Autor Wątek: Jan Pawel II nie zyje  (Przeczytany 17078 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Walker

  • Pontifex Maximus
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 14-07-2004
  • Wiadomości: 2 158
  • Reputacja: 0
Jan Pawel II nie zyje
« dnia: Kwietnia 02, 2005, 22:17:16 pm »
Zapalcie swieczke i niech spoczywa w spokoju, najwiekszy z wielkich

mrpiki

  • Tajny współpracownik
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 895
  • Reputacja: 0
Jan Pawel II nie zyje
« Odpowiedź #1 dnia: Kwietnia 02, 2005, 22:20:51 pm »
On nie umarł... on dalej w nas żyje... Na każdego przyjdzie czas... śmierć jest rzeczą nieuchronną, papież prędzej czy później by umarł... To była dla niego męka... Uważam go za jednego z największych ludzi historii... Ja... Ja...

Listen you fuckers, you screwheads, here's a man who would not take it anymore.

Tarniak

  • Gość
Jan Pawel II nie zyje
« Odpowiedź #2 dnia: Kwietnia 02, 2005, 22:29:26 pm »
Ludzie, wytłumaczcie mi po co? Po co, te łancuszki, te świeczki na forach gadu-gadu itd. Czy narysowanie 3 znaczków świadczy o pamięci o papieżu. To jakiś afisz, jacy to ludzie nie są przykładnymi katolikami? Czy tym jest katolicyzm? Ludzie, troche powagi, przeżyjcie to w domu pomódlcie się, a nie pokazujcie w Internecie jak to Wam jest źle, bo ten człowiek zasługuje na coś lepszego niż wzmianki na plugawym GG czy gdziekolwiek indziej.

Krzych Ayanami

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2004
  • Wiadomości: 1 261
  • Reputacja: 2
Jan Pawel II nie zyje
« Odpowiedź #3 dnia: Kwietnia 02, 2005, 22:32:35 pm »
Żeby tyle czasu bronić swego zdania to trzeba być kimś...

Chociaż jednocześnie to człowiek, któego nauki olewało się przy każdej naarzającej okazji, ponieważ nie pasowały do wyobrażeń tego jakie jest życie, a niektóre się w ogóle z ludźmi nie liczą...

To chyba wszystko. Życzyć nie będę spoczywała w pokoju, ani nic w tym stylu, bo nie mam wątpliwości gdzie trafi.

LapTop

  • Gość
Jan Pawel II nie zyje
« Odpowiedź #4 dnia: Kwietnia 02, 2005, 22:37:36 pm »
  •  :cry:

Tobin_666

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 16-02-2005
  • Wiadomości: 29
  • Reputacja: 0
Jan Pawel II nie zyje
« Odpowiedź #5 dnia: Kwietnia 02, 2005, 22:42:15 pm »
TNW zgadzam się z Tobą wpełni siedzę na gg i mam już dosyć tych bezsensownych łańcuszków (dobrze że na koma tego nie dostaję) a już dobijają durne opis ludzi.

LUDZIE USZANUJCIE ŚMIERĆ CZŁOWIEKA, WIELKIEGO ALE CZŁOWIEKA!!!



Zapraszam na forum!!

kun

  • chujek
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 6 880
  • Reputacja: 80
Jan Pawel II nie zyje
« Odpowiedź #6 dnia: Kwietnia 02, 2005, 23:01:12 pm »
"... Czas ucieka, wieczność czeka ..."
 ... słów nie starcza, myśli nie starcza ...
 ... smutkiem wieczór obarcza ...
 ... gdzie byś nie był, nie wystarczy ...
 ... pamięci promień jasny twarz rozświetli ...
 ... z "kiedyś" uśmiech z powrotem przybędzie ...
 ... nim wzmocniony za siebie spojrzysz ...
 ... i za szarej nocy bramą świeży dzień zobaczysz ...
 ... warto będzie po niego ręce wyciągnąć ...
 ... ująć, ścisnąć mocno, do siebie przytulić ...
 ... jeszcze raz w "dziś" się wpatrzyć ...
 ... uśmiechnąć i przestać się przejmować ...
 ... każdy krąg winien się w ten sposób zatoczyć ...

 w ten sposób się z NIM na naszym skromnym forum pożegnam [']

