Autor Wątek: [archiwum] Odp: POLITYKA  (Przeczytany 650962 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

VaaKo

  • Sekretarz wojewódzki
  • *****
  • Rejestracja: 05-07-2007
  • Wiadomości: 1 583
  • Reputacja: 44
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #1240 dnia: Stycznia 03, 2008, 18:13:26 pm »
fajnie, że jesteś zachwycony tym, że tysiące ludzi szło w dalekie wędrówki by zabijac i plądrowac w imię Chrystusa. On zapewne cieszył się z tego najbardziej.
Talibowie pewnie też są teraz dumni z suicidebomberów.
To już nawet śmieszne nie jest, co napisałeś, czyli według Ciebie powinniśmy, zostawic wszytsko bez reakcji, i poczekac aż oni przyjdą głosic słowo allaha ( to by Ci się pewnie podobało), a przyszli by napewno, jesetm normalnie w szoku, jak takie głupoty czytam,  nie wiem chyba robisz już to na siłę, tylko po to aby byc anty katolicki, wychodzi na to że gdybyś był w tamtych czasach to głosił byś słowa, niech oni nas mordują i gwałcą, a my się bez walki poddajmy, tak aby poczucie potrzeby tolerancji było spełnione, heh. Całe szczęście dla europejskich kobiet, które byłyby zmuszane do prostytucji, i całe szczęście dla mężczyzn, których czekałby los niewolnika,że nie było takich ludzi jak ty w tamtych czasach, lub byli w znikomych ilościach. 

Cytuj
to sięw końcu zdecyduj kogo nazywasz przestępcą, bo walisz slogany na prawo i lewo.
A tu mamy do czynienia z typowym zachowaniem dla lewicy, czyli próba oczerniania, a więc wcześniej już napisałem o "segregacji", tak aby uniknąc podobnych sytuacji które miały miejsce we Francji, która jest dobitnym przykładem, że tych ludzi nie można potraktowac inaczej.  Co do kogo nazywam przestępcą napisalem w zdaniu które skomentowałeś... ale że nie maiłeś rzeczowej odpowiedzi to po prostu próbujesz mnie oczerniac, a "slogany" to walisz Ty, ponieważ na początku dyskusji ja podałem przykład, przygłupów biegających po ulicach, a Ty wyskakujesz jak Filip z konopi, i próbujesz udowodnic że to co oni robią jest dobre ( na to wychodzi) i że trzeba to uszanowac... tak s00s trzeba uszanowac młodocianych przestępców i trzeba dac im jeszcze większy socjal, teraz ok ?

a i porównaniem Krzyżowców do Talibów pokazałeś tylko, że nie wiesz dobitnie co piszesz. (gwałty i mordy na pokonanych w średniowieczu, nie były nowym zjawiskiem, wytykasz im to, co można każdej wielkiej nacji wytknąc w tamtych czasach)
« Ostatnia zmiana: Stycznia 03, 2008, 18:16:37 pm wysłana przez VaaKo »

Mr_Zombie

  • Global Moderator
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-11-2005
  • Wiadomości: 5 999
  • Reputacja: 15
  • Press a button and something awesome happens...
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #1241 dnia: Stycznia 03, 2008, 18:38:37 pm »
nie wiem chyba robisz już to na siłę, tylko po to aby byc anty katolicki

Proszę Cię, nie mieszaj do tego współeczesnej (anty) katolickości, bo przypuszczam, że nawet wielu obecnych katolików wstydzi się, że niegdyś ludzie głoszący Słowo Boże jednocześnie mordowali innych i łupili ich skarby (już o paleniu wiedźm i wyganianiu "diabłów" nawet nie wspomnę, ale to akurat inna historia). Może i wyprawy krzyżowe miały jakąś swoją przycznę i sens, faktem jednak jest, że to, co się wówczas wyprawiało, było jak najbardziej niezgodne z jakimikolwiek naukami Chrystusa i pozostały zapamiętane jako coś, czego Kościół Katolicki powinien się wstydzić :/.
Always code as if the person who will maintain your code
is a maniac serial killer that knows where you live.

