Autor Wątek: Killzone 2  (Przeczytany 714654 razy)

0 użytkowników i 23 Gości przegląda ten wątek.

Krauser

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 13-08-2007
  • Wiadomości: 497
  • Reputacja: 0
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #6160 dnia: Lutego 27, 2009, 16:39:38 pm »
Heady wchodzą za bardzo randomowo.

To jak siepiemy dziś?
No raczej stary.


O której?? 8)
Ja od 19:00 jestem do dyspozycji i gram do rana.

Ja moge grać od 21:00
NO BRAIN - NO GAIN


Solid Snake 1989

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 06-09-2006
  • Wiadomości: 14 782
  • Reputacja: 101
  • Who Dares. Wins
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #6161 dnia: Lutego 27, 2009, 16:42:42 pm »
Eee nie to żebym was nie lubił (np za to że wy już gracie...) ale to nie jest temat do ustawek :P

Diuk

  • Gość
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #6162 dnia: Lutego 27, 2009, 16:42:49 pm »
Tylko pamiętać, kto tam będzie zakładał grę, niech wybierze "wszystkie rangi" a nie "tylko moja ranga" (czy jakoś tak) W każdym razie, aby ludzie z mniejszymi rangami mogli też pograć.

Solid Snake 1989

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 06-09-2006
  • Wiadomości: 14 782
  • Reputacja: 101
  • Who Dares. Wins
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #6163 dnia: Lutego 27, 2009, 16:46:39 pm »
Cytuj
PS. Fizyka to nowa jakość. Ja wiem że w wielu grach była latające ciała, butle z gazem reagujące na kule itp. Tyle że Killzone 2 wygląda to bardzo wymownie i konkretnie, oddając realizm otoczenia jak w żadnej innej grze.
No, nawet w demku myślałem że się obsram jak strzeliłem w butlę a one się podniosła i robiła kółka jak by ją ktoś zakręcił...nie mówiąc już że czasem można tego fajnie użyć, helghast za zasłoną to strzelasz w butlę, a on sunie do niego jak torpeda i wybucha.

063SjazS

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 11-12-2007
  • Wiadomości: 95
  • Reputacja: 0
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #6164 dnia: Lutego 27, 2009, 16:55:52 pm »
Po prostu w COD4 jest auto-aim i ludzie się przyzwyczaili że jest łatwo i przyjemnie. Pojawił się Killzone 2, który ma inne podejście do tematu, bardziej skillowe i niektórzy nie mogą się przesiąść. Nie wiem skąd przekonanie że celowanie i sterowanie w COD4 jest idealne i powinno być wzorem. Bo komuś się tak podoba? Nikt nigdzie nie okrzyknął że COD4 jest tutaj wzorem z którego należy czerpać przykład. Zapewne sterowanie i celowanie jest dokładnie takie jak miało według GG być. 

przestan znow prawic herezje...w cod 4 jest 60 fps i to czuc jak obracasz glowa mozna nacelowac na kazdy pixel natomiadt tu jest zenada i tyle...engine sie nie wyrabia i przesow nie jest plynny przez co malo precyzyjny...etap na moscie jest dobrym przykladem albo ost walka z bosem jak wylatuje duzo typa ciezko wcelowac w kogos z bliska zal...

Bzdury gadasz jak potłuczony. Jak ktoś jest lama to płacze że mu sterowanie przeszkadza. W wyścigi symulacyjne też pewnie nie grasz bo za trudne.

-------

Wracając do samego KZ2 to mam za sobą pierwszy etap i trochę drugiego.

Wrażenia? WoW!!! Żadna gra nie oddaje tak klimatu wojny i nie ma takiej rozpierduchy. Co do grafiki to ryje beret nieźle. Co mnie jedynie wkurzyło to fakt że kule chamsko znikają ze ścian. Owszem tekstury momentami są słabe, szczególnie to boli jak chowamy się za przeszkodami i twórcy zamiast tam zrobić ładne tekstury to dali je gdzieś na ścianie obok. Natomiast większość jest śliczna i taki poziom jest w zupełności wystarczający. Oświetlenie po prostu miażdży. Animacja też.

Akcja gry jest niesamowita. COD4 może polizać pięty i schować się w krzakach. Gra prezentuje niesamowity poziom wykonania i nie dziwię się tym 10/10 za oprawę w tak wielu recenzjach. Bardzo cieszy fakt że pojawiła się wreszcie gra, która pokazuje jak inaczej można wykorzystać podzespoły PS3.

Co do sterowania to jest o wiele trudniejsze niż w auto-aimowym COD4. Tutaj czuć masę żołnierza i wycelować łatwo nie jest. Mnie osobiście to cieszy bo potęguje znacznie rozgrywkę. Nie ma takich akcji jak w COD4 gdzie wojak rusza się jak lekkoatleta z krótkich spodenkach i podkoszulku. Tutaj czuć że postać jest obładowana sprzętem. Sterowanie zaliczam na plus.

Sprawdzałem ten sławny już lag przy strzelaniu i mnie to wygląda na celowy zabieg twórców gry. Podczas rozgrywki nie odczuwa się tego ale przy zabawie z fizyką butli, muskając R1 broń nie wypaliła co dało mi jasno do zrozumienia że w tej grze trzeb przymierzyć i mocno wcisnąć spust żeby broń strzeliła. Przez to czuję że spust stawia opór a nie tak jak w innych FPP'kach gdzie pykam sobie jak z korkowca.

Ogólnie gra jest bardzo dobra i cholernie wciąga. Jednak na 10/10 nie zasługuje. Do gatunku FPP wnosi jedynie miażdżącą doszczętnie oprawę gdyż cała reszta już była. To po prostu bardzo dobra strzelanka.

Grze jak na razie mogę wystawić 9/10 a za oprawę bezapelacyjnie 10/10. Pogram dalej to może jakiś (+) do tej 9 wpadnie. Ewentualnie (-) jeśli jakaś lipa wyjdzie podczas dalszej gry lub Killzone 2 mnie znudzi w połowie.

PS. Fizyka to nowa jakość. Ja wiem że w wielu grach była latające ciała, butle z gazem reagujące na kule itp. Tyle że Killzone 2 wygląda to bardzo wymownie i konkretnie, oddając realizm otoczenia jak w żadnej innej grze.

dojdziesz do mostu to postrzelaj sobie z pistoletu w typow a co do lam to patrz w lustro.... do wiadomosci bylem w czolowce swiatowej w cs na xsie najbardziej skilowej fpp na konsoli...a co do kz2 to dla mnie procz grafiki nie prezentuje nic czego juz nie bylo wefluh mnie 7+/10 jakby sterowanie bylo lepsze to 8+...

FAX

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 26-05-2004
  • Wiadomości: 1 282
  • Reputacja: 0
  • Easy Rider
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #6165 dnia: Lutego 27, 2009, 16:56:23 pm »
Nie możecie grać o 19.00! 19.00 to nasza święta godzina do grania w Halo 3  :-x

Krauser

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 13-08-2007
  • Wiadomości: 497
  • Reputacja: 0
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #6166 dnia: Lutego 27, 2009, 16:58:30 pm »
Nie możecie grać o 19.00! 19.00 to nasza święta godzina do grania w Halo 3  :-x

KILLZONE 2 OWNED HALO 3!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
NO BRAIN - NO GAIN


BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #6167 dnia: Lutego 27, 2009, 16:58:44 pm »
dojdziesz do mostu to postrzelaj sobie z pistoletu w typow a co do lam to patrz w lustro.... do wiadomosci bylem w czolowce swiatowej w cs na xsie najbardziej skilowej fpp na konsoli...a co do kz2 to dla mnie procz grafiki nie prezentuje nic czego juz nie bylo wefluh mnie 7+/10 jakby sterowanie bylo lepsze to 8+...

