Autor Wątek: [archiwum] Odp: POLITYKA  (Przeczytany 658125 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #10560 dnia: Sierpnia 14, 2010, 14:20:32 pm »
Aha, a to co Palikot napisał na blogu nie jest zupełnie niczym sprowokowane? Naprawdę niektórzy biją tutaj rekordy hipokryzji. Takie szambo jakie na scenie politycznej oraz wśród społeczeństwa robi PiS, to żadna partia po 89r. nie potrafiła uczynić. Poza tym jak Hofman ma problemy i ulega prowokacjom to po jaką cholerę pchał się na stanowisko gdzie jest osobą publiczną. Palikot po prostu zniżył się do poziomu PiS'u i walczy dokładnie tą samą bronią co oni.

Castor Krieg

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 4 450
  • Reputacja: 26
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #10561 dnia: Sierpnia 14, 2010, 14:26:39 pm »
Oczywiście Hofman to powiedział niczym nie sprowokowany, tak sobie tylko, do lagodnego ja baranek Palikota który wcześniej nic złego nie powiedział. Kocham tą waszą hipokryzję.
Cytuj
Ale po tym, co powiedział Palikot o Przemysławie Gosiewskim, co doprowadziło do łez jego syna, który powiadomiony w przedszkolu przez kolegów, myślał, że jego tata naprawdę żyje - puściły mi wszelkie tamy. Palikot przekroczył granicę, za którą już nie ma polityki, tylko trzeba tego faceta powiesić na najbliższej gałęzi. Wszyscy musimy do tego doprowadzić. Po czymś takim trzeba mu wybrać gałąź.

PO od lat przesuwa poziom dyskusji politycznej w coraz większe bagno, i wam to nie przeszkadzało (wzywali do zamordowania i wypatroszenia Kaczyńskiego już wcześniej), a kiedy ktoś z PiS używa argumentów które w PO są całkowicie normalne od lat to się oburzacie.

A skąd koledzy Gosiewskiego juniora w PRZEDSZKOLU wiedzą co powiedział poseł Palikot? :lol:

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #10562 dnia: Sierpnia 14, 2010, 14:31:48 pm »
jak PiS komus grozi jest OK, jak ktos grozi PiS to bandyta <ok> (hej becelot) no spoko, ja wiem ze dla PiS obrazanie, rzucanie "miesem" na innych to norma (spieprzaj dziadu,malpa w czerwonym - to sa te rzeczy za ktore pamietam L.K, oskarzenia pod adresem walesy itd.) ki co najgorsze niektorzy z popierajacych PiS w tym nie widza nic zlego ... pora zdjac klapki z oczu panowie.

A ludzei pod krzyzem juz dawno powinni zostac spacyfikowani, bo na takich poj*bow(bo inaczej nie mozna ich nazwac) nie ma innego lekarstwa, glupote w tym wypadku trzeba uleczyc sila - armatki wodne na najagresywniejszych a innych aresztowac i wyslac na Syberie.  8) 8) 8)

el becetol

  • Gość
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #10563 dnia: Sierpnia 14, 2010, 14:43:05 pm »
http://www.redakcja.newsweek.pl/Tekst/Polityka-Polska/538134,Schetyna-prosi-o-monitoring-sieci.html

Cytuj
"Drodzy Młodzi Demokraci,

Sekretarz generalny PO Grzegorz Schetyna zwrócił się do nas z prośbą o utworzenie grupy ds. monitoringu sieci. Nie muszę chyba tłumaczyć jak wiele dla Stowarzyszenia znaczy prośba z tej strony. To również kolejny gest ze strony Platformy Obywatelskiej, który ma na zadaniu sprawdzić naszą lojalność i faktyczną siłę organizacyjną. Wszystkie ręce na pokład!

Praca grupy ds. monitoringu sieci miałaby polegać na dodawaniu na kilkunastu największych polskich portalach (WP, Onet, Gazeta, Dziennik, Interia) komentarzy życzliwych Platformie Obywatelskiej - nie wdawanie się w dyskusję i prowadzenie programowych dyskusji (z własnych obserwacji zapewne zauważyliście, że szkoda na to czasu).

