Autor Wątek: Final Fantasy XII  (Przeczytany 61416 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

michalc

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 21-06-2005
  • Wiadomości: 1 270
  • Reputacja: 1
Final Fantasy XII
« Odpowiedź #280 dnia: Grudnia 07, 2006, 15:55:15 pm »
dante-18 http://www.gamefaqs.com tu znajdziesz wszystko.

konsolko

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 06-03-2004
  • Wiadomości: 1 326
  • Reputacja: 1
Final Fantasy XII
« Odpowiedź #281 dnia: Grudnia 09, 2006, 19:20:29 pm »
FFXII w Europie - 23 luty 2007.
Okładka PAL - http://i20.photobucket.com/albums/b244/Grivenger/ff12-packshot.jpg

Supersonic

  • Gość
Final Fantasy XII
« Odpowiedź #282 dnia: Grudnia 09, 2006, 20:21:37 pm »
Typowa, klasyczna okładka dla Finali w wersji PAL czyli biała okładka tytuł i logo.  :mrgreen:

Solid Snake 1989

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 06-09-2006
  • Wiadomości: 14 782
  • Reputacja: 101
  • Who Dares. Wins
Final Fantasy XII
« Odpowiedź #283 dnia: Grudnia 09, 2006, 20:30:03 pm »
Bardzo podobna do tej z FFX.

playing girl

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 24-03-2006
  • Wiadomości: 511
  • Reputacja: 0
Final Fantasy XII
« Odpowiedź #284 dnia: Grudnia 09, 2006, 20:39:22 pm »
I do tej z FFX-2.... IMO Europejskie okładki Finali są bardziej stylowe od amerykańskich ^^

Ring

  • Budowniczy socjalizmu
  • *****
  • Rejestracja: 17-05-2006
  • Wiadomości: 637
  • Reputacja: 1
  • Że niby coś.
Final Fantasy XII
« Odpowiedź #285 dnia: Grudnia 12, 2006, 06:06:47 am »
Także moim zdaniem europejskie okladki są najlepsze  :)

PS. Michalc, jakieś postępy co do bossów?  :wink:

michalc

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 21-06-2005
  • Wiadomości: 1 270
  • Reputacja: 1
Final Fantasy XII
« Odpowiedź #286 dnia: Grudnia 13, 2006, 08:28:59 am »
Cytat: "Ring"
PS. Michalc, jakieś postępy co do bossów?


zostal mi Yiazmat 10 milonow hp i sie zasejwowalem no i jeszcze pan omega, narazie nie dam rady ich ubic bo sprzedalem ps2 ale save zachowalem wiec napewno do gry kiedys wroce, a u ciebie jak postepy? :wink:

Tarniak

  • Gość
Final Fantasy XII
« Odpowiedź #287 dnia: Grudnia 13, 2006, 22:54:27 pm »
Mam mieszane uczucia. Fabuła na początku cholernie zamotana. System genialny, motyw z gambitami wyczesany. Gorzej ma się sprawa z tymi licencjami, za dużo pier*olenia z tym jest. Postaci ciekawe, ale brakuje dialogów i cut-scenek. Tak ze skrajności w skrajność popadają. Wyczytałem, że wątku miłosnego nie stwierdzono, szkoda. Mnie tam idylliczna wizja miłości perfekcyjnej nie przeszkadza w grze, miło popatrzeć. A tak to póki co niczego prócz narzekań na imperium i na biedę ogólną nie stwierdziłem :(. Ogólnie to póki co 8+ ale dopiero kilka godzin mam za sobą, więc liczę na rozwój sytuacji.

Kresq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 16-06-2004
  • Wiadomości: 4 746
  • Reputacja: 8
  • Hokus pokus, czary mary, twoja stara to twój stary
Final Fantasy XII
« Odpowiedź #288 dnia: Grudnia 13, 2006, 23:15:27 pm »
Zawsze uważałem, że nagonka na FFX to zwykłe sranie w banie.
A ten wątek miłosny w dziesiąttce... ;]


"Fruwać jest generalnie nieroztropnie,
więc nie pijcie przy otwartym oknie."