JimDeGriz

  • Proletariusz
  • *****
  • Rejestracja: 26-11-2003
  • Wiadomości: 413
  • Reputacja: 0
Jan Pawel II nie zyje
« Odpowiedź #7 dnia: Kwietnia 02, 2005, 23:04:25 pm »
Odkąd pamientam Karol Wojtyła był papieżem Janem Pawłem II i cięszko mi wobrazić sobie życie bez niego  :cry:  Naszczęście trafił do lepszego świata .
Święty za życia święty po śmierci nazawsze w naszych sercach i pamięci...

dante2003

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 78
  • Reputacja: 0
Jan Pawel II nie zyje
« Odpowiedź #8 dnia: Kwietnia 02, 2005, 23:16:02 pm »
  • Pokój Jego duszy :cry:

szafa

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-01-2004
  • Wiadomości: 4 286
  • Reputacja: 64
Jan Pawel II nie zyje
« Odpowiedź #9 dnia: Kwietnia 02, 2005, 23:19:17 pm »
Cytat: "TNW"
Ludzie, wytłumaczcie mi po co? Po co, te łancuszki, te świeczki na forach gadu-gadu itd. Czy narysowanie 3 znaczków świadczy o pamięci o papieżu. To jakiś afisz, jacy to ludzie nie są przykładnymi katolikami? Czy tym jest katolicyzm? Ludzie, troche powagi, przeżyjcie to w domu pomódlcie się, a nie pokazujcie w Internecie jak to Wam jest źle, bo ten człowiek zasługuje na coś lepszego niż wzmianki na plugawym GG czy gdziekolwiek indziej.


Zgadzam sie z Toba TNW. Mi tez nie podoba mi sie ignorancia co niektorych, robiacych sobie zabawe z tak ogromnej tragedii.



Odszedł prawdziwy Człowiek. Człowiek dający nadzieję innym.
Fryty tyty dotknij pyty

Akuma

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 03-01-2004
  • Wiadomości: 43
  • Reputacja: 0
Jan Pawel II nie zyje
« Odpowiedź #10 dnia: Kwietnia 02, 2005, 23:31:57 pm »
Nie wiem co napisać - odszedł człowiek, który całym swoim życiem pokazywał czym jest dobro czy miłość.

Dopiero teraz dotało do mnie, ze nie zawsze słuchałem Jego słów. Musze to zmienic.

JimDeGriz

  • Proletariusz
  • *****
  • Rejestracja: 26-11-2003
  • Wiadomości: 413
  • Reputacja: 0
Jan Pawel II nie zyje
« Odpowiedź #11 dnia: Kwietnia 02, 2005, 23:37:33 pm »
Cytat: "szafa"
Cytat: "TNW"
Ludzie, wytłumaczcie mi po co? Po co, te łancuszki, te świeczki na forach gadu-gadu itd. Czy narysowanie 3 znaczków świadczy o pamięci o papieżu. To jakiś afisz, jacy to ludzie nie są przykładnymi katolikami? Czy tym jest katolicyzm? Ludzie, troche powagi, przeżyjcie to w domu pomódlcie się, a nie pokazujcie w Internecie jak to Wam jest źle, bo ten człowiek zasługuje na coś lepszego niż wzmianki na plugawym GG czy gdziekolwiek indziej.


Zgadzam sie z Toba TNW. Mi tez nie podoba mi sie ignorancia co niektorych, robiacych sobie zabawe z tak ogromnej tragedii.



Odszedł prawdziwy Człowiek. Człowiek dający nadzieję innym.


Przestańcie bo to nie czas na takie wywody  :cry:

Blink

  • ZMP-owiec
  • ****
  • Rejestracja: 22-07-2004
  • Wiadomości: 348
  • Reputacja: 0
Jan Pawel II nie zyje
« Odpowiedź #12 dnia: Kwietnia 02, 2005, 23:47:49 pm »
odszedl WIELKI czlowiek, tyle wystarczy...

Blotniaks

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 17-01-2004
  • Wiadomości: 111
  • Reputacja: 0
Jan Pawel II nie zyje
« Odpowiedź #13 dnia: Kwietnia 03, 2005, 00:04:20 am »
Odszedl moj prywatny autorytet/autorytet calego swiata  spoczywaj w pokoju.... Wiem ze opiekujesz sie nami tam na  gorze.. ['] Kochamy ciebie.... dales nam tak wiele a tak malo oczekiwales od nas :( Spieszmy sie kochac ludzi, tak szybko odchodza.
Blotniaks twoj przyjaciel jak go widza dziewczyny jezdza inaczej

Ganon

  • ZMP-owiec
  • ****
  • Rejestracja: 29-12-2004
  • Wiadomości: 323
  • Reputacja: 0
Jan Pawel II nie zyje
« Odpowiedź #14 dnia: Kwietnia 03, 2005, 00:09:04 am »
Stracilismy wielka osobe, przewodnika,  autorytet, przyajciela naszego, rodakow, Jan Pawła II..."Nie lekajcie się" - Santo Padre Jan Paweł II...
Roma Roma Roma
core de' sta citta
unico grande amore...

waluigi

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 05-03-2004
  • Wiadomości: 9
  • Reputacja: 0
Jan Pawel II nie zyje
« Odpowiedź #15 dnia: Kwietnia 03, 2005, 00:48:09 am »
Jan Paweł II był tez mojim autorytetem....całe życie....
Odszedł najwybitniejszy Polak, pozostał tylko żal....
Zrobił on dla nas tyle, ile niebyłby w stanie nigdy zrobić żaden z nas.....

Ehhhh, kto zostaje na tym swiecie, same szuje i postkomuniści, do czego to ma zmierzać :?: :(

[size=9]
Collecting data is a step to wisdom, but sharing data is a step to community.
[/size]

blancjaone

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 10-12-2004
  • Wiadomości: 2 946
  • Reputacja: 1
Jan Pawel II nie zyje
« Odpowiedź #16 dnia: Kwietnia 03, 2005, 00:49:21 am »
Wielki Człowiek.
Moim zdaniem kazdy powinien to sobie gleboko przemyslec i zastanowic sie nad swoim zyciem, zamiast zapalac jakis kwadratowych swieczek i wysylac tony durnych lancuszkow.
Mysle, ze nie ma powodu do rozpaczy... Ciesze sie z tego, ze teraz jest mu lepiej. Rozpaczamy bardziej nad soba, ze nie uslyszymy go wiecej, nie zobaczymy...

waluigi

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 05-03-2004
  • Wiadomości: 9
  • Reputacja: 0
Jan Pawel II nie zyje
« Odpowiedź #17 dnia: Kwietnia 03, 2005, 00:53:45 am »
To prawda, teraz napewno jest mu lepiejj niż na tym swiecie....
Co do łańcuszków, IMHO to tylko na pokaz...
Jeśli naprawde szanujecie tego człowieka, zrubcie to, co On uznał by najpewniej w tej chwili za najlepsze - pomudlcie się
Bez gg, kretyńskich łańcuszków itd....
Pozdrawiam, waluigi

[size=9]
Collecting data is a step to wisdom, but sharing data is a step to community.
[/size]

dcf

  • Pawka Morozow
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2003
  • Wiadomości: 1 056
  • Reputacja: 0
Jan Pawel II nie zyje
« Odpowiedź #18 dnia: Kwietnia 03, 2005, 09:15:08 am »
Cytat: "waluigi"
To prawda, teraz napewno jest mu lepiejj niż na tym swiecie....
Co do łańcuszków, IMHO to tylko na pokaz...
Jeśli naprawde szanujecie tego człowieka, zrubcie to, co On uznał by najpewniej w tej chwili za najlepsze - pomudlcie się
Bez gg, kretyńskich łańcuszków itd....
Pozdrawiam, waluigi


To chyba i tak lepsze niż to co słyszałem wczoraj na socomie.
"Kur** , Papież nie żyje? No to hu*wo się stało"

Tobin_666

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 16-02-2005
  • Wiadomości: 29
  • Reputacja: 0
Jan Pawel II nie zyje
« Odpowiedź #19 dnia: Kwietnia 03, 2005, 09:59:15 am »
:shock:  ludzie  :?



Zapraszam na forum!!

