Autor Wątek: [archiwum] Odp: POLITYKA  (Przeczytany 650963 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Gerro31

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 26-02-2006
  • Wiadomości: 4 700
  • Reputacja: 35
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #1280 dnia: Stycznia 04, 2008, 17:39:14 pm »
Cytuj
Tylko że Kaczor mianował ludzi o takich umiejętnościach, że każdy z tego forum by lepiej się do tego nadawał.

Foka na ministra! Sorry, ale nie mogłem się powstrzymac. :lol:

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #1281 dnia: Stycznia 04, 2008, 18:03:48 pm »
jeszcze troche i by sie z Kobylanskim, Kaczynski zaczal spotykac, zreszta przy takim sponsorze, uczelnia Rydzyka czy Radio powinny byc pod specjalnym nadzorem.

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #1282 dnia: Stycznia 04, 2008, 18:05:16 pm »
Tylko że Kaczor mianował ludzi o takich umiejętnościach, że każdy z tego forum by lepiej się do tego nadawał.

Równie dobrze mogę napisać, że każdy z tego forym ma lepsze kwalifikacje od wybrańców Donalda.

Taka dyskusja do nieczego nie prowadzi  :???:

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #1283 dnia: Stycznia 04, 2008, 18:14:03 pm »
Tylko że Kaczor mianował ludzi o takich umiejętnościach, że każdy z tego forum by lepiej się do tego nadawał.

Równie dobrze mogę napisać, że każdy z tego forym ma lepsze kwalifikacje od wybrańców Donalda.

Taka dyskusja do nieczego nie prowadzi  :???:


wiesz wg. mnie Sikorski bardziej sie na szefa MSZ nadaje niz Fotyga, a szefem MEN za Kaczynskiego byl Giertych - nic dodac nic ujac!

Krayzie

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 26-11-2006
  • Wiadomości: 780
  • Reputacja: 0
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #1284 dnia: Stycznia 04, 2008, 18:30:23 pm »
No tak, lepiej wepchnąć Leppera i Giertycha w ręce Kaczyńskich, żeby ich ośmieszyć przed ludźmi, którzy widzą wszystko bardzo płytko, niż samemu stworzyć koalicję dla dobra Polski. I to się PO udało- jak widać. Tylko, że Lepper i Giertych to były marionetki do głosowania, po prostu PiS potrzebował głosów aby samemu móc wprowadzać pomysły w życie.  Co wprowadzili takiego złego Ci dwaj panowie?? Od razu reagował PiS jak jakieś głupoty wymyślali.
PO mówiło, że pierwsze co zrobią to zlikwidują mundurki, a MEN teraz mówi, że mundurki są bardzo dobrym pomysłem.  :roll:


qbes

  • Proletariusz
  • *****
  • Rejestracja: 30-11-2006
  • Wiadomości: 410
  • Reputacja: 1
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #1285 dnia: Stycznia 04, 2008, 18:37:52 pm »
Boże jak mi brakuje SAMOOBRONY w rządzie. Normalnie brak co 2 dzień konferencji pana Andrzeja L. :D Bo Jędruś miał jaja i w sumie ma.

Leenk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-09-2005
  • Wiadomości: 3 753
  • Reputacja: 1
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #1286 dnia: Stycznia 04, 2008, 19:17:48 pm »
Dziś padłem ze śmiechu jak zobaczyłem info o wystosowaniu listu "autorytetów" do Tuska w obronie CBA i Kamińskiego. Wszystkie "autorytety" to albo ludzie którzy dostali stołki z nadania PiS albo aktorzyny które występowały na mitingach wyborczych PiSu. Niepokoją się o niezależność CBA. To że przez dwa lata PiSu CBA była zwykła policją polityczną do gnojenia opozycji to tych palantów nie niepokoiło...  :cool:

VaaKo

  • Sekretarz wojewódzki
  • *****
  • Rejestracja: 05-07-2007
  • Wiadomości: 1 583
  • Reputacja: 44
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #1287 dnia: Stycznia 04, 2008, 19:45:15 pm »
a teraz coś z zupełnie innej beczki ;)  Czyli Obiektywność mediów :lol:




_Music

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 07-07-2005
  • Wiadomości: 7 703
  • Reputacja: 0
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #1288 dnia: Stycznia 04, 2008, 19:48:26 pm »
Cytuj
PO mówiło, że pierwsze co zrobią to zlikwidują mundurki, a MEN teraz mówi, że mundurki są bardzo dobrym pomysłem.  

Bo mundurki są dobrym pomysłem.

Źle się stało, że wogóle cos takiego jak CBA powstało- pomysł równie inteligentny jak CIA stworzone przez Leppera (nawet raz w Stalowej Woli widziałem rabany bilbord z mordą Endrju i hasłem "natknąłeś sięna korupcję? Zadzwoń do CIA! Pomożemy!).

setezer

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 08-05-2005
  • Wiadomości: 3 469
  • Reputacja: 1
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #1289 dnia: Stycznia 04, 2008, 20:36:13 pm »
Cytuj
W żadnym demokratycznym kraju nie miałby szansy istnieć rząd z taką ilością szumowin, aferzystów, złodziei i zwykłych śmieci co rząd PiSu
Szumowiny, aferzyści, złodzieje i śmiecie są w PiS-ie, kim są zatem posłowie SLD?

jay jay

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 25-03-2005
  • Wiadomości: 4 740
  • Reputacja: 18
  • Terror of unexpleainable
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #1290 dnia: Stycznia 04, 2008, 20:40:15 pm »
Lewicowe media karciły rzad PiS bo wtykał nos tam gdzie nie potrzeba . Dlatego zaczeły się najazdy na Kaczyńskich , bossowie Poslatu i TVNu poczuli sie zagrożeni i dali sygnal ostrzegawczy dla spoleczeństwa nie potrafiącego samodzielnie mysleć ,że tych panów trza wywalić z rzadu . Oni zniszczą naszą demokrację  :cool: Jakoś nie przypominam sobie by SLD i Miller byli krytykowani w taki sposob a juz na pewno nie zagrażali demokracji , a już napewno państwowemu kapitałowi . No może raz o Łapińskim wspomnieli , dalej była cisza aż do zwycięstwa Polski w czerwcu 2003 . Kto wtedy skaka najwyżej ? Oczywiście  Aleksander Kwaśniewski
''Don't take advice from anyone'' - Robert Altman.


mowafilmowa.wordpress.com
magivanga.wordpress.com
booklips.pl

_Music

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 07-07-2005
  • Wiadomości: 7 703
  • Reputacja: 0
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #1291 dnia: Stycznia 04, 2008, 21:31:05 pm »
TVN i Polsat jechali równo i po SLD kiedy ci rzadzili- pamiętam że dzień w dzień były doniesienia o kolejnych aferach w rzadzie- jedna się nie skończyła, dwie nastepne zostały wykryte i tak w kółko.

Ale też Miller i spółka nie posuwali się tak daleko w populiźmie jak pis, nie wykorzystywali prokuratury i wszystkich aparatów władzy do własnych celów w tak wyrazisty i bezwględny sposób jak pisowcy.

fenris

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 16-09-2005
  • Wiadomości: 549
  • Reputacja: 0
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #1292 dnia: Stycznia 04, 2008, 22:11:50 pm »
No jasne nie ma to jak wybiórcza pamięć. Uniewinnianie kolesi (kwachu), afera Rywina, afera PKN Orlen (zatrzymanie na rozkaz premiera szefa tej spółki), kombinatorzy ze starachowic, telewizja sterowana ręcznie przez misia pysia kwiatkowskiego (jacy zabawni byli potem posłowie sld mówiący jaka to telewizja z rządów pis stała się stronnicza), tak samo jak i prokuratura. Chronienie kolegów z rządu też było normą - że nie wspomnę o tak zw. baronach lewicy z których chyba 50% poszło do więzienia.

