Autor Wątek: [archiwum] Odp: POLITYKA  (Przeczytany 658136 razy)

0 użytkowników i 5 Gości przegląda ten wątek.

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #10480 dnia: Sierpnia 11, 2010, 15:14:22 pm »
Niby jakie pytania Londek zadałeś? Laughing Chętnie odpowiem jeśli faktycznie było tam coś merytorycznego.

Ej moze nie byly to jakies pytania szczegolnie inteligetne (nie wiem bo ich nie pamietam, ale wiem ze byly :)  :oops:, ale jednak wciaz czekam na odpowiedz. A nie mam tyle zapalu co ty zeby wertowac strony tego watku w po szukiwaniu cytatow.

Co do reszty to z checia bym odpowiedzial, gdybym mial czas to przeczytac.

taka prosba na przyszlosc, dla mnie najlepiej 2 linijkowe teksty

HAHA!
Zajebisty jesteś!
Nie masz czasu przeczytać jednego dłuższego posta, ale masz czas siedzieć na forum i odpisywać na liczne inne posty, nie wspominając o tym, na ile postów tylko w tym temacie odpisujesz!
Jesteś mistrzem! Ucz mnie!

Wiem  8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8)

Chodzi o to, ze ja w pracy siedze i latwiej mi sklecic krotka odpowiedz i przeczytac krotkiego posta niz przeczytac taki wywod jakim walna el becelot, do tego niektore z moich postow wygladaja bez sensu a to dlatego ze niektore pisze na raty. Jesli mam troche czasu wolnego to nie mam nic przeciwko, ale takie cos co walnal el becelot to jest hardcore.

Wiadomość scalona: Sierpnia 11, 2010, 16:33:50 pm
Cytuj
Jest wniosek ws. tablicy, która upamiętni ofiary katastrofy

Warszawski konserwator zabytków otrzymał od Kancelarii Prezydenta wniosek ws. tablicy, która ma upamiętnić ofiary katastrofy prezydenckiego Tu-154 pod Smoleńskiem. Tablica ma ma być umieszczona na fasadzie skrzydła Pałacu Prezydenckiego - informuje TVN24.
Informację o tym, że taki wniosek przedstawiciele prezydenckiej Kancelarii rzeczywiście złożyli potwierdza stołeczny konserwator zabytków Ewa Nekanda-Trepka.

- Ten wniosek jest rozpatrywany pod względem konserwatorskim. Sprawdzamy jej wielkość, materiał z którego ma być wykonana oraz czy jest możliwość umieszczenia tej tablicy w tym miejscu. To jedyne warunki, jakie będą brane pod uwagę - powiedział w rozmowie z TVN24 Nekanda-Trepka.

- Wielkość i materiał wydają się być właściwe i najprawdopodobniej będą zaakceptowane - dodaje.

http://wiadomosci.onet.pl/2208991,11,jest_wniosek_ws_tablicy__ktora_upamietni_ofiary_katastrofy,item.html
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 11, 2010, 16:33:50 pm wysłana przez LoNdEk »

s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #10481 dnia: Sierpnia 11, 2010, 16:35:13 pm »
widzę, że komedii ciąg dalszy. przeciwnicy robią syf jak z youtuba (tanie transparenty, pół goła laska w oknie, pijani na latarni), obrońcy szarpią się z policją i rzucają zniczami, a pośrodku wszystkiego znajduje się, Bogu ducha winny, symbol wiary, na który wszyscy mają wyje**ne.
no nic, włączam tvn24, może nadają kolejną cześć serialu "lol pod krzyżem".

Ciapkas

  • Gość
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #10482 dnia: Sierpnia 11, 2010, 18:40:48 pm »
Oglądał ktoś "Gorący temat" w TVP2 przed chwilą? Profesor z SGH ładnie ponapierdalał PO  :angel:

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #10483 dnia: Sierpnia 11, 2010, 20:21:42 pm »
Cytuj
"Oni zasługują na więcej niż jakąś tam tablicę"
- Ta armia ludzi, bardzo zasłużonych dla tego kraju, zasługuje na coś więcej niż jakąś tam tablicę - mówi Beata Gosiewska, wdowa po szefie klubu PiS Przemysławie Gosiewskim.

http://wiadomosci.onet.pl/2209033,11,oni_zasluguja_na_wiecej_niz_jakas_tam_tablice,item.html

Wiedzialem, kuwa wiedzialem, ze teraz bedzie nowy temat..... je**ac im pomniki, kazdemu 2 metrowy posag na krakowski przedmisciu i model tupolewa w skali 1:1 i wszystko ukonczyc krzyzem takim je*itnym, co by z kilku km go bylo widac, oczywiscie nastepnie, obowiazkowe wycieczki szkolne i trasa pielgrzymek powinna prowadzic wlasnie przez krakowiskie przedmiescie.

btw. pojawila sie w komentarzach propozycja piramidy, wiec moze to bedzie wystarczajace :D :D :D :D

Cytuj
Wałęsa: pod krzyżem jest coraz więcej nawiedzonych i tak to trwa

- Dawno problem bym rozwiązał, tu potrzebna jest męska decyzja. Jeśli nie dałoby się sprawy uprościć, jeśli zostałoby paru, to trzeba by im pomóc opuścić (miejsce pod krzyżem przed Pałacem Prezydenckim - red.). Coraz więcej nawiedzonych tam jest i tak to trwa. Takich ludzi też mamy w kraju, jak i na całym świecie. W kraju jest jednak prawo - tak Lech Wałęsa w TVN24 w programie "Fakty po faktach" podsumował to, co dzieje się w sprawie krzyża przed Pałacem Prezydenckim.

http://wiadomosci.onet.pl/2209137,11,walesa_pod_krzyzem_jest_coraz_wiecej_nawiedzonych_i_tak_to_trwa,item.html'

Walesa swietnie to ujal.