Puci

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 31-03-2005
  • Wiadomości: 35
  • Reputacja: 0
Jan Pawel II nie zyje
« Odpowiedź #20 dnia: Kwietnia 03, 2005, 10:15:57 am »
Po tym co się stało trudno w ogóle cokolwiek powiedzieć... To naprawdę był człowiek WIELKI... Zupełnie  nie umiem  sobie wyobrazić kogoś innego jako papieża... :cry:  :cry:  :cry:  :cry:  :cry: Żegnaj Janie Pawle II...
...

Humulus

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 27-04-2004
  • Wiadomości: 295
  • Reputacja: 1
Jan Pawel II nie zyje
« Odpowiedź #21 dnia: Kwietnia 03, 2005, 12:02:38 pm »
Requiescat in Pace.
"Lose yourself in a jungle of ambient sound" - CoLD SToRAGE "Canada"

futromurzyna

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 21-10-2004
  • Wiadomości: 85
  • Reputacja: 0
Jan Pawel II nie zyje
« Odpowiedź #22 dnia: Kwietnia 03, 2005, 12:49:09 pm »
Cytat: "TNW"
Ludzie, wytłumaczcie mi po co? Po co, te łancuszki, te świeczki na forach gadu-gadu itd. Czy narysowanie 3 znaczków świadczy o pamięci o papieżu. To jakiś afisz, jacy to ludzie nie są przykładnymi katolikami? Czy tym jest katolicyzm? Ludzie, troche powagi, przeżyjcie to w domu pomódlcie się, a nie pokazujcie w Internecie jak to Wam jest źle, bo ten człowiek zasługuje na coś lepszego niż wzmianki na plugawym GG czy gdziekolwiek indziej.


Nie zgadzam sie z toba kazdy moze to przezywac jak chce, i nie wydaje mi sie zeby ludzie robili to po to ze to teraz jest "na czasie" ale dlatego ze jednocza sie w tej smutnej chwili. Przeciez na swieto zmarlych nie poojdziesz pod cmentarz i nie zaczniesz wyzywac ludzi "po co sie tak afiszujecie" no nie?. :cry: zreszta nie wiem roob jak chcesz

mrpiki

  • Tajny współpracownik
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 895
  • Reputacja: 0
Jan Pawel II nie zyje
« Odpowiedź #23 dnia: Kwietnia 03, 2005, 14:13:27 pm »
Łatwo wam napisać, że papież był waszym autorytetem. Że był kimś za kim podążaliście... Jaaaaaasne...

Listen you fuckers, you screwheads, here's a man who would not take it anymore.

Majeran

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 24-02-2005
  • Wiadomości: 12
  • Reputacja: 0
Jan Pawel II nie zyje
« Odpowiedź #24 dnia: Kwietnia 03, 2005, 14:20:25 pm »
Cytat: "JimDeGriz"
Cytat: "szafa"
Cytat: "TNW"
Ludzie, wytłumaczcie mi po co? Po co, te łancuszki, te świeczki na forach gadu-gadu itd. Czy narysowanie 3 znaczków świadczy o pamięci o papieżu. To jakiś afisz, jacy to ludzie nie są przykładnymi katolikami? Czy tym jest katolicyzm? Ludzie, troche powagi, przeżyjcie to w domu pomódlcie się, a nie pokazujcie w Internecie jak to Wam jest źle, bo ten człowiek zasługuje na coś lepszego niż wzmianki na plugawym GG czy gdziekolwiek indziej.


Zgadzam sie z Toba TNW. Mi tez nie podoba mi sie ignorancia co niektorych, robiacych sobie zabawe z tak ogromnej tragedii.



Ja osobiscie taez swieczke wystawilem , ale na pewno nie po to byy sie chwalic czy jestem katolikiem cz nie ale po to aby wiedzieli ze mie tez jest go zal .Katolikiem raczej nie jestem zadnym do kosciola nie hodze bo to jest jedna wielka szopka,bzdura i nie wiadomo co jeszcze .KSIEZA TO MAFIA ale papiez to byl prawdziwy ,zajebisty ZIOM i po prostu ON BYL WIELKI i jak juz pisalem swieczke na gadu wystawilem, ZALOBA i to nie narodowa lecz SWIATOWA

kun

  • chujek
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 6 880
  • Reputacja: 80
Jan Pawel II nie zyje
« Odpowiedź #25 dnia: Kwietnia 03, 2005, 14:29:23 pm »
Cytat: "Majeran"


KSIEZA TO MAFIA ale papiez to byl prawdziwy ,zajebisty ZIOM i po prostu ON BYL WIELKI i jak juz pisalem swieczke na gadu wystawilem, ZALOBA i to nie narodowa lecz SWIATOWA


darujcie sobie takie głupie słowa ... a tak poza tym, każdy może czcić Jego pamięć wedle swego uznania ...

