Autor Wątek: To jest okropne!!!!! This must be stopped!!!!  (Przeczytany 22431 razy)

0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.

Tarniak

  • Gość
To jest okropne!!!!! This must be stopped!!!!
« Odpowiedź #80 dnia: Maja 08, 2005, 21:44:56 pm »
Cytat: "Pbo"
Ooo, a nie mówiłem...

Dobra, a więc tak nie popieram tego (zabijania) ale do k**** na świecie są naprawdę Większe (progdigy spokój  :twisted: ! ) problemy...

A o zamknięciu to dalej myślę że trzeba to zrobić, bo zaraz się pojawi temat "Ważne to okrucieństwo" a w środku, że psy szamają u dżapanów. Dobra ale nic więcej bo djprodigy mnie zakatuje :D. Pokój bracia :D

Ehh, napisałem w tym temacie o psach w hAmeryce, żeby nie spamować i nie zakładać nowego, skoro jest już o okrucieństwie wobec zwierząt. Jeśli dla Ciebie wycinanie psom strun głosowych tylko dlatego, żeby nie szczekały, jest czymś normalnym to...a co ja się będę produkował.

Player01

  • Gość
To jest okropne!!!!! This must be stopped!!!!
« Odpowiedź #81 dnia: Maja 08, 2005, 22:45:35 pm »
Jak dobrze moc sie wypowiedziec na taki okrutny temat.
Wiec, bijcie mnie lub nie, mysle ze zabijanie fok w Kanadzie jest dla nich czyms normalnym, tak jak dla nas zabijanie goleb... ekhm, dzikow np.
U nich jest to bardziej masowe poniewaz maja wiecej zwierzat. Jak pokazuja w TV rzeznie albo chlodnie z martwymi krowami to tez tak panikujecie?
Poza tym, wydaje mi sie ze lepiej ubijac zwierze w glowe i ogluszyc, niz np. strzelac w brzuch. Watpie zeby oni obdzierali te foki ze skory na zywca.
Generalnie okrucienstwo danego czynu zalezy od tego z ktorej strony na niego patrzymy i od tego czy sie nad nim zastanawiamy. Nie zastanawiam sie nad ubitym prosiakiem ktorego teraz mam w kanapce, nie mysle o tym jak obdzieraja krowe ze skory, tylko po to zebym mogl nosic kurtke, nie obchodzi mnie to ze na nogach mam skarpetki, przez ktore ogolona zostala mala, bezbronna owieczka, get it? Rozumiem ze te zdjecia budza w was nadhumanitarne reakcje, ale w rzeczywistosci nie jest to az tak straszne.
Co do drugiej akcji (tej z psami) to jest dopiero okrutne, po pierwsze: psy musza z tym zyc, po drugie: po co komu pies ktory nie szczeka? Chore spoleczenstwo.
Moze poruszmy jeszcze temat jedzenia niedzwiedzich lap? Albo "tanczacych" niedzwiedzi?
Niektore czyny sa okrutne na pozor, prawdziwe okrucienstwo polega na robieniu czegos zlego bez znaczacego celu.

Ako

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 15-07-2004
  • Wiadomości: 2 652
  • Reputacja: 1
To jest okropne!!!!! This must be stopped!!!!
« Odpowiedź #82 dnia: Maja 08, 2005, 22:57:08 pm »
Cytat: "Player01"
Watpie zeby oni obdzierali te foki ze skory na zywca.

To cię zdziwie, foki są obierane na zywca (chyba ze po uderzeniu zemdleje, czy umrze), widziałem filmiki jak foki się męczyły, bo BYŁY BEZ SKÓRY, wyobraz sobie jak by np. ciebie ktos obrał ze skóry i byś jeszcze zył. Rozumiem ze zwirzeta są zabijane w okół, jak kurczaki czy krowy, ale bez przesady! Katowac ich kijami po głowie i obierac ze skory na zywca!?!?!?!?

Renshu Clan

Renshu Clan Ako, UFO, Gawlisz, Zgieru, Gutek, Filo, Mysza, Tsubasa, Sheva, Luki_k

Player01

  • Gość
To jest okropne!!!!! This must be stopped!!!!
« Odpowiedź #83 dnia: Maja 08, 2005, 23:46:37 pm »
Ale one sa ogluszone - rozumiesz? Przyjmujesz granata na klate i jak sie ockniesz to jestes bez ciuchow.
U nas tluka lisy dla futra, a u nich foki, nic wielkiego w tym nie widze. Ze sie mecza? Pomyslcie sobie jakby sie mecza gdy atakuje je orka i odgryza im pletwe, taka foka nie moze plywac i niedosc ze krwawi to jeszcze idzie na dno i sie topi po ilus tam minutach - to jest dopiero meczarnia. Zreszta, jak juz pisalem kazdy patrzy na to inaczej, jedni widza tylko martwe foki, a ja widze miesko i cieple ubrania.

Ako

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 15-07-2004
  • Wiadomości: 2 652
  • Reputacja: 1
To jest okropne!!!!! This must be stopped!!!!
« Odpowiedź #84 dnia: Maja 09, 2005, 00:12:35 am »
Te foki normalnie sie poruszały i chodzily bez skóry. Trzymam sie tego ze to jest okropne. No i co ze odgryzie im ktos pletwe? skoro to nie jest tak wielka liczba ofiar jak ta teraz.

Renshu Clan

Renshu Clan Ako, UFO, Gawlisz, Zgieru, Gutek, Filo, Mysza, Tsubasa, Sheva, Luki_k

electronic_punk

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 15-05-2004
  • Wiadomości: 732
  • Reputacja: 0
To jest okropne!!!!! This must be stopped!!!!
« Odpowiedź #85 dnia: Maja 09, 2005, 19:07:08 pm »
Player, a co ma do tutaj ta Twoja owieczka??? Chyba owieczkę się ogoli i futro odrośnie no nie?????????? To jest chyba co innego nie sądzisz?? Więc po co to wsadziłeś jako Twój argument??

Poza tym Ako mądrze mówisz: jeśli zwierzęta zabijają zwierzęta, to przynajmniej dlatego, bo są głodne i muszą coś zjeść, a także ma to za zadanie regulację liczby osobników w populacji, czyli nie ma tylu ofiar, co po masakrze wykonanej przez kłusowników z Kanady... I nie robią tego dla kasy jak człowiek (foki m.in.)

Player01

  • Gość
To jest okropne!!!!! This must be stopped!!!!
« Odpowiedź #86 dnia: Maja 09, 2005, 21:43:23 pm »
Myslisz ze takiej ogolonej owcy przyjemnie biega sie po wietrznych stepach?
Ja mysle ze nie.
A co do tych zwierzat zabijajacych zwierzeta- system potrzeb u czlowieka jest duzo bardziej rozbudowany. Te foki, ze tak napisze, nie marnuja sie. Prawdopodobne, ze po rzezi wrzucaja je do wody dla innych zwierzat do jedzenia, lub sprzedaja eskimosa.

Ako

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 15-07-2004
  • Wiadomości: 2 652
  • Reputacja: 1
To jest okropne!!!!! This must be stopped!!!!
« Odpowiedź #87 dnia: Maja 09, 2005, 21:51:30 pm »
Nie wazne czy pozniej te foki są jakos wykorzystywane. No przynajmniej mi chodzi o to w jaki sposób je zabijają, a głównie o to ze obierają ich ze skóry na zywca. No ale taka natura, człowiek jest wyzej niz zwierzeta :)

a kto wie, moze kiedys to zwierzeta beda panowac nad ludzmi i kiedy do kanady wpakują foki i ludzi będą po główach walić i obierac ze skóry na zywca, a potem ich mięso jakoś wykorzystają :wink:

