Autor Wątek: To jest okropne!!!!! This must be stopped!!!!  (Przeczytany 22435 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

kun

  • chujek
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 6 880
  • Reputacja: 80
To jest okropne!!!!! This must be stopped!!!!
« Odpowiedź #40 dnia: Marca 23, 2005, 14:04:43 pm »
rozumiem to i jak najbardziej popieram twój tok myślenia, takie bestialstwo jest absolutnie nieuzasadnione i nie potrzebne, ale cóż, pieniądz posiadł już dusze zbyt wielu ludzi, z tej drogi nie ma już powrotu ...

Krzych Ayanami

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2004
  • Wiadomości: 1 261
  • Reputacja: 2
To jest okropne!!!!! This must be stopped!!!!
« Odpowiedź #41 dnia: Marca 23, 2005, 16:29:37 pm »
Cytuj
Tu sie Krzychu mylisz, bo wszystkie zwierzete które laduja u nas na talerzach, to nie są gatunki zagrożone wyginęciem, w przeciwieństwie do fok.


 :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:
Genialne. Innymi słowy jakby foczek było kilka milionów to bez względu na to jakby je oporządzano - w ogóle nie byłaby to kwestia godna uwagi. W końcu co by to było - pare w tą czy w tą? Po co się przejmować?

Po za tym pamiętałbym o tym, że w większości przypadków ludzie nie mordują zwierząt, ani nie chodują narkotyków dla swoich próżnych zachcianek, tylko dlatego, ponieważ w ten sposób mogą utrzymać swoich bliskich. Mają za co wysłać dzieci do szkoły, opłacić służbę zdrowia i przedewszystkim kupić coś do jedzenia. Ale rzecz jasna "biedne foczki" są znacznie ważniejsze od ludzi, którzy dzięki takim działaniom mają co wrzucić do garnka.

A i z tego co się orientuje, to większość gwiazd nie może sobie pozwolić na takie zakupy, bo opinia publiczna by ich obgryzła do kości.

Cytuj
Ale zwróć uwage na przyczynę tego wszystkiego: europejskie potęgi kolonialne doprowadziły Afrykę w dużej mierze do takiego stanu.


Zwróć uwagę, że w wielu przypadkach, dopuki istniały potęgi kolonialne, doputy w poszczególnych państwach panował spokój. Dopiero wtedy, kiedy poszczególne kolonie uzyskały niepodległość wszystko się posypało i do włądzy doszli psychopaci, ze skłonnościami do otaczania się bogactwem, kiedy ich lud umierał z głodu.

kun

  • chujek
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 6 880
  • Reputacja: 80
To jest okropne!!!!! This must be stopped!!!!
« Odpowiedź #42 dnia: Marca 23, 2005, 16:47:40 pm »
to normalna kolej rzeczy, po prostu każdy ustrój musi przejść swoistą ewolucję. podobnie jest z religiami naszego świata. niegdyś najbardziej wojowniczy byli chrześcijanie. teraz przyszedł czas na bunt muzułmanów. to wszystko minie z czasem ... ale my już tego nie zobaczymy ...

electronic_punk

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 15-05-2004
  • Wiadomości: 732
  • Reputacja: 0
To jest okropne!!!!! This must be stopped!!!!
« Odpowiedź #43 dnia: Marca 23, 2005, 16:57:44 pm »
Dziwny sposób myślenia masz Krzychu. To czy Ty byś np. poszedł zarżnął w męczarniach z 5 psów dla 20 złotych?? Dziękuję, wolałbym głodować niż hańbić rasę ludzką, jako oprawców dla kasy. W końcu nie można traktować człowieka jako istotę, która panuje nad wszystkim. Zwierzęta to też stworzenia żywe.
I jeszcze jedno. Uważasz, że państwa, które były pod panowaniem potęg kolonijnych, miały się dobrze?? Przecież wiadomo, że były one najeżdżane dla kasy (jak widać temat ten ciągle się powtarza), ciemiężone, aby tylko jak najwięcej kasy z nich wyciągnać i wykorzystać dla swoich zysków. Nie mów mi, że ludzie, którzy żyli w takim państwie mieli dobrze.

kun

  • chujek
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 6 880
  • Reputacja: 80
To jest okropne!!!!! This must be stopped!!!!
« Odpowiedź #44 dnia: Marca 23, 2005, 17:28:44 pm »
Cytat: "djprodigy"
Dziwny sposób myślenia masz Krzychu. To czy Ty byś np. poszedł zarżnął w męczarniach z 5 psów dla 20 złotych?? Dziękuję, wolałbym głodować niż hańbić rasę ludzką, jako oprawców dla kasy. W końcu nie można traktować człowieka jako istotę, która panuje nad wszystkim. Zwierzęta to też stworzenia żywe.


spróbuj głodować przez jakiś czas ... zobaczymy co przyjdzie ci pierwsze na myśl po tygodniu "na wodzie" ... niedawno, podczas pobytu w szpitalu zmuszony byłem obchodzić się bez jedzenia niemal przez cztery dni. to zdarzenie pozwoliło mi bardziej wczuć się w sytuację człowieka, który przez miesiące niedojada. fakt, ja spędzałem te kilka dni w "komfortowych" warunkach zapewnianych przez służbę zdrowia, ale mimo wszystko poznałem co to GŁÓD ...

