Autor Wątek: Killzone 2  (Przeczytany 714794 razy)

0 użytkowników i 59 Gości przegląda ten wątek.

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #7160 dnia: Marca 25, 2009, 10:32:52 am »
Ja tam na Killzone nie narzekam! Jest zajebiste 8) I będę w to grać aż do premiery CoD:MW2 :shock: Z przerwami oczywiście na PESa i jakieś ścigałki np.GT5 czy Burnaut.

pokrytyśniegiem

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 14-08-2006
  • Wiadomości: 4 163
  • Reputacja: 4
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #7161 dnia: Marca 25, 2009, 10:53:59 am »
Ja codziennie gram o 18, zawsze w tym samym pokoju z Polakami. Wczoraj graliśmy samymi medykami, naprawde swietnie się grało, zero wieżyczek, przebierańców itp. Polecam tak zagrać.

maertin

  • Bohater wojny GOjczyźnianej
  • *****
  • Rejestracja: 04-02-2009
  • Wiadomości: 1 722
  • Reputacja: 4
  • !
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #7162 dnia: Marca 25, 2009, 11:59:57 am »
pokrytyśniegiem, jak znaleźć ten serwer? Chętnie dołączę do was!

Don't mess with the best, 'cause the best don't mess!

punisher85

  • Pawka Morozow
  • *****
  • Rejestracja: 12-01-2008
  • Wiadomości: 1 058
  • Reputacja: 7
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #7163 dnia: Marca 25, 2009, 13:13:18 pm »
Ale wał ze statystykami po zakończonym meczu jeśli ma się odblokowaną zdolność "specjalista od trafień w głowę".Żal .pl jakby to gimbusy nazwali.
Dzięki tej zdolności za każdy headshot dostaje +1pkt premii czyli ok ....ale każde zabicie headshotem zalicza nam jako zabicie dwóch przeciwników <wow> !!

Na przykładzie-zabijam w meczu 15 przeciwników i każdego strzałem w głowę i ginę 15 razy.Na koniec meczu w statystykach będzie widnieć 15 zgonów i..... 30 zabić przeciwników,oraz dostanę +15pkt więcej niż jakbym normalnie zabijał.

To tak dla przestrogi,że jeśli ktoś w meczu będzie mieć statsy na poziomie np 30-8 to niekoniecznie zabił 30 przeciwników tylko akurat miał dużo headshotów(mógł zabić ich nawet i 15)......

above89

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 25-06-2007
  • Wiadomości: 2 023
  • Reputacja: 0
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #7164 dnia: Marca 25, 2009, 13:26:50 pm »
Ale wał ze statystykami po zakończonym meczu jeśli ma się odblokowaną zdolność "specjalista od trafień w głowę".Żal .pl jakby to gimbusy nazwali.
Dzięki tej zdolności za każdy headshot dostaje +1pkt premii czyli ok ....ale każde zabicie headshotem zalicza nam jako zabicie dwóch przeciwników <wow> !!

Na przykładzie-zabijam w meczu 15 przeciwników i każdego strzałem w głowę i ginę 15 razy.Na koniec meczu w statystykach będzie widnieć 15 zgonów i..... 30 zabić przeciwników,oraz dostanę +15pkt więcej niż jakbym normalnie zabijał.

To tak dla przestrogi,że jeśli ktoś w meczu będzie mieć statsy na poziomie np 30-8 to niekoniecznie zabił 30 przeciwników tylko akurat miał dużo headshotów(mógł zabić ich nawet i 15)......
To tłumaczy tak dobre staty Pliskena :D

pokrytyśniegiem

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 14-08-2006
  • Wiadomości: 4 163
  • Reputacja: 4
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #7165 dnia: Marca 25, 2009, 13:52:50 pm »
To nie tak, w ciągu meczu normalnie nalicza statystyki, dopiero po wygranym meczu licznik mnoży punkty razy 1.5.

maerin, nazwa pokoju to zazwyczaj PS3 POLSKA, hasło ps3site, maksymalna liczba graczy 16, region europejski.
Od premiery pokój jest stawiany niemal codziennie od 18:00, ale trzeba być punktualnym, po zazwyczaj brakuje miejsca.

