Autor Wątek: Kierownice do PS4 - jakie?  (Przeczytany 94676 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 965
  • Reputacja: 120
Odp: Kierownice do PS4 - jakie?
« Odpowiedź #480 dnia: Stycznia 23, 2016, 14:55:11 pm »
Dobra, powiedzcie jeszcze, jak jest z montażem tej zabawki. W sensie moja opcja na granie to biurko jak na razie. Co z pedałami? Będą jeździć po podłodze, czy mają jakieś gumowe nóżki antypoślizgowe?

Mrocz

  • Gość
Odp: Kierownice do PS4 - jakie?
« Odpowiedź #481 dnia: Stycznia 23, 2016, 21:25:16 pm »
Dobra, powiedzcie jeszcze, jak jest z montażem tej zabawki. W sensie moja opcja na granie to biurko jak na razie. Co z pedałami? Będą jeździć po podłodze, czy mają jakieś gumowe nóżki antypoślizgowe?

Nie wiem jak T150 (pewnie podobnie) ale w T300 oprócz możliwości przykręcenia do WheelStanda/podstawki itp Ma możliwość przykręcenia go do stołu za pomocą imadłowego zacisku :) Wystarczy nie przesadnie gruby blat biurka i spokojnie zamontujesz ;)

Co do pedałów. Zwyczajnie na podłodzemożna je postawić. Mają gumowe końcówki, ale na parkiecie lekko się ślizgają (jak każde) dobrym rozwiązaniem jest. Zablokowanie je jakimś płaskim kartonem (coś wielkości starego kartonowego pudełka z grą PC) o ściane długo tak jeździłem zanim kupiłem Wheel Standa.

scorpion87

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 13-12-2010
  • Wiadomości: 92
  • Reputacja: 2
Odp: Kierownice do PS4 - jakie?
« Odpowiedź #482 dnia: Stycznia 23, 2016, 23:12:44 pm »
Także rozglądam się za jakąś kierownicą na tapecie g29+ shifter oryginalny od niego + jakiś stojak lub t300 rs + pedały Thrustmaster T3PA+ shifter THRUSTMASTER TH8A+ stojak. 2 opcja dużo droższa ale czy opłacalna w stosunku do zestawu g29? :roll: Czy jeszcze coś innego:)

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 965
  • Reputacja: 120
Odp: Kierownice do PS4 - jakie?
« Odpowiedź #483 dnia: Stycznia 24, 2016, 18:10:03 pm »
Tak dzisiaj przeglądałem filmiki na jutubie i ten G29 pracuje jednak ciszej niż T300. Dziewięćset stopni obrotu vs 1080 to również niewielka różnica. Cena taka sama 1400zł, G29 jednak jest lepiej dostępna i co najważniejsze - nie ma występują problemy techniczne znane z często felernej t300. A no i pedały jednak ponoć lepsze w G29.

« Ostatnia zmiana: Stycznia 24, 2016, 18:17:45 pm wysłana przez andryush »

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 965
  • Reputacja: 120
Odp: Kierownice do PS4 - jakie?
« Odpowiedź #484 dnia: Stycznia 28, 2016, 11:40:09 am »

Mrocz

  • Gość
Odp: Kierownice do PS4 - jakie?
« Odpowiedź #485 dnia: Stycznia 28, 2016, 11:49:01 am »
Unli, coś dla ciebie!

http://www.pcworld.co.uk/gbuk/computing-accessories/computer-accessories/game-controllers-and-joysticks/logitech-driving-force-g29-racing-wheel-black-10135572-pdt.html

Cena masakryczna, dlaczego my w Polsce takich nie mamy?

Wow nice.

Ja bym brał ;) A swoją drogą bierzcie te kiery bo Project CARS to mistrzostwo na kółku :D

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 965
  • Reputacja: 120
Odp: Kierownice do PS4 - jakie?
« Odpowiedź #486 dnia: Stycznia 28, 2016, 12:02:02 pm »
No ja się przymierzam. Wezmę raczej G29, bo mogę normalnie w sklepie ją wziąć. Nie chce mi się bawić w wysyłki, szkoda tylko że nie mamy takich promocji, a ten sklep nie wysyła do Polski, gdyby wysyłał to bym się nawet pobawił)) Jak nie patrzeć, 5 stów oszczędności piechotą nie chodzi.