Ako

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 15-07-2004
  • Wiadomości: 2 652
  • Reputacja: 1
Final Fantasy XII
« Odpowiedź #289 dnia: Grudnia 14, 2006, 08:47:42 am »
Jak dla mnie FFX jest najzajebistszy. Ta gra miała magię, której w XII jeszcze nie dostrzegam :/ Jakos mi sie do tej gry nawewt nie pali... ehh to były piekne czasy kiedy każdą wolną chwile poswiecam na graniu w FFX :(

Renshu Clan

Renshu Clan Ako, UFO, Gawlisz, Zgieru, Gutek, Filo, Mysza, Tsubasa, Sheva, Luki_k

Ring

  • Budowniczy socjalizmu
  • *****
  • Rejestracja: 17-05-2006
  • Wiadomości: 637
  • Reputacja: 1
  • Że niby coś.
Final Fantasy XII
« Odpowiedź #290 dnia: Grudnia 14, 2006, 10:52:19 am »
Kiedyś wiele osób narzekało na zbyt dużą ilość scenek, teraz narzeka się na ich brak. Wychodzi na to, że scenki to nieodłączna część serii FF :]

Cytat: "michalc"
a u ciebie jak postepy?  :wink:

Na razie krucho, miałem przerwę w graniu i obecnie jestem dopiero w Giruvegan  :?

Tarniak

  • Gość
Final Fantasy XII
« Odpowiedź #291 dnia: Grudnia 14, 2006, 12:07:41 pm »
Cytat: "Ring"
Kiedyś wiele osób narzekało na zbyt dużą ilość scenek

NIGDY na to nie narzekałem :). Troszkę się wszystko rozkręciło, a gambity to "najzajebistsza" część tego systemu. Toż walka toczy się sama. Dzisiaj specjalnie wróciłem wcześniej z budy, żeby sobie pograć czyli jest dość ciekawie :D.

red 13

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 27-10-2006
  • Wiadomości: 33
  • Reputacja: 0
Final Fantasy XII
« Odpowiedź #292 dnia: Grudnia 19, 2006, 21:21:54 pm »
FFXII jest swietny...według Stara.
A ja temu człowiekowi bezgranicznie ufam :)
Licenjca na bronie , ogólny rozwój bohatera to coś zupełnie nowego
In minus ? No cóż zobaczymy.
Tak czy siak to final obowiązkowy.

Square Enix dośc ostro zabiera się za DS'a hmm ciekawe :)
Final Fantasy III jest piękny i co najważniejsze 'tradycyjny'
Takich Finali mi brakuje.
Czyżby Sony dawało za mało kapuchy SE ?
Crizis Core może i jest piękny , ale czy to wogóle Final czy..nawalanka ala DMC ? No i co najważnieje tylko jeden tytuł ?
Nie mylić z Level 5 !

A tak naprawde to nic nie jest ważne , gdyż Mistwalker może zarządzić
 :wink:
Blue Dragon i Lost Odyssey robią.

Supersonic

  • Gość
Final Fantasy XII
« Odpowiedź #293 dnia: Grudnia 20, 2006, 18:50:00 pm »
Ocena w PSX Extreme: 9
grafa - 10
dźwięk - 10
grywalność - 9
Szkoda że tak ważny dla mnie w każdym RPG system rozwoju postaci jest minusem.