Marins

  • Gość
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #7166 dnia: Marca 25, 2009, 15:08:16 pm »
To nie tak, w ciągu meczu normalnie nalicza statystyki, dopiero po wygranym meczu licznik mnoży punkty razy 1.5.

maerin, nazwa pokoju to zazwyczaj PS3 POLSKA, hasło ps3site, maksymalna liczba graczy 16, region europejski.
Od premiery pokój jest stawiany niemal codziennie od 18:00, ale trzeba być punktualnym, po zazwyczaj brakuje miejsca.

Dzisiaj sprawdzę :)

Kundun

  • Proletariusz
  • *****
  • Rejestracja: 20-04-2007
  • Wiadomości: 410
  • Reputacja: 0
  • ID: TalkO
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #7167 dnia: Marca 25, 2009, 17:13:09 pm »
Zazdroszczę... :)
klik- http://www.neogaf.com/forum/showpost.php?p=15230686&postcount=20291
: Marzec 25, 2009, 16:20:57 pm
Jak ułatwić sobie grę na Elite? Hahaha...  :lol:
Klik-

Diuk

  • Gość
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #7168 dnia: Marca 25, 2009, 17:34:25 pm »
Zazdroszczę... :)
klik- http://www.neogaf.com/forum/showpost.php?p=15230686&postcount=20291
: Marzec 25, 2009, 16:20:57 pm
Jak ułatwić sobie grę na Elite? Hahaha...  :lol:
Klik-

Juvasz robił coś podobnego, gdy graliśmy w gowa  :lol: Rysował kropke flamastrem na środku TV żeby łatwiej mu było celować

Cytuj
To teraz Ci Diuk złoje dupe.Wyznacz termin Cool

Kiedy tylko chcesz pipko  :cool:

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #7169 dnia: Marca 25, 2009, 17:44:18 pm »
Zazdroszczę... :)
klik- http://www.neogaf.com/forum/showpost.php?p=15230686&postcount=20291
: Marzec 25, 2009, 16:20:57 pm
Jak ułatwić sobie grę na Elite? Hahaha...  :lol:
Klik-
O kurde :lol: Może GG posłucha fanów i wyda zestaw celowniczków naklejanych na TV. :lol:

juve26

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-12-2006
  • Wiadomości: 2 613
  • Reputacja: 20
  • 04.12.2006 - 16.08.2010 †
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #7170 dnia: Marca 25, 2009, 17:51:22 pm »
Zazdroszczę... :)
klik- http://www.neogaf.com/forum/showpost.php?p=15230686&postcount=20291
: Marzec 25, 2009, 16:20:57 pm
Jak ułatwić sobie grę na Elite? Hahaha...  :lol:
Klik-

Juvasz robił coś podobnego, gdy graliśmy w gowa  :lol: Rysował kropke flamastrem na środku TV żeby łatwiej mu było celować

Cytuj
To teraz Ci Diuk złoje dupe.Wyznacz termin Cool

Kiedy tylko chcesz pipko  :cool:

Sprostowanie: nigdy tak nie robilem, tylko opowiadalem Tobie, ze niektorzy tak robia, by ulatwic sobie potyczki shotgunowe ;)

Diuk

  • Gość
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #7171 dnia: Marca 25, 2009, 18:10:47 pm »
Ah faktycznie, coś tam było. Mój błąd. Minus

DevilDante750

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 19-11-2008
  • Wiadomości: 275
  • Reputacja: 0
  • PSN: BattlefieldPL
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #7172 dnia: Marca 25, 2009, 18:34:31 pm »
Moim zdaniem nawet taki Battlefield:BC miał lepsze multi. Kz2 pod względem multi niczym nie zachwyca.