Jak się DC sprawuje na kierze? Da radę ładnie, technicznie pojeździć? Kiedyś na automatach grałem w takiego arcade racera, że generalnie to był nastawiony na fun, drifty, poślizgi, ale kierownice były z FF i można też było każdy zakręt ładnie, bez poślizgu pokonać i śrubować lepsze czasy.
« Ostatnia zmiana: Stycznia 28, 2016, 12:04:25 pm wysłana przez andryush »

Mrocz

  • Gość
Odp: Kierownice do PS4 - jakie?
« Odpowiedź #487 dnia: Stycznia 28, 2016, 12:06:47 pm »
Jak się DC sprawuje na kierze? Da radę ładnie, technicznie pojeździć? Kiedyś na automatach grałem w takiego arcade racera, że generalnie to był nastawiony na fun, drifty, poślizgi, ale kierownice były z FF i można też było każdy zakręt ładnie, bez poślizgu pokonać i śrubować lepsze czasy.

Zdania są podzielone.

Mi się bardzo podoba DC na kierze. Gra staje się o wiele bardziej precyzyjna, jednak FF jest trochę zbyt delikatny co wielokrotnie zaznaczał BoBaN. Nie jest to taki ręko wyrywacz jak w Project CARS :P Raczej drobne rzeczy odczuwamy, jakaś zmiana nawierzchni czy lekka hopa ;) Zobaczymy jak tryb Hardcore może coś poprawią, ale nie zmienia to faktu, że jeździ się przyjemnie i przy okazji jest to naprawdę fajna sprawa :) Nie mniej głównym celem do kupna kiery był dał... PCars, Asseto Corse i GT Sport :) (ewentualnie Dirt Rally)

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 965
  • Reputacja: 120
Odp: Kierownice do PS4 - jakie?
« Odpowiedź #488 dnia: Stycznia 28, 2016, 12:16:09 pm »
Ja tak po cichu liczę, że oprócz Project CARS, DC da mi trochę radochy z zakupu kiery ;) Oczywiście na GT też czekam, ale po tak wielkich zakupach to chyba będzie koniec mojego gejmingu poza wyścigami - za dużo kasy na to idzie))

Mrocz

  • Gość
Odp: Kierownice do PS4 - jakie?
« Odpowiedź #489 dnia: Stycznia 28, 2016, 12:19:19 pm »
Oczywiście że da ;) mi daje radochę. Przede wszystkim DC mega precyzyjnie odbiera kierownicę. W przypadku T300 najmniejszy ruch jest wykrywany :) naprawdę pozwala to klepać lepsze czasy, ale trzeba przywyknąć do wychodzenia z poślizgów. Na padzie o wiele wygodniejsze to jest :P

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 965
  • Reputacja: 120
Odp: Kierownice do PS4 - jakie?
« Odpowiedź #490 dnia: Stycznia 28, 2016, 12:26:57 pm »
Myślałem, że na kierze da się ich w znacznym stopniu uniknąć ;)

Mrocz

  • Gość
Odp: Kierownice do PS4 - jakie?
« Odpowiedź #491 dnia: Stycznia 28, 2016, 12:38:11 pm »
Myślałem, że na kierze da się ich w znacznym stopniu uniknąć ;)

Da ;) są one o wiele rzadsze niż na padzie, ale to zależy od twoich umiejętności ;) Przesadzisz z gazem w deszczu jadąc Koenigseggiem to poczujesz ;) No i dobrze jest hamować bez skręconych kół :D


andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 965
  • Reputacja: 120
Odp: Kierownice do PS4 - jakie?
« Odpowiedź #492 dnia: Lutego 06, 2016, 14:46:26 pm »
Kiera kupiona, padło na G29.

