Autor Wątek: [archiwum] Odp: POLITYKA  (Przeczytany 658551 razy)

0 użytkowników i 37 Gości przegląda ten wątek.

Leenk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-09-2005
  • Wiadomości: 3 753
  • Reputacja: 1
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #4120 dnia: Września 23, 2008, 13:53:25 pm »
Czyli sytuacja jest jasna. Bez przepisów unijnych i bez samej Unii pobocza polskich dróg buzowałyby aktywnością tysięcy doskonale funkcjonujących i prosperujących punktów gastronomicznych.

A tak co mamy? Bezduszna Unia z rozmysłem swymi debilnymi przepisami morduje nasz przemysł gastronomiczny a polskie drogi straszą opustoszałymi poboczami, bez szans na jedzonko...  A pomyśleć że nasza kiełbasa już dawno przegoniła ich kiełbasę.  :cool:

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #4121 dnia: Września 23, 2008, 13:57:00 pm »
Zgierz to ok. Lodzi tak ?!?! ja czesto do "Ptaka" - Tuszyna jezdzilem, mam tez kilku znajomych w piotrkowie tryb. ale zgierza nie kojarze, ale roznych knajpek od groma jest przy tych trasach, i ruch tez na tych drogach nieziemski wiec pomysl calkiem calkiem Iras, ale powinienes jednak zaczac od czegos mniejszego, znaczy sie teren, parking i nie wiem jakis grill czy cus, do tego stoliki itp. bo te zasady UE co do norm sanitarnych napewno da sie obejsc, bo jesli nie to jakim cudem dzialaja "jadalnie" w Tuszynie!?

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #4122 dnia: Września 23, 2008, 13:58:01 pm »
Brawo LoNdEk! Właśnie tak bym chciał - kanciapa na początek i stopniowa rozbudowa, ale wiesz w czym problem? Przy dzisiejszych przepisach nie mam możliwości czegoś takiego otworzyć. Zarżnie mnie sanepid, a inspekcja pracy dobije. Nawet, gdybym zrezygnował z legalnego zatrudniania pracowników (co ciągnie za sobą łazienkę dla pracowników, pokój socjalny, odpowiednio duże i wysokie pomieszczenia, z określoną ilością światła słonecznego, wpadającego do środka :lol: ), normy sanitarne zmuszają mnie do postawienia cholernie konkretnego lokalu.

Większość punktów, która obecnie działa, zaczynała przed pojawieniem się tych przepisów. Jak już dostaniesz pozwolenie, nikt Ci go cofnąć nie może, ale na nowy, podobny lokal już nie pozwolą.

z trzema osobami za chu* nie obsłużysz 40-50 gości na raz, a parking robisz na nawet więcej.

U siostry w cztery osoby (dwie za ladą i dwie na kuchni) w wakacje w niedzielę obsługujemy znacznie większe ilości osób, a z rybami jest jednak więcej roboty, niż ze smażeniem mięsa.
« Ostatnia zmiana: Września 23, 2008, 14:00:57 pm wysłana przez Iras »

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #4123 dnia: Września 23, 2008, 14:00:24 pm »
@ Leenk

myslalem ze zdanie "bez samej Unii pobocza polskich dróg buzowałyby aktywnością tysięcy doskonale ..." bedzie mialo inne zakonczenie ...  :cool: :cool:
Opublikowane: Wrzesień 23, 2008, 13:58:18
@ Iras

pewnie nie raz byles w Tuszynie czy innych tego typu miejscach i teraz pytanie czy lokale takie jak tam tzn. budy spelnieja jakiekolwiek normy sanitarne?!

btw. ale zarcie maja pierwsza klasa... karkoweczka z grilla z frytkami albo pyszna buleczka mniam...

Tarniak

  • Gość
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #4124 dnia: Września 23, 2008, 14:01:31 pm »
Czy lokal Twojej siostry spełnia te wszystkie "chore wymogi"? Bo jak tak, to chyba "da się" je spełnić.

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #4125 dnia: Września 23, 2008, 14:15:56 pm »
Czy lokal Twojej siostry spełnia te wszystkie "chore wymogi"? Bo jak tak, to chyba "da się" je spełnić.

Który?



To małe, drewniane dzisiaj nie dostałoby pozwolenia na działalność, a to murowane w tle to pół bańki kredytu i całkiem spory wkład własny  ;)

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #4126 dnia: Września 23, 2008, 14:30:05 pm »
ale wypas ma twoja siostra bo tam jest stawik jakis na zdjeciu :)

btw. musi byc jakis sposob na ominiecie/nagiecie norm unijnych bo tak jak pisalem wyzej "lokale" w Tuszynie to zadnej z norm o ktorych piszemy nie spelniaja...

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #4127 dnia: Września 23, 2008, 14:45:51 pm »
Już Ci pisałem - jeśli pozwolenia podostawali dawno temu, nikt im ich cofnąć nie może.

Jest też pewnie inna opcja - smarować na prawo i lewo, ale nie interesuje mnie to.

_Music

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 07-07-2005
  • Wiadomości: 7 703
  • Reputacja: 0
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #4128 dnia: Września 23, 2008, 14:54:35 pm »
Cytuj
Brudziński: szef MSZ chodzi, jakby kij połknął

Mamy społeczeństwo obrazkowe, które widzi osobę kreującą się na brytyjskiego lorda, który chodzi po salonach europejskich jakby połknął kij od tyczki a naprawdę zachowuje się skandalicznie - tak Joachim Brudziński z PiS tłumaczył popularność Radosława Sikorskiego Monice Olejnik w programie Gość Radia ZET.

To jest naprawdę żałosne- rynsztokowy poziom pisu, połączenie zazdrości, zawiści i głupoty.

Cytuj
Po co nam te trzęsienia ziemi, wzrost cen i lata wychodzenia na prostą?

Wprowadzenie euro to impuls dla Polskiej gospodarki, który docenią głównie przedsiębiorcy, eksporterzy itp- w dłuższym rozrachunku przyniesie to plusy, ale trzeba patrzyć dalej niż rok do przodu.
Ceny wzrosną o tyle, o ile sprzedawcy zaokrąglą ceny do góry- dobra byłaby akcja społeczna, która pilnowałaby tego faktu.

Cytuj
Tak samo, jak z przystąpieniem do Unii - wiem tylko, że płacę w ch*j więcej za prąd i to zawdzięczam Unii, a poziom życia w żaden sposób się nie podniósł.

No widzisz, a mi się podniósł. A jak ktoś jest obrotny, to podniósł mu się kilkukrotnie.
Dlatego na UE nie narzekam.


LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #4129 dnia: Września 23, 2008, 16:36:10 pm »
ja dzieki temu ze Polska jest w Unii jestem tu gdzie jestem i nie zaluje tego, wrecz przeciwnie, calkiem niezle sobie radze, a to ze w PL mamy jak mamy tzn. ceny utrzymania gonia te z zachodu a nie jednokrotnie przekraczaja te z zachodu np. ten prad Irasa, to musza byc naprawde wysokie rachunki skoro tak o tym pisze, ale to jest ta sama sytuacja jak z TP jesli jest tylko jedna firma - monopol nie ma konkurencji wtedy sie okrada platnika bo wiadomo ze nie ma mozliwosci wyboru innego operatora, z tym ze TP oferuje usuge, ktora nie jest potrzebna do zycia, z pradem jest inaczej bo bez elektrycznosci ani rusz ...
Opublikowane: Wrzesień 23, 2008, 15:13:59
Cytuj
Wniosek ws. odwołania Komorowskiego - "PiS oplata mnie lepką pajęczyną podejrzeń"

PiS złożył wniosek w sprawie odwołania Bronisława Komorowskiego z funkcji marszałka Sejmu. - PiS chce opleść lepką pajęczyną podejrzeń osoby, na które nie ma haków – powiedział podczas konferencji prasowej w Brukseli Bronisław Komorowski, komentując wniosek Prawa i Sprawiedliwości.


i znow cyrk ... :D
« Ostatnia zmiana: Września 23, 2008, 16:46:47 pm wysłana przez LoNdEk »

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #4130 dnia: Września 23, 2008, 16:42:54 pm »
Faktycznie, najlepiej by było żeby PiS zniknął całkiem ze sceny politycznej. Bez jaj ale oni zamiast dbać o dobro państwa to za swój cel obrali, dokuczanie i przeszkadzanie rządzącym bo ich szlag trafia że PO ma ciągle takie wysokie sondaże. Partia ludzi z kompleksami.

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #4131 dnia: Września 23, 2008, 16:51:06 pm »
i tak pan Brudziński rozwalil wszystkich komentujac popularnosc Sikorksiego, widocznie w PiS jeszcze nie wiedza, ze sukces w polityce odniesie tylko ten kto potrafi sie "dobrze sprzedac", wystarczy spojrzec na USA, ale PiS samo nei wie jak ma postepowac, to jak mozna oczekiwac sukcesow w polityce...pan Brudziński jeszcze raz pokazal, ze w PiS jest masa ludzi zawistnych/malych i nie radzacych sobie z sukcesami innych...zazdrosc tak bardzo polska cecha :/

_Music

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 07-07-2005
  • Wiadomości: 7 703
  • Reputacja: 0
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #4132 dnia: Września 23, 2008, 17:00:52 pm »
Najsmutniejsze jest to, że część ludzi wciąż w nich wierzy- trzeba być naprawdę albo szaleńcem, albo tak dać się zmanipulować, że nie odróżnia się już fikcji od faktów.

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #4133 dnia: Września 23, 2008, 17:10:26 pm »
PO atakuje PiS - dobrze
PiS atakuje PO - ŹLE!

 :lol:

Leenk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-09-2005
  • Wiadomości: 3 753
  • Reputacja: 1
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #4134 dnia: Września 23, 2008, 17:13:15 pm »
Proste - za wszelką cenę próbują zatuszować teraz masowe wyłudzanie pieniędzy. Komorowski przypominał im niedelikatnie  że nie wypada tak posłom wyłudzać 300zł dniówki...  :???:


« Ostatnia zmiana: Września 23, 2008, 17:16:30 pm wysłana przez Leenk »

Nobu_hex

  • Gość
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #4135 dnia: Września 23, 2008, 17:16:15 pm »
Iras - tak z ciekawości: czy potrafisz wytknąć partii Jarka jakieś wady (jeśli tak to mógłbyś kilka z nich wypisać tutaj?), czy też jesteś w nich ślepo zapatrzony?

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #4136 dnia: Września 23, 2008, 17:20:21 pm »
PO atakuje PiS - dobrze
PiS atakuje PO - ŹLE!

 :lol:

PO atakuje PiS - wyludzenie 300 zl przez kilkudziesieciu poslow PiS
PiS atakuje PO - Sikorski przbil popularnoscia Kaczynskich i Ziobro wiec trzeba mu doje*ac

moim zdaniem to nie sa sytuacje rownowazne...

Nobu_hex

  • Gość
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #4137 dnia: Września 23, 2008, 17:26:05 pm »
Dla Irasa wyłudzenie 300 zeta przez Panów z PiSu to błahostka, więc nie przedstawiaj mu takich argumentów..

Cytat: Iras
Czy teraz możemy przejść do dyskusji na ważniejsze tematy, czy dalej będziemy roztrząsać sprawę kilku posłów PiS, którzy zdefraudowali po 300 złotych?

Ja tam za trzy stówy mogę sobie nakupować żarcia na trzy tygodnie albo opłacić stancję na miesiąc, ale co tam... Ciekawe czy jakby Irasowi dresiarz na ulicy zawinął trzy stówy to po przyjściu do domu też chciałby z rodzinką pogadać o "ważniejszych tematach"

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #4138 dnia: Września 23, 2008, 17:58:52 pm »
PO atakuje PiS - dobrze
PiS atakuje PO - ŹLE!

 :lol:

PO atakuje PiS - wyludzenie 300 zl przez kilkudziesieciu poslow PiS
PiS atakuje PO - Sikorski przbil popularnoscia Kaczynskich i Ziobro wiec trzeba mu doje*ac

moim zdaniem to nie sa sytuacje rownowazne...

LoNdEk to było mistrzowskie. Plus za poprawienie humoru. :lol:

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #4139 dnia: Września 23, 2008, 18:10:29 pm »
O tych - de facto - małych pieniądzach będziecie pier*olić przez rok, ale jak PO kładzie łapę na drugim filarze albo opłacie środowiskowej, jakiejkolwiek krytyki z Waszej strony nie widzę. Dla mnie to pewien brak konsekwencji  :-?

Nobu_hex

  • Gość
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #4140 dnia: Września 23, 2008, 18:12:36 pm »
Irasku, bejbe, a mógłbyś mi odpowiedzieć na moje pytanie z poprzedniej strony?

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #4141 dnia: Września 23, 2008, 18:15:01 pm »
Nie, nie potrafię wytknąć partii Jarka żadnych błędów. Od tego mam Was.

Napisałem już, że powinni ich ukarać adekwatnie do przewinienia, tylko co w takim razie zrobić z PO, skoro kładą łapska na znacznie większej kasie?

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #4142 dnia: Września 23, 2008, 18:43:53 pm »
Nie, nie potrafię wytknąć partii Jarka żadnych błędów. Od tego mam Was.

Napisałem już, że powinni ich ukarać adekwatnie do przewinienia, tylko co w takim razie zrobić z PO, skoro kładą łapska na znacznie większej kasie?

ale na jakiej kasie kladzie rece PO - przeciez zgdyby tak bylo to PiS juz by sadami straszyl, CBA by pewnie dzialaczy PO scigalo ;) Ziobro by nie opuszczal studia TV Trwam, a IPN znajdowal i publikowal by teczki na dzialaczy PO ktorzy sie urodzili w czasie stanu wojennego ;) Kaczynski by skwitowal to tak: "UBecja siegala nawet po najmlodszych" ....

a co do PiS'u:
po pierwsze 300 zl to nie sa male pieniadze (tak mi sie wydaje) ;)
po drugie poslowie PiS dali popis bezczelnie klamia, piszac nieprawdziwe usprawiedliwienia, ze nie bylo ich w sejmnie w czasie glosowania/zebrania, a w tym samym czasie wlasnie w budynku sejmu wypowiadali sie przed kamerami roznych stacji TV, ja nie mam nic do takiej formy protesu, ale ci ludzie wlasnie o to glupie (300zl) sie bezprawnie upomnieli - zero honoru - do tego to przeciez proba wyludzenia pieniedzy podatnikow, nie wiem jaka dokladnie liczba poslow probowala te pieniadze wyludzic, ale przypuszczam ze by sie kilka "tysiakow" uzbieralo gdyby to zsumowac, wiec to nie jest taka blach sprawa, bo pokazuje charakter tych ludzi, ktorzy nawet o glupie(?) 300 zl (na ktore nie zapracowali) potrafia tak zaryzykowac, teraz obracaja to w blachostke i licza, ze ludzie to "oleja" ...

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #4143 dnia: Września 23, 2008, 19:02:11 pm »
ale na jakiej kasie kladzie rece PO

http://iszbin.salon24.pl/91814,index.html - łopatologicznie wytłumaczone - nawet Ty powinieneś zrozumieć.

Teraz możecie wrócić do omawiania, jakże ważnej dla losów krajów sprawy, wyłudzenia przez kilku posłów po 300 złotych.

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #4144 dnia: Września 23, 2008, 19:17:46 pm »
Iras, więc jako prawy i sprawiedliwy obywatel, złóż zawiadomienie w prokuraturze o zamiarze popełnienia przestępstwa przez PO. No chyba że to wszystko jest jak najbardziej zgodnie z prawem, więc po prostu daruj sobie.

Nobu_hex

  • Gość
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #4145 dnia: Września 23, 2008, 19:22:52 pm »
Kuwasz, nie przypuszczałem, że to kiedykolwiek napiszę, ale zgadzam się z MarcePanem. Buźka :*

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #4146 dnia: Września 23, 2008, 19:26:19 pm »
Ja pier**le, ch**, kur**, no nie, ręce mi opadły!

Więc jeśli w majestacie prawa kładą łapę na mojej kasie, wszystko jest ok? Albo nie, nie odpowiadaj. Mam to w dupie.

Z zaślepionymi krzykaczami, którzy jedynie plują, a gówno wiedzą o polityce, nie widzę sensu gadać.

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #4147 dnia: Września 23, 2008, 19:30:35 pm »
Kuwasz, nie przypuszczałem, że to kiedykolwiek napiszę, ale zgadzam się z MarcePanem. Buźka :*

Pociesze Cię, nie jesteś pierwszym, który nie przypuszczał że kiedykolwiek się ze mną zgodzi. :P Pozdróweczki. :*
Opublikowane: Wrzesień 23, 2008, 19:27:26
Z zaślepionymi krzykaczami, którzy jedynie plują, a gówno wiedzą o polityce, nie widzę sensu gadać.

Mega "mistrzu", naprawdę MEGA!!!

Aż ciśnie mi się na usta (palce) takie jedno słowo zaczynające się od liter "hip" i bynajmniej nie jest to hipopotam.

Tarniak

  • Gość
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #4148 dnia: Września 23, 2008, 19:31:40 pm »
Cytuj
Więc jeśli w majestacie prawa kładą łapę na mojej kasie, wszystko jest ok? Albo nie, nie odpowiadaj. Mam to w dupie.
Czasem wydaje mi się, że nie znasz podstaw działania "swojej" partii. Przecież oni chcą ciągnąć od Ciebie kasę na swój program socjalny... w dodatku cytujesz lewacki blog ;).

Kuwasz, nie przypuszczałem, że to kiedykolwiek napiszę, ale zgadzam się z MarcePanem. Buźka :*

Pociesze Cię, nie jesteś pierwszym, który nie przypuszczał że kiedykolwiek się ze mną zgodzi. :P Pozdróweczki. :*
Potwierdzam, też padłem ofiarą takiego zdarzenia.  ;)

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #4149 dnia: Września 23, 2008, 19:35:41 pm »
Dobra panowie a teraz już wracajmy do pełnej powagi bo:



;) ;) ;)

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #4150 dnia: Września 23, 2008, 19:35:58 pm »
Czasem wydaje mi się, że nie znasz podstaw działania "swojej" partii. Przecież oni chcą ciągnąć od Ciebie kasę na swój program socjalny... w dodatku cytujesz lewacki blog ;).

Stary, ale jakim trzeba być debilem, żeby w kółko pie**olić o jakichś trzystu złotych, a w ustawie, na której autentycznie traci 99% Polaków, nie widzieć nic złego?! Jeśli tak, to lepiej od razu zmieńcie nazwę tematu na "kącik wzajemnej adoracji i obrzucania błotem PiS", bo z polityką to ma gówno wspólnego!

Nobu_hex

  • Gość
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #4151 dnia: Września 23, 2008, 19:37:41 pm »
Cytat: Iras
Z zaślepionymi krzykaczami, którzy jedynie plują, a gówno wiedzą o polityce, nie widzę sensu gadać.

Cytat: Iras (nieco wcześniej)
Nie, nie potrafię wytknąć partii Jarka żadnych błędów. Od tego mam Was.

I tak trzymać! Buźka! :*

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #4152 dnia: Września 23, 2008, 19:42:06 pm »
Gówno. Tak jakbym ja przy każdej dyskusji wracał do "wycieczki marzeń" Słońca Peru (milion z pieniędzy podatników)  :?

Nobu_hex

  • Gość
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #4153 dnia: Września 23, 2008, 19:50:59 pm »
Jesteś taki wulgarny :sad:

Poza tym co to jest "milion z pieniędzy podatników", drogi Panie jak wczoraj w "Teraz my" ten Pan od prezydenta (za cholerę nie przypomnę sobie nazwiska) powiedział, że 14 (!) milionów to nie są wielkie pieniądze... No, ale to pewnie dlatego, że są wydawane na np. zorganizowanie balu z okazji 90. rocznicy odzyskania niepodległości, więc cieszmy się i radujmy, bo dzieciaki w Polsce głodują, a prezydent wystawia bal żeby uświetnić odzyskanie niepodległości!

_Music

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 07-07-2005
  • Wiadomości: 7 703
  • Reputacja: 0
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #4154 dnia: Września 23, 2008, 20:10:30 pm »
Cytuj
O tych - de facto - małych pieniądzach będziecie pier*olić przez rok

Zrozum że tu nie chodzi o wysokość kwoty, ale o sam fakt wyłudzenia. To bez różnicy, czy to było 300zł czy 300 000 zł.


Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #4155 dnia: Września 23, 2008, 20:16:21 pm »
Super. Dobry powód na powołanie kolejnej komisji śledczej.

Jestem tylko ciekaw, czy kiedyś zainteresujecie się ekipą rządzącą.

Nobu_hex

  • Gość
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #4156 dnia: Września 23, 2008, 20:22:19 pm »
Cytat: Iras
Super. Dobry powód na powołanie kolejnej komisji śledczej.

Uuu, ironia - to lubię. Lubię też się domyślać i domyślam się właśnie, że jakby to ktoś z PO wyłudził 300 zł to trąbiłbyś o tym przez miesiąc, ale wyłudzili Ci dobrzy i praworządni politycy PiSu, więc wszystko jest fpytkę. W końcu lepiej być okradanym przez swoich niż przez cudzych polityków, nie?

Cytat: Iras
Jestem tylko ciekaw, czy kiedyś zainteresujecie się ekipą rządzącą.

Znaczy co? Pójść śladem Jarosława Sprawiedliwego i szukać na siłę afer i układów?

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #4157 dnia: Września 23, 2008, 20:32:46 pm »
Człowieku, napisałem ukarać ich adekwatnie do przewinienia! Czego jeszcze chcesz? Mam dodać ze dwa akapity o pisiorach i dopie**olić się do wzrostu prezydenta - żeby było bardziej w Waszym stylu?! Mnie się zawsze wydawało, że w rozmowie o polityce powinno się poruszać kwestie ważne dla kraju, a na te opozycja ma chyba niewielki wpływ. Widać się pomyliłem, bo w landach Donalda mówi się tylko o PiS (no chyba, że dobrze - wtedy obowiązkowo o PO)  :?

Leenk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-09-2005
  • Wiadomości: 3 753
  • Reputacja: 1
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #4158 dnia: Września 23, 2008, 20:40:01 pm »
Sprawa jest prosta. Na oficjalnej stronie PiSu odkryto zapewne straszną prawdę o bandyckich zakusach PO ograbienia zdrowej tkanki narodu z emerytur i w związku z tym czystym chamstwem jest domagać się od walczących o nasze dobro posłów PiSu czegoś tak prozaicznego jak marne trzysta zeta dziennej harówki.  :cool:

A na serio - kto niby ma wierzyć w te kity o zamachu na II filar zapodawane przez kolesi którzy zdobyli się na czyn karalny  żeby wycyganić 300zł? I kto normalny ma wierzyć w te pełne frazesów teksty o sprawiedliwości, demokracji itd skoro do kłamstw posuwa się nawet nieoceniony Pan Zbyszek, były minister sprawiedliwości?

Nobu_hex

  • Gość
Odp: [archiwum] Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #4159 dnia: Września 23, 2008, 20:45:19 pm »
Cytat: Iras
Mam dodać ze dwa akapity o pisiorach i dopie**olić się do wzrostu prezydenta - żeby było bardziej w Waszym stylu?!

Mógłbyś też napisać, że należymy do układu i stoimy tam gdzie stało zomo, a na dodatek jesteśmy liberalną żydomasonerią - żeby było bardziej w Waszym stylu.

Cytat: Iras
Mnie się zawsze wydawało, że w rozmowie o polityce powinno się poruszać kwestie ważne dla kraju, a na te opozycja ma chyba niewielki wpływ.

Ta opozycja? Ta sama, która ma po swojej stronie prezydenta, który ma prawo weta? To faktycznie mają niewielki wpływ...