Autor Wątek: Killzone: Shadow Fall  (Przeczytany 299163 razy)

0 użytkowników i 13 Gości przegląda ten wątek.

dante0

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 22-07-2008
  • Wiadomości: 1 323
  • Reputacja: 26
Odp: Killzone: Shadow Fall
« Odpowiedź #1600 dnia: Grudnia 11, 2013, 15:10:24 pm »
No a co znowu mam Ci tłumaczyć a Ty będziesz gadał swoje jakbyś nie czytał tego co piszę? Bez sensu to jest przecież.
Co ty chcesz mi wytłumaczyć, jak Ty czytac ze zrozumieniem nie potrafisz :-?

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 340
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Killzone: Shadow Fall
« Odpowiedź #1601 dnia: Grudnia 11, 2013, 15:15:38 pm »
No czego nie zrozumiałem. Pisz wprost. Nie pokazujesz swojego PSNid byle komu, Leszka wysyłasz do Ryo po jakieś screeny, jakbyś sam nie mógł tego wrzucić na forum. Już pisałem w poprzedniej rozmowie to Ty udowodniłeś, że nie potrafisz dyskutować i czytać ze zrozumieniem, ponieważ nie odniosłeś się w żaden sposób do tego co do Ciebie pisałem, teraz zaczynasz robić to samo, rzucając tylko, że ktoś nie umie czytać i nie odnosząc się kompletnie do tego co się do Ciebie pisze. Wybacz, ale na takim poziomie to nie będę z Tobą rozmawiał.
 

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: Killzone: Shadow Fall
« Odpowiedź #1602 dnia: Grudnia 11, 2013, 15:16:29 pm »
No czego nie zrozumiałem?
Praktycznie wszystkiego z naciskiem na ,, nie pokaże".
Kiedys kogos obraziłem, dość ładnie miał statystyki w bfie(zamykanie w bazie przeciwnika grając klanowo teamie na normal) może to on..hmm nie tamten by sie nie ukrywał..hmm..
I się obudziłeś. 

Opowiem ci moją historię. W przeciwieństwie do twojej ta jest prawdziwa. Kilka dni temu wbiłem do Ryo na serwer i trafiłem na jakiegoś CanceraPL w przeciwnej drużynie. Wybiegł na mnie z zza rogu i chyba chciał do mnie strzelać, ale chłopak się pogubił i od razu dostał strzała w dyńkę i nawet nie zaczął :( Pobiegłem dalej. Powiem, że lekko ździwiony byłem, bo przecież koleś statsy ma liche co świadczy o tym, że grę ,,ogarnia" bardzo, więc powinien mnie rozjechać. Dziwne :-?

Tyle w temacie. Chcesz więcej. Poproś Ryo o print screeny.
:lol: :lol: :lol: 
Zawsze mówię prawde :roll: Smieszna sytuacja wyszła co tylko mnie utwierdziło w pewnym stwierdzeniu.

dante0

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 22-07-2008
  • Wiadomości: 1 323
  • Reputacja: 26
Odp: Killzone: Shadow Fall
« Odpowiedź #1603 dnia: Grudnia 11, 2013, 15:41:22 pm »
Nie pokazujesz swojego PSNid byle komu, Leszka wysyłasz do Ryo po jakieś screeny, jakbyś sam nie mógł tego wrzucić na forum. Już pisałem w poprzedniej rozmowie to Ty udowodniłeś, że nie potrafisz dyskutować i czytać ze zrozumieniem,
Weź się nie kompromituj:

Otóż to:
Cytuj
Nie pokazujesz swojego PSNid byle komu
dlatego:
Cytuj
Leszka wysyłasz do Ryo po jakieś screeny
Całkiem logiczne.

Ponadto jakbym pokazał same statsy bez ksywki, to twój przyjaciel ,,Leszek" i tak by mi nie uwierzył. Dlatego kieruje go do Ryo, który jest jego kolegą, a który zna moje ID i któremu, tak przypuszczam, Leszek uwierzy, gdy zobaczy suche statystyki i mam nadzieję, nie będzie dalej opowiadał nam swoich snów.

No i twoje:
Cytuj
"Jestem zajebisty, ale nie pokażę i nie zagram, ale jestem zajebisty."
kłóci się z moim:
Cytuj
to poproś Ryo, bo zdaje się twój wielki kumpel z forum i jemu pewnie będziesz wierzył, aby wbił na Battleloga i porównał moje statsy i twoje z dwóch ostatnich Bf'ów i ładnie ci je przedstawił, bo akurat jego mam we friendsach. Może nawet jakieś print screeny na forum zarzuci z bloga.

No i
Cytuj
jestem zajebisty
to skąd wziąłeś?

Teraz już widzisz, że masz problem z czytaniem?
« Ostatnia zmiana: Grudnia 11, 2013, 15:46:48 pm wysłana przez dante0 »

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: Killzone: Shadow Fall
« Odpowiedź #1604 dnia: Grudnia 11, 2013, 17:03:54 pm »
Cytuj
Ponadto jakbym pokazał same statsy bez ksywki, to twój przyjaciel ,,Leszek" i tak by mi nie uwierzył. Dlatego kieruje go do Ryo, który jest jego kolegą, a który zna moje ID i któremu, tak przypuszczam, Leszek uwierzy, gdy zobaczy suche statystyki i mam nadzieję, nie będzie dalej opowiadał nam swoich snów.
Suche statystyki :roll:  Według suchych statystyk baba jest 25% głupsza od świni. Kompletnie nic nie czaisz. W co kolega Leszek ma wierzyć koledze Ryo? Że masz lepsze statystyki od CancerPL czy w to że jesteś zajebisty i masz wysokie w ch** te statystyki? I w jakie statystyki ma patrzeć kolego Ryo i w którym BFie? I o jakich znowu snach kolega Leszek opowiada? O tym ze grasz na autoaimie czy o tym ze chciałby zobaczyć jak grasz? Zupełnie już sie pogubiłem, chyba jesteś jakimś ziomem partii rządzącej bo kombinujesz jak gówno w przeręblu. I co to za tajemnica z tym ID :lol: Ukrywasz to jak ruski akta o Katyniu. Teraz bede miał stracha grając online bo jeszcze jakiś filmik zmontujesz jak mnie jedziesz i wrzucisz na foruma :cry_anim:

pokrytyśniegiem

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 14-08-2006
  • Wiadomości: 4 163
  • Reputacja: 4
Odp: Killzone: Shadow Fall
« Odpowiedź #1605 dnia: Grudnia 11, 2013, 17:24:20 pm »
Przypominam, że o 18:00 startujemy, pokój "Polska!!!". Zapraszam.

dante0

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 22-07-2008
  • Wiadomości: 1 323
  • Reputacja: 26
Odp: Killzone: Shadow Fall
« Odpowiedź #1606 dnia: Grudnia 11, 2013, 17:36:31 pm »
Kompletnie nic nie czaisz. W co kolega Leszek ma wierzyć koledze Ryo? Że masz lepsze statystyki od CancerPL czy w to że jesteś zajebisty i masz wysokie w ch** te statystyki?
Widzę, że nie czaisz. Kolega Leszek ma przyjąć do wiadomości, że jeśli kolega dante0 nie chce mu ujawnić ID, to nie dlatego, że kolega dante0 kieruje się jego prostą logiką jak kolega Leszek i ma coś do ukrycia jeśli chodzi o BF'a. Dlatego też, kolega dante0, proponuje koledze Leszkowi, który podobnie jak kolega Leszek zna kolegę Ryo, bo grali razem, aby kolega Leszek poprosił kolegę Ryo (który prawdopodobnie jest wiarygodny dla kolegi Leszka) aby ten porównał dla kolegi Leszka profile na Blogu kolegów dante0 i Leszka (lub zrobił print screeny i zamieścił na forum) co by kolega Leszek przekonał się jakim lamerem jest w BFach, nie tylko na tle kolegi dante0, ale również na tle innych graczy i żeby nie pisał szyderczych i ironicznych farmazownów na forum, że niby kolega dante0 czegoś się obawia.
Cytuj
I w jakie statystyki ma patrzeć kolego Ryo i w którym BFie?
W te dostępne na Blogu i w każdym BFie na ps3 i ps4 od czasów Bad Company 2, bo w jedynkę kolega dante0 nie grał.
Cytuj
I o jakich znowu snach kolega Leszek opowiada?
Widzę, że kolega leszek nie czai dlatego dalej służę pomocą:
Cytuj
Kiedys kogos obraziłem, dość ładnie miał statystyki w bfie(zamykanie w bazie przeciwnika grając klanowo teamie na normal) może to on..hmm nie tamten by sie nie ukrywał..hmm..