Cytuj
"Ciekawe, czy Tusk przykręci Kościołowi kurek"

Według Joanny Senyszyn z SLD rząd Donalda Tuska jest "nijaki". – Od początku realizował koncepcję, aby nic nie robić, bo jeśli cokolwiek się robi, to się naraża – ocenia posłanka do Parlamentu Europejskiego. A efektem tego jest "zakonserwowanie stanu sprzed wyborów 2007 roku". Europosłanka zastanawia się też, czy "Donald Tusk przykręci Kościołowi kurek z pieniędzmi".

http://wiadomosci.onet.pl/2209034,11,ciekawe__czy_tusk_przykreci_kosciolowi_kurek,item.html

Na to licze. PO traci w moich oczach nie dajac sobie rady z tymi ludzmi pod krzyzem i dajac sie wciagnac PiS w te ich chore gierki.
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 11, 2010, 20:31:14 pm wysłana przez LoNdEk »

el becetol

  • Gość
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #10484 dnia: Sierpnia 11, 2010, 21:03:40 pm »
Niby jakie pytania Londek zadałeś? Laughing Chętnie odpowiem jeśli faktycznie było tam coś merytorycznego.

Ej moze nie byly to jakies pytania szczegolnie inteligetne (nie wiem bo ich nie pamietam, ale wiem ze byly :)  :oops:, ale jednak wciaz czekam na odpowiedz. A nie mam tyle zapalu co ty zeby wertowac strony tego watku w po szukiwaniu cytatow.

Co do reszty to z checia bym odpowiedzial, gdybym mial czas to przeczytac.

taka prosba na przyszlosc, dla mnie najlepiej 2 linijkowe teksty


Cytat: Londek
Chodzi o to, ze ja w pracy siedze i latwiej mi sklecic krotka odpowiedz i przeczytac krotkiego posta niz przeczytac taki wywod jakim walna el becelot, do tego niektore z moich postow wygladaja bez sensu a to dlatego ze niektore pisze na raty. Jesli mam troche czasu wolnego to nie mam nic przeciwko, ale takie cos co walnal el becelot to jest hardcore.

Lepiej bym ci nie pojechał niż sam to zrobiłeś.  :lol: Sam przyznajesz ze twoje pytania nie są inteligentne, że twoje posty wyglądają bez sensu, że docierają do ciebie tylko dwu linijkowce i nie jesteś zainteresowany merytoryczną dyskusją bo to dla ciebie za duży "hardcore" :lol: Reasumując - sam siebie zdeklarowałeś jako trola. Nic dziwnego że trafiłeś do tematu z humorem jako pośmiewisko, a do tego tym samym trafiasz na moją listę ignorowanych. Troli karmić nie należy.

Zagadką więc pozostanie po co wklejasz artykuły których nie przeczytałeś, bo ponoć nie masz czasu na czytanie :lol:

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
http://www.rp.pl/artykul/521042_Tablica_zastapi_krzyz_.html

Cytuj
Kancelaria Prezydenta złożyła u konserwatora zabytków wniosek w sprawie tablicy upamiętniającej ofiary katastrofy pod Smoleńskiem

Dopiero teraz... a niektórzy forumowicze twierdzili że tablica miała być już stawiana w miejscu krzyża kilkanaście dni temu, podczas przeniesienia, tylko złe mohery przeszkodziły :lol:






LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #10485 dnia: Sierpnia 11, 2010, 21:17:53 pm »
Zagadką więc pozostanie po co wklejasz artykuły których nie przeczytałeś, bo ponoć nie masz czasu na czytanie Laughing


czytam tylko pierwsze akapity :) i przeskakuje miedzy slowami - dlatego tez sie zlapalem na tym newsie o move :D - wiesz mnie to tez bawi, przynajmniej ja sam o sobie mowie co i jak, a nie udaje wszystko wiedzacego (jak ty czy Iras) :D

btw. z tego co widze po Irasie ignorowanie nie zabardzo dziala na forum  8) 8) 8) 8)

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #10486 dnia: Sierpnia 11, 2010, 23:35:17 pm »
http://www.rp.pl/artykul/521042_Tablica_zastapi_krzyz_.html

Cytuj
Kancelaria Prezydenta złożyła u konserwatora zabytków wniosek w sprawie tablicy upamiętniającej ofiary katastrofy pod Smoleńskiem

Dopiero teraz... a niektórzy forumowicze twierdzili że tablica miała być już stawiana w miejscu krzyża kilkanaście dni temu, podczas przeniesienia, tylko złe mohery przeszkodziły :lol:

Kto taki? Ja pamiętam, że mówiono o pomyśle postawienia tam tablicy (około 21 lipca co potwierdzały linki), potem padła oficjalna deklaracja (którą niektórzy forumowicze nie zauważyli twierdząc przy okazji, że nic takiego nie miało miejsca), a teraz jest już złożony formalny wniosek. :roll:

el becetol

  • Gość
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #10487 dnia: Sierpnia 11, 2010, 23:54:32 pm »
Dziwne, ja pamiętam taki cytat:

Chcieli zrobić gest dobrej woli, przenieść krzyż i w jego miejsce postawić tablicę. Niestety nie da się bo jakieś głupki srają żarem przed Pałacem Prezydenckim.