Ja się w pełni zgadzam BF:BC jest miodny :D  niedługo będę grał w oba tytuły jednocześnie, oczywiście multi :grin: :grin: :grin:

pokrytyśniegiem

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 14-08-2006
  • Wiadomości: 4 163
  • Reputacja: 4
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #7173 dnia: Marca 25, 2009, 18:35:46 pm »
Ah faktycznie, coś tam było. Mój błąd. Minus
:lol:

Wooyek

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 01-01-1970
  • Wiadomości: 8 219
  • Reputacja: 67
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #7174 dnia: Marca 25, 2009, 19:24:45 pm »
Nagle wszyscy jadą po multi , nawet BF:BC był lepszy :eek: Nie może to być, wszyscy pokupowali znowu CoD-a :lol:

kamiiru

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 13-05-2006
  • Wiadomości: 2 791
  • Reputacja: 7
  • PSN ID: kamiiru
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #7175 dnia: Marca 25, 2009, 19:39:46 pm »
Mi sie multi podoba. Co prawda nie grałem w wiele FPSów w multi bo bardzo rzadko gram multi ale KZ2 mi spasiło jakoś.

Jak ktoś chętny niech dodaje mnie do friendsów, nick taki sam jak na forum ;)

Diuk

  • Gość
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #7176 dnia: Marca 25, 2009, 20:01:23 pm »
Nagle wszyscy jadą po multi , nawet BF:BC był lepszy :eek: Nie może to być, wszyscy pokupowali znowu CoD-a :lol:

Nie chce nic mówić, ale od mojego wcześniejszego posta poszła jakaś mega fala olewki multi killzona  :lol:

paprot

  • J-23
  • *****
  • Rejestracja: 11-08-2005
  • Wiadomości: 1 372
  • Reputacja: 0
  • PSN ID: paprotPL
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #7177 dnia: Marca 25, 2009, 20:02:36 pm »
Wooyek byl pierwszy  ja drugi a ty trzeci a potem juz reszta zaczęła marudzić  o multi, także na pudle sie zmieściłeś :lol:

Lem++

  • Global Moderator
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 07-11-2008
  • Wiadomości: 10 698
  • Reputacja: 209
  • 07.11.2008 - 16.08.2010 †
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #7178 dnia: Marca 25, 2009, 20:11:30 pm »
Kurcze krotki ten Killzone. Dostalem go w poniedzialek ok. godz. 16, we wtorek o godz. 20 byl juz przejdzony :( (ok. 8h mi to zajelo na normalu) Teraz jade na Elite i musze powiedziec, ze juz wystarczajaco dobrze przyzwyczailem sie do sterowania i juz powoli zaczynam kosic  :P Narazie zagralem tylko 2 meczyki online i jest dobrze aczkolwiek mam dziwne uczucie, ze zle mi nalicza kille (tylko 14? wtf?!?) zaliczylem juz nawet jednego suicida. Teraz moze troche sie pomecze z trofeami (ogolnie to mam ich malo... moze 30  :lol: ) tak wiec dzieki KZ wywalcze moze moja pierwsza platynke.  Ma ktos pomysl gdzie najlepiej mozna zabic 5 higow z jednego granatu?? A wlasnie... jeszcze przydalaby sie stronka na ktorej sa pokazane wszystkie intele i te wiszace g*wna (mam narazie moze polowe)

Devilek

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 05-07-2005
  • Wiadomości: 8 220
  • Reputacja: 73
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #7179 dnia: Marca 25, 2009, 20:13:04 pm »
Nagle wszyscy jadą po multi , nawet BF:BC był lepszy :eek: Nie może to być, wszyscy pokupowali znowu CoD-a :lol:
Ja sprzedałem :P, ale jak BF:BC jest lepszy to to multi musi być naprawde tragedia, dno i wogóle :sad: :mad: :???:
Yeahh, me and hate that's an odd couple

Diuk

  • Gość
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #7180 dnia: Marca 25, 2009, 20:14:04 pm »
Wooyek byl pierwszy  ja drugi a ty trzeci a potem juz reszta zaczęła marudzić  o multi, także na pudle sie zmieściłeś :lol:

O ty, brąz  :-x

paprot

  • J-23
  • *****
  • Rejestracja: 11-08-2005
  • Wiadomości: 1 372
  • Reputacja: 0
  • PSN ID: paprotPL
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #7181 dnia: Marca 25, 2009, 20:15:50 pm »
Nagle wszyscy jadą po multi , nawet BF:BC był lepszy :eek: Nie może to być, wszyscy pokupowali znowu CoD-a :lol:
Ja sprzedałem :P, ale jak BF:BC jest lepszy to to multi musi być naprawde tragedia, dno i wogóle :sad: :mad: :???:

