Autor Wątek: Killzone 2  (Przeczytany 769746 razy)

0 użytkowników i 16 Gości przegląda ten wątek.

Johnny B. Goode

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-11-2007
  • Wiadomości: 1 838
  • Reputacja: 17
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #6360 dnia: Marca 01, 2009, 11:08:08 am »
Cytuj
Kupilem oficjalny poradnik do Killzone 2 z ciekawosci i tam jest napisane (co do Radec'a) zeby stac plecami do kata na pietrze i wyciagnac noz ,(zeby Radec rzadziej strzelal), a jak bedzie na ciebie biegl to go szlachtuj. Jak juz sie przeteleportuje pod brame, bierz snajperke (jest na stojaku) i 2 strzaly i po zawodach.
No to chyba na easy wystarcza 2 strzaly ze sniperki ;p, bo ja w niego z 4 wpakowalem i zginalem. BTW co do innych porad to probowalem wszystkiego, stania przy drzwiach wejsciowych do sali, odganiania go nozem, biegania wokol filaru, wskakiwania na murki i zawsze po jakims czasie jakos sie tak glupio teleportnal, ze mnie ciachnal ... Najgorsze jest to, ze wystarczy jeden blad i giniesz, np teleportuje sie za Toba, wlaczasz sprinta, on nagle teleportuje sie przed Toba i Cie uderza nozem - i od poczatku ...
Probowalem tez juz kazdej broni sniperki, granatnika, machinguna i shotguna - eh ;\, ale znalazlem teraz jakis poradnik, wiec moze jakos sie uda.
Snajperka jest najlepsza jak się pojawi przed Tobą to odwracaj się bo zaraz będzie za Tobą jak jest blisko to wal bez mierzenia dostanie raz to ucieka i strzela jak go później trafisz to znowu będzie teleportował się obok Ciebie tak kilka razy i leży.

maertin

  • Bohater wojny GOjczyźnianej
  • *****
  • Rejestracja: 04-02-2009
  • Wiadomości: 1 722
  • Reputacja: 4
  • !
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #6361 dnia: Marca 01, 2009, 11:28:43 am »
Samsungi wcale nie porywają tym jak grają, wbrew opinii większości ludzi. To samo dotyczy telewizorów LG. Dla przykładu widząc Motorstorma na swoim ekranie(LG), a na Bravii w salonach i sklepach, różnica bije tak po oczach, że się zastanawiam, czy aby to ta sama gra i ta sama konsola...

Jakość kolorów i parametry kontrastu niesamowicie wpływają na odbiór grafiki. Jest to dość irytujące :/
A KZ to jeden z tych tytułów, gdzie kontrast odgrywa bardzo dużą rolę i przy słabych ekranach, po prostu może być kicha.


Don't mess with the best, 'cause the best don't mess!

063SjazS

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 11-12-2007
  • Wiadomości: 95
  • Reputacja: 0
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #6362 dnia: Marca 01, 2009, 11:55:42 am »
Cytuj
Kupilem oficjalny poradnik do Killzone 2 z ciekawosci i tam jest napisane (co do Radec'a) zeby stac plecami do kata na pietrze i wyciagnac noz ,(zeby Radec rzadziej strzelal), a jak bedzie na ciebie biegl to go szlachtuj. Jak juz sie przeteleportuje pod brame, bierz snajperke (jest na stojaku) i 2 strzaly i po zawodach.
No to chyba na easy wystarcza 2 strzaly ze sniperki ;p, bo ja w niego z 4 wpakowalem i zginalem. BTW co do innych porad to probowalem wszystkiego, stania przy drzwiach wejsciowych do sali, odganiania go nozem, biegania wokol filaru, wskakiwania na murki i zawsze po jakims czasie jakos sie tak glupio teleportnal, ze mnie ciachnal ... Najgorsze jest to, ze wystarczy jeden blad i giniesz, np teleportuje sie za Toba, wlaczasz sprinta, on nagle teleportuje sie przed Toba i Cie uderza nozem - i od poczatku ...
Probowalem tez juz kazdej broni sniperki, granatnika, machinguna i shotguna - eh ;\, ale znalazlem teraz jakis poradnik, wiec moze jakos sie uda.


nie kazdy ogarnia te skilowe sterowanie poprostu...

KKRT

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-09-2006
  • Wiadomości: 5 153
  • Reputacja: 18
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #6363 dnia: Marca 01, 2009, 12:10:52 pm »
nie kazdy ogarnia te skilowe sterowanie poprostu...
Tu nie chodzi o sterowanie, a o Radeca...

063SjazS

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 11-12-2007
  • Wiadomości: 95
  • Reputacja: 0
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #6364 dnia: Marca 01, 2009, 12:11:03 pm »
27-02-09 zajarany jak szczerbaty na suchary czekam na poczte bo tego dnia miała przyjsc kopia killzone 2
 oczywiscie przyszła  a ze w pracy mam mega luzy wiec zabrałem ja do pracy razem z konsolka :)
odpakowuje gre z foli  uruchamiam konsole i hmm niestety  demo jest wspaniałe tymbardziej ze  w jezyku polskim ale potem jest juz tylko gorzej i gorzej
czekałem na ten tytuł i po opiniach i recenzjach miał byc miod polany czekolada a  po kilku godzuinach w ta gre mam klaustrofobie niewiem ale mam odczucie jabym grał przez wizjer w drzwiach pozatym szybkosc gry i widoku  jest tragiczna jest masa pieknych rzeczy jak grafika ale sama grywalnosc jest poprostu do dupy !!  grałem w singla ok 4 godzin i mnie nurzył  a ciagłe zwalnienie gry i dogrywanie jest irytujace i niewiem czym sie tu zachwycac duzo bardziej juz mi sie podobał  COD 5 tam przynajmniej nie czuje sie jak by  mi sfit na głowe  naciskał !! a multi to juz mega porazka !! wytrzymałem 2 godziny i po tym jak koles przeleciał obok mnie  po schodach ze go ledwo zauwazyłem a "przeszedł" przeleciał obok mnie bo stałem na tych własnie schodach !! menu jest tez jakies nie czytelne  w porownaniu do COD 4 czy 5 to naprawde maja duzo do zrobienia. Wiem ze ciezko przekonac ludzi ale trzeba spojrzec  prawdzie w oczy ta gra jest  mocno przereklamowana i po 2 godz stwierdziłem ze jutro gra  spocznie na allegro bo szkoda kasy miał byc hit a jest shit .
fakty grafika piekna
ale  przyjemnosc z grania mierna
menu w grze nie czytelne i  irytujace
bardzo fajnie zrobiona polska narracja i teksty
ale gra  w moim indywidualnym odczuciu 5/10 gdzie COD 4 miał i ma 9/10 a  COD 5 8/10 (tylko bo nie lbie II WŚ)

