Autor Wątek: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Switch/Inne...)  (Przeczytany 2072617 razy)

0 użytkowników i 9 Gości przegląda ten wątek.

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 987
  • Reputacja: 120
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #7800 dnia: Maja 25, 2015, 16:38:47 pm »
Haha, to oni to w 1080p na WiiU próbują odpalić? :D jestem zaskoczony, myślałem że 720p nie wyciągną, a tutaj proszę, taka niespodzianka. Dwadzieścia trzy klatki w takiej rozdział w na WiiU to i tak ... Dużo.

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #7801 dnia: Maja 25, 2015, 17:13:02 pm »
Gówniana konsola trafiła na gównianego developera i są efekty. Mam nadzieję, że już na E3 Kaz pokaże, jak powinny wyglądać wyścigi nowej generacji.

Ja sam bardzo jestem ciekaw co pokaże GT7 w kwestii fizyki kolizji, jazdy po tarkach i mechanicznych uszkodzeń, bo tutaj CARS postawiło poprzeczkę tak wysoko, że Gran Turismo nawet z drabiny nie dosięga. Wiadome, że grafika będzie ładniejsza niż w CARS i to raczej oczywista sprawa. Pytanie też ile aut na trasie w GT i przy jakim AI. Gran Turismo wymagałoby całkowitego przebudowania żeby w tych kwestiach dogonić CARS.

Mrocz

  • Gość
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #7802 dnia: Maja 25, 2015, 17:39:43 pm »
AI to nic po za pachołkami się nie spodziewam ;) Co do reszty się zobaczy. Może Kaz dojebie do pieca w nowej generacji? W sumie skok między GT4 i GT5 był przeogromny.

Klosz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-03-2014
  • Wiadomości: 5 943
  • Reputacja: 44
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #7803 dnia: Maja 25, 2015, 17:44:33 pm »
Akurat fizyka kolizji w CARS jest na srednim poziomie, samochody kleja sie do siebie, albo wystrzeliwuja w powietrze, zatrzymujac sie w tym samym miejscu. Zbyt czesto sie to zdarza, by mowic ze to glitch. Mechaniczne to standard w tego rodzaju grach. Z fizyka jazdy, to co sie czuje przy np. Tarkach w pelni sie zgadzam.

Na AI na poziomie Cars 80-100 nie liczyl bym, z reszta kto wie. Nie zapominajmy ze to troche inne gry.
« Ostatnia zmiana: Maja 25, 2015, 17:46:24 pm wysłana przez Klosz »
'Muzyka uzywana jest do ksztaltowania ludzkiego umysłu. Moze byc mocna jak narkotyk, lecz jest o wiele niebezpieczniejsza, gdyz nikt nie traktuje powaznie manipulowania poprzez muzyke.'

Mrocz

  • Gość
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #7804 dnia: Maja 25, 2015, 17:52:07 pm »
Akurat fizyka kolizji w CARS jest na srednim poziomie, samochody kleja sie do siebie, albo wystrzeliwuja w powietrze, zatrzymujac sie w tym samym miejscu. Zbyt czesto sie to zdarza, by mowic ze to glitch. Mechaniczne to standard w tego rodzaju grach. Z fizyka jazdy, to co sie czuje przy np. Tarkach w pelni sie zgadzam.

Na AI na poziomie Cars 80-100 nie liczyl bym, z reszta kto wie. Nie zapominajmy ze to troche inne gry.


Hehe CARS mega mi się podoba, to mimo wszystko zauważam pewne naleciałości z silnika Shifta z tym wiele błędów obliczeniowych zwłaszcza przy kolizjach ;) NA szczęście w CARS jest to już w miarę ogarnięte a nie ma takiego gówna jak w Shifcie :P

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #7805 dnia: Maja 25, 2015, 17:55:16 pm »
Co??? Proszę Cię Unli pograj więcej, bo nie masz racji. W CARS każde trącenie auta zupełnie inaczej wpływa na jego zachowanie. Zależy gdzie się trafi przeciwnika. Spróbuj zrobić w GT manewr pit. Jest to niemożliwe, bo nie ma znaczenia gdzie i jak zahaczysz przeciwnika. Przesunięciu ulegnie cała bryła jego auta, a nie miejsce w które go uderzymy. Siła uderzenia w CARS ma duże znaczenie, a do tego dochodzi fakt, że zależnie od tego czy jedziemy openwheelsami czy klasą gt to najechanie na bok lub tył ma kompletnie inny wpływ. Pomijam rozsypujące się nadwozia czy takie rzeczy jak zmiana w prowadzeniu auta w zależności od tego co mamy uszkodzone. Rozwalone elementy aerodynamiczne inaczej wpływają na jazdę niż uszkodzone zawieszenie. No i w końcu zatarcie silnika itp. bajery jeśli nie zjedziemy do boku mimo ostrzeżeń inżyniera.