s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #1242 dnia: Stycznia 03, 2008, 18:46:10 pm »
To już nawet śmieszne nie jest, co napisałeś, czyli według Ciebie powinniśmy, zostawic wszytsko bez reakcji, i poczekac aż oni przyjdą głosic słowo allaha ( to by Ci się pewnie podobało), a przyszli by napewno, jesetm normalnie w szoku, jak takie głupoty czytam,  nie wiem chyba robisz już to na siłę, tylko po to aby byc anty katolicki, wychodzi na to że gdybyś był w tamtych czasach to głosił byś słowa, niech oni nas mordują i gwałcą, a my się bez walki poddajmy, tak aby poczucie potrzeby tolerancji było spełnione, heh. Całe szczęście dla europejskich kobiet, które byłyby zmuszane do prostytucji, i całe szczęście dla mężczyzn, których czekałby los niewolnika,że nie było takich ludzi jak ty w tamtych czasach, lub byli w znikomych ilościach. 

kiedy powiedziałem, że powinniśmy wszystko zostawic bez reakcji??wykaż kiedy tak powiedziałem.
mówię tylko, że mordowac w imię Boga jest największym możliwym bluźnierstwem, jak tego nie rozumiesz to sorry.

A tu mamy do czynienia z typowym zachowaniem dla lewicy, czyli próba oczerniania, a więc wcześniej już napisałem o "segregacji", tak aby uniknąc podobnych sytuacji które miały miejsce we Francji, która jest dobitnym przykładem, że tych ludzi nie można potraktowac inaczej.  Co do kogo nazywam przestępcą napisalem w zdaniu które skomentowałeś... ale że nie maiłeś rzeczowej odpowiedzi to po prostu próbujesz mnie oczerniac, a "slogany" to walisz Ty, ponieważ na początku dyskusji ja podałem przykład, przygłupów biegających po ulicach, a Ty wyskakujesz jak Filip z konopi, i próbujesz udowodnic że to co oni robią jest dobre ( na to wychodzi) i że trzeba to uszanowac... tak s00s trzeba uszanowac młodocianych przestępców i trzeba dac im jeszcze większy socjal, teraz ok ?

a i porównaniem Krzyżowców do Talibów pokazałeś tylko, że nie wiesz dobitnie co piszesz. (gwałty i mordy na pokonanych w średniowieczu, nie były nowym zjawiskiem, wytykasz im to, co można każdej wielkiej nacji wytknąc w tamtych czasach)

coś ty się tak tej lewicy przyczepił??? nawijasz jedno i to samo.
w poście 1228 całą lewicę nazwałeś przestępcami i nie wycofuj się teraz z tego.taka podwójna morlanośc?(o hipokryzji już Ci mówiłem,ale najwyraźniej nie rozumiesz co to znaczy)

co do sloganów to:
"nieroby z 3 świata"
"tak nakazuje wam mówic teraz lewica"
przypominasz sobie czyje to słowa??

podaj przykład w którym Cię oczerniłem.

co do mordów każdej większej nacji w tamtych czasach to jak będzie trzeba to KAŻDEJ jednej to wytknę.
« Ostatnia zmiana: Stycznia 03, 2008, 18:50:37 pm wysłana przez s00s »

blancjaone

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 10-12-2004
  • Wiadomości: 2 946
  • Reputacja: 1
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #1243 dnia: Stycznia 03, 2008, 18:46:27 pm »
Sam kościół za to przecież przepraszał.

s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #1244 dnia: Stycznia 03, 2008, 18:51:12 pm »
Sam kościół za to przecież przepraszał.

Vaako wie lepiej, on jest z tego dumny.

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #1245 dnia: Stycznia 03, 2008, 19:11:58 pm »
Vaako wie lepiej, on jest z tego dumny.

W którym miejscu napisał, że jest dumny?

Typowe zachowanie lewaczka...

VaaKo

  • Sekretarz wojewódzki
  • *****
  • Rejestracja: 05-07-2007
  • Wiadomości: 1 583
  • Reputacja: 44
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #1246 dnia: Stycznia 03, 2008, 19:14:15 pm »
s00s DEMAGOGU w poście 1228 nazwalem przestępcami uchodźcow którzy wywołali zamieszki we Francji.

"nieroby z 3 świata" a jak nazwac ludzi ktorzy całymi tonami napływają do europy po socjal...

"tak nakazuje wam mówic teraz lewica" zapytałem ponieważ cały czas próbujesz pokazac jaki to antykatolicki jesteś.