Tobin_666

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 16-02-2005
  • Wiadomości: 29
  • Reputacja: 0
Jan Pawel II nie zyje
« Odpowiedź #26 dnia: Kwietnia 03, 2005, 14:34:08 pm »
Tak ale niektórzy chyba tracą pewną granicę  :? .

A co autorytetu to tak może powiedzieć chyba 90% Polaków - ale jak zapytać DLACZEGo to nic nie powiedzą, no może Ci starsi bo wiedzą co uczynił dla Polski i Świata.



Zapraszam na forum!!

Ako

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 15-07-2004
  • Wiadomości: 2 652
  • Reputacja: 1
Jan Pawel II nie zyje
« Odpowiedź #27 dnia: Kwietnia 03, 2005, 14:40:43 pm »
Niemam nic przeciwko zeby ktos pisał swój smutek na forach, gg itd. Ja tego nie opisuje. Jak ktos ma taką potrzebe to proszę bardzo, nie interesuja mnie internauci w polsce co mysla o tym zdarzeniu. Wystarczy mi to co zobaczyłem w tv, tyle ludzi którzy naprawdę cierpią z tego powodu.... oni napewno mieli by to gdzies, zeby pisac jakies smutki w necie, wolą się pomodlic za papieza, i mysle ze to jest prawidłowe.
Najwazniejsze jest to co sie czuję w sercu, jesli ktos chce sie tym podzielic w necie to niech to robi TNW, ja na nich i tak nie zwracam wiekszej uwagi. I sam nie zamierzam pisac co ja w tej chwili czuję, szczegolnie na forum GO.

Renshu Clan

Renshu Clan Ako, UFO, Gawlisz, Zgieru, Gutek, Filo, Mysza, Tsubasa, Sheva, Luki_k

Doman

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 12-07-2004
  • Wiadomości: 13
  • Reputacja: 0
Jan Pawel II nie zyje
« Odpowiedź #28 dnia: Kwietnia 03, 2005, 14:46:05 pm »
Chociaz nigdy nie widzalem Papieza na wlasne oczy szanuje go jako czlowieka za to co uczynil dla Polski i swiata. Co do autorytetu na pokaz: Kazdy przezywa ta smierc na swoj sposob i wyraza to wedle uznania. Osobiscie nie popieram takich lancuszkow itp ale szanuje ludzi ktorzy to robia,bo nie traktuje tego jako zabawe albo szopke z ich strony. A zapalnie znicza na forum kazdy wie ze nieczego nie zmieni. Ale to ma znaczenie symboliczne, ot, by zaznaczyc smierc tak wspanialego czlowieka. A przemyslenia i chwila zadumy jest nieodlacznym elementem tego smutnego wydarzenia i sadze ze ludzie zapalajacy swieczki na gg takze o tym wiedza i sie za Jego dusze chocby przez chwile sie pomodla!! Tak wiec... Zegnaj Janie Pawle II
Ps3 : JAZDA JAZDA!!

Palli

  • Budowniczy socjalizmu
  • *****
  • Rejestracja: 26-10-2003
  • Wiadomości: 680
  • Reputacja: 0
Jan Pawel II nie zyje
« Odpowiedź #29 dnia: Kwietnia 03, 2005, 14:50:44 pm »
Skoro czujesz smutek to Twoja sprawa jak go wyrazisz. Jezeli kogokolwiek denerwuje jak inni wyrazaja zal, to niech po prostu zamknie sie, a nie pisze tego tutaj. Wczoraj prawie do 1 bylem w kosciele i to co tam zobaczylem, bylo czyms niesamowitym. Modlilem sie za Papieza, co NIE PRZESZKODZILO mi w ustawieniu opisu na GG i zmianie loga na stronie. NIKT nie powinien w takich chwilach oceniach drugiego czlowieka, czy to co mowi jest prawdziwe; jak przezywa smutek.

