Autor Wątek: Killzone: Shadow Fall  (Przeczytany 299167 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Morfi

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 21-12-2009
  • Wiadomości: 3 904
  • Reputacja: 82
  • Bend the Universe!
Odp: Killzone: Shadow Fall
« Odpowiedź #1760 dnia: Stycznia 08, 2014, 12:20:50 pm »
Rzeczywiście jeśli mówimy o urozmaiceniu w postaci tego, że każdy poziom to inny gameplay, co innego się robi i wszystko jest ciekawe to OK - Killzone jest schematyczny. Rozwala mnie generalnie jak zapominalscy są gracze. Ludzie zarzucali CODom od dawna korytarzykowość i Killzonom też po części, a jak GG to zmieniło i dało pewną swobodę graczom by mogli się pobawić, to ch**, gra jest nudna i mało urozmaicona. Pewnie, lepiej skryptować wszystko i niech się oczy cieszą, bo to jest świetlana przyszłość FPSów.


Ale samo powiększenie poziomów nic nie daje, skoro i tak wszystko się sprowadza i tak do "obejrzyjScenke-strzelaj-zabij-obejrzyjscenke". Tak ta gra wygląda w całości, gdy nie ma chodzenia i zwiedzania, co jest jeszcze nudniejsze. Ta gra to Killzone z trochę większymi niektórymi planszami przez ktore i tak musimy przebiec i zabić wszystkich.

Jest mi przykro, że gra się Wam nie podobała - zagadzam się i nie bronie fabuły, bo była prostacka ("Ci helghaści chcą nas zabić, zabijmy ich pierwsi!"). Za to troche mi smutno, że sie grze obrywa za bycie próbą naprawienie tego, co się graczom wcześniej nie podobało.

Za to mi sie multi coraz bardziej podoba jak coraz mocniej ogarniam granie supportem ;)

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 340
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Killzone: Shadow Fall
« Odpowiedź #1761 dnia: Stycznia 08, 2014, 12:29:09 pm »
Za to troche mi smutno, że sie grze obrywa za bycie próbą naprawienie tego, co się graczom wcześniej nie podobało.
Ale co jest naprawione? Że plansze są trochę większe? I to też niektóre. Bicz pliz.

Szymku

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-02-2006
  • Wiadomości: 3 743
  • Reputacja: 74
Odp: Killzone: Shadow Fall
« Odpowiedź #1762 dnia: Stycznia 08, 2014, 12:57:23 pm »
Banda, kur**, malkontentów. Znaczki idźcie zbierać jak wam się gry nie podobają.

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: Killzone: Shadow Fall
« Odpowiedź #1763 dnia: Stycznia 08, 2014, 12:58:06 pm »
Banda, kur**, malkontentów. Znaczki idźcie zbierać jak wam się gry nie podobają.
Mam już ten okres za soba 8)

Morfi

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 21-12-2009
  • Wiadomości: 3 904
  • Reputacja: 82
  • Bend the Universe!
Odp: Killzone: Shadow Fall
« Odpowiedź #1764 dnia: Stycznia 08, 2014, 13:03:02 pm »
Za to troche mi smutno, że sie grze obrywa za bycie próbą naprawienie tego, co się graczom wcześniej nie podobało.
Ale co jest naprawione? Że plansze są trochę większe? I to też niektóre. Bicz pliz.

Że są większe i w dodatku podzielone na etapy, gdzie masz mini misje. W rozdziale Doktor mogłeś wykonać zadania w dowolnej kolejności. Są też zadania poboczne, których nie trzeba wykonywać. Wiem, że to mało dla niektórych, ale jakiś zalążek zmian jest.

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 340
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Killzone: Shadow Fall
« Odpowiedź #1765 dnia: Stycznia 08, 2014, 13:10:07 pm »
Banda, kur**, malkontentów. Znaczki idźcie zbierać jak wam się gry nie podobają.
Łoooo super killzone, next-gen, więcej takich gier!!! No sorry, nie podoba mi się to piszę. Nie muszę się wszystkim zachwycać.