_Music

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 07-07-2005
  • Wiadomości: 7 703
  • Reputacja: 0
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #1293 dnia: Stycznia 04, 2008, 22:31:35 pm »
Mówiłem o populiźmie, nic nie wspominałem o tym że członkowie sld byli uczciwi.
Dlatego też tyle tych afer było.


fenris

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 16-09-2005
  • Wiadomości: 549
  • Reputacja: 0
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #1294 dnia: Stycznia 04, 2008, 23:32:16 pm »
leszek populizm uprawiał w kampanii wyborczej a później stwierdził że trzeba reformy robić a nawet stał się zwolennikiem podatku liniowego :lol:

jay jay

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 25-03-2005
  • Wiadomości: 4 740
  • Reputacja: 18
  • Terror of unexpleainable
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #1295 dnia: Stycznia 05, 2008, 21:36:59 pm »
Cytuj
TVN i Polsat jechali równo i po SLD kiedy ci rzadzili- pamiętam że dzień w dzień były doniesienia o kolejnych aferach w rzadzie- jedna się nie skończyła, dwie nastepne zostały wykryte i tak w kółko.

Ale też Miller i spółka nie posuwali się tak daleko w populiźmie jak pis, nie wykorzystywali prokuratury i wszystkich aparatów władzy do własnych celów w tak wyrazisty i bezwględny sposób jak pisowcy.
to nawet  nie jest cwierć tego co spotkało braci Kaczyńskich . I nie było porównań do ...  wiadomo czego . Poza tym co dalo nam afera Rywingate ? Nic kompletnie . Jedna osoba beknęła za łapoweczke . A co z Leszkiem , Jakubowską i resztą cinkciarzy ? To była tylko kolejna próba urobienia spoleczenstwa , że zaszły jakieś znaczące zmiany . A tu zmian nigdy za rzadów SLD nie było .
''Don't take advice from anyone'' - Robert Altman.


mowafilmowa.wordpress.com
magivanga.wordpress.com
booklips.pl

_Music

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 07-07-2005
  • Wiadomości: 7 703
  • Reputacja: 0
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #1296 dnia: Stycznia 05, 2008, 23:29:58 pm »
W Polsce jest tak, że z każdą zmianą ekipy społeczeństwo coraz mniej rząda od następnych posłów- po SLD ludzie chcieli już nawet nie reform, ale chociaż uczciwości. Pis także obniżył poprzeczkę- teraz ludzie nie chcieli ani reform, ani uczciwości- chcieli choć odrobinę normalności.
Pytanie- czy po PO ludzie także będą mieli jeszcze niższe wymagania, czy te standardy nareszcie pójdą trochę w górę? Zobaczymy.


Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #1297 dnia: Stycznia 05, 2008, 23:37:13 pm »
Od PO ludzie chcą drugiej Irlandii i 3k na rękę miesięcznie  :lol:

Leenk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-09-2005
  • Wiadomości: 3 753
  • Reputacja: 1
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #1298 dnia: Stycznia 05, 2008, 23:48:54 pm »
G..no prawda.
Wiadomo że Kaczory i ich zwolennicy z zaciśniętymi piąstkami czekają na każde możliwe oznaki niezadowolenia a najchętniej to by chcieli jakijeś rewolucji na ulicach na zasadzie im gorzej tym lepiej. Tymczasem prawda jest taka że od PO chcą żeby wreszcie nie było takiego burdelu jak za PiSu...

W ostatnich wyborach ludzie nie głosowali za PO - przede wszystkim głosowali przeciw PiS.  :cool:
« Ostatnia zmiana: Stycznia 05, 2008, 23:52:19 pm wysłana przez Leenk »

jay jay

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 25-03-2005
  • Wiadomości: 4 740
  • Reputacja: 18
  • Terror of unexpleainable
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #1299 dnia: Stycznia 06, 2008, 14:17:04 pm »
Dla Wszystkich zwolenników zapłodnienia in vitro mam niestety smutną wiadomość . Premier nie zgodził sie na takie akcje .


