Ankieta

Słuchasz HH?

TAK
11 (42.3%)
NIE
15 (57.7%)

Głosów w sumie: 25

Głosowanie skończone: Marca 17, 2005, 10:32:07 am

Autor Wątek: Rap PL  (Przeczytany 206288 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Lodzik:)

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 08-08-2005
  • Wiadomości: 49
  • Reputacja: 0
POLSKI HIPHOP!!!
« Odpowiedź #400 dnia: Września 05, 2005, 22:18:09 pm »
najlepszy jest peja i wuwuo
Chlejcie Haineken bo nieźle piz** w wątrobe i daje w łeb!Przynajmniej mi...

_Music

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 07-07-2005
  • Wiadomości: 7 703
  • Reputacja: 0
POLSKI HIPHOP!!!
« Odpowiedź #401 dnia: Września 05, 2005, 22:27:15 pm »
Podkręcone Seicento rulz- czysty profesonalizm...
Tylko czekalem aż maluch z dopalaczem wyleci i zostawi ogień na asfalcie...

Dolny

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 13-08-2005
  • Wiadomości: 14
  • Reputacja: 0
POLSKI HIPHOP!!!
« Odpowiedź #402 dnia: Września 05, 2005, 23:52:36 pm »
Szanuje tylko Slums Attack, OSTR, WWO,  i podziemie z Poznania: Green team, WBU, Siwy

Don_Pedro

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 16-07-2005
  • Wiadomości: 1 308
  • Reputacja: 1
POLSKI HIPHOP!!!
« Odpowiedź #403 dnia: Września 05, 2005, 23:55:50 pm »
Ja też preferuje tylko poznańskie składy...Slums Attack, 52, PC Park, Da Blaze(nie istniejące już)oraz starsze płyty takich grup jak Ascetoholix!

karys88

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 28-06-2004
  • Wiadomości: 20
  • Reputacja: 0
POLSKI HIPHOP!!!
« Odpowiedź #404 dnia: Września 06, 2005, 00:05:11 am »
Cytat: "_Music"
Podkręcone Seicento rulz- czysty profesonalizm...
Tylko czekalem aż maluch z dopalaczem wyleci i zostawi ogień na asfalcie...

Ktoś tu chyba "delikatnie" nie zrozumiał przekazu tego seicento...może jakbyś sie porzadnie wsłuchał w ten kawałek to byś coś pojął. Hint: Jak jest pokazywane seicento to posłuchaj słów. Hmm... :roll:
no tak, peja rulz... :o
i po co ja sie w ogóle wypowiadam...i tak pewnie tego nie pojmiesz/pojmiecie.
pozdrawiam
karyś

_Music

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 07-07-2005
  • Wiadomości: 7 703
  • Reputacja: 0
POLSKI HIPHOP!!!
« Odpowiedź #405 dnia: Września 06, 2005, 00:24:01 am »
Cytuj
Ktoś tu chyba "delikatnie" nie zrozumiał przekazu tego seicento...


Ahhh- ambitne znaczy się ma być?
ROTFL

No dobra- weź daj tekst, to ocenimy stopień ambitności tego dzieła... przekonaj mnie że jest to coś warte.

Sajmonek

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 18-08-2005
  • Wiadomości: 60
  • Reputacja: 0
POLSKI HIPHOP!!!
« Odpowiedź #406 dnia: Września 06, 2005, 17:48:31 pm »
Hip-Hop to potega ja nie pekam Yo! yo! yo! Dla mnie to polski hip-hop to jest cos nie jak np. DISCO czy jakies tam glowienko  8)

jay jay

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 25-03-2005
  • Wiadomości: 4 740
  • Reputacja: 18
  • Terror of unexpleainable
POLSKI HIPHOP!!!
« Odpowiedź #407 dnia: Września 15, 2005, 15:53:50 pm »
powoli  przekonuje sie do tego typu muzyki .Nielubie natomiast  nadmiernego wulgaryzmu w co poniektorych piosenkach . Denerwuja mnie zespoly , ktore   na sile  chca upodobniac do zachodnich trendow . Zamiast   o samej piosence  zaczynaja myslec  o tym aby jak najlepiej sie zaprzentowac na teledysku(czyt. paniusie z duzym biustem , wypasione furki ,modne ciuch).Przerost formy nad trescia .
''Don't take advice from anyone'' - Robert Altman.


mowafilmowa.wordpress.com
magivanga.wordpress.com
booklips.pl

joseph11

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 25-08-2005
  • Wiadomości: 91
  • Reputacja: 0
POLSKI HIPHOP!!!
« Odpowiedź #408 dnia: Września 16, 2005, 14:24:37 pm »
nie toleruje w hiphopie przechodzenia do stylu disco :evil:  uważam że za swoich czasów najlepiej wymiatał magik :arrow:  obojętnie czy w kalibrze czy w paktofonice
barca rulez!!