Ring

  • Budowniczy socjalizmu
  • *****
  • Rejestracja: 17-05-2006
  • Wiadomości: 637
  • Reputacja: 1
  • Że niby coś.
Final Fantasy XII
« Odpowiedź #294 dnia: Grudnia 20, 2006, 19:06:45 pm »
Ja po tym co na razie przeszedlem dał bym

Ogolnie: 8+
Grafika: 10
Dzwiek: 8
Grywalnosc:9

System rozwoju jest całkiem fajny, ale ten z dzisiątki byl chyba jednak lepszy.

jordan

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 22-10-2006
  • Wiadomości: 14
  • Reputacja: 0
Final Fantasy XII
« Odpowiedź #295 dnia: Grudnia 20, 2006, 20:40:06 pm »
hmm mam kilka problemow moze ktos z was wie  :wink:

mam 74 lvl i jestem całkiem daleko, ale jest pare rzeczy których nie zrobiłem (w szczególnośći tyczy sie to Marksów):

1) Co zrobić aby w Garamsythe Waterway pojawil się Orthros? Przewędrowałem całe i kombinowałem ale nie mogę go dorwac.

2) Jak dostać się Do Barheim Passage po  tym jak wszystko zostało zawalone ( a sa tam 2 marki do wykonania).

3) Jak pokonać Carrota w Salikawood ? (a dkładniej jak wogole sprawic aby sie pojawil :P)

4) Gdzie pojawia sie Gilgamesh na drugie starcie ? Rozwaliłem go na moście w Lhusu Mines, ale potem zwiał i psize ze mam go pokonac znow ale nie moge go znalezc.

5) Jak zdobyc klucze do 3 zamknietych bram w Necrohol Of Nabudis?

6) Gdzie znajduje sie robot z jednego marksa w Nabreus Deadlands? Wyczytałem w opisie (słabo u mnie z angielskim) ze "ukrywa sie we mgle w obszarze wysokich traw" i znalazlem taki obszar, ale go oczywiscie nie ma -_-

7) Mark - zabic Lindwyrm w Tchita Uplands - oczywiscie stwora tam nie ma... co trzeba zrobic?

8) Marilith do odnalezienia "w Zertinan Caverns w okolicy Westersand" - co zrobic aby sie pojawil?

9)I teraz pytanie dotyczace juz głownej fabuły gry- jestem w Giruvegan, przeszedłem czesc obszarow zabilem pare osob, ale w pewnym momencie pojawia sie jeden przelacznik ale nie moge go przelaczyc bo pisze ze musze miec cos tam "scorpion". Bez tego blokuje przejscie "brama scorpiona", a innej drogi dalej nie ma. Co musze miec?

Z góry dzieki za odpowiedz na kazde z moich pytan :P

Ring

  • Budowniczy socjalizmu
  • *****
  • Rejestracja: 17-05-2006
  • Wiadomości: 637
  • Reputacja: 1
  • Że niby coś.
Final Fantasy XII
« Odpowiedź #296 dnia: Grudnia 20, 2006, 21:58:45 pm »
Wszystko masz na gamefaqs.

1) Jest na południu Garamsythe Waterway, ale pojawia sie tylko jak pójdziesz party składającym sie z kobiet.

2) Musisz wykonać quest z Dantro i jego żoną (biegac kilometry po pustyni i szukajac jakis zakichanych kwiatkow, uwolnić ludzi od kaktusów/kwiatów) Nie da sie tego opisac w kliku zdaniach, musisz sprawdzic na gamefaqs neistety. W Barheim Passage jest też esper Zalera.

3) Jak wjedziesz do Salikawood nie możesz zabijać zadnych potworków i znajdziesz Carrota.