PS. Nie miałem jeszcze takich jaj z kolizjami jak w Shifcie.
« Ostatnia zmiana: Maja 25, 2015, 17:56:50 pm wysłana przez BoBaN »

Klosz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-03-2014
  • Wiadomości: 5 943
  • Reputacja: 44
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #7806 dnia: Maja 25, 2015, 18:04:54 pm »
Ja jezdze duzo Formula 4, C, B i ekhmm.. zdarza mi sie to czesto, tak samo jak np. w Clio Cup.

Mechaniczne sa spoko, ale tak jak mowilem zetknalem sie z lepszymi w zeszlych generacjach. Taize jak dla mnie to solidny standard w tego typu grach. Cos ala 7/10.

Z reszta pelna zgoda.
'Muzyka uzywana jest do ksztaltowania ludzkiego umysłu. Moze byc mocna jak narkotyk, lecz jest o wiele niebezpieczniejsza, gdyz nikt nie traktuje powaznie manipulowania poprzez muzyke.'

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 987
  • Reputacja: 120
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #7807 dnia: Maja 25, 2015, 18:16:41 pm »
Coś mi tu nie gra. Przecież tak się zachwycaliście tą grą, teraz jest już be, 7/10? Co się stało, że tylko BoBaN nadal twardo stoi przy swoim?

Mrocz, przeskok między GT4 i GT5? Chyba w rozdzielczości :p i to by się w sumie zgadzało, bo większość modeli to wiadomo - kopiuj, wklej. No i pogoda rzecz jasna. Na niektórych trasach. Na PS4 mimo wszystko liczę na znacznie większy przeskok niż tylko grafika, tak jak do tej pory.

Wulfen

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2007
  • Wiadomości: 3 312
  • Reputacja: 49
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #7808 dnia: Maja 25, 2015, 18:25:22 pm »
Cytuj
Mrocz, przeskok między GT4 i GT5? Chyba w rozdzielczości :p i to by się w sumie zgadzało, bo większość modeli to wiadomo - kopiuj, wklej. No i pogoda rzecz jasna.
To był MEGA przeskok. Widok z wnętrza, 16 samochodów na trasie, 50-100 razy bardziej złożone modele samochodów, zmienna pora dnia, zmienna pogoda, uszkodzenia(słabe ale są!).

Klosz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-03-2014
  • Wiadomości: 5 943
  • Reputacja: 44
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #7809 dnia: Maja 25, 2015, 19:08:10 pm »
Ja tylko oceniam fizyke kolizji na 7/10. Cala gra to dla mnie ciagle 8+/10.
« Ostatnia zmiana: Maja 25, 2015, 19:10:50 pm wysłana przez Klosz »
'Muzyka uzywana jest do ksztaltowania ludzkiego umysłu. Moze byc mocna jak narkotyk, lecz jest o wiele niebezpieczniejsza, gdyz nikt nie traktuje powaznie manipulowania poprzez muzyke.'

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #7810 dnia: Maja 25, 2015, 19:10:32 pm »
Coś mi tu nie gra. Przecież tak się zachwycaliście tą grą, teraz jest już be, 7/10? Co się stało, że tylko BoBaN nadal twardo stoi przy swoim?

Mrocz, przeskok między GT4 i GT5? Chyba w rozdzielczości :p i to by się w sumie zgadzało, bo większość modeli to wiadomo - kopiuj, wklej. No i pogoda rzecz jasna. Na niektórych trasach. Na PS4 mimo wszystko liczę na znacznie większy przeskok niż tylko grafika, tak jak do tej pory.