moze 5 to zanizona ocena biorac pood uwage ze w patchu moga cos zreperowac :D ale 6 z + to ocena w pelni zasluzona...nie wiem czemu tylko zadne servisy i gazety nie wspomnialy nic o sterowaniu moze dostali duzo kopii gratis  :D :D noook ale halo 3 tez dawali 10/10 +t+

p.s. najlepsze sa "zbalansowane mecze" isa 10 typa az dopchac sie tam nie moga a helgi 6 gralem tak kilkakrotnie tacy fachmeni ze szok moze na tym polega skill tej gry zeby wepchac sie do wiekszosci :D :D :D
« Ostatnia zmiana: Marca 01, 2009, 12:17:22 pm wysłana przez 063SjazS »

czesio

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 27-09-2007
  • Wiadomości: 94
  • Reputacja: 0
  • Dzieńdobry
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #6365 dnia: Marca 01, 2009, 12:12:00 pm »
Gierka łatwa nie jest... Ja od początku ustawiłem sobie trzeci poziom trudności i było kilka takich momentów, że musiałem powtarzać po kilkanaście razy:-) Do ostatniego bossa jeszcze trochę mi zostało więc zobaczymy jak będzie. Zreszta i tak zamierzam przejsc jeszcze raz na tym najwyższym poziomie zbierając wszystko bo póki co nie przejmuje sie szukaniem tych znaczkow i walizek.

Szkoda, że nie można sobie ustawić takiego sterowania jak jest np w COD4 i podłączyć pada od X0:-)

Lista aczików też fajna... Sporo tego tam do odblokowania

kumite49

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 17-11-2008
  • Wiadomości: 464
  • Reputacja: 0
  • O ludzie!Lupi nie odpowiadaj na moje posty!Blagam
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #6366 dnia: Marca 01, 2009, 12:15:48 pm »
Daje takie ustawienie do Tv sony bravia,że grafa bedzie wyglądala lepiej niż na fotkach podanych przez Nakimu!Oto one kontrast max,kolor 50,jasność 60,ostrość 19.A bym zapomnial radze wlączyć full rgb na PS3.Na tym ustawieniu wszystkie gry z ladną oprawą np.Girsy2,Uncharted,KZ2 wyglądają miazga!
Mój top 10 gier wszechczasów!
1.Metal Gear Solid
2.Shenmue,Shenmue2
3.Metal Gear Solid 3
4.Wining Eleven 4,ISS Pro Evolution 1,2
5.Tekken 3
6.Resident Evil 4
7.God of War 2
8.Metal Gear Solid 4
9.Winning Eleven 7,PES3
10.Mortal Kombat 2

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #6367 dnia: Marca 01, 2009, 12:38:42 pm »
Czesiu daleko już doszedłeś? Wszystko działa poprawnie?   Uff ale ulga :lol: Wziąłem wybór misji, ostatnią cześć tego etapu...i wszystko działa poprawnie. Rico się znalazł stał tam gdzie powinien stać:)
« Ostatnia zmiana: Marca 01, 2009, 13:41:22 pm wysłana przez CancerPL »

Moldar

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 29-12-2005
  • Wiadomości: 7 996
  • Reputacja: 132
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #6368 dnia: Marca 01, 2009, 13:44:11 pm »
27-02-09 zajarany jak szczerbaty na suchary czekam na poczte bo tego dnia miała przyjsc kopia killzone 2
 oczywiscie przyszła  a ze w pracy mam mega luzy wiec zabrałem ja do pracy razem z konsolka :)
odpakowuje gre z foli  uruchamiam konsole i hmm niestety  demo jest wspaniałe tymbardziej ze  w jezyku polskim ale potem jest juz tylko gorzej i gorzej
czekałem na ten tytuł i po opiniach i recenzjach miał byc miod polany czekolada a  po kilku godzuinach w ta gre mam klaustrofobie niewiem ale mam odczucie jabym grał przez wizjer w drzwiach pozatym szybkosc gry i widoku  jest tragiczna jest masa pieknych rzeczy jak grafika ale sama grywalnosc jest poprostu do dupy !!  grałem w singla ok 4 godzin i mnie nurzył  a ciagłe zwalnienie gry i dogrywanie jest irytujace i niewiem czym sie tu zachwycac duzo bardziej juz mi sie podobał  COD 5 tam przynajmniej nie czuje sie jak by  mi sfit na głowe  naciskał !! a multi to juz mega porazka !! wytrzymałem 2 godziny i po tym jak koles przeleciał obok mnie  po schodach ze go ledwo zauwazyłem a "przeszedł" przeleciał obok mnie bo stałem na tych własnie schodach !! menu jest tez jakies nie czytelne  w porownaniu do COD 4 czy 5 to naprawde maja duzo do zrobienia. Wiem ze ciezko przekonac ludzi ale trzeba spojrzec  prawdzie w oczy ta gra jest  mocno przereklamowana i po 2 godz stwierdziłem ze jutro gra  spocznie na allegro bo szkoda kasy miał byc hit a jest shit .
fakty grafika piekna
ale  przyjemnosc z grania mierna
menu w grze nie czytelne i  irytujace
bardzo fajnie zrobiona polska narracja i teksty
ale gra  w moim indywidualnym odczuciu 5/10 gdzie COD 4 miał i ma 9/10 a  COD 5 8/10 (tylko bo nie lbie II WŚ)