Cała praca polega na tym, żeby kilka razy dziennie odwiedzić portal
i dodać do kilku topowych artykułów swój komentarz - potrzeba na to dosłownie kilkunastu minut dziennie (30 min).

Zapewne i tak odwiedzacie te portale, kwestia poświęcenia kilku minut na dodanie komentarza. To nie jest praca etatowa, nie ma przymusu żeby każdego dnia o stałej godzinie siedzieć przy komputerze kilkanaście godzin. 20, 30 minut nawet co drugi dzień przy pracy dużej grupy osób sprawia, że efekt będzie naprawdę zauważalny!

Mam nadzieję, że wszyscy potraktujemy sprawę z należytą powagą - mimo niesprzyjającego pracy wakacyjnego okresu. Sprawa jest niezwykle ważna dla Stowarzyszenia więc oczekuję że poruszycie wszystkie struktury i każdy Młody Demokrata zostanie poinformowany o tej inicjatywie. Proszę jednak w tym informowaniu o należytą dyskrecję.

Dariusz Słodkowski
Zastępca Sekretarza Generalnego
Sekretariat Generalny Stowarzyszenia "Młodzi Demokraci”

Ostro z instrukcją Schetyny idziecie, kilkanaście godzin dziennie udowadniacie swoją lojalność wobec PO. :lol: Więc przyznajcie się chłopaki - ile wam płacą za ten trolling?

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #10564 dnia: Sierpnia 14, 2010, 14:45:13 pm »
Ja dostaje milijona. Nie wiem jak pozostali. Musisz na PW pisać.

1man1jar

  • Gość
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #10565 dnia: Sierpnia 14, 2010, 14:45:47 pm »
Cytuj
nie wdawanie się w dyskusję i prowadzenie programowych dyskusji (z własnych obserwacji zapewne zauważyliście, że szkoda na to czasu).
1. Jak można prowadzić dyskusje nie wdawając się w dyskusje?

Cytuj
>nie wdawanie się w dyskusję i prowadzenie programowych dyskusji
>programowych dyskusji
>programowych
2. Oh you.

Wuher

  • Sekretarz wojewódzki
  • *****
  • Rejestracja: 20-05-2004
  • Wiadomości: 1 622
  • Reputacja: 5
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #10566 dnia: Sierpnia 14, 2010, 15:05:49 pm »
Myśle, że poza becetolem nikt tutaj nie zrozumie tej delkatnej sugestii dotyczącej nie-istnienia czegoś takiego jak program PO.

1man1jar

  • Gość
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #10567 dnia: Sierpnia 14, 2010, 15:11:20 pm »
Jest, tylko niezwykle płynny. Jak z reformą emerytur i pracy, którą PO chciało aktywizować ludzi w wieku emerytalnym, a teraz chce zabrać. No przecież widać, że mają wszystko przemyślane jak Damon Lindelof. :hihihi:

Ciapkas

  • Gość
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #10568 dnia: Sierpnia 14, 2010, 15:11:49 pm »
Jak to powiedział rektor bodajże SGH: "PO nie ma programu, rujnują publiczne finanse a ich popracie społeczne przekracza 50%. Fenomen"

Marcepan, Londek, inni wyborcy PO --> Pozdrawiam :]

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #10569 dnia: Sierpnia 14, 2010, 15:30:21 pm »
Jak to powiedział Jacek Kurski: "ciemny lud to kupi". Również Ciapkasie pozdrawiam wyborców PiS'u. :]

Ciapkas

  • Gość
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #10570 dnia: Sierpnia 14, 2010, 17:51:05 pm »
Masz dwie sytuacje:
1. Żyjesz sobie spokojnie, ale ktoś Cię wkur**a, obraża.
2. Ktoś rucha Cię w dupę i głaska po głowie.

Co wybierasz dumny człowieku?  :lol:

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #10571 dnia: Sierpnia 14, 2010, 19:57:45 pm »
Żadną.