łoj multi nie jest jakieś tragiczne wiec bez dramatyzowania, po prostu nie każdemu podchodzą takie klimaty jakie panują w K2

Tarniak

  • Gość
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #7182 dnia: Marca 25, 2009, 20:17:51 pm »
Nagle wszyscy jadą po multi , nawet BF:BC był lepszy :eek: Nie może to być, wszyscy pokupowali znowu CoD-a :lol:
Ja tam osobiście na B:BC nigdy nie narzekałem. Powiem więcej, całkiem dobrze mi szło, ratio mam niezłe, a i sporo rang wpadło. Killzone jest dla mnie o tyle bezsensowny, że zrobienie Generała zajęło mi kilka dni, podczas gdy w BC dalej brakuje mi punkcików do ostatniej rangi, a grałem bardzo długo.

Hype zabił Killzone. Trzeba to powiedzieć otwarcie. Wszyscy spodziewali się rewolucji, a wyszła gra "tylko" bardzo dobra. COD4 nie miał tego marketingu i otoczki, uderzył niespodziewanie i pozamiatał. Powtórzę to po raz kolejny, pomijając grafikę, produkt IW bije Killzone'a w każdym możliwym aspekcie. Multiplayer lepiej rozplanowany, a kampania dużo bardziej zajawkująca. Nikt mi nie wmówi, że nie podniecał się "gili sutem" ;) i misją w Prypeciu. Zresztą, już pierwsza misja pompuje adrenalinę. Zimny profesjonalizm, militarna otoczka i masa innych detali pozwalała szybko wczuć się w klimat.
: Marzec 25, 2009, 20:16:33 pm
Wooyek byl pierwszy  ja drugi a ty trzeci a potem juz reszta zaczęła marudzić  o multi, także na pudle sie zmieściłeś :lol:
Ja byłem drugi, kochany. ;] Diuk niestety doszedł do słusznych wniosków troszeczkę za późno. :cool:

paprot

  • J-23
  • *****
  • Rejestracja: 11-08-2005
  • Wiadomości: 1 372
  • Reputacja: 0
  • PSN ID: paprotPL
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #7183 dnia: Marca 25, 2009, 20:19:40 pm »
Nagle wszyscy jadą po multi , nawet BF:BC był lepszy :eek: Nie może to być, wszyscy pokupowali znowu CoD-a :lol:
Ja tam osobiście na B:BC nigdy nie narzekałem. Powiem więcej, całkiem dobrze mi szło, ratio mam niezłe, a i sporo rang wpadło. Killzone jest dla mnie o tyle bezsensowny, że zrobienie Generała zajęło mi kilka dni, podczas gdy w BC dalej brakuje mi punkcików do ostatniej rangi, a grałem bardzo długo.



Hype zabił Killzone. Trzeba to powiedzieć otwarcie. Wszyscy spodziewali się rewolucji, a wyszła gra "tylko" bardzo dobra. COD4 nie miał tego marketingu i otoczki, uderzył niespodziewanie i pozamiatał. Powtórzę to po raz kolejny, pomijając grafikę, produkt IW bije Killzone'a w każdym możliwym aspekcie. Multiplayer lepiej rozplanowany, a kampania dużo bardziej zajawkująca. Nikt mi nie wmówi, że nie podniecał się "gili sutem" ;) i misją w Prypeciu. Zresztą, już pierwsza misja pompuje adrenalinę. Zimny profesjonalizm, militarna otoczka i masa innych detali pozwalała szybko wczuć się w klimat.

nic do dodania hype zrobil swoje i sam moge powiedzieć ze spodziewałem sie  cudów a takich nie było, wyszło poprawnie bez rewelki, oczywiście po za grafa bo ta ryje beret ale to już wspomniał Tarny