''Don't take advice from anyone'' - Robert Altman.


mowafilmowa.wordpress.com
magivanga.wordpress.com
booklips.pl

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #1300 dnia: Stycznia 06, 2008, 14:27:48 pm »
Senyszyn przeprasza za Kościół

Cytuj
Co jakiś czas jestem nakłaniana do przepraszania. Dotychczas odmawiałam, bo nie miałam za co przepraszać. Teraz jednak postanowiłam pójść za głosem, nie tyle serca, co prawdy. Dlatego przepraszam. Przepraszam za Kościół katolicki w Polsce - pisze na swoim blogu w Onet.pl Joanna Senyszyn z Lewicy i Demokratów.

Senyszyn stwierdza, że przeprasza za to, że – jak napisała kilka lat temu - Kościół jest pięć razy be. Bogaty, bezkarny, bezideowy, bezduszny i bezczelny.

http://wiadomosci.onet.pl/1668396,11,item.html

Ja jestem tylko ciekaw, kto przeprosi mnie w imieniu Senyszyn  :???:

jay jay

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 25-03-2005
  • Wiadomości: 4 740
  • Reputacja: 18
  • Terror of unexpleainable
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #1301 dnia: Stycznia 06, 2008, 14:34:34 pm »
dla mnie to przekreślony człowiek po tej słynnej paradzie homoseksualistów i nawiązaniu do JPII .
''Don't take advice from anyone'' - Robert Altman.


mowafilmowa.wordpress.com
magivanga.wordpress.com
booklips.pl

_Music

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 07-07-2005
  • Wiadomości: 7 703
  • Reputacja: 0
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #1302 dnia: Stycznia 06, 2008, 14:46:06 pm »
Dla Wszystkich zwolenników zapłodnienia in vitro mam niestety smutną wiadomość . Premier nie zgodził sie na takie akcje .

Czyli że nie stać Polski na to by rodziny miały dzieci i te dzieci w przyszłości zobudowywały nasz kraj. Błędne koło.
Ciekawe czy nas stać na budowanie tego kościoła opatrzności bożej.

jay jay

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 25-03-2005
  • Wiadomości: 4 740
  • Reputacja: 18
  • Terror of unexpleainable
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #1303 dnia: Stycznia 06, 2008, 14:49:06 pm »
No nie stać .
''Don't take advice from anyone'' - Robert Altman.


mowafilmowa.wordpress.com
magivanga.wordpress.com
booklips.pl

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #1304 dnia: Stycznia 06, 2008, 14:59:16 pm »
Czyli że nie stać Polski na to by rodziny miały dzieci i te dzieci w przyszłości zobudowywały nasz kraj. Błędne koło.
Ciekawe czy nas stać na budowanie tego kościoła opatrzności bożej.

Nie będzie in vitro - nie będzie skrobanki - na jedno wyjdzie.

b.szym

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 15-06-2007
  • Wiadomości: 1 264
  • Reputacja: 1
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #1305 dnia: Stycznia 06, 2008, 15:00:21 pm »
Dla Wszystkich zwolenników zapłodnienia in vitro mam niestety smutną wiadomość . Premier nie zgodził sie na takie akcje .

Czyli że nie stać Polski na to by rodziny miały dzieci i te dzieci w przyszłości zobudowywały nasz kraj. Błędne koło.
Ciekawe czy nas stać na budowanie tego kościoła opatrzności bożej.
Wolałbym, żeby mniej ludzi umierało na raka, niż żeby więcej rodziło się z probówki.
In vitro nie jest pierwszym priorytetem w służbie zdrowia.

jay jay

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 25-03-2005
  • Wiadomości: 4 740
  • Reputacja: 18
  • Terror of unexpleainable
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #1306 dnia: Stycznia 06, 2008, 15:00:58 pm »
heh , dla fanów aborcji polecam obejrzec jakiś dokument o personach , które urodzily sie bez nóg , bez rąk . Są szczęsliwymi i spełnionymi ludzmi .
''Don't take advice from anyone'' - Robert Altman.


mowafilmowa.wordpress.com
magivanga.wordpress.com
booklips.pl

_Music

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 07-07-2005
  • Wiadomości: 7 703
  • Reputacja: 0
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #1307 dnia: Stycznia 06, 2008, 15:12:33 pm »
Cytuj
No nie stać .