Cytuj
chyba jesteś jakimś ziomem partii rządzącej bo kombinujesz jak gówno w przeręblu.
Tak jak z tymi błędami w BF4, które wg. mnie są, a wg. kolegi Leszka nie ma, a DICE w tym czasie siedzi nad patchem :lol: Jak widać kolega Leszek chciał być znawcą, ale mu nie wyszło.

Kolego Leszku nie zmuszaj znowu kolegi do zabawy w łopatologię, bo sam wyczerpujesz limit w tym względzie przeznaczone na całe forum.
« Ostatnia zmiana: Grudnia 11, 2013, 17:47:38 pm wysłana przez dante0 »

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: Killzone: Shadow Fall
« Odpowiedź #1607 dnia: Grudnia 11, 2013, 17:39:58 pm »
 :lol: :lol: :lol: Tak jak myślałem gramy w zupełnie różne gry. Mam nadzieje ze jeszcze kiedys do nas zawitasz :lol:
« Ostatnia zmiana: Grudnia 11, 2013, 17:48:34 pm wysłana przez CancerPL »

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 340
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Killzone: Shadow Fall
« Odpowiedź #1608 dnia: Grudnia 11, 2013, 18:07:29 pm »
Nie pokazujesz swojego PSNid byle komu, Leszka wysyłasz do Ryo po jakieś screeny, jakbyś sam nie mógł tego wrzucić na forum. Już pisałem w poprzedniej rozmowie to Ty udowodniłeś, że nie potrafisz dyskutować i czytać ze zrozumieniem,
Weź się nie kompromituj:

Otóż to:
Cytuj
Nie pokazujesz swojego PSNid byle komu
dlatego:
Cytuj
Leszka wysyłasz do Ryo po jakieś screeny
Całkiem logiczne.

Ponadto jakbym pokazał same statsy bez ksywki, to twój przyjaciel ,,Leszek" i tak by mi nie uwierzył. Dlatego kieruje go do Ryo, który jest jego kolegą, a który zna moje ID i któremu, tak przypuszczam, Leszek uwierzy, gdy zobaczy suche statystyki i mam nadzieję, nie będzie dalej opowiadał nam swoich snów.

No i twoje:
Cytuj
"Jestem zajebisty, ale nie pokażę i nie zagram, ale jestem zajebisty."
kłóci się z moim:
Cytuj
to poproś Ryo, bo zdaje się twój wielki kumpel z forum i jemu pewnie będziesz wierzył, aby wbił na Battleloga i porównał moje statsy i twoje z dwóch ostatnich Bf'ów i ładnie ci je przedstawił, bo akurat jego mam we friendsach. Może nawet jakieś print screeny na forum zarzuci z bloga.

No i
Cytuj
jestem zajebisty
to skąd wziąłeś?

Teraz już widzisz, że masz problem z czytaniem?
Nie nie mam, bo wszystko to napisałem. EOT, bo z Tobą się nie da gadać, bo i tak zawsze powiesz, że masz rację.

dante0

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 22-07-2008
  • Wiadomości: 1 323
  • Reputacja: 26
Odp: Killzone: Shadow Fall
« Odpowiedź #1609 dnia: Grudnia 11, 2013, 18:09:28 pm »
:lol: :lol: :lol: Tak jak myślałem gramy w zupełnie różne gry.
A białe jest czarne, a czarne białe.
Cytuj
Mam nadzieje ze jeszcze kiedys do nas zawitasz :lol:
A ja, że zderzenie z prawdą zaboli na tyle mocno, że skończysz ujadać.

« Ostatnia zmiana: Grudnia 11, 2013, 18:32:11 pm wysłana przez dante0 »

Morfi

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 21-12-2009
  • Wiadomości: 3 904
  • Reputacja: 82
  • Bend the Universe!
Odp: Killzone: Shadow Fall
« Odpowiedź #1610 dnia: Grudnia 11, 2013, 18:20:03 pm »
Przyznam, że ani trochę nie rozumiem toczącej się tutaj rozmowy ani żadnej z prowadzącej ją stron  :-?

Koniec offtopu panowie ;)

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: Killzone: Shadow Fall
« Odpowiedź #1611 dnia: Grudnia 11, 2013, 18:43:39 pm »
:lol: :lol: :lol: Tak jak myślałem gramy w zupełnie różne gry.
A białe jest czarne, a czarne białe.
Cytuj
Mam nadzieje ze jeszcze kiedys do nas zawitasz :lol:
A ja, że zderzenie z prawdą zaboli na tyle mocno, że skończysz ujadać.
Już boje sie bfa właczać bo jeszcze mnie napadniesz ze znajomymi :cry: Widzisz co narobileś, boje sie grać w moją ulubioną gre  :cry_anim:

Morfi

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 21-12-2009
  • Wiadomości: 3 904
  • Reputacja: 82
  • Bend the Universe!
Odp: Killzone: Shadow Fall
« Odpowiedź #1612 dnia: Grudnia 11, 2013, 19:54:36 pm »
Haha no miałem to pisać, że Raku teraz będzie albo a) bal się grać w BFa. b) zacznie się dużo mocniej pilnować patrząc na każdego przeciwnika "może to dante!" xD

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: Killzone: Shadow Fall
« Odpowiedź #1613 dnia: Grudnia 11, 2013, 20:33:15 pm »
Odp "b" nie wchodzi w gre, wtajemniczeni(czytaj Ci z którymi gram) wiedzą dlaczego :roll:

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 340
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Killzone: Shadow Fall
« Odpowiedź #1614 dnia: Grudnia 11, 2013, 21:35:18 pm »
Pograłem trochę singla i typowy Killzone. Śliczny ale dość nudny, chociaż i tak jest wiele lepiej niż w poprzedniczkach.

Madman

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 20-06-2007
  • Wiadomości: 2 317
  • Reputacja: 36
Odp: Killzone: Shadow Fall
« Odpowiedź #1615 dnia: Grudnia 11, 2013, 23:34:27 pm »
Cytuj
MaZZeo Killzone Shadow Fall Montage



Troche grafiki 4/10 wieczorową porą (niewielkie spoilery lokacji):
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

pokrytyśniegiem dzięki za gre, łatwo nie było  8)
« Ostatnia zmiana: Grudnia 11, 2013, 23:43:15 pm wysłana przez Madman »

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Killzone: Shadow Fall
« Odpowiedź #1616 dnia: Grudnia 12, 2013, 11:22:06 am »
Dziwna jest ta gra. Ma momenty bardzo dobre i bardzo słabe. Podobnie z grafiką. Z pomieszczeniach wygląda tak sobie, ale otwarte tereny robią wrażenie. Czasem potrafi chrupnąć. Wczoraj jak grałem i miałem ten motyw znany z E3 (atak na Vektę), to podczas ostrej strzelaniny dosyć mocno zgubiło klatki. Jak na razie BF4 podoba mi się bardziej jeśli chodzi o oprawę A/V. Ale to dobrze, bo wreszcie gry multiplatformowe nie będą odstępowały graficznie od ex'ów (nie liczą zapewne wyjątków, jak tytuły od ND i innych magików).

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 340
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Killzone: Shadow Fall
« Odpowiedź #1617 dnia: Grudnia 12, 2013, 11:28:52 am »
Z pomieszczeniach wygląda tak sobie
Nie zgodzę się, w pomieszczeniach gra kopie jaja głównie oświetleniem.

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Killzone: Shadow Fall
« Odpowiedź #1618 dnia: Grudnia 12, 2013, 11:32:12 am »
Oświetlenie ma kozackie, ale po tym co widziałem w BF4 (szczególnie misja na statku), nie robi na mnie to tak dużego wrażenia. Otwarte tereny i widoczki w KZ za to miażdżą.

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 340
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Killzone: Shadow Fall
« Odpowiedź #1619 dnia: Grudnia 12, 2013, 11:35:12 am »
Oświetlenie ma kozackie, ale po tym co widziałem w BF4 (szczególnie misja na statku), nie robi na mnie to tak dużego wrażenia. Otwarte tereny i widoczki w KZ za to miażdżą.
No ja w BF4 gralem chwile u Ryo (woda Oo), więc nie mam porównania. A i w KZ jestem dopiero niedaleko (4 chapter).

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: Killzone: Shadow Fall
« Odpowiedź #1620 dnia: Grudnia 12, 2013, 14:08:32 pm »
Nie wiem o co chodzi, bo biegam z bronią Supporta, z celownikiem Holo i muszę zabić 25, by odblokować celownik ACOG. Natomiast nie zlicza mi tych killi z Holo :(

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 340
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Killzone: Shadow Fall
« Odpowiedź #1621 dnia: Grudnia 12, 2013, 14:16:53 pm »
Gracie coś dziś wieczorem? ja może koło 23 na godzinkę wbiję.

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: Killzone: Shadow Fall
« Odpowiedź #1622 dnia: Grudnia 12, 2013, 14:37:10 pm »
Ja będę na bank.

Krzysiu

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 13-06-2008
  • Wiadomości: 14 544
  • Reputacja: 174
  • Stać! Policja!
Odp: Killzone: Shadow Fall
« Odpowiedź #1623 dnia: Grudnia 12, 2013, 15:42:42 pm »
Nie wiem o co chodzi, bo biegam z bronią Supporta, z celownikiem Holo i muszę zabić 25, by odblokować celownik ACOG. Natomiast nie zlicza mi tych killi z Holo :(

A nie ma tak, że to musi być 25 killsów z "przycelowania"? Ewentualnie jakieś dodatkowe kryterium jeszcze, żeby je**ąć headshota czy coś.

Ja dzisiaj będę grau.

bojawiem

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 29-11-2013
  • Wiadomości: 3 321
  • Reputacja: 86
Odp: Killzone: Shadow Fall
« Odpowiedź #1624 dnia: Grudnia 12, 2013, 16:35:38 pm »
dokładnie trzeba przycelować i jest jeszcze zadanie z headshotem.

A te egzekucje już rozkminiłem.

Najlepszy gracz z drużyny która wygrywa wykonuje egzekucję.
Najlepszy gracz z drużyny która przegrała jest ofiarą.
Przed egekucją pojawia się ikonka przycisku - jak wcisniemy na czas to egzekucja się udaje a jak nie to ofiara zakłada countera.

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: Killzone: Shadow Fall
« Odpowiedź #1625 dnia: Grudnia 12, 2013, 17:48:48 pm »
A nie ma tak, że to musi być 25 killsów z "przycelowania"? Ewentualnie jakieś dodatkowe kryterium jeszcze, żeby je**ąć headshota czy coś.
Tak, z przycelowania. Zabiłem tak mnóstwo i nic. Coś musiało się zjebać, bo zmieniłem na inna broń z Holo i zaczęło wchodzić, znów zmieniłem na tę, co nie działało i już działa.

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: Killzone: Shadow Fall
« Odpowiedź #1626 dnia: Grudnia 13, 2013, 04:18:33 am »
Właśnie skończyłem nocną partyjkę w multi. Grało się dzisiaj wyśmienicie. Pierw z Maciem, potem Krzysiu dobił, wyszedł Macio i tak z tytem gralim długo; potem zostałem już sam. Im dłużej w to gram, tym jest lepiej. Jak już się obczai zdolności, mapki, to można ładnie kombinować i w końcu pojawia się miejsce na taktykę (combo w postaci rozstawienie wieżyczki, podłożenie ładunku i rzucenie na niego za chwilę petrusite grenade, by każdy kto podejdzie rozbroić, ładnie się ugotował itp.).

W jednym meczu biegnę i patrzę, jakiś koleś strzela w glebę. Myślę WTF? Okazało się, że obok miał skrzynkę do resupply i prosił o skorzystanie. Wziąłem ammo, rozstawiłem też swoją skrzynkę i tak się skumaliśmy bez słów, że przez 2 mecze nabiliśmy sobie skilla na maksa ;)

Jutro chętnie pogram do godz. 16:30 i później pewnie jakoś w nocy, ale będę po piwerkach.

Krzysiu

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 13-06-2008
  • Wiadomości: 14 544
  • Reputacja: 174
  • Stać! Policja!
Odp: Killzone: Shadow Fall
« Odpowiedź #1627 dnia: Grudnia 13, 2013, 07:51:21 am »
Racja, jak się ogarnie to gra sprawia masę radochy :)

Btw. ktoś tam wyżej wrzucił montaż od MaZZeoPL i wszystko fajnie pięknie, ładne kille, ale co widać na profilu? Facet gra medykiem i nie podnosi ludzi, a celów misji wykonanych tyle co kot napłakał. Spoko, fajnie, że duże ratio, ale takie granie i nie pomaganie drużynie to o ch** roztrzaskać.

bojawiem

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 29-11-2013
  • Wiadomości: 3 321
  • Reputacja: 86
Odp: Killzone: Shadow Fall
« Odpowiedź #1628 dnia: Grudnia 13, 2013, 08:18:15 am »
Ale i tak najłatwiej się gra Supportem. Mój rekord to chyba 44 kille (z wieżyczek, dronów, min pająków - przełączam się między  nimi aktywnie w zależności od sytuacji na mapie) i dużo punkciorów z zadań. Teraz dla odmiany pogralem trochę snajperem i nie jest tak fajnie. Gram bo chcę jedną bronią nabić 100 killi żeby odblokować obrazem gracza tej laski w kapturze z kampanii:).
Także moim zdaniem jeżeli chodzi o nabijanie punktów to support > assault > sniper.

I ten achivement ze zdobyciem 1000000 pkt w multi w sumie wpadnie szybkko bo na każdej mapce można zarobić po około 15-20 tyś pkt przy dobrej grze.

Krzysiu

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 13-06-2008
  • Wiadomości: 14 544
  • Reputacja: 174
  • Stać! Policja!
Odp: Killzone: Shadow Fall
« Odpowiedź #1629 dnia: Grudnia 13, 2013, 08:25:53 am »
Snajperem w maskowaniu można zrobić niezły zamęt na tyłach wroga :troll:

bojawiem

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 29-11-2013
  • Wiadomości: 3 321
  • Reputacja: 86
Odp: Killzone: Shadow Fall
« Odpowiedź #1630 dnia: Grudnia 13, 2013, 08:31:27 am »
Ja z tym maskowaniem jakoś jeszcze nie umiem grać. Często mnie wykrywają a nawet jak zachodzę kogoś od tyu to nie zawsze wchodzi mi ta egzekucja. Pogram teraz trochę dłużej tą klasą, odblokuje jakieś lepsze celowniki, może będzie fajniej. No chyba, że mnie krew zaleje jak nikt nie będzie stawiał spawnów i się będę musiał przełączać na inną klasę:)

A co do wskrzeszeń to im bardziej dopakowana jest ta zdolność tym działa z większej odległości:)

« Ostatnia zmiana: Grudnia 13, 2013, 08:34:27 am wysłana przez bojawiem »

Krzysiu

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 13-06-2008
  • Wiadomości: 14 544
  • Reputacja: 174
  • Stać! Policja!
Odp: Killzone: Shadow Fall
« Odpowiedź #1631 dnia: Grudnia 13, 2013, 08:43:54 am »
Nom. Ja już mam maksymalny lvl i mogę jak z karabinu strzelać tym uzdrawianiem i z dość dużej odległości :angel:

Co do ataków wręcz to muszę przyznać, że dawno nic mi takiej frajdy nie sprawiało, bo animacje są świetne, a jak się zajdzie od tyłu trzech gości to micha się sama cieszy :lol:

Madman

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 20-06-2007
  • Wiadomości: 2 317
  • Reputacja: 36
Odp: Killzone: Shadow Fall
« Odpowiedź #1632 dnia: Grudnia 13, 2013, 09:18:32 am »
Gram bo chcę jedną bronią nabić 100 killi żeby odblokować obrazem gracza tej laski w kapturze z kampanii:).
Mi wczoraj udało sie odblokować jedyny słuszny avatar:


Ale krew mnie zalewała bo trzeba było strasznie dużo ludzi ubić pistoletem. A na próżno szukać tutaj znanego z dwójki pokoju "pistol only"  :mad:


Troche nextgenowej zieleniny z rana:








Te uczucie kiedy zdajesz sobie sprawe, że spadające liście oparte są na fizyce i kolidując z obiektami, rozwiewa je wiatr  :angel:

bojawiem

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 29-11-2013
  • Wiadomości: 3 321
  • Reputacja: 86
Odp: Killzone: Shadow Fall
« Odpowiedź #1633 dnia: Grudnia 13, 2013, 09:31:29 am »
kurczę ja to się wkręciłem w mechanikę gry że w ogóle przetałem patrzeć na grafikę w tej grze:-) ALe w multi na planszy LAS ten moment wybiegania z jaskini robi wrażenie:)

A co do pistoletów to wkurza mnie jedna rzecz. Bardzo dużo grałem swego czasu w multi w Black Ops na X360 (dorobiłem się najwyższego prestiżu) i tam było tak że jak się wystrzelałem z  magazynku w głównej broni to bardzo szybko zmieniałem broń na pistolet i wykańczałem wroga. Tam to trwało ułamek sekundy i było dużo lepszym rozwiązaniem niż przeładowanie (no chyba że się miało perka ale nawet wtedy). A w killzone jest jakoś tak ślamazarnie. A druga sprawa że bardzo ciężko się celuje i strzela z pistoletu. Do tej pory odblokowałem dopiero latarkę a co dopiero ten tłumik. A jest jeszcze drugi pistolet ech...

Madman

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 20-06-2007
  • Wiadomości: 2 317
  • Reputacja: 36
Odp: Killzone: Shadow Fall
« Odpowiedź #1634 dnia: Grudnia 13, 2013, 09:41:22 am »
Ten drugi dodatek do broni który można odblokować, mocno poprawia celność. Także na otwartych przestrzeniach najlepiej z niego korzystać, a w zamkniętych oślepiać wrogów latarką  8)

tam było tak że jak się wystrzelałem z  magazynku w głównej broni to bardzo szybko zmieniałem broń na pistolet i wykańczałem wroga. Tam to trwało ułamek sekundy i było dużo lepszym rozwiązaniem niż przeładowanie (no chyba że się miało perka ale nawet wtedy). A w killzone jest jakoś tak ślamazarnie
Ja zanim swoją kosiare ponownie naładuje amunicją to musze z 4 sekundy sie ukrywać, także wtedy akurat zmiana na pistolet w ciągu sekundy jest zbawienna  :P  Ale fakt, na pewno rozgrywka nie jest tak szybka jak u konkurencji.

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 340
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Killzone: Shadow Fall
« Odpowiedź #1635 dnia: Grudnia 13, 2013, 10:52:27 am »
Potwierdzam co piszą chłopaki, gra się bardzo fajnie. Szkoda, że grają po nocach i nie mogę dłużej zostać ;p

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: Killzone: Shadow Fall
« Odpowiedź #1636 dnia: Grudnia 13, 2013, 12:41:10 pm »
A na próżno szukać tutaj znanego z dwójki pokoju "pistol only"  :mad:
Jest taki na pewno w S&D. Wejdź w All Warzones i będzie.

Co do klas to pograłem chwilę Assaultem i teraz już naginam cały czas na Supporcie. Podmaksuję go (m.in. Tier 3 King Support) i przesiadka z powrotem na Assaulta.

bojawiem

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 29-11-2013
  • Wiadomości: 3 321
  • Reputacja: 86
Odp: Killzone: Shadow Fall
« Odpowiedź #1637 dnia: Grudnia 13, 2013, 13:35:50 pm »
Ja bym założył pokój - Support ze skillem skrzynki only. Zabijamy tylko skrzynki wroga do wymaksowania zadania :)

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: Killzone: Shadow Fall
« Odpowiedź #1638 dnia: Grudnia 13, 2013, 13:36:36 pm »
Może być :)

Krzysiu

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 13-06-2008
  • Wiadomości: 14 544
  • Reputacja: 174
  • Stać! Policja!
Odp: Killzone: Shadow Fall
« Odpowiedź #1639 dnia: Grudnia 13, 2013, 13:45:27 pm »
Ale chcecie rozwalać te skrzynki dla odznaczeń?

Bo do trofika to niepotrzebne :P