Solid Snake 1989

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 06-09-2006
  • Wiadomości: 14 782
  • Reputacja: 101
  • Who Dares. Wins
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #7184 dnia: Marca 25, 2009, 20:53:43 pm »
Wooyek byl pierwszy  ja drugi a ty trzeci a potem juz reszta zaczęła marudzić  o multi, także na pudle sie zmieściłeś :lol:
a o mnie to się zapomniało? niby próbowałem się przekonać, ale grając w CoD4 nie byłem w stanie :P

paprot

  • J-23
  • *****
  • Rejestracja: 11-08-2005
  • Wiadomości: 1 372
  • Reputacja: 0
  • PSN ID: paprotPL
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #7185 dnia: Marca 25, 2009, 21:01:43 pm »
Wooyek byl pierwszy  ja drugi a ty trzeci a potem juz reszta zaczęła marudzić  o multi, także na pudle sie zmieściłeś :lol:
a o mnie to się zapomniało? niby próbowałem się przekonać, ale grając w CoD4 nie byłem w stanie :P

eno dobra no to jesteś 3 fakt tez cos tam marudziłeś  :lol:  Fakty sa takie ze byliśmy tacy narajani na ta gre a raczej multi a tu miech po premierze malo kto juz próbuje sie oszukiwać ze multi jest świetne bo tak nie jest, a ci co caly czas graja to najzwyczajniej podszedł im klimat otoczka i rozwiązania jakie wprowadziło GG do rozgrywki sieciowej.

Soul hunter 16

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 17-04-2007
  • Wiadomości: 5 787
  • Reputacja: 60
  • Two different souls in one body.Which one is mine?
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #7186 dnia: Marca 25, 2009, 21:03:58 pm »
Wiecie co mi to przypomina ? GOW 2 :D

Diuk

  • Gość
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #7187 dnia: Marca 25, 2009, 21:21:42 pm »
Cytuj
Hype zabił Killzone. Trzeba to powiedzieć otwarcie. Wszyscy spodziewali się rewolucji, a wyszła gra "tylko" bardzo dobra. COD4 nie miał tego marketingu i otoczki, uderzył niespodziewanie i pozamiatał. Powtórzę to po raz kolejny, pomijając grafikę, produkt IW bije Killzone'a w każdym możliwym aspekcie. Multiplayer lepiej rozplanowany, a kampania dużo bardziej zajawkująca. Nikt mi nie wmówi, że nie podniecał się "gili sutem" ;) i misją w Prypeciu. Zresztą, już pierwsza misja pompuje adrenalinę. Zimny profesjonalizm, militarna otoczka i masa innych detali pozwalała szybko wczuć się w klimat.

Nie zgodziłbym się z tym do końca. Jeśli mówimy o singlu, to tutaj wskakuje, jakże dobrze wszystkim znana kwestia gustu, bo szczerze, single w Killzonie 2 o wiele bardziej podobał mi się niż COD'owe opowiastki. Nie wiem, jak inni to odczuli, ale dla mnie single, to istna perełka, a kunszt i rozmach z jakim został zrobiony podchodzi pod growego oskara.

Jeśli zaś mówimy o multi... No cóż w tym wypadku nie tyle "hype" zawinił, ale bardzo wiele, kompletnie nieprzemyślanych patentów. Czasem, aż się zastanawiałem czy oni naprawdę nie grali nigdy w COD'a? Powtórzę się, ale co mnie boli to fakt, że nie zaje**li najlepszych patentów z Call'a. Po pierwsze rangi (tak jak tarniak wspomniał) po kilkunastu godzinach i zebraniu wszystkich wstęg nie ma już nic ciekawego "do roboty" prócz zwykłego zabijania. Ja nazywam, to e-motywacją, więcej rang, większa chęć na zdobycie ich, a co za tym idzie większy fun. Druga sprawa, wałkowana również, już setki razy - sterowanie. To już nie o to chodzi, komu bardziej odpowiada, a komu nie, ale na moim przykładzie chociażby. Po odpaleniu COD'a i włączeniu Killzona miałem maksymalnie mieszane uczucie (wcześniej tego nie doświadczyłem, bo zwyczajnie nie mogłem pograć w grę IW i na "szybko" porównać) wolno, ślamazarnie, totalnie randomowo, no i jednak 60fps robi swoje... Ale powiem tak. Gdyby nie było tego ociężałego sterownia, laga w celowaniu, ogromnej częstotliwości zupełnie przypadkowych śmierci, niektórych klas, oraz limit graczy ustalony był na 12, plus (jak już marzymy) 60fps, jestem prawie pewien, że Killzone 2 miałby dłuższą żywotność od COD'a.