Miriam Mirtail

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 29-08-2005
  • Wiadomości: 251
  • Reputacja: 0
POLSKI HIPHOP!!!
« Odpowiedź #409 dnia: Września 17, 2005, 21:21:09 pm »
Najgorsze jest hiphopolo :evil:  :twisted:  :?  Tego się znieść nie da:[ :[:[ Dobrze, że na zachodzie nie ma takiego chłamu jak u nas. Chociaż Magik był naprawdę świetnym raperem.

Aras

  • Pawka Morozow
  • *****
  • Rejestracja: 03-08-2005
  • Wiadomości: 919
  • Reputacja: 1
  • Hige!
POLSKI HIPHOP!!!
« Odpowiedź #410 dnia: Września 19, 2005, 19:59:02 pm »
złe podejście do kultury hh ma prosty powód,w telewizji i w radiu nie słychać Pezeta,WWO,Vienio&Pele,Ostrego i Górala tylko Verbe,18L,Donia i Libera :!:   jak można polubić tą muzyke skoro utożsamia się ją właśnie z takim Liberem a nie np Pono...
Pokaż mi jak spamisz, a powiem Ci jakim jesteś człowiekiem

dziulinho

  • Gość
POLSKI HIPHOP!!!
« Odpowiedź #411 dnia: Września 23, 2005, 16:39:21 pm »
Polski Hip hop to gowno, jest paru fajnych artystow ale ogolnie to jest kicha, a jak przyszly te wszystkie Donia, Lerki, Libery i inne poj**y to juz wogole.
AMerican Rap :D Rulezz :D

Miriam Mirtail

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 29-08-2005
  • Wiadomości: 251
  • Reputacja: 0
POLSKI HIPHOP!!!
« Odpowiedź #412 dnia: Września 25, 2005, 21:33:15 pm »
Brawo! American Rap rules! Uczmy się od nich!

Derek

  • J-23
  • *****
  • Rejestracja: 18-06-2005
  • Wiadomości: 1 480
  • Reputacja: 0
  • Czego nie wiesz?
POLSKI HIPHOP!!!
« Odpowiedź #413 dnia: Września 25, 2005, 21:37:00 pm »
No ale np. O.S.T.R czy kaliber 44 to klasyk ja ich uwielbiam. To ich piostenki powinny leciec w radju a jakiegoś mezo czy innych Doniów.

_Music

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 07-07-2005
  • Wiadomości: 7 703
  • Reputacja: 0
POLSKI HIPHOP!!!
« Odpowiedź #414 dnia: Września 25, 2005, 22:30:19 pm »
Cytuj
Brawo! American Rap rules! Uczmy się od nich!


Od fifti senta?

paprot

  • J-23
  • *****
  • Rejestracja: 11-08-2005
  • Wiadomości: 1 372
  • Reputacja: 0
  • PSN ID: paprotPL
POLSKI HIPHOP!!!
« Odpowiedź #415 dnia: Lipca 23, 2006, 23:21:45 pm »
Cytat: "Derek"
No ale np. O.S.T.R czy kaliber 44 to klasyk ja ich uwielbiam. To ich piostenki powinny leciec w radju a jakiegoś mezo czy innych Doniów.


w dzisiejszych czasacy liczy sie komercja takie shity jak leca na esce to az sie czlowiekowi cos robi prawdziwy rep,hip hop trzeba samemu sobie dobrac znalezc dobre kawalki a taki Ostry czy Kaliber oni sie oglaszac nie musza w radiu jak ktos wie o co chodzi, i tak dojdzie do ich albumow i kawalkow takie ekipy maja swoich wiernych sluchaczy od dawna i wiadomo co sie po takich zespolach spodziewac dobrej i na poziomie muzy

Witos

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 14-12-2005
  • Wiadomości: 102
  • Reputacja: 0
POLSKI HIPHOP!!!
« Odpowiedź #416 dnia: Lipca 23, 2006, 23:51:04 pm »
Łona, Grammatik, sporadydcznie Ostry....nic innego z hh nie słucham.
Matka natura jest suką

Tarniak

  • Gość
POLSKI HIPHOP!!!
« Odpowiedź #417 dnia: Lipca 23, 2006, 23:56:35 pm »
Afrokolektyw - koniecznie sprawdźcie! Łona, Kaliber 44 i tyle.