moze 5 to zanizona ocena biorac pood uwage ze w patchu moga cos zreperowac :D ale 6 z + to ocena w pelni zasluzona...nie wiem czemu tylko zadne servisy i gazety nie wspomnialy nic o sterowaniu moze dostali duzo kopii gratis  :D :D

A co maja wspominać, sterowanie jest zaje***** po prostu  8-) Jest po prostu inne, ale jak dla mnie, po prostu najlepsze w jakie grałem ;)

Szymku

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-02-2006
  • Wiadomości: 3 743
  • Reputacja: 74
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #6369 dnia: Marca 01, 2009, 14:03:33 pm »
27-02-09 zajarany jak szczerbaty na suchary czekam na poczte bo tego dnia miała przyjsc kopia killzone 2
 oczywiscie przyszła  a ze w pracy mam mega luzy wiec zabrałem ja do pracy razem z konsolka :)
odpakowuje gre z foli  uruchamiam konsole i hmm niestety  demo jest wspaniałe tymbardziej ze  w jezyku polskim ale potem jest juz tylko gorzej i gorzej
czekałem na ten tytuł i po opiniach i recenzjach miał byc miod polany czekolada a  po kilku godzuinach w ta gre mam klaustrofobie niewiem ale mam odczucie jabym grał przez wizjer w drzwiach pozatym szybkosc gry i widoku  jest tragiczna jest masa pieknych rzeczy jak grafika ale sama grywalnosc jest poprostu do dupy !!  grałem w singla ok 4 godzin i mnie nurzył  a ciagłe zwalnienie gry i dogrywanie jest irytujace i niewiem czym sie tu zachwycac duzo bardziej juz mi sie podobał  COD 5 tam przynajmniej nie czuje sie jak by  mi sfit na głowe  naciskał !! a multi to juz mega porazka !! wytrzymałem 2 godziny i po tym jak koles przeleciał obok mnie  po schodach ze go ledwo zauwazyłem a "przeszedł" przeleciał obok mnie bo stałem na tych własnie schodach !! menu jest tez jakies nie czytelne  w porownaniu do COD 4 czy 5 to naprawde maja duzo do zrobienia. Wiem ze ciezko przekonac ludzi ale trzeba spojrzec  prawdzie w oczy ta gra jest  mocno przereklamowana i po 2 godz stwierdziłem ze jutro gra  spocznie na allegro bo szkoda kasy miał byc hit a jest shit .
fakty grafika piekna
ale  przyjemnosc z grania mierna
menu w grze nie czytelne i  irytujace
bardzo fajnie zrobiona polska narracja i teksty
ale gra  w moim indywidualnym odczuciu 5/10 gdzie COD 4 miał i ma 9/10 a  COD 5 8/10 (tylko bo nie lbie II WŚ)

moze 5 to zanizona ocena biorac pood uwage ze w patchu moga cos zreperowac :D ale 6 z + to ocena w pelni zasluzona...nie wiem czemu tylko zadne servisy i gazety nie wspomnialy nic o sterowaniu moze dostali duzo kopii gratis  :D :D noook ale halo 3 tez dawali 10/10 +t+

p.s. najlepsze sa "zbalansowane mecze" isa 10 typa az dopchac sie tam nie moga a helgi 6 gralem tak kilkakrotnie tacy fachmeni ze szok moze na tym polega skill tej gry zeby wepchac sie do wiekszosci :D :D :D


Nie no fakt gierka 4/10 bo nie jest CoD4 czy też innym CS... Ciężko z tym polemizować.

Uwaga, wszyscy ulegliśmy zbiorowej histerii, masowemu złudzeniu - ludzie otrząśnijcie się i szybko oddajcie swoje kopie KZ2 do sklepu bo nam jakieś gówno wcisnęli... Całe szczęście, że dwaj koledzy wyżej nie dali się omamić temu matriksowi i czuwają.... W imieniu wszystkich - dziękuję wam chłopaki
A teraz wą




KKRT

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-09-2006
  • Wiadomości: 5 153
  • Reputacja: 18
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #6370 dnia: Marca 01, 2009, 14:17:21 pm »
Snajperka jest najlepsza jak się pojawi przed Tobą to odwracaj się bo zaraz będzie za Tobą jak jest blisko to wal bez mierzenia dostanie raz to ucieka i strzela jak go później trafisz to znowu będzie teleportował się obok Ciebie tak kilka razy i leży.
No i o cos takiego chodzilo ;p Dzieki plusik. Ostatecznie sukinsyna zabilem stojac na pietrze w rogu wlasnie ze sniperka. Jak bawicie sie tym sposobem to olejcie Rico, on i tak ssie, a stracicie czas leczac go.

Fajne outro, genialne zrobione creditsy ;] Przy okazji jak ktos bedzie chcial porownywac Killzone z Crysisem to w trojce bedzie mial okazje :p BTW widzieliscie jak zrobiona jest twarz Visariego? :>

W ogole zauwazyliscie, ze ostatni lvl mimo, ze najwiecej w nim sie dzieje oraz jest najwiekszy to ma najwiecej wypas tekstur?:> Wiekszosc scian i wszystkie te metalowe oslony to po prostu mistrzostwo jesli chodzi o tekstury - poziom wyzszy nawet niz w Uncharted, szkoda spora wiekszosc mimo, ze zrobiona dobrze ma niska rozdzielczosc - malo ram i slaba grafa [jak na dzisiejsze standarty] daje o sobie znac, na szczescie poki nie lize sie scian to wyglada swietnie.