Po krótce rzeczy które jako pierwsze przykuły moją uwagę:

- pedały są świetne, dobrze zbalansowane, każdy z trzech ma inną twardość, gaz jest miękki, sprzęgło dość sprężyste, hamulec jak w prawdziwym aucie co raz twardszy, gdy zbliżamy się do końcowego progu skali nacisku
- wskaźnik obrotów to miły dodatek
- łopatki zmiany biegów są dość spore, przez co ułatwiają zmianę biegu nawet w bardziej chaotycznych sytuacjach
- kultura pracy na dość wysokim poziomie, przy normalnej jeździe kierownica chodzi cicho, głośniej się robi w ekstremalnych sytuacjach, jak jakieś dzwony, czy jazda po poboczu czy wysokiej tarce. (nie wiem czy to kiera, czy raczej biurko, jeśli biurko, to możliwe, że można w jakiś sposób wytłumić wibracje kierownicy)
- kierownica obszyta czymś co przypomina skórę, łapy się nie pocą

Z minusów

- choroba wieku dziecięcego, prawa łopatka zmiany biegów czasami nie łapie, czasami przełączy o 2 biegi w górę. Nie wiem co jest grane, usterka mechaniczna to raczej nie jest, przycisk działa sprawnie, może soft samej kiery, ewentualnie elektronika wewnątrz szwankuje. Pod koniec mojej dzisiejszej sesji problem jednak przestał występować. Mam nadzieję , że ustąpi całkowicie, bo nie chce mi się tego pudła targać z powrotem do sklepu.

- ergonomia kierownicy, szwy na kierownicy wbijają się w dłonie, po dłuższych posiedzeniach można dorobić się odcisków na palcach. Liczę jednak, że materiał szybko się wyrobi i będzie bardziej miękki, inaczej przyjdzie się jeździć w rękawiczkach :P

- Force Feedback sprawia wrażenie bardzo stopniowego, wyraźnie da się odczuć skokowość oporu kierownicy. Nie wiem, może tak już mają te kierownice, że nie jest to płynny opór? Jak jest w waszych Thrustmasterach?

Generalnie mimo minusów jestem jednak zadowolony. Precyzja jazdy jest bardzo wysoka i frajda z gry o wiele większa. Realizm oddany w dość wysokim stopniu, po sesji ścigania bolą ręce i nogi, tak jakbym spędził kilka godzin za kółkiem prawdziwego auta :D

Jeśli kiera stanieje do ok 1000zł, myślę że śmiało można inwestować. Przy obecnej cenie to tylko jeśli macie ciśnienie na kierę))

Mrocz

  • Gość
Odp: Kierownice do PS4 - jakie?
« Odpowiedź #493 dnia: Lutego 06, 2016, 19:24:23 pm »
- Force Feedback sprawia wrażenie bardzo stopniowego, wyraźnie da się odczuć skokowość oporu kierownicy. Nie wiem, może tak już mają te kierownice, że nie jest to płynny opór? Jak jest w waszych Thrustmasterach?

W Thrustmasterze jest płynny opór :) Moim zdaniem to kwestia właśnie kół zębatych zamiast paska :) Ogólnie jak grałem na G29 to FF bardzo przypominał mi ten z DFGT. Thrustmaster ma tu moim zdaniem lepsze rozwiązanie.

- ergonomia kierownicy, szwy na kierownicy wbijają się w dłonie, po dłuższych posiedzeniach można dorobić się odcisków na palcach. Liczę jednak, że materiał szybko się wyrobi i będzie bardziej miękki, inaczej przyjdzie się jeździć w rękawiczkach :P

To też mi przeszkadzało. Miejsce zszycia jest kiepskie moim zdaniem.

Nie mniej pedałów ci zazdroszczę ;) I że skrzynia biegów H jest za normalną cenę :D

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 965
  • Reputacja: 120
Odp: Kierownice do PS4 - jakie?
« Odpowiedź #494 dnia: Lutego 06, 2016, 19:54:41 pm »
Czemuś myślałem, że w G29 też jest na paskach. Jeśli dobrze pamiętam to jest tam połączenie i kół i paska.
Problem z łopatka zmiany biegów chyba już minął.

scorpion87

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 13-12-2010
  • Wiadomości: 92
  • Reputacja: 2
Odp: Kierownice do PS4 - jakie?
« Odpowiedź #495 dnia: Lutego 07, 2016, 02:48:49 am »
Andry jak kiera sprawuje się w driverclub i w pc?

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 965
  • Reputacja: 120
Odp: Kierownice do PS4 - jakie?
« Odpowiedź #496 dnia: Lutego 07, 2016, 15:14:34 pm »
Andry jak kiera sprawuje się w driverclub i w pc?
O PC napisałem trochę w temacie gry na forum. Generalnie brakowało mi czucia kontaktu kół z asfaltem na kierownicy podczas jazdy prosto ale okazało się że jest to do ustawiania.