Z niego jasno wynika że chcieli przenieść krzyż i w jego miejsce postawić tablicę niestety się nie udało przez "jakiś głupków srających żarem".

Chociaż może jeszcze raz przeczytam i faktycznie tam jest mowa o planach, np. tak:

Cytat: Boban
Chcieli zrobić gest dobrej woli, przenieść krzyż i w jego miejscu zostawić 'nic', tylko snuć plany nie potwierdzone oficjalnymi działaniami Niestety nie da się bo nikt nie wystąpił o pozwolenie.

Spójrzmy jeszcze raz, to się upewnimy:

Cytat: Boban
Chcieli zrobić gest dobrej woli, przenieść krzyż i w jego miejsce postawić tablicę. Niestety nie da się bo jakieś głupki srają żarem przed Pałacem Prezydenckim.

Nie, jednak dobrze pamiętałem. Jakiś forumowiec wyraźnie napisał że chcieli przenieść krzyż i w jego miejsce postawić tablicę, o żadnych planach nie pisał, tylko o konkretnym działaniu - zabieramy krzyż i stawiamy tablice. Zabawny człowiek, pewnie jakiś kolega tego typka co nie umie przeczytać tekstu dłuższego niż dwie linijki.


BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #10488 dnia: Sierpnia 12, 2010, 00:02:15 am »
Dobra zaraz poszukam tych postów i tu wkleję bo widzę, że znowu chcesz zaginać rzeczywistość.

el becetol

  • Gość
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #10489 dnia: Sierpnia 12, 2010, 00:09:44 am »
Nie musisz szukać, znalazłem za ciebie:

Chcieli zrobić gest dobrej woli, przenieść krzyż i w jego miejsce postawić tablicę. Niestety nie da się bo jakieś głupki srają żarem przed Pałacem Prezydenckim.

Mogę wkleić print screena jeśli dalej będziesz się upierać że taki post nie istnieje i nigdy czegoś takiego nie napisałeś.

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #10490 dnia: Sierpnia 12, 2010, 00:10:06 am »
http://wyborcza.pl/1,76842,8168253,Co_z_pomnikiem_w_miejscu_krzyza.html

Cytuj
Wbrew opinii ratusza stwierdził, że dokument nie odnosi się do pomysłów budowy pomnika przed Pałacem, lecz tylko do wystawy i krzyża.

Cytuj
Przypomniał, że z wnioskiem o zgodę na ewentualny pomnik może wystąpić tylko Kancelaria Prezydenta, bo to ona jest gospodarzem terenu. Jej szef Jacek Michałowski mówił w środę, że prace nad sposobem upamiętnienia ofiar katastrofy odbędą się bez zbędnej zwłoki.

23 lipca (bo z tego dnia jest ten news) to był piątek. Środa o której wspomina artykuł to 21 lipca. Wtedy już szef Kancelarii Prezydenta mówił o pracach nad upamiętnieniem ofiar. Czyli temat postawienia tam jakiejś pamiątki był poruszany już wtedy. Stąd pytanie we wstępie news'a:

Cytuj
Teren przed Pałacem Prezydenckim ma pozostać w "niezmienionej postaci i formie" - napisała stołeczna konserwator zabytków. Co z pomysłem pomnika w miejscu krzyża?

Dla mnie też temat jest wyczerpany gdyż twierdziłeś, że...

Cytuj
Nie było żadnego oficjalnego ogłoszenia planu postawienia żadnej tablicy zamiast zabieranego krzyża. Nic. Nikt z PO nic nie zrobiło w tym kierunku. Było tylko - usuniemy krzyż a na jego miejscu nie zostanie nic.

...co w świetle przedstawionych wyżej faktów jest po prostu nieprawdą.

...

Nie, jednak dobrze pamiętałem. Jakiś forumowiec wyraźnie napisał że chcieli przenieść krzyż i w jego miejsce postawić tablicę, o żadnych planach nie pisał, tylko o konkretnym działaniu - zabieramy krzyż i stawiamy tablice. Zabawny człowiek, pewnie jakiś kolega tego typka co nie umie przeczytać tekstu dłuższego niż dwie linijki.

Nie, jednak źle pamiętasz. Spójrzmy jeszcze raz:

23 lipca (bo z tego dnia jest ten news) to był piątek. Środa o której wspomina artykuł to 21 lipca. Wtedy już szef Kancelarii Prezydenta mówił o pracach nad upamiętnieniem ofiar. Czyli temat postawienia tam jakiejś pamiątki był poruszany już wtedy.

Słowo klucz "poruszany". Tak dokładnie napisał BoBaN po rozwinięciu dyskusji o upamiętnieniu ofiar. To co cytujesz to wybiórczy post, który był napisany wcześniej. Potem wyjaśniłem dokładnie o co mi chodzi, co widać w powyższych cytatach.
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 12, 2010, 00:15:56 am wysłana przez BoBaN »

el becetol

  • Gość
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #10491 dnia: Sierpnia 12, 2010, 00:19:44 am »
To co cytujesz to wybiórczy post, który był napisany wcześniej.