BTW kto to pisal, ze gra na ma male lvl'e? Przeciez tu jest masa ogromnych lvl'i jak np statek, pustynia, ostatni lvl, trzeci lvl tez nie jest maly. Nie rozumiem tez narzekania na przyciecia podczas loadingow - ich jest bardzo malo, tak max z 4 na lvl i wiekszosc z nich praktycznie nie przycina gry.

Solid Snake 1989

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 06-09-2006
  • Wiadomości: 14 782
  • Reputacja: 101
  • Who Dares. Wins
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #6371 dnia: Marca 01, 2009, 14:21:51 pm »
Dzis tez pogralem w mutli i...Zero tu skilla, wszystkie killsy sa na fart, a przynajmniej odnosi sie takie wrażenie, gra jest mega camperska (za rogiem przyczaił sie typ z shotgunem i za cholerę go nie ruszysz...a jeszcze ci działko rozstawia).
Amunicji mało, ale ok zwalam to na to ze nie mam tego perka czy czegoś tam. Ale dlaczego broń tak zjada amunicję? dwie serie i reload....
Sigle jest świetny, ale mutli... łatwiej trafic typa po drugiej stronie mapy niz stojącego obok. Raz nawet zrobłlem taktyke--sprint i melee...zdejmowałem tak więcej ludzi niz z karabinu. postać obraca się za wolno:
ktos przebiegł---odracam sie, patrze ze to moj a tu z nikąd strzał w plecy. radar tez jest do bani, nic na nim nie widac. Sprint jest za szybki--biegnie typ sprintem to tylko ci przez ekran przelatuje....
Jak wspomniano wyżej-menusy są nieczytelne. Wszystko naćkane obok siebie, nie wiesz co i jak.
A no i życie regeneruje się za wolno. W sumie wychodzi jak w MGO--dostaniesz serią to możesz pomarzyć aby kogoś jeszcze zabić, masz za mało życia aby podjąć walkę. A z apteczkami to nikt nie biega.
Respawn też za długi 5 sekund było by ok.

Albo potrzebuje o wieeele więcej czasu na przyzwyczajenie się...albo CoD4>>>>>K2. Jeśli chodzi o multi oczywiście.


« Ostatnia zmiana: Marca 01, 2009, 14:23:27 pm wysłana przez Solid Snake 1989 »

kun

  • chujek
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 6 880
  • Reputacja: 80
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #6372 dnia: Marca 01, 2009, 14:37:15 pm »
Pograłem nieco już i za cholerę majtki nie chcą mi się zmoczyć. Jedyny zabójczy atut to grafika, reszta stoi na typowym wysokim poziomie do którego przyzwyczaiły nas CoD'y, Halo, Fear'y i inne dobre FPS'y. Z multi jest tak jak napisał Croopnick - łatwiej trafić że stu metrów niż z metra, kampa i wogóle potyczka przypomina pierwszowojenną batalię okopową (drużyny stają naprzeciw siebie w pewnej odległości i napier**laja ile wlezie)...

czesio

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 27-09-2007
  • Wiadomości: 94
  • Reputacja: 0
  • Dzieńdobry
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #6373 dnia: Marca 01, 2009, 14:41:32 pm »
Czesiu daleko już doszedłeś? Wszystko działa poprawnie?   Uff ale ulga :lol: Wziąłem wybór misji, ostatnią cześć tego etapu...i wszystko działa poprawnie. Rico się znalazł stał tam gdzie powinien stać:)

Jestem w misji zaraz po tej w której chodziło się tym mechem... Nie miałem żadnych problemów o których wspominaleś wcześniej.

Solid Snake 1989

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 06-09-2006
  • Wiadomości: 14 782
  • Reputacja: 101
  • Who Dares. Wins
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #6374 dnia: Marca 01, 2009, 14:42:09 pm »
He he zapomniałem napisać co mi się zdarzyło w multi:
search and destroy--bronimy się.
staję sobie w tak w rogu pokoju, tak aby widzieć wejście przez które przebiegają przeciwnicy, wycelowałem broń (pistolet bo już mi się ammo skończyło w karabinie) i jedyne co robiłem to wciskałem R1. Wprawdzie zabiłem tak 1 ale wokół mnie było pełno innych osób które też waliły w to samo miejsce, więc przynajmniej ich "zmiękczałem". Puściłem pada, tylko wciskałem R1 a hity leciały...żal.pl dopiero granat mnie zdjął.

Marins

  • Gość
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #6375 dnia: Marca 01, 2009, 14:46:28 pm »
Ja mam już prawie 11h online i chcę więcej  :twisted:

above89

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 25-06-2007
  • Wiadomości: 2 023
  • Reputacja: 0
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #6376 dnia: Marca 01, 2009, 14:55:58 pm »
Daje takie ustawienie do Tv sony bravia,że grafa bedzie wyglądala lepiej niż na fotkach podanych przez Nakimu!Oto one kontrast max,kolor 50,jasność 60,ostrość 19.A bym zapomnial radze wlączyć full rgb na PS3.Na tym ustawieniu wszystkie gry z ladną oprawą np.Girsy2,Uncharted,KZ2 wyglądają miazga!
Dajesz Ty w ogóle grać w takie gry jak Mirrors Edge lub Lost Planet, gdzie jest "biało" ? Przecież nic nie widać, żadnego szczególiku. Zbyt wysoki kontrast powoduje że zanikają detale jak np. wszelkie chropowatości, załamania na ubraniach czy jakieś wgłębienia w teksturach. Przykładem może być Mirrors Edge, gdzie wysoki kontrast powoduje że nie widać detali na spodniach czy też rękawiczkach oraz biegając po dachach nie widać krawędzi płyt itp Obniż kontrast do 80 bo to jest optymalne, a jasność zwiększ do 85 lub bardziej to już zależy od Ciebie, jeśli masz opcje dotyczące gammy to zwiększą ją i czemu ostrość tak nisko ?!
Ja mam tak że ostrość 40-60 zależy, jasność 85, kontrast 80, gamma mode 3.
« Ostatnia zmiana: Marca 01, 2009, 14:57:45 pm wysłana przez above89 »