Ciapkas

  • Gość
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #10572 dnia: Sierpnia 14, 2010, 20:12:00 pm »
Więc na kogo głosujesz?  :roll:

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #10573 dnia: Sierpnia 14, 2010, 20:16:35 pm »
Złe pytanie. Może po prostu nie zgadzam się ze zdaniem tego profesorka. ;)

Ciapkas

  • Gość
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #10574 dnia: Sierpnia 14, 2010, 20:22:44 pm »
99% ekonomistów ma takie zdanie. Z faktami sie nie zgadzasz?

1man1jar

  • Gość
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #10575 dnia: Sierpnia 14, 2010, 20:26:43 pm »
99% ekonomistów ma takie zdanie. Z faktami sie nie zgadzasz?
Primo, już nie przesadzaj z tymi procentami. Secundo, nie każdy kto jest przeciwko PO, jest za PiS więc spokojnie można wybrać opcję "żadna". Istnieją inne partie, naprawdę (!) i w sejmie i poza sejmem. ;)

Ciapkas

  • Gość
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #10576 dnia: Sierpnia 14, 2010, 20:32:26 pm »
Wiem, ale kot filemon jest wyborcą PO.  :evil:

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #10577 dnia: Sierpnia 14, 2010, 20:44:50 pm »
99% ekonomistów ma takie zdanie. Z faktami sie nie zgadzasz?

O kierwa! Jak przeprowadziłeś to badanie statystyczne? Dzwoniłeś po wszystkich ekonomistach w Polsce? Nieźle!

Wiem, ale kot filemon jest wyborcą PO.  :evil:

Skoro tak dobrze znasz moje preferencje polityczne to zapewne wiesz z jakiego powodu oddałem głos na PO. Zresztą podobnie jak większość ludzi popierających tą partię w ostatnich wyborach parlamentarnych i wyborach na prezydenta RP. Myślisz, że te ponad 50% to prawdziwi zwolennicy PO? Nigga please.

Zabawne jest to, że ktoś nazywa mnie wyborcom PO. Udajecie, że czytacie moje posty a potem wychodzą takie bzdury. A mało to razy pisałem, że najchętniej oddał bym głos na Olejniczaka gdyby startował? Albo najlepiej na Cimoszewicza. Głosując na PO wybrałem mniejsze zło, jak zresztą większość Polaków, którzy udali się do urn. Szkoda, że muszę to powtarzać tyle razy. Przynajmniej jednego nieuświadomionego mniej.

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #10578 dnia: Sierpnia 14, 2010, 20:47:34 pm »
Czyli mając do wyboru:

1. Żyjesz sobie spokojnie, ale ktoś Cię wkur**a, obraża.
2. Ktoś rucha Cię w dupę i głaska po głowie.

Wybrałeś rżnięcie w dupę. Proste, nie?

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #10579 dnia: Sierpnia 14, 2010, 20:48:58 pm »
ja pier*ole narawde chyba zapozno na leczenie, ten sam poziom pokrecenia co kilku userow broniacych pis i tutaj:

Obroncy krzyza:
Cytuj
On cierpial przez cale lata. Byl przywiazyway, rozrywany. Najpierw pan Jezus potem on (Lech Kaczynki)
- pani Joanna (nie podala nazwiska, moze sie wstydzi ? moze dzieci ja poprosily ?)
Cytuj
Zreszta nikt ze stojacych pod krzyzem nie ma watpliwosci: Lech Kaczynski wraz z cala delegacjado Katynia zostali zamordowani.
Cytuj
Czuje, ze jego komorka jest na podsluchu, a sluzba bezpieczenstwa ( w tym wypadku ABW)chce go sprowokowac.- Przychodza pod krzyz i tacy, ktorzy mowia, ze chca pomoc, a po oczach ich od razu widac, ze sa z ABW - mowi.
- Edward Mizikowski


Zrodlo: Glos Wielkopolski (by Anita Czupryn) z Polish Weekly Magazine Panorama

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 991
  • Reputacja: 120
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #10580 dnia: Sierpnia 14, 2010, 20:51:18 pm »
O Cimoszewicz... dobry wybór, mieszka niedaleko mnie :D
Ale tak na poważnie to podoba mi się taki styl polityczny. Widać, że człowiek jest inteligentny. Szkoda tylko, że tak go zniszczyli w niedalekiej przeszłości.
A takich polityków zdecydowanie potrzeba na polskiej scenie, a nie takich jak PISiory, wrzeszczą tylko i zajmują się udupianiem PO.

