własne zdanie!

Tak swoją drogą to forum to ładna analogia obecnej sytuacji na świecie...

Nie popierasz głupot i bzdur wypisywania ich, a tym bardziej wprowadzania jako norma => Jesteś klapkiem na forum/nazistą, rasistą, nacjonalistą, słoikiem w życiu.

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 979
  • Reputacja: 120
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #10498 dnia: Stycznia 13, 2016, 14:22:07 pm »
Mrocz, porównanie DC do gierki na smartfony jest jak najbardziej uzasadnione.

W grze na smartfony jeździsz i zbierasz gwiazdki? Taki typowy Angry Birds-system - tak
W DC jeździsz i zbierasz gwiazdki? - tak

Formuła w obydwu wypadkach bardzo podobna, uważam że na dużej konsoli wymagana jest nieco ciekawsza mechanika niż takie pierdoły. To jest na prawdę słabe, i jedyne czym się gra broni, to głównie grafika i może multiplayer ze znajomymi. Singleplayer jest ubogi niestety.
Swoją krytykę tego elementu uznaję więc za konstruktywną i właściwą. Może nieco drastyczną, drażniącą, ale mówię jak jest.

Nazywając to pierdoleniem, świecisz przykładem tego o czym pisałem - krytyka gierek Sony jest na tym forum bardzo ciężko trawiona przez wiele osób, podczas gdy Xboxy czy PC to można je**ć nawet za to, że sobie ktoś czat na ekranie opcjonalnie włącza, albo że kałuże za duże.

Klosz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-03-2014
  • Wiadomości: 5 943
  • Reputacja: 44
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #10499 dnia: Stycznia 13, 2016, 14:30:47 pm »
Przeciez w Driveclub nie tylko chodzi o zbieranie gwiazdek. Masz tez wyzwania czasowe, pokonanie trasy/odcinka w lepszym stylu, plus drift i tryb tour. Jak na arcade racera jest wiecej niz wystarczajaco. Zas cala reszta, czyli model jazdy, grafika, oprawa dzwiekowa, multiplayer to zupelnia inna liga niz gra na smartphone'y. Wiec wpisujesz sie w opowiadanie glupot o DC. :roll:

Owszem chcialbym jeszcze dostac NFS HP w next genowej oprawie, ale to moze sie predzej czy pozniej stac. Bedac uzupelnieniem arcade racer'ow.

'Muzyka uzywana jest do ksztaltowania ludzkiego umysłu. Moze byc mocna jak narkotyk, lecz jest o wiele niebezpieczniejsza, gdyz nikt nie traktuje powaznie manipulowania poprzez muzyke.'

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #10500 dnia: Stycznia 13, 2016, 14:37:47 pm »
Zbierasz gwiazdki = gra na smartfony  :lol:

W Forcy się tylko jeździ w kółko i nawet gwiazdek nie ma czyli co? Gra nie nadaje się nawet na smartfony?  :lol:

:wall_bash:

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 293
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #10501 dnia: Stycznia 13, 2016, 14:39:05 pm »
W grze na smartfony jeździsz i zbierasz gwiazdki? Taki typowy Angry Birds-system - tak
W DC jeździsz i zbierasz gwiazdki? - tak
To jest na serio czy troll?

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #10502 dnia: Stycznia 13, 2016, 14:39:36 pm »
To jest "własne zdanie"  :rotfl:

el becetol

  • Gość
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #10503 dnia: Stycznia 13, 2016, 14:40:38 pm »
Ja jebe :lol:

Klosz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-03-2014
  • Wiadomości: 5 943
  • Reputacja: 44
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #10504 dnia: Stycznia 13, 2016, 14:40:56 pm »
FM6 jest juz blizsza smartphone'owej wizji:
Cytuj
W ramach wewnętrznych płatności będziemy mogli zakupić specjalne tokeny do gry.
'Muzyka uzywana jest do ksztaltowania ludzkiego umysłu. Moze byc mocna jak narkotyk, lecz jest o wiele niebezpieczniejsza, gdyz nikt nie traktuje powaznie manipulowania poprzez muzyke.'