Ememiks

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 04-12-2005
  • Wiadomości: 122
  • Reputacja: 0
  • PSN: Ememiks
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #6377 dnia: Marca 01, 2009, 14:57:27 pm »
No to lipa lipa widze z tym kz2 w multi...... A juz mialem dla niej kupic ps3 aby zaglebic sie w tajniki gry sieciowej.
Nie widzialem jeszcze w zadnej grze aby tak rozne poglady byly w kwesti sterowania ale faktycznie jesli spora ilosc osob twierdzi ze z 1m nie idzie ustrzelic a z 100m tak to cos w tym musi byc. Nie widzialem kz2 w akcji a dokladniej sterowania ale jak ktos opisal wyzej cos jak farcry predator na xboxa to az sie strach bac. W sumie kierowanie w multi to jest podstawa a my mamy skupic sie na rozgrywce itp a nie na walce ze sterowaniem i samym ze soba po nie udanej kacji spowodowanej skopanym sterowaniem.
Wiec pytam sie co do jasnej ciasnej jest nie tak z tym sterowaniem ze zabicie przeciwnika doslownie wciskanie mu lufy miedzy poslady doprowadza do orgazmu przedwczesnego tylu graczy?
Bo w halo czy cod4 jakos tak nikt nie wspomina o tym.
 

Wojtq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 01-09-2006
  • Wiadomości: 4 855
  • Reputacja: 42
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #6378 dnia: Marca 01, 2009, 15:01:28 pm »
Nie śledzę tematu, więc nie wiem czy było.
Dzisiaj widziałem w Carrefour na Sarnim Stoku w Bielsku Killzone'a za 169 zł, sztuk było ok. 20.

Z kolei w tym samym centrum handlowym dopadłem stanowisko z grą w MM i pograłem chwilę. Chyba musieli kiepsko ustawić tv, bo ekran był zbyt ziarnisty, i taki niewyraźny (nie była to jakość screenów sprzed 3 stron). Sama gra fajna, cover system działa należycie, posoka się miło rozpływa, animacja postaci gniecie, i tylko przymierzanie broni do oka jest spierdzielone na mój gust - nie wiem czy jest możliwość zmiany, ale tam ustawione było akurat na R3, i po puszczeniu gałki automatycznie się wyłączało, przecież tak się nie da grać (dlaczego nie było ustawione na R1 pojęcia nie mam).
PSN ID: WojtqGO

Marins

  • Gość
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #6379 dnia: Marca 01, 2009, 15:05:36 pm »
Bez problemu idzie ściągnąć kolesia z 1m jaki 100m.

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #6380 dnia: Marca 01, 2009, 15:19:17 pm »
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

Dla mnie multi rządzi i panuje! Grałem już z 10h i coraz bardziej mi sie podoba.

Głos z doniczki: Takie rzeczy daje się w spoilery :P.
« Ostatnia zmiana: Marca 01, 2009, 15:49:02 pm wysłana przez Zielarz »

Zeratul

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 31-08-2005
  • Wiadomości: 806
  • Reputacja: 0
  • H3&KZ2 United&Win
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #6381 dnia: Marca 01, 2009, 15:24:20 pm »
no dzis multi o wiele lepiej ostatni mecz... 30k/16d... wiec jak na mnie to calkiem niezle. Zauwazylem, ze singla jak i multi o wiele lepiej mi sie gra dysponujac helghastowym rifle. Albo ma mniejszy rorzut, albo po prostu lepiej mi się nim celuje. Udalo mi się snajperką chwilę pograć, bo zakosiłem ją z martwego ciała jednego kolesia i nawet sympatycznie. Wprawdzie nie wiem jak się zoomuje do x5 ale jest ok. Ogólnie im dlużej gram, a zaś tak długo to nie grałem tym sympatyczniej jest.



KKRT

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-09-2006
  • Wiadomości: 5 153
  • Reputacja: 18
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #6382 dnia: Marca 01, 2009, 15:35:17 pm »
Cytuj
Wprawdzie nie wiem jak się zoomuje do x5 ale jest ok.
Strzalka w gore na D-pad - nie grales sniperka w single'u? :>

GILUPL

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 11-08-2007
  • Wiadomości: 230
  • Reputacja: 0
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #6383 dnia: Marca 01, 2009, 15:35:36 pm »
Gra jest zaje..sta, fakt faktem, ze multi nie jest doskonale, ale ma potencjal, napewno w krotkim czasie GG wprowadzi jakies zmiany, przeciez caly czas sledza forum i widza co trzeba zmienic, niedlugo wyjdzie patch, poprawia balans broni itp. Za miesiac bedziecie pisac, ze K2 ma jedno z najlepszych multi w jakie graliscie. Dziwie sie, ze niektorzy oczekiwali, ze multi odrazu bedzie perfekt. Najbardziej rozp...dalaja mnie ci najwieksi krzykacze co pewnie nawet w gre nie grali, a oceniaja ja na 6, smiech na sali. Singiel to masakra, gram na hardzie i gra to kozak nad kozaki, graficznie wyglada jak film, co chwile sie cos dzieje, jest ciezko i gra sie zaj..scie.
UNCHARTED AMONG THIEVES!!!

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #6384 dnia: Marca 01, 2009, 15:38:20 pm »
Zeby mieć zoom 5x w snajperce, w multi trzeba cośtam zdobyć!!! Jakiś medal chyba..normalnie jest tylko 2x.;)

aphelion

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-09-2006
  • Wiadomości: 4 977
  • Reputacja: 25
  • PSN ID: aph
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #6385 dnia: Marca 01, 2009, 15:41:38 pm »
Heh ja mam troche inaczej niz wy. Przegladnalem cala gre (gral moj friend) i powiem wam, ze nie chce mi sie w to grac. Niby wszystko ladnie, pieknie ale po prostu nie mam ochoty grac w single. Zauwazylem, ze gra nie dziala az tak plynnie jak powinna (jestem wyczulony w tym temacie gdyz przez pare lat gralem w cs'a przy 100fps). Co do multi to zagralem 1x (nie wiem jaki tryb to bym) i mialem tak inteligentny tim, ze stal caly czas na swoim respie a przeciwnicy sobie tylko stali przy wejsciach/wyjsciach i czakali rzucajac granatami do srodka. Ogolnie celuje mi sie w tej grze podobnie jak w BF:BC czyli  eee kapiasto (czyt. brakuje mi precyzji przy delikatnych ruchach analogiem). Szczerze powiedziawszy narazie nie bede podchodzil do tej gry i pogram sobie dalej w multi CoD4.
Thou know'st 'tis common: all that lives must die, Passing through nature to eternity.

063SjazS

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 11-12-2007
  • Wiadomości: 95
  • Reputacja: 0
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #6386 dnia: Marca 01, 2009, 15:44:24 pm »
No to lipa lipa widze z tym kz2 w multi...... A juz mialem dla niej kupic ps3 aby zaglebic sie w tajniki gry sieciowej.
Nie widzialem jeszcze w zadnej grze aby tak rozne poglady byly w kwesti sterowania ale faktycznie jesli spora ilosc osob twierdzi ze z 1m nie idzie ustrzelic a z 100m tak to cos w tym musi byc. Nie widzialem kz2 w akcji a dokladniej sterowania ale jak ktos opisal wyzej cos jak farcry predator na xboxa to az sie strach bac. W sumie kierowanie w multi to jest podstawa a my mamy skupic sie na rozgrywce itp a nie na walce ze sterowaniem i samym ze soba po nie udanej kacji spowodowanej skopanym sterowaniem.
Wiec pytam sie co do jasnej ciasnej jest nie tak z tym sterowaniem ze zabicie przeciwnika doslownie wciskanie mu lufy miedzy poslady doprowadza do orgazmu przedwczesnego tylu graczy?
Bo w halo czy cod4 jakos tak nikt nie wspomina o tym.
 

ja ci powiem tak jak dla mnie najgorsze sterowanie  w jakie gralem na fpp na konsoli specjalnie do tej gry kupilem ps3 i pelen zawod!!! nie czytaj co ludzie mowia bo w wiekszosc to zaslepieni slonyboje gre sprawdz sam(sterowanie) u kogos lub jakims markecie pozdro
: Marzec 01, 2009, 15:42:52 pm
Heh ja mam troche inaczej niz wy. Przegladnalem cala gre (gral moj friend) i powiem wam, ze nie chce mi sie w to grac. Niby wszystko ladnie, pieknie ale po prostu nie mam ochoty grac w single. Zauwazylem, ze gra nie dziala az tak plynnie jak powinna (jestem wyczulony w tym temacie gdyz przez pare lat gralem w cs'a przy 100fps). Co do multi to zagralem 1x (nie wiem jaki tryb to bym) i mialem tak inteligentny tim, ze stal caly czas na swoim respie a przeciwnicy sobie tylko stali przy wejsciach/wyjsciach i czakali rzucajac granatami do srodka. Ogolnie celuje mi sie w tej grze podobnie jak w BF:BC czyli  eee kapiasto (czyt. brakuje mi precyzji przy delikatnych ruchach analogiem). Szczerze powiedziawszy narazie nie bede podchodzil do tej gry i pogram sobie dalej w multi CoD4.

bad company ma 2x lub 3x lepszy scrolling przynajmniej w wersji x360.....

Tarniak

  • Gość
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #6387 dnia: Marca 01, 2009, 15:51:37 pm »
Spoko, ale te ***** nie miały tego w 2 dni po premierze, więc ja się wkurzyłem i kupiłem w MM obok za 189.

Moldar

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 29-12-2005
  • Wiadomości: 7 996
  • Reputacja: 132
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #6388 dnia: Marca 01, 2009, 15:53:36 pm »
No to lipa lipa widze z tym kz2 w multi...... A juz mialem dla niej kupic ps3 aby zaglebic sie w tajniki gry sieciowej.
Nie widzialem jeszcze w zadnej grze aby tak rozne poglady byly w kwesti sterowania ale faktycznie jesli spora ilosc osob twierdzi ze z 1m nie idzie ustrzelic a z 100m tak to cos w tym musi byc. Nie widzialem kz2 w akcji a dokladniej sterowania ale jak ktos opisal wyzej cos jak farcry predator na xboxa to az sie strach bac. W sumie kierowanie w multi to jest podstawa a my mamy skupic sie na rozgrywce itp a nie na walce ze sterowaniem i samym ze soba po nie udanej kacji spowodowanej skopanym sterowaniem.
Wiec pytam sie co do jasnej ciasnej jest nie tak z tym sterowaniem ze zabicie przeciwnika doslownie wciskanie mu lufy miedzy poslady doprowadza do orgazmu przedwczesnego tylu graczy?
Bo w halo czy cod4 jakos tak nikt nie wspomina o tym.
 

ja ci powiem tak jak dla mnie najgorsze sterowanie  w jakie gralem na fpp na konsoli specjalnie do tej gry kupilem ps3 i pelen zawod!!! nie czytaj co ludzie mowia bo w wiekszosc to zaslepieni slonyboje gre sprawdz sam(sterowanie) u kogos lub jakims markecie pozdro


no i co ty za pierd**** za przeproszeniem wygadujesz, tobie się nie podoba to trudno, płacz sobię w kąciku pokoju, mam to gdzieś i szanuje zdanie ale jak przywalisz tekstem zaślepiony sonyboy to już leje na takie teksty i jesteś w tej chwili najmniej wiarygodną osobą której po prostu nie powinno się słuchać. Zgadzam się z jednym, każdy musi sobie sterowanie ocenić sam, dla mnie jest boskie, dla ciebie nie, ale qrna nie wyjeżdżaj z głupimi tekstami, bo jest to irytujace itylko splunąć na to się da.....

aphelion

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-09-2006
  • Wiadomości: 4 977
  • Reputacja: 25
  • PSN ID: aph
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #6389 dnia: Marca 01, 2009, 15:59:16 pm »
bad company ma 2x lub 3x lepszy scrolling przynajmniej w wersji x360.....

W BF gralem na x0.
Thou know'st 'tis common: all that lives must die, Passing through nature to eternity.

Zielarz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 14-07-2005
  • Wiadomości: 6 782
  • Reputacja: 75
  • KILLZOWN3D
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #6390 dnia: Marca 01, 2009, 16:00:24 pm »
ja ci powiem tak jak dla mnie najgorsze sterowanie  w jakie gralem na fpp na konsoli specjalnie do tej gry kupilem ps3 i pelen zawod!!! nie czytaj co ludzie mowia bo w wiekszosc to zaslepieni slonyboje gre sprawdz sam(sterowanie) u kogos lub jakims markecie pozdro

No oczywiście, że wszyscy mamy tutaj klapki na oczach z wielkim znaczkiem PlayStation. W końcu podoba nam się Killzone 2, a przecież to rzecz niespotykana u ludzi "normalnych".

Ememiks - ja Tobie poradzę podobnie jak 063SjazS - sprawdź u kogoś. Marketu nie polecam, bo pewnie będą mieli odpalony pierwszy pozioma, a jak widać po opiniach z dema, nie jest on wystarczająco reprezentatywny. No chyba, że chcesz tylko sprawdzić sterowanie. Pamiętaj jednak, że oprócz tych co narzekają są też tacy, którym gra się ogromnie podoba i bynajmniej nie są oni w mniejszości ;).

kumite49

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 17-11-2008
  • Wiadomości: 464
  • Reputacja: 0
  • O ludzie!Lupi nie odpowiadaj na moje posty!Blagam
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #6391 dnia: Marca 01, 2009, 16:00:42 pm »
Above w tv sony bravia ostrość jest do 30 8)(nie licząć serii X).Kontrast max,dlatego że to nie tv sd gdzie trzebo go zmiejszać tak do 65.A podświetlanie max!
« Ostatnia zmiana: Marca 01, 2009, 17:16:33 pm wysłana przez kumite49 »
Mój top 10 gier wszechczasów!
1.Metal Gear Solid
2.Shenmue,Shenmue2
3.Metal Gear Solid 3
4.Wining Eleven 4,ISS Pro Evolution 1,2
5.Tekken 3
6.Resident Evil 4
7.God of War 2
8.Metal Gear Solid 4
9.Winning Eleven 7,PES3
10.Mortal Kombat 2

Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 639
  • Reputacja: 252
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #6392 dnia: Marca 01, 2009, 16:12:39 pm »
Jeszcze nie było tak pięknie, by wszytko, wszystkim się podobało. Każdy ma inny gust i to, że 16 osób twierdzi, iż Kz2 jest świetną pozycją , wcale nie jest równoznaczne z tym by kolejna osoba podzielała ich zdanie. To oczywiste i winno być respektowane, przez obie strony. Jednak argumentacje typu "Kz2 jest do d**, bo to stary słaby Kz z lepsza grafiką a animacja przeładowań broni zawsze jest taka sama" są śmieszne.

Tak jak z tymi teksturami. Pewnie, da się zauważyć, chowając się za niektórymi elementami ich gorszą jakość, ale jeśli ktoś pisze , że większość tekstur słaba jest, cześć takich sobie a tylko parę jest b. dobrych, to zalecam wizytę u urologa (bo na okulistę już za późno). Gra wygląda fantastycznie i nie jest to spowodowane żadnym hypem. Najzwyczajniej w świecie tak jest.
Dalej marudzenie na bugi wszelakie. Zupełnie jakby inne gry ich nie miały. Osobiście raz zauważyłem nienaturalną sytuację, gdy High padł między barierki a część jego korpusu zwisała.
Ciało śmiesznie drgało (coś jak Big Daddy w podobnej sytuacji).

Co do broni , to zastrzeżeń nie mam. Nie zdarzyło się, by strzał w czerep Helghasta nie spowodował zgonu natychmiastowego po ataku z karabinu snajperskiego. A na osadzie górniczej , zaraz po ataku snajperów, gdy tylko wziąłem jednemu z nich tą broń, to w następstwie cały etap z niej korzystałem, i nie tylko na pustkowiu, ale nawet do dotarcia do pociągu. Czyli trochę ich z niej zlikwidowałem.

Co do rzekomo ociężałego sterowania, to raczej również czepianie się na siłę. W FPS gram głównie na PC (są sporo tańsze i wizualnie prezentują się dużo lepiej), wiadomo, combo mysz+klawiatura jest niezastąpione, jednak przy przeskoku do Kz2, nie miałem żadnych problemów. Fakt, ostrzeliwanie za węgła , gdzie L2 chowa nas za osłoną, lewą gałką wychylamy się i jeszcze R3 musimy wdusić dla przybliżenia i tak oddawać ogień za pomocą R1, może nie jest za uniwersalne, ale nie jest to nic , co powinno wprawnemu manualnie graczowi, który już w kilka gier tego typu grał, spędzać sen z powiek.