A czyli jednak był taki post! No proszę. Odnalazł się w magiczny sposób. Widzisz Boban, kłamstwo ma krótkie nóżki, nie wypieraj się swoich słów, bo to jest forum - i tu zdradzę tajemnice - wszystko się zapisuje. Najpierw napisałeś bzdurę, że mieli zabierając krzyż stawiać tablice, tylko mohery przeszkodziły, a potem jak wyszło że kłamałeś zacząłeś histerycznie odwracać kota ogonem, twierdząc że chodziło ci o jakieś tajne plany których nikt nie ujawnił, ale ty się domyślasz że były poruszane.  :lol:

Dziękuje, dobranoc.

Ps. "wybiórczy post"  :lol:

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #10492 dnia: Sierpnia 12, 2010, 00:26:39 am »
Moja propozycja jest więc taka. Przestań udawać, że nie wiesz o co chodzi. Nie pierwszy raz cytujesz wybiórczo posty i próbujesz komuś wmówić różne pierdoły nie patrząc zupełnie na to co dana osoba pisała (w tym przypadku wyjaśniała) dalej.

Tu masz właśnie tego najlepszy przykład.

http://wyborcza.pl/1,76842,8168253,Co_z_pomnikiem_w_miejscu_krzyza.html

Cytuj
Wbrew opinii ratusza stwierdził, że dokument nie odnosi się do pomysłów budowy pomnika przed Pałacem, lecz tylko do wystawy i krzyża.

Cytuj
Przypomniał, że z wnioskiem o zgodę na ewentualny pomnik może wystąpić tylko Kancelaria Prezydenta, bo to ona jest gospodarzem terenu. Jej szef Jacek Michałowski mówił w środę, że prace nad sposobem upamiętnienia ofiar katastrofy odbędą się bez zbędnej zwłoki.

23 lipca (bo z tego dnia jest ten news) to był piątek. Środa o której wspomina artykuł to 21 lipca. Wtedy już szef Kancelarii Prezydenta mówił o pracach nad upamiętnieniem ofiar. Czyli temat postawienia tam jakiejś pamiątki był poruszany już wtedy. Stąd pytanie we wstępie news'a:

Cytuj
Teren przed Pałacem Prezydenckim ma pozostać w "niezmienionej postaci i formie" - napisała stołeczna konserwator zabytków. Co z pomysłem pomnika w miejscu krzyża?

Dla mnie też temat jest wyczerpany gdyż twierdziłeś, że...

Cytuj
Nie było żadnego oficjalnego ogłoszenia planu postawienia żadnej tablicy zamiast zabieranego krzyża. Nic. Nikt z PO nic nie zrobiło w tym kierunku. Było tylko - usuniemy krzyż a na jego miejscu nie zostanie nic.

...co w świetle przedstawionych wyżej faktów jest po prostu nieprawdą.

...

Nie, jednak dobrze pamiętałem. Jakiś forumowiec wyraźnie napisał że chcieli przenieść krzyż i w jego miejsce postawić tablicę, o żadnych planach nie pisał, tylko o konkretnym działaniu - zabieramy krzyż i stawiamy tablice. Zabawny człowiek, pewnie jakiś kolega tego typka co nie umie przeczytać tekstu dłuższego niż dwie linijki.

Nie, jednak źle pamiętasz. Spójrzmy jeszcze raz:

23 lipca (bo z tego dnia jest ten news) to był piątek. Środa o której wspomina artykuł to 21 lipca. Wtedy już szef Kancelarii Prezydenta mówił o pracach nad upamiętnieniem ofiar. Czyli temat postawienia tam jakiejś pamiątki był poruszany już wtedy.

Słowo klucz "poruszany". Tak dokładnie napisał BoBaN po rozwinięciu dyskusji o upamiętnieniu ofiar. To co cytujesz to wybiórczy post, który był napisany wcześniej. Potem wyjaśniłem dokładnie o co mi chodzi, co widać w powyższych cytatach.

Oczywiście zdajesz sobie sprawę, że cytowana przez ciebie wypowiedź miała miejsce znacznie wcześniej. Potem ja sprecyzowałem dokładnie o czym mowa, dokładnie w tym zdaniu:

Cytuj
23 lipca (bo z tego dnia jest ten news) to był piątek. Środa o której wspomina artykuł to 21 lipca. Wtedy już szef Kancelarii Prezydenta mówił o pracach nad upamiętnieniem ofiar. Czyli temat postawienia tam jakiejś pamiątki był poruszany już wtedy.

Co jasno określa o czym pisałem. Jeśli chcesz dalej bawić się w zaginanie rzeczywistości to proszę bardzo. Ja na dziecinadę i przyglądanie się twoim próbom udowadniania, że "nikt ci nie wmówi że czarne jest czarne a białe jest białe" nie mam ochoty ani czasu. Dlatego też...

Dziękuje, dobranoc.

Również dziękuję, dobranoc.


« Ostatnia zmiana: Sierpnia 12, 2010, 00:28:13 am wysłana przez BoBaN »

el becetol

  • Gość
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #10493 dnia: Sierpnia 12, 2010, 09:35:01 am »
To nie jest sprecyzowanie, to jest całkowite odwrócenie kota ogonem. Równie dobrze mógłbyś najpierw napisać że "Polacy bardzo chcieli wygrać finał mistrzostw świata w Afryce, ale niestety przegrali w finale z Hiszpania" a potem się usprawiedliwiać jakimś komentarzem Gmocha że "chciałby żeby Polacy lepiej grali he he he" więc twoim zdaniem sprawa wygrania mistrzostw była "poruszana". :lol:

Nie wiem czy tak jak twój kolega z Londynu nie masz czasu myśleć przed napisaniem posta, dlatego wychodzą ci farmazony które potem musisz przez kilka stron prostować, czy podstawa powstania bzdury którą nas uraczyłeś była zupełnie inna - i szczerze mówiąc niewiele mnie to obchodzi. Moja sugestia jest taka - nie masz czasu myśleć przed napisaniem - to po prostu kur** nie pisz. Tyle. Dla mnie koniec tematu, każdy widzi jak jest.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

http://wiadomosci.wp.pl/kat,83914,title,Na-sprawie-krzyza-traci-PiS-wiec-nie-robmy-z-nim-nic,wid,12562939,wiadomosc_prasa.html

Cytuj
- Każdy pomnik czy tablica przed Pałacem będą ustępstwem państwa wobec szantażu fanatyków - twierdzi polityk PO, Stefan Niesiołowski

Cytuj
Na sprawie krzyża traci PiS, więc nie róbmy z nim nic

No i widać jakie jest ich stanowisko do postawienia tablicy przed pałacem.


 

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #10494 dnia: Sierpnia 12, 2010, 09:47:43 am »
Owszem to jest sprecyzowanie. Niestety ja nic nie poradzę na to, że w twoim świecie wygląda to inaczej. Nie próbuj mi tez po raz kolejny wmawiać jakiś totalnych bzdur, że nie mam czasu myśleć przed napisaniem posta, bo znowu popełniasz epic fail. Zrozum w końcu, że nawet jeśli będziesz 100 razy próbował komuś wmówić coś co sobie ubzdurałeś w tej swojej główce, to nic ci nie da.

Moja sugestia jest taka - nie masz czasu myśleć przed napisaniem - to po prostu kur** nie pisz.

Moja sugestia jest taka - ochłoń bo widzę, że się strasznie denerwujesz.

Ja również kończę temat, bo jak jest każdy widzi.
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 12, 2010, 09:49:47 am wysłana przez BoBaN »

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #10495 dnia: Sierpnia 12, 2010, 10:09:28 am »

http://wiadomosci.wp.pl/kat,83914,title,Na-sprawie-krzyza-traci-PiS-wiec-nie-robmy-z-nim-nic,wid,12562939,wiadomosc_prasa.html

Cytuj
- Każdy pomnik czy tablica przed Pałacem będą ustępstwem państwa wobec szantażu fanatyków - twierdzi polityk PO, Stefan Niesiołowski

Cytuj
Na sprawie krzyża traci PiS, więc nie róbmy z nim nic

No i widać jakie jest ich stanowisko do postawienia tablicy przed pałacem.


 

heheh...no tak, powiedzial Niesiolowski to co wszyscy wiemy od dawna, a ze bedzie tablica, ze ma tablica juz mowiono od dluzszego czasu, znow becelot nagina rzeczywistosc.

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #10496 dnia: Sierpnia 12, 2010, 11:04:45 am »

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 991
  • Reputacja: 120
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #10497 dnia: Sierpnia 12, 2010, 11:06:21 am »
Będzie tablica , ale pewnie za mała :P
I w ogóle badziew, powinni postawić 5-metrowy pomnik Lecha Kaczyńskiego. Z krzyżem w ręku, albo najlepiej na krzyżu zamiast Jezusa...

"hańba, hańba" toż pewnie... :lol: inaczej być nie mogło.
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 12, 2010, 11:09:30 am wysłana przez andryush »

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.

Castor Krieg

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 4 450
  • Reputacja: 26
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #10499 dnia: Sierpnia 12, 2010, 11:42:30 am »
Jak oni śmią stawiać taką małą tablicę? Ja się domagam wielkiego pomnika ze złota dla Wielkiego Sternika Narodu! Wyburzyć Pałac jak trzeba, nic nie może przesłaniać wspaniałości Lecha Kaczyńskiego! Oczywiście pomnik należy skonsultować z grupą 15-osób, które dobitnie pokazały, że reprezentują miliony Polaków! Tylko głupia sprawa, ponieważ ta grupka z Facebooka wyglądała na bardziej liczną... :-x

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #10500 dnia: Sierpnia 12, 2010, 11:51:08 am »
http://wiadomosci.wp.pl/kat,8771,title,Niespodzianka-przed-Palacem---uroczyste-odsloniecie-tablicy-o-11.00,wid,12563294,wiadomosc.html?ticaid=1ab0b&_ticrsn=5

Teraz pozostaje pytanie. Czy to już koniec tej całej szopki pod Pałacem Prezydenckim?

A jednak.

http://wiadomosci.wp.pl/kat,121994,title,Tablica-odslonieta---obroncy-krzyza-wstyd-i-hanba!-,wid,12563294,wiadomosc.html

:lol: :lol: :lol:

Powtorze swoj post(nie mam czasu pisac nowego ;)

Cytuj
.... je**ac im pomniki, kazdemu (94 ofiar + jeden dla Jarka z kotem) 2 metrowy posag na krakowski przedmisciu i model tupolewa w skali 1:1 i wszystko ukonczyc krzyzem takim je*itnym, co by z kilku km go bylo widac, oczywiscie nastepnie, obowiazkowe wycieczki szkolne i trasa pielgrzymek powinna prowadzic wlasnie przez krakowiskie przedmiescie.

btw. pojawila sie w komentarzach propozycja piramidy(na miejscu palacu), wiec moze to bedzie wystarczajace Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

el becetol

  • Gość
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #10501 dnia: Sierpnia 12, 2010, 12:20:09 pm »
"W tym miejscu w dniach żałoby po katastrofie smoleńskiej, w której zginęło 96 osób, wśród nich prezydent Lech Kaczyński z żoną i były prezydent RP na uchodźstwie Ryszard Kaczorowski, obok krzyża postawionego przez harcerzy gromadzili się licznie Polacy zjednoczeni bólem i troską o losy państwa".