Renshu Clan

Renshu Clan Ako, UFO, Gawlisz, Zgieru, Gutek, Filo, Mysza, Tsubasa, Sheva, Luki_k

WooKIE

  • Proletariusz
  • *****
  • Rejestracja: 13-05-2004
  • Wiadomości: 372
  • Reputacja: 0
To jest okropne!!!!! This must be stopped!!!!
« Odpowiedź #88 dnia: Maja 09, 2005, 22:49:52 pm »
Obejmuje strone Ako. Tłumaczyć nie będę, postulaty te same. To są ludzie :?: Taaa....

Player01

  • Gość
To jest okropne!!!!! This must be stopped!!!!
« Odpowiedź #89 dnia: Maja 09, 2005, 23:02:04 pm »
Ako- wykorzystales tajemny argument :wink: ("jak ty bys byl taka mrowka to ciekawe co bys powiedzial").
Mimo wszystko, nadal wydaje mi sie ze te foki, po ciosie w glowe, sa w pelni swiadome tego co sie dzieje i doswiadczaja wszystkich bodzcow.

lupinator

  • Gość
To jest okropne!!!!! This must be stopped!!!!
« Odpowiedź #90 dnia: Maja 09, 2005, 23:23:08 pm »
Ja tez słyszałem duzo razy jak te foczki żywe bez skóry się budziły i uwazam to za okropność. Moją karą na takich ch*ji jest zrobienie kombinezonu ochronnego przed rekinami ale tylko do pasa. Więc takiego zbója powinno się ubrać w takowy kombinezon i uniemozlić mu ruch ale pozwolić oddychać, następnie wzucić go do klatki z rekinem ale takim nie odrazu wielkim tylko takim zeby go gryzł i torturował przez jakieś pare godzinek ale tlko od pasa w dół aby mu pogryzł "wiecie co :twisted: " i całe nogi. Następnie ledwo żywego ale do odratowania wyciągnąć z wody i posypać mu rany solą zostawiając tak na 30 minut. Po tym czasie odratować go i jako inwalide zostawić samego sobie na środku oceanu z zapasami jedzenia na pół miesiąca  :twisted:  :twisted: oj taka kara mi wyszła jak dla Hitlera  :twisted:  ale macie przepis przynajmniej co zrobić z kumplem co gry nie oddaje  :twisted:  :wink:

Krupier

  • Gość
To jest okropne!!!!! This must be stopped!!!!
« Odpowiedź #91 dnia: Maja 09, 2005, 23:36:28 pm »
Taaak. Khem, nie wiem jak zacząć, dosyć ciężko mi.

Biedny Kanadyjczyk muszący wyżywić rodzinę pozuje do zdjęcia na tle pięknego zimowego krajobrazu
Kolejny ubogi mieszkaniec Kanady. Zdjęcie aparatem cyfrowym zrobił mu jego uboższy kolega
Na mnie nie patrzcie, ja nie tutejszy
Tak będzie lepiej, bo po co się pieprzyć w jakieś formy znieczulenia

Dobra więcej komentował nie będę. Moje zdanie? Cóż, nie wystarczy się urodzić by być człowiekiem, ot co. Ja wiem, że ktoś musi zginąć by ktoś musiał przeżyć. Okej matka natura jest okrutna w świecie zwierząt, śmierć jest tam na porządku dziennym. Problem w tym, że ta śmierć jest potrzebna by inny gatunek mógł przeżyć. No tak, człowiek nie przeżyje bez naturalnego futra :/ Że co? Że człowiek nie przeżyje bez pieniędzy i dlatego zabija? No fakt, wiele ludzi żyje bez pieniędzy. Człowiek nie przeżyje godnie bez pieniędzy? A co to znaczy godnie? Człowiek tym się różni od zwierzęcia, że w pewnych kwestiach nie kieruje się instynktem lecz rozumem. A na rozum składa się coś takiego jak moralność lub z religijnego punktu widzenia sumienie. U tych panów owych czynników nie stwierdzono chyba. Nie miałbym nic do tego, jeśli zwierzęta te były zabijane w sposób inny niż pokazują to zdjęcia [ czyt. zgodny ze standardami wielkiej jedynej słusznej i nieomylnej unii europejskiej <ironia> ]. Nie miałbym również nic do tego gdyby prócz tego ich śmierć zapewniała człowiekowi podstawowe formy przeżycia [ czyt. pokarm ]. Z tego co wiem to fok się nie konsumuje. Foka to poza tym zwierze dość zagrożone z tego co wiem... No cóż gdzieś na wschodzie jedzą psy. A niech jedzą, ich kultura, byle by nie zabijali ich dla futra i własnego widzimisię.
Co kraj to obczyaj, ktoś by nas zabił za to, że krowy jemy. No cóż.
Trochę chaotyczny post. Muszę się przespać. Ogółem - zabijanie zwierząt dla pokarmu [ zależy jakich i w jaki sposób oczywiście jakby się jakiś inteligent nie domyślił ] - tak, zabijanie dla futra/sportu/zabawy - fak of.
Dobranoc.

Von Zay

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 02-06-2004
  • Wiadomości: 741
  • Reputacja: 0
To jest okropne!!!!! This must be stopped!!!!
« Odpowiedź #92 dnia: Maja 10, 2005, 14:50:40 pm »
Cytat: "Krupier"
Ogółem - zabijanie zwierząt dla pokarmu [ zależy jakich i w jaki sposób oczywiście jakby się jakiś inteligent nie domyślił ] - tak, zabijanie dla futra/sportu/zabawy - fak of.
Dobranoc.

No dobra, ale jak już zabiję tego, dajmy na to, prosiaka dla pokarmu, to co mam skórę wyrzucić? Przecież z tego taka świetna skórzana kurtka na motor by była...

Player01

  • Gość
To jest okropne!!!!! This must be stopped!!!!
« Odpowiedź #93 dnia: Maja 10, 2005, 15:00:01 pm »
Krupier- uderzenie kijem w glowe, jest takim wlasnie znieczuleniem.
Stawiam te czyny na rowni z ubijaniem trzody chlewnej. Jak sie ubija prosiaka to tez trzeba mu najpierw przywalic w glowe w celu ogluszenia, a pozniej sie mu odcina glowe. Rozumiem ze zwierzeta z futerkiem to co innego, ale zabijanie zwierzat bez wzgledu na to czy sa to konie, psy, foki czy krowy jest okrutne- jednak przynosi czlowiekowi profity.

WooKIE

  • Proletariusz
  • *****
  • Rejestracja: 13-05-2004
  • Wiadomości: 372
  • Reputacja: 0
To jest okropne!!!!! This must be stopped!!!!
« Odpowiedź #94 dnia: Maja 10, 2005, 15:21:09 pm »
Cytat: "Wudi"
uderzenie kijem w glowe, jest takim wlasnie znieczuleniem.

Dawaj, ja Cie tak p ... kijem. Przecież to tylko znieczulenie.

Ako

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 15-07-2004
  • Wiadomości: 2 652
  • Reputacja: 1
To jest okropne!!!!! This must be stopped!!!!
« Odpowiedź #95 dnia: Maja 10, 2005, 15:48:06 pm »
Cytat: "Player01"
Krupier- uderzenie kijem w glowe, jest takim wlasnie znieczuleniem.
Stawiam te czyny na rowni z ubijaniem trzody chlewnej. Jak sie ubija prosiaka to tez trzeba mu najpierw przywalic w glowe w celu ogluszenia, a pozniej sie mu odcina glowe. Rozumiem ze zwierzeta z futerkiem to co innego, ale zabijanie zwierzat bez wzgledu na to czy sa to konie, psy, foki czy krowy jest okrutne- jednak przynosi czlowiekowi profity.


loooooooooool :lol:
dobre player, masz rację. Oni uderzają w glowe z mysla o foczkach zeby ich znieczulić. Nie no jak mozna tak myslec :lol:
Oni ich walą po głowach zeby foczki nie uciekały i nie mogly sie ruszac, przeciez zadko która umrze po tych uderzeniach. No masakra, player myslal ze oni ich walą dla znieczulenia, smiech na sali... -_-

ESIT: sorka, za duzo tych lolów przeciez sie z ciebie nie smieje. Tak tylko napisałem zebys zrozumiał.

Renshu Clan

Renshu Clan Ako, UFO, Gawlisz, Zgieru, Gutek, Filo, Mysza, Tsubasa, Sheva, Luki_k

Tarniak

  • Gość
To jest okropne!!!!! This must be stopped!!!!
« Odpowiedź #96 dnia: Maja 10, 2005, 16:06:20 pm »
Cytat: "WooKIE"
Cytat: "Wudi"
uderzenie kijem w glowe, jest takim wlasnie znieczuleniem.

Dawaj, ja Cie tak pierdolne kijem. Przecież to tylko znieczulenie.

Hehe, WooKIE to było genialne i chyba Wudi dosadnie zrozumiał WAZUP. :wink:

electronic_punk

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 15-05-2004
  • Wiadomości: 732
  • Reputacja: 0
To jest okropne!!!!! This must be stopped!!!!
« Odpowiedź #97 dnia: Maja 10, 2005, 16:47:22 pm »
Cytat: "WooKIE"
Cytat: "Wudi"
uderzenie kijem w glowe, jest takim wlasnie znieczuleniem.

Dawaj, ja Cie tak pierdolne kijem. Przecież to tylko znieczulenie.


WoiKIE, Ty pierwszy. Ja go potem pierdolne kijem z kolcem na końcu. Przecież to tylko znieczulenie.

lupinator

  • Gość
To jest okropne!!!!! This must be stopped!!!!
« Odpowiedź #98 dnia: Maja 10, 2005, 17:11:31 pm »
Cytat: "djprodigy"


WoiKIE, Ty pierwszy. Ja go potem pierdolne kijem z kolcem na końcu. Przecież to tylko znieczulenie.



no kolec to co innego ;)

electronic_punk

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 15-05-2004
  • Wiadomości: 732
  • Reputacja: 0
To jest okropne!!!!! This must be stopped!!!!
« Odpowiedź #99 dnia: Maja 10, 2005, 17:17:54 pm »
Cytat: "lupinator"
Cytat: "djprodigy"


WoiKIE, Ty pierwszy. Ja go potem pierdolne kijem z kolcem na końcu. Przecież to tylko znieczulenie.



no kolec to co innego ;)


No to zobacz co jest na końcu kija na którymś zdjęciu...

lupinator

  • Gość
To jest okropne!!!!! This must be stopped!!!!
« Odpowiedź #100 dnia: Maja 10, 2005, 17:22:02 pm »
tak widzie ale dlaczego ten poj*b i totalny ch*j trzyma ten kolec nie w strone foczki?
Nie zebym chciał inaczej ale po co mu ten kolec?
moze ja się zamachnoł to się pierd***oł nim w łeb? [fajnie by było ;)]

WooKIE

  • Proletariusz
  • *****
  • Rejestracja: 13-05-2004
  • Wiadomości: 372
  • Reputacja: 0
To jest okropne!!!!! This must be stopped!!!!
« Odpowiedź #101 dnia: Maja 10, 2005, 17:23:32 pm »
Na filmach napier**lają kolcami.

lupinator

  • Gość
To jest okropne!!!!! This must be stopped!!!!
« Odpowiedź #102 dnia: Maja 10, 2005, 17:27:33 pm »
Cytat: "WooKIE"
Na filmach .



niestety filmy są nie na moje nerwy [odrazu bym zadzwonił do animalsów i im nakur*ił że nic z tym nie zrobili ;)]

Player01

  • Gość
To jest okropne!!!!! This must be stopped!!!!
« Odpowiedź #103 dnia: Maja 10, 2005, 19:00:49 pm »
Ja to w ten sposob odebralem, jak kupuje karpia w markecie to tez go najpierw pretem w glowe wala zeby stracil swiadomosc. Zreszta to wszystko jest niewazne, nie bede juz nic pisal bo mnie WooKie z tym kijem scignie.
Jednak jesli tak bardzo was to rusza- to nie zryjcie miesa, nie noscie bawelny, skor i futer- na tym wszystkim cierpia biedne zwierzeta. Idac dalej nie powinniscie tez pic mleka, sprobujcie tak kolezanke wydoic to ciekawe jak sie bedzie czula.

kun

  • chujek
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 6 880
  • Reputacja: 80
To jest okropne!!!!! This must be stopped!!!!
« Odpowiedź #104 dnia: Maja 10, 2005, 19:12:45 pm »
...
 jedźcie do Etiopii i zakażcie im żreć upolowanej w sposób
 drastyczny chabaniny. zobaczymy jak zareagują cierpiący
 na opuchliznę głodową wieśniacy ...

FAX

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 26-05-2004
  • Wiadomości: 1 282
  • Reputacja: 0
  • Easy Rider
To jest okropne!!!!! This must be stopped!!!!
« Odpowiedź #105 dnia: Maja 10, 2005, 19:15:00 pm »
Czy w tym dziale też musicie p ...  :?:  :!:

Ako

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 15-07-2004
  • Wiadomości: 2 652
  • Reputacja: 1
To jest okropne!!!!! This must be stopped!!!!
« Odpowiedź #106 dnia: Maja 10, 2005, 21:03:11 pm »
Cytat: "Player01"
Ja to w ten sposob odebralem, jak kupuje karpia w markecie to tez go najpierw pretem w glowe wala zeby stracil swiadomosc. Zreszta to wszystko jest niewazne, nie bede juz nic pisal bo mnie WooKie z tym kijem scignie.
Jednak jesli tak bardzo was to rusza- to nie zryjcie miesa, nie noscie bawelny, skor i futer- na tym wszystkim cierpia biedne zwierzeta. Idac dalej nie powinniscie tez pic mleka, sprobujcie tak kolezanke wydoic to ciekawe jak sie bedzie czula.

sory ze tak cie nazwe, ale jestes tępy (jesli chodzi o ten temat). Naprawde niechce mi sie pisac 100 razy tego samego jesli to do ciebie nie dochodzi, ale ok ostatni raz moge napisać...
Chodzi nam w jaki sposób to robią, mogliby znalesc lepsze rozwiazanie niz uderzenie kijem w głowe, tylko i wyłącznie w celu unieruchomienia foki i zdzieranie jej za skury na "żywca". Moze tak by inne sposoby? wiadomo ze zle ze tyle zwierzat ginie na swiecie, ale jesli te foczki mają juz umierac, to przynajmniej chciałbym zeby to sie działo w inny sposób. Niewiem, jakas kulka ze srutu w łep, uspienie, czy jakies inne "wiele" szybsze i skuteczniejsze sposoby.
Mam nadzieje ze juz do ciebie dotarło co ciągle przekazuje...
Ja nie zaprzestane jesc miesa i nosic skarpetek. Peace

Renshu Clan

Renshu Clan Ako, UFO, Gawlisz, Zgieru, Gutek, Filo, Mysza, Tsubasa, Sheva, Luki_k

electronic_punk

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 15-05-2004
  • Wiadomości: 732
  • Reputacja: 0
To jest okropne!!!!! This must be stopped!!!!
« Odpowiedź #107 dnia: Maja 10, 2005, 21:35:12 pm »
Ako: 100% racji. Uśpienie byłoby chyba najlepszym rozwiązaniem: dostają zastrzyk, zapadają w sen, płynnie przechodzą w stronę śmierci, zasypiają na zawsze... Nie wiem jak to jest, ale mimo wszystko na pewno cierpienie jest co najmniej o 300% mniejsze...

Player01

  • Gość
To jest okropne!!!!! This must be stopped!!!!
« Odpowiedź #108 dnia: Maja 10, 2005, 23:37:43 pm »
Ako nie wiem, moze to ty jestes tepy, ale:
a) rozumiem ze chodzilo ci o bardziej humanitarne sposoby zabijania
b) chodzi mi o to, ze mniejszym zlem jest mocne uderzenie w g lowe, niz na przyklad w korpus.
Wszystko do mnie dotarlo i nie chce sie sprzeczac bo kazdy ma swoj punkt widzenia (a w tym przypadku ja i kun mamy swoje, a wy macie ten sam).
Pokazaliby wam zdeptanego weza to tez byscie pewnie mieli jakies zarzuty do depczacego, ale mama wola na obiadek to sie nie zastanawiacie nad cierpieniem swini.

vivi

  • ZMP-owiec
  • ****
  • Rejestracja: 03-12-2004
  • Wiadomości: 330
  • Reputacja: 1
To jest okropne!!!!! This must be stopped!!!!
« Odpowiedź #109 dnia: Maja 11, 2005, 01:36:55 am »
moje zdanie jest takie:
oczywiscie sam fakt zabijania w tak bestialski sposob jest zly. niehumanitarny to za duzo powiedziane, niehumanitarne bylo masowe zabijanie zydow. Latwo nam mowic o sposobie zabijania kiedy mamy wszystko pod dostatkiem i nie glodujemy. Nie znamy sytuacji tamtych ludzi, bo nie wiem czy wszyscy mowiliby o bardziej ludzkim sposobie zabijania gdyby przymierali glodem.

Widzialem co ludzie moga zrobic kiedy nie maja co jesc i pewnie wiekszosc z nas gdyby byla w takiej sytuacji i wpadlaby nam w lapy taka foczka to nawet bez kija bysmy sobie dali rade.

Czlowiek to zwierze (podobno), w dodatku drapieznik (najgorszy z drapieznikow dodam) a w naturze drapieznika jest zbijanie wiec w sumie z biologicznego pkt widzenia te sceny sa uzasadnione
-kekika mikataka??
-its your servant .... mine mastah ....

Casper

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 23-01-2005
  • Wiadomości: 848
  • Reputacja: 0
  • I love secret agents
To jest okropne!!!!! This must be stopped!!!!
« Odpowiedź #110 dnia: Maja 11, 2005, 09:01:31 am »
No tak, ale wszystko nie może sprowadzać się do tego, że skoro człowiek z biologicznego punktu widzenia jest drapieżnikiem, to może bez żadnych skrupułów zabijać zwięrzęta przy pomocy kija z wbitym na końcu gwoździem i zostawiać je jeszcze poźniej same, by powoli skonały. Ale rozumiem Cie vivi doskonale i wiem o co Ci chodziło.

Krupier

  • Gość
To jest okropne!!!!! This must be stopped!!!!
« Odpowiedź #111 dnia: Maja 11, 2005, 11:49:30 am »
Co to jest humanitarne zabijanie tak btw? Wiecie, że na dłuższą metę takie stwierdzenie nie istnieje, a przynajmniej jest sprzeczne. Tak jak wierzący nie praktykujący. Wszystko można porównać do prostego przykładu - pracownik niepracujący :>

Trusio

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2003
  • Wiadomości: 2 124
  • Reputacja: 3
  • Dr Trusio
To jest okropne!!!!! This must be stopped!!!!
« Odpowiedź #112 dnia: Maja 11, 2005, 12:20:30 pm »
Jestem tolerancyjny w stosunku do zabijania w dwóch przypadkach:

- być zaspokoić głód i przeżyć
- zabić w obronie siebie i swich bliskich i niewinnych ludzi

Każdy inny przypadek jest aktem zwykłego bestialstwa.  :?

Nie mnie o tym sądzić, ale chcecie tego czy nie, na świecie są ludzie nadający się tylko do odstrzału... :?
GT: Trusio

vivi

  • ZMP-owiec
  • ****
  • Rejestracja: 03-12-2004
  • Wiadomości: 330
  • Reputacja: 1
To jest okropne!!!!! This must be stopped!!!!
« Odpowiedź #113 dnia: Maja 11, 2005, 15:14:19 pm »
Cytat: "Krupier"
Co to jest humanitarne zabijanie tak btw? Wiecie, że na dłuższą metę takie stwierdzenie nie istnieje, a przynajmniej jest sprzeczne. Tak jak wierzący nie praktykujący. Wszystko można porównać do prostego przykładu - pracownik niepracujący :>


humanitarne to takie ktore nie pozwoli przeciwnikowi badz ofierze meczyc sie w nadmierny sposob. Nie wiem jak ty, ale jesli o mnie chodzi to wolalbym dostac kulke w leb niz byc przez 2 tyg torturowanym i zdechnac w meczarniach obdarty ze skory z powyrywanymi konczynami itp.
-kekika mikataka??
-its your servant .... mine mastah ....

Krupier

  • Gość
To jest okropne!!!!! This must be stopped!!!!
« Odpowiedź #114 dnia: Maja 11, 2005, 17:21:18 pm »
Ale humanitarny tzn. ludzki. A czy zabijanie [ jakiekolwiek ] jest ludzkie? Oczywiście, że nie. Oczywiście to tylko teroretyzowanie, ale chcę Wam pokazać, że stwierdzenie "humanitarne zabijanie" jest nielogiczne :P

vivi

  • ZMP-owiec
  • ****
  • Rejestracja: 03-12-2004
  • Wiadomości: 330
  • Reputacja: 1
To jest okropne!!!!! This must be stopped!!!!
« Odpowiedź #115 dnia: Maja 11, 2005, 18:08:04 pm »
zabijanie dla zdobycia pozywiania lub jak juz wspomnial Trusio w obronie wlasnej imo jest ludzkie.
-kekika mikataka??
-its your servant .... mine mastah ....

Player01

  • Gość
To jest okropne!!!!! This must be stopped!!!!
« Odpowiedź #116 dnia: Maja 11, 2005, 18:24:23 pm »
Zabijanie w celu zdobycia pozywienia jest iscie zwierzeca cecha, zabijanie w celu zdobycia ubran, tlusczu itp. jest cecha iscie ludzka.

electronic_punk

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 15-05-2004
  • Wiadomości: 732
  • Reputacja: 0
To jest okropne!!!!! This must be stopped!!!!
« Odpowiedź #117 dnia: Maja 11, 2005, 19:00:00 pm »
Raczej "ludzką" albo pseudo-ludzką...

Krupier

  • Gość
To jest okropne!!!!! This must be stopped!!!!
« Odpowiedź #118 dnia: Maja 11, 2005, 20:09:05 pm »
Cytat: "Player01"
Zabijanie w celu zdobycia pozywienia jest iscie zwierzeca cecha, zabijanie w celu zdobycia ubran, tlusczu itp. jest cecha iscie ludzka.


To cecha iście człowieka, ale nie ludzka, nie mylmy pojęć.

Player01

  • Gość
To jest okropne!!!!! This must be stopped!!!!
« Odpowiedź #119 dnia: Maja 11, 2005, 22:06:12 pm »
Ludzka to przymiotnik stworzony od slowa ludzie, jeden czlowiek- wielu ludzi.
Gdyby ludzie nie zabijali dla futer to by nas tutaj dzisiaj nie bylo, lub mieszkalibysmy w jaskiniach.