7/10 to ocena Klosza odnośnie fizyki kolizji. Ja za to daje solidne 8/10 gdzie np. Gran Turismo dałbym 4/10. Samej grze teraz wystawiłbym 8/10 (aczkolwiek nie lubię tak oceniać gier), a jeśli poprawią online i dodadzą więcej opcji w kwestii ustawień lobby to ocena podskoczy o jedno oczko.

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 987
  • Reputacja: 120
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #7811 dnia: Maja 25, 2015, 20:14:47 pm »
Cytuj
Mrocz, przeskok między GT4 i GT5? Chyba w rozdzielczości :p i to by się w sumie zgadzało, bo większość modeli to wiadomo - kopiuj, wklej. No i pogoda rzecz jasna.
To był MEGA przeskok. Widok z wnętrza, 16 samochodów na trasie, 50-100 razy bardziej złożone modele samochodów, zmienna pora dnia, zmienna pogoda, uszkodzenia(słabe ale są!).

Szesnaście aut na torze, zgoda, to był nowy wymiar ścigania. W sumie nocna jazda, deszcz i online też. Tego oczekiwałem od next-gen GT. Najbardziej bolały jednak standardy, i w sumie brak większych zmian w samej mechanice gry, relikty przeszłości serii. To jednak czasami potrafiło przytłumić next-gen obraz gry.
PS4 i konkurencja po raz kolejny stawiają poprzeczkę wyżej i mam nadzieję, że Kaz na 100% pokaże nową generację i nie będzie się już bawić tak jak z GT5 i 6.

Klosz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-03-2014
  • Wiadomości: 5 943
  • Reputacja: 44
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #7812 dnia: Maja 25, 2015, 20:28:56 pm »
Na bank beda modele premium z photomode GT5/6 podkrecone pod nowa generacje. Gdyz nie ustepuja tym z nowej generacji.
'Muzyka uzywana jest do ksztaltowania ludzkiego umysłu. Moze byc mocna jak narkotyk, lecz jest o wiele niebezpieczniejsza, gdyz nikt nie traktuje powaznie manipulowania poprzez muzyke.'

Mrocz

  • Gość
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #7813 dnia: Maja 25, 2015, 22:37:40 pm »
Kaz przecież nawet wspomniał, że w GT7 nie znikną "Standardy" :lol: bo za dużo osób je lubi. Jestem tylko ciekaw w jakim one będą stanie na tle innych nowszych samochodów? xD

Piter_neo

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-06-2005
  • Wiadomości: 5 299
  • Reputacja: 40
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #7814 dnia: Maja 25, 2015, 23:13:06 pm »
Mrocz, przeskok między GT4 i GT5? Chyba w rozdzielczości :p
:o

Osobiście ciężko mi przypomnieć sobie inna serię gier, która zrobiła tak duży postęp jak Gran Turismo w przesiadce z PS2 na PS3.

Moldar

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 29-12-2005
  • Wiadomości: 7 996
  • Reputacja: 132
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #7815 dnia: Maja 25, 2015, 23:24:38 pm »
Gran turismo tonie, siódma część, będzie ostatnią, rzekłem.

Ewentualnie będzie GT 6 real full HD edyszyn.

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 987
  • Reputacja: 120
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #7816 dnia: Maja 26, 2015, 01:34:38 am »
Mrocz, przeskok między GT4 i GT5? Chyba w rozdzielczości :p
:o

Osobiście ciężko mi przypomnieć sobie inna serię gier, która zrobiła tak duży postęp jak Gran Turismo w przesiadce z PS2 na PS3.

Dla mnie Prologue był dużym skokiem w porównaniu do gt4, bo był spójny jakościowo. Trasy, samochody, na tamten moment nie było nic lepszego. Teraz to trochę boję się o to, czy GT dotrzyma kroku konkrecji poza grafiką.

Mrocz

  • Gość
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #7817 dnia: Maja 26, 2015, 01:40:34 am »

Gran turismo tonie, siódma część, będzie ostatnią, rzekłem.

Ewentualnie będzie GT 6 real full HD edyszyn.