Odsłonili tablicę upamiętniającą moment gromadzenia się po katastrofie ludzi, a nie ofiary. Do tego zrobili to z takimi honorami z jakimi odsłania się tablice wiernego psa który zdechł czekając na przystanku tramwajowym na swojego pana. A nie, w takich przypadkach chociaż prezydent miasta się fatyguje na uroczystość, np. tak jak 1 czerwca jeszcze gorącą przemowę ku czci Ferdynarda Focha wygłosiła odsłaniając tablicę z jego imieniem, a tutaj zastępce wysłała. Równie dobrze mogła wyjść sprzątaczka, machnąć szmatą i powiedzieć "odsłonięta". Brawo Bronek - tak na pewno zażegnasz konflikt. 

maertin

  • Bohater wojny GOjczyźnianej
  • *****
  • Rejestracja: 04-02-2009
  • Wiadomości: 1 722
  • Reputacja: 4
  • !
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #10502 dnia: Sierpnia 12, 2010, 12:22:58 pm »
Fakt, ten tekst brzmi śmiesznie XD

Don't mess with the best, 'cause the best don't mess!

Castor Krieg

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 4 450
  • Reputacja: 26
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #10503 dnia: Sierpnia 12, 2010, 12:23:17 pm »
A nie, w takich przypadkach chociaż prezydent miasta się fatyguje na uroczystość, np. tak jak 1 czerwca jeszcze gorącą przemowę ku czci Ferdynarda Focha wygłosiła odsłaniając tablicę z jego imieniem, a tutaj zastępce wysłała. Równie dobrze mogła wyjść sprzątaczka, machnąć szmatą i powiedzieć "odsłonięta". Brawo Bronek - tak na pewno zażegnasz konflikt.  

Już widzę jak władza ma coś odsłaniać, aby stare ramole krzyczałyby im "Hańba", "Żydokomuna" nad głowami. Najpierw wyrzucić śmieci sprzed Pałacu, to możemy zrobić jakąś oficjalną uroczystość.

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #10504 dnia: Sierpnia 12, 2010, 12:26:07 pm »
"W tym miejscu w dniach żałoby po katastrofie smoleńskiej, w której zginęło 96 osób, wśród nich prezydent Lech Kaczyński z żoną i były prezydent RP na uchodźstwie Ryszard Kaczorowski, obok krzyża postawionego przez harcerzy gromadzili się licznie Polacy zjednoczeni bólem i troską o losy państwa".


Odsłonili tablicę upamiętniającą moment gromadzenia się po katastrofie ludzi, a nie ofiary. Do tego zrobili to z takimi honorami z jakimi odsłania się tablice wiernego psa który zdechł czekając na przystanku tramwajowym na swojego pana. A nie, w takich przypadkach chociaż prezydent miasta się fatyguje na uroczystość, np. tak jak 1 czerwca jeszcze gorącą przemowę ku czci Ferdynarda Focha wygłosiła odsłaniając tablicę z jego imieniem, a tutaj zastępce wysłała. Równie dobrze mogła wyjść sprzątaczka, machnąć szmatą i powiedzieć "odsłonięta". Brawo Bronek - tak na pewno zażegnasz konflikt. 

Chyba też nie masz czasu czytać wrzucanych tutaj linków. Wyraźnie jest tam napisane:

Cytuj
Nie chcieliśmy znowu dopuścić do gorszących scen - w ten sposób szef kancelarii prezydenta Jacek Michałowski tłumaczył szybką decyzję o zorganizowaniu uroczystości odsłonięcia tablicy. Jego zdaniem spór wokół krzyża na Krakowskim Przedmieściu trwa już za długo. Jak dodał, 3 sierpnia podczas nieudanej próby przeniesienia krzyża sprzed Pałacu Prezydenckiego do kościoła św. Anny sytuacja "była naprawdę nieprzyjemna i niebezpieczna"

Do tego piszesz, że:

Odsłonili tablicę upamiętniającą moment gromadzenia się po katastrofie ludzi, a nie ofiary.

Hmmm...

Cytuj
W tym miejscu w dniach żałoby po katastrofie smoleńskiej, w której zginęło 96 osób, wśród nich prezydent Lech Kaczyński z żoną i były prezydent RP na uchodźstwie Ryszard Kaczorowski, obok krzyża postawionego przez harcerzy gromadzili się licznie Polacy zjednoczeni bólem i troską o losy państwa.

Nie wiem jak dla ciebie, ale dla mnie wygląda to na upamiętnienie ludzi, którzy tam zginęli.


Wiadomość scalona: Sierpnia 12, 2010, 12:35:09 pm
http://www.tvn24.pl/-1,1668958,0,1,tablica-jest-na-odczepke,wiadomosc.html

Cytuj
Tablica jest zdawkowa, na odczepkę. Powinien być pomnik, albo pięć pomników.