Krzych Ayanami

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2004
  • Wiadomości: 1 261
  • Reputacja: 2
To jest okropne!!!!! This must be stopped!!!!
« Odpowiedź #45 dnia: Marca 23, 2005, 18:10:41 pm »
Gdyby był od tego zależało, czy będę miał pieniądze niezbędne dla moich bliskich - to zrobiłbym to w taki sposób jaki wymagałyby ode mnie okoliczności. Okrutny, mniej okrutny - bez znaczenia.

A co do kolonializmu...
Och jasne... Te najechane kraje miały tak potworny los... Tylko wytłumacz mi jak to jest, że byłe kraje kolonialne mogą się mieć całkiem nieźle - jak to na przykład jest w Kanadzie, Australii, Indiach? Jak to jest, że żydzi i muzułmanie potrafili lepiej lub gorzej żyć w Palestynie, a stan pernamentenej  wojny powstał po utworzeniu państwa Izrael i odejściu brytyjczyków?

To co państwa kolonialne miały do zaoferowania terytoriom zależnym zalezało od tego jaki miały styl rządów. W jaki sposób funkcjonowały. Czy eksploatowały kolonie? Oczywiście. Czy utrzymywały, bądź starały utrzymać pokój w podbitych krajach? Tak, ponieważ dzięki temu pilnowały u siebie porządku. Kolonializm oznacza spójną na danym terenie administrację, jeden język, którym można się wszędzie proozumieć i armię, która pilnuje porządku na danym terenie - a trzeba pamiętać, że przy wszystkich konfliktach w pierwszej kolejności giną najsłabsi i najubożsi.

Ale czasami coś może pójść nie tak - w końcu nie wszystkie państwa postkolonialne wyszły na swoje. I wiesz... Jakoś wolałbym żyć w okupowanym kraju, gdzie mógłbym zdobyć wykształcenie i jakąś pozycje społeczną, gdzie moja rodzina byłaby stosunkowo bezpieczna i mogła liczyć na sprawne sądownictwo - niż w niepodległym państwie targanym wojną domową, gdzie żyłbym w kartonie za 1$ dziennie, bo akurat sobie rządzący musiał wybudować wille... I gdzie nie miałbym pewności czy w trakcie snu mnie ktoś nie zaszlachtuje dla koszuli, za którą kupiiłby coś do jedzenia, w miejscu gdzie żone by rozstrzeli, córkę zgwałcili i zabraliby do wojskowego burdelu, a synowi odrąbali ręce, żeby przypadkiem nie chwycił za broń...

Ale może jestem jakiś dziwny i dla ciebie najważaniejsze jest życie w wolnym kraju - nawet takim, gdzie mordy, gwałty czy złodziejstwo jest normą.

szczurek

  • ZMP-owiec
  • ****
  • Rejestracja: 09-11-2003
  • Wiadomości: 328
  • Reputacja: 0
To jest okropne!!!!! This must be stopped!!!!
« Odpowiedź #46 dnia: Marca 23, 2005, 18:30:33 pm »
Enjoy! [dla osob o slabych nerwach: uwaga]
http://empatia.pl/galeria_zdj/314/12.jpg

LapTop

  • Gość
To jest okropne!!!!! This must be stopped!!!!
« Odpowiedź #47 dnia: Marca 23, 2005, 19:12:20 pm »
Cytat: "szczurek"
Enjoy! [dla osob o slabych nerwach: uwaga]
http://empatia.pl/galeria_zdj/314/12.jpg


O BOŻE! :x  :shock:

Krzych Ayanami

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2004
  • Wiadomości: 1 261
  • Reputacja: 2
To jest okropne!!!!! This must be stopped!!!!
« Odpowiedź #48 dnia: Marca 23, 2005, 19:58:57 pm »
Ciekawe jakie jest w smaku.