Mrocz

  • Gość
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #10505 dnia: Stycznia 13, 2016, 14:43:57 pm »
Mrocz, porównanie DC do gierki na smartfony jest jak najbardziej uzasadnione.

W grze na smartfony jeździsz i zbierasz gwiazdki? Taki typowy Angry Birds-system - tak
W DC jeździsz i zbierasz gwiazdki? - tak

Formuła w obydwu wypadkach bardzo podobna, uważam że na dużej konsoli wymagana jest nieco ciekawsza mechanika niż takie pierdoły. To jest na prawdę słabe, i jedyne czym się gra broni, to głównie grafika i może multiplayer ze znajomymi. Singleplayer jest ubogi niestety.
Swoją krytykę tego elementu uznaję więc za konstruktywną i właściwą. Może nieco drastyczną, drażniącą, ale mówię jak jest.

Nazywając to pierdoleniem, świecisz przykładem tego o czym pisałem - krytyka gierek Sony jest na tym forum bardzo ciężko trawiona przez wiele osób, podczas gdy Xboxy czy PC to można je**ć nawet za to, że sobie ktoś czat na ekranie opcjonalnie włącza, albo że kałuże za duże.

Real Racing - gra ze smartphonów - Zarabiasz pieniadze, tuningujesz i kupujesz fury, dbasz o nie itp. Prawdziwe tory i samochody. Ponad 100 samochodów.
Wniosek? Forza 6 i Gran Turismo są jak gierki na Smartphony.
 
Jak dla mnie to byłby taki sam debilizm co uznawanie, że DC jest jak gierka na smartphony.

Chyba, że przyznamy, że Forza 6 to też gierka jak ze smartphonów? Patrz nawet mikropłatności ma :P

Krytyka gier Sony JEST trawiona, o ile nie pierdoli się głupot. A to porównanie jest głupotą już u samej podstawy.
« Ostatnia zmiana: Stycznia 13, 2016, 14:54:47 pm wysłana przez Mrocz »

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 979
  • Reputacja: 120
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #10506 dnia: Stycznia 13, 2016, 14:56:54 pm »
@Klosz

Wiesz, na smartfonie też możesz sobie "driftować", zbierać punkty stylu, demolować wozy przeciwników, brać udział w jakichś specjalnych eventach sieciowych. Te bajery które wypisałeś, to między innymi właśnie są te gwiazdki, które zdobywamy w trybie Tour. Dla mnie słabe to i kropka, wielce do gry mnie nie zachęca. Na smartfonie może i odpalę na 5 minut, od konsoli nie tego oczekuję.

Grafika i dźwięk, naturalnie będą lepsze niż na smartfonie. Multiplayer, dobrze że w końcu wprowadzili prywatne pokoje. Model jazdy może czasami zachwycić, czasami może też mocno irytować, arcade, nic dodać, nic ująć.

Nie unoście się tak honorem panowie)) Co to już słowa złego nie wolno napisać, czy co?

@Mrocz, Real Racing? Mrocz, zachowaj logiczny ciąg. To co jest w Real Racing, było już od dawna na konsolach. Gry ewoluują, nawet na smartfonach,  w tym wypadku to RR jest raczej grą jak z konsoli, niż GT grą jak ze Smartfona.

DC niestety zamiast robić krok do przodu, stoi w miejscu i udaje Angrybirds, "zdobądź 3 gwiazdki, a będziesz mistrz." No brawo, genialny pomysł na grę. Trzeba było na Vitę DC wydać, tam by się wpasował.