Kurde LoNdEk miałeś rację. :lol:
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 12, 2010, 12:35:09 pm wysłana przez BoBaN »

Wuher

  • Sekretarz wojewódzki
  • *****
  • Rejestracja: 20-05-2004
  • Wiadomości: 1 622
  • Reputacja: 5
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #10505 dnia: Sierpnia 12, 2010, 12:37:00 pm »
"W tym miejscu w dniach żałoby po katastrofie smoleńskiej, w której zginęło 96 osób, wśród nich prezydent Lech Kaczyński z żoną i były prezydent RP na uchodźstwie Ryszard Kaczorowski, obok krzyża postawionego przez harcerzy gromadzili się licznie Polacy zjednoczeni bólem i troską o losy państwa".


Odsłonili tablicę upamiętniającą moment gromadzenia się po katastrofie ludzi, a nie ofiary.

Tak jakby nie o to chodziło "obrońcom krzyża". Ogólnie się jaram bo ta tablica to jest mega trolling i szydera ze strony PO.

el becetol

  • Gość
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #10506 dnia: Sierpnia 12, 2010, 12:38:13 pm »
Ogólnie się jaram bo ta tablica to jest mega trolling i szydera ze strony PO.

Dokładnie tak samo to odbieram, ale się nie jaram.

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #10507 dnia: Sierpnia 12, 2010, 12:52:57 pm »
Godne upamiętnienie. Upamiętnienie jest tak "godne" jak "dobre" są rządy PO. Właściwie tablica wpisuje się idealnie w bylejakość wszystkich działań rządzącej opcji, więc specjalnie zaskoczony nie jestem.

Castor Krieg

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 4 450
  • Reputacja: 26
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #10508 dnia: Sierpnia 12, 2010, 12:59:57 pm »
Po co ta tablica? Upamiętnić ofiary katastrofy lotniczej? A gdzie pomniki dla ofiar wypadków drogowych?

Że był tam Prezydent? Prezydent był gówniany i miał 10% poparcia jak samolot spadał. Upamiętniać mamy także Gierka, Bieruta, itd. skoro również byli Prezydentami? Rozumiem, że Jaruzelski też pomnik dostanie, w końcu był Prezydentem, nawet walczył na wojnie, zamiast dupę wozić u mamusi na chacie.

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #10509 dnia: Sierpnia 12, 2010, 13:01:23 pm »
Cytuj
: - Nie będziemy wyręczać władzy w zachowaniu godności. Powinno być kilka projektów, konkurs i referendum

O kuwa :D beka jak ch*j :) i dopoki by nie zostal wyloniony projekt, obroncy krzyza beda koczowali pod palacem, ja ciagle licze, ze sroga zima ich wybije :D


Po co ta tablica? Upamiętnić ofiary katastrofy lotniczej? A gdzie pomniki dla ofiar wypadków drogowych?

Że był tam Prezydent? Prezydent był gówniany i miał 10% poparcia jak samolot spadał. Upamiętniać mamy także Gierka, Bieruta, itd. skoro również byli Prezydentami? Rozumiem, że Jaruzelski też pomnik dostanie, w końcu był Prezydentem, nawet walczył na wojnie, zamiast dupę wozić u mamusi na chacie.

Wpis!

1man1jar

  • Gość
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #10510 dnia: Sierpnia 12, 2010, 13:03:54 pm »
Po co ta tablica? Upamiętnić ofiary katastrofy lotniczej? A gdzie pomniki dla ofiar wypadków drogowych?

Że był tam Prezydent? Prezydent był gówniany i miał 10% poparcia jak samolot spadał. Upamiętniać mamy także Gierka, Bieruta, itd. skoro również byli Prezydentami? Rozumiem, że Jaruzelski też pomnik dostanie, w końcu był Prezydentem, nawet walczył na wojnie, zamiast dupę wozić u mamusi na chacie.
Gierek był prezydentem? :lol: Co ty robisz w tym temacie, powiedz mi, proszę.

Cytuj
: - Nie będziemy wyręczać władzy w zachowaniu godności. Powinno być kilka projektów, konkurs i referendum

O kuwa :D beka jak ch*j :) i dopoki by nie zostal wyloniony projekt, obroncy krzyza beda koczowali pod palacem, ja ciagle licze, ze sroga zima ich wybije :D
Konkurs miał być tak baj de łej.
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 12, 2010, 13:06:26 pm wysłana przez 1man1jar »

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #10511 dnia: Sierpnia 12, 2010, 13:22:33 pm »
Po co ta tablica? Upamiętnić ofiary katastrofy lotniczej? A gdzie pomniki dla ofiar wypadków drogowych?

Że był tam Prezydent? Prezydent był gówniany i miał 10% poparcia jak samolot spadał. Upamiętniać mamy także Gierka, Bieruta, itd. skoro również byli Prezydentami? Rozumiem, że Jaruzelski też pomnik dostanie, w końcu był Prezydentem, nawet walczył na wojnie, zamiast dupę wozić u mamusi na chacie.
Gierek był prezydentem? :lol: Co ty robisz w tym temacie, powiedz mi, proszę.

Cytuj
: - Nie będziemy wyręczać władzy w zachowaniu godności. Powinno być kilka projektów, konkurs i referendum

O kuwa :D beka jak ch*j :) i dopoki by nie zostal wyloniony projekt, obroncy krzyza beda koczowali pod palacem, ja ciagle licze, ze sroga zima ich wybije :D
Konkurs miał być tak baj de łej.

Z konkursami przetargami wiadomo jak w PL jest, do tego referendum :)

_Music

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 07-07-2005
  • Wiadomości: 7 703
  • Reputacja: 0
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #10512 dnia: Sierpnia 12, 2010, 13:28:30 pm »
Cytuj
Suski przekonuje, że największa katastrofa w historii Polski,

O k**a :lol:

Żałośc bierze jak się na to patrzy. Gdyby terroryści zaczęli u nas podkładac bomby, poddalibyśmy kraj w przeciągu dwóch dni.

1man1jar

  • Gość
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #10513 dnia: Sierpnia 12, 2010, 13:32:31 pm »
Cytuj
Suski przekonuje, że największa katastrofa w historii Polski,

O k**a :lol:

Żałośc bierze jak się na to patrzy. Gdyby terroryści zaczęli u nas podkładac bomby, poddalibyśmy kraj w przeciągu dwóch dni.

Ale to może być "największa katastrofa", bo wypadków tego typu nie było o ile mnie pamięć nie myli. Natomiast gdyby powiedział "największa tragedia", to już możnaby polemizować bardzo szeroko. No ale i tak powinni wszyscy lekko wyczyliować z wypowiedziami w prasie...

Wuher

  • Sekretarz wojewódzki
  • *****
  • Rejestracja: 20-05-2004
  • Wiadomości: 1 622
  • Reputacja: 5
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #10514 dnia: Sierpnia 12, 2010, 13:39:59 pm »
Największą tragedią była obviously śmierć papy.

Żar tych świeczek w oknach i opisach na gadu wciąż płonie w moim sercu.

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #10515 dnia: Sierpnia 12, 2010, 14:11:39 pm »
Wybiórcze cytowanie niech żyje!

Cytuj
Suski przekonuje, że największa katastrofa w historii Polski, a za taką uznał ją Sejm

...w drodze uchwały.

Nie ma to jak wyrwać ĆWIERĆ ZDANIA i dopisać swoje "O k**a :lol: "

el becetol

  • Gość
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #10516 dnia: Sierpnia 12, 2010, 14:18:09 pm »
Daj im już spokój, przecież wiesz że oni nie mają czasu czytać tego co komentują.

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #10517 dnia: Sierpnia 12, 2010, 14:53:01 pm »
Kościół zajął oficjalne stanowisko ws. krzyża.

http://wiadomosci.wp.pl/kat,121994,title,Kosciol-zajal-oficjalne-stanowisko-ws.-krzyza,wid,12564977,wiadomosc.html

To pewnie też oleją. Teraz chcą pomnika:

Cytuj
Obrońcy krzyża wystosowali do szefa kancelarii prezydenta Jacka Michałowskiego, w którym apelują o pokojowe rozwiązanie konfliktu i postawienie pomnika upamiętniającego ofiary katastrofy.

Pomijając niezaprzeczalny fakt, że te tępe barany nie rozumieją iż w tym miejscu nie może stać żaden pomnik...
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)
...to zapewne nawet gdyby powstał to wtedy chcieliby ich jeszcze więcej, co zresztą już zapowiedzieli:

Cytuj
Tablica jest zdawkowa, na odczepkę. Powinien być pomnik, albo pięć pomników. Musimy godnie upamiętnić największą tragedię w historii - mówi w rozmowie z tvn24.pl jeden z obrońców krzyża, Janusz Zieliński.

http://www.tvn24.pl/-1,1668958,0,1,tablica-jest-na-odczepke,wiadomosc.html

Tam naprawdę potrzeba silnej ręki Policji bo inaczej ci fanatycy nigdy nie odejdą spod Pałacu Prezydenckiego.

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 991
  • Reputacja: 120
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #10518 dnia: Sierpnia 12, 2010, 15:06:18 pm »
Rozłam w szeregach "obrońców krzyża"??
Trzy wersje porozumienia:

1. Akceptują tablicę, jeśli odbędzie się uroczystość związana z postawieniem tej tablicy. (oficjalny przedstawiciel "obrońców")
2. Przeniosą krzyż, jeśli przyjdzie do nich wysoko postawiony przedstawiciel kościoła. (obrońca w wieku średnim)
3. Krzyż zostanie przeniesiony nie do kościoła Św. Anny, a do kościoła Św. Krzyża i tylko po tym, jak na jego miejscu stanie pomnik. (sławna pani w okularach, która przywiązywała się wcześniej do krzyża)

Ciekawe, ciekawe, chyba wszystko jest jednak na dobrej drodze do zaprowadzenia porządku.
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 12, 2010, 15:08:26 pm wysłana przez andryush »

_Music

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 07-07-2005
  • Wiadomości: 7 703
  • Reputacja: 0
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #10519 dnia: Sierpnia 12, 2010, 15:41:15 pm »
Cytuj
- A co będzie, jak wyjdzie na jaw, że to był zamach, albo że oni zostali zamordowani? Co wtedy będzie? Ta tablica jest postawiona przed czasem - wykrzykiwał jeden z obrońców krzyża, który krytycznie wypowiadał się o słowach, jakie znalazły się na odsłoniętej dziś tablicy.

No właśnie, co to wtedy będzie? Ja się pytam, co to wtedy będzie? Diabeł będzie.