4) Dalsza walka z Gilgameshem jest głębiej w Lushu Mines, musisz mieć klucz żeby przejść dalej (klucz możesz znaleźć w wiosce Phon Coast, leży obok dwóch kolesi siedzących na górce z tyłu)

5) Musisz wykonacz cały quest z Esperem Chaos:
a) Porozmawiac z Ma'Kleou w Nabreus Deadlands
b) Rozwalić Wraitha, White Mousse`a i Orthrosa
c) Zdobyć 1 cześć medalionu w Garamsythe Waterway
d) W Rabanastre Lowtown iść do domu Old Dalan`a i porozmawiac ze stojacym tam Roh'Kenmou
e) W centrum Rabanastre (miejsce z fontanna) porozmawiac z babka ktora tam stoi (Curious Women)
f)  Isc na bazar, i wypytac o medalion
g) Isc do sklepu z magia i porozmawiac z zolnierzem
h) Isc do Lowtown i porozmawiac z Filo
i)  Isc znowu porozmawiaz z Roh'Kenmou
j)  Isc do Archades, i znowu z nim porozmawiac w magic shop
k) Porozmawiac z Otto z Old Archades
l)  Wrocic do Roh'Kenmu a poźniej isc do Ma'Kleou w Nabreus Deadlands

Dalej bedziesz wiedzial co zrobic.

6) Na poludniowy zachod od savepointa (tego pomarańczowego) jest ukryte przejście przy skałach. Robot jest w ukrytej miejscówce, gdzie nonstop ożywiają się zombie.

7) Musisz trafić na dobrą pogode, pojawia sie tam jak jest pochmurno (ale nie pada), mi sie dopiero to udało jak wszedłem od drugiej strony.

8 ) Musisz wybić *wszystkie* potworki z pierwszej lokacji Zertinan Caverns od strony wejścia z Westersand (musisz obejsc wszystko dokladnie, bo niektore spadaja z sufitu i ich nie widac, dopoki nie przejdziesz pod nimi) a poźniej podejść do tego miejsca gdzie jest światło i sie pojawi

9) Tego nie wiem, nie doszedlem tam 8)

jordan

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 22-10-2006
  • Wiadomości: 14
  • Reputacja: 0
Final Fantasy XII
« Odpowiedź #297 dnia: Grudnia 20, 2006, 23:06:26 pm »
wielkie dzieki ring powinienem sobie teraz poradzic :D
ale 5 punkt to niezle pokrecony :P

mejs

  • Gość
Final Fantasy XII
« Odpowiedź #298 dnia: Grudnia 21, 2006, 10:37:19 am »
Cytat: "red 13"

Crizis Core może i jest piękny , ale czy to wogóle Final czy..nawalanka ala DMC ? No i co najważnieje tylko jeden tytuł ?
.


A Tactics i VP:Lenneth ?

mateo

  • Gość
Final Fantasy XII
« Odpowiedź #299 dnia: Grudnia 21, 2006, 10:57:39 am »
Cytat: "mejs"
Cytat: "red 13"

Crizis Core może i jest piękny , ale czy to wogóle Final czy..nawalanka ala DMC ? No i co najważnieje tylko jeden tytuł ?
.


A Tactics i VP:Lenneth ?


Czy to są nowe gry ? :wink:
Ekhm raczej remaki ..
Mam nadzieje , że na PSP będzie jakiś '''NOWY''' Final Fantasy , czysty RPG , albo inaczej nowa seria !

Ako

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 15-07-2004
  • Wiadomości: 2 652
  • Reputacja: 1
Final Fantasy XII
« Odpowiedź #300 dnia: Grudnia 21, 2006, 21:30:16 pm »
Cytat: "Ring"
System rozwoju jest całkiem fajny, ale ten z dzisiątki byl chyba jednak lepszy.

z FFX pakowanie postaci zostało swietnie obmyslone! Moglbym godzinami siedzieć na tej mapce i ich skillowac. Zawsze robiłem z 5-10 lvl i miałem niesamowitą zajawke hehe :D

Renshu Clan

Renshu Clan Ako, UFO, Gawlisz, Zgieru, Gutek, Filo, Mysza, Tsubasa, Sheva, Luki_k

GGY

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 194
  • Reputacja: 0
Final Fantasy XII
« Odpowiedź #301 dnia: Grudnia 22, 2006, 17:16:49 pm »
Dokładnie. Ja idę ekipą do Omegowych Ruin lub na Monster Arenę ze stuffem zwiększającym AP i wio XD
W Omedze to leci blyskawicznie (az musze celestale zdejmować XD) Ładuję każdemu do 10 i wio i tak dalej. Dzieki temu Yuna zadaje u mnie chyba najwiekszy damage... pałką >.<
Kobiecie niewiele potrzeba do szczęścia XD
"The past is the past... and the future is the future. A man is a man, and a woman is a woman. I am who I am, and you are who you are. Like it really matters anyway...."