W takim razie to równia pochylna w doł dla Polski we wszystkich aspektach (w tym i gospodarczych), bo coraz więcej par cierpi na bezpłodność.

Cytuj
Wolałbym, żeby mniej ludzi umierało na raka, niż żeby więcej rodziło się z probówki.

Co Ci przeszkadzają dzieci z próbówki? Są w czymś gorsze od tych poczętych w naturalny sposób?

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #1308 dnia: Stycznia 06, 2008, 15:24:37 pm »
Co Ci przeszkadzają dzieci z próbówki? Są w czymś gorsze od tych poczętych w naturalny sposób?

Problemy z czytaniem ze zrozumieniem? SŁUŻBA ZDROWIA MA INNE PRIORYTETY.

In Vitro to swego rodzaju luksus. Jak rodzina chce mieć dziecko, równie dobrze może adoptować z bidula - tam są dzieci na pewno nie gorsze niż z próbówki.

b.szym

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 15-06-2007
  • Wiadomości: 1 264
  • Reputacja: 1
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #1309 dnia: Stycznia 06, 2008, 15:25:03 pm »
Cytat: _Music
Co Ci przeszkadzają dzieci z próbówki? Są w czymś gorsze od tych poczętych w naturalny sposób?
Iras wszystko wyjaśnił.
Chcesz in vitro, a tymczasem ogromna ilość ludzi nie ma pieniędzy na najbardziej potrzebne leki, ponieważ nie są refundowane.

_Music

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 07-07-2005
  • Wiadomości: 7 703
  • Reputacja: 0
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #1310 dnia: Stycznia 06, 2008, 15:56:26 pm »
Cytuj
Jak rodzina chce mieć dziecko, równie dobrze może adoptować z bidula - tam są dzieci na pewno nie gorsze niż z próbówki.

To nie jest takie proste jak piszesz- ja osobiście wiem że nigdy bym się nie zgodził by adoptować małego. To jednak co innego wychowywać czyjeś dziecko- to nie są fanaberie, ale tak już mamy zapisane w genach.
Dla rodzin które nie mogą mieć dzieci, to jest dla nich priorytet, a fundusz zdrowia jest dla ludzi.
Nie przekonują mnie argumenty "bo są ważniejsze rzeczy"- równie dobrze  można powiedzieć, że ważneijsze od leków czy wyższych pensji dla lekarzy są budynki z dachem, by ci pacjenci mogli gdzieś lezeć. Takie rzeczy powinny być oczywistością, a żadne zabiegi nie mogą być spychane na dalszy tor "bo drożej kosztuje".

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #1311 dnia: Stycznia 06, 2008, 16:08:00 pm »
ja osobiście wiem że nigdy bym się nie zgodził by adoptować małego.

Współczuję. Dla mnie dziecko to dziecko - każde zasługuje na miłość i wszystko co najlepsze, a takie z sierocińca potrzebuje tego jeszcze bardziej. Gdybym z jakichś powodów nie mógł mieć własnego dziecka, nie miałbym najmniejszego problemu z wychowywaniem adoptowanego. Dla Ciebie to może dziwne i nienormalne. Mam starszą, przyrodnią siostrę, którą mój ojciec wychowywał jak własną córkę. Pod tym względem jestem taki sam jak on.

setezer

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 08-05-2005
  • Wiadomości: 3 469
  • Reputacja: 1
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #1312 dnia: Stycznia 06, 2008, 18:56:13 pm »
Pierwsza rzecz, to Kościół, który rzuca swoje standardowe prawdy o godności człowieka. A Kościoła w kraju, w którym 90% ludzi to katolicy (czy nawet więcej), rząd się boi i musi się z jego zdaniem liczyć. Nie liczy się z nim jedynie SLD i dlatego ich nie szanuję. Liczyć się i szanować, a płaszczyć się, to dwie inne rzeczy. Kościół powinien być w ogóle niezwiązany z polityką, a jedynie zapraszany do dyskusji w sprawach moralnych. Może za sto lat.

