Autor Wątek: To jest okropne!!!!! This must be stopped!!!!  (Przeczytany 22430 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

electronic_punk

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 15-05-2004
  • Wiadomości: 732
  • Reputacja: 0
To jest okropne!!!!! This must be stopped!!!!
« dnia: Marca 19, 2005, 17:39:39 pm »
Wchodźcie na to i pospisujcie się. Na jednej ze stron znalazłem także filmik pokazujący "polowanie" na foki. Jedno słowo podsumowania - ohyda...  :cry:  :cry:  :cry:  :cry:  :cry:  :cry:  :cry:  :cry:  :cry:  :cry:  :cry:  :cry: One są takie małe, niewinne, śliczne... Mają słodkie pyszczki... I co z tego...  :cry:  :cry:  :cry:  :cry:

http://empatia.pl/str.php?dz=3&id=315

mrpiki

  • Tajny współpracownik
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 895
  • Reputacja: 0
To jest okropne!!!!! This must be stopped!!!!
« Odpowiedź #1 dnia: Marca 19, 2005, 17:40:41 pm »
miazga, zamykaj bo to nawet smieszne nie jest

Listen you fuckers, you screwheads, here's a man who would not take it anymore.

Tarniak

  • Gość
To jest okropne!!!!! This must be stopped!!!!
« Odpowiedź #2 dnia: Marca 19, 2005, 17:43:14 pm »
Piki, staryy śmeiszny jesteś. Nie widzę w tym nic złego, żeby istniał taki topic.

Humulus

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 27-04-2004
  • Wiadomości: 295
  • Reputacja: 1
To jest okropne!!!!! This must be stopped!!!!
« Odpowiedź #3 dnia: Marca 19, 2005, 17:51:48 pm »
Tych morderców fok bym chętnie zmacał kijaszkiem :twisted: .
"Lose yourself in a jungle of ambient sound" - CoLD SToRAGE "Canada"

electronic_punk

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 15-05-2004
  • Wiadomości: 732
  • Reputacja: 0
To jest okropne!!!!! This must be stopped!!!!
« Odpowiedź #4 dnia: Marca 19, 2005, 17:55:13 pm »
A ja trzasnął jakimś grubym kijem po łbie. Tak samo, jak oni to robią. Tak bym to zrobił, żeby ich mózgi rozbryzgiwały się na wszystkie strony.

lesiu

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 17-01-2004
  • Wiadomości: 104
  • Reputacja: 0
To jest okropne!!!!! This must be stopped!!!!
« Odpowiedź #5 dnia: Marca 19, 2005, 18:44:34 pm »
Ja bym chętnie podpisał bo krew mie zalewa na coś takiego  inawet nie chce oglądać tego filmu ale, co to jest Zip code ?

LapTop

  • Gość
To jest okropne!!!!! This must be stopped!!!!
« Odpowiedź #6 dnia: Marca 19, 2005, 18:56:17 pm »
Popieram  :evil:  :evil:   Wypatroszył bym z c***i j*****h s******i  :cry:
K***y j****e w d**e kopane:!::!::!: :!::!::!: :!::!::!: :!::!::!:

electronic_punk

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 15-05-2004
  • Wiadomości: 732
  • Reputacja: 0
To jest okropne!!!!! This must be stopped!!!!
« Odpowiedź #7 dnia: Marca 19, 2005, 19:09:21 pm »
Zip/Postal Code to chyba coś w stylu naszego kodu poczty, np. 07-200 to kod poczty wyszkowskiej. Nie jestem pewien, w każdym razie ja tak wpisałem. I wszystko jest ok, mój głos został przesłany, dostałem potwierdzenie na maila. Filmik pokazuje prawdziwość tych nieludzkich czynów... Mimo wszystko, warto zobaczyć, jak zły może być człowiek...

Ako

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 15-07-2004
  • Wiadomości: 2 652
  • Reputacja: 1
To jest okropne!!!!! This must be stopped!!!!
« Odpowiedź #8 dnia: Marca 19, 2005, 19:10:58 pm »
Pedały!!!! szkoda słów... :evil:  :evil:  :evil: tez bym takiego złapał i jakims kijkiem w łep strzelił. Ale ci ludzie zapewne robią to dla kasy. Jest powiedzenie zadna praca nie chanbi, ta chanbi jak h*j, wolał bym doły kopac.

Renshu Clan

Renshu Clan Ako, UFO, Gawlisz, Zgieru, Gutek, Filo, Mysza, Tsubasa, Sheva, Luki_k

kun

  • chujek
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 6 880
  • Reputacja: 80
To jest okropne!!!!! This must be stopped!!!!
« Odpowiedź #9 dnia: Marca 19, 2005, 19:13:36 pm »
... zamknijmy zatem rzeźnie w Polsce i na świecie, zakażmy polowania na morskie ssaki przez japońskich wielorybników, zdelegalizujmy masowy chów świń i kur przez wielkie koncerny ... sprawmy, żeby słońce pojawiało się na zachodzie, a znikało na wschodzie ... takie akcje nie robią nic, poza lansowaniem ich pomysłodawców ...

Krzych Ayanami

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2004
  • Wiadomości: 1 261
  • Reputacja: 2
To jest okropne!!!!! This must be stopped!!!!
« Odpowiedź #10 dnia: Marca 19, 2005, 19:32:36 pm »
Ta, jasne... Te małe, niewinne, śliczne foczki są mordowane w brutarny sposób, i w ogóle...
Nie powiem, że jest mi przykro, bo tak nie jest, ale jak dla mnie to szczyt hipokryzji. Jak na filmie pokazuje się okrucieństwo to oczywiście wszystkim jest żal. Z miejsca miękną serca i chce się wyrazić jhakie to jest okrutne.

Ale, czy możesz mi powiedzieć djprodigy, że jesteś wegerianinem? Bo jeśli nie - to ile zwierząt ląduje codziennie u ciebie na tależu?

Jakoś mi się wydaje, że tutaj doskonale sprawdza się powiedzenie: czego oczy nie widzą, tego sercu nie żal. Mnóstwo zwierząt zabija się bez przerwy, żeby nas wyżywić, i jakoś prawie nikogo to nie rusza.

Picartio

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 30-12-2004
  • Wiadomości: 262
  • Reputacja: 0
To jest okropne!!!!! This must be stopped!!!!
« Odpowiedź #11 dnia: Marca 19, 2005, 19:36:33 pm »
Ludzie są potworami, to wiadomo od wieków... Zdjęcia naprawdę okropne... Ale jakoś nikt się nie przejmie Irakijczykami  :?

electronic_punk

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 15-05-2004
  • Wiadomości: 732
  • Reputacja: 0
To jest okropne!!!!! This must be stopped!!!!
« Odpowiedź #12 dnia: Marca 19, 2005, 19:42:04 pm »
No wiesz kun... Sprawa jest dla mnie taka. Nie jestem wegetarianinem i jadam mięso, które oczywiście pozyskiwane jest ze zwierząt. Wszelkie świnie, krowy, kury trzeba najpierw zabić. Na pewno jednak istnieją sposoby, które pozwalają na szybką i niemal bezbolesną śmierć zwierzęcia. Tylko że zapewne np. naszemu rządowi nie będzie się chciało zapłacić za tego typu sposoby (bo na pewno swoje kosztują), tłumacząc się brakiem pieniędzy. I takich sposobów powinno się używać we wszelkiego typu zakładach, w których odbywa się ubój zwierząt.
Inną sprawą jest także, że foki służą do rzeczy absolutnie niepotrzebnych. No bo czy naprawdę jakieś ekskluzywne futerko jest konieczne do przeżycia?? Nie może być coś innego, ekologiczniejszego?? Może być. No a kurczaki, krowy itp. stanowią przecież pożywienie dla ludzi. Sam ten fakt jest już czymś, co daje do myślenia.
Nie wykluczam tego, że mógłbym być wegetarianinem. Tylko że nie wiem, czy stać by mnie było na to - przecież taka dieta odpowiednio kosztuje, muszę zastąpić składniki zawarte w mięsie składnikami znajdującymi się w roślinach. Patrząc z dłuższej perspektywy, koszta mogłyby być naprawdę spore.
Zabijanie zwierząt tylko dlatego, że jakimś nadzianym paniusiom podobają się futerka, zabijanie dla kasy w tak okrutny sposób, doprowadzanie tym samym do stopniowego wyniszczenia danego gatunku jest tylko oznaką głupoty. Oraz nieludzkich uczuć. Bo tylko ludzie potrafią być nieludzcy.

Tarniak

  • Gość
To jest okropne!!!!! This must be stopped!!!!
« Odpowiedź #13 dnia: Marca 19, 2005, 19:42:59 pm »
Krzychu, wcinasz foczki? O ile wiem to na świnie się nie poluje, ale ja jestem z południa...

kun

  • chujek
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 6 880
  • Reputacja: 80
To jest okropne!!!!! This must be stopped!!!!
« Odpowiedź #14 dnia: Marca 19, 2005, 19:44:30 pm »
Cytat: "Picartio"
Ludzie są potworami, to wiadomo od wieków... Zdjęcia naprawdę okropne... Ale jakoś nikt się nie przejmie Irakijczykami  :?


Irakijczykami?? Ty wyjdź z domu i zobacz ilu żebraków na ulicach Twego miasta. Miast ratować rodaków, funduje ję nam "nowe" F 16 i zagraniczne krucjaty w obronie miłości, pokoju i wolności ...

blancjaone

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 10-12-2004
  • Wiadomości: 2 946
  • Reputacja: 1
To jest okropne!!!!! This must be stopped!!!!
« Odpowiedź #15 dnia: Marca 19, 2005, 19:45:36 pm »
Jak tak sie patrzy na to, to krew czlowieka zalewa  :x
Wiadomo, ze nie da sie wszystkiego zorganizowac tak, aby zwierzeta nie ginely, ale powinno sie to odbywac w humanitarnych warunkach, o to Krzych chodzi.
Druga sprawa to fakt, ze fok nie jesz :| podobnie jak norek, lisow itd.
Sa One zabijane ze wzgledu na jakies chore zachcianki ludzi, na jakies pieprzone futro itp.
Najgorsze jest to, ze praktycznie nic na to nie poradzisz. Jedynym wyjsciem z takiej sytuacji, jest spadek popytu na takie produkty, ale do tego potrzebna byla by zmiana mentalnosci ludzi.

Tarniak

  • Gość
To jest okropne!!!!! This must be stopped!!!!
« Odpowiedź #16 dnia: Marca 19, 2005, 19:49:34 pm »
Cytat: "kun"
Cytat: "Picartio"
Ludzie są potworami, to wiadomo od wieków... Zdjęcia naprawdę okropne... Ale jakoś nikt się nie przejmie Irakijczykami  :?


Irakijczykami?? Ty wyjdź z domu i zobacz ilu żebraków na ulicach Twego miasta. Miast ratować rodaków, funduje ję nam "nowe" F 16 i zagraniczne krucjaty w obronie miłości, pokoju i wolności ...

A tu sie zgodzę. Dają na Irak, na Tsunami, a w Polsce dzieci nie mają co jeść, bo dofinansowanie w szkołach to farsa. Nie mają w czym chodzić na zimę, a w domach dziecka nie mają na ogrzewanie, bo wszyscy sms'ują na tsunami. Fajnie, że pomagamy, ale na Boga, niech pomaga Ameryka z nadwyżką budżetową, a nie Polska gdzie prezydent to głowa szajki :/ (tak BTW tu piję do zeznań Wieczerzaka).

electronic_punk

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 15-05-2004
  • Wiadomości: 732
  • Reputacja: 0
To jest okropne!!!!! This must be stopped!!!!
« Odpowiedź #17 dnia: Marca 19, 2005, 19:54:58 pm »
No ja też się tutaj zgodzę. Pomoc jest ważna, ale faktycznie, niech najpierw w państwie zaprowadzi się ład i porządek. Niech to będzie główny priorytet. No ale wiecie, to taka propaganda organizowana za każdym razem przez władze wyższe: Polska to taki bogaty kraj, pieniędzy mamy jak lodu, niech reszta świata patrzy, jak pomagamy innym, przecież nas stać jest na pokrycie strat 10 takich tsunami.

blancjaone

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 10-12-2004
  • Wiadomości: 2 946
  • Reputacja: 1
To jest okropne!!!!! This must be stopped!!!!
« Odpowiedź #18 dnia: Marca 19, 2005, 20:03:05 pm »
Poza tym ludzie zwyczajnie wiecej daja na jakies spektakularne tragedie.
To tsunami to wielki show, zarabianie jakis cwelow na ludzkiej tragedii.
Oprocz tego Polacy gina w Iraku za rope, ale jest dobrze. W koncu bush ( celowo z malej litery  8) ) na paru konferencjach wymienil Polske jako sojusznika USA. Ciekawe czy nasz prezydent dostal wzwodu...

kun

  • chujek
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 6 880
  • Reputacja: 80
To jest okropne!!!!! This must be stopped!!!!
« Odpowiedź #19 dnia: Marca 19, 2005, 20:04:21 pm »
ja także jestem absolutnym przeciwnikiem takich potworności, jakie można zobaczyc na ww. zdjęciach i filmie. za każdym razem gdy mam nieszczęście oglądać je, czuję jak mimowolnie zaciskają mi się pięści. niestety akcje takie jak ta wyżej nie mają racji bytu. wiecie, światem rządzi pieniądz i dopuki ktoś będzie zdolny zarobić na tym choć dolara, doputy takie masakry będa miały miejsce. rządy tego świata skarzone są utajoną hipokryzją ............

szczurek

  • ZMP-owiec
  • ****
  • Rejestracja: 09-11-2003
  • Wiadomości: 328
  • Reputacja: 0
To jest okropne!!!!! This must be stopped!!!!
« Odpowiedź #20 dnia: Marca 19, 2005, 21:25:03 pm »
Cytuj
... zamknijmy zatem rzeźnie w Polsce i na świecie, zakażmy polowania na morskie ssaki przez japońskich wielorybników, zdelegalizujmy masowy chów świń i kur przez wielkie koncerny ... sprawmy, żeby słońce pojawiało się na zachodzie, a znikało na wschodzie ... takie akcje nie robią nic, poza lansowaniem ich pomysłodawców ...


omfg az mnie krew zalewa jak czytam takie bzdury kur#wa
Tu nie chodzi o to, że je zabijają. No trudno tak musi być, ale jakimi medotami to robią, widziałeś? Bo myśle, że nie i dlatego tak cfaniakujesz. Otóż tak: pałą w łeb [nawet 3 miesieczna foke] a pozniej na zywca sciagaja z niej futro, fajnie?

Widzialem artykul w Uwadze, podpisalem dwie petycje, wyslalem meila do ambasady.

kun

  • chujek
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 6 880
  • Reputacja: 80
To jest okropne!!!!! This must be stopped!!!!
« Odpowiedź #21 dnia: Marca 19, 2005, 21:47:13 pm »
teraz rewolucjonisto (cwaniaczku :D ), przeczytaj posta dokładnie nad  twoim. teraz oddychaj, powoli, to zmniejszy ciśnienie krwi w Twym organizmie i zapobiegnie wylewowi. wiedz, że nie raz widziałem śmierć zwierzaka na własne oczy ... wiem co to znaczy ...

szczurek

  • ZMP-owiec
  • ****
  • Rejestracja: 09-11-2003
  • Wiadomości: 328
  • Reputacja: 0
To jest okropne!!!!! This must be stopped!!!!
« Odpowiedź #22 dnia: Marca 19, 2005, 23:28:19 pm »
hmm i dlatego, ze pieniadz rzadzi swiatem ty nie masz zamiaru nic podpisywac? Nic tylko pogratulowac, jesli siedzialbys na modemie to bym zrozumial, ale jesli ktos ma stalke i nie chce podpisac jednej podupconej petycji "bo to i tak nic nie zmieni" to .....

JimDeGriz

  • Proletariusz
  • *****
  • Rejestracja: 26-11-2003
  • Wiadomości: 413
  • Reputacja: 0
To jest okropne!!!!! This must be stopped!!!!
« Odpowiedź #23 dnia: Marca 20, 2005, 00:20:02 am »
Okrucieństwo nie potrzebne i nie do opisania  :cry:

Walker

  • Pontifex Maximus
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 14-07-2004
  • Wiadomości: 2 158
  • Reputacja: 0
To jest okropne!!!!! This must be stopped!!!!
« Odpowiedź #24 dnia: Marca 20, 2005, 00:25:24 am »
Gdyby chociaz robili to dla miesa to co innego, kazdy kto oglada filmy przyrodnicze to wie ze zwierzeta jak sie zabijaja to czesto zjadaja sie zywcem, ale zwierzeta nigdy nie zabijaja dla przyjemnosci futer i innych takich i to czyni je lepszymi od tych zaje%$ch malp ludzi :evil:  :evil: , po co taka cholota wogole powstala to ja nie wiem....normalnie mam ochote rozwalic cale to cholerstwo bo nic dobrego z nas nie ma :twisted:

Krzych Ayanami

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2004
  • Wiadomości: 1 261
  • Reputacja: 2
To jest okropne!!!!! This must be stopped!!!!
« Odpowiedź #25 dnia: Marca 20, 2005, 00:39:56 am »
Cytuj
Wiadomo, ze nie da sie wszystkiego zorganizowac tak, aby zwierzeta nie ginely, ale powinno sie to odbywac w humanitarnych warunkach, o to Krzych chodzi.


Doprawdy?

Wiesz, dla mnie całe to gadanie, to powoływanie się na humanitaryzm, i tak dalej jest po prostu śmieszne. To takie udawanie, że jeżeli zwierze zginie w jeden sposób, to wtedy będzie to coś okropnego. Tylko, że całą tą moralnośc na pokaz można potłuc bo jest gówno warta. No bo przepraszam bardzo - jeżeli tematem jest "w jaki sposób zamordować" , a nie "czy zabijanie jest słuszne czy nie", to jest to zwyczajna żenada. Bo w tym, że zwierze zginie nie ma nic złego. Zakłada się i tak zginać musi. Ale żeby odstawić przedstawienie "jacy to my ludzie jesteśmy lepsi od zwierząt" (które nie zastanawiaja się nad tym czy są okrutune czy nie, tylko robią to co muszą), to się dorabia filozofię "jak zabić, zeby zabić, ale jak najdelikatniej". Bo pomiędzy śmiercią, a śmiercią jest różnica jak jasna cholera. Dla zwierzęcia skutek zawsze będzie taki sam. Ale po kilku tysiacach lat wynajdywania coraz skuteczniejszych metod i środków mordowania pokazuje się "możemy to zabić na dziesiątki różnych sposób, ale jak już chcemy to tak, żeby nie cierpiało"  :twisted:  :twisted:  :twisted:  :twisted:

Jak się nazywało coś podobnego? Moralnoć Kalego? Jak dla nas zabijają i my nic o tym nie wiemy, to sprawa nam zwisa, ale jak tylko zoibaczymy coś w telewizji czy gdzie indziej, to z marszu stajemy się obrońcami humanitarnych wartości?

blancjaone

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 10-12-2004
  • Wiadomości: 2 946
  • Reputacja: 1
To jest okropne!!!!! This must be stopped!!!!
« Odpowiedź #26 dnia: Marca 20, 2005, 01:21:10 am »
Wiesz, gdyby kazdy byl tak obojetny jak Ty, zadne akcje nie dawalyby skutku. Czasem nawet z pozoru bezsensowne dzialania, daja nieoczekiwane efekty.
Jesli Ty mialbys zginac, wolalbys smiercia bezbolesna, czy moze jak te foki ? A moze nie ma roznicy, przeciez efekt jest ten sam...

electronic_punk

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 15-05-2004
  • Wiadomości: 732
  • Reputacja: 0
To jest okropne!!!!! This must be stopped!!!!
« Odpowiedź #27 dnia: Marca 20, 2005, 08:43:05 am »
Krzychu według mnie masz jakieś przekoślawione spojrzenie na to wszystko, no ale to szczegół. Słuchaj, jakby nie było żadnych organizacji walczacych o to, aby nie zabijać zwierząt, to na świecie byłaby jedna wielka rzeźnia. Tutaj liczy się każde zwierzęce istnienie. A może dzięki tym kilku ankietom uratujemy kilka foczek??
Bez przesady, ale na pewno wolałbym umrzeć w ciągu ułamka sekund, czy może np. zasnąć "na zawsze", niż umierać przez stopniowe rozwalanie mózgu, powolne krojenie mnie na pół czy ściąganie skóry żywcem!!! No bez przesady.
Póki nie zmieni się mentalność ludzka, to faktycznie niestety tego typu procedery będą się odbywać na skalę globalną. Można tu wspomnieć także np. o nieludzkich testach przeprowadzanych na zwierzętach przez firmy kosmetyczne, farmaceutyczne itp. To wszystko, co wyprawia ze zwierzętami człowiek, jest naprawdę straszne...

Von Zay

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 02-06-2004
  • Wiadomości: 741
  • Reputacja: 0
To jest okropne!!!!! This must be stopped!!!!
« Odpowiedź #28 dnia: Marca 20, 2005, 09:15:39 am »
Ej no co wy? Skóry z foczek nie lubicie? To co mają, czekać jak ze starości wyzdychają, kiedy biedni ludzie nie mają w co się ubrać? W końcu to szata z człowieka czyni człowieka... Troche kultury.

electronic_punk

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 15-05-2004
  • Wiadomości: 732
  • Reputacja: 0
To jest okropne!!!!! This must be stopped!!!!
« Odpowiedź #29 dnia: Marca 20, 2005, 09:19:04 am »
No tak... Ironia dobrym sposobem jest... Tutaj ciężko w inny sposób wyrażać swoje zdanie... Niestety.

V-Jurek

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 12-03-2005
  • Wiadomości: 45
  • Reputacja: 0
To jest okropne!!!!! This must be stopped!!!!
« Odpowiedź #30 dnia: Marca 20, 2005, 13:06:38 pm »
Cytuj
Ale, czy możesz mi powiedzieć djprodigy, że jesteś wegerianinem? Bo jeśli nie - to ile zwierząt ląduje codziennie u ciebie na tależu?


Tu sie Krzychu mylisz, bo wszystkie zwierzete które laduja u nas na talerzach, to nie są gatunki zagrożone wyginęciem, w przeciwieństwie do fok.
The world needs only one Big Boss

kun

  • chujek
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 6 880
  • Reputacja: 80
To jest okropne!!!!! This must be stopped!!!!
« Odpowiedź #31 dnia: Marca 20, 2005, 17:15:13 pm »
wiecie jaka jest prawda o polskich "obrońcach moralności itp"?
 zazwyczaj wzruszają się widząc głodnego kotka, lecz spluwają przez lewe ramię na widok zaniedbanego żebraka ...

Ninja

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 11-06-2004
  • Wiadomości: 106
  • Reputacja: 0
To jest okropne!!!!! This must be stopped!!!!
« Odpowiedź #32 dnia: Marca 21, 2005, 13:45:16 pm »
Moze glupie pytanie dla niektorych , to jest oczywiscie nielegalne ? Pytam , bo chociaz wydaje mi sie ze jest to nie legalne,  ale jak widze , ze nikt sobie nie moze z tym poradzic o kilku nastu lat , to pytam . Wiec pozyskiwanie futra w ten sposob jest legalne czy nie ?

Zeby to zmniejszyc , rzad musial by zakazac sprzedawania odziezy z futrem , czyli tym samym nikt nie kupuje do sklepu takiej odziezy , traca na tym ci co sie zajmuja sie "zdobywaniem" tych futer . No ale J.LO wyciagnie Master Card Gold  i znajdzie sie jakis oszolom . Skoro pol swiata sie tak lituje nad foczkami , to niech wybuduja tam jakas baze czy cos w tym stylu , zatrudnia ekipe ktora bedzie tego pilnowac !?
Pozatym KUN podsumowal , podsumowujac , ladnie te foczki wygladaja i dla tego nad nimi sie tak litujemy , o sloniach w indiach juz nikt nie mowi , nie mowiac o rescie zwierzat . Foczka ktora ma 2 tyg ,jest sdlodka i ladnie wyglada - tyle . Pozatym nie wkladajmy tych koles do pieca od razu , nie wiadomo , moze jeden z drugim pracowal kiedys we firmie "Lodo łamacz SP.Z.O.O  Ale spolka sie rozjechala i ma dom i rodzine na utrzymaniu , nie ma kasy aby opuscic canade i musi robic to co robi . Tych fok przeciez nikt nie zabija dla zabawy , oni to robia dla pieniedzy . Takie cos mozna wywnioskowa jedynie rozmawiajac z ktorym pajacem z tego filmu .
Kto wie , moze gdyby Hitler wygral wojne , dzisiaj bysmy zyli w lepszym swiecie , bez geji lesbijek , i idiotow w iraku i innych mulzumanow ;)

P.S
Co do Tsunami i sms macie racje :D  W polse syf, zolnierze lataja na migu z 76 , a rzad wypycha naszych do Iraku . Najlepsze , ze za wyslanie SMS o tresci Azja , Panstwo Polskie bralo % Vat  :lol:

electronic_punk

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 15-05-2004
  • Wiadomości: 732
  • Reputacja: 0
To jest okropne!!!!! This must be stopped!!!!
« Odpowiedź #33 dnia: Marca 23, 2005, 09:31:22 am »
Ninja, to jest "legalne", przecież to zabijanie fok jest na mocy rządu Kanady.

Dobra, ale nikt mi nie powie, że głodowanie jest straszniejsze od np. obdzierania skóry na żywca...

kun

  • chujek
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 6 880
  • Reputacja: 80
To jest okropne!!!!! This must be stopped!!!!
« Odpowiedź #34 dnia: Marca 23, 2005, 12:01:28 pm »
a ile ostatnio zanotowano przypadków obdarcia ze skóry wśród ludzi??
 głodem przymierają za to całe kraje ... gdyby opieka społeczna działała sprawnie (w naszym kraju), bez wątpienia po ulicach chodziło by mniej sfrustrowanych, więc i agresywnych ludzi ... niestety, miast zadbać o ludzi stawia się kolejne pomniki ...

Palli

  • Budowniczy socjalizmu
  • *****
  • Rejestracja: 26-10-2003
  • Wiadomości: 680
  • Reputacja: 0
To jest okropne!!!!! This must be stopped!!!!
« Odpowiedź #35 dnia: Marca 23, 2005, 12:10:28 pm »
Albo leczy dzieci z Iraku  :?

"Palli is indeed a highly mathematical language, surpassing even Hebrew and Sanskrit in this aspect."

kun

  • chujek
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 6 880
  • Reputacja: 80
To jest okropne!!!!! This must be stopped!!!!
« Odpowiedź #36 dnia: Marca 23, 2005, 12:46:07 pm »
to się nazywa propaganda ... a naiwniacy wierzą

electronic_punk

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 15-05-2004
  • Wiadomości: 732
  • Reputacja: 0
To jest okropne!!!!! This must be stopped!!!!
« Odpowiedź #37 dnia: Marca 23, 2005, 12:50:38 pm »
No zgadza sie to jest propaganda.

Kun o jakie obdarcia ze skóry wśród ludzi Ci chodzi??

kun

  • chujek
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 6 880
  • Reputacja: 80
To jest okropne!!!!! This must be stopped!!!!
« Odpowiedź #38 dnia: Marca 23, 2005, 12:54:01 pm »
zapytałeś co jest straszniejsze: obdarcie żywcem ze skóry czy głód, tom ci odpowiedział

electronic_punk

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 15-05-2004
  • Wiadomości: 732
  • Reputacja: 0
To jest okropne!!!!! This must be stopped!!!!
« Odpowiedź #39 dnia: Marca 23, 2005, 13:02:51 pm »
Aha sorki, po prostu tutaj można było dwuznacznie to zrozumieć. Ja zrozumiałem w ten drugi, nieodpowiedni sposób akurat.

No fakt, głodem przymierają całe kraje, Afryka to już w ogóle tragedia. Ale zwróć uwage na przyczynę tego wszystkiego: europejskie potęgi kolonialne doprowadziły Afrykę w dużej mierze do takiego stanu.

Ja po prostu w tym topicu zwróciłem po prostu uwagę na absolutnie NIEKONIECZNE zabijanie zwierząt... Bo różnica między tym, że ktoś głoduje, bo taka jest sytuacja w państwie i nie ma przez to kasy ta osoba, a tym, że ktoś sobie zabija w bestialski sposób zwierzęta dla zachcianki, jest jednak kolosalna.