Ring

  • Budowniczy socjalizmu
  • *****
  • Rejestracja: 17-05-2006
  • Wiadomości: 637
  • Reputacja: 1
  • Że niby coś.
Final Fantasy XII
« Odpowiedź #302 dnia: Grudnia 22, 2006, 17:42:47 pm »
Na Monster Arenie jednak można znacznie szybciej i przyjemniej levelować postaci, bez ryzyka, że zostaniemy rozwaleni przez głupi przypadek w Omedze np. Stone Breath lub Bad Breath (miałem kilka razy taką sytuacje, że po nabiciu 20-kilku leveli wracałem i tuż przy savepoint`cie w walce miałem pecha i stone breath wszedł na wszystkich i game over)

GGY

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 194
  • Reputacja: 0
Final Fantasy XII
« Odpowiedź #303 dnia: Grudnia 22, 2006, 18:10:16 pm »
Nah. Ja dostaję średnio ok. 15-20k expa w Omega Ruins, a biegam tylko w okolicach save sfery (Omegę dawno temu rozwaliłam), a na Bad i Stone Breath to odpowiedni stuff i tyle... No i First Strike.
<spogląda na nazwę tematu> ups sorry za ot ><'
"The past is the past... and the future is the future. A man is a man, and a woman is a woman. I am who I am, and you are who you are. Like it really matters anyway...."

Ring

  • Budowniczy socjalizmu
  • *****
  • Rejestracja: 17-05-2006
  • Wiadomości: 637
  • Reputacja: 1
  • Że niby coś.
Final Fantasy XII
« Odpowiedź #304 dnia: Grudnia 22, 2006, 18:16:34 pm »
W Monster Arenie masz za jedna latwa walke 65000exp z odpowiednim sprzętem, i nic nie ryzykujesz  :wink: a co do ochorny przed statusami, to jedynymi dwoma rzeczami, ktoryh nie zrobilem w FFX to pokonanie Penance`a i zdobycie ribbonow  :oops:

No ale koniec offtopa  :)

Tarniak

  • Gość
Final Fantasy XII
« Odpowiedź #305 dnia: Grudnia 25, 2006, 10:03:51 am »
Czytałem kilka stron wcześniej o ciekawych opcjach "nocnego skillowania". Tyle, że jeśli poustawiam nawet te gambity to jak sprawię, żeby team sukcesywnie posuwał się w jakimś kierunku :)?

michalc

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 21-06-2005
  • Wiadomości: 1 270
  • Reputacja: 1
Final Fantasy XII
« Odpowiedź #306 dnia: Grudnia 26, 2006, 07:55:16 am »
Cytat: "Tarniak"
Tyle, że jeśli poustawiam nawet te gambity to jak sprawię, żeby team sukcesywnie posuwał się w jakimś kierunku


jest miejsce o ktorym pisal Castor gdzie jeden Rare monster "produkuje" pomagierow i ich trza mlucic.Jest tez jeszcze miejsce w crystal grande tam tez mozna tak expic, stworki sie respawnuja ale tu juz jest trudniej.

Dark Serge

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 17-09-2006
  • Wiadomości: 12
  • Reputacja: 0
Final Fantasy XII
« Odpowiedź #307 dnia: Grudnia 26, 2006, 22:06:08 pm »
No własnie Gambitowanie i License Board to padaka w tej grze - ja rozumiem - nigdzie nie ma takiej emulacji dobrego AI jak tu, ale ja chciałbym GRAĆ w FF XII a nie patrzeć ja mi ludki biegają i same zabijają - brak wogóle jakieś zaangażowania ;/
A license Board miał potencjał który ekipa Square zwaliła ;/ Nie ma jak cholerny random i BRAK PAKOWANIA statsów ;/

Ktoś po premierze krzyknął "FF XII jRPG'iem roku", a ja ze swojego miejsca życze temu kolesiowi co by wsadził swoje mainstreamowe teksty w.. buty.
Ciesze się że jest ktoś taki jak Tri-Ace i Level 5 - Ci panowie potrafia robic dobre jRPGi.


Ale żeby nie było zbyt smutno - CHWAŁA SE za to że nowy Final tak EMANUJE Vagrant Story - normalnie cały OST z Dungeonów to wypisz-wymaluj VS ! dźwięki, wygląd broni i tarcz - Vagrantowe CUDO ^^
W sumie klimat VS trzyma mnie przy graniu w FFXII.. W przerwach między pakowaniem postaci w Valkyrie Profile 2 (Seraphic Gate !)
Spadkobiercy nieistniejącego już portalu jrpg.pl wskrzeszają stronę ! Odwiedź forum i dowiedz się więcej !
NEO JSITE FORUM

mateo

  • Gość
Final Fantasy XII
« Odpowiedź #308 dnia: Grudnia 26, 2006, 22:17:50 pm »
Dark Serde : Final tak EMANUJE Vagrant Story - normalnie cały OST z Dungeonów to wypisz-wymaluj VS ! dźwięki, wygląd broni i tarcz - Vagrantowe CUDO ^^

Gdy za pierwszym razem załączyłem u kuzyna FFXII moje uszy spostrzegły.......
Melodie z Vargant Story ! (POCZĄTEK GRY)
To było naprawde cudne wrażenie  :D  
Ehh niemoge się doczekać kiedy położe łapska na XIIstce.
A tak na marginesie kto nie grał w Vargant Story niech odrobi zaległosci  :wink: (niech skończy tą WIELKĄ przygode)
Okazja jest wielka gdyż VS został spolszczony prze Aschleya Riota (pseudonim :)

Tarniak

  • Gość
Final Fantasy XII
« Odpowiedź #309 dnia: Grudnia 26, 2006, 22:47:57 pm »
Cytuj
No własnie Gambitowanie (...) to padaka w tej grze

To nie ustawiaj i wyłącz podczas walki :D :D.

ki_ki

  • Budowniczy socjalizmu
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 693
  • Reputacja: 7
Final Fantasy XII
« Odpowiedź #310 dnia: Grudnia 27, 2006, 11:22:50 am »
Więc mam problem walcze z Beliasem i nie moge go pokonać :?  więc może poradzilibiscie mi jakąś taktyke Mój skład to  (Vaan Fran Balthier) 20lvl co proponujecie :lol:  a reszta składu 14 lvl i jest jeszcze Vosller 18lvl 20h na liczniku.^_^
PSN id Pearlsea1990

Aktualnie:
Rise of the Tomb Raider, Lost Ruins, Dead Space

Vitryna

  • Budowniczy socjalizmu
  • *****
  • Rejestracja: 20-04-2004
  • Wiadomości: 618
  • Reputacja: 0
Final Fantasy XII
« Odpowiedź #311 dnia: Grudnia 27, 2006, 11:30:50 am »
ściągać status Oil. i Naparzać ile wlezie :) + robić jakieś quickeningi :D

ki_ki

  • Budowniczy socjalizmu
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 693
  • Reputacja: 7
Final Fantasy XII
« Odpowiedź #312 dnia: Grudnia 27, 2006, 11:53:59 am »
Vitryna a czym można ten status Oil zdjąć z góry dzięki za odpowiedz  :wink:
PSN id Pearlsea1990