Klosz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-03-2014
  • Wiadomości: 5 943
  • Reputacja: 44
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #10507 dnia: Stycznia 13, 2016, 15:00:32 pm »
FM6
Cytuj
W ramach wewnętrznych płatności będziemy mogli zakupić specjalne tokeny do gry.
juz nie skomentujesz prawda?

Czego wiec oczekujesz od wciagajacego trybu w arcade racerze? Od razy wyprzedze Cie w tym, ze nie kazda gra potrzebuje open world.
'Muzyka uzywana jest do ksztaltowania ludzkiego umysłu. Moze byc mocna jak narkotyk, lecz jest o wiele niebezpieczniejsza, gdyz nikt nie traktuje powaznie manipulowania poprzez muzyke.'

Mrocz

  • Gość
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #10508 dnia: Stycznia 13, 2016, 15:06:41 pm »
@Mrocz, Real Racing? Mrocz, zachowaj logiczny ciąg. To co jest w Real Racing, było już od dawna na konsolach. Gry ewoluują, nawet na smartfonach,  w tym wypadku to RR jest raczej grą jak z konsoli, niż GT grą jak ze Smartfona.

DC niestety zamiast robić krok do przodu, stoi w miejscu i udaje Angrybirds, "zdobądź 3 gwiazdki, a będziesz mistrz." No brawo, genialny pomysł na grę. Trzeba było na Vitę DC wydać, tam by się wpasował.

To nie ja mam problem tutaj z logiką ;)
Rozumiem, że gwiazdek/punktów itp zwykłego odblokowywania samochodów nie było wcześniej na konsolach? I driveclub inspirowany jest Angry Birds? :lol: :lol:

Project Gotham Racing ma bardzo podobną jak nie identyczną mechanikę co Driveclub. Zdobywasz punkty, które wykorzystujesz do odblokowania pojazdów/tras. Porównałeś go do gierki na smartphony? Nie. Bo musisz sobie ponarzekać na tę grę bez powodu i wyzywać ludzi od klapków ;)

Rozumiem, że według ciebie teraz każda samochodówka to musi być klon Forzy/GT by nie być "gierką na smartphony"? A arcade racery mają sens tylko jak są open world?
Jest tona kultowych i rewelacyjnych gier, które miały podobną konstrukcję do Driveclub. Z Burnoutem 3 na czele, który jest uważany za lepszą część od "nowoczesnego i rozbudowanego nie smartphonowego" Buirnout Paradise. I miło, że DC uderza do takich korzeni.

I ty się dziwisz czemu ludzie nazywają to debilizmem?
« Ostatnia zmiana: Stycznia 13, 2016, 15:12:32 pm wysłana przez Mrocz »

Kert

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 21-01-2008
  • Wiadomości: 16 546
  • Reputacja: 255
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #10509 dnia: Stycznia 13, 2016, 15:13:02 pm »
Rozbierając grubą kreską gry w ten sposób Andryush zaraz cofniemy się do lat 90-tych, ba, do 8 bitów, bo tam też "jeździło się, chodziło, strzelało, zdobywało punkciki etc.", a jedyne co je tak naprawdę różni to oprawa. Krzywdzące gadanie, a nie opinia, bo omija zbyt wiele aspektów składających się na konstruktywną polemikę.

Mrocz

  • Gość
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #10510 dnia: Stycznia 13, 2016, 15:14:13 pm »
Rozbierając grubą kreską gry w ten sposób Andryush zaraz cofniemy się do lat 90-tych, ba, do 8 bitów, bo tam też "jeździło się, chodziło, strzelało, zdobywało punkciki etc.", a jedyne co je tak naprawdę różni to oprawa. Krzywdzące gadanie, a nie opinia, bo omija zbyt wiele aspektów składających się na konstruktywną polemikę.

Nie no jesteś klapkiem jak ja skoro się z nim nie zgadzasz :roll: :roll:

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 979
  • Reputacja: 120
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #10511 dnia: Stycznia 13, 2016, 15:54:10 pm »
FM6
Cytuj
W ramach wewnętrznych płatności będziemy mogli zakupić specjalne tokeny do gry.
juz nie skomentujesz prawda?

Czego wiec oczekujesz od wciagajacego trybu w arcade racerze? Od razy wyprzedze Cie w tym, ze nie kazda gra potrzebuje open world.
FM6?

Nie miałem styczności z grą większej niż 4 minuty na stanowisku w MediaExpert.
Jeśli już tak bardzo chcesz, żebym się odniósł do mikropłatności w grach tego typu, mogę się wypowiedzieć o grze w którą grałem.

Gran Turismo 6.

Początkowo gra miała mikropłatności i tryb kariery bardzo srogo zbalansowany pod względem finansów gracza. Oczywiście było to nastawione na czerpanie zysków ze sprzedaży wirtualnej waluty. Dla mnie miało to jednak drugie dno - gra przez to stawała się większym wyzwaniem! Trzeba było planować wydatki, nie można było od razu stuningować na full auta, wszystko wyglądało znacznie bardziej realistycznie. Dzięki temu gracz bardziej szanował posiadaną furę, maksymalnie zagłębiał się w jej charakter na torze, w jej braki i decydował, co warto ulepszyć w pierwszej kolejności.
Dla mnie ciekawa sprawa, aczkolwiek nie zdążyłem się przekonać, w jaki sposób w takich warunkach mógłbym zarobić na 20 milionowe klasyki, gra została spaczowana, bo gracze płakali. Może też bym zaczął płakać.

Nie mam pojęcia jak wygląda sprawa balansu finansowego w FM6, ale jestem skłonny stwierdzić, że nie taki diabeł straszny. Przynajmniej dla mnie, przynajmniej w niektórych przypadkach. Nie wiem jak w Fm6.

Drugie pytanie jest odrobinę mało precyzyjne.

Pytasz czego ja oczekuję, a następnie piszesz czego nie mogę oczekiwać, bo uważasz że gry tego nie potrzebują.
A więc uprzedzam, moje oczekiwania mogą się nieco różnić od tego, co Ty uważasz za niepotrzebne lub potrzebne w grach arcade)
Poza tym, wcale nie muszę stawiać jakichś określonych warunków, żeby mi się coś podobało, niekiedy po prostu tak jest, że się podoba i basta...
DC taki jaki jest, nie pyknął i cóż, trudno.

@Mrocz, jak był PGR4 czy Burnout 3, to się grało w gierki w JAVA a nie w smartfony. Poza tym PGR4 wtedy i tak miał więcej zawartości niż DC, więc sory. Burnout miał w dodatku rewolucyjną formułę, bo nie było chyba gry z tak widowiskowym rozpierdzielem na drodze.

DC to dla mnie żadna rewolucja i po prostu przeciętny arcade racer.

Nie unoście się honorem panowie, nie chcecie przecież, aby forum było tak bardzo uczulone na jakąkolwiek krytykę? Nie ważne czy to 720p na słabym XO, czy ekran gry na PC zawalony tekstem czatu, czy może DC dobry na smartfona.

@Kert do 8 bitowych gierek nie dojdziemy, bo to już robienie z igły wideł. Swój punkt widzenia przedstawiłem, i zdaję sobie z tego sprawę, że jest on krzywdzący dla niektórych, bo bardzo lubią markę, czy co tam sobie wymyślili... Niektórzy jak coś kupią to też często zachwalają nie do końca obiektywnie. Cóż ja mogę na to więcej poradzić, trzymajcie się chłopaki i nie pękajcie, to tylko moja opinia, możecie mieć swoją i kochać DC za to jaki jest. Platoniczna miłość jest najpiękniejsza, bo nie wymaga niczego w zamian.