"Palli is indeed a highly mathematical language, surpassing even Hebrew and Sanskrit in this aspect."

szafa

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-01-2004
  • Wiadomości: 4 286
  • Reputacja: 64
Jan Pawel II nie zyje
« Odpowiedź #30 dnia: Kwietnia 03, 2005, 15:08:10 pm »
Cytuj
Papież jest ciężko chory. Człowiek który całe życie poświęcił innym znajduje się na łożu śmierci. Jesteś katolikiem muzułmanine, protestantem czy buddystą wszystko jedno pomódl się za niego w swoim obrządku. A jeśli jesteś ateistą to po prostu życz mu zdrowia odwagi i siły. Nie istotne czy jesteś  zwolennikiem kościoła i czy jego przeciwnikiem. Na pewno nie jesteś przeciwnikiem życia. W związku z ciężkim stanem zdrowia papieża dziś wszyscy zmieniają opis na "zdrowie dla papieża" + coś od siebie. To nie jest zwykły idiotyczny łańcuszek. Chodzi tu o człowieka, dobrego, uczciwego kochającego innych. Moza to być jedyna okazja aby ludzie zjednoczyli swoje myśli dla tego wspaniałego polaka. wyślij to wszystkim których masz na gadu-gadu, jak nie wyslesz i masz to w dupie to sie człowieku nad sobą zastanów


Palli, jak negatywnie nie ocenic autora tego lancuszka, skoro w ostatnim zdaniu mnie obraza? To, ze nie chce wyslac dalej tego lancuszka od razu musi oznaczac, ze 'mam to w dupie'?! Wg mnie ten i inne lancuszki to wymysly jakis burakow, nie zdajacych sobie sprawy z wagi tej tragedii.
Fryty tyty dotknij pyty

Lobos

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 04-07-2004
  • Wiadomości: 21
  • Reputacja: 0
Jan Pawel II nie zyje
« Odpowiedź #31 dnia: Kwietnia 03, 2005, 15:49:36 pm »
takie lancuszki wymyslaja ludzie, ktorzy rzeczywiscie chca pomoc papiezowi albo po prostu idioci chcacy wykorzystac sytuacje. o ile texty o modlitwie za papieza sa zrozumiale tak pierdoly w stylu "zmien opis na..." sa bezsensowne, co tym zdzialasz? papiez potrzebowal modlitwy (nadal jest ona potrzebna, choc wiadome ze jest w niebie), nie potrzeba mu opisow na gg, nie potrzeba mu zapalenia swieczki, nie potrzeba mu kilograma pomaranczy..., tylko modlitwa.

mrpiki

  • Tajny współpracownik
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 895
  • Reputacja: 0
Jan Pawel II nie zyje
« Odpowiedź #32 dnia: Kwietnia 03, 2005, 16:40:45 pm »
Ja też w przypływie nerwów wysłałem jednego łańcucha. Byłem tak zdruzgotany, że nie zastanawiałem się. Za co wszystkich którzy to dostali przepraszam...

Listen you fuckers, you screwheads, here's a man who would not take it anymore.

Palli

  • Budowniczy socjalizmu
  • *****
  • Rejestracja: 26-10-2003
  • Wiadomości: 680
  • Reputacja: 0
Jan Pawel II nie zyje
« Odpowiedź #33 dnia: Kwietnia 03, 2005, 16:43:17 pm »
Szafa - widac ktos zmienil lancuszek dopisujac cos takiego - akurat jestm przeciw lancuszkom, ale ze wzgledu na zapychanie serwerow. Opis nikomu nie szkodzi, a pozwala wyrazic swoj zal. Papiez potrzebuje modlitwy, ale moze jak ktos zobaczy Twoj opis, zobaczy ten opis u wszystkich na swoim gg, to sam zacznie myslec, zastanawiac sie, dumac? Ten opis, te swieczki to wlasnie szacunek dla Papieza - widzisz cos czeog nie dokonal zaden inny czlowiek - pojednanie wszystkich ludzi, przez ten czas nie bylo podzialow. W nocy u Dominikanow widziales ludzi samotnych, starych, cale rodziny pomieszane z lysymi karkami. Kazdy przyszedl, zeby poswiecic swoj czas Papiezowi - to samo mozna zrobic zapalajac swieczke.