Tarniak

  • Gość
To jest okropne!!!!! This must be stopped!!!!
« Odpowiedź #49 dnia: Marca 23, 2005, 20:01:28 pm »
A ja właśnie jadłem kanapke :o

electronic_punk

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 15-05-2004
  • Wiadomości: 732
  • Reputacja: 0
To jest okropne!!!!! This must be stopped!!!!
« Odpowiedź #50 dnia: Marca 23, 2005, 20:02:45 pm »
kun: ok, na pewno głód jest czymś strasznym. Nie kwestionujmy już tego, to temat o zwierzętach a nie o ludziach w sumie.
Krzychu: w Indiach jest nieźle?? No nie powiedziałbym. Na porządku dziennym jest tam spanie w kartonach czy istnienie prawdziwych dzielnic nędzy.
Wiesz Krzychu, co do Kanady no to wiadomo, trochę inaczej było, nie ściągano stąd Murzynów do niewolniczej pracy.
W jakim państwie wolałbym żyć?? Bez znaczenia, aby było sprawiedliwie, równo i godnie. Co jednak nie oznacza, że akceptowałbym zniewolenie przez inne państwo, bo to jest trochę nie fair.

Palli

  • Budowniczy socjalizmu
  • *****
  • Rejestracja: 26-10-2003
  • Wiadomości: 680
  • Reputacja: 0
To jest okropne!!!!! This must be stopped!!!!
« Odpowiedź #51 dnia: Marca 23, 2005, 20:10:15 pm »
Cytat: "LapTop"
Cytat: "szczurek"
Enjoy! [dla osob o slabych nerwach: uwaga]
http://empatia.pl/galeria_zdj/314/12.jpg


O BOŻE! :x  :shock:


Ludzie, co Wy, na "show no mercy" nigdy nie wchodziliscie? :]
Anatomi mozna sie na nim uczyc

"Palli is indeed a highly mathematical language, surpassing even Hebrew and Sanskrit in this aspect."

Krzych Ayanami

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2004
  • Wiadomości: 1 261
  • Reputacja: 2
To jest okropne!!!!! This must be stopped!!!!
« Odpowiedź #52 dnia: Marca 23, 2005, 20:37:26 pm »
Cytuj
kun: ok, na pewno głód jest czymś strasznym. Nie kwestionujmy już tego, to temat o zwierzętach a nie o ludziach w sumie.


Może się mylę, ale to jest temat o tym jaki los LUDZIE potrafią zgotować ZWIERZĘTOM.

Cytuj
Krzychu: w Indiach jest nieźle?? No nie powiedziałbym. Na porządku dziennym jest tam spanie w kartonach czy istnienie prawdziwych dzielnic nędzy.


Skoro taki mają system społeczny...

Cytuj
Wiesz Krzychu, co do Kanady no to wiadomo, trochę inaczej było, nie ściągano stąd Murzynów do niewolniczej pracy.


 :D
Standard. Przy okólniku nie wyszło, więc się robi podziały, że w jednym miejscu wyglądało tot ak, a w innym inaczej.

mrpiki

  • Tajny współpracownik
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 895
  • Reputacja: 0
To jest okropne!!!!! This must be stopped!!!!
« Odpowiedź #53 dnia: Marca 23, 2005, 21:06:36 pm »
www.rotten.com polecam tym którzy lubi takie rzeczy :D

Listen you fuckers, you screwheads, here's a man who would not take it anymore.

electronic_punk

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 15-05-2004
  • Wiadomości: 732
  • Reputacja: 0
To jest okropne!!!!! This must be stopped!!!!
« Odpowiedź #54 dnia: Marca 23, 2005, 21:14:51 pm »
No tak Krzychu, ale na pewno nie powiesz, że organizm, w którym żeruje pasożyt, może się swobodnie rozwijać (ach co za porównanie 8))

Casper

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 23-01-2005
  • Wiadomości: 848
  • Reputacja: 0
  • I love secret agents
To jest okropne!!!!! This must be stopped!!!!
« Odpowiedź #55 dnia: Marca 24, 2005, 11:01:03 am »
Obejrzalem film, wypelnilem petycje. je**c Kanade!  :evil:

Von Zay

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 02-06-2004
  • Wiadomości: 741
  • Reputacja: 0
To jest okropne!!!!! This must be stopped!!!!
« Odpowiedź #56 dnia: Marca 24, 2005, 16:12:35 pm »
...jeszcze nie wybili tych wszystkich fok..?

Ninja

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 11-06-2004
  • Wiadomości: 106
  • Reputacja: 0
To jest okropne!!!!! This must be stopped!!!!
« Odpowiedź #57 dnia: Marca 26, 2005, 19:19:19 pm »
Cytat: "Casper300"
Obejrzalem film, wypelnilem petycje. je**c Kanade!  :evil:


Gdybys mieszkal w Kanadzie i musial zarobic na rodzine  ? Co bys zrobil??