DC to szaleństwo. Odpaliłem tylko na chwilę i za bardzo nie mogłem ogarnąć gry w deszczu.  Musiałbym więcej pograć i się przyzwyczaić.

MrArt-PL

  • Budowniczy socjalizmu
  • *****
  • Rejestracja: 17-04-2010
  • Wiadomości: 567
  • Reputacja: 4
Odp: Kierownice do PS4 - jakie?
« Odpowiedź #497 dnia: Lutego 08, 2016, 20:28:25 pm »
Czemuś myślałem, że w G29 też jest na paskach. Jeśli dobrze pamiętam to jest tam połączenie i kół i paska.
Problem z łopatka zmiany biegów chyba już minął.
Andy G29 jest na kołach zębatych a hybryda paski+koła to Thrustmaster T150 :lol:

Klosz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-03-2014
  • Wiadomości: 5 943
  • Reputacja: 44
Odp: Kierownice do PS4 - jakie?
« Odpowiedź #498 dnia: Lutego 09, 2016, 17:42:50 pm »
Jak ta kiera (G29) sprawuje sie w Project Cars, jakie ustawienia trzeba wprowadzic by sie nia rozsadnie jezdzilo, czy domyslne sa az takie zle?

Pytam bo byc moze trafila sie okaza za 120 funtow i sie mocno zastanawiam.

'Muzyka uzywana jest do ksztaltowania ludzkiego umysłu. Moze byc mocna jak narkotyk, lecz jest o wiele niebezpieczniejsza, gdyz nikt nie traktuje powaznie manipulowania poprzez muzyke.'

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 965
  • Reputacja: 120
Odp: Kierownice do PS4 - jakie?
« Odpowiedź #499 dnia: Lutego 09, 2016, 18:28:09 pm »
Ogólnie spoko. Odkryłem że FF różni się w zależności od samochodu. Jeden będzie mega lekki w kręceniu kierownicą, inny da juz w kość. Klasyczne DTM rządzą))) ile tym Merolem trzeba się namachać żeby to to skręciło! Nadal jednak uważam że niektóre auta są za "miękkie" na kierownicy. Niektóre to się prowadzą tak, jakby miały mega silne elektryczne wspomaganie.

Ustawienia brałem z wątku na oficjalnym forum P CARS.
« Ostatnia zmiana: Lutego 09, 2016, 18:32:03 pm wysłana przez andryush »

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 965
  • Reputacja: 120
Odp: Kierownice do PS4 - jakie?
« Odpowiedź #500 dnia: Lutego 13, 2016, 12:06:15 pm »
Dobra, G29 objeżdżona i parę spraw się rozjaśniło.

- ergonomia użytkowania, wcześniej narzekałem na szwy uwierające w palce. Materiał jakim jest obszyta kierownica to jednak skóra i ładnie się już wyrobiła w problematycznych miejscach. Na obecną chwilę nic nie uwiera i odcisków jednak nie będzie :D

- choroba wieku dziecięcego minęła, prawa łopatka zmiany biegów działa wzorowo

- stopniowość FF jest sprawą bardzo względną i w dużym stopniu zależną od ustawień gry - w jednej będzie to bardziej, w innej mniej odczuwalne

- 900 stopni obrotu, wcześniej wydawało mi się, że 1080 stopni jednak będzie o wiele lepszym rozwiązaniem, w praktyce wygląda to tak, że nigdy jeszcze nie obróciłem kierownicy na maksa, więc nawet te 900 stopni pozostaje nie wykorzystane w 100%.

- kultura pracy jednak na wysokim poziomie, kierownica jest cichutka przez 95% czasu, bardziej daje o sobie znać kiedy uszkodzimy zawieszenie albo kiedy jeździmy po wybojach.

- jedyna rzecz do jakiej można się przyczepić to średnica kółka, przy większej ilości kręcenia małe wymiary nie pomagają, ale to raczej już dotyczy większości kierownic, bo wszystkie są podobnej wielkości. Wyjątkiem może być tutaj topowa T500 od Thrustmastera, która jest większa.