No, ale my tak jedziemy tu i tam, a tak naprawdę w tej chwili więcej ludzi gra w KZ2 niż COD'a  :lol: No i pamiętajcie (to do ewentualnych obrońców) że to tylko i wyłącznie kwestia gustu, bo osobiście wolę szybkie, niż ociężałe strzelanki i może stąd tak nagle mi się odmieniło, kiedy tylko odpaliłem po takim czasie czwórkę. Killzone będzie królował do czasu pojawienia się MW2, później troszkę czmychnie w bok, ale to nie znaczy, że ludzie przestaną grać  :lol: On na pewno nie umrze online, nawet nie ma co do tego wątpliwości, więc maniacy spokojna głowa. W sumie kto wie, może z czasem naprawią to wszystko. Nic nie jest pewne.

Cytuj
Ja byłem drugi, kochany. ;] Diuk niestety doszedł do słusznych wniosków troszeczkę za późno. :cool:

Czwarte miejsce?! No ja pier...  :mad:
« Ostatnia zmiana: Marca 25, 2009, 21:24:57 pm wysłana przez Diuk »

Tarniak

  • Gość
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #7188 dnia: Marca 25, 2009, 21:25:30 pm »
Ale hype jest ogólnym problemem, a nie kwestią dotyczącą multiplayera. Gra nie sprostała budowanym przez gify i hi-res obrazki oczekiwaniom. Wszystko jest kwestią gustu. Jak dla mnie nie wszystko zagrało tak jak powinno, choć zapewne wrócę do gry za jakiś czas. Trofea piechotą nie chodzą.

Solid Snake 1989

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 06-09-2006
  • Wiadomości: 14 782
  • Reputacja: 101
  • Who Dares. Wins
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #7189 dnia: Marca 25, 2009, 22:03:40 pm »
Cytuj
ogromnej częstotliwości zupełnie przypadkowych śmierci,
no to jest chyba najbardziej wkurzające...a nie jeszcze jest assault...
Nie mniej strasznie mnie wku*wia jak strzelasz do typa, on przebiega przez róg i dopiero umiera, denerwowało w MGO (choć tam to głównie zależało od hosta) denerwuje i tu.
Na + zaliczam Killzone.com, całe te wsparcie dla klanów, fora, statystki, nagrody za zebranie inteli w singlu. W MW2 powinni coś takiego zrobić, tylko na boga niech nie ruszają gameplaya z 4!!!

Marins

  • Gość
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #7190 dnia: Marca 25, 2009, 23:15:15 pm »
Ja dla Killzone 2 kupiłem PS3  :???:

Piter_neo

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-06-2005
  • Wiadomości: 5 299
  • Reputacja: 40
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #7191 dnia: Marca 25, 2009, 23:20:48 pm »
Ale przyjemność jest zagrać w multi bez trybu "your rank only". Do tej pory cały czas grałem tylko z generałami. Teraz sobie przypomniałem, że można odznaczyć tą opcję. Jak się gra z nowicjuszami to goście nie wiedzą co się dzieje. Masakre z nich się robi. No i nie ma tylu snajperów, bazookowców, przebierańców itp.


Ja nie wiem jak singla z COD4 możecie w ogóle porównywać do tego z K2. Przecież to zupełnie inna liga. Single w COD4 był tylko dobry, cierpiał na schematyczność, skrypty, liniowość i słabiutką fabułe. K2 pod tym względem bije w każdym aspekcie coda4. Jeżeli chodzi o multi to cod4 rzeczywiście jest lepszy od K2 i to zdecydowanie lepszy, co nie oznacza, że K2 ma słabe multi, wręcz przeciwnie, multi w K2 jest rewelacyjne, jest to jedna z najlepszych gier w multi.

Single K2>>>COD4
Multi   K2<COD4
Ogólnie K2>>Cod4
« Ostatnia zmiana: Marca 25, 2009, 23:28:45 pm wysłana przez Piter_neo »

Moldar

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 29-12-2005
  • Wiadomości: 7 986
  • Reputacja: 132
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #7192 dnia: Marca 26, 2009, 00:26:23 am »
Dla mnie to COD4 i KZ2 maja prawie ten sam multi, jak jest dużo graczy, to jest chaos, czy to KZ czy COD4, ludzie biegają, granaty latają, tutaj z bazooki a w cod4 z granatnika, jeszcze te nieszczęsne respawny za plecami i total ownage deathmatch, w KZ2 z kolei misje typu S&D to już totalna zadyma w miejscach które trzeba bronić/atakować. Obie gry są totalną rzeźnią grając na maksymalnej liczbie graczy. Gra zaczyna się wybierając mniejsze serwery, w KZ2 gram przeważnie tylko do maksymalnie 16 graczy, bo tylko w tedy gra się bardzo przyjemnie. Gameplayowo multi w KZ2 stawiam sporo powyżej tego z COD4, jednakże skopano rangi i cała resztę. Pomyłką jest że każdy serwer jest grą rankingową, nie wiem co za mądry na to wpadł, rang jest za mało a jak już coś to za szybko rosną, dodatkowe punkty do body count czy potem za headshoty są aż nazbyt śmieszne. Skopano detale, tak ważne detale, że sądzę że już zostanie jak jest.

A czy gra sprostowała całemu temu hypeowi ? Dla mnie osobiście tak, gra jest genialna i powtórzę że imo jest to najlepszy fps od 10 lat  8-) Król online, napewno nie, dalej wolę pograć w bardziej taktycznego Battlefielda 2 na PC, ale single jest jednak bardzo miodny i cholernie wymagający.

mieszko82

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 05-11-2008
  • Wiadomości: 56
  • Reputacja: 0
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #7193 dnia: Marca 26, 2009, 01:12:06 am »
eee czy ja wiem, ostatnio grałem w Battle2 i to dopiero jakieś nieporozumienie, respawn 1/3 sekundy i trup. Dostałem granetem nawet kroku nie zdążylem zrobic :/ ... i tak mozna zeebrać wiele razy, no i pewno niektórzy gracze są bogami, takze to tak jakby z siekierą na słońce - i tępo za szybkie jak dla mnie. Co do rang w Killzone no, jak dla mnie świetnie to jest zrobione, znaczy ze w miarę grania dochodzą nowe klasy, nowe bronie bajery myki ;), no to przyciąga, sprawia ze rozgrywka jest bardzo urozmaicona, jedyne do czego się mogę doczepić to ze ilość map, znaczy jest ok, ale mogło by być tak o 5 więcej ;) ... ale jeżeli chodzi o ich desing to grałem w wiele gier online na pc, no wyjątkowo nie grałem w COD4 z racji ze single mi jakoś nie podszedł, a gdy sie dowiedziałem ze COD online siecze, to miałem już MGO :D ... takze chyba oczywiste hehe ... wracając do Killzone2, desing map przewyższa wszystko co widziałem, wiele poziomów wspaniały kliamt wojny, to jest właśnie to co tygryski lubią najbardziej :lol: .. tempo rozgwywki, nie jakieś na spidzie, z zadym można wychodzić, po prostu szok jak po odłamkowym  :lol: ... jak dla mnie zdecydowanie, król! ... i co najlepsze, emocje nie stygną, pierwsze wrażenie im się więcej gra, jest bardziej spotęgowane.

singla w Killzone2, moze jeden poziom ukończyłem ;)

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #7194 dnia: Marca 26, 2009, 10:38:24 am »
Jak dla mnie to Killzone 2 bije wszystkie inne FPP na głowe! 8)  tyle przyjemności z grania dawał mi kiedyś, kiedyś  "Vietkong" na kompa :cool:

Tarniak

  • Gość
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #7195 dnia: Marca 26, 2009, 10:56:49 am »
Ja nie wiem jak singla z COD4 możecie w ogóle porównywać do tego z K2. Przecież to zupełnie inna liga. Single w COD4 był tylko dobry, cierpiał na schematyczność, skrypty, liniowość i słabiutką fabułe.
A Killzone 2 nie cierpi z tych powodów? Fabuła jest prosta jak drut (to akurat nie boli, w końcu to szybki FPS), od razu wiadomo z kim będziemy na końcu walczyć i jak sprawa się zakończy. Skrypty obecne - a jakże, zresztą również w ilościach hurtowych. Liniowość? Przecież jesteśmy prowadzeni za rączke przez calusieńką grę. Jak można formuować zarzuty względem CODa, kiedy w Killzone 2 mamy dokładnie to samo.
« Ostatnia zmiana: Marca 26, 2009, 10:58:39 am wysłana przez tarniak »

above89

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 25-06-2007
  • Wiadomości: 2 023
  • Reputacja: 0
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #7196 dnia: Marca 26, 2009, 10:59:02 am »
Ale przyjemność jest zagrać w multi bez trybu "your rank only". Do tej pory cały czas grałem tylko z generałami. Teraz sobie przypomniałem, że można odznaczyć tą opcję. Jak się gra z nowicjuszami to goście nie wiedzą co się dzieje. Masakre z nich się robi. No i nie ma tylu snajperów, bazookowców, przebierańców itp.


Ja nie wiem jak singla z COD4 możecie w ogóle porównywać do tego z K2. Przecież to zupełnie inna liga. Single w COD4 był tylko dobry, cierpiał na schematyczność, skrypty, liniowość i słabiutką fabułe. K2 pod tym względem bije w każdym aspekcie coda4. Jeżeli chodzi o multi to cod4 rzeczywiście jest lepszy od K2 i to zdecydowanie lepszy, co nie oznacza, że K2 ma słabe multi, wręcz przeciwnie, multi w K2 jest rewelacyjne, jest to jedna z najlepszych gier w multi.

Single K2>>>COD4
Multi   K2<COD4
Ogólnie K2>>Cod4
Jak można porównywać KZ2 do CODa4 ?! Przecież cod to średniak jak diabli, fabularnie na prawdę przeciętnie, liniowość, słaba grafika, skrypty. Jedyne zalety to dynamika i filmowość, ale KZ2 ma tego aż za dużo.

Zdecydowanie KZ2 lepsze!!

Tarniak

  • Gość
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #7197 dnia: Marca 26, 2009, 11:00:39 am »
Cytuj
fabularnie na prawdę przeciętnie, liniowość, skrypty
Przecież Killzone ma dokładnie to samo. Kupiłem grę w dniu premiery, może mam jakąś wersję beta. :lol:

Piter_neo

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-06-2005
  • Wiadomości: 5 299
  • Reputacja: 40
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #7198 dnia: Marca 26, 2009, 11:35:20 am »
Cytuj
fabularnie na prawdę przeciętnie, liniowość, skrypty
Przecież Killzone ma dokładnie to samo. Kupiłem grę w dniu premiery, może mam jakąś wersję beta. :lol:
Człowieku, COD4 jest tak zaskrypotowany i liniowy, że np. w pierwszej misji nic nie musisz robić. Ja tylko biegałem za moimi kompanami i patrzyłem jak wbiegają do pomieszczeń i zabiją wszystkich. Z resztą później jest podobnie, zanim obczaiłem gdzie sa przeciwnicy, zanim skitrałem się w odpowiednim miejscu to już było po walce. W K2 przynajmniej możesz przeciwników z boku czy od tyłu zajść, w COdzie nie ma takiej opcji. Dodatkowo, niektóre momenty w COD4 są żałosne, np. to skradanie się pomiędzy wojskiem wroga w przebraniu i ze snajperką- całkowita porażka- idziesz za gościem, robisz co ci każe i się nie martwisz, że coś wyjdzie nie tak, czy, że ktoś cię zauważy, bo wiesz, że gra jest tak wyreżyserowana, zero ingerencji własnej=zero klimatu. Przez całą grę jesteś obserwatorem zdażeń, anie uczestnikiem. Misje czśto wyglądają tak: biegnij za nimi, zestrzel snajperów na dachu, weź bazooke i znisz czołgi, uciekaj bo wróg ma przewage (mimo, iż sam sobie dajesz rade) - i przez całą grę jak marionetka wykonujesz wyreżyserowane zadania, zero, całkowite zero swobody.

adriano

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 06-07-2007
  • Wiadomości: 6 441
  • Reputacja: 4
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #7199 dnia: Marca 26, 2009, 13:48:39 pm »
Skrypty w ilościach hurtowych? :shock:
Fabuła jest prosta - w tym się zgodzę, bo liczyłem na lepsze wykorzystanie potencjału uniwersum KZ...