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #10581 dnia: Sierpnia 14, 2010, 20:51:27 pm »
Czyli mając do wyboru:

1. Żyjesz sobie spokojnie, ale ktoś Cię wkur**a, obraża.
2. Ktoś rucha Cię w dupę i głaska po głowie.

Wybrałeś rżnięcie w dupę. Proste, nie?

Iras zrobil coming out - SZOK!
Czemu zawsze zakladasz ze ludzie lubia to co ty ?? nie kazdy lubi w pupe, Iras uwazaj sobie bo nie wszyscy jestesmy tolerancyjini, a w twoim srodowisku gejow sie nie lubi wiec wiele ryzykujesz.

1man1jar

  • Gość
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #10582 dnia: Sierpnia 14, 2010, 20:53:03 pm »
O Cimoszewicz... dobry wybór, mieszka niedaleko mnie :D
Ale tak na poważnie to podoba mi się taki styl polityczny. Widać, że człowiek jest inteligentny. Szkoda tylko, że tak go zniszczyli w niedalekiej przeszłości.
A takich polityków zdecydowanie potrzeba na polskiej scenie, a nie takich jak PISiory, wrzeszczą tylko i zajmują się udupianiem PO.
Styl polityczny? Czyli bycie polityczną kurwą, która z pozycji lewicowych popiera PO? Faktycznie, ma styl.

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 991
  • Reputacja: 120
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #10583 dnia: Sierpnia 14, 2010, 20:57:14 pm »
Poparł kogoś, kogo uważał za najodpowiedniejszego człowieka do roli prezydenta.
Z resztą Komorowski też ma podobny styl politykowania i nie dziwię się takiemu wyborowi.

Gdybym ja miał dokonywać wyboru, to też bym tak wybrał, bo jednak Napieralski to taki śliski węgorz , który wił się we wszystkie strony, aby tylko dostać swoje. Dobrze, że Cimoszewicz zachował własne zdanie. (podobnie jak kilku innych ważniejszych lewicowych polityków)

Lepsze to, niż np bezwzględne popierani szefa partii w jego personalnych porachunkach.
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 14, 2010, 20:59:15 pm wysłana przez andryush »

1man1jar

  • Gość
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #10584 dnia: Sierpnia 14, 2010, 21:01:33 pm »
Poparł kogoś, kogo uważał za najodpowiedniejszego człowieka do roli prezydenta.
Z resztą Komorowski też ma podobny styl politykowania i nie dziwię się takiemu wyborowi.

Gdybym ja miał dokonywać wyboru, to też bym tak wybrał, bo jednak Napieralski to taki śliski węgorz , który wił się we wszystkie strony, aby tylko dostać swoje. Dobrze, że Cimoszewicz zachował własne zdanie. (podobnie jak kilku innych ważniejszych lewicowych polityków)

Lepsze to, niż np bezwzględne popierani szefa partii w jego personalnych porachunkach.
Nie musiał wybierać. Obiecywał nie wracać do polityki, tak? Zresztą miał przecież kandynować gdyby Kaczyński rósł w siłę. I co? I gówno. Jak zwykle okazał się "śliskim węgorzem".

Cytuj
(podobnie jak kilku innych ważniejszych lewicowych polityków)
Interesujące. Jacy to liczący się politycy lewicy obecnego rządu tak zrobili? Może kolejny "wyleczony" lewicowiec Nałęcz?
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 14, 2010, 21:03:21 pm wysłana przez 1man1jar »

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 991
  • Reputacja: 120
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #10585 dnia: Sierpnia 14, 2010, 21:03:15 pm »
Kalisz, Kwaśniewski. Chyba były szef partii również.

A to czy wróci, czy nie, to jego osobista sprawa.
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 14, 2010, 21:05:48 pm wysłana przez andryush »

1man1jar

  • Gość
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #10586 dnia: Sierpnia 14, 2010, 21:04:53 pm »
Wprowadzić Cię w pojęcie "drugiej tury" czy łapiesz różnicę?