Jakieś dowody "miszczu"? Jakiś klan, mecze? Poza tym co to ma do KZ2? Nie umiesz w to grać to płaczesz że sterowanie złe. Dla złego pływaka to woda za rzadka.

Skoro KZ2 to dla Ciebie 7/10 to jaką ocenę wystawiasz Gears of War 2?

Diuk

  • Gość
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #6168 dnia: Lutego 27, 2009, 17:00:44 pm »
Nie możecie grać o 19.00! 19.00 to nasza święta godzina do grania w Halo 3  :-x

Od 22 gramy chyba, dajcie czas się wcześniej podchmielić coby ownować  :cool:

FAX

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 26-05-2004
  • Wiadomości: 1 282
  • Reputacja: 0
  • Easy Rider
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #6169 dnia: Lutego 27, 2009, 17:01:00 pm »
Ale jak ktoś ocenia na 7/10 to dajcie mu ocenić na 7/10  :lol:

Ciapkas

  • Gość
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #6170 dnia: Lutego 27, 2009, 17:02:46 pm »
Ale jak ktoś ocenia na 7/10 to dajcie mu ocenić na 7/10  :lol:

Chyba żartujesz, 9 to mało.

063SjazS

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 11-12-2007
  • Wiadomości: 95
  • Reputacja: 0
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #6171 dnia: Lutego 27, 2009, 17:05:51 pm »
dojdziesz do mostu to postrzelaj sobie z pistoletu w typow a co do lam to patrz w lustro.... do wiadomosci bylem w czolowce swiatowej w cs na xsie najbardziej skilowej fpp na konsoli...a co do kz2 to dla mnie procz grafiki nie prezentuje nic czego juz nie bylo wefluh mnie 7+/10 jakby sterowanie bylo lepsze to 8+...

Jakieś dowody "miszczu"?

Skoro KZ2 to dla Ciebie 7/10 to jaką ocenę wystawiasz Gears of War 2?

do wody to chyba w 5 etapie pojdziesz... :D gears2 gdyby nie zje... online dalbym 9 a tak tylko 8... bad company daje-9+, cod 4-daje 9 to tyle w kwestii porownan kz2 jest mozno przehypowany a sterowanie ma jedno z najgorszych ze wszystkich fpp (przynajmniej w singlu bo multi jeszcze nie mialem czasu ruszyc a ponoc jest roche szybsze)...

FAX

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 26-05-2004
  • Wiadomości: 1 282
  • Reputacja: 0
  • Easy Rider
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #6172 dnia: Lutego 27, 2009, 17:05:55 pm »
Ale jak ktoś ocenia na 7/10 to dajcie mu ocenić na 7/10  :lol:

Chyba żartujesz, 9 to mało.

A fani KZ2 z tego działu wiedzą, że masz avatara z H3?  :-P Wiadomo, że gierka jest super  8-)

North

  • Pawka Morozow
  • *****
  • Rejestracja: 23-12-2008
  • Wiadomości: 1 013
  • Reputacja: 1
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #6173 dnia: Lutego 27, 2009, 17:12:16 pm »
Nawet nie umieją sobie innej godziny do ustawek wymyślić.
Pffff.

Ciapkas

  • Gość
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #6174 dnia: Lutego 27, 2009, 17:14:20 pm »
Ale jak ktoś ocenia na 7/10 to dajcie mu ocenić na 7/10  :lol:

Chyba żartujesz, 9 to mało.

A fani KZ2 z tego działu wiedzą, że masz avatara z H3?  :-P Wiadomo, że gierka jest super  8-)

No co Ty, przeca ja nigdzie nie zdradzam, że jestem fanbojem tej gry :lol:

Soul

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 28-04-2007
  • Wiadomości: 3 496
  • Reputacja: 16
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #6175 dnia: Lutego 27, 2009, 17:34:31 pm »
A mi się gra co raz lepiej, miałem już naprawdę kilka bardzo dobrych meczy, typu 60 fragów 20 Deathsów, pierwszy w tabeli itp Co do celowania, to w życiu nie widzałem gry w której było by to tak trudne jak tu jest! masakra, ale po mału jest co raz lepiej:) A shotgun jest mega prze*&^%* zabija z takich odległości że szok  Biorę się za tę grę Bardzo poważnie.

juve26

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-12-2006
  • Wiadomości: 2 613
  • Reputacja: 20
  • 04.12.2006 - 16.08.2010 †
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #6176 dnia: Lutego 27, 2009, 17:36:29 pm »
Czy jestem jedynym, ktory ma we sterowaniu ogromne opoznienie? Mniej wiecej na poziomie FarCry Instincts Predator z iXa. Czytaj: zbyt duze i uniemozliwiajace komfortowe celowanie. Cos czuje, ze wiecej niz 10 meczy w KillZona nie zagram :???:

Poki co jestem na drugim etapie i grywalnosciowo gra ryje beret :cool: Niepotrzebnie obawialem sie chaly na poziomie CoD.

Moldar

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 29-12-2005
  • Wiadomości: 7 986
  • Reputacja: 132
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #6177 dnia: Lutego 27, 2009, 17:44:14 pm »
Pograłem godzinkę w multi. Nie byłem fanem halo i jego multiplayera, gearsy także nie potrafiły mnie przyciągnąć, COD4 irytował mnie respawnami, można było pograć ale to nie było to, Warhawk tylko od czasu do czasu, a resistance tak dla relaksu w deatchmatcha. Ideał, Battlefield 2 bez pojazdów, boska gra i KZ2 jej mi nie przebija, ale jest cholernie blisko. Czuć wojnę i czuć że granie padem jest trudne, nie przeszkadza mi sterowanie, uważam że jest bardzo dobre i nie potrzebuje jakiś pomocników do celowania. Genialna rzecz to zmieniające się misje podczas potyczki, jest to po prostu świetnie rozwiązanie. Brud, ciągłe strzały, wybuchy, kawał świetnego multiplayera w którego pewnie będę długo grywać. Jednakże na moim SD jest o wiele trudniej, znacznie mniej widać niż na LCD, szczególnie jednostki które są daleko od ciebie, trzeba będzie zaopatrzyć się w końcu w porządny TV. Świetna gra, świetny single i świetny multi, czego więcej można chcieć ;)

Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 627
  • Reputacja: 252
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #6178 dnia: Lutego 27, 2009, 18:00:26 pm »
Ale każdy ma prawo do odmiennego zdania. Jeśli ocenia Killzone 2 chłopak ogółem na 7, czy na 4/10 , to jego święte prawo - o ile poda stosowne argumenty a nie żelazny motyw "bo tak".
Co innego gdyby stwierdził, że grafika zasługuje na 7/10. To już znaczyłoby , że coś z oczami nie tak.

Ja dzisiaj dostałem swoją wersję (w końcu-niech strachy z sieci Empik popełnią harakiri).

"Witaj w Killzone2 .... Proszę przesuwać suwak jasności , dopóki symbol Helghastów nie stanie się ledwie widoczny" wita uroczo na wstępie .
Tak wybrałem nasz rodzimy język a to dlatego, by nagrodzić pracę naszych, oraz .... dla Taty, który przepada za poprzednią odsłoną (tą z PS2), a z angielskim trochę na bakier jest. Sam przy tym co rusz nie będę mu musiał tłumaczyć kilku wytycznych w misjach.

Intro mnie nieco zmyliło, bowiem głosy były wciąż w j. ang. a napisy po polsku , jednak później jest tak jak wspominano wcześniej. Na pewno chłopaki z naszego rodzimego kraju nie mają powodu do wstydu.
Czy to ISA, czy przeciwnicy. Całość brzmi bardzo dobrze. Tym bardziej mi to nie przeszkadza, gdyż nie miałem możliwości przyrównania z pierwowzorem jeśli chodzi o głosy postaci.

I podobnie jak przy D.J Atomica z Burnuot Paradise: Ultimate Box, tak i tu nie mam zastrzeżeń a ojczysty język w kolejnej , tego typu grze miło słyszeć.

Wizualnie gra olśniewa. Jestem co prawda po zniszczeniu wieży łukowej , stąd mało widziałem, ale to wystarczy do stwierdzenia , iż gra zachwyca wizualnie (czy jest tą najpiękniejszą na konsole, okaże się po jej ukończeniu).W całość gra się równie przyjemnie, jak lata temu w pierwszą część. To akurat cieszy, ponieważ bardzo cenię odsłonę na PS2, która jest jedną z mych ulubionych gier FPS na poprzednią generację.

Podoba mi się również motyw z wprowadzeniem sub-bossów. To znaczy spotkałem jak na razie jednego takiego jegomościa, jednak z pewnością będzie ich kilku jeszcze mnie nękało zanim przejdę grę.

Miło również, iż pozycja owa posiada akcenty humorystyczne "tylko mnie nie upuść jak ostatnim razem" , to dobrze, że chłopaki z GG nie zatracili się w konwencji sarkofagu powagi.
Pewnie będzie tego jeszcze więcej.

Jak na razie mój czas gry wynosi 1g:16m , 10% gry zaliczone. Zebrane dane 4/10 , zniszczone symbole 0/10 , zabitych przeciwników 116 , trafień w głowę 16, broń od której padło najwięcej żarówko ocznych - - karabin szturmowy M 82 (25).

ZonE

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 27-01-2009
  • Wiadomości: 72
  • Reputacja: 0
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #6179 dnia: Lutego 27, 2009, 18:04:24 pm »
30 tysięcy Killzone w 2 dni  w PL

http://polygamia.pl/Polygamia/1,95338,6328207,30_tysiecy_Killzone_w_2_dni.html#article_comments


Jak na nas to bardzo dobrze;P

Marins

  • Gość
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #6180 dnia: Lutego 27, 2009, 18:10:02 pm »
Ciekawe jak sprzedaż na świecie się będzie przedstawiać :)

Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 627
  • Reputacja: 252
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #6181 dnia: Lutego 27, 2009, 18:18:46 pm »
Pewien jegomość na allegro sprzedał 40 kopi w cały jeden dzień. Gra schodzi jak ciepłe bułeczki a taka promocja jak w Empiku, tylko zachęca - potężny tytuł + za grosz (dosłownie) gra z platyny.

Krzysiu

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 13-06-2008
  • Wiadomości: 14 543
  • Reputacja: 174
  • Stać! Policja!
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #6182 dnia: Lutego 27, 2009, 18:30:05 pm »
Ciekawe jak sprzedaż na świecie się będzie przedstawiać :)

Skoro u nas największe hity na PS3 sprzedawały się w nakładzie około 15 tysięcy (kiedyś był wywiad z SCEP) to światowa sprzedaż będzie duża :D.

pokrytyśniegiem

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 14-08-2006
  • Wiadomości: 4 163
  • Reputacja: 4
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #6183 dnia: Lutego 27, 2009, 18:47:43 pm »
Ja mam pytanie do GG, co za kretyn wymyślił taki, a nie inny system rankingowy, i co za kretynie go zatwierdzili!? Ludzie zakładają gry (zazwyczaj na hasła) i się nawzajem podkładają nabijając sobie statystyki. Ku.r.wa co za lamerstwo! Z BOTami też można nabijać doświadczenie? Widzę, że można (LOL!) Bo zauważyłem, że też niektórzy lubią sobie pograć z konsolą ph34r.gif
Custom games w ogólne nie powinny się liczyć do rankingów. Powinno być tak jak w R2 czy H3. Muszą coś z tym zrobić, usunąć wszystkim statystyki (nawet tym co nie oszukują) i wrzucić do gry tryb rankingowy. Ta gra ma mnóstwo opcji, można przeglądać najlepszych graczy, czy też klany z danego dnia, tygodnia, miesiąca. Zobaczyć jakie turnieje nadchodzą i się zapisać (wszystko z poziomu gry!), a tu spie.r.d.o.lili tak ważną rzecz!

No to wyrzuciłem to z siebie wink.gif

Na forum GG już jest o tym głośno, pewnie niedługo to naprawią, muszą!

PS. Całe szczęście taki idiotów nie jest dużo.

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #6184 dnia: Lutego 27, 2009, 18:49:01 pm »
Ludzie teraz dopiero mam okazję pograć na zestawie 5.1 w DTS i jestem po prostu oszołomiony. Grałem w wiele gier z DD5.1 i DTS'em ale to co pokazuje w tej kwestii Killzone 2 to przechodzi wszelakie oczekiwania. Każdy musi zagrać w tą grę na takim systemie. Po prostu coś niesamowitego jak ta gra wykorzystuje kino domowe. :shock: :shock: :shock:

pokrytyśniegiem

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 14-08-2006
  • Wiadomości: 4 163
  • Reputacja: 4
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #6185 dnia: Lutego 27, 2009, 19:02:43 pm »
Właśnie się dowiedziałem, że usunęli możliwość nabijanie XP na botach. Teraz niech skasują wszystkim statystyki i wrzucą tryb rankingowy ;)

Madman

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 20-06-2007
  • Wiadomości: 2 317
  • Reputacja: 36
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #6186 dnia: Lutego 27, 2009, 19:08:50 pm »
No to i ja sie wypowiem..
Czytając recenzje, czy nawet oglądajac filmik w hd z killzone2 nie wierzyłem, ze ta gra wygląda tak jak render.. Ale jak już zagrałem to z radością muszę potwierdzić zdanie recenzentów:) To poprostu nowa jakość, a JEDYNE w czym taki np crysis jest lepszy to tekstury. Chociaż wg mnie tekstury w k2 są na naprawdę baaardzo dobrym poziomie.

Wykonianie polskiego dubbingu też jest solidne, a przynajmniej mnie aż tak nie kłuje w.. uszy. Może źle dobrano głos Natko i Rico, w porównaniu do angielskiej wersji. Ale ogólnie da sie grać bez zgrzytów.

Przejście singla na normalu za pierwszym razem zajęło mi jakieś 8h 30min. Ale to pewnie dlatego,że nie mogłem sie napatrzeć na niebo :P
moja ocena singlowego gracza, która i tak nikogo nie obchodzi: 9+  
(dałbym 10, ale ze względu na brak bonusów ocena niższa;p)

Marins

  • Gość
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #6187 dnia: Lutego 27, 2009, 19:41:25 pm »
Właśnie się dowiedziałem, że usunęli możliwość nabijanie XP na botach. Teraz niech skasują wszystkim statystyki i wrzucą tryb rankingowy ;)

Całe szczęście że szybko zareagowali.

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #6188 dnia: Lutego 27, 2009, 20:05:28 pm »
Ja jestem w 3 misji i stwierdzam że w życiu nie widziałem tak ładnej gry. To co się dzieje na ekranie przerasta moje najśmielsze wyobrażenia. Niektóre tekstury są lepsze niż najładniejsze tekstury w Uncharted. To jest next-gen pełną gębą. Do tego gra wciąga jak bagno. COD4 naprawdę może tutaj jedynie polizać pięty KZ2. Potem sprawdzę multi bo jak na razie single to zdecydowanie najlepszy FPP w jaki kiedykolwiek grałem.

Marins

  • Gość
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #6189 dnia: Lutego 27, 2009, 20:07:53 pm »
Możecie wejść na swoje profile na killzone.com ?