Cytuj
Vaako wie lepiej, on jest z tego dumny.
A gdzie ja napisałem że jestem dumny ? zachwycony=dumny aha niech tak będzie. Rownież zachwycam się bitwami starożytnej Grecji, ale tutaj pewnie nie będzie Ci to przeszkadzało,ponieważ katolików tam nie było ...  

Ok jeszcze raz ponieważ widze że tak strasznie was katolicy (wszyscy inni są cacy) skrzywdzili i patrzycie na to tylko w ten sposób aby sie przyczepic do kościoła, ja patrze na Krucjaty ze strony historycznej, nie obchodzi mnie to czyje słowo szli głosic, gdyby nie poszli, to nam(europie) by się oberwało, więc pytam. Czy wy wolelibyście żeby to islam przyszedl do nas głosic swoje słowo mieczem ?

Mr_Zombie

  • Global Moderator
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-11-2005
  • Wiadomości: 5 999
  • Reputacja: 15
  • Press a button and something awesome happens...
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #1247 dnia: Stycznia 03, 2008, 19:26:38 pm »
Ok jeszcze raz ponieważ widze że tak strasznie was katolicy (wszyscy inni są cacy) skrzywdzili i patrzycie na to tylko w ten sposób aby sie przyczepic do kościoła,

Proszę Cię jeszcze raz, przestań w potępianiu dawnych wypraw krzyżowych, za które nawet Kościół przepraszał (co, oni też się "przeczepiali do kościoła"?), dopatrywać się anty katolickich zachowań. Sam jestem Katolikiem i nie jestem zadowolony w żaden sposób z tego, co dawniej robiono w imię Boga :/.

Typowe zachowanie lewaczka...

Skomentował bym Twoje słowa, ale naprawdę, aż szkoda się wysiliać na tego typu głupotę.


Always code as if the person who will maintain your code
is a maniac serial killer that knows where you live.

s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #1248 dnia: Stycznia 03, 2008, 19:30:26 pm »
vaako dla twojej wiadomości jestem katolikiem, pochodzę z bardzo katolickiej rodziny i nie pisałem tego wcześniej bo myślałem, że dasz sobie spokój z tym lewactwem. niestety dla Ciebie lewica=antykatolicyzm.
btw. pokaż w którym miejscu byłem taki anty na wiarę, widzisz to co chcesz widziec.
« Ostatnia zmiana: Stycznia 03, 2008, 19:33:03 pm wysłana przez s00s »

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #1249 dnia: Stycznia 03, 2008, 19:31:40 pm »
Ale na pytanie VaaKo nie odpowiecie?

Cytuj
Czy wy wolelibyście żeby to islam przyszedl do nas głosic swoje słowo mieczem?

 :cool:

Cytuj
lewica=anty katolicyzm

A tak nie jest?

s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #1250 dnia: Stycznia 03, 2008, 19:36:50 pm »
oczywiście, że nie. po prostu jesteś zbyt ograniczony żeby to dostrzec.
Opublikowane: Styczeń 03, 2008, 19:34:12
co do pytanie Vaako, to jasne, że bym nie chciał, tak samo jak nie chce żeby chrześcijanie głosili słowo mieczem gdziekolwiek indziej.

edit.
iras za lewaczka powinieneś dostac w mordę. ja Cię nie obrażałem ty ******(tu powinno byc słowo na " k" kończące się na "s")
« Ostatnia zmiana: Stycznia 03, 2008, 19:45:30 pm wysłana przez s00s »

Leenk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-09-2005
  • Wiadomości: 3 753
  • Reputacja: 1
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #1251 dnia: Stycznia 03, 2008, 20:02:50 pm »
Cytat: VaaKo
Ja osobiście jestem zachwycony rozmachem tego przedsięwzięcia, odwagi tych ludzi, i tak można by tu wymieniac
Mi osobiście zawsze imponowała zwłaszcza odwaga "krucjaty dziecięcej"... co prawda nie dotarła do celu, ale nasze dzielne europejskie, oczywiście katolickie, bobaski były bardzo dzielne i odważne jak zdychały z głodu po drodze, albo sprzedawano je w niewolę...   :cool:

jay jay

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 25-03-2005
  • Wiadomości: 4 740
  • Reputacja: 18
  • Terror of unexpleainable
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #1252 dnia: Stycznia 03, 2008, 20:05:28 pm »
Cytuj
Typowe zachowanie lewaczka...

Cytuj
iras za lewaczka powinieneś dostac w mordę. ja Cię nie obrażałem ty ******(tu powinno byc słowo na " k" kończące się na "s")

bez tanich prowokacji bo polecą warny .Dyskusja powinna jak najmniej przypominać tą z sejmowych sal .

Wracając do . Co mi tu s00s wskaujesz z linkiem radia Maryja . Czy wg Ciebie każdy ktoglosi prawicowe poglady musi być słuchaczem tego radia ? Naprawdę cios poniżej pasa ..

Music , nazywanie szopką jedną z najpiekniejszych momentów w demokratycznej Polsce niezbyt dobrze o Tobie świadczy . To tak samo można uznac tych co ratowali ludzi z zawalonych wież WTC . Za omyleńców , którzy poświecając własne zdrowie pomagali innym wydobyć się z gruzów . I drugi aspekt .Wolę tysiąckrotnie niedoksztalconego polaka prezydenta niż jakiś gości z Zachodu zarządzającymi nami . My mamy demokrację raptem 19 lat i myslisz ,że od tak będzie wszystko ładnie pieknie . Musi koś chyba pospłacac te pożyczki i ocknąc się z tego 50 letniego reżimu . Tego bajzla nie da się szybko poskladać .

''Don't take advice from anyone'' - Robert Altman.


mowafilmowa.wordpress.com
magivanga.wordpress.com
booklips.pl

s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #1253 dnia: Stycznia 03, 2008, 20:19:04 pm »
nie każdy ale profil osoby co publicznie na forum pisze:
"całowanie stopy brudasa jakim jest ta wielmożna Europa"
pasuje jak ulał do początku tego eseju:
unia europejska, śmiercionośna, wielka, nierządnica europejska.

« Ostatnia zmiana: Stycznia 03, 2008, 20:21:20 pm wysłana przez s00s »

_Music

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 07-07-2005
  • Wiadomości: 7 703
  • Reputacja: 0
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #1254 dnia: Stycznia 03, 2008, 20:34:31 pm »
Cytuj
reformy o których wspominasz są gó*no warte dla gospodarki.

Reformy o których wspominam są podstawą gospodarki.

Cytuj
W krajach, w których dochodzi do takiej sytuacji jak we Fracji, imigrantów powinni zamykać w gettach pod wojskowym nadzorem. Zapewnić minimalny, godny poziom życia, posłać do pracy, a dopiero po kilkuletnim okresie próbnym dopuścić do społeczeństwa.

Co za pomysł...
Raz że nielegalny, dwa że chory, trzy że skończyłby się najpewniej rewolucyjnie.

Cytuj
nazywanie szopką jedną z najpiekniejszych momentów w demokratycznej Polsce niezbyt dobrze o Tobie świadczy . To tak samo można uznac tych co ratowali ludzi z zawalonych wież WTC

Ratownicy z WTC zasługują na miano prawdziwych bohaterów- ale to zupełnie inna sprawa.
Tak, to była smutna szopka, bo ludzie nagle stali się "lepsi", zaczęli z dnia na dzień wierzyć w nauki Papieża, kibole nagle rzucili bejsbole i zobaczyli sens życia, zobaczyli miłość w drugim człowieku, trąbiono o tym na prawo i na lewo, wszyscy by to zamanifestować wybrali się na pogrzeb.
Po czym za tydzień wrócili do poprzednich zajęć.

Cytuj
Musi koś chyba pospłacac te pożyczki i ocknąc się z tego 50 letniego reżimu . Tego bajzla nie da się szybko poskladać .

Zgadzam się, to jest taka nasza kula u nogi, która chamuje nas sztucznie.
Jednak by szybciej się ocknąć i zwrócić w porządaną stronę, to niedokształcony prezydent-Polak będzie mniej skuteczny, niż wykształcony gość z zachodu (odniesienie do UE).

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #1255 dnia: Stycznia 03, 2008, 20:50:41 pm »
Co za pomysł...
Raz że nielegalny, dwa że chory, trzy że skończyłby się najpewniej rewolucyjnie.

A masz lepszy? Mogliby godnie żyć, pracować i przyzwyczajać się do życia w cywilizowanym kraju. Sytuacja we Francji dobitnie pokazuje, że nie wszyscy są do tego gotowi.

svonston

  • Gość
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #1256 dnia: Stycznia 03, 2008, 20:51:56 pm »
@Iras: chcialbym, zeby ktos stwierdzil, ze Ty tez potrzebujesz przyzwyczajenia sie do zycia w cywilizowanym kraju i zamknal Cie w jakims zakladzie, bys tam mogl 'godnie zyc'.

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #1257 dnia: Stycznia 03, 2008, 20:58:06 pm »
Ja jestem obywatelem we własnej ojczyźnie. Nie jadę do innego kraju i nie niszczę go z różnych powodów.

s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #1258 dnia: Stycznia 03, 2008, 21:03:06 pm »

Reformy o których wspominam są podstawą gospodarki.

podstawą gospodarki nie jest obcinanie pieniędzy na kościół czy nawet odpowiednie oddzielenie tych instytucji, nie są nią też cięcia w wydatkach socjalnych czy zabranie czegoś tam górnikom, przez to nikt bogatszy się nie stał.

Opublikowane: Styczeń 03, 2008, 21:00:51
Ja jestem obywatelem we własnej ojczyźnie. Nie jadę do innego kraju i nie niszczę go z różnych powodów.

znam wielu ludzi co wyjechało za pracą do innych krajów(zarówno do i z polski) i jakoś sobie nie wyobrażam, żeby kogoś z nich należałoby przetrzymywać w gettach, pod jakimkolwiek nadzorem, żeby się przystosowali.

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #1259 dnia: Stycznia 03, 2008, 21:10:01 pm »
Mówię o imigrantach z trzeciego świata. Z resztą nawet niekoniecznie wszystkich. Wykształceni, z konkretnym planem na życie - niech będzie. Jednak tą chołotę, która aktualnie dewastuje Paryż, jakoś trzeba odseparować.

_Music

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 07-07-2005
  • Wiadomości: 7 703
  • Reputacja: 0
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #1260 dnia: Stycznia 03, 2008, 21:19:35 pm »
Cytuj
A masz lepszy?

Nie wpuszczanie ich.
Zawsze byłem za poważnym ograniczeniem imigracji.

Cytuj
podstawą gospodarki nie jest obcinanie pieniędzy na kościół czy nawet odpowiednie oddzielenie tych instytucji, nie są nią też cięcia w wydatkach socjalnych czy zabranie czegoś tam górnikom, przez to nikt bogatszy się nie stał.

Podobnie sie robi jak z globalizacją jak widzę...
Wydatki socjalne, to tzw. "koszty sztywne", które nie mogą zostać przeznaczone na żaden inny cel- w Polsce tego typu koszty to ok. 70% całego budżetu kraju co rok. Tylko 30% jest przeznaczane na gospodarkę, rozwój, nowe technologie, edukację, kulturę itp, więc ruszenie choć kilku procent z tej puli to miliardy złotych wpompowane w gospodarkę i polepszenie życia ludziom.

 

blancjaone

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 10-12-2004
  • Wiadomości: 2 946
  • Reputacja: 1
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #1261 dnia: Stycznia 03, 2008, 21:23:51 pm »
Bez obrazy _Music, ale wypowiadasz się tak, jakbyś tylko Ty znał receptę na uzdrowienie gospodarki, relacji społecznych, problemu imigrantów... Generalnie spec od wszystkiego.
Stawki podatkowe, szkolnictwo, służba zdrowia - po rozwiązanie problemu zgłoś się do _Musica!
Tyle mamy w Polsce partii, tylu polityków, tylu ekonomistów, a tu na GameOnly marnuje się człowiek, który sam jeden jedyny własnoręcznie podźwignie kraj z kryzysu.

I jeśli możesz to nie usuwaj tego postu, chociaż jest OT.
Jeden się może zdarzyć chyba? Jeśli nie, to jeszcze mogę coś dopisać.
« Ostatnia zmiana: Stycznia 03, 2008, 21:27:42 pm wysłana przez blancio_ »

VaaKo

  • Sekretarz wojewódzki
  • *****
  • Rejestracja: 05-07-2007
  • Wiadomości: 1 583
  • Reputacja: 44
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #1262 dnia: Stycznia 03, 2008, 21:26:59 pm »
Tutaj nie ma co odseparowywać, ich należy wydalic po prostu. Tak jak pisałem segregacja, ale już na samym początku, europa powinna miec jednolite prawo dla imigrantów, które powinno byc bardzo wymagające, tak żeby przyjmowac tylko takich ludzi jak napisałeś  z " planem na życie" którzy będą dawac coś od siebie, dodatkowo, jeśliby dokonali jakiegoś przestępstwa np. w ciągu 2 lat to tracą możliwośc na obywatelstow danego kraju, oraz są wydalani z miejsca. Tak właśnie ja to widzę.

_Music

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 07-07-2005
  • Wiadomości: 7 703
  • Reputacja: 0
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #1263 dnia: Stycznia 03, 2008, 21:28:09 pm »
Mógłbym i zostać premierem, pod warukiem że nikt nie wchodziłby mi w drogę i wszyscy w 100% realizowali mój plan- tak więc prawie dyktatura, ale za to jaka fajna :]

VaaKo

  • Sekretarz wojewódzki
  • *****
  • Rejestracja: 05-07-2007
  • Wiadomości: 1 583
  • Reputacja: 44
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #1264 dnia: Stycznia 03, 2008, 21:35:28 pm »
Po co premierem, odrazu Królem i zamiast dyktatorem, zostałbyś monarchą... ;) a ile byśmy pieniędzy zaoszczędzili, pozbywając się tych wszystkich biurokratów :D

_Music:
Funkcja imperatora by wystarczyła. Kasę na ten cel można już wplacać na moje konto :]
« Ostatnia zmiana: Stycznia 03, 2008, 21:40:38 pm wysłana przez _Music »

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #1265 dnia: Stycznia 03, 2008, 21:58:37 pm »
Jest taki film - Idiokracja - niesamowicie słaby, ale pasowałby tu idealnie  ;)


_Music

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 07-07-2005
  • Wiadomości: 7 703
  • Reputacja: 0
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #1266 dnia: Stycznia 04, 2008, 06:19:12 am »
http://wiadomosci.onet.pl/1667364,11,item.html
Jakoś nietrudno mi w to uwierzyć.

jay jay

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 25-03-2005
  • Wiadomości: 4 740
  • Reputacja: 18
  • Terror of unexpleainable
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #1267 dnia: Stycznia 04, 2008, 09:48:41 am »
Nie wiem czy tvn24 można wierzyć , ale powiem . Niebawem górnicy będą zarabiać 5 tys . na ręke  . Jak nic przypomina mi się pewna satyra przypominająca strajk lekarzy z banderą ''chcemy zarabiać tyle co glazurnicy '' po czym sami zainteresowani odpowiedzieli '' trzeba było się uczyć '' 8-)
''Don't take advice from anyone'' - Robert Altman.


mowafilmowa.wordpress.com
magivanga.wordpress.com
booklips.pl

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #1268 dnia: Stycznia 04, 2008, 10:00:56 am »
http://wiadomosci.onet.pl/1667364,11,item.html
Jakoś nietrudno mi w to uwierzyć.

Jak Kuba Bogu, tak Bóg Kubie.

Skoro Donaldzik postanowił blokować PiS'owskich ambasadorów, powinien się z tym liczyć.

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #1269 dnia: Stycznia 04, 2008, 10:32:14 am »
http://wiadomosci.onet.pl/1667364,11,item.html
Jakoś nietrudno mi w to uwierzyć.

Jak Kuba Bogu, tak Bóg Kubie.

Skoro Donaldzik postanowił blokować PiS'owskich ambasadorów, powinien się z tym liczyć.


nie wydaje ci sie jednak ze od glowy panstwa wymaga sie czegos wiecej niz zlosliwosci i msciwosci?! panowie K juz pokazali jak "malymi" ludzmi sa, teraz w kolejnych czynach/slowach braci K to sie tylko potwierdza...

Leenk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-09-2005
  • Wiadomości: 3 753
  • Reputacja: 1
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #1270 dnia: Stycznia 04, 2008, 13:17:34 pm »
Cytuj
nie wydaje ci sie jednak ze od glowy panstwa wymaga sie czegos wiecej niz zlosliwosci i msciwosci?!
Od jakiegoś normalnego prezydenta tak. Od takiego jakiego mamy na pewno nie wymagajmy zbyt wiele. :lol:

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #1271 dnia: Stycznia 04, 2008, 13:28:24 pm »
Cytuj
nie wydaje ci sie jednak ze od glowy panstwa wymaga sie czegos wiecej niz zlosliwosci i msciwosci?!
Od jakiegoś normalnego prezydenta tak. Od takiego jakiego mamy na pewno nie wymagajmy zbyt wiele. :lol:

W sumie racja, wymagajmy od niego tylko tego jednego, zeby jak najszybciej odszedl:>

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #1272 dnia: Stycznia 04, 2008, 13:38:50 pm »
nie wydaje ci sie jednak ze od glowy panstwa wymaga sie czegos wiecej niz zlosliwosci i msciwosci?!

Od premiera również. A złośliwości od strony Prezydenta bynajmniej się nie zaczęły.

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #1273 dnia: Stycznia 04, 2008, 13:56:28 pm »
nie wydaje ci sie jednak ze od glowy panstwa wymaga sie czegos wiecej niz zlosliwosci i msciwosci?!

Od premiera również. A złośliwości od strony Prezydenta bynajmniej się nie zaczęły.

Z tego co pamietam juz przy nominacji Tuska jakies " jaja" byly, zreszta co ru gadac, zaden z braci K nie umie sie zachowac na poziomie, sa to ludzie malostkowi, do tego z informacji jakie sie ostatnio pojawiaja wynika ze obaj w tylek bez wazeliny ojcowi Pieniazkowi wchodzili, dla mnie to poprostu ludzie "mali" ( nie chodzi o wzrost), ulegli paranoii i teorii ukladu i jeszcze do tego z Ry(d)zykiem sie dogadywali ( CBA jakos uczelnia w Toruniu sie nie zajmowalo, a wiele niedokladnosci sie tam pojawia)...wiadomo jak kler jest silny w Polsce, ale ludzie pewna granica powinna byc!

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #1274 dnia: Stycznia 04, 2008, 14:07:23 pm »
Ci "mali" ludzie są uczciwi i próbowali oczyścić państwo z szumowin.

Popatrz kto rządzi obecnie - ministrem sprawiedliwości został obrońca aferzystów i złodzieji (ale oczywiście układy są tylko w głowie Kaczyńskich)  :???:

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #1275 dnia: Stycznia 04, 2008, 14:13:36 pm »
Ci "mali" ludzie są uczciwi i próbowali oczyścić państwo z szumowin.

Popatrz kto rządzi obecnie - ministrem sprawiedliwości został obrońca aferzystów i złodzieji, ale oczywiście układy są tylko w głowie Kaczyńskich  :???:

Ta obrona aferzystow, o ktorej piszesz, to przypadkiem nie chodzi ci o ekspertyze, w sprawie afery w ministerstwie rolnictwa, piszesz ze  bracia K probowali oczyscic panstwo z szumowin, tak tak - koalicja z Samoobranoa w ktorej 50 % poslow ma jakies problemy prawne, naciski na media nie publicze i na niektorych dziennikarzy itd. moze ci ludzie mieli dopry pomysl ale sie pogubili w tym wszystkim i wyszedl cyrk, bo Kaczynscy walcza z ukladami, a Rydzykowi wydzierzawiaja ziemie po zanizonej cenie, dotacje dla szkoly rydzyka itd. wszystko naciagniete zeby tylko rydzykowi sie podlizac, to jest uklad! grube miliony mialy zostac przekazane na uczelnie rydzyka mimo wielu uchybien, to jest smieszne to jest uklad!

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #1276 dnia: Stycznia 04, 2008, 15:10:33 pm »
Jednym pisał korzystne ekspertyzy (Dochnal, Krauze), dla innych pracował jako adwokat (Stokłosa). Z taką przeszłością w żadnym innym, demokratycznym kraju nie mógłby liczyć na fotel ministra sprawiedliwości.

Reszty Twojego postu w sumie nie warto komentować. Jak to mówią - słyszysz, że dzwonią, ale nie wiesz w którym kościele. Piejesz, ale do końca nie wiesz o co.

Skoro Rydzyk szukał alternatywnych źródeł energii do ogrzewania swojej uczelni, albo otwierał nowy kierunkek studiów, dostawał na to fundusze, bo mu się zwyczajnie należały - każda inna uczelnia na takie cele też mogłaby dostać. No ale ponieważ sprawa dotyczy Rydzyka, trzeba spróbować nakręcić aferę...

Leenk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-09-2005
  • Wiadomości: 3 753
  • Reputacja: 1
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #1277 dnia: Stycznia 04, 2008, 15:19:51 pm »
W żadnym demokratycznym kraju nie miałby szansy istnieć rząd z taką ilością szumowin, aferzystów, złodziei i zwykłych śmieci co rząd PiSu

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #1278 dnia: Stycznia 04, 2008, 15:30:16 pm »
Jednym pisał korzystne ekspertyzy (Dochnal, Krauze), dla innych pracował jako adwokat (Stokłosa). Z taką przeszłością w żadnym innym, demokratycznym kraju nie mógłby liczyć na fotel ministra sprawiedliwości.

Reszty Twojego postu w sumie nie warto komentować. Jak to mówią - słyszysz, że dzwonią, ale nie wiesz w którym kościele. Piejesz, ale do końca nie wiesz o co.

Skoro Rydzyk szukał alternatywnych źródeł energii do ogrzewania swojej uczelni, albo otwierał nowy kierunkek studiów, dostawał na to fundusze, bo mu się zwyczajnie należały - każda inna uczelnia na takie cele też mogłaby dostać. No ale ponieważ sprawa dotyczy Rydzyka, trzeba spróbować nakręcić aferę...


kiedy przychodzi klient do adwokata do tego z gotowka i jest w stanie zaplacic to wiadomo ze bedzie go bronil, jako adwokat ma taki obowiazek!zreszta adwokat nie ma wplywy- bezposredniego na werdykt sedziego, moze go przekonac podczas rozprawy, ale wyrok podejmuje sedzia.
Co do rydzyka chodzi o to ze mimo iz dokumentacja nie byla pelna wniosek i tak przeszedl, mial bowiem "blogoslawienstwo" b. ministra  z rzadu pic, podobnie jak dzierzawa ziemi, ktorej odmowiono dwukrotnie prywatnym przedsiebiorca, a po zanizonej cenie 3 zl za metr ( normalna cena to 15 zl za metr) wydzierzawiono o.Rydzykowi, a instytucja ktora sie tego dopuscila byla pod zwierzchnistwem ministra z rzadu PIS, ministra ktory bardzo czesto bywal na antenie r. maryja i tv trwam! nie wydaje ci sie to dziwne!?

_Music

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 07-07-2005
  • Wiadomości: 7 703
  • Reputacja: 0
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #1279 dnia: Stycznia 04, 2008, 17:35:31 pm »
Cytuj
Skoro Donaldzik postanowił blokować PiS'owskich ambasadorów, powinien się z tym liczyć.

Tylko że Kaczor mianował ludzi o takich umiejętnościach, że każdy z tego forum by lepiej się do tego nadawał.

Cytuj
Ci "mali" ludzie są uczciwi i próbowali oczyścić państwo z szumowin.

Czyli ze wszystkich którzy się z nimi nie zgadzali- to byli najwięksi wrogowie.

Cytuj
Popatrz kto rządzi obecnie - ministrem sprawiedliwości został obrońca aferzystów i złodzieji

Na tym polega praca adwokata.

Cytuj
otwierał nowy kierunkek studiów, dostawał na to fundusze, bo mu się zwyczajnie należały - każda inna uczelnia na takie cele też mogłaby dostać.

Z doświadczenia mogę ci powiedzieć jak cholernie ciężko dostać takie dotacje z funduszy. Tempo w jakim "obsłużono" rydzyka jest ewenementem w skali kraju.
Zresztą wdłg. rankingów jest to jedna z najgorszych uczelni prywatnych w kraju.


Od ładnych kilku lat czekamy, czekamy i się nie możemy doczekać rozliczenia z pieniędzy na stocznię Gdańską jeśli już jesteśmy przy Rydzyku.
« Ostatnia zmiana: Stycznia 04, 2008, 17:37:08 pm wysłana przez _Music »