EDIT: Olejniczak nie jest liczącą się postacią lewicy, nigdy nie był i nie będzie. Grzegorz notabene też i mam nadzieję, że tak już zostanie.

Lewica zresztą rozwija się wszędzie tylko nie w sejmie i nie w postaci SLD.
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 14, 2010, 21:07:20 pm wysłana przez 1man1jar »

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 991
  • Reputacja: 120
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #10587 dnia: Sierpnia 14, 2010, 21:08:24 pm »
Mówisz, że tylko w drugiej?
Oj nie był bym tego taki pewien.

1man1jar

  • Gość
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #10588 dnia: Sierpnia 14, 2010, 21:12:50 pm »
Mówisz, że tylko w drugiej?
Oj nie był bym tego taki pewien.
Jajebie. Kwaśniewski nawet wstąpił do Obywatelskiego Ruchu Poparcia Grzegorza Napieralskiego.

A czy Olejniczak to zrobił. Ciężko stwierdzić, w końcu się nie lubią z Napieralskim co nie jest żadną nowością.

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 991
  • Reputacja: 120
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #10589 dnia: Sierpnia 14, 2010, 21:16:51 pm »
Jeśli dobrze pamiętam, to nawet w pierwszej turze każdy z nich się wypowiadał, że Napieralski jednak się nie nadaje na to stanowisko i dlatego będą popierać Komorowskiego.
Później Napieralski jeszcze się burzył po wyborach, że wielu jego kolegów z partii "wbiło mu nóż w plecy"

1man1jar

  • Gość
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #10590 dnia: Sierpnia 14, 2010, 21:19:45 pm »
Jeśli dobrze pamiętam, to nawet w pierwszej turze każdy z nich się wypowiadał, że Napieralski jednak się nie nadaje na to stanowisko i dlatego będą popierać Komorowskiego.
Później Napieralski jeszcze się burzył po wyborach, że wielu jego kolegów z partii "wbiło mu nóż w plecy"
http://www.radiozet.pl/Wiadomosci/Polska/Kwasniewski-popiera-Napieralskiego

Zatem dajesz swoje źródła albo kończymy gadkę o zasłyszanych gdzieś/kiedyś informacjach.

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 991
  • Reputacja: 120
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #10591 dnia: Sierpnia 14, 2010, 21:33:33 pm »
Niestety nie mam dostępu do archiwalnych nagrań programów telewizji TVN 24.
Ale wiem co słyszałem.

No ale co w związku z tym? Ostatecznie część lewicy poparła Komorowskiego, Cimoszewicz też poparł wchodząc częściowo na powrót do polityki.
Teraz ustalamy kto jest lepszym politykiem? Napieralski, czy Cimoszewicz? Trochę nie rozumiem do czego dążysz, swojego zdania nie zmienię, jestem za taką "wolną" polityką wewnątrz partii i dobrze, że nie wszyscy biegną za liderem jak owce.

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #10592 dnia: Sierpnia 14, 2010, 21:35:23 pm »
Czyli mając do wyboru:

1. Żyjesz sobie spokojnie, ale ktoś Cię wkur**a, obraża.
2. Ktoś rucha Cię w dupę i głaska po głowie.

Wybrałeś rżnięcie w dupę. Proste, nie?

Chyba nie zauważyłeś czegoś. Mianowicie tego:

Złe pytanie. Może po prostu nie zgadzam się ze zdaniem tego profesorka. ;)

I nie, 99% ekonomistów nie ma takiego zdania jak ten pan z SGH. Poza tym naprawdę nie interesują mnie wasze zabawy seksualne. Jednak jeśli już mamy iść tą drogą to ciągle jest to lepsze niż rżnięcie w dupę i bycie obrażanym jednocześnie (czyt. głos na PiS). Aczkolwiek najwyraźniej ty lubisz te dwie czynności naraz. :D

BTW.