Mikes

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2005
  • Wiadomości: 7 687
  • Reputacja: 0
  • Ej.
POLSKI HIPHOP!!!
« Odpowiedź #418 dnia: Lipca 24, 2006, 10:09:52 am »
Polski hiphop? hmm..kilka typa udających czarnuchów z łańcuchami na szyi bawiąc się piniedzmi w limuzynie, śpewajacych ile lasek poderwali?

hmm.. to nie dla mnie :mrgreen:

Ogółem polski hiphop to tak żałosne zjawisko że zaraz po prezydencie wstydzę się tego najabrdziej :oops: Jest kilka wyjątków ale to kropla w morzu :/

Tarniak

  • Gość
POLSKI HIPHOP!!!
« Odpowiedź #419 dnia: Lipca 24, 2006, 10:17:44 am »
To jest obecnie tendencja rapu na całym swiecie. Bling-bling i te sprawy, inni artyści działają w szeroko rozumianym podziemiu. Mój kolega ma świra na punkcie undergroundowych nagrań z jułesej to wiem co mówię, a i takie komercyjne szmiry jak Game mają na koncie kilka dobrych mixtape'ów.

Nie mylcie pojęć rap - muzyka, hip-hop - kultura.

kamiiru

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 13-05-2006
  • Wiadomości: 2 791
  • Reputacja: 7
  • PSN ID: kamiiru
POLSKI HIPHOP!!!
« Odpowiedź #420 dnia: Lipca 24, 2006, 10:59:56 am »
Jak dla mnie HH to tylko amerykański, uwielbam 2Paca, Snoopa, Xzibita,  Dr. Dre :D nielubie natomiast 50Centa i nie wiem czemu jak mowa o Gangsta Rapie to akurat wszyscy jego kojarzą ;/

Polski kiedys sluchalem ale bardzo krótko i uwazam ze to porazka. Wszystkie piosenki wydaja mi sie takie same i te bity jeszcze.

Tarniak

  • Gość
POLSKI HIPHOP!!!
« Odpowiedź #421 dnia: Lipca 24, 2006, 11:23:37 am »
Cytat: "Colt"
i nie wiem czemu jak mowa o Gangsta Rapie to akurat wszyscy jego kojarzą ;/

?  :lol: To chyba dzieci w przedziale wiekowym 10-14

kamiiru

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 13-05-2006
  • Wiadomości: 2 791
  • Reputacja: 7
  • PSN ID: kamiiru
POLSKI HIPHOP!!!
« Odpowiedź #422 dnia: Lipca 24, 2006, 11:45:32 am »
Nazywaj to jak chcesz ale taka sytuacja miala miejsca strone temu w tym temacie

Hubi

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-03-2005
  • Wiadomości: 5 104
  • Reputacja: 0
  • Poznasz głupiego po czynach jego.
POLSKI HIPHOP!!!
« Odpowiedź #423 dnia: Lipca 24, 2006, 12:10:22 pm »
Za polskim hip- hopem zabytnio nie przepadam. Naprawde, nieliczne piosenki mi sie podobaja, min. to co spiewa Mezo. O wiele bardziej wole ww. amerykanski rap, a najbardziej francuski hip-hop. To jest cos. Sniper, Forky Family, itp.

Tarniak

  • Gość
POLSKI HIPHOP!!!
« Odpowiedź #424 dnia: Lipca 24, 2006, 12:23:25 pm »
Cytat: "Hubi"
amerykanski rap, a najbardziej francuski hip-hop

Cytat: "Ja"
Nie mylcie pojęć rap - muzyka, hip-hop - kultura.

<ściana>

Persona

  • Gość
POLSKI HIPHOP!!!
« Odpowiedź #425 dnia: Lipca 24, 2006, 12:31:48 pm »
ujawnianie swojej niewiedzy publicznie powinno być karalne - wstyd że żyje w kraju w którym jest to tak bardzo widoczne. to jest naturalna sprawa że są wykonawcy którym poświęca się więcej i mniej czasu.Niemożemy wrzucać wszystkich do jednego worka. Słucham polskiego hh od 9 lat i jestem ZAJEBIśCIE dumny z tego co niektórzy w naszym kraju osiągneli.

fazanaldo

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 11-01-2006
  • Wiadomości: 98
  • Reputacja: 0
POLSKI HIPHOP!!!
« Odpowiedź #426 dnia: Sierpnia 03, 2006, 21:24:29 pm »
eee chciałem dorzucić swoje trzy groszę w tym temacie, ale w sumie nie wiem co mam napisać, ja osobiście słucham Muzyki a czy to jest hh, punk, rock, klasyka to już mnie wali o ile piosenka mi sie podoba, bawi mnie natomiast cała psedo kultura hiphopowa - czyli reprezentujący biedę "artyści" i słuchacze utożsamiający zie z nimi Ja osobiście całe życie mieszkam w bloku w "gettcie :P" nowa huta, ale nie mam ochoty zeby mnie i moją społeczność reprezentowali tacy ludzie (tzn. mający problemy ze skleceniem jakiegoś złożonego zdania). No i tyle ode mnie w tej kwestii :)
DRES GENERATION MEMBER

CrazyFox

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 31-12-2006
  • Wiadomości: 98
  • Reputacja: 0
POLSKI HIPHOP!!!
« Odpowiedź #427 dnia: Stycznia 03, 2007, 21:10:48 pm »
Ja powiem jedno:
Molesta Ewenement :wink:,i juz wszystko wiadomo :)



Aras

  • Pawka Morozow
  • *****
  • Rejestracja: 03-08-2005
  • Wiadomości: 919
  • Reputacja: 1
  • Hige!
POLSKI HIPHOP!!!
« Odpowiedź #428 dnia: Lutego 13, 2007, 14:24:52 pm »
hej łobuzy... kto ze mną czeka na nowe Killaz Group? :> album "Operacja Kocia Karma" to dla mnie główny kąsek w roku 07, zresztą jak wszytsko gdzie słychac Gurala. 'My robimy te manewry tu' :twisted:

podczas WOŚP koncertowali w pzń wraz z Peją, gdzie dane mi było usłyszeć dwa kawąłki z nowego albumu, gniotą nieprzeciętnie
Pokaż mi jak spamisz, a powiem Ci jakim jesteś człowiekiem

_Music

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 07-07-2005
  • Wiadomości: 7 703
  • Reputacja: 0
POLSKI HIPHOP!!!
« Odpowiedź #429 dnia: Lutego 13, 2007, 14:48:21 pm »
Cytuj
Gurala


Tak ma na serio być?  :shock:

Aras

  • Pawka Morozow
  • *****
  • Rejestracja: 03-08-2005
  • Wiadomości: 919
  • Reputacja: 1
  • Hige!
POLSKI HIPHOP!!!
« Odpowiedź #430 dnia: Lutego 13, 2007, 15:59:48 pm »
tak ma serio być.
Pokaż mi jak spamisz, a powiem Ci jakim jesteś człowiekiem

_Music

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 07-07-2005
  • Wiadomości: 7 703
  • Reputacja: 0
POLSKI HIPHOP!!!
« Odpowiedź #431 dnia: Lutego 13, 2007, 16:15:07 pm »
Jestem pod wrażeniem.

Aras

  • Pawka Morozow
  • *****
  • Rejestracja: 03-08-2005
  • Wiadomości: 919
  • Reputacja: 1
  • Hige!
POLSKI HIPHOP!!!
« Odpowiedź #432 dnia: Lutego 13, 2007, 17:36:05 pm »
się nie podnieć :)
Pokaż mi jak spamisz, a powiem Ci jakim jesteś człowiekiem

Solid Snake 1989

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 06-09-2006
  • Wiadomości: 14 782
  • Reputacja: 101
  • Who Dares. Wins
POLSKI HIPHOP!!!
« Odpowiedź #433 dnia: Lutego 14, 2007, 17:22:52 pm »
Cytat: "Colt"
Jak dla mnie HH to tylko amerykański, uwielbam 2Paca

To samo ja

Cytat: "Colt"
nielubie natomiast 50Centa i nie wiem czemu jak mowa o Gangsta Rapie to akurat wszyscy jego kojarzą ;/

Tu też. Z innych wykonawców lubię The Game'a. Pierwsza płyta była super.

Tarniak

  • Gość
POLSKI HIPHOP!!!
« Odpowiedź #434 dnia: Lutego 14, 2007, 23:31:26 pm »
Cytat: "Solid Snake 1989"
Cytat: "Colt"
Jak dla mnie HH to tylko amerykański, uwielbam 2Paca

To samo ja

Cytat: "Colt"
nielubie natomiast 50Centa i nie wiem czemu jak mowa o Gangsta Rapie to akurat wszyscy jego kojarzą ;/

Tu też. Z innych wykonawców lubię The Game'a. Pierwsza płyta była super.

Dla większości 2pac jest taki och i ach, bo nikogo innego nie znają :D. A jest setka bardizej zajebistych (i to nie kwestia preferencji tylko uświadomienia :)).

Solid Snake 1989

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 06-09-2006
  • Wiadomości: 14 782
  • Reputacja: 101
  • Who Dares. Wins
POLSKI HIPHOP!!!
« Odpowiedź #435 dnia: Lutego 15, 2007, 19:58:07 pm »
Cytat: "Tarniak"
Dla większości 2pac jest taki och i ach, bo nikogo innego nie znają

Ja 2paca lubię za to że rapował z sensem. A nie jak np 50cent o cukierkach i głupotach.

Tarniak

  • Gość
POLSKI HIPHOP!!!
« Odpowiedź #436 dnia: Lutego 15, 2007, 20:35:36 pm »
Cytat: "Solid Snake 1989"

Ja 2paca lubię za to że rapował z sensem. A nie jak np 50cent o cukierkach i głupotach

To jest tak typowe, ze aż nudne. W dobie internetu powinno się wiedzę nabywać, a tu najprostsze kontrasty jak zwykle... Jeszcze Dre, SNoop, G-Unit i Ice-Cube i mamy tematykę 3/4 każdego tematu o rapie na "nie-tematycznym" forum...

Dwa świetne kawałki, które ostatnio znalazłem.
Miuosh - Cały Śląsk
Ania Sool - Łap Ten diss ("moje bity są tłustsze niż twoje włosy" :])

grami

  • Pawka Morozow
  • *****
  • Rejestracja: 08-11-2007
  • Wiadomości: 972
  • Reputacja: 0
Odp: POLSKI HIPHOP!!!
« Odpowiedź #437 dnia: Lipca 16, 2008, 18:17:27 pm »
Postanowiłem reaktywować temat, bo wyszło parę płytek o których chyba waro zamienić pare słów.

Polski hiphop? hmm..kilka typa udających czarnuchów z łańcuchami na szyi bawiąc się piniedzmi w limuzynie, śpewajacych ile lasek poderwali?

hmm.. to nie dla mnie :mrgreen:

Ogółem polski hiphop to tak żałosne zjawisko że zaraz po prezydencie wstydzę się tego najabrdziej :oops: Jest kilka wyjątków ale to kropla w morzu :/

