Autor Wątek: Śródziemie: Cień Mordoru  (Przeczytany 37664 razy)

0 użytkowników i 6 Gości przegląda ten wątek.

Ogur

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 20-11-2013
  • Wiadomości: 1 174
  • Reputacja: 22
Odp: Śródziemie: Cień Mordoru
« Odpowiedź #120 dnia: Października 08, 2014, 10:20:07 am »
Czy to jest norma, że w miejsce ubitych kapitanów najniższego szczebla z potęgą 3-5 od razu wskakują mi tacy 9-10, czy robię coś źle?  :D
Normalne.

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Śródziemie: Cień Mordoru
« Odpowiedź #121 dnia: Października 08, 2014, 11:05:39 am »
Kłamiesz  :mad:



Trzeba chu**w zabijać ucinając im łby, bo inaczej odradzają się silniejsi.

Morfi

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 21-12-2009
  • Wiadomości: 3 904
  • Reputacja: 82
  • Bend the Universe!
Odp: Śródziemie: Cień Mordoru
« Odpowiedź #122 dnia: Października 08, 2014, 11:13:47 am »
Pograłem chwilę u Xella na PC Master race z dropami i ładną grafiką i baaardzo fajnie sie gra. Z przyjemnością ogram :)

lupinator

  • Gość
Odp: Śródziemie: Cień Mordoru
« Odpowiedź #123 dnia: Października 08, 2014, 15:50:39 pm »
Iras napisz w skrócie o co chodzi w tym systemie gry z orkami i w ogóle. Wczoraj w nocy czytałem zachwyty na /v/, jakieś historie, opowieści, nie kumam zupełnie jak to działa. Tam jest jakaś losowość, co w tej grze się robi? :D I że jak umrzesz, to wszyscy levelują? :D

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Śródziemie: Cień Mordoru
« Odpowiedź #124 dnia: Października 08, 2014, 16:50:01 pm »
W skrócie to dość trudno będzie... Tak wygląda armia Saurona:



Pięciu wodzów i trzy rzędy kapitanów. Kapitanowie rywalizują między sobą - są z tym związane eventy w których możesz przeszkadzać. Wygrywając albo zabijając gracza zdobywają moc i mogą awansować w hierarchii. Kapitanowie z najwyższego rzędu są przybocznymi wodzów. Tożsamość członków armii Saurona na początku nie jest znana. Odkrywa się ją i poznaje słabe i mocne strony poszczególnych kapitanów przesłuchując kapusiów i zbierając informacje. Jak randomowy uruk zabije gracza, to również może (musi?) wskoczyć do armii jako kapitan.

Najgorsze jest to, że także zabici przeciwnicy potrafią później odrodzić się silniejsi czyli uruk zabija Taliona = uruk awansuje, Talion zabija uruka = uruk awansuje  :lol:  Podobno zapobiega temu odcinanie im łbów, ale mnie się jeszcze ta sztuka nie udała. Aha, przeciwnicy pamiętają i komentują poprzednie spotkania z Talionem  :D

Ogur

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 20-11-2013
  • Wiadomości: 1 174
  • Reputacja: 22
Odp: Śródziemie: Cień Mordoru
« Odpowiedź #125 dnia: Października 08, 2014, 16:54:57 pm »
  napisz w skrócie 



;P

gdzieś tak od 14:20

lupinator

  • Gość
Odp: Śródziemie: Cień Mordoru
« Odpowiedź #126 dnia: Października 08, 2014, 18:24:35 pm »
Brzmi nieźle. Jest to wszystko jakoś związane ze sobą czasowo, jak np. w Dead Rising? Czy można niespiesznie planować działanie, rozpoznawać wszystko itd? No i rozumiem, że nie można przegrać i po prostu umieranie wpływa na stan świata.
I jeszcze - jak z wielkością mapy w praktyce? :D

Gdybym nie wyje**ł dzisiaj hajsu na dentystę to bym już grał, trzeba było myć ząbki dłużej  :mad: :mad: :mad:

Ogur

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 20-11-2013
  • Wiadomości: 1 174
  • Reputacja: 22
Odp: Śródziemie: Cień Mordoru
« Odpowiedź #127 dnia: Października 08, 2014, 18:33:22 pm »
  I jeszcze - jak z wielkością mapy w praktyce? :D Gdybym nie wyje**ł dzisiaj hajsu na dentystę to bym już grał, trzeba było myć ząbki dłużej  :mad: :mad: :mad:

Nie jest jakaś super duża. Spokojnie na piechotę można w kilka minut przebiec. Za to ja aktualnie jestem na drugiej mapie.

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: Śródziemie: Cień Mordoru
« Odpowiedź #128 dnia: Października 08, 2014, 18:33:49 pm »
Gdybym nie wyje**ł dzisiaj hajsu na dentystę to bym już grał, trzeba było myć ząbki dłużej
Ja byłem w poniedziałek, w sumie baaaaaaaaaaardzo rzadko jestem u dentysty i się lasie zdziwiła, jak zobaczyła mój minimalny kamień na zębach i zapytała - "Kiedy pan ostatnio usuwał kamień?" - "Nigdy" ;) Powiedziała, że w końcu przyszedł ktoś ze zdrowymi zębami i aby mi zalepi dwa zęby, bo mam odsłonięte szyjki.

Co do gry to pewnie się nią zainteresuje jak będzie za grosze.

Kert

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 21-01-2008
  • Wiadomości: 16 546
  • Reputacja: 255
Odp: Śródziemie: Cień Mordoru
« Odpowiedź #129 dnia: Października 08, 2014, 18:41:51 pm »
Powiedziała, że w końcu przyszedł ktoś ze zdrowymi zębami
Jaki kur** szczęściarz. :mad:

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: Śródziemie: Cień Mordoru
« Odpowiedź #130 dnia: Października 08, 2014, 21:22:23 pm »
Powiedziała, że w końcu przyszedł ktoś ze zdrowymi zębami
Jaki kur** szczęściarz. :mad:
Ja mam dziwna przypadłość, nie wiem czy to żle czy dobrze. Mianowicie nie wiem co to ból zęba. Jak chodze na przegląd co jakiś czas to coś mi wymyślą (tego czy tamtego trzeba by może zrobić) i nawet nie wiem czy mówi prawde czy naciąga na kase. Najbardziej mnie bawi pytanie "robić znieczulenie za 20-30zł?" Odpowiadam wtedy "poprosze lepiej jakąś dobrą bajke bo ostatnio nudna była i usnąłem"

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: Śródziemie: Cień Mordoru
« Odpowiedź #131 dnia: Października 08, 2014, 21:32:34 pm »
Jak chodze na przegląd co jakiś czas to coś mi wymyślą (tego czy tamtego trzeba by może zrobić) i nawet nie wiem czy mówi prawde czy naciąga na kase.
Też mam takie uczucie, po ostatniej wizycie, no ale nich już zalepi i usunie ten niewielki kamień - będzie z głowy. Teraz jak lepiła jednego zęba, to lekko podrażniła dziąsło i kazała przez 2 tygi używać Eludril (zacznę od jutra, ale tylko tydzień, bo czytałem, że może barwić zęby na czerwono :lol:), że niby wcześniej mogło być lekkie zapalenie dziąseł. A 3 dni rzed wizytą miałem badanie krwi i wyszło OB 2, więc chu** nie zapalenie.

Powiedziała, że w końcu przyszedł ktoś ze zdrowymi zębami
Jaki kur** szczęściarz. :mad:
Niby tak, ale jednocześnie mam przez to schiz, że zęby zdrowe a dopadnie mnie parodontoza i nara ząbki :-?

kun

  • chujek
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 6 880
  • Reputacja: 80

Ogur

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 20-11-2013
  • Wiadomości: 1 174
  • Reputacja: 22

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Śródziemie: Cień Mordoru
« Odpowiedź #134 dnia: Października 09, 2014, 12:42:45 pm »
Ogur w jakich klimatach jest druga mapa? Taka jak Mordor?

Ogur

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 20-11-2013
  • Wiadomości: 1 174
  • Reputacja: 22
Odp: Śródziemie: Cień Mordoru
« Odpowiedź #135 dnia: Października 09, 2014, 12:43:40 pm »
Ogur w jakich klimatach jest druga mapa? Taka jak Mordor?
Tez mordor ale zupelnie inny klimat.

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."

Ogur

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 20-11-2013
  • Wiadomości: 1 174
  • Reputacja: 22
Odp: Śródziemie: Cień Mordoru
« Odpowiedź #137 dnia: Października 09, 2014, 14:03:21 pm »
http://kotaku.com/the-messy-story-behind-youtubers-taking-money-for-game-1644092214
Przy arkham asylum bylo chyba podobnie.
O co chodzi w skrócie?
O to ze WB niechetnie udziela gier do recenzji. Jesli ktos chcial miec ja przed premiera zeby robic materiał do youtube to owszem-mozna, ale pod warunkiem podpisania umowy o promocji gry na kanale.
« Ostatnia zmiana: Października 09, 2014, 17:30:02 pm wysłana przez Ogur »

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: Śródziemie: Cień Mordoru
« Odpowiedź #138 dnia: Października 09, 2014, 14:16:32 pm »
Dzięki.

Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 628
  • Reputacja: 252
Odp: Śródziemie: Cień Mordoru
« Odpowiedź #139 dnia: Października 10, 2014, 11:50:04 am »
Pograłem dzisiaj 40 min.

Grafika - cóż, po tych wszystkich "ochach, achach, JAK TO tylko 8/10 za grafikę" spodziewałem się solidnego uderzenia. Z dużej chmury mały deszcz. 7/10 to absolutne maksimum co można dać, a gram na swoim PC master race: ultra, fHD, animacja nie śmie pokazać mniej niż 69 k/s i to podczas największych zadym. Postaci wyglądają bardzo dobrze (szczególnie przeciwnicy, główny bohater nie zachwyca, co może dziwić). Animacja zatrzymała się gdzieś na poziomie Asasyna drugiego. Zatem może te trzydzieści klatek w Unity, ale znakomicie animowane, nie będzie aż tak kuło w oczy. Tło jest średnie. Żaden to powiew nowej generacji.

Gra się przyjemnie. Super combo ala SF4 rządzi niepodzielnie. Świetnie się to prezentuje. Walki są wciągające i wymagające przy tym. Jak ktoś psioczy, że w Asasynach przeciwnicy stoją i atakuje nas jeden, dwóch oponentów, to niech wie, że tutaj jest podobnie. Co jednak jest oczywiste, inaczej grałoby się mało komfortowo.

Patrząc na ograniczenia konsol ze smutkiem w oczach spoglądam na jakość KuF II. O combo fHD i 60 k/s można zapomnieć.

Gra jest jednak miłym zaskoczeniem, ma kilka ciekawych patetntów, a animacje dobijania, skubania ostrzem przeciwników są ciekawie pomyślane - szczególnie spodobało mi się to, w którym przeciwnik na czworaka człapał wykończony walką, a protagonista wbija mu bezceremonialnie miecz w bebechy.

Juras

  • Sonoklap
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-10-2008
  • Wiadomości: 9 257
  • Reputacja: -9967
Odp: Śródziemie: Cień Mordoru
« Odpowiedź #140 dnia: Października 10, 2014, 13:13:44 pm »
Zdaje się, iż wersja Twoja (ta recenzowana, bom pewien że wszystkie posiądziesz dwukrotnie) jako jedyna pozbawiona jest rozmycia jakiegoś, także nie dziwota że na noty wyższe zasłużyć sobie nie mogła.

Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 628
  • Reputacja: 252
Odp: Śródziemie: Cień Mordoru
« Odpowiedź #141 dnia: Października 10, 2014, 13:41:00 pm »
Zdaje się, iż wersja Twoja (ta recenzowana, bom pewien że wszystkie posiądziesz dwukrotnie) jako jedyna pozbawiona jest rozmycia jakiegoś, także nie dziwota że na noty wyższe zasłużyć sobie nie mogła.
Tak, zapewne. Nic to, kolego, czekamy na bykozdjęcia, na których będzie wyglądała niczym kinowy render.

Ogur

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 20-11-2013
  • Wiadomości: 1 174
  • Reputacja: 22
Odp: Śródziemie: Cień Mordoru
« Odpowiedź #142 dnia: Października 10, 2014, 13:46:08 pm »
Zdaje się, iż wersja Twoja (ta recenzowana, bom pewien że wszystkie posiądziesz dwukrotnie) jako jedyna pozbawiona jest rozmycia jakiegoś, także nie dziwota że na noty wyższe zasłużyć sobie nie mogła.
Tak, zapewne. Nic to, kolego, czekamy na bykozdjęcia, na których będzie wyglądała niczym kinowy render.
Zainstalowales packa z teksturami? W opcjach ktoś dowcipny napisał, ze do jego obsługi wymagane jest posiadanie 6Gb vramu.

Ghostie

  • Pawka Morozow
  • *****
  • Rejestracja: 24-12-2007
  • Wiadomości: 902
  • Reputacja: 16
Odp: Śródziemie: Cień Mordoru
« Odpowiedź #143 dnia: Października 11, 2014, 00:06:06 am »
Dawno nie gralem w tak prosta gre. Chyba najtrudniejsze co napotkalem to "sword legend" na pierwszej mapie gdzie trzeba bylo wybic mase ghuli + ich bossa. Zeby miec jakies problemy z kapitanami to chyba trzeba specjalnie sie dawac zabijac i oddawac im levele bo inaczej jest super latwo.

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Śródziemie: Cień Mordoru
« Odpowiedź #144 dnia: Października 13, 2014, 18:22:46 pm »
Właśnie typek u mnie wrócił z zaświatów dwa razy pod rząd. Najpierw miał głębokie szramy na mordzie, a później łeb owinięty szmatą i sznurkiem. Łba mu nie uciąłem - wróci jeszcze raz, to go zrobię wodzem  :D

Ogur

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 20-11-2013
  • Wiadomości: 1 174
  • Reputacja: 22
Odp: Śródziemie: Cień Mordoru
« Odpowiedź #145 dnia: Października 14, 2014, 21:50:34 pm »


Jak wrzuciłem w innym temacie to sorry.

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Śródziemie: Cień Mordoru
« Odpowiedź #146 dnia: Października 14, 2014, 22:54:03 pm »
Właśnie typek u mnie wrócił z zaświatów dwa razy pod rząd. Najpierw miał głębokie szramy na mordzie, a później łeb owinięty szmatą i sznurkiem. Łba mu nie uciąłem - wróci jeszcze raz, to go zrobię wodzem  :D

Pojawił się dzisiaj...

Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

Gra skończona. Końcówka lekko mnie rozczarowała, bo przygotowałem sobie armię po czterech przybocznych na wodza - każdy z własnymi przydupasami, ale wbrew mojej nadziei wszyscy nie wzięli udziału w bitwie  :(  Czekam na dwójkę z lepszym scenariuszem, większym światem i ładniejszą grafą. Rozgrywki właściwie ruszać nie muszą, bo jest świetna.

Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 628
  • Reputacja: 252
Odp: Śródziemie: Cień Mordoru
« Odpowiedź #147 dnia: Października 16, 2014, 14:33:46 pm »
Właśnie typek u mnie wrócił z zaświatów dwa razy pod rząd. Najpierw miał głębokie szramy na mordzie, a później łeb owinięty szmatą i sznurkiem. Łba mu nie uciąłem - wróci jeszcze raz, to go zrobię wodzem  :D

Pojawił się dzisiaj...

Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

Gra skończona. Końcówka lekko mnie rozczarowała, bo przygotowałem sobie armię po czterech przybocznych na wodza - każdy z własnymi przydupasami, ale wbrew mojej nadziei wszyscy nie wzięli udziału w bitwie  :(  Czekam na dwójkę z lepszym scenariuszem, większym światem i ładniejszą grafą. Rozgrywki właściwie ruszać nie muszą, bo jest świetna.

Iras jaką notę byś wystawił za grafikę w ostatecznym rozrachunku  :roll:

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Śródziemie: Cień Mordoru
« Odpowiedź #148 dnia: Października 16, 2014, 14:56:34 pm »
Nie będę się bawił w cyferki. Grafika jest na tyle ładna, żeby nie przeszkadzała w grze. Baza jest niezła, ale zabrakło pewnych szlifów, kilku popularnych efektów, żeby to wyglądało naprawdę dobrze. W wodzie na przykład kompletnie nic się nie odbija, żadne elementy otoczenia  o_O  Za to animacja zwłaszcza w walce kładzie chyba wszystko, co do tej pory widziałem.

Ghostie

  • Pawka Morozow
  • *****
  • Rejestracja: 24-12-2007
  • Wiadomości: 902
  • Reputacja: 16
Odp: Śródziemie: Cień Mordoru
« Odpowiedź #149 dnia: Października 16, 2014, 18:39:01 pm »
Animacja i dynamika walki naprawde wymiataja.

Skonczylem zabawe w mordorze i majac ochote na kolejna gre open world odpalilem AC IV i przez pare godzin nie moglem sie ogarnac bo walka jest zbyt dretwa w porowaniu do SoMa.

lupinator

  • Gość
Odp: Śródziemie: Cień Mordoru
« Odpowiedź #150 dnia: Października 16, 2014, 21:29:52 pm »
<iframe width="853" height="480" src="//www.youtube.com/embed/aUkmViXJTsQ?fs=1&start=" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

uwielbiam takie coś!

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Śródziemie: Cień Mordoru
« Odpowiedź #151 dnia: Października 16, 2014, 21:54:16 pm »
Szkoda tylko, że na PS4 opiera się to na share i zdjęcia przedstawiają grafikę z gry + ewentualne filtry. Wolę takie photo mode jak na przykład w Gran Turismo, gdzie jednak grafa na obrazkach jest podciągana, dochodzi super AA, etc.

lupinator

  • Gość
Odp: Śródziemie: Cień Mordoru
« Odpowiedź #152 dnia: Października 16, 2014, 22:24:59 pm »
Szkoda tylko, że na PS4 opiera się to na share i zdjęcia przedstawiają grafikę z gry + ewentualne filtry. Wolę takie photo mode jak na przykład w Gran Turismo, gdzie jednak grafa na obrazkach jest podciągana, dochodzi super AA, etc.
Nie rozumiem o co Ci chodzi. Najpierw szkoda, a potem, że wolisz takie od GT. Poza tym co do tego dodatku ma share, jak to na xbox one też dali?

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Śródziemie: Cień Mordoru
« Odpowiedź #153 dnia: Października 16, 2014, 22:39:03 pm »
W Gran Turismo na PS3 włączasz photo mode, ustawiasz kamerę, klikasz zrób zdjęcie i konsola renderuje taki obrazek - 5760x3240, świetne AA (supersampling) i tak dalej:



W Mordorze włączasz photo mode, ustawiasz kamerę, chowasz UI i musisz użyć share, które zapisze aktualnie wyświetlany obraz ze wszystkimi jego mankamentami, jak kiepskie AA, rozdzielczość, etc. Generalnie kiedyś z photo mode wychodziły takie obrazki, jak blachary na gafie wrzucają w 1 fps thread, a na PS4 to jest właściwie jakość gameplayu + swobodna kamera + filtry.

Ogur

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 20-11-2013
  • Wiadomości: 1 174
  • Reputacja: 22
Odp: Śródziemie: Cień Mordoru
« Odpowiedź #154 dnia: Października 16, 2014, 23:06:19 pm »
<iframe width="853" height="480" src="//www.youtube.com/embed/aUkmViXJTsQ?fs=1&start=" frameborder="0" allowfullscreen></iframe> uwielbiam takie coś!

Nie ma tej opcji u mnie.

Kert

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 21-01-2008
  • Wiadomości: 16 546
  • Reputacja: 255
Odp: Śródziemie: Cień Mordoru
« Odpowiedź #155 dnia: Października 16, 2014, 23:21:05 pm »
które zapisze aktualnie wyświetlany obraz ze wszystkimi jego mankamentami, jak kiepskie AA, rozdzielczość, etc. Generalnie kiedyś z photo mode wychodziły takie obrazki, jak blachary na gafie wrzucają w 1 fps thread, a na PS4 to jest właściwie jakość gameplayu + swobodna kamera + filtry.
Wiesz, jak to brzmi? Ogólna beka z pcmasterrace, że wrzucają downsampling z rozdzielczości 10K w grafie palącej układy gpu po kilku minutach, a potem: szkoda, że nie ma jak w Gran Turismo, żeby można oszukać na wzór pcmasterace. lol
Przykro mi, że nie będzie można podbijać bębenka w System Warsach i będzie trzeba zmuszać się do wrzucania realnego wyglądu gier multiplatformowych.

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Śródziemie: Cień Mordoru
« Odpowiedź #156 dnia: Października 16, 2014, 23:23:44 pm »
Weź nie pierd**. Do robienia screenów z gry jest share i dobrze, a photo mode zawsze był do robienia bullshotów, tapet, etc.

Kert

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 21-01-2008
  • Wiadomości: 16 546
  • Reputacja: 255
Odp: Śródziemie: Cień Mordoru
« Odpowiedź #157 dnia: Października 16, 2014, 23:30:55 pm »
Gdyby była taka opcja, jak w Gran Turismo, to której użyłbyś do wrzucania dla podsycenia atmosfery w temacie wojenek systemowych - share, czy photo mode z prawdziwego zdarzenia? ;)

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Śródziemie: Cień Mordoru
« Odpowiedź #158 dnia: Października 16, 2014, 23:44:26 pm »
W wojence 1080p na PS4 vs 900p na szrocie na pewno wrzucę obrazki w 10K z photo mode  :lol:  Weź ty się Kert czasem... Nie wiem co cię boli, że ktoś mógłby sobie w grze tapetę w super jakości zrobić.

Kert

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 21-01-2008
  • Wiadomości: 16 546
  • Reputacja: 255
Odp: Śródziemie: Cień Mordoru
« Odpowiedź #159 dnia: Października 16, 2014, 23:48:55 pm »
Nie omieszkałbyś na pewno, żeby zdruzgotać przeciwny obóz ;)