A samo ^ na d-padzie , jest pomysłem podobnie jak w Dead Space kapitalnym.

063SjazS

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 11-12-2007
  • Wiadomości: 95
  • Reputacja: 0
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #6393 dnia: Marca 01, 2009, 16:23:35 pm »
ja ci powiem tak jak dla mnie najgorsze sterowanie  w jakie gralem na fpp na konsoli specjalnie do tej gry kupilem ps3 i pelen zawod!!! nie czytaj co ludzie mowia bo w wiekszosc to zaslepieni slonyboje gre sprawdz sam(sterowanie) u kogos lub jakims markecie pozdro

No oczywiście, że wszyscy mamy tutaj klapki na oczach z wielkim znaczkiem PlayStation. W końcu podoba nam się Killzone 2, a przecież to rzecz niespotykana u ludzi "normalnych".

Ememiks - ja Tobie poradzę podobnie jak 063SjazS - sprawdź u kogoś. Marketu nie polecam, bo pewnie będą mieli odpalony pierwszy pozioma, a jak widać po opiniach z dema, nie jest on wystarczająco reprezentatywny. No chyba, że chcesz tylko sprawdzić sterowanie. Pamiętaj jednak, że oprócz tych co narzekają są też tacy, którym gra się ogromnie podoba i bynajmniej nie są oni w mniejszości ;).


jesli nie masz klapkow to mi podaj mi gre fpp w ktorej sterowanie-scrolling ekranu jest gorsze od tego w killzone 2  :D :D :D :D i w ktorej jest problem z ustrzeleniem typa biegajacego w odleglosci 1-6 metra?

...ja nie znam takiej gry a gralem we wszystkie fps psx/ps2/n64/dc/ps3/x360 

wiec skoncz juz prosze twoje profesjonal wywody a ze dales D....(sklonila miedzyinnymi mnie do ww zakupu)przy recenzji to juz twoje zmartwienie....
« Ostatnia zmiana: Marca 01, 2009, 16:25:09 pm wysłana przez 063SjazS »

SZKoDnik_PL

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 28-11-2008
  • Wiadomości: 62
  • Reputacja: 0
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #6394 dnia: Marca 01, 2009, 16:30:35 pm »
Tryb Obrazu - Wlasne
Podswietlenie - 8
Kontrast - 80
Jasnosc - 55
Nasycenie koloru - 50
Temperatura Barw - Neutralne
Ostrosc - 15

Redukcja Zaklocen - Wylaczone

Ustawienia na jakich gram na SONY Bravia KDL-46Z4500

http://www.sony.co.uk/product/t46-z-series/kdl-46z4500#pageType=TechnicalSpecs

TV ma moc ,wymienilem go z LG 32LC46 - polecam .Motionflow 200Hz daje rade :)
PSN: SZKoDnik_PL
XBL: SZKoDnikSC

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #6395 dnia: Marca 01, 2009, 16:40:19 pm »
Jazda mechem   :shock: Na taką grę czekałem;)

Zielarz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 14-07-2005
  • Wiadomości: 6 782
  • Reputacja: 75
  • KILLZOWN3D
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #6396 dnia: Marca 01, 2009, 16:45:23 pm »
jesli nie masz klapkow to mi podaj mi gre fpp w ktorej sterowanie-scrolling ekranu jest gorsze od tego w killzone 2  :D :D :D :D i w ktorej jest problem z ustrzeleniem typa biegajacego w odleglosci 1-6 metra?

...ja nie znam takiej gry a gralem we wszystkie fps psx/ps2/n64/dc/ps3/x360 

wiec skoncz juz prosze twoje profesjonal wywody a ze dales D....(sklonila miedzyinnymi mnie do ww zakupu)przy recenzji to juz twoje zmartwienie....

Tu tkwi problem - wziąłeś sobie jakiś scrolling i niby przez to KZ2 jest złe. Mi sterowanie odpowiada podobnie jak wielu innym osobom. A i z trafieniem gościa z bliska nie mam problemów, a jeśli już to mogę winić tylko samego siebie.

A że moja recenzja skłoniła Ciebie (rzekomo) do zakupu i gra Ci się nie podoba - cóż taki los recenzenta. W końcu każdy ma inny gust. Na szczęście nie jestem sam i mogę solidaryzować się z całą resztą recenzentów, którym Killzone 2 przypadł do gustu wraz ze sterowaniem. Ale jeśli ulży Tobie to ok - przepraszam, że kupiłeś tą okropną grę przeze mnie.

Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 639
  • Reputacja: 252
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #6397 dnia: Marca 01, 2009, 17:06:42 pm »
http://polygamia.pl/Polygamia/1,95338,6 ? 2_dni.html

To teraz policzmy. Ja, Zielarz , to dwie, Marce Pan, 063SjazS, to kolejne dwie, więc już 4....

paprot

  • J-23
  • *****
  • Rejestracja: 11-08-2005
  • Wiadomości: 1 372
  • Reputacja: 0
  • PSN ID: paprotPL
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #6398 dnia: Marca 01, 2009, 17:08:04 pm »
http://polygamia.pl/Polygamia/1,95338,6 ? 2_dni.html

To teraz policzmy. Ja, Zielarz , to dwie, Marce Pan, 063SjazS, to kolejne dwie, więc już 4....

link nie działa

Snake_Plissken

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 31-12-2006
  • Wiadomości: 17 240
  • Reputacja: 104
  • Who Dares Wins
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #6399 dnia: Marca 01, 2009, 17:09:24 pm »
Tu chodzi o 30k w 2 dni. :-P