Hehe...uwielbiam ludzi, którzy krytykują jak to powiedziałeś pewne "zjawiska", a pojęcia o nich nie mają żadnego. I to ignoranctwo jest żałosne, a nie Polski rap. Jeżeli mogę to pozwole sobie ciebie uświadomić, że polski rap daleki jest od tego, co prezentują czarnuchy zza oceanu, nie noszą łańcuchów, nie kozaczą, i nie zarabiają na rapie takich wymiernych korzyści żeby mogli pokazywać pliki papierków z wizerunkiem Jagiełły. Polscy raperzy trzymają się raczej od takich wzorców z daleka (poza nie licznymi przykładami). I nie chcę mi się w tym miejscu podawać tobie przykładów, bo musiałbym wymienić prawie całą polską scene hip hopową, posłuchaj sobie może ---> , a może zrozumiesz. Faktycznie, ci którzy bardziej pomyśleli (jak np. główny założyciel prosto - sokół) , mają z tego większe bądź mniejsze profity, które na pewno zą wyższe niż średnia krajowa, jednak mimo wszystko i oni nie zarabiają tych pieniędzy z muzyki, a z koncertów i ubrań markowanych przez ich firmy. Tak czy inaczej i oni nie biegają jak czarnuchy po gettach świecąc po oczach łańcuchami wielkości XXL. Mniejsza już z kasą.
Osobiście wychowałem się na polskim rapie, jako baaardzo młody szczyl (krótko po czasach gdy zdjeli mi pieluszki i powędrowałem do przedszkola) pierwszy raz usłyszałem pierwszą płyte liroya i nagłego ataku spawacza (wstyd nie wstyd, nie było większego wyboru), niedługo po tym do moich rąk wpadła pierwsza molesta skandal, później pamiętam jak siedziałem do 2, czy 3 w nocy bo na kanale...kurde nie pamiętam jakim już w tym momencie, w każdym bądź razie żadnym ze znanych, puszczali pierwsze teledyski hip hopowe, i to właśnie tam pierwszy raz zobaczyłem magika w "+ i -". Nim się obejrzałem zakochałem się w tej muzyce, kocham bity, kocham dobre rymy i najważniejsze jest to, że ta muzyka o czymś mówi, nie jest o "dupie marynie, czy setnym tekstem o tym, że zakochałem się w marzence" jak powiedział kiedyś volt w "blokersach". Teraz już oczywiście nie słucham tylko polskiego HH, bo praktycznie słucham wszystkich gatunków muzycznych (a przynajmniej tych najlepszych z danego gatunku muzycznego). Przejdźmy teraz już do 2008, bo warto, polski rap na prawdę się rozwinął, i spokojnie można powiedzieć, że dorósł do światowego poziomu. Ostatni projekt sokoła i pona (TPWC) chyba każdy zna, nowa płytka ostrego ("ja tu tylko sprzątam" - ), nowa epka łona (), powrót molesty ewenement (nowy kawałek z wigorem jak ktoś nie słyszał --> ) itd. dobitnie pokazują, że polski rap nie stoi w miejscu. I dobrze, ja tam zawszę będę popierał dobre projekty, czy to jest rap, rock, punk (mam kumpli z na prawdę niezłej kapeli punkowej, kto wie może już ich kiedyś słyszeliście :wink:) czy cokolwiek innego. Popieram dobrą muzykę :twisted:.

_Music

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 07-07-2005
  • Wiadomości: 7 703
  • Reputacja: 0
Odp: POLSKI HIPHOP!!!
« Odpowiedź #438 dnia: Lipca 17, 2008, 13:15:25 pm »
Cytuj
nie zarabiają na rapie takich wymiernych korzyści żeby mogli pokazywać pliki papierków z wizerunkiem Jagiełły. Polscy raperzy trzymają się raczej od takich wzorców z daleka (poza nie licznymi przykładami)

Nie zarabiają nie dlatego że nie chcą, ale dlatego że z takiego sapania do mikrofonu niewiele im płacą i tyle. Myślisz że taki bodzio elo 400Wat nie skorzytsałby z okazji jakich koncertów, za które dostałby grubą forsę i by powiedział "nie, bo to zdradza moje ideały"?.

Dobra, mniejsza z tym, bo znowu kłótnia wyjdzie- nigdy nie zaakceptuję hh jako coś dobrego. Mam po prostu alergię kiedy słyszę coś takiego.

b.szym

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 15-06-2007
  • Wiadomości: 1 264
  • Reputacja: 1
Odp: POLSKI HIPHOP!!!
« Odpowiedź #439 dnia: Lipca 17, 2008, 14:45:50 pm »
Cytuj
nie zarabiają na rapie takich wymiernych korzyści żeby mogli pokazywać pliki papierków z wizerunkiem Jagiełły. Polscy raperzy trzymają się raczej od takich wzorców z daleka (poza nie licznymi przykładami)

Nie zarabiają nie dlatego że nie chcą, ale dlatego że z takiego sapania do mikrofonu niewiele im płacą i tyle. Myślisz że taki bodzio elo 400Wat nie skorzytsałby z okazji jakich koncertów, za które dostałby grubą forsę i by powiedział "nie, bo to zdradza moje ideały"?.

Dobra, mniejsza z tym, bo znowu kłótnia wyjdzie- nigdy nie zaakceptuję hh jako coś dobrego. Mam po prostu alergię kiedy słyszę coś takiego.
Jedyny punkt w którym się z Tobą zgadzam.