Apeluje tylko do Was - nie oceniajcie ludzi przesylajacych lancuszki, zmieniajacych opisy, bo to nie o tym jest ten temat. Tutaj chetni moga powiedziec ile dla nich znaczyl Papiez, podzielic sie swoim smutkiem i zalem. Dyskusje o tym kto wymysla lancuszki i jaki sposob dla CIEBIE na wyrazenie zalu jest najlepszy, zachowajcie na rozmowy prywatne. Nie podoba Ci sie to jak w TV przedstawiaja tragizm po smierci Papieza, nie podoba Ci sie to co widzisz u innych, to tym razem po prostu to przemilcz. To taka moja prywatna prosba...

"Palli is indeed a highly mathematical language, surpassing even Hebrew and Sanskrit in this aspect."

szafa

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-01-2004
  • Wiadomości: 4 286
  • Reputacja: 64
Jan Pawel II nie zyje
« Odpowiedź #34 dnia: Kwietnia 03, 2005, 16:52:43 pm »
Masz racje. Ale jesli chodzi o te lancuszki, zdania raczej nie zmienie.

[edit]tak, pokój[edit]
Fryty tyty dotknij pyty

Tarniak

  • Gość
Jan Pawel II nie zyje
« Odpowiedź #35 dnia: Kwietnia 03, 2005, 16:53:00 pm »
Chociaż mógłbym polemizować, bo mam pewne zastrzeżenia. Jednak zastosuje się do twojej prośby i nie będę oceniał, a tym bardziej krytykował, na forum, ludzi wymyślających łancuszki etc. Pokój.

kun

  • chujek
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 6 880
  • Reputacja: 80
Jan Pawel II nie zyje
« Odpowiedź #36 dnia: Kwietnia 03, 2005, 16:55:43 pm »
mój Boże ... pomimo powagi i smutku towarzyszącego dzisiejszemu dniowi szczerze ubawiły mnie Wasze słowa ... zdaje się, że ludzie nigdy się nie zmienią ... choćby świat się walił, zawsze będą węszyć i szukać Złego u innych ...

Szafski, jak pragnę zdrowia!! w przytoczonym przez ciebie texcie nie ma ni krzty obrazoburczości ... no, może nieco prymitywizmu ...

Pikuś, spokojnie nie słuchaj wszystkiego co ludzie gadają! Just follow Ur heart!!!!

Myślę, że Bóg nie obrazi się, jeśli dla jego chwały zrobimy coś małego ... nawet jeśli będzie to zjedzenie pomarańcza ... byle z radościoą i smakiem!! :)

szafa

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-01-2004
  • Wiadomości: 4 286
  • Reputacja: 64
Jan Pawel II nie zyje
« Odpowiedź #37 dnia: Kwietnia 03, 2005, 17:04:26 pm »
Chyba macie racje... Ale mnie naprawde zniesmaczyla koncowka tego lancuszka :?  :?  :?
Fryty tyty dotknij pyty

Miazga

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2003
  • Wiadomości: 3 839
  • Reputacja: 0
  • lol pozdro rasta power
Jan Pawel II nie zyje
« Odpowiedź #38 dnia: Kwietnia 03, 2005, 19:13:24 pm »
ehhh Polska to jednak zakłamany naród...

Stoje w Żabce, po chwili jakiś klient podchodzi do kasy i...

- co to ma być, że taka żałoba, papież nie żyje, a wy tu sprzedajecie, otwarte macie!!
- ale proszę pana, mamy odgórny nakaz, to jest sieć, nie mozemy negle zamknąć sklepu...
- gówno prawda! w ogóle nie macie do niczego szacunku!
- no dobrze... co panu podać?
- pół litra Polowej.

bezkomentarz

lewik

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 806
  • Reputacja: 0
Jan Pawel II nie zyje
« Odpowiedź #39 dnia: Kwietnia 03, 2005, 19:19:38 pm »
Nom pozamykać sklepy, szpitale, policje... Rozumiem ze zaloba ale troche rozsadku trzeba zachowac.

Na niektórych stronach 50 % redaktorów się obija, a drugie 50 % ciężko pracuje. Na szczęście u nas jest odwrotnie - www.neogo.pl