Biorąc pod uwagę sprzedaż 5 i 6 gdzie każda jedna osobno przebija jakąkolwiek Forze pod względem sprzedaży ( o ile nie wszystkie na raz) to raczej szybko końca serii nie zobaczymy

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #7818 dnia: Maja 26, 2015, 01:55:06 am »
Przecież GT6 działa w full HD (no, dokładnie mówiąc w 1440x1080, ale to i tak więcej niż 95% gier na bonerze)  8)

A i tonące Gran Turismo przy okazji 5 części zaliczyło większy progres niż Forza w całej swojej dotychczasowej historii.

szafa

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-01-2004
  • Wiadomości: 4 286
  • Reputacja: 64
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #7819 dnia: Maja 26, 2015, 06:08:09 am »
Ja coraz bardziej boję się o GT7. Jeśli nie przypierdolą petardą na E3 to jak dla mnie sytuacja będzie dramatyczna. Za dużo w tej serii naleciałości z przeszłości i wątpię, by Kaz nagle zmienił swoje podejście i zrobił ją tak jak się powinno. Tym bardziej, że wyniki sprzedaży mu się pewnie zgadzają(chociaż GT7 nie sprzedało się już tak dobrze, ale i tak rewelacyjnie). Ale jakaś nadzieja we mnie tkwi, że wreszcie GT będzie takie jak być powinno - z dźwiękami fur idącymi w parze z grafiką, z AI przynajmniej konkurencyjnym z PC, no i najważniejsze - że będzie się dało w to grać podczas premiery, a nie rok po wydaniu gry i wypuszczeniu 10GB łatek i 'usprawnień'. :roll:
Fryty tyty dotknij pyty

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #7820 dnia: Maja 26, 2015, 09:22:07 am »
Gran turismo tonie, siódma część, będzie ostatnią, rzekłem.

Ewentualnie będzie GT 6 real full HD edyszyn.

Nieźle popłynąłeś Moldar. Gran Turismo to już nie jest jakaś tam gierka jak np. Forza czy PC. GT to potężna marka wspierająca wiele teamów w różnych klasach wyścigowych. To instytucja, która działa przy największych wydarzeniach motoryzacyjnych, targach, wystawach. To cały program GT Academy, który jest precedensem w świecie motoryzacji. Gran Turismo nie może tak po prostu zniknąć. Sama gra jest tak potężna, że nawet jakbyś zebrał wszystkie simy z komputerków to i tak nie zbliżą się contentem do GT. Mam nadzieję, że GT7 dostanie sporo zmian w kwestii mechaniki uszkodzeń i kilku drobnych elementów modelu jazdy. Cała reszta może zostać tak jak jest plus kilka nowych tras i nowe furki. Wtedy ta gra stanie się bardziej kompletnym simem niż cokolwiek innego w klimatach poważnego e-ścigania, wyprzedzając konkurencję o lata świetlne.

Moldar

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 29-12-2005
  • Wiadomości: 7 996
  • Reputacja: 132
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #7821 dnia: Maja 26, 2015, 10:03:26 am »
Prowo się udało :)

A tak serio, czym różni się GT od pcars i forzy? W GT czuć miłość i pasję do samochodów na każdym kroku, tego po prostu nie ma u konkurencji i chyba nigdy nie będzie. To naprawdę robi różnicę.

Mrocz

  • Gość
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #7822 dnia: Maja 26, 2015, 10:10:15 am »
A i tonące Gran Turismo przy okazji 5 części zaliczyło większy progres niż Forza w całej swojej dotychczasowej historii.

Tak mnie zastanawia czy Forza na XboxOne doczeka się warunków pogodowych. Niby Horzion 2 ma, ale to 30 klatek, arcade racer. Natomiast Forza 5 nie wygląda powalająco ma 16 aut na trasie i 1080p i 60 klatek. Czy będą musieli z czegoś rezygnować by dodać warunki atmosferyczne? Czy oleją sprawę i zrobią Forze 5.5

Klosz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-03-2014
  • Wiadomości: 5 943
  • Reputacja: 44
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #7823 dnia: Maja 26, 2015, 10:56:08 am »
Stawiam na Forze 5.5, dadza moze nocne wyscigi, lub z gory ustalone trasy z warunkami pogodowymi - brak real time'owego oswietlenia.
'Muzyka uzywana jest do ksztaltowania ludzkiego umysłu. Moze byc mocna jak narkotyk, lecz jest o wiele niebezpieczniejsza, gdyz nikt nie traktuje powaznie manipulowania poprzez muzyke.'

