Autor Wątek: Szokuje???  (Przeczytany 1522546 razy)

0 użytkowników i 19 Gości przegląda ten wątek.

bojawiem

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 29-11-2013
  • Wiadomości: 3 321
  • Reputacja: 86
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #13880 dnia: Grudnia 15, 2015, 08:00:21 am »
Tattoo Infection



Najbardziej rozwalił mnie komentarz na sadisticu - "Zesrał się plecami" :D

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #13881 dnia: Grudnia 15, 2015, 09:12:06 am »
jakas sciema

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #13882 dnia: Grudnia 27, 2015, 15:44:49 pm »
Serio tak jest w Londynie? Ci ludzie są jacyś naćpani czy jak? Nie dziwię się, że mają tam wyższą normę głośności wydechów.


andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 978
  • Reputacja: 120
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #13883 dnia: Grudnia 27, 2015, 16:04:23 pm »
Hahah)) ale ten gość to ma satysfakcję )) no a piesi masakra. U nas to miasto by w ch sie wzbogacilo gdyby takich baranów było tyle.

s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #13884 dnia: Grudnia 27, 2015, 16:09:25 pm »
tam po prostu za to nie łapią, a słyszałem też, że nawet jakby jakiś został przejechany, to kierowca pojazdu miałby problem, nie pieszy na czerwonym. nie wiem na ile to prawda, ale rodzinka z wysp tak mówi.

Klosz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-03-2014
  • Wiadomości: 5 943
  • Reputacja: 44
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #13885 dnia: Grudnia 27, 2015, 16:22:59 pm »
Pieszy mial by problem. Generalizujac, tak to jest jak sie ciapatych przygarnia. ;) Robia co chca. Londyn to okropne miasto pod tym wzgledem. Dobry filmik. Generalnie, jak UK to tylko zycie gdzies na uboczu wiekszego miasta lub mniejsze miejscowosci.
'Muzyka uzywana jest do ksztaltowania ludzkiego umysłu. Moze byc mocna jak narkotyk, lecz jest o wiele niebezpieczniejsza, gdyz nikt nie traktuje powaznie manipulowania poprzez muzyke.'

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #13886 dnia: Grudnia 27, 2015, 16:23:52 pm »
Tak to jest jak sie nie przestrzega prawa.

svonston

  • Gość
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #13887 dnia: Grudnia 27, 2015, 17:11:14 pm »
Generalizujac, tak to jest jak sie ciapatych przygarnia.
:lol:

Moldar

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 29-12-2005
  • Wiadomości: 7 985
  • Reputacja: 132
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #13888 dnia: Grudnia 27, 2015, 17:23:11 pm »
Motocyklista robiący drybling motorem jak piłkarz mija pachołki to drugie po rowerzystach co mnie wkur**a na drodze.

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #13889 dnia: Grudnia 27, 2015, 17:34:36 pm »
Bardziej wkurwiają łajzy przechodzące na czerwonym świetle. Gość ma zielone to jedzie, bo przecież nie będzie blokował ruchu przez takich niedojebców. Swoją drogą, jak jeżdżę tyle lat to nie widziałem jeszcze motocyklisty jeżdżącego między ludźmi jak między pachołkami (przynajmniej nie bez powodu).
« Ostatnia zmiana: Grudnia 27, 2015, 18:26:55 pm wysłana przez BoBaN »

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 279
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #13890 dnia: Grudnia 27, 2015, 20:54:54 pm »
Panie, standard w UK i to nie tylko Londyn. W kilku miejscach bylem i wszedzie ta sama historia. Typy za kierownica zreszta tez nie lepsze. Co to ja sie nie nasluchalem, ze zagramanico wieksza kultura jazdy, lepsi kierowcy itp itd. Chuja prawda.

Tez slyszalem to o czym s00s mowi. Jesli tak to ladne gowno tam maja.

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #13891 dnia: Grudnia 27, 2015, 21:35:24 pm »
Też właśnie słucham jaka to za granicą kultura na drodze. To ka dziękuję za taką kulturę. :)

Kert

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 21-01-2008
  • Wiadomości: 16 546
  • Reputacja: 255
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #13892 dnia: Grudnia 27, 2015, 22:26:43 pm »
To ciekawe, takie coś słyszałem jedynie w odniesieniu do Niemców (kiedyś) i Austriaków. W odniesieniu do reszty państw, szczególnie krajów południowych zawsze miałem przeświadczenie i tak też mówiono dookoła, że z kulturą jazdy u nich bardzo na bakier.

Marins

  • Gość
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #13893 dnia: Grudnia 27, 2015, 23:17:27 pm »
Ile kur** ludzi tyle zdań. W Szkocji w Edynburgu gdzie mieszkam kultura na drodze jest obecna. Każdy każdemu ustąpi, pokiwa, podziękuje, nikt mnie od ponad 2 lat nie wyprzedził. Wszyscy sobie machają na znak podziękowania za ustąpienie. Jaki człowiek taka karma.

szafa

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-01-2004
  • Wiadomości: 4 286
  • Reputacja: 64
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #13894 dnia: Grudnia 28, 2015, 07:08:07 am »
Moim zdaniem wszystko zmienia się gdy ruch staje się duży. Kierowcy z kulturalnych robią się nerwowi i denerwujący. Jeden nieudany manewr i już spina każdy na każdego i tak do końca trasy.
Fryty tyty dotknij pyty

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 279
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #13895 dnia: Grudnia 28, 2015, 09:12:28 am »
To ciekawe, takie coś słyszałem jedynie w odniesieniu do Niemców (kiedyś) i Austriaków. W odniesieniu do reszty państw, szczególnie krajów południowych zawsze miałem przeświadczenie i tak też mówiono dookoła, że z kulturą jazdy u nich bardzo na bakier.
Moze sie malo precyzyjnie wyrazilem. Zawsze sie takie opinie slyszy o Niemcach, Angolach (tutaj Londek wiodl prym na forumku) czy innych "zachodnich" krajach. Jak bylem we wloszech to najbardziej mi sie parkowanie na rondzie podobalo :D


Ile kur** ludzi tyle zdań. W Szkocji w Edynburgu gdzie mieszkam kultura na drodze jest obecna. Każdy każdemu ustąpi, pokiwa, podziękuje, nikt mnie od ponad 2 lat nie wyprzedził. Wszyscy sobie machają na znak podziękowania za ustąpienie. Jaki człowiek taka karma.
Szkocji jeszcze mi sie nie udalo widziec, ale ja tez nie mowie, ze w UK nikt nikomu nie podziekuje i same chu** na drodze. Jednak nie odstaje to jakos znaczaco od Polski, proporcje na drodze raczej podobne.

el becetol

  • Gość
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #13896 dnia: Grudnia 28, 2015, 17:46:07 pm »
Serio tak jest w Londynie? Ci ludzie są jacyś naćpani czy jak? Nie dziwię się, że mają tam wyższą normę głośności wydechów.



Potwierdzam też, tam po prostu miasto jest dla pieszych, a światła dla ozdoby. Policja nie łapie za takie pierdoły, co może wydawać nam sie dziwne jak my jesteśmy wychowani pod komunistycznym batem debilnych przepisów egzekwowanych przez policjantów idiotów rozliczanych z wykonania planu. Tam policja nie ma targetu złapać 100 osób dziennie, więc się w takie rzeczy nie bawią. Nie ma też chyba straży miejskiej, chyba że nie zauważyłem.

Swoją drogą ta spierdolina co nagrała filmik zasługuje na obicie mordy, dożywotnie zabranie prawka i deportacje do swojej jordanii za to super zabawne straszenie pieszych pierdem kiedy mu się nudzi a piesi mają zielone.

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 279
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #13897 dnia: Grudnia 28, 2015, 17:47:47 pm »
Swoją drogą ta spierdolina co nagrała filmik zasługuje na obicie mordy, dożywotnie zabranie prawka i deportacja do swojej jordanii za to super zabawne straszenie pieszych pierdem kiedy mu się nudzi a piesi mają zielone.
To swoja droga.

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #13898 dnia: Grudnia 28, 2015, 17:52:56 pm »
W UK prawo akceptuje tak głośne wydechy. A jak ktoś się boi własnego cienia to niech nie wychodzi z domu, a nie szlaja się po mieście i pcha pod kółka. Swoją drogą zajebista jest ta Nuda 900.

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 279
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #13899 dnia: Grudnia 28, 2015, 17:58:25 pm »
Napierdalanie wydechem nie ma nic do tego, ze ktos sie boi wlasnego cienia.

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #13900 dnia: Grudnia 28, 2015, 18:01:09 pm »
Mnie takie rzeczy nie przerażają. Wręcz przeciwnie. Chętnie posłucham. :) Jacyś wystraszeni ci ludzie.

Mrocz

  • Gość
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #13901 dnia: Grudnia 28, 2015, 18:04:14 pm »
Przypomniało mi się, jak miałem na weekend Camaro i musiałem je zaparkować pod jakąś kamienicą. W nocy wracam do auta i je odpalam (robi przy tym z automatu taki fajny przegaz) no i kur** ludzi pobudziłem :lol: pół bloku zapaliło światła :lol:

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #13902 dnia: Grudnia 28, 2015, 18:49:05 pm »
To dobrze, że nie stałeś gdzieś obok miejsca zamieszkania beceta, bo z miejsca zostałbyś uznany za spierdolinę. ;) Mnie bardziej niż głośny wydech wkurwiają jęczydusze, którym wiecznie wszystko przeszkadza. Potem nie ma się co dziwić, że w Polsce zamiast budować tory, to się je likwiduje. Taki Janusz wróci zza granicy, kupuje tanią działkę obok jakiegoś obiektu (jak np. w Poznaniu gdzie działki były tanie, bo znajdowały się obok toru), a potem płacze do władz miasta, że im przeszkadzają zbyt głośne wydechy. Jak widać na filmiku RoyalJoradniana, głośny wydech kilkukrotnie zapobiegł wtargnięciu pieszego na jezdnię. Nie pochwalam straszenia przechodniów, ale jeśli tak działający wydech ma powodować, że pojazd jest wcześniej zauważony, to nie widzę w tym nic złego. Tym bardziej, że dźwięk jest tłusty i miły dla ucha. Gorzej z pierdzącymi skuterami, które jebią po uszach straszliwym pierdzeniem, a i tak są na tyle powolne, że widać je z daleka zanim przejadą obok nas. Swoją drogą ten cały ból dupy o głośne wydechy przypomina mi nieco kuriozalną sytuację z Krakowa gdzie obrońcy środowiska wystąpili do władz miasta z petycją o zakaz wjazdu motocykli na rynek podczas MotoMikołajek, bo uznali, że maszyny za bardzo zanieczyściły środowisko. Ciul z tym, że zielone głupki nie rozumieją iż motocykl ma znacznie niższą emisję spalin (w niektórych krajach rząd dopłaca do zakupu motocykla ponieważ te chronią środowisko i upłynniają ruch), ale najgorsze jest to, że w tym wszystkim nikt nie zwrócił uwagi na fakt jak wiele dobrego takie akcje robią dla biednych dzieci z domów dziecka. Podobnie MotoSerca gdzie oddaje się mnóstwo krwi dla potrzebujących. Ehhhhh...i gdzie tu będzie dobrze w Polsce jak ludzie tacy upierdliwi.

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 279
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #13903 dnia: Grudnia 28, 2015, 18:50:58 pm »
Ale należy rozgraniczyć przesadę od umyślnego straszenia ludzi.

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #13904 dnia: Grudnia 28, 2015, 18:55:56 pm »
Zgadza się.

el becetol

  • Gość
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #13905 dnia: Grudnia 28, 2015, 19:16:53 pm »
To dobrze, że nie stałeś gdzieś obok miejsca zamieszkania beceta, bo z miejsca zostałbyś uznany za spierdolinę. ;)

Przecież zrobił to przez przypadek, a nie jeździł po mieście robiąc to celowo jak ta spierdolina z małym fiutkiem z filmiku.

Moldar

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 29-12-2005
  • Wiadomości: 7 985
  • Reputacja: 132
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #13906 dnia: Grudnia 28, 2015, 19:22:40 pm »
Boją się własnego cienia :lol:

Chciałbym to boban zobaczyć, jak idziesz przez pasy i nie będziesz miał odruchu ucieczki jak ktoś ci zawyje.

Mrocz

  • Gość
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #13907 dnia: Grudnia 28, 2015, 19:26:54 pm »
No dobra, ale o co chodzi jak koleś to robi na zjebów co się pakują na czerwonym świetle na jezdnię? Nie popieram popisówy i straszenia ludzi rykiem silnika, ale większość tych pieszych na filmiku to jakieś palanty po trepanacji czaszki, pchają się na czerwonym i wielkie pretensje, że samochód/motor przejeżdża o_O

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #13908 dnia: Grudnia 28, 2015, 19:27:20 pm »
To dobrze, że nie stałeś gdzieś obok miejsca zamieszkania beceta, bo z miejsca zostałbyś uznany za spierdolinę. ;)

Przecież zrobił to przez przypadek, a nie jeździł po mieście robiąc to celowo jak ta spierdolina z małym fiutkiem z filmiku.

Musisz być taki wobec innych ludzi? Nie wiem, jara cię to jak kogoś wyzwiesz, pociśniesz przez neta? Podejrzewam, że gdyby to było prosto w oczy to chłopakiem z małym fiutkiem nie okazałby się Royal tylko ty, bo wtedy wyzwiska nie byłyby bezkarne. Łap filmik dla równowagi. Bądź mężczyzną i teraz napisz o nim, że jest uczynny. Skoro potrafiłaś po jakiejś przegazówce nazwać go spierdoliną, to po tej sytuacji nazwij go np. miłym kolesiem.



@Moldar
Ja nie przechodzę na czerwonym. Jeśli przechodzę to na zielonym i najpierw dobrze się rozglądam czy na pewno nic nie zbliża się szybko do pasów. Jeśli auta stoją to żadne przegazówki mnie nie straszą. Nie zaczynam uciekać jak ci ludzie. Serio nie wiem kto boi się głośniejszych silników/wydechów, szczególnie w mieście gdzie ruch ma tak duże natężenie.
« Ostatnia zmiana: Grudnia 28, 2015, 19:31:18 pm wysłana przez BoBaN »

el becetol

  • Gość
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #13909 dnia: Grudnia 28, 2015, 19:40:56 pm »
Tak, tu jest uczynny, tak samo jak piesi, których nazywałeś naćpanymi. A teraz ty bądź mężczyzną i teraz napisz że jak straszy pieszych wydechem, jest kurwą z małym pyrdkiem i powinien być dożywotnio pozbawiony prawka, a piesi w Anglii to mądrzy i uczynni ludzie wiedzący jak się zachować na drodze. Potrafisz zrobić to co ja?

A swoją drogą jestem na 99% pewien, że jakby ten zakochany w sobie lanser nie miał kamerki i nie wiedział że sobie potem wrzuci filmik na YT o tak wcale niepretensjonalnym tytułem - to by chu** zrobił, najwyżej by dziadkowi jeszcze pierdnął na pożegnanie. To tak jak z tymi filmikami gdzie typ daje bezdomnym jakąś kasę i oczywiście wszystko nagrywa żeby pokazać jaki jest wspaniały, a bez kamery by nigdy tego nie zrobił. Tu jest to dobrze podsumowane (od 1 minuty):



« Ostatnia zmiana: Grudnia 28, 2015, 19:54:12 pm wysłana przez el becetol »

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #13910 dnia: Grudnia 28, 2015, 19:46:02 pm »
@Iras
Tu się sam wysadził i jak widać nikt mu mordy obić nie chciał. Wręcz przeciwnie. Swoją drogą, życzę powodzenia w obijaniu mordy pod kaskiem. :lol:



@Tarniak
Racja.

Czy naprawdę musimy tego lansiarskiego brudasa kolejny raz omawiać?  :?

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #13911 dnia: Grudnia 28, 2015, 19:57:01 pm »
Tak, tu jest uczynny, tak samo jak piesi, których nazywałeś naćpanymi. A teraz ty bądź mężczyzną i teraz napisz że jak straszy pieszych wydechem, jest kurwą z małym pyrdkiem i powinien być dożywotnio pozbawiony prawka, a piesi w Anglii to mądrzy i uczynni ludzie wiedzący jak się zachować na drodze. Potrafisz zrobić to co ja?

Tych pieszych nie nazwałem naćpanymi. Nie zaczynaj znowu zmieniać cudzych wypowiedzi tak żeby było tobie wygodnie. Naćpanymi nazwałem pieszych, którzy wbiegają pod koła na czerwonym świetle. To oczywiste i zrozumiałe dla wszystkich oprócz ciebie. Odnośnie drugiej części zdania, to nie uważam aby za to, że kogoś wystraszył wydechem (czego nie pochwalam i pisałem o tym wcześniej) powinni zabrać mu prawo jazdy dożywotnio, bo to byłoby kompletnie nie adekwatne to popełnionego czynu. Tym bardziej nie nazwę go kurwą z małym pyrdkiem. Tym bardziej, że dzięki temu głośnemu wydechowi kilku pieszych uniknęło potrącenia, co widać na filmiku. Owszem piesi, którzy pomagają dziadziusiowi wstać to mądrzy i uczynni ludzie co przyznaję bez żadnego problemu. Natomiast widać tam też pieszych (jakaś młoda siksa), którzy olali dziadziusia i uciekli. Ich nie nazwę mądrymi i uczynnymi.

A swoją drogą jestem na 99% pewien, że jakby ten zakochany w sobie lanser nie miał kamerki i nie wiedział że sobie potem wrzuci filmik na YT o tak wcale nie pretensjonalnym siebie tytułem - to by chu** zrobił, najwyżej by dziadkowi jeszcze pierdnął na pożegnanie.

Nie wiem, nie znam gościa. Podobają mi się jego motocykle, bo ma naprawdę świetne maszyny w garażu za równowartość których można by kupić mieszkanie w centrum Warszawy od Petru. Nie zamierzam pisać co by zrobił na 99%, 75%, 34% gdyby nie miał kamerki. Jednak znając naturę motocyklistów chcę wierzyć, że zachowałby się tak samo. Akcje typu MotoMikołaje nie są wydarzeniami z których potem można oglądać długie relacje w tv. Motocykliści na takich akcjach jak MotoSerce nie mają założonych kamer na kaskach kiedy oddają krew. Tu nie chodzi o lanserkę, a o zwykłą ludzką życzliwość i pomoc. Być może takie pojęcia są niektórym obce, bo lepiej jest kogoś anonimowo zwyzywać w necie, opluć i zbesztać. Ja się w kręgach takich ludzi nie obracam, unikam ich i staram się trzymać jak najdalej od tego typu osobników.

el becetol

  • Gość
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #13912 dnia: Grudnia 28, 2015, 20:56:17 pm »
Akcje typu MotoMikołaje nie są wydarzeniami z których potem można oglądać długie relacje w tv. Motocykliści na takich akcjach jak MotoSerce nie mają założonych kamer na kaskach kiedy oddają krew.

Ale ja o nich nic nie pisałem, napisałem o na temat widocznego na filmiku

lansiarskiego brudasa

który zachowuje się jak ostatni ch**, strasząc ludzi dla szpanu i lansu. Nie wiem czemu takiego raka dróg bronisz, to właśnie takie kur** wyrabiają negatywną opinię o motycyklistach. Jak jakaś babcia padnie na serce albo ktoś się przewróci i złamię rękę bo jordański książe naftowy chce mieć fajny filmik na YT to to co taka osoba będzie mysleć o motycyklistach nie zostanie zmienione przez tysiąc akcji motomikołaj.

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #13913 dnia: Grudnia 28, 2015, 21:05:45 pm »
Tu masz rację. Największym problemem motocyklistów są sami motocykliści, bo kilku debili wyrabia opinię o całej społeczności. Jednak odnośnie samej sytuacji z RoyalJordanianem, to myślę, że zdecydowanie przesadzasz. Tak gościa jechać o to, że odkręcił manetkę i wystraszył pieszego? Zobacz jego inne filmiki jak poucza kierowców aut, którzy przejeżdżają na czerwonym, jak sobie żartuje z wesołymi ludźmi w kabrioletach lub innych autach, jak wymienia się miłymi uwagami z innymi pasjonatami motoryzacji. Wyrobiłeś sobie zdanie o nim na podstawie kilku sekund z filmu. Dla mnie to niepojęte, ale widocznie bardzo łatwo przychodzi ci oceniać innych (szczególnie oceniać ich negatywnie). Tak jak pisałem, ja kolesia nie znam. Lubię od czasu do czasu sprawdzić jego kanał na YT, bo jeździ świetnymi maszynami i czasem nakręci coś ciekawego.

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #13914 dnia: Grudnia 28, 2015, 21:22:39 pm »
Ja pierdolę, co ty go tak bronisz? Sam swego czasu wrzuciłeś coś takiego:



Stoi baran na światłach, kręci manetką i najwyraźniej go bawi, jak ludzie spierdalają. Buc 100%.

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #13915 dnia: Grudnia 28, 2015, 21:53:24 pm »
Ależ ja mam w dupie kim on jest. W jednych sytuacjach zachowuje się ch**owo, a w innych wzorowo. Mnie się podobają jego motocykle i niektóre filmiki. Nie zamierzam go ani bronić ani ganić. Dziwi mnie tylko jak łatwo jest niektórym pluć na innych z tak błahych powodów.

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #13916 dnia: Grudnia 29, 2015, 02:44:03 am »
Pieszy to taka sama spierdolina jak rowerzyta, tylko na to uważac trzeba bo to ani przepisów nie przestrzega ani o własne bezpieczeństwo nie dba( bo sie kur** nasłucha ch** wie czego jaki to jest uprzywilejowany). Potem tylko problemy bo gdzieś wlazie łajza jedna czy druga.

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #13917 dnia: Grudnia 29, 2015, 10:30:35 am »
Bardzo łatwo odróżnić pieszych, którzy jeżdżą codziennie autami od tych, którzy prawka nie mają lub mają, ale nie używają. Ci drudzy to święte krowy i okropnie mnie wkurwiają. Chodzą jak te łajzy ostatnie.

Snake_Plissken

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 31-12-2006
  • Wiadomości: 17 240
  • Reputacja: 104
  • Who Dares Wins
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #13918 dnia: Grudnia 29, 2015, 10:33:32 am »
Motocyklista robiący drybling motorem jak piłkarz mija pachołki to drugie po rowerzystach co mnie wkur**a na drodze.
Motocyklista postępuje zgodnie z kodeksem drogowym, ma zielone to jedzie - pieszy na WŁASNĄ odpowiedzialność wchodzi na jezdnię na czerwonym.

Generalizujac, tak to jest jak sie ciapatych przygarnia. ;)
Coś w tym jest, przejmują złe nawyki. ;)

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #13919 dnia: Stycznia 12, 2016, 11:11:45 am »
Trafiłem na wiki z dniem swoich urodzin i sprawdziłem, co się tego dnia działo.

BANG:
https://pl.wikipedia.org/wiki/Armin_Meiwes

 :roll:

Z pozytywnych rzeczy jak tak szybko lookałem, to urodziła się Lisa Miskovsky (Mirror's Edge - Still Alive) i zjechał pierwszy Ford Mustang z linii produkcyjnej (stąd moja miłość do tych furek) :angel:
« Ostatnia zmiana: Stycznia 12, 2016, 11:15:11 am wysłana przez Ryo »