:lol: :lol: :lol:

1man1jar

  • Gość
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #10593 dnia: Sierpnia 14, 2010, 21:41:30 pm »
No tak. Nie mam źródeł to powiem, że w telewizorze tak mówli. Czyli zostajemy przy punkcie, że ubzdurało Ci się coś z Kwaśniewskim, pomieszało ze sprawą Belki, pomieszały tury i zaświtało coś odnośnie głosów z lewicy że "i tak nie wygra".

Ciekawa perspektywa z tą wolnością w partii. Rozumiem, że dlatego robisz za dickrajdera PO, bo tam się tyyyyyyyyyylu wyłamało, tak? Zresztą, Głosowanie na Napieralskiego miało charakter "symboliczny" i było wartościowe dla SLD sensu stricto, a nie jego samego, bo jak doskonale wiadomo, od początku wyścigu nie liczył się zupełnie.

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 991
  • Reputacja: 120
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #10594 dnia: Sierpnia 14, 2010, 22:39:43 pm »
Za nikogo nie robię, takie mam zdanie i tyle. Nie potrzebuje jakichś zewnętrznych bodźców, aby kształtować własny światopogląd :P (właściwie to ostatecznie już nie wiedziałem w ogóle o czym piszesz, nie siedzę tak głęboko w tych sprawach, ale niech to będzie świadectwem mojego obiektywizmu w sprawie polityki  :angel:)

Wracając do Napieralskiego, to faktycznie, wspieranie jego było gestem symbolicznym z wiadomych względów.
I faktycznie to w czasie 2 tury wyborów ikony lewicy wsparły oficjalnie Komorowskiego ale nie wykluczam, że słowa o charakterze dezaprobaty dla kandydatury N. mogły paść w czasie pierwszej tury, właśnie na antenie TVN 24. Cimoszewicz jest tutaj nieco w innej sytuacji, bo przecież on oficjalnie odszedł z polityki i tym samym oficjalnie nikogo nie uraził. Co innego taka partyjna lojalność, widać nie podoba mu sie po prostu obecna władza w partii.

Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 639
  • Reputacja: 252
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #10595 dnia: Sierpnia 15, 2010, 11:58:44 am »
Wybrańcy narodu, ileż to razy obiecywali, że odbiorą sobie przywileje - immunitet - i dalej kpią z wyborców. A to, że mogą alkohol spożywać w pracy, jeżdżą za darmo to już w ogóle zakrawa na paranoje.
Miro dalej ma się dobrze. Chlebowski również nie narzeka.

Castor Krieg

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 4 450
  • Reputacja: 26
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #10596 dnia: Sierpnia 16, 2010, 11:18:20 am »
Jak to mózg płata figle, przed chwilą czytam news, a tam:

Andrzej Gwiazda zginął w górach...

Już skaczę w górę z wyciągniętymi rękoma, ale potem czytam jeszcze raz:

Andrzej Gwiazda z(a)ginął w górach...


Miałem nadzieję, że po elicie PiS Opatrzność zabiera się za kolejnych wariatów, a tu nici :-?

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #10597 dnia: Sierpnia 16, 2010, 21:44:34 pm »
Dlaczego nikt nie komentuje incydentu w Ossowie? Krzyż spod pałacu rzecz jasna musi zniknąć, a tymczasem Bronek funduje pomnik bolszewikom - notabene w kształcie krzyża. Prawosławnego. Jakby stawiania monumentów najeźdźcy było mało, w głowie wąsatego durnia urodził się pomysł, że najwłaściwszym momentem na jego odsłonięcie będzie Święto Wojska Polskiego. Szczęśliwie ludzie znów wyszli na ulicę i wyrazili swoje zdanie, a cała impreza została przesunięta na nieokreślony termin.

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 991
  • Reputacja: 120
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #10598 dnia: Sierpnia 16, 2010, 22:41:17 pm »
Jakże szlachetny gest :D
Rosjanie przyznają Katyń, a Polacy stawiają pomnik obrońcom swojej ojczyzny - bolszewikom :)
Pojednanie bez dwóch zdań :)

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #10599 dnia: Sierpnia 22, 2010, 15:44:52 pm »
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 22, 2010, 19:43:58 pm wysłana przez LoNdEk »