Mrocz

  • Gość
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #7824 dnia: Maja 26, 2015, 11:16:13 am »
Z drugiej strony XboxOne jest chyba mocniejszy od Playstation 3, a na niego wyszło GT6. Może poucinają trochę detali tu troche tam i wcisną te jakby nie patrzeć obowiązkowe w tej generacji ficzery. O Pcars na Xie nie wspominam bo on ponoć ledwo chodzi na tym sprzęcie ;)

Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 639
  • Reputacja: 252
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #7825 dnia: Maja 26, 2015, 11:32:35 am »
Tylko, że więcej jest graczy tak zwanych niedzielnych, który wola sobie na szybko odpalić takiego relatywnie przystępnego N4S, niż mają babrać się w ustawieniach w takim GT, który stworzony jest dla pasjonatów. GT, to twór archaiczny, przy tym posiadający wiele skaz, jak modele standardowe i powtarzalność. Piątka to bardzo dobra pozycja, ale nic poza tym. Rzecz jasna wersję na PS4 kupię, bowiem jednak jakiś tam poziom zaoferuje, ale lata świetności seria ma za sobą, chyba, że dodadzą w niej powiewu świeżości jakiego N4S za sprawą Szifta otrzymało. Marki da się sukcesywnie wskrzesić - vide TR, MK, SF4, BG.

Mrocz

  • Gość
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #7826 dnia: Maja 26, 2015, 11:57:31 am »
Tylko, że więcej jest graczy tak zwanych niedzielnych, który wola sobie na szybko odpalić takiego relatywnie przystępnego N4S, niż mają babrać się w ustawieniach w takim GT, który stworzony jest dla pasjonatów. GT, to twór archaiczny, przy tym posiadający wiele skaz, jak modele standardowe i powtarzalność. Piątka to bardzo dobra pozycja, ale nic poza tym. Rzecz jasna wersję na PS4 kupię, bowiem jednak jakiś tam poziom zaoferuje, ale lata świetności seria ma za sobą, chyba, że dodadzą w niej powiewu świeżości jakiego N4S za sprawą Szifta otrzymało. Marki da się sukcesywnie wskrzesić - vide TR, MK, SF4, BG.

A co nas obchodzą gracze niedzielni? :lol: Powołujesz się na to regularnie jakby to był argument nie do zbicia xD Oceniamy gry przez nasz pryzmat :lol: je**e mnie, że jakiś koleś woli polatać w NFS czy Mariokart? Tutaj wiodące samochodówki to symulacje, ewentualnie dopieszczone porządne "Zręcznościowe simy" jak DriveClub. Nikogo nie obchodzą szmiry dla masówek. A takie świeżości jak w NFS Shift to lepiej niech się trzymają zdala od Gran Turismo.

BTW. Niedzielni gracze jedno, a słupki sprzedaży wyraźnie pokazują, że NFS nie ma szans z nawet archaicznym GT...

Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 639
  • Reputacja: 252
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #7827 dnia: Maja 26, 2015, 12:03:36 pm »
Uogólniam. Każdego z Nas powinna interesować tylko opinia własna, ponieważ to My kupujemy daną grę i z nią czas spędzamy. Fakt, faktem, że GT Sześć sprzedawało się znacznie gorzej od poprzedniczki.
Sam przyznasz, że choć to bardzo dobra gra, kuleje w licznych aspektach, a różnorodności w stosunku do poprzedniczki wręcz brak.

DC to inna bajka, od 7/10 na premierę do mocnego 8/10 obecnie, a GOTY to zapewne 9/10. Tak dzisiaj tworzą gry, że ripleje w wyścigowej grze dodaje się po premierze  :>

Mnichu

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 30-03-2006
  • Wiadomości: 4 265
  • Reputacja: 53
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #7828 dnia: Maja 26, 2015, 12:07:06 pm »
A co nas obchodzą gracze niedzielni? :lol: Powołujesz się na to regularnie jakby to był argument nie do zbicia xD Oceniamy gry przez nasz pryzmat :lol: je**e mnie, że jakiś koleś woli polatać w NFS czy Mariokart? Tutaj wiodące samochodówki to symulacje, ewentualnie dopieszczone porządne "Zręcznościowe simy" jak DriveClub. Nikogo nie obchodzą szmiry dla masówek. A takie świeżości jak w NFS Shift to lepiej niech się trzymają zdala od Gran Turismo.
Spróbuj się z kozakami w Mario Kart, to zobaczymy, kto jest niedzielnym graczem ;) Nie wiem od kiedy gry zręcznościowe stały się synonimem gier dla casuali.