Moldar

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 29-12-2005
  • Wiadomości: 7 977
  • Reputacja: 132
Odp: Kierownice do PS4 - jakie?
« Odpowiedź #501 dnia: Lutego 13, 2016, 13:14:04 pm »
Ma ktoś kiere w Warszawie i nie chce mnie zaprosić na parę przejazdów? :)

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 965
  • Reputacja: 120
Odp: Kierownice do PS4 - jakie?
« Odpowiedź #502 dnia: Lutego 13, 2016, 14:08:52 pm »
Ja niestety nie te strony 8)

BTW,  w MediaMarkt promocja na G29, za 1299 zł można kupić.

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 249
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Kierownice do PS4 - jakie?
« Odpowiedź #503 dnia: Lutego 13, 2016, 15:46:48 pm »
Ja musze sie do Mrocza na jezdzenie wybrac :D

Mrocz

  • Gość
Odp: Kierownice do PS4 - jakie?
« Odpowiedź #504 dnia: Lutego 13, 2016, 18:37:05 pm »
Ja musze sie do Mrocza na jezdzenie wybrac :D

^^ Jak coś to zapraszam, tylko daj znać wcześniej kiedy :D

Moldar

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 29-12-2005
  • Wiadomości: 7 977
  • Reputacja: 132
Odp: Kierownice do PS4 - jakie?
« Odpowiedź #505 dnia: Lutego 10, 2017, 11:58:55 am »
Mam prośbę, powiecie albo nawet czy zrobicie zdjęcia jak macie ustawione u siebie kierownice? Szukam pomysłu, jak to u siebie urządzić, aby mnie nie wkurzało.

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Kierownice do PS4 - jakie?
« Odpowiedź #506 dnia: Lutego 10, 2017, 12:35:30 pm »
Tzn? Pytasz gdzie w pokoju je trzymamy? Ja mam na WSP i stoi obok kolumn na poddaszu.

Mrocz

  • Gość
Odp: Kierownice do PS4 - jakie?
« Odpowiedź #507 dnia: Lutego 10, 2017, 13:14:40 pm »
Mam prośbę, powiecie albo nawet czy zrobicie zdjęcia jak macie ustawione u siebie kierownice? Szukam pomysłu, jak to u siebie urządzić, aby mnie nie wkurzało.

Ja mam takiego WSP:



Po graniu składam go i chowam do pomieszczenia gospodarczego ;) Do szafy też wejdzie :D

Tak się składa:


Praktycznie wejdzie wszędzie tam gdzie wchodzi między innymi ławeczka do brzuszków ćwiczeń itp ;)

Moldar

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 29-12-2005
  • Wiadomości: 7 977
  • Reputacja: 132
Odp: Kierownice do PS4 - jakie?
« Odpowiedź #508 dnia: Lutego 10, 2017, 13:24:34 pm »
No tak, domyślałem się, że na wsp macie wszyscy, ale to kolejny wydatek, a nie wiem nawet czy podejdzie mi granie na kierownicy. No ale chyba bez tego się nie obejdzie.

Mrocz

  • Gość
Odp: Kierownice do PS4 - jakie?
« Odpowiedź #509 dnia: Lutego 10, 2017, 13:33:10 pm »
No tak, domyślałem się, że na wsp macie wszyscy, ale to kolejny wydatek, a nie wiem nawet czy podejdzie mi granie na kierownicy. No ale chyba bez tego się nie obejdzie.

Powiem tak. Możesz przykręcać kierownicę do biurka itp. Przy każdym graniu. Kiedyś za czasów DFGT i PS3 tak robiłem i czasem odechciewało mi się grać bo trzeba było sprzęt rozstawiać ;) Teraz to przypomina wyciągnięcie z szafy "cięższego" pada i podpięcie ;) 3 minuty i gotowe. Uważam, że WSP do dobrej kierownicy to dosyć ważny zakup. Ewentualnie, jak majsterkowicz jesteś to samemu można zrobić takie coś :)

sieq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-09-2006
  • Wiadomości: 2 841
  • Reputacja: 16
Odp: Kierownice do PS4 - jakie?
« Odpowiedź #510 dnia: Lutego 12, 2017, 08:37:13 am »
Dla wszystkich którzy chcieliby kupić graty od fanateca radzę się wstrzymać. Mają problemy z licencją od Sony kto wie czy nie będą musieli zrobić specjalnej bazy pod ps4. W asseto się nie pogra a PC trzeba osobno pedały i osobno baze pod konsole podpinać. Ja sprzedałem graty tylko WSP sobie zostawiłem :)

sieq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-09-2006
  • Wiadomości: 2 841
  • Reputacja: 16

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 965
  • Reputacja: 120
Odp: Kierownice do PS4 - jakie?
« Odpowiedź #512 dnia: Maja 01, 2017, 09:34:04 am »
Do posiadaczy t300 - jak wygląda sprawa z gwarancją na kierownicę u producenta? Są dwa lata czy rok? Czy producent wymaga dowodu zakupu? Czy ktoś z was ma doświadczenie z serwisem kierownicy używanej? Mam na oku kilka ofert z używanymi t300 ale ludzie paragonów nie mają...

Mrocz

  • Gość
Odp: Kierownice do PS4 - jakie?
« Odpowiedź #513 dnia: Maja 01, 2017, 13:19:50 pm »
Do posiadaczy t300 - jak wygląda sprawa z gwarancją na kierownicę u producenta? Są dwa lata czy rok? Czy producent wymaga dowodu zakupu? Czy ktoś z was ma doświadczenie z serwisem kierownicy używanej? Mam na oku kilka ofert z używanymi t300 ale ludzie paragonów nie mają...

2 lata.

Dowód zakupu. Hmmm teoretycznie zawsze jest wymagany. Ja serwisowałem raz nową bo trafiłem na felerny egzemplarz, ale kupowałem internetowo i sklep Morele.net spisał się na medal. Thrustmaster też zachował się mega i wymienili mi na nówkę sztukę :) nie wiem jak z używanymi, ja bym się w to nie bawił, chyba, że naprawdę DUUŻO taniej kupujesz.

Klosz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-03-2014
  • Wiadomości: 5 943
  • Reputacja: 44
Odp: Kierownice do PS4 - jakie?
« Odpowiedź #514 dnia: Maja 01, 2017, 13:28:53 pm »
Bez dowodu zakupu - paragonu, zapomnij o gwarancji. Choc jesli kierownica jest zarejstrowana u producenta + masz wypelniona karte gwarancyjna przez strone gdzie kierownica zostala kupiona (przewaznie jest tez stempel + podpis) to rowniez mozesz starac sie o to by usluga zostala wykonana bez oplaty.
'Muzyka uzywana jest do ksztaltowania ludzkiego umysłu. Moze byc mocna jak narkotyk, lecz jest o wiele niebezpieczniejsza, gdyz nikt nie traktuje powaznie manipulowania poprzez muzyke.'

sieq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-09-2006
  • Wiadomości: 2 841
  • Reputacja: 16

Mrocz

  • Gość
Odp: Kierownice do PS4 - jakie?
« Odpowiedź #516 dnia: Maja 17, 2017, 09:48:48 am »
https://www.gtplanet.net/fanatec-direct-drive-powered-wheel-to-arrive-this-year/

Tylko pewnie dupa ze wsparcia na PS4 i/lub na Xbox One

No i cena z kosmosu znając życie.

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 965
  • Reputacja: 120
Odp: Kierownice do PS4 - jakie?
« Odpowiedź #517 dnia: Maja 17, 2017, 15:20:21 pm »
A to nie jest tak, że Fanatec bez problemów śmiga z XO? Cena na bank będzie kosmiczna, T700 od Thrustmastera ma kosztosztować 700eur

Mrocz

  • Gość
Odp: Kierownice do PS4 - jakie?
« Odpowiedź #518 dnia: Maja 17, 2017, 15:24:34 pm »
A to nie jest tak, że Fanatec bez problemów śmiga z XO? Cena na bank będzie kosmiczna, T700 od Thrustmastera ma kosztosztować 700eur

A nie wiem przyznam. Słyszałem że na Xboxie też średnio trybią.

sieq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-09-2006
  • Wiadomości: 2 841
  • Reputacja: 16
Odp: Kierownice do PS4 - jakie?
« Odpowiedź #519 dnia: Maja 19, 2017, 09:41:51 am »
Tak fanatec ma wsparcie tylko dla PC i Kloca. Na stronie fanateca pojawił się pewien easteregg https://www.fanatec.com/forum/categories/blog
 Co do t700 700euro za całą kierownicę z pedałami to jeszcze nie taka tragedia o ile będzie direct drive  8)