Aktualnie:
Rise of the Tomb Raider, Lost Ruins, Dead Space

Vitryna

  • Budowniczy socjalizmu
  • *****
  • Rejestracja: 20-04-2004
  • Wiadomości: 618
  • Reputacja: 0
Final Fantasy XII
« Odpowiedź #313 dnia: Grudnia 27, 2006, 11:55:23 am »
przedmiotem Handkerchief bodajże :D. Belias ma to do siebie że najpierw pakuje Oil, a potem używa ognia żeby go "zdjąć" z Ciebie..więc jak tylko założy na kogoś to odrazu sciągaj handkerchiefem.

ki_ki

  • Budowniczy socjalizmu
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 693
  • Reputacja: 7
Final Fantasy XII
« Odpowiedź #314 dnia: Grudnia 27, 2006, 16:00:54 pm »
dzięki Vitryna Belias właśnie padł
PSN id Pearlsea1990

Aktualnie:
Rise of the Tomb Raider, Lost Ruins, Dead Space

Solid

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 23-08-2006
  • Wiadomości: 38
  • Reputacja: 0
Final Fantasy XII
« Odpowiedź #315 dnia: Grudnia 27, 2006, 18:22:57 pm »
Mam pytanie , o co chodzi z tymi quickeningami ? kiedy trzeba R2 naciskać ? i o co z tym paskiem i czasem chodzi?? :?  może ktoś mi to wyjaśnić

jordan

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 22-10-2006
  • Wiadomości: 14
  • Reputacja: 0
Final Fantasy XII
« Odpowiedź #316 dnia: Grudnia 29, 2006, 11:07:39 am »
quickieningi to sa ataki :P

a ta serio to polega to na tym ze atakujesz wroga wybranym quickeningiem, pasek ten ktory ucieka pokazuje czas ktory masz na wybranie ataku ktory wykona nastepny bohater, po prawej stronie na dole masz wszystkie postaci ktore biora udzial w quickeningu i obok przycisk ktory za nie odpowiada, jezeli masz przyciskpodswietlony na bialo to mozesz go nacisnac i postac wykona ten atak zaraz po tym ktory jest teraz, jednak kazdy atak zabiera czesc many (zaleznie czy jest to quickening levelu 1, 2 czy 3). Jezeli przy postaci pojawi sie sie napis "mist charge" znaczy to ze naciskajac go twoja postac naladuje mane co pozwoli na kolejne ataki. Co do r2 to przysick ten pełni role "losowania". Jezeli twoje postaci nie maja zadnej opcji zaznaczonej na bialo i nie moga nic zrobic to naciskasz szybko R2 i tak az do skutku jak do ktorejs postaci pojawi sie czynnosc, ktora moze wykonac.

Chyba troche nieskładnie ale mysle ze zrozumiesz :D
Po kilku quickeningach sam zrozumiesz o co chodzi i bedziesz bez problemu rozumial, sam na poczatku nie wiedzialem.

Solid

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 23-08-2006
  • Wiadomości: 38
  • Reputacja: 0
Final Fantasy XII
« Odpowiedź #317 dnia: Grudnia 29, 2006, 13:09:50 pm »
to tak w sumie to naciskam tylko (np trójkąt) który świeci sie na biało nad tym uciekającym paskiem tak? a R2 przełanczam postacie które wykonują quickeningi tak? :?

Walker

  • Pontifex Maximus
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 14-07-2004
  • Wiadomości: 2 158
  • Reputacja: 0
Final Fantasy XII
« Odpowiedź #318 dnia: Lutego 26, 2007, 13:56:49 pm »
gra ktos, jak wrazenia, warto kupic ???

Szymku

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-02-2006
  • Wiadomości: 3 723
  • Reputacja: 74
Final Fantasy XII
« Odpowiedź #319 dnia: Lutego 26, 2007, 14:46:46 pm »
Kwestia gustu...

Jak na mój gust trzeba kupić...
Najlepsza część od czasów siódemki