3DS friendcode: 1478-6316-9345
Nintendo Network ID: Mnichu

el becetol

  • Gość
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #7829 dnia: Maja 26, 2015, 12:15:41 pm »


Developer nazywający konsolowców wieśniakami podczas oficjalnej konferencji - ale oczywiście niektórzy będą się dalej upierać że to całe PC Master Race to jakaś mniejszość która nie ma na nic wpływu...

Mrocz

  • Gość
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #7830 dnia: Maja 26, 2015, 12:18:31 pm »
Uogólniam. Każdego z Nas powinna interesować tylko opinia własna, ponieważ to My kupujemy daną grę i z nią czas spędzamy. Fakt, faktem, że GT Sześć sprzedawało się znacznie gorzej od poprzedniczki.
Sam przyznasz, że choć to bardzo dobra gra, kuleje w licznych aspektach, a różnorodności w stosunku do poprzedniczki wręcz brak.

To po co non stop piszesz o graczach niedzielnych? Tu nikogo nie obchodzą fani MarioKart czy NFS'a. Większość fanów samochodówek na forum to fanatycy symulatorów z pro sprzętem. Dlatego podstawowym kryterium oceny każdej samochodówki ZAWSZE będzie model jazdy i fizyka. Gran Turismo pod tym względem dalej jest w ścisłej czołówce i ma swoich wiernych fanów.

I oczywiście, że gra ma swoje wady. Mi się ProjectCARS bardziej podoba. I z DriveClub wiele mogłoby się Polyphony Digital nauczyć. Ale wątpliwej świeżości Shifta to ja tej serii nie życzę ;)

el becetol

  • Gość
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #7831 dnia: Maja 26, 2015, 16:37:25 pm »


 :lol:

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #7832 dnia: Maja 26, 2015, 18:55:34 pm »
Prowo się udało :)

A tak serio, czym różni się GT od pcars i forzy? W GT czuć miłość i pasję do samochodów na każdym kroku, tego po prostu nie ma u konkurencji i chyba nigdy nie będzie. To naprawdę robi różnicę.


No i to np. czyni GT tym czym jest. Każdy fan motoryzacji za to właśnie uwielbia ten tytuł. Tylko PD potrafi tak pięknie oddać świat motoryzacji.

CARS to typowy sim racer. Surowy, trudny i skupiający się przedewszystkim na samym sciganiu. Nie ma tam nic z magii Gran Turismo, nie ma encyklopedii motoryzacji, nie ma malowniczych tras wymyślonych przez dewelopera (niby jest California i Azure, ale gdzie temu do tras z GT). W GT z powodzeniem pograsz padem i bedziesz miał z tego przyjemność (oczywiscie z kierownicą przyjemność masz 10 razy lepszą), a w CARS prawdziwą przyjemność i wyzwanie poczujesz dopiero na kierownicy. Gran Turismo to gra znacznie bardziej uniwersalna, ale jak trzeba to i bardzo wymagająca, a CARS to tytuł skierowany typowo do fanów czystego ścigania.

Klosz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-03-2014
  • Wiadomości: 5 943
  • Reputacja: 44
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #7833 dnia: Maja 26, 2015, 19:25:44 pm »
Dla mnie PC jest lepsza wersja SCC z PS3, zas DC czyms na miare PGR. Jesli dostaniemy swietne GT i jakies sim (cos ala RBR) oraz arcade (cos ala Motorstorm) rally na poziomie, nie mamy na co narzekac, gdyz tak na prawde bedziemy miec caly przekroj samochodowek na obecnej generacji, a kazda gra sie tylko uzupelnia lub serwuje Nam rozgrywke na inny sposob. 8)
'Muzyka uzywana jest do ksztaltowania ludzkiego umysłu. Moze byc mocna jak narkotyk, lecz jest o wiele niebezpieczniejsza, gdyz nikt nie traktuje powaznie manipulowania poprzez muzyke.'