Krzych Ayanami

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2004
  • Wiadomości: 1 261
  • Reputacja: 2
To jest okropne!!!!! This must be stopped!!!!
« Odpowiedź #58 dnia: Marca 26, 2005, 20:57:22 pm »
Sprzedał nerkę, później syna, a na końcu córkę i żonę - no przecież foczki są nietykalne  :twisted: .

electronic_punk

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 15-05-2004
  • Wiadomości: 732
  • Reputacja: 0
To jest okropne!!!!! This must be stopped!!!!
« Odpowiedź #59 dnia: Marca 26, 2005, 22:21:26 pm »
No kur** jakie cielaki są z niektórych was!!!! "Jakbyś miał zarabiać na rodzine" - co to za argument???? To szkoda że nie pójde kraść jak mi brakuje na konsolę, albo nie morduje wszystkich jak leci sąsiadów, bo nie chcą mi dać pare złotych i powodzi mi się kiepsko. Dobrze, że wszyscy biedni nie robią tak, jak wy myślicie, bo wtedy mielibyśmy zamiast dresiarzy biednych. Kogo wy robicie z człowieka?? Rasę panów, którzy rządzą wszechświatem?? A co z małymi fokami, które straciły rodziców?? Do k**** nędzy zrozumcie wreszcie, że zwierzęta to nie są rośliny, też czują ten ogromny ból i też mają uczucia!!! Aha, i jeszcze jedno: ten topic jest głównie o BESTIALSKIM zabijaniu zwierząt, bo wiadomo, od dawien dawna człowiek zabijał zwierzęta. Tylko czy humanitarne jest odkrojenie paru kawałków zwierząt ale w taki sposób, że wszystko czują?? Postawcie sie na ich miejscu trochę, wykażcie odrobinę empatii!!!!!!!!! Jak jesteście tacy mądrzy, to poskubcie sobie troche waszego mózgu, czy chociażby ukrojcie sobie kawałek palca, a potem zerwijcie sobie troche skóry.
A co do Kanady: nie wierzę, że w Kanadzie nie dałoby rady zmienić pracę. To bogaty kraj i na pewno jest to o wieeeeeeele łatwiejsze niż w Polsce. Starczyłoby miejsc pracy dla wszystkich tych kłusowników.

LapTop

  • Gość
To jest okropne!!!!! This must be stopped!!!!
« Odpowiedź #60 dnia: Marca 26, 2005, 22:34:15 pm »
Cytat: "Ninja"
Cytat: "Casper300"
Obejrzalem film, wypelnilem petycje. je**c Kanade!  :evil:


Gdybys mieszkal w Kanadzie i musial zarobic na rodzine  ? Co bys zrobil??


wyjde na debila ale prędzej bym skonał niż sie zhanbił w ten sposób :evil:

Ninja

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 11-06-2004
  • Wiadomości: 106
  • Reputacja: 0
To jest okropne!!!!! This must be stopped!!!!
« Odpowiedź #61 dnia: Marca 26, 2005, 23:00:58 pm »
DJ Prodigy ale sie uniosles :D ;) Spokojnie  8)  Nie mozna pisac nie bedac w takiej syt . Bieda w rodzinie , firma sie rozleciala i koles ma zone , 3 dzieci  i dom na utrzymaniu . Pracowal we firmie i lowil ryby . Nagle firma sie rozleciala i zostal na lodzie . Ma glodzic rodzine ? Zapakowac dzieci w beczki jak Ci pomylency w Łodzi ? Czy lepiej zabic foki ? Naprawde nie dramatyzujmy , Wieloryby ,slonie ( kosc) i cala reszta jest zabijana i wywieszana glowa w dol i nikt sie tym nie przejmuje . Starych ludzi w domach opeki bija i nikt sie tym nie przejmie . Mam jakies moraly czy wartosci i predzej sie zmiluje nad czlowiek , niz nad zwierzeciem . Kun swietnie napisal , predzej damy kotkowi mleka niz zebrakowi bulke . Z jednej strony moge zrozumiec , TRAN z wieloryba sie wyrabia tran i to jest zdrowe i jest jako lek . Ok zwierze mniej wazne , w tym momecie liczy sie zdrowie czlowieka - ludzi , niz kilka wielorybow . Nie dajmy sie zwariowac , wkoncu to my jestemy na gornym strzeblu ewolucji . Jak sie testuje chemie na malpach to tez nikt tutaj o tym nie wspomnial . Foczka w Canadzie to nie jest nic nadzwyczajnego . Jak chcecie pomoc swiatu ;) To jedcie do Afryki , albo do komusnitycznych Chin . Zjecie sobie gotowanego szczura i bedzie fajnie .
Skoro wam zal foki , to nie zal wam swini ? Osla ( chyba ze nie lubicie salami ) nie zal wam karpia na swieta ? Jajko jak jecie ? Przeciez jeszcze kilka tygodni i z tego wychodzi takie male zolte kurczatko  :wink: Foka ladnie wyglada , i tylko dlatego najwiecej wokol niej szumu . Co tam slon wazacy 2 tony , z pomarszczona skora i walacy klocki o srednicy 1 metra ;) Grunt , ze turysta sobie kupi w Indiach wisiorek , ktory zalozy raz na rok na jakas okazje ;) Szczegolnie kobiet sie to tyczy . Nie ma to jak wywiesic rekina  , zeby sobie powiesic dla ozdoby jego szczeke w salonie .

I na koniec , nie mozna mowic ani postawiac sie w takiej syt.Ja bym chcial przeczytac wywiad z takim jednym . Dlaczego on to robi ? Co czuje jak to robi ? Czy sprawia mu to przyjemnosc (tacy sie znajda ) itd ;) takich pytan jest wiele . Swiatem rzadzi pieniadz ;) Kto wyjedzie z kraju majac mozliwosc zarobienia w 3 miechy takiej kasy , jak przecietny polak nie urjzy tego siana na oczy przez 3 lata w polsce .

Cytat: "djprodigy"

 Kogo wy robicie z człowieka?? Rasę panów, którzy rządzą wszechświatem?? A co z małymi fokami, które straciły rodziców?? .


No wlasnie , wlaczam TV i slucham , ze kolejna afera , glowa panstwa ucieka przez okno WC , aby nawiac przed komisja ?! Wszytko przez te pieniadze ;)
Rzad nas dyma , sproboj nie zaplacic mandatu :D Stary , przypomna sie 10 razy w miesiaczu ;) A jak Ty sie nie zglosisz po odbior jakis pieniedzy ;) To nic sie nie stanie , twoja strata :] Urzedy sa najlepsze . Zaplacilem za mandat , po miesiaczy oddalem pity i dostje cynka ze kasy nie dostane , bo nie zaplacilem mandatu  :lol:
TERAZ POLSKA - haslo reklamowe ;)

 
Cytat: "djprodigy"

A co do Kanady: nie wierzę, że w Kanadzie nie dałoby rady zmienić pracę. To bogaty kraj i na pewno jest to o wieeeeeeele łatwiejsze niż w Polsce. Starczyłoby miejsc pracy dla wszystkich tych kłusowników.

Przecietny Kowalski na reke ma 600 zl moze wyjechac nad morze i ze skubania futerek moze miec 4 tys miesiecznie :] Ambicje i moraly zostawi w domu . Liczy sie kasa , takie czasy. Czesto student , jak wybral slaby kierunek , to tez ma ambicje , po roku na bezrobociu zostwi dume w domu . I  bedzie sporzatal za 3 zl za godzine !? Ostaniego takiego mialem u siebie w zakladzie, sprzatal firmy !? Smutne i przykre , ale prawdziwe .

Krzych Ayanami

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2004
  • Wiadomości: 1 261
  • Reputacja: 2
To jest okropne!!!!! This must be stopped!!!!
« Odpowiedź #62 dnia: Marca 29, 2005, 10:20:58 am »
Cytuj
No kur** jakie cielaki są z niektórych was!!!! "Jakbyś miał zarabiać na rodzine" - co to za argument????


Przemawiający do ludzi, którzy muszą się opiekować innymi i zdobywać na tą opiekę środki. Jeżeli nie jesteś tego w stanie zrozumieć, to trudno. Chociaż za bardzo sobie nie wyobrażam, żebyś, gdyby się sytuacja do tego zmusiła powiedział żonie i dziecku "słuchajcie, dzisiaj nie mamy nic do jedzenia, ale uratowałem kilka foczek - możecie być ze mnie dumni".

Najlepiej by było gdybyś się po prostu zamknał w pokoju na jakiś tydzień i się osobiście przekonał, jak twoje dekralacje wychodzą w praniu. Jesteś najwyraźniej bardzo do swoich "ideałów" przywiązany. Więc spróbuj się nimi nakarmić i ugasić pragnienie. I opowiedz jak smakowało.

Cytuj
To szkoda że nie pójde kraść jak mi brakuje na konsolę, albo nie morduje wszystkich jak leci sąsiadów, bo nie chcą mi dać pare złotych i powodzi mi się kiepsko. Dobrze, że wszyscy biedni nie robią tak, jak wy myślicie, bo wtedy mielibyśmy zamiast dresiarzy biednych


Po prostu serce mi rośnie jak to czytam. Oczywiście jest grubo podszywane hipokryzją. Bo teraz odstawiasz przedstawienie, że ludzie i zwierzęta mają takie same prawa. Są równorzędnymi organizmami. Ale jakbyś miał do wyboru uratować ośmiomiesięczne dziecko i psa w tym samym wieku z płonącego samochodzu, to mogąc zrobić tylko co byś wybrał? Bo na ile znam się na ludziach, to chyba wszyscy, bez względu na jaką sympatią darzą zwierzęta, rzuciliby się na pomoc człowiekowi.

Cytuj
Kogo wy robicie z człowieka?? Rasę panów, którzy rządzą wszechświatem?? A co z małymi fokami, które straciły rodziców?? Do k**** nędzy zrozumcie wreszcie, że zwierzęta to nie są rośliny, też czują ten ogromny ból i też mają uczucia!!!


 :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:
A co z tymi wszystkimi antylopami mordowanymi przez hieny, albo lwy. Co z tymi bezbronnymi rybami pożeranymi przez niedźwiedzie. Z ptakami polującymi na owady. Słuchaj, może stwórz komisje mającą na celu wyeliminowanie śmierci z przyrody - jestem pewien, że wszyscy będą ci bardzo wdzięczni  :twisted: .

Po za tym dla mnie jest to prostu śmieszne. Jesz śniadanie, obiad i kolacje  - i z całą pewnością jakiś zwierzak musiał zostać zamordowany, żebyś mógł się nalejść. Wiem, kto mi tutaj rzucił niezmiernie zabawnyi świetnie pokazujący podwójną moralność argument, że śmierć jest czymś innym jak jest mowa, kiedy danych zwierząt jest dużo, a kiedy mało - no ale naprawdę, nie róbmy sobie takich jaj. W jednym i drugim przypadku nie ma żadnej różnicy.

Po prostu to takie gadanie osoby, która jest zbym mocno przywiązana do istniejącego systemu, dzięki któremu może się najeść, zaś mając pełny żołądek - nie musi się martwić o to co kto robi, żeby mu żarcie pod nos podsunąć, dzięki czemu może sobie spokojnie ferować wyroki i mówić, że inni są be.


Cytuj
ha, i jeszcze jedno: ten topic jest głównie o BESTIALSKIM zabijaniu zwierząt, bo wiadomo, od dawien dawna człowiek zabijał zwierzęta. Tylko czy humanitarne jest odkrojenie paru kawałków zwierząt ale w taki sposób, że wszystko czują?? Postawcie sie na ich miejscu trochę, wykażcie odrobinę empatii!!!!!!!!!


Wiesz, jest mi przykro z tego powodu - ale nie aż tak, żeby odebrało mi to apetyt i sprawiło, żebym udawał jakiegoś obrońce moralności.

Cytuj
A co do Kanady: nie wierzę, że w Kanadzie nie dałoby rady zmienić pracę. To bogaty kraj i na pewno jest to o wieeeeeeele łatwiejsze niż w Polsce. Starczyłoby miejsc pracy dla wszystkich tych kłusowników.


NIECH ŻYJE IGNORANCJA!!!  :twisted:
STO LAT!!!  :twisted:

Jak widzę masz dość ograniczone pojęcie na temat tego jak w niektórych miejcach wygląda życie. A przydałoby się troche poczytać, nadrobić braki.
Nie wiem czy zdajesz sobie z tego sprawę, ale bliżej nieokreślone bogactwo wcale nie gwarantuje ludziom pracy. W Stanach czy Kanadzie też są nędzaże, też są ludzie bez pracy.

Jeżeli w jakimś mieście ludzie mają mieć zagwarantowany byt, to musi ono mieć jakieś podstawy ekonomiczne. A jeśli nie ma w nim przemysłu oferującego ludziom prace, zaś turystyka nie funkcjonuje - no to chyba wiadomo, jak to może wyglądać. Największym źródłem pieniędzy jest opieka społeczna, publiczne uczelnie oferują raczej niski poziom nauczania , zaś na studia mało kto ma kasę - za to na narkotyki czy alkohol w miejscu które nie daje mieszkańcom żadnych perspektyw, zawsze się coś znajdzie...

Takie miejsca naprawdę istnieją i naprawdę żyją w nich ludzie. Chociażby na Wyspach Królowej Elżbiety czy Ziemi Baffina prawie na pewno się znajdują.

kun

  • chujek
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 6 880
  • Reputacja: 80
To jest okropne!!!!! This must be stopped!!!!
« Odpowiedź #63 dnia: Marca 29, 2005, 12:22:54 pm »
walić foczki, jesteś kozak, to idź i kup głodniemu dzieciakowi bochenek chleba i kawałek żółtego sera ... jacyś chętni?? fajnie się pisze i wypełnia różne ankiety (choćby i tysiąc dziennie), ale jeśli trzeba by było ruszyć zad i komuś pomóc swymi rękoma, to tłum się przeżedza ... madrale kuźwa ... :?

V-Jurek

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 12-03-2005
  • Wiadomości: 45
  • Reputacja: 0
To jest okropne!!!!! This must be stopped!!!!
« Odpowiedź #64 dnia: Marca 29, 2005, 12:25:07 pm »
Cytat: "Ninja"
Cytat: "Casper300"
Obejrzalem film, wypelnilem petycje. je**c Kanade!  :evil:


Gdybys mieszkal w Kanadzie i musial zarobic na rodzine  ? Co bys zrobil??


Oni zabijaja foki bo to jest łatwa kasa i duża.
The world needs only one Big Boss

Ninja

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 11-06-2004
  • Wiadomości: 106
  • Reputacja: 0
To jest okropne!!!!! This must be stopped!!!!
« Odpowiedź #65 dnia: Marca 29, 2005, 12:27:23 pm »
Ok ,dostajecie telefon z Canady , kolo mowi ze dostaniecie 10 miliardow , jak przez 3 miechy bedziecie wybijac foki , ktos nie jedzie ?

electronic_punk

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 15-05-2004
  • Wiadomości: 732
  • Reputacja: 0
To jest okropne!!!!! This must be stopped!!!!
« Odpowiedź #66 dnia: Marca 29, 2005, 15:22:12 pm »
Materialiści z was jak nie wiem co.
Krzychu: ile razy mam powtarzać to co już napisałem!!!!!!!!???????? Zabicie kurczaka, aby mieć co jeść, obcinając mu głowę, jest chyba o wiele bardziej humanitarne, niż rozwalanie mózgu i pozostawienie jeszcze żywym??? Czytaj uważnie następnym razem.
Co do drapieżców i ich ofiar: przynajmniej nie polują dla kasy, tylko dlatego, aby mieć co jeść.
Kanada to jeden z najbogatszych państw świata. Jest na 4. miejscu pod względem rozwoju społeczno-ekonomicznego, więc nie gadaj, że tam jest tak źle. Owszem, wszędzie tam, gdzie jest gospodarka rynkowa, są biedni, no ale na pewno mniej ich, niż u nas. O wiele.
Krzychu, w ogóle Ty masz sumienie?? Bo czytając niektóre Twoje posty, dochodzę do wniosku, że chyba nie.

Castor Krieg

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 4 450
  • Reputacja: 26
To jest okropne!!!!! This must be stopped!!!!
« Odpowiedź #67 dnia: Marca 29, 2005, 15:24:48 pm »
Co do pracy, i wydźwięku ostatnich postów: Było w temacie mówione o tym, że odstrzał odbywał się na zlecenie rządu Kanady? :D I oto poszło, nie o zabijanie fok, bo to większośći rybka. Tylko, że jak robią to oficjele, a nie kłusownicy, to mogliby się wykosztować na bardziej profesjonalne podejście do sprawy.

electronic_punk

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 15-05-2004
  • Wiadomości: 732
  • Reputacja: 0
To jest okropne!!!!! This must be stopped!!!!
« Odpowiedź #68 dnia: Marca 29, 2005, 15:33:37 pm »
Właśnie Castor. Chociażby. A nie pałą po łbach. Co to ma być do k**** nędzy??

agaaatka

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 31-03-2005
  • Wiadomości: 1
  • Reputacja: 0
To jest okropne!!!!! This must be stopped!!!!
« Odpowiedź #69 dnia: Kwietnia 01, 2005, 00:14:22 am »
zgadzam sie z djprodigy.zerwijcie z siebie kawalek skory lub obetnijcie reke!kur** poj***** jestescie.jak mozna w ogole zabijac zwierzeta?

Ninja

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 11-06-2004
  • Wiadomości: 106
  • Reputacja: 0
To jest okropne!!!!! This must be stopped!!!!
« Odpowiedź #70 dnia: Kwietnia 01, 2005, 00:36:35 am »
LOL jak dla mnie dyskusja nie mam tutaj sensu . Jak jestescie tak dobrzy , no to proponuje wylot do Canady, i stanac na drodze tym klusownikom. Ludzie staja przed drzewem , zeby za kilka miesieczy nie wyrywac kartek z zeszytu ;) Wiec wy tez tak mozecie stanac .Napewno cos zdzialacie tym . I wrescie spojrza na polske z innego pkt widzenia ;)
Bedziemy sie kojarzy nie tylko z kielbasa i czytsa luksusowa:D To bedzie cos ..........

WooKIE

  • Proletariusz
  • *****
  • Rejestracja: 13-05-2004
  • Wiadomości: 372
  • Reputacja: 0
To jest okropne!!!!! This must be stopped!!!!
« Odpowiedź #71 dnia: Kwietnia 01, 2005, 14:08:20 pm »
Cytat: "Ninja"
Ok ,dostajecie telefon z Canady , kolo mowi ze dostaniecie 10 miliardow , jak przez 3 miechy bedziecie wybijac foki , ktos nie jedzie ?

Może 100000000000000000000$ od razu :?:  :?

mrpiki

  • Tajny współpracownik
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 895
  • Reputacja: 0
To jest okropne!!!!! This must be stopped!!!!
« Odpowiedź #72 dnia: Kwietnia 01, 2005, 16:28:38 pm »
czyńcie sobie ziemię poddaną...

Listen you fuckers, you screwheads, here's a man who would not take it anymore.

electronic_punk

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 15-05-2004
  • Wiadomości: 732
  • Reputacja: 0
To jest okropne!!!!! This must be stopped!!!!
« Odpowiedź #73 dnia: Kwietnia 03, 2005, 10:54:47 am »
Piki tak w ogóle to co Ty chciałeś tym (chyba) cytatem z Biblii pokazać?? Że można bez żadnych konsekwencji zabijać w męczarniach zwierzęta?? To powiem Ci, że chyba coś Ci się nie udało. :roll:

Tarniak

  • Gość
To jest okropne!!!!! This must be stopped!!!!
« Odpowiedź #74 dnia: Maja 08, 2005, 19:48:27 pm »
Dzisiaj usłyszałem w TV, że w hAmeryce wycinają psom struny głosowe, żeby nie szczekały. Ja bym tym ludziom jaja poucinał, żęby więcej debili nie było :evil:  :x

Miazga

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2003
  • Wiadomości: 3 839
  • Reputacja: 0
  • lol pozdro rasta power
To jest okropne!!!!! This must be stopped!!!!
« Odpowiedź #75 dnia: Maja 08, 2005, 19:59:47 pm »
no ze strunami to troche przegięcie, ale dobry wałek jest z pralką dla psów - też "ostatni krzyk mody". Takie dżakuzi, tylko dla czworonogów, przypomina podobno zwykłą pralke. Zjeby, heh...

Ako

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 15-07-2004
  • Wiadomości: 2 652
  • Reputacja: 1
To jest okropne!!!!! This must be stopped!!!!
« Odpowiedź #76 dnia: Maja 08, 2005, 20:11:47 pm »
Taa, wyciąć struny głosowe, otciąć jaja - najlepiej! geezes... :roll:

Renshu Clan

Renshu Clan Ako, UFO, Gawlisz, Zgieru, Gutek, Filo, Mysza, Tsubasa, Sheva, Luki_k

Pbo

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 03-05-2005
  • Wiadomości: 4
  • Reputacja: 0
To jest okropne!!!!! This must be stopped!!!!
« Odpowiedź #77 dnia: Maja 08, 2005, 20:53:27 pm »
Jeez, przestańcie się już kłucić, bo to i tak do niczego nie doprowadzi. Ja tam proponuje zamknąć temat.

Ps. pewnie zaraz ktoś wyskoczy "Ej! Motherfucker, a co ciebie foki nie przejmują?! a kanada, a zarobki, a biedni ludzie..."

"Jak ja nie lubie tych małp"

electronic_punk

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 15-05-2004
  • Wiadomości: 732
  • Reputacja: 0
To jest okropne!!!!! This must be stopped!!!!
« Odpowiedź #78 dnia: Maja 08, 2005, 21:05:17 pm »
Nie kłócimy sie tu w sumie teraz... A temat moim, i nie tylko moim zdaniem na pewno, ważny... Jak chcesz sobie nabić posty, to napisz coś sensownego, ale w jakichś innych tematach, bo w tym już widzę, że nic takiego sensownego nie napiszesz... Obym się mylił.

Pbo

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 03-05-2005
  • Wiadomości: 4
  • Reputacja: 0
To jest okropne!!!!! This must be stopped!!!!
« Odpowiedź #79 dnia: Maja 08, 2005, 21:17:37 pm »
Ooo, a nie mówiłem...

Dobra, a więc tak nie popieram tego (zabijania) ale do k**** na świecie są naprawdę Większe (progdigy spokój  :twisted: ! ) problemy...

A o zamknięciu to dalej myślę że trzeba to zrobić, bo zaraz się pojawi temat "Ważne to okrucieństwo" a w środku, że psy szamają u dżapanów. Dobra ale nic więcej bo djprodigy mnie zakatuje :D. Pokój bracia :D