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #6190 dnia: Lutego 27, 2009, 20:09:59 pm »
Ja bym miał prośbę do deweloperów. Chciałbym w takich grach widzieć jak najwięcej skryptów i elementów do rozwalenia. Strzelanie w KZ2 przez deski itp. daje niesamowitą frajdę a akcja przepełniona skryptami wprawia w osłupienie.

Zielarz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 14-07-2005
  • Wiadomości: 6 722
  • Reputacja: 75
  • KILLZOWN3D
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #6191 dnia: Lutego 27, 2009, 20:10:37 pm »
Niektóre tekstury są lepsze niż najładniejsze tekstury w Uncharted.  

A nie mówiłem... tzn pisałem :P. A wszystkiego jeszcze nie widziałeś ;).

Ja dopiero teraz, przy kolejnym podejściu mogę poświęcić więcej czasu na podziwianie grafiki. Postacie nie wywierały takiego wrażenia jak cała reszta. Teraz zmieniłem zdanie, szczególnie gdy zobaczyłem porównanie GeoW2 i Uncharted na zbliżeniach :P.
« Ostatnia zmiana: Lutego 27, 2009, 20:15:37 pm wysłana przez Zielarz »

Marins

  • Gość
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #6192 dnia: Lutego 27, 2009, 20:13:21 pm »
Kurde strona nie wytrzymuje nawałnicy Killzone maniaków  :mad:

Soul hunter 16

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 17-04-2007
  • Wiadomości: 5 787
  • Reputacja: 60
  • Two different souls in one body.Which one is mine?
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #6193 dnia: Lutego 27, 2009, 20:18:50 pm »
Pograłem dzisiaj 5 min w mediamarkcie, nic specjalnego  :cool: A tak w ogole ładna gra,trochę wolna i zjebane sterowanie :D

pokrytyśniegiem

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 14-08-2006
  • Wiadomości: 4 163
  • Reputacja: 4
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #6194 dnia: Lutego 27, 2009, 20:26:36 pm »
Pograłem dzisiaj 5 min w mediamarkcie, nic specjalnego  :cool: A tak w ogole ładna gra,trochę wolna i zjebane sterowanie :D
Chyba sobie to umieszczę w sygnaturce
 :lol:
: Luty 27, 2009, 20:25:18 pm
dobra spadam grać, ktoś chetny, to szukać pokoju ps3 polska (możliwe że bedzie hasło - ps3site)
« Ostatnia zmiana: Lutego 27, 2009, 20:28:20 pm wysłana przez pokrytyśniegiem »

xantiss

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 14-12-2008
  • Wiadomości: 80
  • Reputacja: 0
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #6195 dnia: Lutego 27, 2009, 20:37:36 pm »
Uhmm , a chcialem sobie profil zrobic...


M503 Error:
Killzone Command Center Unavailable
I Fear....Nothing

Solid Snake 1989

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 06-09-2006
  • Wiadomości: 14 782
  • Reputacja: 101
  • Who Dares. Wins
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #6196 dnia: Lutego 27, 2009, 20:41:01 pm »
Uhmm , a chcialem sobie profil zrobic...


M503 Error:
Killzone Command Center Unavailable

jak masz PSNid to nic nie musisz zakładać

ciujo82

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 19-10-2008
  • Wiadomości: 544
  • Reputacja: 0
  • Nathan
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #6197 dnia: Lutego 27, 2009, 20:41:22 pm »
jaki język wybraliscie?

Szymku

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-02-2006
  • Wiadomości: 3 726
  • Reputacja: 74
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #6198 dnia: Lutego 27, 2009, 21:00:17 pm »
english...

Chociaż dziś słyszałem wersję polską i nie jest taka zła jak mówili koledzy...

Diuk

  • Gość
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #6199 dnia: Lutego 27, 2009, 21:04:28 pm »
Patch jest już do pobrania - 16 mb