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 338
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #7834 dnia: Maja 28, 2015, 18:45:59 pm »
Czy ten cudowny Steam, prekursor cyfrowej dystrybucji nie potrafi sciagac 2 gierek jednoczesnie? :lol:

Shard

  • ZMP-owiec
  • ****
  • Rejestracja: 04-08-2006
  • Wiadomości: 314
  • Reputacja: 13
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #7835 dnia: Maja 28, 2015, 19:24:45 pm »
http://www.eurogamer.net/articles/digitalfoundry-2015-the-best-pc-hardware-for-the-witcher-3
Cytuj
The official Witcher 3 system requirements are pretty steep: the minimum is a Core i5 2500K, 6GB of RAM and a GTX 660 or Radeon HD 7870, while the recommended spec sees a jump to an i7 3770, GTX 770 or Radeon R9 290 and 8GB of RAM. Our minimum spec is a Core i3 4130/FX 6300 with GTX 750 Ti - much, much lower, but you get a PS4-level experience using the settings in this guide.

http://allegro.pl/pc-feniks-i3-4150-3-5ghz-1000gb-gtx750ti-8gb-i5359163669.html

Czyli jednak wychodzi na to, że można grać w Wiedźmina w jakości jak na PS4 na kompie za niecałe 2000zł? Czy Digital Foundry nie jest godne zaufania?

Poważnie się zastanawiam, także tym razem proszę bez wyzwisk  ;)

Milford_Cubicle

  • Tajny współpracownik
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2007
  • Wiadomości: 856
  • Reputacja: 2
  • IT could swallow all of us before IT even CHEWED!
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #7836 dnia: Maja 28, 2015, 19:28:10 pm »
Można, sam gram na 750ti z i3 ; ). To kolejna gra po Ground Zeroes która z wymaganiami poleciała w jakieś fantazje.
I'm happy to pull my veins out and braid a rope
I don't need hope to know that you'd die slow
I'm happy to pull my veins out and braid a rope
I don't need hope to know that you'd die slow

Mrocz

  • Gość
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #7837 dnia: Maja 28, 2015, 19:51:17 pm »
Znowu zapomnieliście o systemie operacyjnym. Wychodzi ponad 2000 za kompa który zaraz będzie trzeba upgradeować ;)

Wiesiek w końcu na dosie nie chodzi ;)

Po za tym konsole nie działają na ustawieniach low z PC tylko wyższych ;) (mieszanka ustawień z różnych poziomów) dalej wychodzi na to, że taniej jest kupić sobie konsole, a artykuł ma wypisane bzdury.
« Ostatnia zmiana: Maja 28, 2015, 19:58:37 pm wysłana przez Mrocz »

Milford_Cubicle

  • Tajny współpracownik
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2007
  • Wiadomości: 856
  • Reputacja: 2
  • IT could swallow all of us before IT even CHEWED!
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #7838 dnia: Maja 28, 2015, 19:58:56 pm »
Ale ja gram z praktycznie wszystkim na high : ) co prawda 1680x1050, ale 30 klatek trzyma elegancko.



da się :D
I'm happy to pull my veins out and braid a rope
I don't need hope to know that you'd die slow
I'm happy to pull my veins out and braid a rope
I don't need hope to know that you'd die slow

Shard

  • ZMP-owiec
  • ****
  • Rejestracja: 04-08-2006
  • Wiadomości: 314
  • Reputacja: 13
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #7839 dnia: Maja 28, 2015, 20:09:46 pm »
Znowu zapomnieliście o systemie operacyjnym. Wychodzi ponad 2000 za kompa który zaraz będzie trzeba upgradeować ;)

Wiesiek w końcu na dosie nie chodzi ;)

Po za tym konsole nie działają na ustawieniach low z PC tylko wyższych ;) (mieszanka ustawień z różnych poziomów) dalej wychodzi na to, że taniej jest kupić sobie konsole, a artykuł ma wypisane bzdury.

Na PC za to nie musisz płacić co miesiąc za multiplayer, a nowe gry są sporo tańsze, i choćby za takiego Wiedźmina zapłaciłbyś 120zł, a nie 220zł. Także szybko wyjdziesz na plus :troll: