Autor Wątek: Szokuje???  (Przeczytany 1523823 razy)

0 użytkowników i 7 Gości przegląda ten wątek.

jay jay

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 25-03-2005
  • Wiadomości: 4 740
  • Reputacja: 18
  • Terror of unexpleainable
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #4520 dnia: Września 28, 2008, 20:14:18 pm »
oj browar to tylko do komedii wszelkiej maści, do reszty raczej nie polecam . Klimat leci wtedy na pysk .
''Don't take advice from anyone'' - Robert Altman.


mowafilmowa.wordpress.com
magivanga.wordpress.com
booklips.pl


Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #4522 dnia: Września 29, 2008, 18:46:29 pm »
Co? Jak? Czy ich do reszty popier*oliło?! Ustalony termin wyborów, a oni w tym momencie taką akcję urządzają?

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #4523 dnia: Września 29, 2008, 18:49:29 pm »
Co? Jak? Czy ich do reszty popier*oliło?! Ustalony termin wyborów, a oni w tym momencie taką akcję urządzają?

lepiej pozno niz wcale i jeszcze trzaba miec swiadomosc tego, ze po wyborach by zostala ta sama "mafia" u wladzy, tylko stolkami by sie wymienili:)

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #4524 dnia: Września 30, 2008, 00:47:02 am »
W tym przypadku lepiej wcale.

To jest absolutna ostateczność i w tym momencie była zupełnie niepotrzebna, a konsekwencje może mieć bardzo poważne.
Opublikowane: Wrzesień 29, 2008, 18:58:55
http://www.joemonster.org/filmy/11313/Skazany_pietnastolatek_grozi_w_sadzie

Patosław

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 18-01-2008
  • Wiadomości: 5 929
  • Reputacja: 147
  • Demons Souls <3
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #4525 dnia: Września 30, 2008, 01:11:11 am »
W tym przypadku lepiej wcale.

To jest absolutna ostateczność i w tym momencie była zupełnie niepotrzebna, a konsekwencje może mieć bardzo poważne.
Opublikowane: Wrzesień 29, 2008, 18:58:55
http://www.joemonster.org/filmy/11313/Skazany_pietnastolatek_grozi_w_sadzie

I nich mi ktoś powie że kara śmierci jest złym rozwiązaniem.

monio4

  • Nintendofanboj
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 15-05-2004
  • Wiadomości: 2 948
  • Reputacja: 25
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #4526 dnia: Września 30, 2008, 01:12:27 am »
O ja je**e...
Niestety im nie pomogłoby nawet 200 lat w więzieniu. Każde więzienie powinno opierać się na izolacji i leczeniu skazańców ale tego drugiego niestety jest niewiele, w Polsce szczególnie.

Patosław

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 18-01-2008
  • Wiadomości: 5 929
  • Reputacja: 147
  • Demons Souls <3
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #4527 dnia: Września 30, 2008, 01:14:45 am »
Za coś takiego nie powinien być leczony tylko katowany przez te 15 lat

Niebieski

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 12-09-2006
  • Wiadomości: 2 182
  • Reputacja: 1
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #4528 dnia: Września 30, 2008, 01:19:01 am »
Brak mi słów, co sie kur** z tymi ludźmi dzieje.

Patosław

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 18-01-2008
  • Wiadomości: 5 929
  • Reputacja: 147
  • Demons Souls <3
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #4529 dnia: Września 30, 2008, 01:19:53 am »
To już nie są ludzie.

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #4530 dnia: Września 30, 2008, 01:20:34 am »
Dożywocie i tyle.

Patosław

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 18-01-2008
  • Wiadomości: 5 929
  • Reputacja: 147
  • Demons Souls <3
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #4531 dnia: Września 30, 2008, 01:21:23 am »
Po co utrzymywać takiego pasożyta ?

monio4

  • Nintendofanboj
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 15-05-2004
  • Wiadomości: 2 948
  • Reputacja: 25
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #4532 dnia: Września 30, 2008, 01:22:55 am »
I nich mi ktoś powie że kara śmierci jest złym rozwiązaniem.
Złym. Wtedy państwo dokonałoby większej zbrodni niż tamte łebki. Jeśli zapewnić by im odpowiednią opiekę to jest ogromne prawdopodobieństwo że po kilku-kilkunastu latach leczenia byliby w swojej postawie równie szkodliwi dla kogokolwiek jak matka teresa.
To że leczenie byłoby za nasze pieniądze to nie jest argument, emerytury, renty, zapomogi finansowe dla ubogich rodzin i samotnych matek też lecą z kieszeni normalnych podatników i jakoś nie sposób w tym ustroju który mamy to wyeliminować bo skazalibyśmy mniej zaradną czy pokrzywdzoną przez los na śmierć głodową. Gadanie że z takich ludzi nic nie będzie jest błędem bo obecna psychologia i psychoterapia nawet z tego czym są obecnie może z nich zrobić przykładnych obywateli którzy w porównaniu do rencisty jeszcze będą mógł zarabiać na państwo.
Pozatym zawsze istnieje prawdopodobieństwo że wyrok jest niesłuszny, może ten koleś co go zaatakowali był stręczycielem a oni zadziałali w afekcie i jak przystało na mniej umysłowo rozwiniętych użyli siły. Prawdopodobieństwo malutkie ale takie jest.

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #4533 dnia: Września 30, 2008, 01:24:38 am »
Niech cierpi i do końca życia schyla się po mydło.

Patosław

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 18-01-2008
  • Wiadomości: 5 929
  • Reputacja: 147
  • Demons Souls <3
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #4534 dnia: Września 30, 2008, 01:26:44 am »
Wybacz ale nie widzę sensu litowania się nad takim skurwielem i kierowania go na leczenie.Państwo dokonywało o wiele większych zbrodni, ta byłaby przynajmniej z pożytkiem dla ludzi którzy chcą spokojnie żyć.

Niebieski

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 12-09-2006
  • Wiadomości: 2 182
  • Reputacja: 1
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #4535 dnia: Września 30, 2008, 01:32:10 am »
Koleś pewnie przesiedział trochę czasu w areszcie, miał tam jakiś kontakt z psychologami i jak widać nie zmądrzał. Pomysł Monia może jest dobry, ale ciekawi mnie ile wynosiłby koszt takiego leczenia, jak długo by trwało i ilu tak naprawdę się zmieniło.


BTW: Porównywanie utrzymywania takiego imbecyla do głodujących rodzin, samotnych matek i osób starszych jest niepoprawne.
« Ostatnia zmiana: Września 30, 2008, 01:33:42 am wysłana przez Bloo »

paprot

  • J-23
  • *****
  • Rejestracja: 11-08-2005
  • Wiadomości: 1 372
  • Reputacja: 0
  • PSN ID: paprotPL
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #4536 dnia: Września 30, 2008, 01:32:54 am »
te typy są z mojego miasta co za kur** patologia :shock: od razu bym eliminował ze społeczeństwa, a tak taki będzie żył na nasz koszt i po 6 latach wyjdzie następny szok :shock:

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #4537 dnia: Września 30, 2008, 01:35:51 am »
Koleś pewnie przesiedział trochę czasu w areszcie, miał tam jakiś kontakt z psychologami i jak widać nie zmądrzał. Pomysł Monia może jest dobry, ale ciekawi mnie ile wynosiłby koszt takiego leczenia, jak długo by trwało i ilu tak naprawdę się zmieniło.


BTW: Porównywanie utrzymywania takiego imbecyla do głodujących rodzin, samotnych matek i osób starszych jest niepoprawne.
Dokładnie, nie wiadomo czy koleś nie powie "dobra zmieniłem się" a wyjdzie i zrobi to samo.

monio4

  • Nintendofanboj
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 15-05-2004
  • Wiadomości: 2 948
  • Reputacja: 25
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #4538 dnia: Września 30, 2008, 02:42:46 am »
Za coś takiego nie powinien być leczony tylko katowany przez te 15 lat
Wtedy wyjdzie po tych 15 latach jeśli nie popełni samobójstwa w celi. Chwile po zakończeniu wyroku zamorduje kilka osób w wyrafinowany, pełen okrucieństwa sposób albo z uśmiechem na ustach wysadzi się w metrze podczas godzin szczytu zabijając twoich i moich znajomych. Zajebiście... resocjalizacja nie na tym polega. FAIL!

Koleś pewnie przesiedział trochę czasu w areszcie, miał tam jakiś kontakt z psychologami i jak widać nie zmądrzał. Pomysł Monia może jest dobry, ale ciekawi mnie ile wynosiłby koszt takiego leczenia, jak długo by trwało i ilu tak naprawdę się zmieniło.
W Polsce? Nic mu nie da. Więzienia w polse w najmniejszym stopniu nie są przystosowane do leczenia ludzi. Żeby cokolwiek się zmieniło potrzeba by było zajebiście wielkich zmian. W Szwecji na przykład więzienia nie wyglądają jak szare obdrapane klatki tylko jak normalny duży spokojny dom, jaki ma to wpływ na więźniów i personel więzienia? Niewyobrażalnie ogromny. Poczytaj o Więziennym eksperymencie staffordzkim.

BTW: Porównywanie utrzymywania takiego imbecyla do głodujących rodzin, samotnych matek i osób starszych jest niepoprawne.
Oczywiście że największe środki powinny być przeznaczane dla matek i ubogich rodzin. Jednak ci którzy dopuścili się takich czynów też są ludźmi jak ja i ty. Tylko ich życie poturbowało psychicznie (o tym zaraz). Jeśli nie będziemy przeznaczać pieniędzy na rozwój lecznictwa w więzieniach to w ogromie przypadków wypuszczenie więźnia będzie się równało w zasileniem sił mafii albo kolejnymi takimi przestępstwami. Nie tędy droga, średniowieczny system więziennictwa który mamy spisuje się najzwyczajniej w świecie źle i coś z tym trzeba robić.

BTW: Mózg każdego z nas produkuje związek o nazwie DMT który to jest na wszelakich listach substancji zakazanych. Trudno mi mówić o poprawności jeżeli w świetne prawa moja szyszynka wykonuje nielegalne syntezy związków. Tak, prawnie nasze mózgi są nielegalne i niepoprawne. ;)

Dokładnie, nie wiadomo czy koleś nie powie "dobra zmieniłem się" a wyjdzie i zrobi to samo.
To nie ma tak że on powie że 'jest fajnie' i już sobie wyjdzie. Żeby takiego wypuścić przed czasem są robione zajebiście skomplikowane badania sprawdzające jego stan psychiczny... Znaczy się powinny być i w normalnych krajach są robione.

Chłopaki, mówicie o patologi a przecież ci kolesie są idealnymi owocami systemu w którym żyjemy.
Taka prawda że ich wina tu jest znikoma bo:
1. Gdzie kur** mać byli rodzice których OBOWIĄZKIEM jest prawidłowe wpojenie wartości moralnych dzieciom. Dzieci się WYCHOWUJE A NIE PRODUKUJE.
2. Dlaczego państwo nie zapewniło im odpowiedniej opieki psychologów i pedagogów. Dlaczego nie zapewniło im odpowiedniego rozwoju umysłowego, nie budowało w ich kreatywności tylko ją zabijało od najmłodszych lat. To prostsze niż wam się wydaje. Taka jest prawda że państwo nie potrzebuje świadomych i mądrych obywateli bo nie sposób wsadzić ich do kolejnych fabryk, spieprzą robić swoje i nie będą odpowiednio zasilali PKB.
3. Dlaczego podczas ich ukształtowania telewizja epatowała z dowolnego dziennika hektolitrami brutalności podawanej formie szybkich, nic nie wnoszących w rozwój człowieka informacji. Śmierć i cierpienie wywołuje skrajne emocje a to przecież przekłada się na dużo dolarów na którym bardzo zależy każdemu żyjącemu w naszej kulturze.
4. Dlaczego w czasie ich umysłowego rozwoju cała popkultura i wszelakie MTV napierdalały ich mózgi kultem siły i brutalności, przygodnego seksu bez zobowiązań. Nie pokazywały i wręcz negowały rozwój umysłowy i a już na pewno duchowy. A na samym końcu marketingowcy prezentowali im kult materialny i produkty bez których posiadania stają się z miejsca ludźmi gorszej kategorii co w efekcie powodowało narastającą frustracje i nienawiść bo bardziej zamożnych, na przykład tego studenta którego tak potłukli.

Rzekłbym że to ci kolesie są idealnymi obywatelami społeczeństwa i kultury w której żyjemy, to my jesteśmy poj**ani bo nie dźgamy nożami ludzi dla własnej przyjemności czy dla zawartości ich portfela. Zaszokowani? Przeanalizujcie swoje doświadczenie i to o czym napisałem kilka linijek wyżej.

Zamiast kierować się emocjami przy osądach (co jest cudownie promowane przez elopopkulturę) polecam głębiej się zastanowić nad problemem. Nic.... NIC nie jest czarne albo białe. Świat zbudowany jest z milionów spraw z których każda ma głębsze dno.

jay jay

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 25-03-2005
  • Wiadomości: 4 740
  • Reputacja: 18
  • Terror of unexpleainable
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #4539 dnia: Września 30, 2008, 09:16:16 am »
kiedyś słabe jednostki eliminowało się już podczas urodzenia .Teraz chcą ich leczyć  :lol:
Jak wiadomo więzienia w Polsce są przepełnione , ale tam chłopcy mają i posiłek , i telewizor i wyrko zupełnie jak każdy podatnik . Krzesło elektryczne byłoby wręcz idealnym rozwiązaniem . Po co walić pieniądze na coś co nie jest perspektywistyczne . Dać lepiej pieniądze zwykłym obywatelom .
Produkty elopopkultury ? Hę , jeśli , ktoś kur** nie ma żadnych zajęć tylko patrzy się na odmóżdzającą telewizje czy napierdala młotkiem matke w domu to niestety nie dziwie się ,że pozniej sa takie kwiatki . Do tego propogawoanie wolności oraz zasady ''róbta co chceta'' . Wybacz , ale jeszcze pare dekad temu to co drugi dzieciak w Polsce po szkole zaiwaniał w polu pomagając w polu bo nie było samochodów , telewizorów i nnych dóbr materialnych . A teraz dzieciaczki zamiast obowiazków wolą komputer i napierdalanie w tibie godzinami . Człowiek musi mieć w życiu jakieś pasje , zajęcie bo inaczej sfiksuje . Do tego dyscyplina w szkole aby od małego wiedział , kto tu rządzi bo inaczej superniania będzie musiała przyjść na ratunek X_x
Po co ja mam łożyć kase na głupote rodziców , niech sami zainteresują się swoim bachorem .
''Don't take advice from anyone'' - Robert Altman.


mowafilmowa.wordpress.com
magivanga.wordpress.com
booklips.pl

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #4540 dnia: Września 30, 2008, 10:58:22 am »
Ja mam swoje lekko odmienne zdanie na temat systemu wieziennictwa w Polsce ( i nie tylko ), moim zdaniem ci ludzie, w wiezieniu powinni miec szanse, najpierw pod opieka psychologow itd. probowac ich naprawic, ale jednak kiedy to sie nie uda, nie ma sensu dalej utrzymywac takich ludzi, powinno sie wtedy zorganizowac "obozy pracy"  - fabryki gdzie ci ludzie beda zapier*alac od rana do nocy, z mozliwosciami "awansu" itp.. Komu sie nie bedzie chcialo ciezko pracowac bedzie dostawal gorsze "zarcie", nie bedzie mogl ogladac TV itd. - bedzie poprostu mial gorzej.

 Dzieki takiemu rozwiazaniu, ci ludzie sami by na siebie pracowali, na utrzymanie zakladow karnych, co by znow pozwolilo te pieniadze, ktore teraz panstwo na nich wyklada, przeznaczyc na inny cel, a jak wiadomo ciezka praca uczy pokory, wiec i to moglby byc dobry srodek resocjalizacji. Kolejny plus takiego rozwiazania, to to, ze tacy ludzie opuszczajac zaklad karny, beda mieli juz jakies doswiadczenie w normalnej pracy, co znow ulatwi im normalne zycie na wolnosci i wpoii im "nawyk pracy"
Opublikowane: Wrzesień 30, 2008, 10:41:15
szokuja mnie slowa pana Kozminskiego:


Cytuj

...
Zdaniem Koźmińskiego winę za całe zamieszanie ponosi minister sportu Mirosław Drzewiecki. - Fatalny moment i fatalne wykonanie, bo już za 30 dni miał być zjazd. Na parę godzin przed zamknięciem listy kandydatów na prezesa wykonano gangsterski ruch - mówił zbulwersowany. - Ale pamiętajmy, jak dla poprzednich ministrów sportu się skończyła wojna z PZPN - ostrzegł.

- No tak, jeden nie żyje (Jacek Dębski), a drugi jest w więzieniu (Tomasz Lipiec) - uzupełnił prowadzący rozmowę Jakub Porada.
...

s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #4541 dnia: Września 30, 2008, 11:19:36 am »
zmiana i tak była by tylko prowizoryczna, już za czasów kaczyńskich był kurator w związku i to oni chcieli pierwsi zrobic porządek. wtedy uefa pogroziła, że polska zostanie wyeliminowana z rozgrywek międzynarodowych i się ugieliśmy(euro się zbliżało). teraz starają się stosowac te same chwyty a piłkarski poker trwa w najlepsze. po wyborach nowych władz zmieniłby się tylko ryj listkiewicza, zaplecze pozostałoby to samo. ja jestem całym sobą, żeby w końcu rozjeba* tą klikę w PZPN. nawet jakby to miało zadecydowac o wykluczeniu lecha z rozgrywek(mam nadzieję, że jutro awansują, jak nie to nawet nie będę miał sentymentów), czy naszej pożal-się-boże reprezentacji, która w RPA pewnie będzie zdjęcia robic, bo w piłkę to oni za bardzo grac nie potrafią( z małymi wyjątkami, żeby nie było).

Mr_Zombie

  • Global Moderator
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-11-2005
  • Wiadomości: 5 999
  • Reputacja: 15
  • Press a button and something awesome happens...
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #4542 dnia: Września 30, 2008, 11:28:58 am »
Monio - super, ok, leczenie i dobre standardy, ale pod jednym warunkiem; niech oni sami na siebie zarabiają; niech tyrają od rana do wieczora na jakichś publicznych robotach, by zarabić na jedzenie, na wygodę i leczenie. Bo w tej chwili są to pasożyty, wyrzutki społeczeństwa, które (na chwilę obecną) nie mają żadnych perspektyw, by stać się normalnymi obywatelami (wbrew temu, co napisałeś, nie uważam za normalnego obywatela kogoś, kto wchłania niczym gąbka całe to świństwo obecnej popkultury i wprowadza to w życie), a ludzie łożą na nich pieniądze. Gdyby przynajmniej był w tym jakiś cel, ale nie - wyjdzie taki po tych X latach i znowu jeden z drugim będą kogoś katować dla zabawy :/.
Always code as if the person who will maintain your code
is a maniac serial killer that knows where you live.

Leenk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-09-2005
  • Wiadomości: 3 753
  • Reputacja: 1
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #4543 dnia: Września 30, 2008, 12:17:37 pm »
Faktem jest że najprawdopodobniej koleżka obecnie dopiero teraz stoi na początku  prawdziwej demoralizacji - w więzieniu. Te ku..y jakie rzucał to forma obronna i wynik kompletnej bezradności przerażonego jeszcze prawie dzieciaka który był mocny na ulicy z kumplami a teraz właśnie dotarło do niego jak ma przerąbane.

W tej sytuacji nie ma dobrego wyjścia - wsadzić na długo go trzeba było z pełną świadomością że najpewniej żadna resocjalizacja i tak nic nie da. Pewnie za te 6 lat  będzie ciąg dalszy tej historii.  :???:

grami

  • Pawka Morozow
  • *****
  • Rejestracja: 08-11-2007
  • Wiadomości: 972
  • Reputacja: 0
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #4544 dnia: Września 30, 2008, 13:16:31 pm »


Wierzycie w to, to? Ja nie wiem czy wierze ale w całości nie potrafię nawet tego przesłuchać....

Tarniak

  • Gość
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #4545 dnia: Września 30, 2008, 14:24:04 pm »
Trzeba się zapisywać masowo na krav magę i łamać wszystkich gnojom nogi zanim dojdzie do rękoczynów. :cool:

W każym razie temat zawsze wraca, a ja jestem zdania jednego, "ćwiara" ciężkich robót. Niech pracuje na swoje utrzymanie.

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #4546 dnia: Września 30, 2008, 14:52:18 pm »
To najlepsze rozwiązanie, ale jak ich zmusisz do pracy?

Chłosta? Organizacje humanitarne by Cię zjadły. Jeść im nie dasz - to samo.

Tarniak

  • Gość
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #4547 dnia: Września 30, 2008, 14:54:50 pm »
Moment, rodziny żyjące poniżej progu ubóstwa jakoś nie dostają za darmo jedzenia. Tym bardziej kryminalista nie powinien go dostawać za frajer. Chcesz żreć? To zapracuj na posiłek jak każdy obywatel. Teraz więzienia nikt się nie boi, to jak wakacje w zamkniętym kurorcie bez ładnych lasek. No, nie licząc pedofili i matkobójców, bo Ci mają zamiast Snu Nocy Letniej, raczej Koszmar z Ulicy Wiązów. Najlepiej wszystkich zabijać, bo nikt nie potrafi zrobić dobrego systemu resocjalizacyjnego...
« Ostatnia zmiana: Września 30, 2008, 14:57:36 pm wysłana przez tarniak »

Sora

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 18-03-2005
  • Wiadomości: 1 279
  • Reputacja: 0
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #4548 dnia: Września 30, 2008, 15:01:03 pm »


Wierzycie w to, to? Ja nie wiem czy wierze ale w całości nie potrafię nawet tego przesłuchać....

Ja wierze, tzn, w ten filmik akurat moze nie dokonca, ale w opetania jak najbardziej, tak sie sklada ze moja mama nawet byla na takowych i takie dzwieki jakie wydawali z siebie ci ludzie, to żaden czlowiek nie moze wydac...

A co do tego gnoja, to czlowiek po czyms takim jest za jak najwieksza kara, ale jakby zrobic dobry program resocjalizacji, to niektorych mozna odratowac, bo to ktos ich tak wychowal, a raczej nie wychowal...
« Ostatnia zmiana: Września 30, 2008, 15:04:49 pm wysłana przez Sora »

Soul hunter 16

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 17-04-2007
  • Wiadomości: 5 787
  • Reputacja: 60
  • Two different souls in one body.Which one is mine?
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #4549 dnia: Września 30, 2008, 15:11:19 pm »
Najgorsze jest to że nawet gdyby był bardzo dobry projekt resocjalizacji w więzieniach jakoś trzeba tam trafić szkoda że czasem kosztem życia innych, życia człowiekowi się nie wróci a taki gnój wyjdzie i będzie sobie spokojnie żył lat 80.

A z roku na rok jest coraz gorzej, co chwile od kogoś słysze, że ktoś kogoś gonił z nożem albo że ten to psychol i nie ma żadnych oporów żeby Cie zadźgać i jak tu żyć...

_Music

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 07-07-2005
  • Wiadomości: 7 703
  • Reputacja: 0
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #4550 dnia: Września 30, 2008, 15:24:57 pm »
Te egzorcyzmy są przerąbane- widziałem (nawet ściągnąłem) ten dokument z tvp o tym wydarzeniu- masakra.


Sora

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 18-03-2005
  • Wiadomości: 1 279
  • Reputacja: 0
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #4551 dnia: Września 30, 2008, 15:32:51 pm »

ten polecam...
Opublikowane: Wrzesień 30, 2008, 15:27:01
Odnosnie tematu resocjalizacji, polecam obejrzec film
Boy A
Naprawde kawal dobrego kina, ciekawy temat.
Takich typowych bandytow, napewno nawet nie warto sie starac zmieniac, ale film fajnie pokazuje ze niektorzy moga zaslugiwac na druga szanse, mimo strasznych zbrodni

Tarniak

  • Gość
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #4552 dnia: Września 30, 2008, 15:37:54 pm »
A propos resocjalizacji jest jeden film, który podsumowuje to o czym wszyscy piszemy. Polska produkcja, Symetria. Kultowe dialogi, trochę humoru i tona przygnębienia, jak zupełnie odwrotny jest efekt resocjalizacji.

Sora

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 18-03-2005
  • Wiadomości: 1 279
  • Reputacja: 0
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #4553 dnia: Września 30, 2008, 15:40:34 pm »
Symetria jest swietna, ale nie mozemy tez porownywac Polski do bardziej cywilizowanych panstw.

Tarniak

  • Gość
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #4554 dnia: Września 30, 2008, 15:47:36 pm »
Symetria jest swietna, ale nie mozemy tez porownywac Polski do bardziej cywilizowanych panstw.
Ale rozmawiamy tu o polskim gówniarzu, jego polskim wyroku odbywanym w równie polskim więzieniu. Patrzę na tę kwestię przez pryzmat swojego podwórka, to oczywiste.

Sora

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 18-03-2005
  • Wiadomości: 1 279
  • Reputacja: 0
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #4555 dnia: Września 30, 2008, 15:52:05 pm »
No i tu sie zgadzam, po prostu mowie, ze jezeli cos jest dobrze zorganizowane, to da rade zeby mlodociany przestepca zaczal jeszcze kiedys w miare normalne zycie, i zrozumial swoje czyny, ale takze zył z ich pietnem.
Jednak jak patrze na tego gowniarza z podanego filmiku to nie wierze ze jakakolwiek kara i resocjalizacja by mogla mu pomoc

Desser

  • Pawka Morozow
  • *****
  • Rejestracja: 18-06-2004
  • Wiadomości: 1 057
  • Reputacja: 1
  • Demons don't wear white
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #4556 dnia: Września 30, 2008, 15:52:33 pm »
Szokuje mnie fakt, ze wczoraj bedac na imprezie na miescie w moim pokoju w akademiku spalila sie lodowka :shock: Podobno bezpiecznik w przedluzaczu siadl i sie motor w lodowce zepsul czy cos w tym guscie. Kurde, a juz myslalem, ze nie bede musial sobie swojej zalatwiac... Wie ktos, gdzie mozna w Rzeszowie kupic uzywana lodowke? :P (_Music, anyone? hilfe!!!)

Soul hunter 16

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 17-04-2007
  • Wiadomości: 5 787
  • Reputacja: 60
  • Two different souls in one body.Which one is mine?
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #4557 dnia: Września 30, 2008, 15:54:30 pm »
Myślę, że taką lodówkę spokojnie kupisz w sklepie AGD  :cool:

_Music

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 07-07-2005
  • Wiadomości: 7 703
  • Reputacja: 0
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #4558 dnia: Września 30, 2008, 16:58:35 pm »
Cytuj
Wie ktos, gdzie mozna w Rzeszowie kupic uzywana lodowke?  (_Music, anyone? hilfe!!!)

A sofa się nie zajęła przy okazji, nie potrzeba nowej? :]

Popatrz w ogłoszeniach w gazetach, bo zakładam, że nowej lodówki nie chcesz kupować.

Mikes

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2005
  • Wiadomości: 7 687
  • Reputacja: 0
  • Ej.
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #4559 dnia: Września 30, 2008, 19:17:38 pm »
W tym przypadku lepiej wcale.

To jest absolutna ostateczność i w tym momencie była zupełnie niepotrzebna, a konsekwencje może mieć bardzo poważne.
Opublikowane: Wrzesień 29, 2008, 18:58:55
http://www.joemonster.org/filmy/11313/Skazany_pietnastolatek_grozi_w_sadzie
Cześć mamo :eek: :lol: :lol: :lol: