Autor Wątek: To jest okropne!!!!! This must be stopped!!!!  (Przeczytany 22433 razy)

0 użytkowników i 4 Gości przegląda ten wątek.

Krupier

  • Gość
To jest okropne!!!!! This must be stopped!!!!
« Odpowiedź #120 dnia: Maja 11, 2005, 22:58:49 pm »
Miałem na myśli ludzka w sensie moralnym.
Anyway dalej pozostanę przy swoim zdaniu zabijanie dla pożywienia - tak, dla sportu/futra - nie. A co do świniaka i futra, które z niego zostało - ok, najpierw przecież było pożywienie. Foki raczej Kanadyjczycy nie jadają, chyba, że to jacyś wyrafinowani Eskimosi ;) Ci ostatni są usprawiedliwieni jeśli chodzi o zabijanie fok [ chociaż też nie wiem czy oni je jedzą :S ], ale na pewno nie robią tego w taki sposób. Chociaż z drugiej strony hw, pewnie mają jakieś harpuny or sth ;p To wszystko jest zbyt skomplikowane bo niby i Kanadyjczycy zabijają dla przetrwania [ teoretycznie, osobiście mam wątpliwości ] i Eskimosi zabijają dla przetrwania [ no bo raczej nie dla kasy ;p ]. nah, poddaję się ;)

Niter

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 30-04-2005
  • Wiadomości: 214
  • Reputacja: 0
To jest okropne!!!!! This must be stopped!!!!
« Odpowiedź #121 dnia: Maja 14, 2005, 10:33:42 am »
Takich tylko na tortury nigdzie indziej, zebys sie wykrwawiali tak jak te biedne foczki :cry:  :cry:  :cry: Chętnie bym ich potorturował :evil:  :evil:  :evil: ŚMIERĆ TAKIM, TYLKO ŚMIERĆ!!!! :twisted:  :evil:  :twisted:  :evil:




kun

  • chujek
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 6 880
  • Reputacja: 80
To jest okropne!!!!! This must be stopped!!!!
« Odpowiedź #122 dnia: Maja 14, 2005, 21:58:35 pm »
Cytat: "Niter"
Takich tylko na tortury nigdzie indziej, zebys sie wykrwawiali tak jak te biedne foczki :cry:  :cry:  :cry: Chętnie bym ich potorturował :evil:  :evil:  :evil: ŚMIERĆ TAKIM, TYLKO ŚMIERĆ!!!! :twisted:  :evil:  :twisted:  :evil:



jak czytam podobne brednie ... ty wiesz k***a co to jest śmierć ?

Player01

  • Gość
To jest okropne!!!!! This must be stopped!!!!
« Odpowiedź #123 dnia: Maja 14, 2005, 22:02:06 pm »
Daj spokoj Kun, szkoda czasu, niektorzy po prostu jak widza te slodkie pyszczki ubruzgane w krwi to im nerwy puszczaja. Szczegolnie mlodsi (jak ja), tyle ze ja patrze na to z innej perspektywy i jakby mi mama przyniosla stylowe futro z fok i przysmarzyla na patelni kawal miecha z niegdys futrzatego stworzonka to bym mial usmiech od ucha do ucha, nie zwracajac uwagi na to ze ktos te zwierzatka musial wczesniej ubic. Czyn okrutny jednak sluzacy ludziom, dzieki temu nasz gatunek przezyl kilkadziesiat tysiecy lat ewoluujac w to czym jestesmy dzisiaj.

Ako

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 15-07-2004
  • Wiadomości: 2 652
  • Reputacja: 1
To jest okropne!!!!! This must be stopped!!!!
« Odpowiedź #124 dnia: Maja 14, 2005, 22:18:13 pm »
Cytat: "kun"
Cytat: "Niter"
Takich tylko na tortury nigdzie indziej, zebys sie wykrwawiali tak jak te biedne foczki :cry:  :cry:  :cry: Chętnie bym ich potorturował :evil:  :evil:  :evil: ŚMIERĆ TAKIM, TYLKO ŚMIERĆ!!!! :twisted:  :evil:  :twisted:  :evil:



jak czytam podobne brednie ... ty wiesz k***a co to jest śmierć ?

Tez piszesz brednie według innego grona osób. Sam bym zprzyjemnością z*****ł tym ludziom co bez skrupulow zdzierają im skóre, katują po głowie i robią sobie z nimi zdjęcia na których się usmiechają. Takim to zchecia bym dał w zęby. Oczywiscie zabic to nie, troche Nitera poniosło, ale zajebac, owszem.

Wudi - nie koniecznie młodsi na to ostro reagują, moj starszy brat czy qmple tez jak to ogladali sie wkurzali i tez zchecia by dorwali tych ludzi.

Renshu Clan

Renshu Clan Ako, UFO, Gawlisz, Zgieru, Gutek, Filo, Mysza, Tsubasa, Sheva, Luki_k

kun

  • chujek
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 6 880
  • Reputacja: 80
To jest okropne!!!!! This must be stopped!!!!
« Odpowiedź #125 dnia: Maja 14, 2005, 22:31:09 pm »
dziecino, wszyscy stawiający życie zwierzaka ponad życie ludzkie są idiotami i tyle.

Ako

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 15-07-2004
  • Wiadomości: 2 652
  • Reputacja: 1
To jest okropne!!!!! This must be stopped!!!!
« Odpowiedź #126 dnia: Maja 14, 2005, 22:34:07 pm »
Cytat: "kun"
dziecino, wszyscy stawiający życie zwierzaka ponad życie ludzkie są idiotami i tyle.

Racja, zgadzam się, ale jak mowilem Nitera poniosła, napewno nie chciałby zabijac ludzi :)
P.S tylko nie dziecino :evil:

Renshu Clan

Renshu Clan Ako, UFO, Gawlisz, Zgieru, Gutek, Filo, Mysza, Tsubasa, Sheva, Luki_k

Tarniak

  • Gość
To jest okropne!!!!! This must be stopped!!!!
« Odpowiedź #127 dnia: Maja 15, 2005, 10:51:39 am »
Cytat: "kun"
dziecino, wszyscy stawiający życie zwierzaka ponad życie ludzkie są idiotami i tyle.

Różnie bywa. Zwierze Cie nie zdradzi, nie wypcha, nie zostawi i możesz mu zaufać... Ilu ludziom możesz zaufać?

electronic_punk

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 15-05-2004
  • Wiadomości: 732
  • Reputacja: 0
To jest okropne!!!!! This must be stopped!!!!
« Odpowiedź #128 dnia: Maja 15, 2005, 10:56:32 am »
Cytat: "TNW"
Cytat: "kun"
dziecino, wszyscy stawiający życie zwierzaka ponad życie ludzkie są idiotami i tyle.

Różnie bywa. Zwierze Cie nie zdradzi, nie wypcha, nie zostawi i możesz mu zaufać... Ilu ludziom możesz zaufać?


I nie zabija dla kasy...

vivi

  • ZMP-owiec
  • ****
  • Rejestracja: 03-12-2004
  • Wiadomości: 330
  • Reputacja: 1
To jest okropne!!!!! This must be stopped!!!!
« Odpowiedź #129 dnia: Maja 15, 2005, 11:20:14 am »
Noooo jasne zwierze ci doradzi pokocha, zrozumie, pomoze jesli masz problem, wesprze dobrym slowem, dobrym uczynkiem, jest dla wielu podpora i ostaja, no po prostu zwierz jest niezastapiony

wybijmy swoje rodziny i zastapmy je pieskami ktokami i zwierzeciem wszelakim (po co mi matka mam fajnego kundelka :? )

sick :? :x
-kekika mikataka??
-its your servant .... mine mastah ....

Tarniak

  • Gość
To jest okropne!!!!! This must be stopped!!!!
« Odpowiedź #130 dnia: Maja 15, 2005, 11:27:09 am »
Cytat: "vivi"
Noooo jasne zwierze ci doradzi pokocha, zrozumie, pomoze jesli masz problem, wesprze dobrym slowem, dobrym uczynkiem, jest dla wielu podpora i ostaja, no po prostu zwierz jest niezastapiony

wybijmy swoje rodziny i zastapmy je pieskami ktokami i zwierzeciem wszelakim (po co mi matka mam fajnego kundelka :? )

sick :? :x

No i poprawnie :wink: . A p[oważnie to nadałeś moim słowom dość marginalne znaczenie. Wiesz chodziło mi bardziej, że np. zwierzęta nie biją się dla sportu, a ludzie tak i jeszcze większa ilość ma z tego uciechę. Albo, że obrócisz się i ktoś ci świnie podłoży... Czy gdyby Leppera zastąpić Byczkiem Fernando, zmieniłoby się coś? :wink: Troszkę rezerwy proszę...Wyluzujcie się. Ja wiem, matury, kolokwia i w ogóle, ale czy nie przesadzacie?

A odnosząc się stricte do tematu... Żyjemy w czasach kiedy nikomu nie są potrzebne futra do przeżycia. Rozumiem czasy neandertalskie, wtedy nie znali włókien sztucznych ani bawełny czy wełny (wełna to "włosy" które odrastają - nie wiem co za gość gdzieś w tym temacie to porównał do tych fok, nie chce mi się szukać, ale gratuluje inwencji). Nikt nie musi chodzić w futrze z norek, które ktoś zabił tylko dla ładnych włosków. Czułbym się jak szmata gdybym nosił "śmierć" na sobie. Może ja chciałbym mieć jakiś fajny dywanik z jakiegoś ludzkiego denata w łazience, bo ładnie by się komponował taki sino-kremowy kolor z moimi kafelkami? Głupota ludzka nie zna granic - to, po liczbach, drugi zbiór nieskończony.

kun

  • chujek
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 6 880
  • Reputacja: 80
To jest okropne!!!!! This must be stopped!!!!
« Odpowiedź #131 dnia: Maja 15, 2005, 11:55:40 am »
ojej, zwierzaki tego nie robią, bo są po prostu za głupie...
 jedźcie na zachód i przekonajcie jak bardzo naiwni mieszkają tam ludzie.
 sprytny wychowany w kraju złodziejstwa i bandytyzmu polak może nimi manipulować bez problemu ...

p.s. nie myślcie, że nie kocham zwierzaków! co to, to nie!!! obecnie jestem w żałobie po śmierci mojej świnki morskiej ...  :cry:

vivi

  • ZMP-owiec
  • ****
  • Rejestracja: 03-12-2004
  • Wiadomości: 330
  • Reputacja: 1
To jest okropne!!!!! This must be stopped!!!!
« Odpowiedź #132 dnia: Maja 15, 2005, 13:25:57 pm »
no ale sluchajta, bo podobno czlowiek jako jedyne stworzenie na ziemi ma swiadomosc. Swiadomosc wlasnego istnienia, swiadomosc zycia no i imo to stawia go nad innymi stworzeniami.

A co do zabijania w bezsensowny sposob, to zwierzeta tez sie zabijaja - np o samice, lub samica samca, po ... no wiecie po czym i to jest nieuzasadnione, bo pozywienie ma, zagrozenie jest zadne, a samiec dead (przypadek pajakow, gdzie samiec w porownaniu do samicy to kurdupel)
Tak po prostu jest ten swiat zbudowany, a ze niektore osobniki gatunku ludzkiego przesadzaja zabijajc bez sensu, to wlasnie sa te roznice w swiadomosci jaka mamy. Skad pewnosc, ze gdyby zwierzeta mialy taka swiadomosc nie zabijalyby ludzi "dla sportu"?
-kekika mikataka??
-its your servant .... mine mastah ....

Tarniak

  • Gość
To jest okropne!!!!! This must be stopped!!!!
« Odpowiedź #133 dnia: Maja 15, 2005, 13:30:43 pm »
Cytat: "vivi"
A co do zabijania w bezsensowny sposob, to zwierzeta tez sie zabijaja - np o samice, lub samica samca, po ... no wiecie po czym i to jest nieuzasadnione, bo pozywienie ma, zagrozenie jest zadne, a samiec dead (przypadek pajakow, gdzie samiec w porownaniu do samicy to kurdupel)?

Wiesz walka o dominację, o której myślałem pisząc już poprzedniego posta, to jednak jest sprawa instynktu zwierzęcego. Tak samo jak polowanie czy karmienie młodych. A walka ot tak? To już inżynieria genetyczna się tym zajmie.

vivi

  • ZMP-owiec
  • ****
  • Rejestracja: 03-12-2004
  • Wiadomości: 330
  • Reputacja: 1
To jest okropne!!!!! This must be stopped!!!!
« Odpowiedź #134 dnia: Maja 15, 2005, 13:41:01 pm »
no wiesz to idac dalej mozna powiedziec ze ludzie zabijaja sie tez z powodu checi dominacji, waldzy, pieniedzy co  generalizujac mozna podciagnac pod jakotaki instynkt (a walke sama w sobie do instynktu zwierzecego) a to ze zamiast golych piach ludzie maja karabiny, noze, czolgi itp to juz kwestia rozwoju gatunku, moze kiedys zwierzeta tez sie beda takim sprzetem poslugiwac
-kekika mikataka??
-its your servant .... mine mastah ....

Tarniak

  • Gość
To jest okropne!!!!! This must be stopped!!!!
« Odpowiedź #135 dnia: Maja 15, 2005, 13:53:25 pm »
Cytat: "vivi"
no wiesz to idac dalej mozna powiedziec ze ludzie zabijaja sie tez z powodu checi dominacji, waldzy, pieniedzy co  generalizujac mozna podciagnac pod jakotaki instynkt (a walke sama w sobie do instynktu zwierzecego) a to ze zamiast golych piach ludzie maja karabiny, noze, czolgi itp to juz kwestia rozwoju gatunku, moze kiedys zwierzeta tez sie beda takim sprzetem poslugiwac

Pieniądze to wytwór człowieka, a rodząc się nie posiada świadomości czym one są. Ma instynkt żeby dosięgnąć matczynej piersi, a reszta to już psychika...

Player01

  • Gość
To jest okropne!!!!! This must be stopped!!!!
« Odpowiedź #136 dnia: Maja 15, 2005, 18:30:51 pm »
Szympansy dla przykladu poluja na siebie wzajemnie "za banana", stado zbiera sie i sciga "zlodzieja", po zlapaniu zabiija go po czym jakby nigdy nic zyje dalej swoim beztroskim zyciem. Trup sciaganego szympansa lezy pogryziony i pobity w krzakach, gdy koledzy juz o nim zapomnieli- to jest okrutne. Nie chodzi tu o instynkt, jesli umysl jest w stanie przemyslec takie dzialanie to cialo za tym podazy, pajaki to slaby przyklad bo nie sa one na tyle inteligentne- ale na przyklad koty lub psy juz tak. Czlowiek o tyle jest lepszy od zwierzat ze posiada swoj wyrobiony system moralny dzieki czemu potrafi odroznic szare od czarnego.

kiper

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 08-03-2005
  • Wiadomości: 42
  • Reputacja: 1
To jest okropne!!!!! This must be stopped!!!!
« Odpowiedź #137 dnia: Maja 16, 2005, 17:58:08 pm »
Cytat: "LapTop"
Popieram  :evil:  :evil:   Wypatroszył bym z c***i j*****h s******i  :cry:
K***y j****e w d**e kopane:!::!::!: :!::!::!: :!::!::!: :!::!::!:

Racja,a ja bym ich wyzucił z 10 piętra(głową w duł).
kiper,fan PE co nie znaczy ze nieczytam neo+.
posiadam ps2

electronic_punk

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 15-05-2004
  • Wiadomości: 732
  • Reputacja: 0
To jest okropne!!!!! This must be stopped!!!!
« Odpowiedź #138 dnia: Czerwca 21, 2005, 21:31:01 pm »
http://www.strasbourgcurieux.com/fourrure/spanish.php

Obejrzyjcie sobie filmik. kur** je**na nie moge po prostu sie powstrzymać od przekleństw!! Żółtki Chińczyki chu** pierdolone skur**syny je**ne!! Dajcie mi ostrzeżenie ale nie moge nic innego napisać :cry:  :cry:  :cry:  :cry:  :cry:  :cry:  :cry:  :cry:  :cry:  :cry:  :cry:  :cry:  :cry:  :cry:  :cry:  :cry:  :cry:  :cry:  :cry:  :cry:  :cry: Czemu ten świat taki jest czemu są na nim tacy ludzie?? Ja wysiadam... Zabierzcie mnie stąd!!!!! :cry:  :cry:  :cry:  :cry:  :cry:  :cry:  :cry:  :cry:  :cry:  :cry:

lupinator

  • Gość
To jest okropne!!!!! This must be stopped!!!!
« Odpowiedź #139 dnia: Czerwca 21, 2005, 21:33:55 pm »
Jezu

No ***** niemoge na to patrzeć! obejrzałem do momentu jak tym bobrem żywym rzucał ******** ****** i wyłączyłem. No ej ale poniekąt dawanie linków na stronie o konsolach nic tu nie zmieni. Powiedzcie co było dalej bo ja niechcę tego oglądać, niemam nerwów. No ale My tu nic nie zmienimy to jest daleko a u nas jedynymi takimi ********** są ci co organizują wali psów i te ***** należy tępić!

EDIT: DOBRA już ocenzurowałem w 100%

JoJo

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 13-11-2003
  • Wiadomości: 110
  • Reputacja: 0
To jest okropne!!!!! This must be stopped!!!!
« Odpowiedź #140 dnia: Czerwca 21, 2005, 21:43:48 pm »
i to wszystko po to żeby te anorektyczne dzi*ki miały swoje zasrane futerka. Ja bym to samo zrobił z tymi ludzimy co zabiją te zwierzęta i z tymi kobietami co noszą "żywe" futra  :evil: Ten świat ngdy nie będzie normalny...
When dreams become truth... Play Station 3

Castor Krieg

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 4 450
  • Reputacja: 26
To jest okropne!!!!! This must be stopped!!!!
« Odpowiedź #141 dnia: Czerwca 21, 2005, 21:45:42 pm »
To ma być tragiczne? To może tak - 90% rzeczy które kupujecie zostało wyprodukowane w Chinach, gdzie płaca do 50 centów za godzinę, pracuje się po kilkanaście godzin, 7 dni w tygodniu, gdzie o zasadach BHP nikt nie słyszał. Miło wam? A może chcielibyście płacić za wszystko 500% drożej, wtedy możnaby Chińczykom zapewnić odpowiednie warunki? Nie? Tak myślałem. Bobry się zabija bo ludzie chcą kupować fotra. Proste jak drut.

P.S. Może tak mod wywali posty z bluzgami?

kingboo

  • Proletariusz
  • *****
  • Rejestracja: 25-05-2005
  • Wiadomości: 370
  • Reputacja: 0
To jest okropne!!!!! This must be stopped!!!!
« Odpowiedź #142 dnia: Czerwca 21, 2005, 21:47:09 pm »
A ja tego filmiku nawet nie obejrzę, bo po takich widokach mam cały dzień zepsuty.  :x
Po tym jak pokazywali w telewizji walki psów też miałem dość. A jeszcze teraz kradną właścicielom ich ukochane czworonogi żeby walczyły, cierpi pies który był wychowywany w miłości i właściciel, który traktował psa jak członka rodziny.
Dla takich ludzi nie powinno być litość.

lupinator

  • Gość
To jest okropne!!!!! This must be stopped!!!!
« Odpowiedź #143 dnia: Czerwca 21, 2005, 21:49:51 pm »
Castor ja już swoje ocenzurowałem :D
kingboo dzień się kończy duzo to ci nie popsuje (ja i tak niemogłem obejżeć całego)

kingboo

  • Proletariusz
  • *****
  • Rejestracja: 25-05-2005
  • Wiadomości: 370
  • Reputacja: 0
To jest okropne!!!!! This must be stopped!!!!
« Odpowiedź #144 dnia: Czerwca 21, 2005, 21:52:26 pm »
Cytat: "lupinator"
kingboo dzień się kończy duzo to ci nie popsuje (ja i tak niemogłem obejżeć całego)

Dzień może i się kończy ale mam słabe nerwy i wolę się nie denerwować takimi filmami.

JoJo

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 13-11-2003
  • Wiadomości: 110
  • Reputacja: 0
To jest okropne!!!!! This must be stopped!!!!
« Odpowiedź #145 dnia: Czerwca 21, 2005, 21:54:15 pm »
Cytat: "Castor Krieg"
To ma być tragiczne? To może tak - 90% rzeczy które kupujecie zostało wyprodukowane w Chinach, gdzie płaca do 50 centów za godzinę, pracuje się po kilkanaście godzin, 7 dni w tygodniu, gdzie o zasadach BHP nikt nie słyszał. Miło wam? A może chcielibyście płacić za wszystko 500% drożej, wtedy możnaby Chińczykom zapewnić odpowiednie warunki? Nie? Tak myślałem. Bobry się zabija bo ludzie chcą kupować fotra. Proste jak drut.

P.S. Może tak mod wywali posty z bluzgami?


Dobra spoko , ale oglądałeś ten filmik oni je nie tylko zabiją ale się znecają na nich , bardziej to wygląda jak rytuał satanistyczny niż praca ! Zamiast raz walnąc w łeb i zabić opcianją im łapy na żywca a to już chore.
Zabiać żwierzęta dla futer ... nawet szkoda to komentować to jest poj**
Tu pasuje powiedzenie które gdzieś, kiedyś słyszałem :
 "Prawdziwych potworów nie ma , potworami są ludzie"
When dreams become truth... Play Station 3

Ako

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 15-07-2004
  • Wiadomości: 2 652
  • Reputacja: 1
To jest okropne!!!!! This must be stopped!!!!
« Odpowiedź #146 dnia: Czerwca 21, 2005, 21:58:59 pm »
Zastanawia mnie Castor czy obejzałes cały filmik (lub jakies 5minut). Nie obejzałem całego, ale zobaczyłem chyba wszystko i nic gorszego juz zrobic się chyba nie da. Nie ukrywam, ze zajebałbym kazdemu chinczykowi po kolei. Wiem ze to jest praca, bieda i w ogóle,Castor troche prawdy napisał. Ale jesli którejs osobie, która obejzała co najmniej 5 minut tego filmu nie opadła szczena (tak jak mi, doslownie! chyba pierwszy raz w zyciu) i/lub nie zrobiło się szkoda tym zwierzątką (np. pomyslał sobie ktos "ee tam, robia to dla kasy i futer, tak juz musi byc, niech tak zostanie, co mnie to opchodzi") to jest... szkoda słów, moze jest tu taka osoba wiec nie bede jej obrazał.
n/c, zaluje ze obejzałem ten filmik i nie polecam go oglądać, cos okropnego

Renshu Clan

Renshu Clan Ako, UFO, Gawlisz, Zgieru, Gutek, Filo, Mysza, Tsubasa, Sheva, Luki_k

kingboo

  • Proletariusz
  • *****
  • Rejestracja: 25-05-2005
  • Wiadomości: 370
  • Reputacja: 0
To jest okropne!!!!! This must be stopped!!!!
« Odpowiedź #147 dnia: Czerwca 21, 2005, 22:03:19 pm »
Cytat: "Ako"
zaluje ze obejzałem ten filmik i nie polecam go oglądać, cos okropnego

Ja już się nauczyłem że lepiej nie oglądać takich rzeczy po pierwsze bardzo przygnębiają a po drugie traci się szacunek do ludzi, a przecież to jest tylko garstka zwyrodnialców.

Castor Krieg

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 4 450
  • Reputacja: 26
To jest okropne!!!!! This must be stopped!!!!
« Odpowiedź #148 dnia: Czerwca 21, 2005, 22:03:50 pm »
Obejrzałem filmik. Co mogę ci powiedzieć? Że bestialstwo, dzicz, zwyrodnienie, rzeźnia, itd.? Oczywiście, że tak. Co jednak nie zmienia niczego - ludzie ci to robią ponieważ:

a. są biedni, a to dochodowe i łatwe zajęcie

b. na futra jest popyt

To się już Chińczykom odbija. Pamiętacie "Dom Latających Sztyletów"? Lasy wyglądały znajomo? To dobrze, bo lasy są ukraińskie. Czemu? Bo w całych Chinach (które są dość duże) nie znajdziesz już tak dużych lasów. Tak tam trują powietrze i glebę.

Tak więc nie atakuj ich, oni mają rodziny do wykarmienia, a i tak żyją pewnie w skrajnej nędzy. Atakuj ludzi, którzy chcą takie rzeczy kupować.

Player01

  • Gość
To jest okropne!!!!! This must be stopped!!!!
« Odpowiedź #149 dnia: Czerwca 21, 2005, 22:07:32 pm »
Mowicie ze bobry zabijaja?
O nie! Foki jeszcze przepuszcze, ale bobry? Zwierzeta ktore pokazaly nam jak budowac tamy, ktore u nas sa pod ochrona oni ubijaja? Przecietny chinczyk to maly popychaniec, moze zbierzemy ekipe GO i zrobimy tam sobie "polowanie na tubylcow"?

Ako

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 15-07-2004
  • Wiadomości: 2 652
  • Reputacja: 1
To jest okropne!!!!! This must be stopped!!!!
« Odpowiedź #150 dnia: Czerwca 21, 2005, 22:11:16 pm »
Cytat: "Player01"
Mowicie ze bobry zabijaja?
O nie! Foki jeszcze przepuszcze, ale bobry? Zwierzeta ktore pokazaly nam jak budowac tamy, ktore u nas sa pod ochrona oni ubijaja?

Nie rób sobie z tego jaj, nie wypada.
Cytat: "Player01"
Przecietny chinczyk to maly popychaniec, moze zbierzemy ekipe GO i zrobimy tam sobie "polowanie na tubylcow"?

A kanadyjczyków się boisz? :wink:

Renshu Clan

Renshu Clan Ako, UFO, Gawlisz, Zgieru, Gutek, Filo, Mysza, Tsubasa, Sheva, Luki_k

lupinator

  • Gość
To jest okropne!!!!! This must be stopped!!!!
« Odpowiedź #151 dnia: Czerwca 21, 2005, 22:14:50 pm »
Wudi :lol:   :lol:  :lol:  Dawno mnie nikt tak nie rozśmieszył  :lol:  :lol:  kurde jak ty to mówisz "pięć gwiazdek dla ciebie *****"

EDIT: Ale Ako ma racje już się opanowałem nie wypada :?

EDIT 2: I zeby mi tu nie było!! śmiałem się z żartu a nie z filmu :?
moja opinia jest nieco wyżej

kingboo

  • Proletariusz
  • *****
  • Rejestracja: 25-05-2005
  • Wiadomości: 370
  • Reputacja: 0
To jest okropne!!!!! This must be stopped!!!!
« Odpowiedź #152 dnia: Czerwca 21, 2005, 22:15:42 pm »
Cytat: "Player01"
Mowicie ze bobry zabijaja?
O nie! Foki jeszcze przepuszcze, ale bobry? Zwierzeta ktore pokazaly nam jak budowac tamy, ktore u nas sa pod ochrona oni ubijaja? Przecietny chinczyk to maly popychaniec, moze zbierzemy ekipe GO i zrobimy tam sobie "polowanie na tubylcow"?


To jest oznaką braku dojrzałości emocjonalnej

Hubi

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-03-2005
  • Wiadomości: 5 104
  • Reputacja: 0
  • Poznasz głupiego po czynach jego.
To jest okropne!!!!! This must be stopped!!!!
« Odpowiedź #153 dnia: Czerwca 21, 2005, 22:27:52 pm »
Cytat: "lupinator"
Hubi :lol:   :lol:  :lol:  Dawno mnie nikt tak nie rozśmieszył  :lol:  :lol:  kurde jak ty to mówisz "pięć gwiazdek dla ciebie *****"

EDIT: Ale Ako ma racje już się opanowałem nie wypada :?

EDIT 2: I zeby mi tu nie było!! śmiałem się z żartu a nie z filmu :?
moja opinia jest nieco wyżej

Po pierwsze, to nie ja wymyslilem ta zabawe z przyznawaniem gwiazdek,
Po drugie, czym ja Cie tak rozsmieszylem? Przeciez w tym temacie nie napsialem ani jednego posta!

lupinator

  • Gość
To jest okropne!!!!! This must be stopped!!!!
« Odpowiedź #154 dnia: Czerwca 21, 2005, 22:28:48 pm »
Oj sorka pomyliły mi się nicki :? Wudi a nie Hubi :oops:  :oops:

Hubi

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-03-2005
  • Wiadomości: 5 104
  • Reputacja: 0
  • Poznasz głupiego po czynach jego.
To jest okropne!!!!! This must be stopped!!!!
« Odpowiedź #155 dnia: Czerwca 21, 2005, 22:29:36 pm »
Cytat: "lupinator"
Oj sorka pomyliły mi się nicki :? Wudi a nie Hubi

A to spoko. Tylko zedytuj to w swojej wypowiedzi wyzej aby wszystko bylo jasne.

Player01

  • Gość
To jest okropne!!!!! This must be stopped!!!!
« Odpowiedź #156 dnia: Czerwca 21, 2005, 22:34:12 pm »
Lupi obraziles mnie :evil: (joke) .
Ako - to nie sa zarty. Skoro cie to tak oburza- to powinienes cos z tym zrobic. Ja bym z checia pojechal do tajlandii, aby przygotowac sie emocjonalnie do bitwy ( :wink: ) , pozniej do chin, ubic kilku "malych-zoltych" co to nie szanuja bobrow, i na koniec do japonii bo moja zone. Piekny plan.

WooKIE

  • Proletariusz
  • *****
  • Rejestracja: 13-05-2004
  • Wiadomości: 372
  • Reputacja: 0
To jest okropne!!!!! This must be stopped!!!!
« Odpowiedź #157 dnia: Czerwca 22, 2005, 12:49:29 pm »
Cytat: "Player01"
Mowicie ze bobry zabijaja?
O nie! Foki jeszcze przepuszcze, ale bobry? Zwierzeta ktore pokazaly nam jak budowac tamy, ktore u nas sa pod ochrona oni ubijaja? Przecietny chinczyk to maly popychaniec, moze zbierzemy ekipe GO i zrobimy tam sobie "polowanie na tubylcow"?

Jesteś prymitywny ze swoją tanią ironią.

electronic_punk

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 15-05-2004
  • Wiadomości: 732
  • Reputacja: 0
To jest okropne!!!!! This must be stopped!!!!
« Odpowiedź #158 dnia: Czerwca 22, 2005, 17:27:35 pm »
I nikt mi k**wa nie powie, że nie można wziąć takiego bobra i uciąć mu łeb, jak kurczakowi. Cierpienie - oczywiście, jak to przy śmierci, tylko do k**wy nędzy, trwające ułamki sekund, a nie kilkanaście minut!!!!! Boże, przy skaleczeniu się czujemy bół. Przy jakimś uderzeniu. Przy sekundowym sparzeniu. Stękamy, trzymamy się za ranę, czasem i krzyczymy wręcz. No to k**wa ja sobie w takim razie nie wyobrażam, co się czuje gdy obdzierana jest skóra!! Ja bym z samego bólu zdechł na miejscu...... K**wa, czas odejść z tego świata, bo wszystko idzie nie w tym kierunku, w którym powinno.

Hubi

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-03-2005
  • Wiadomości: 5 104
  • Reputacja: 0
  • Poznasz głupiego po czynach jego.
To jest okropne!!!!! This must be stopped!!!!
« Odpowiedź #159 dnia: Czerwca 22, 2005, 18:06:12 pm »
Nie jestem na biezaco w tym temacie, ale czemu oni nie moga odrazu zabijac tych fok aby sie tak meczyly? czy to wielki problem?