Szymku

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-02-2006
  • Wiadomości: 3 743
  • Reputacja: 74
Odp: Killzone: Shadow Fall
« Odpowiedź #1766 dnia: Stycznia 08, 2014, 13:17:45 pm »
Ale nie widzisz tu pewnej tendencji? Pomyśl ile gier ci się ostatnio podobało, a ile skreśliłeś za nawet drobne wady... Może po prostu trzeba zrewidować oczekiwania - nie każda gra musi prezentować poziom GTAV

Madman

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 20-06-2007
  • Wiadomości: 2 317
  • Reputacja: 36
Odp: Killzone: Shadow Fall
« Odpowiedź #1767 dnia: Stycznia 08, 2014, 13:31:28 pm »
Myśle, że wszyscy którym nie podobał się shadow fall powinni sobie w końcu darować tą serię, bo za każdym razem czytam to samo.
Co by GG nie zrobiło z tą serią to i tak zawsze będzie źle, a mimo to z uporem masochisty ciąglę kupujecie kolejne sequele i piszecie że killzony to słabe gry  :roll:

Głównymi zarzutami poprzedniczek były:

- nudna kampania, za ciemno, za mrocznie. Chcemy więcej kolorów.
- bezpłciowe postacie
- krótki singiel
- levele mało urozmaicone. Wszystkie wyglądają tak samo
- ślamazarne animacje
- fabuła idiotyczna
- spieprzyli multiplayer. Dwójka miała zajebisty.
- zrobili coda z killzona
- korytarzowy gameplay

No to tym razem guerillasi wzięli sobie do serca te zarzuty i dostaliśmy singla na 12h, każdy level z drastycznie innym designem. Większość poziomów pół otwarta, z możliwością grania tak jak to danemu graczowi odpowiada. Postacie są o niebo lepsze niż to co było w poprzedniczkach (poza visarim). Kellan ma swój rozum i można go lubić, echo jest charyzmatyczna, slicenar i córa visariego też, a saric dobrze spisuje się jako następca radeca. Animacje przyspieszono. Fabułe rozbudowano znacznie względem poprzedniczek - polecam czytać porozrzucane po świecie gry gazety i słuchać audiologów. Masa w nich informacji.  Ba, nawet specjalnie komiks zrobiono bo od dawna ludzie o niego prosili.  IMO nie jest to bardziej idiotyczna fabuła niż w 90% gier na rynku i spełnia swoją rolę.
Nie ma już korytarzy a singiel przestał być klonem kampani coda. W dodatku udało im się w tym wszystkim nie zatracić ducha serii.
Multiplayer jest ulepszoną wersją tego z dwójki.

NIE GG, ŹLE. ZOSTAWCIE TĄ SERIĘ. Przemówili gracze, którzy nieustannie z singla staraja się zrobić coś co do serii nie pasuje.
Najśmieszniejsze w tym wszystkim jest, że najbardziej hejtowaną częścią był Killzone 2 swojego czasu. Teraz uchodzi on za jednego z najlepszych fpsów poprzedniej generacji i to podobno na tej grze dev ma sie wzorować  :hahaha:



windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 340
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Killzone: Shadow Fall
« Odpowiedź #1768 dnia: Stycznia 08, 2014, 13:33:28 pm »
Ale nie widzisz tu pewnej tendencji? Pomyśl ile gier ci się ostatnio podobało, a ile skreśliłeś za nawet drobne wady... Może po prostu trzeba zrewidować oczekiwania - nie każda gra musi prezentować poziom GTAV


Ostatnio grane przeze mnie gry:

Resogun - bardzo fajny szpil, bawiłem się super, ale krótko.
DmC - bawiłem się bardzo dobrze
Rayman - trudne ale bardzo fajne
Borderlands - nie wciągnęło mnie, ale za krótko grałem, żeby się wypowiadać
MGS: Peace Walker - Fabularnie - super, trochę mnie wkurzał podział podział na misje, bo psuje klimat, ale rozbudowa outer heaven to rekompensuje i jak to usprawnić, to może pyknąć. Ogólnie dobrze się bawiłem
Hitman - tu fakt, słabiutko, nie podobało mi się
Guacamelee! - całkiem ok jak na "darmówkę" z plusa
Trine 2 - świetna gierka
MAfia II - archaiczna, ale bardzo fajna i mnie wciągnęła
Killzone - Piękna grafika, single ssie pałę, multi mi siębardzo podoba.

Gierki w które grałem od grudnia. Na 10 gierek 7 mi sie bardzo podobało, w 1 grałem za mało, żeby coś powiedzieć, w jednej nie podoba mi się single, za to multi ok a jedna mi kompletnie nie siadła. Nie wiem o czym mówisz ziomeczku.

 

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 340
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Killzone: Shadow Fall
« Odpowiedź #1769 dnia: Stycznia 08, 2014, 13:35:43 pm »
za jednego z najlepszych fpsów poprzedniej generacji
Gdzie niby? :lol:

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: Killzone: Shadow Fall
« Odpowiedź #1770 dnia: Stycznia 08, 2014, 13:47:08 pm »
Nie pamietam aby ktoś narzekał na poprzednie części, chyba że boban z tomkiem. Coś sie miłośnikowi rozumu Kellana pomyliło, może za dużo forumów przegląda.

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 340
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Killzone: Shadow Fall
« Odpowiedź #1771 dnia: Stycznia 08, 2014, 13:48:10 pm »
Nie pamietam aby ktoś narzekał na poprzednie części, chyba że boban z tomkiem. Coś sie miłośnikowi rozumu Kellana pomyliło, może za dużo forumów przegląda.
Poprzednie killzony też były słabe, ale i tak w 2 mi sięjakoślepiej grało, bo 3 też mi się nie podobała.

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: Killzone: Shadow Fall
« Odpowiedź #1772 dnia: Stycznia 08, 2014, 13:53:11 pm »
Nie pamietam aby ktoś narzekał na poprzednie części, chyba że boban z tomkiem. Coś sie miłośnikowi rozumu Kellana pomyliło, może za dużo forumów przegląda.
Poprzednie killzony też były słabe, ale i tak w 2 mi sięjakoślepiej grało, bo 3 też mi się nie podobała.
Przecież 2 to 80% foruma sie jaralo, chociaż był lag jak murzyński zaganiacz i patchowali co drugi dzień. Singiel też zajebisty, ciekawy, końcówka na najtrudniejszym z Radeckiem :cry_anim:  człowiek po skończeniu czekał na k3..i sie doczekał :roll:

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 340
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Killzone: Shadow Fall
« Odpowiedź #1773 dnia: Stycznia 08, 2014, 13:54:10 pm »
Przecież 2 to 80% foruma sie jaralo
Czyli zostaje 20% które sięnie jarało. Dzień dobry!

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Killzone: Shadow Fall
« Odpowiedź #1774 dnia: Stycznia 08, 2014, 13:54:37 pm »
Banda, kur**, malkontentów. Znaczki idźcie zbierać jak wam się gry nie podobają.

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 340
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Killzone: Shadow Fall
« Odpowiedź #1775 dnia: Stycznia 08, 2014, 13:56:55 pm »
Nie grał, argumentów brak, cały Irasek :lol:

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: Killzone: Shadow Fall
« Odpowiedź #1776 dnia: Stycznia 08, 2014, 13:58:34 pm »
Przecież 2 to 80% foruma sie jaralo
Czyli zostaje 20% które sięnie jarało. Dzień dobry!
To przecież napisałem Boban z Tomkiem. Dzień dobry! Nawet Dewilek grał aż sie konsola przegrzewała :troll:
Banda, kur**, malkontentów. Znaczki idźcie zbierać jak wam się gry nie podobają.

Też myślałem, ze po prostackiej k3 i rozjebaniu pertuzytową atomówką planety bedzie już tylko lepiej ale jakże sie myliłem to sie dopiero teraz dowiedziałem. Jak zagrałem, chociaż dalej nie skończyłem takie wciągające.

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Killzone: Shadow Fall
« Odpowiedź #1777 dnia: Stycznia 08, 2014, 14:00:00 pm »
Nie grał, argumentów brak, cały Irasek :lol:

Wszyscy wiedzą, że gra ci się nie podoba. Długo jeszcze będziesz o tym pierdolił?

Madman

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 20-06-2007
  • Wiadomości: 2 317
  • Reputacja: 36
Odp: Killzone: Shadow Fall
« Odpowiedź #1778 dnia: Stycznia 08, 2014, 14:01:48 pm »
za jednego z najlepszych fpsów poprzedniej generacji
Gdzie niby? :lol:
No jak to gdzie. W największym forum dla hardcorowych graczy - na Neogafie.  Baaardzo często spotykam się tam z taką opinią.

Ja się ogólnie odnosiłem do hejterów tej serii, a nie konkretnie do tego forum.  Ale niektórzy tutaj też się do takich oczywiście zaliczają :happy2:

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 340
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Killzone: Shadow Fall
« Odpowiedź #1779 dnia: Stycznia 08, 2014, 14:03:53 pm »
Nie grał, argumentów brak, cały Irasek :lol:

Wszyscy wiedzą, że gra ci się nie podoba. Długo jeszcze będziesz o tym pierdolił?
Nawet czytać nie umiesz. Poza tym to jest forum i tu się dyskutuje, a nie wpada pobluzgać. Nie masz nic konkretnego do powiedzienia to nie mów nic.

No jak to gdzie. W największym forum dla hardcorowych graczy - na Neogafie.  Baaardzo często spotykam się tam z taką opinią.

To widze dobrze, że nie czytam.

bojawiem

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 29-11-2013
  • Wiadomości: 3 321
  • Reputacja: 86
Odp: Killzone: Shadow Fall
« Odpowiedź #1780 dnia: Stycznia 08, 2014, 14:06:13 pm »
Ja tam zmaksowałem singla :) Mi się podobał. Chociaż może dlatego, że moim ostatnim FPSem w którego grałem był Black Ops 1 i brak mi porównania (tam kampanię przeszedłem po 6 miechach grania w multi;)).

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Killzone: Shadow Fall
« Odpowiedź #1781 dnia: Stycznia 08, 2014, 14:10:08 pm »
Nie masz nic konkretnego do powiedzienia to nie mów nic.

Zanotuję i w odpowiednim momencie przypomnę.

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 340
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Killzone: Shadow Fall
« Odpowiedź #1782 dnia: Stycznia 08, 2014, 14:14:59 pm »
Jak nie masz nic innego do roboty, proszę bardzo. Mnie to szczerze mówiąc mało obchodzi.

Edit: proszę http://gameonly.pl/forum/index.php?topic=13539.msg916424#msg916424 miejmy to już z głowy.

Morfi

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 21-12-2009
  • Wiadomości: 3 904
  • Reputacja: 82
  • Bend the Universe!
Odp: Killzone: Shadow Fall
« Odpowiedź #1783 dnia: Stycznia 08, 2014, 14:53:21 pm »
Te wasze kłótnie narobiły mi ochoty na zrobienie platyny w tej grze!

s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
Odp: Killzone: Shadow Fall
« Odpowiedź #1784 dnia: Stycznia 08, 2014, 15:46:40 pm »
przekonaliście mnie. nie kupuje.

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: Killzone: Shadow Fall
« Odpowiedź #1785 dnia: Stycznia 08, 2014, 16:58:29 pm »
Te wasze kłótnie narobiły mi ochoty na zrobienie platyny w tej grze!
Ja tam kiedyś zrobie, chyba ze multi mnie zanudzi niemiłosiernie wcześniej.

Krzysiu

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 13-06-2008
  • Wiadomości: 14 544
  • Reputacja: 174
  • Stać! Policja!
Odp: Killzone: Shadow Fall
« Odpowiedź #1786 dnia: Stycznia 08, 2014, 17:06:53 pm »
Czyli według niektórych są tylko dwa gatunki FPS:

1. Poziom Bioshocka
2. Gówno

Stanów pośrednich nie ma. W następnym Killzonie znowu dostaniemy singla na 4h, skrypciki co 5 sekund, prowadzenie za rączkę i totalnie liniowe poziomy, bo skoro nie widać różnicy to po co przepłacać? 8)

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: Killzone: Shadow Fall
« Odpowiedź #1787 dnia: Stycznia 08, 2014, 17:16:31 pm »
Ja chce być potraktowany jak dorosły facet a nie dziecko z adhd. Chce poważnej historii, helgan jak nazistów i bohatera, który nie jest zniewieściałą cipką. Chce wiedzieć po co mój zajebisty, żylasty, twardy bohater zabija tysiące helgan i czemu ma to służyć. A nie bo tata marcina powiedział. I niech mi ktoś wyjaśni w jaki sposób na Vekcie zrodziła sie militarna potęga helganu, której boją sie wszyscy Vektanie, bo tego to kompletnie nie rozumiem.

Szymku

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-02-2006
  • Wiadomości: 3 743
  • Reputacja: 74
Odp: Killzone: Shadow Fall
« Odpowiedź #1788 dnia: Stycznia 08, 2014, 18:07:00 pm »
I niech mi ktoś wyjaśni w jaki sposób na Vekcie zrodziła sie militarna potęga helganu
Ciekawe, bo ja niczego takiego w scenariuszu nie znalazłem...

Madman

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 20-06-2007
  • Wiadomości: 2 317
  • Reputacja: 36
Odp: Killzone: Shadow Fall
« Odpowiedź #1789 dnia: Stycznia 08, 2014, 18:10:19 pm »
Ja chce być potraktowany jak dorosły facet a nie dziecko z adhd. Chce poważnej historii, helgan jak nazistów i bohatera, który nie jest zniewieściałą cipką. Chce wiedzieć po co mój zajebisty, żylasty, twardy bohater zabija tysiące helgan i czemu ma to służyć. A nie bo tata marcina powiedział. I niech mi ktoś wyjaśni w jaki sposób na Vekcie zrodziła sie militarna potęga helganu, której boją sie wszyscy Vektanie, bo tego to kompletnie nie rozumiem.
Żylasty, twardy bohater.

Zabija helghastów tylko dlatego, że stoją mu na drodze w utrzymaniu pokoju między VSA i Nowym Helghanem. Każda jego misja i każdy level ma szczegółowe wprowadzenie, w którym wyjaśnione są motywy jego działań, a w gazetach (aktach, nagraniach audio i przemowach visari na telebimach) można wyczytać jak reaguje na to społeczeństwo obu stron . Nie ma tam ani jednego levelu który byłby wrzucony na siłę żeby pokazać rozpierduchę z wbiegającymi pod celownik helghastami. Więc nie wiem skąd wziąłeś te tysiące helghan.

Vektanie boją się helghastów równie mocno co helghaści ich. W końcu to vektanie zniszczyli ich planetę i zamordowali większość ludzi. Nie helghańska strona jest potęgą, bo wydają się mieć równie siły do vektan, ale spiskowcy, terroryści do których rząd Helghan się nie przyznaje i otwarcie krytykuje. 

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: Killzone: Shadow Fall
« Odpowiedź #1790 dnia: Stycznia 08, 2014, 18:17:45 pm »
Skoro im rozjebali planete to z jakiej okazji oni znowu tacy mocni? Jakim cudem im na to pozwolili i to na swojej ziemi?

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 340
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Killzone: Shadow Fall
« Odpowiedź #1791 dnia: Stycznia 08, 2014, 18:55:09 pm »
Czyli według niektórych są tylko dwa gatunki FPS:

1. Poziom Bioshocka
2. Gówno

Stanów pośrednich nie ma. W następnym Killzonie znowu dostaniemy singla na 4h, skrypciki co 5 sekund, prowadzenie za rączkę i totalnie liniowe poziomy, bo skoro nie widać różnicy to po co przepłacać?
Oczywiście, że są, nie wiem skąd taki wniosek.

Madman

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 20-06-2007
  • Wiadomości: 2 317
  • Reputacja: 36
Odp: Killzone: Shadow Fall
« Odpowiedź #1792 dnia: Stycznia 08, 2014, 18:58:26 pm »
Skoro im rozjebali planete to z jakiej okazji oni znowu tacy mocni? Jakim cudem im na to pozwolili i to na swojej ziemi?
Planete im rozjebała garstka niesubordynowanych żołnierzy, więc rząd vektan w ramach rekompensaty zdecydował na oddanie połowy swojej planety dla ocalałych.
Z ich perspektywy to była dobra decyzja, bo w końcu vekta podlega międzyplanetarnym prawom, więc masowe ludobójstwo, bez żadnego aktu skruchy mogłoby
ich zgubić. Samo przesiedlenie się było fatalnie zorganizowane, ale na siłe można to tłumaczyć pośpiechem.

Tak więc Helghaści mając wsparcie ze strony VSA zdołali się odbudować. Dodatkowo do teraz, w przeciwieństwie do vektan którzy korzystają z energi wodnej, importują petruzyt z helghanu, który jest bardzo cennym surowcem. Ich miasto zostało zaprojektowane tak żeby spowodować jak najszybszy przyrost populacji. A jako że to naród, który przetrwał wygnanie na helghan mający nieporównywalnie gorsze warunki, tak odbudowanie sie na vekcie było w porównaniu z tym niewielkim osiągnięciem.

Madman

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 20-06-2007
  • Wiadomości: 2 317
  • Reputacja: 36
Odp: Killzone: Shadow Fall
« Odpowiedź #1793 dnia: Stycznia 09, 2014, 10:53:23 am »
Mój kolejny montaż z nożem  :angel:

bojawiem

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 29-11-2013
  • Wiadomości: 3 321
  • Reputacja: 86
Odp: Killzone: Shadow Fall
« Odpowiedź #1794 dnia: Stycznia 09, 2014, 22:03:26 pm »
hehe niezłe:)

Może jakaś ustawka na multi w więcej osób? Póki co to biegamy z Morfim razem w Party ale we dwóch wszystkich misji nie wygramy:)

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: Killzone: Shadow Fall
« Odpowiedź #1795 dnia: Stycznia 09, 2014, 22:20:45 pm »
Teraz gracie?

bojawiem

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 29-11-2013
  • Wiadomości: 3 321
  • Reputacja: 86
Odp: Killzone: Shadow Fall
« Odpowiedź #1796 dnia: Stycznia 10, 2014, 06:39:03 am »
Graliśmy wcześniej:)

Morfi

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 21-12-2009
  • Wiadomości: 3 904
  • Reputacja: 82
  • Bend the Universe!
Odp: Killzone: Shadow Fall
« Odpowiedź #1797 dnia: Stycznia 10, 2014, 09:37:06 am »
Ja tam wczoraj  grałem prawie do 24 w multi, ale nie chciało mi sie kompa włączać żeby pisać na forumku o tym, ale skoro teraz mam czas na kawke w pracy to opisze moje podboje z wczoraj, bo sie działo :D

Na początku jak włączyłem to grałem chyba ze dwa mecze z bojawiem - grało się fajnie, do tego słuchaweczka i ciągła komunikacja podczas meczu. Dawałem nawet nieźle radę, choć ratio kill/death miałem ciągle ujemne. Potem jak gregory poszedł sobie to grałem jeszcze kilka meczy na zwykłym warzone i widziałem Cancera grającego. Chciałem do niego dołączyć, ale w końcu mnie wywaliło bo akurat robiłem co innego. Potem zacząłem kolejnego warzone ogrywać żeby zmasterować supporta i gdzieś w połowie meczu sie skapnąłem że w przeciwnej drużynie Raku biega jak mnie pierwszy raz ustrzelił :D

Ale dumny byłem z siebie wczoraj, bo na 3 mecze rozegrane w kazdym byłem na 1 miejscu w tabeli wyników, aż Raku mi "hehe" wysłał na psnie jak w pierwszym meczu przeciwko sobie miał okazje wykonywać na mnie egzekucje :D. Tyle, że później to i tak zawsze miałem lepszy wynik od niego. Miałem tak zajebisty flow wczoraj, że czułem się jak pro  8)

bojawiem

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 29-11-2013
  • Wiadomości: 3 321
  • Reputacja: 86
Odp: Killzone: Shadow Fall
« Odpowiedź #1798 dnia: Stycznia 10, 2014, 10:38:47 am »
Nom spoko się gra w Party. Można się ustawiać na wykonywanie misji - razem daliśmy radę z ochroną nadajnika:)

Ja właśnie sprawdziłem i moje ratio to 1,06 (8163 kills, 7673 deaths) ale sukcesywnie się poprawia bo prawie zawsze jestem na plusie:-).




windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 340
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Killzone: Shadow Fall
« Odpowiedź #1799 dnia: Stycznia 10, 2014, 10:48:03 am »
No ja ratio to od zawsze mam na minusie :D Chłopaki, dzisiaj w godzinach 19-21 cos gracie? Albo jutro? Bym dołączył chętnie.