Druga rzecz, to to, co koledzy pisali. Posiadanie dziecka nie jest niezbędne do życia, a Polsce jeszcze daleko do tego, żeby taki "luksus fundowało" państwo. Może po cudzie, który cały czas nam gotuje PO, będzie stać, ale teraz są inne priorytety. Nie sprecyzuję dokładnie, ale jestem stuprocentowo pewien, że są.

Swoją drogą, gdybym nie mógł dzieci, a planowałbym mieć, to zdecydowanie wybrałbym adopcję. Powód prosty - efekt ten sam (mam to kochane dziecko), a dodatkowo jedno dziecko więcej na świecie zyskuje normalną rodzinę.
« Ostatnia zmiana: Stycznia 06, 2008, 18:59:59 pm wysłana przez setezer »

kun

  • chujek
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 6 880
  • Reputacja: 80
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #1313 dnia: Stycznia 07, 2008, 01:40:05 am »
ehh chłopcy, chłopcy..gdyby to było takie łatwe jak sobie tu wypisujecie...

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #1314 dnia: Stycznia 07, 2008, 11:15:18 am »
Świat jest prosty, tylko niektórzy go na siłę komplikują  ;)

Leenk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-09-2005
  • Wiadomości: 3 753
  • Reputacja: 1
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #1315 dnia: Stycznia 07, 2008, 17:23:23 pm »
Życie jeszcze zweryfikuje takie naiwne czarno-białe myślenie.  :cool:

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #1316 dnia: Stycznia 08, 2008, 19:12:09 pm »
Na pozytronową tomografię emisyjną nas nie stać, a wy chcieliście in vitro?  :lol:

Swoją drogą współczuję pani Kopacz. Stała przeciw PiS w jednym szeregu z lekarzami, a teraz jest ich największym wrogiem  :(

Devilek

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 05-07-2005
  • Wiadomości: 8 220
  • Reputacja: 73
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #1317 dnia: Stycznia 08, 2008, 19:17:09 pm »
Swoją drogą, gdybym nie mógł dzieci, a planowałbym mieć, to zdecydowanie wybrałbym adopcję. Powód prosty - efekt ten sam (mam to kochane dziecko), a dodatkowo jedno dziecko więcej na świecie zyskuje normalną rodzinę.
I kase zaoszczędzisz przy okacji chyba, że chcesz mieć dziecko geniusza to musisz długo szukać lub dobre nasienie kupić.
Yeahh, me and hate that's an odd couple

_Music

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 07-07-2005
  • Wiadomości: 7 703
  • Reputacja: 0
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #1318 dnia: Stycznia 12, 2008, 11:32:41 am »
http://wiadomosci.onet.pl/1672143,11,item.html
O tym jaki to doktor Garlicki był zły, po kazał pracować, a nie chlać wódę w czasie pracy.

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #1319 dnia: Stycznia 12, 2008, 18:53:54 pm »
I to oczywiście go uniewinnia i wyklucza, że brał w łapę?
Opublikowane: Styczeń 12, 2008, 11:36:05
Od 16 stycznia lekarze przestaną przyjmować

Cytuj
Lekarze podstawowej opieki zdrowotnej (POZ) zrzeszeni w Porozumieniu Zielonogórskim od 16 stycznia nie będą przyjmowali pacjentów w przychodniach - taką uchwałę przyjęło w sobotę prezydium PZ.

http://fakty.interia.pl/kraj/news/od-16-stycznia-lekarze-przestana-przyjmowac,1040995

Ciekawe co zrobi Doniu i pani minister Kopacz.

Jeszcze nie tak dawno stała z lekarzami i pielęgniarkami w jednym szeregu przeciw PiS  :lol: