Autor Wątek: Perły GameOnly  (Przeczytany 22089 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

lupinator

  • Gość
Perły GameOnly
« dnia: Kwietnia 26, 2013, 22:28:25 pm »
Zapraszam do uwiecznienia każdego kto zapragnie błyszczeć na forum niczym perła.




Nierozumiesz. Kobiety maja tak z natury że pozycja i kasa kojarzy sie z atrakcyjnością bo to daje im poczucie bezpieczeństwa i stabilności. Dlatego te cechy dodają do atrakcyjności. My jesteśmy facetami i my na to nie patrzymy bo to my jestesmy od zapewnienia dobytku i od pracy. Kobieta jest tylko ozdobką która nie poradzi sobie bez faceta i potrzebuje go by zyc godnie.

Krzysiu

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 13-06-2008
  • Wiadomości: 14 543
  • Reputacja: 174
  • Stać! Policja!
Odp: Perły GameOnly
« Odpowiedź #1 dnia: Kwietnia 26, 2013, 22:32:02 pm »
za takie rzeczy jak youtube się nie płaci, to jest za darmo dla użytkowników gold

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: Perły GameOnly
« Odpowiedź #2 dnia: Kwietnia 26, 2013, 23:05:54 pm »
Juras dalej się ośmieszasz. Wyjaśnię Ci pewną rzecz, bo naprawdę nic nie wiesz, a snujesz już swoje teorie. Zaczynałem w DS w premierę, gdy w PL mało kto o grze słyszał, bo wyszła tylko w Azji. Jestem z nią od początku. To samo z Dark Souls. Glitch wyszedł w 2011 roku, lub pod koniec 2010, czyli dużo później, na tyle później, że o grze wiedziałem wszystko. Co sądzę o duplikacji przedmiotów, czy dropie bez straty? Jako gracz pvp, robiący mnóstwo buildów było mi to później na rękę. Mogłem zrobić nowy build w 3h. Najwięksi pvp gracze potem z niego korzystali, ale nie, aby przejść gierkę w banalnie łatwy sposób, a zaoszczędzić czasu do pvp.
Ban na Wiki mi wisi, a dostałem go za trolowanie NA serweru za to, że był pełen cipek które niszczyły pvp. Zatem wziąłem się za to moimi dwoma buidami i trolowałem ich po mistrzowsku. Ucierpieli, że tak powiem frajerzy. O obu grach wiem wszystko, zatem na nic Twoje śmieszne podpuszczania. Każdy to wie kto tymi tytułami się interesuje. Nic Ci udowadniać nie muszę.

EDIT: I jeszcze coś. Jakbym chciał dropnąć rzeczy do platyny Pato to bym nie pisał, że dobrze, że nie zabił Ostravy. Tylko napisał mu wprost. Jesteś nic nie znaczącym pionkiem w tym świecie z jakimiś urojeniami. Dlatego olewam dreglinga.

s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
Odp: Perły GameOnly
« Odpowiedź #3 dnia: Kwietnia 28, 2013, 11:37:01 am »
wklejcie wszystkie posty sylvana. pls.

inż. Oscyp

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 20-01-2010
  • Wiadomości: 4 132
  • Reputacja: 63
Odp: Perły GameOnly
« Odpowiedź #4 dnia: Kwietnia 28, 2013, 21:57:22 pm »
Juras dalej się ośmieszasz. Wyjaśnię Ci pewną rzecz, bo naprawdę nic nie wiesz, a snujesz już swoje teorie. Zaczynałem w DS w premierę, gdy w PL mało kto o grze słyszał, bo wyszła tylko w Azji. Jestem z nią od początku. To samo z Dark Souls. Glitch wyszedł w 2011 roku, lub pod koniec 2010, czyli dużo później, na tyle później, że o grze wiedziałem wszystko. Co sądzę o duplikacji przedmiotów, czy dropie bez straty? Jako gracz pvp, robiący mnóstwo buildów było mi to później na rękę. Mogłem zrobić nowy build w 3h. Najwięksi pvp gracze potem z niego korzystali, ale nie, aby przejść gierkę w banalnie łatwy sposób, a zaoszczędzić czasu do pvp.
Ban na Wiki mi wisi, a dostałem go za trolowanie NA serweru za to, że był pełen cipek które niszczyły pvp. Zatem wziąłem się za to moimi dwoma buidami i trolowałem ich po mistrzowsku. Ucierpieli, że tak powiem frajerzy. O obu grach wiem wszystko, zatem na nic Twoje śmieszne podpuszczania. Każdy to wie kto tymi tytułami się interesuje. Nic Ci udowadniać nie muszę.

EDIT: I jeszcze coś. Jakbym chciał dropnąć rzeczy do platyny Pato to bym nie pisał, że dobrze, że nie zabił Ostravy. Tylko napisał mu wprost. Jesteś nic nie znaczącym pionkiem w tym świecie z jakimiś urojeniami. Dlatego olewam dreglinga.

Nichuja nic nie zrozumiałem, hehe.
SW-5606-3156-4802

Jacek84

  • Gość
Odp: Perły GameOnly
« Odpowiedź #5 dnia: Kwietnia 29, 2013, 19:21:42 pm »
Zapraszam do uwiecznienia każdego kto zapragnie błyszczeć na forum niczym perła.

Nierozumiesz. Kobiety maja tak z natury że pozycja i kasa kojarzy sie z atrakcyjnością bo to daje im poczucie bezpieczeństwa i stabilności. Dlatego te cechy dodają do atrakcyjności. My jesteśmy facetami i my na to nie patrzymy bo to my jestesmy od zapewnienia dobytku i od pracy. Kobieta jest tylko ozdobką która nie poradzi sobie bez faceta i potrzebuje go by zyc godnie.

Ej, to jest beczunia nie? Tak chyba nikt na poważnie nie myśli.

lupinator

  • Gość
Odp: Perły GameOnly
« Odpowiedź #6 dnia: Kwietnia 29, 2013, 19:28:28 pm »
To nie jest beka dlatego idealnie nadaje się na pierwszy post w tym temacie. By żyć godnie, Tarniak. By żyć godnie.

Jacek84

  • Gość
Odp: Perły GameOnly
« Odpowiedź #7 dnia: Kwietnia 29, 2013, 19:30:06 pm »
ALE TO NIE PRAWDA

KAŻDY WIE, ŻE NA PIERWSZYM MIEJSCU JEST WIELKI PENIS

Jacek84

  • Gość
Odp: Perły GameOnly
« Odpowiedź #8 dnia: Kwietnia 29, 2013, 19:31:01 pm »
ALE TO NIE PRAWDA

KAŻDY WIE, ŻE NA PIERWSZYM MIEJSCU JEST WIELKI PENIS


Od razu nominuję siebie, chcę być obok Kamcia jako ekspert z tematyki gender. <3

inż. Oscyp

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 20-01-2010
  • Wiadomości: 4 132
  • Reputacja: 63
Odp: Perły GameOnly
« Odpowiedź #9 dnia: Kwietnia 30, 2013, 07:24:04 am »
Nie ten poziom chłopaku. Denominacja.
SW-5606-3156-4802

lupinator

  • Gość
Odp: Perły GameOnly
« Odpowiedź #10 dnia: Maja 28, 2013, 15:49:19 pm »
Zostane z wami do konca. Dlatego darujcie sobie tanie zagrywki i przywyknijcie. Jak bedziecie dla mnie dobrzy to i ja bede wtedy moze dla was dobry 

Mugen

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 17-05-2006
  • Wiadomości: 54
  • Reputacja: 2
Odp: Perły GameOnly
« Odpowiedź #11 dnia: Czerwca 04, 2013, 12:44:56 pm »
Juras dalej się ośmieszasz. Wyjaśnię Ci pewną rzecz, bo naprawdę nic nie wiesz, a snujesz już swoje teorie. Zaczynałem w DS w premierę, gdy w PL mało kto o grze słyszał, bo wyszła tylko w Azji. Jestem z nią od początku. To samo z Dark Souls. Glitch wyszedł w 2011 roku, lub pod koniec 2010, czyli dużo później, na tyle później, że o grze wiedziałem wszystko. Co sądzę o duplikacji przedmiotów, czy dropie bez straty? Jako gracz pvp, robiący mnóstwo buildów było mi to później na rękę. Mogłem zrobić nowy build w 3h. Najwięksi pvp gracze potem z niego korzystali, ale nie, aby przejść gierkę w banalnie łatwy sposób, a zaoszczędzić czasu do pvp.
Ban na Wiki mi wisi, a dostałem go za trolowanie NA serweru za to, że był pełen cipek które niszczyły pvp. Zatem wziąłem się za to moimi dwoma buidami i trolowałem ich po mistrzowsku. Ucierpieli, że tak powiem frajerzy. O obu grach wiem wszystko, zatem na nic Twoje śmieszne podpuszczania. Każdy to wie kto tymi tytułami się interesuje. Nic Ci udowadniać nie muszę.

EDIT: I jeszcze coś. Jakbym chciał dropnąć rzeczy do platyny Pato to bym nie pisał, że dobrze, że nie zabił Ostravy. Tylko napisał mu wprost. Jesteś nic nie znaczącym pionkiem w tym świecie z jakimiś urojeniami. Dlatego olewam dreglinga.
to kłamstwa, rajkosz w to zaczął grać już ponad 2 miechy po premierze jak kilka osób z forumka n+ dawno pokończyło grę, a potem długo zadawał na jej temat mnóstwo gupich pytań bo słabo ogarniał

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 255
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Perły GameOnly
« Odpowiedź #12 dnia: Czerwca 04, 2013, 12:51:32 pm »
Doprawdy jestem zdziwiony...

Castor Krieg

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 4 450
  • Reputacja: 26
Odp: Perły GameOnly
« Odpowiedź #13 dnia: Czerwca 04, 2013, 13:39:32 pm »

Nichuja nic nie zrozumiałem, hehe.

Zrozumiałe tylko dla wybranych.  :lol: (i no-lifów kampiących non-stop po kamienie do upgrade'u.

RaiAlien

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 04-02-2008
  • Wiadomości: 1 202
  • Reputacja: -18
Odp: Perły GameOnly
« Odpowiedź #14 dnia: Czerwca 08, 2013, 01:43:11 am »
Juras dalej się ośmieszasz. Wyjaśnię Ci pewną rzecz, bo naprawdę nic nie wiesz, a snujesz już swoje teorie. Zaczynałem w DS w premierę, gdy w PL mało kto o grze słyszał, bo wyszła tylko w Azji. Jestem z nią od początku. To samo z Dark Souls. Glitch wyszedł w 2011 roku, lub pod koniec 2010, czyli dużo później, na tyle później, że o grze wiedziałem wszystko. Co sądzę o duplikacji przedmiotów, czy dropie bez straty? Jako gracz pvp, robiący mnóstwo buildów było mi to później na rękę. Mogłem zrobić nowy build w 3h. Najwięksi pvp gracze potem z niego korzystali, ale nie, aby przejść gierkę w banalnie łatwy sposób, a zaoszczędzić czasu do pvp.
Ban na Wiki mi wisi, a dostałem go za trolowanie NA serweru za to, że był pełen cipek które niszczyły pvp. Zatem wziąłem się za to moimi dwoma buidami i trolowałem ich po mistrzowsku. Ucierpieli, że tak powiem frajerzy. O obu grach wiem wszystko, zatem na nic Twoje śmieszne podpuszczania. Każdy to wie kto tymi tytułami się interesuje. Nic Ci udowadniać nie muszę.

EDIT: I jeszcze coś. Jakbym chciał dropnąć rzeczy do platyny Pato to bym nie pisał, że dobrze, że nie zabił Ostravy. Tylko napisał mu wprost. Jesteś nic nie znaczącym pionkiem w tym świecie z jakimiś urojeniami. Dlatego olewam dreglinga.
to kłamstwa, rajkosz w to zaczął grać już ponad 2 miechy po premierze jak kilka osób z forumka n+ dawno pokończyło grę, a potem długo zadawał na jej temat mnóstwo gupich pytań bo słabo ogarniał

Slabe sciemki burnstein. Gre mialem zaraz po premierze. Szybciej mial tylko Syon i TEXZ dlatego na samym poczatku jak mialem pytania to ich pytalem. Nie bylem mistrzem i legenda zaraz po kupnie gry przeciez.

''When you look at what we're introducing now this what we see the future looking like, not 5 years from now, 50 years from now, 100 years from now.'' - Raikoh from Alienware UK

Mugen

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 17-05-2006
  • Wiadomości: 54
  • Reputacja: 2
Odp: Perły GameOnly
« Odpowiedź #15 dnia: Czerwca 10, 2013, 01:36:42 am »
wystarczy przejrzeć pierwsze kilka stron tematu o grze na nikogo (eks n+) by zobaczyć, że łżesz jak pies

lupinator

  • Gość
Odp: Perły GameOnly
« Odpowiedź #16 dnia: Czerwca 10, 2013, 01:42:50 am »
wystarczy przejrzeć pierwsze kilka stron tematu o grze na nikogo (eks n+) by zobaczyć, że łżesz jak pies
Lepiej mu odpowiedz na NeoPlus, bo podejrzewam, że to tam spędzi E3. :lol:

Mugen

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 17-05-2006
  • Wiadomości: 54
  • Reputacja: 2
Odp: Perły GameOnly
« Odpowiedź #17 dnia: Czerwca 10, 2013, 11:26:36 am »
ej, bez takich :(

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: Perły GameOnly
« Odpowiedź #18 dnia: Czerwca 17, 2013, 14:20:24 pm »
Zaczela sie nowa generacja, bo Alienware tak powiedzial.


lupinator

  • Gość
Odp: Perły GameOnly
« Odpowiedź #19 dnia: Czerwca 17, 2013, 16:19:33 pm »
Ryo, to są Perły Gameonly, a nie bezmózgi trolling tymczasowych forumowiczów. :angel:

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: Perły GameOnly
« Odpowiedź #20 dnia: Czerwca 17, 2013, 16:22:00 pm »
 :P

Wooyek

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 01-01-1970
  • Wiadomości: 8 219
  • Reputacja: 67
Odp: Perły GameOnly
« Odpowiedź #21 dnia: Czerwca 17, 2013, 16:31:57 pm »
Generalnie to myślę że przez takie właśnie pisanie wiecznie o nim, wstawianie jego wypowiedzi w sygnatury, sami go nakręcamy. W taki sposób to nigdy się go stąd nie pozbędziemy, oczywiście zawsze można je**ąć perma, ale to jest zbyt proste. :troll:

kamiiru

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 13-05-2006
  • Wiadomości: 2 791
  • Reputacja: 7
  • PSN ID: kamiiru

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Perły GameOnly
« Odpowiedź #23 dnia: Czerwca 26, 2013, 13:15:48 pm »
Ryo kamiiru, to są Perły Gameonly, a nie bezmózgi trolling tymczasowych forumowiczów. :angel:

kamiiru

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 13-05-2006
  • Wiadomości: 2 791
  • Reputacja: 7
  • PSN ID: kamiiru
Odp: Perły GameOnly
« Odpowiedź #24 dnia: Czerwca 26, 2013, 13:44:12 pm »
Wiem ze trolling ale nieziemsko głupio to brzmi. Nie mogłem sie oprzeć ;p

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 255
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Perły GameOnly
« Odpowiedź #25 dnia: Lipca 08, 2013, 10:27:41 am »
Zresztą i tak mało kto z forum odwiedza dział z ocenami, wolą opinie nastolatków, fanoboyów z serwisów zagranicznych i nie tylko a szkoda bo doświadczony gracz jest w stanie dużo lepiej ocenić giere.

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Perły GameOnly
« Odpowiedź #26 dnia: Lipca 11, 2013, 10:07:52 am »
Czyim kontem jest LeePai?
Bo nie wierzę że GO ma nowego w miarę normalnego użytkownika.

Chyba pasuje.

svonston

  • Gość
Odp: Perły GameOnly
« Odpowiedź #27 dnia: Lipca 11, 2013, 10:08:23 am »
 :angel:

Solid Snake 1989

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 06-09-2006
  • Wiadomości: 14 782
  • Reputacja: 101
  • Who Dares. Wins
Odp: Perły GameOnly
« Odpowiedź #28 dnia: Lipca 11, 2013, 10:09:30 am »
Czyim kontem jest LeePai?
Bo nie wierzę że GO ma nowego w miarę normalnego użytkownika.

Chyba pasuje.
No niech będzie, ale mnie jakoś ze 2-3 dni na forum nie było, zobaczyłem jego posty i niewtajemniczona osoba może się pomylić.  :oops:

Kert

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 21-01-2008
  • Wiadomości: 16 546
  • Reputacja: 255
Odp: Perły GameOnly
« Odpowiedź #29 dnia: Lipca 11, 2013, 10:13:15 am »
Tytaczowi wystarczył do identyfikacji już drugi post tego użytkownika. Policja na posterunku.
http://gameonly.pl/forum/index.php?topic=12949.msg876349#msg876349

el becetol

  • Gość
Odp: Perły GameOnly
« Odpowiedź #30 dnia: Lipca 11, 2013, 10:16:39 am »
Tytaczowi wystarczył do identyfikacji już drugi post tego użytkownika. Policja na posterunku.
http://gameonly.pl/forum/index.php?topic=12949.msg876349#msg876349

Policyjna intuicja.

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 255
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Perły GameOnly
« Odpowiedź #31 dnia: Lipca 29, 2013, 10:10:46 am »
Zerwalem z dziewczyna :( Pierwszy raz komus tak na mnie zalezalo...

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: Perły GameOnly
« Odpowiedź #32 dnia: Maja 25, 2014, 19:24:36 pm »
Swoją drogą, to ciekae. Czy jeśli Jaruzelski oddał dzisiaj głos, to jest on ważny, czy nie?  :idea:

Lem++

  • Global Moderator
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 07-11-2008
  • Wiadomości: 10 698
  • Reputacja: 209
  • 07.11.2008 - 16.08.2010 †
Odp: Perły GameOnly
« Odpowiedź #33 dnia: Stycznia 21, 2015, 18:47:42 pm »
Dla potomnych:
Cytat: Ukanio
Wiele rzeczy dostrzegam i jeszcze więcej. A wy? Wy patrzycie a niczego nie dostrzegacie. Różnicę trzeba dostrzegać. Dlaczego spoglądacie w słońce i ciepła nie czujecie? Dlaczego idziecie w czeluściach ciemności i piszecie, że droga pięknie oświetlona? Spoglądajcie uważnie na wszystko, a będzie wam dane dostrzec szczegół. Nie możecie być jak ławice ryb podążające z jedną falą jak dyktuje prąd wody albo niektórzy z was muszą się samym sobie przeciwstawić i dostrzegać widoczne różnice! Raduje się serce me, że są osoby na tym forum dostrzegające i widzące różnice.

svonston

  • Gość
Odp: Perły GameOnly
« Odpowiedź #34 dnia: Stycznia 21, 2015, 18:59:19 pm »
Tu oryginał:
To ja..kumpel Kyo..wiele rzeczy dostrzegam i jeszcze więcej..a wy...Wy patrzycie a niczego nie dostrzegacie (nie wszyscy bo nie wszyscy macie klapki na oczach) Różnicę trzeba dostrzegać..dlaczego spoglądacie w słońce i ciepła nie czujecie.... dlaczego idziecie w czeluściach ciemności i piszecie, że droga pięknie oświetlona..spoglądajcie uważnie na wszystko a będzie wam dane dostrzec szczegół...nie możecie być jak ławice ryb podążającym z jedną falą jak dyktuje prąd wody albo ..niektórzy z was muszą się samym sobie przeciwstawić i dostrzegać widoczne różnice...raduje się serce me, że są osoby na tym forum dostrzegające i widzące różnice..pozdrawiam

lupinator

  • Gość
Odp: Perły GameOnly
« Odpowiedź #35 dnia: Marca 29, 2015, 20:22:01 pm »
każdego naszego premiera który nie starał się uzbroić Polski w broń atomową powinno się postawić przed trybunałem stanu jako zdrajcę narodu.

Juras

  • Sonoklap
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-10-2008
  • Wiadomości: 9 257
  • Reputacja: -9968
Odp: Perły GameOnly
« Odpowiedź #36 dnia: Maja 12, 2015, 16:37:58 pm »
3. I tak tekstury podłogi są lepsze niż gry na konsolach.  :lol:

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: Perły GameOnly
« Odpowiedź #37 dnia: Lipca 08, 2015, 15:09:57 pm »


Heh, zabawne. Jakiś czas temu kupiłem w galerii klocki. Kilka tyg później zakupiłem kolejny zestaw, który mi przypadł do gustu. Jak się okazało, to jeden i ten sam, choć jak widać, cenę już zmienili  :grin:

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: Perły GameOnly
« Odpowiedź #38 dnia: Lipca 08, 2015, 15:12:32 pm »
 :angel:

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 255
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Perły GameOnly
« Odpowiedź #39 dnia: Lipca 08, 2015, 15:15:08 pm »


Heh, zabawne. Jakiś czas temu kupiłem w galerii klocki. Kilka tyg później zakupiłem kolejny zestaw, który mi przypadł do gustu. Jak się okazało, to jeden i ten sam, choć jak widać, cenę już zmienili  :grin:

Przez Ciebie musze na to 2 raz patrzec...