Może tak żeby było ciekawiej, napiszcie za co tak lubicie DC, bo mnie to też nie chce się ciągle powtarzać swojej opinii i tłumaczyć dlaczego tak :P

Mrocz

  • Gość
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #10512 dnia: Stycznia 13, 2016, 16:01:57 pm »
Jak grochem o ścianę. Dlatego nie ma się co dziwić, że niektórzy nie są tu poważnie traktowani. Koniec tematu ode mnie nie chce mi się powtarzać.
Typowe narzekanie bez powodu i tyle.

PS. PGR 4 nie ma większej zawartości od DC. Dawno w to nie grałeś widzę.
« Ostatnia zmiana: Stycznia 13, 2016, 16:08:13 pm wysłana przez Mrocz »

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 293
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #10513 dnia: Stycznia 13, 2016, 16:07:26 pm »
to się grało w gierki w JAVA a nie w smartfony
Ciekawe w czym sa napisane gierki na Twojego androida xD

Klosz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-03-2014
  • Wiadomości: 5 943
  • Reputacja: 44
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #10514 dnia: Stycznia 13, 2016, 16:11:52 pm »
Jesli DC to sredni arcade racer wedlug Andryusha, to ciekawe jak oceni FH2, ktora jest gorsza od DC w kazdym elemencie.
'Muzyka uzywana jest do ksztaltowania ludzkiego umysłu. Moze byc mocna jak narkotyk, lecz jest o wiele niebezpieczniejsza, gdyz nikt nie traktuje powaznie manipulowania poprzez muzyke.'

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 293
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #10515 dnia: Stycznia 13, 2016, 16:12:47 pm »
Nie, bo otwarty swiat.

Mrocz

  • Gość
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #10516 dnia: Stycznia 13, 2016, 16:18:18 pm »
Niektórym po prostu nie dogodzisz. Andy zarzuca DC to, że nie jest grą jaką sobie wymyślił. Ignoruje fakt, że gra ma po prostu inne założenia gameplayowe. Nie ma tam tuningu, bo twórcy chcieli zachować stały balans wyścigów, nie ma otwartego świata bo chcieli zaprojektować ciekawe i wymagające technicznie trasy zamiast nudnego terenu do jeżdżenia, nie ma kampanii z kupowaniem aut itp. Bo chcieli zachować klasyczną formę arcade racerów. Gra miała przypominać mechaniką PGR i przypomina. Problem w tym, że PGR jest ok, a DC to gierka na smartphony.

A jak wszystko jest super to nagle przeszkadza błękitny płomień w Lamborghini, albo Gwint traci balans bo zmieniają wygląd kart...

A jedyne co chciałem osiągnąć to by nikt już nie rzucał klapami na lewo i prawo bezpodstawnie, jak niektórzy to robią. Niestety chyba jestem naiwny i mam zbyt dużą wiarę w ludzi.

Klosz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-03-2014
  • Wiadomości: 5 943
  • Reputacja: 44
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #10517 dnia: Stycznia 13, 2016, 16:25:00 pm »
DC to wzor w kategorii wsparcia produktu. 8)
'Muzyka uzywana jest do ksztaltowania ludzkiego umysłu. Moze byc mocna jak narkotyk, lecz jest o wiele niebezpieczniejsza, gdyz nikt nie traktuje powaznie manipulowania poprzez muzyke.'

Juras

  • Sonoklap
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-10-2008
  • Wiadomości: 9 257
  • Reputacja: -9968
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #10518 dnia: Stycznia 13, 2016, 16:52:53 pm »


Tralala, tralala, ye smattfona se gierka.

scorpion87

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 13-12-2010
  • Wiadomości: 92
  • Reputacja: 2
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #10519 dnia: Stycznia 13, 2016, 23:47:21 pm »
Niewiem ale ja gram juz kilka miesięcy w dc i jakoś dalej daje mi dużo radochy jazda wyzwania multi i nawet te gwiazdki; do tego ciągle dodają nowe elementy.  Wiec chyba z tymi założeniami nie jest tak źle w tej grze ;)