Autor Wątek: Killzone 2  (Przeczytany 713146 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

punisher85

  • Pawka Morozow
  • *****
  • Rejestracja: 12-01-2008
  • Wiadomości: 1 058
  • Reputacja: 7
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #1640 dnia: Października 19, 2008, 13:14:23 pm »
... dziś mi się przyśniła i stwierdzilem ze SINGIEL klimatem i wykonaniem pozabija..

a niektórzy nie rozumieją fenomenu gier i dla nich dalej to zabawka dla dzieci w wieku przedszkolno/szkolnym :P

Mi się raz w życiu gra sniła - był to FFX :)

PS3IDTomasz19

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 02-04-2008
  • Wiadomości: 506
  • Reputacja: 0
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #1641 dnia: Października 19, 2008, 13:24:01 pm »
Mi sie nigdy gra nie śniła. to ile wy godzin dziennie gracie ze az wam sie gry śnią ???

above89

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 25-06-2007
  • Wiadomości: 2 023
  • Reputacja: 0
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #1642 dnia: Października 19, 2008, 13:36:37 pm »
Nie trzeba grać wystarczy wyczekiwać na coś np. u mnie śnił się dwie gry Assassins Creed - nie wiem czemu ale strasznie chciałem w to zagrać bo gra mi się okropnie spodobała, ale nie uległem HYPEowi, druga to MGS4 w tym wypadku spać nie mogłem po nocach gdyż nie mogłem się doczekać aż dojdzie, non stop miałem retrospekcje w snach z poprzednich części i trailery jakie widziałem normalnie ZONK ;P

Maximmus80

  • Gość
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #1643 dnia: Października 19, 2008, 16:17:15 pm »
Na rożnych medich panowie redaktorzy chwalili tą grę ale twierdzą że takie tytuły jak COD4 sprawiły że ten tytuł już nie robi wrażenia(polygamiści i inni) a o gustach się nie dyskutuje ale to klasyczny tester czy ktoś ma wyczucie i tzw "nosa".
Z tego co widziałem ta gra jest GIGANTEM której nic nie jest w stanie aktualnie dorównać. Wszyscy tą grę porównywali do rendera ale i jego ona przebija - nocna misja i te światła skąpo oświetlające ulice Helgastów po których wiatr miota śmieci a kule wypalają dziury w blachach to jest coś tak niesamowicie sugestywnego ze przy zgaszonym świetle w pokoju można się całkowicie zatracić. Wierze że nie jeden się zatraci zwłaszcza jeśli będzie miał wystarczająco dobre kino domowe gdyż i dźwięk to coś zupełnie deklasującego konkurencje. Zauważyliście liczbę detali na otwartych terenach i pomieszczeniach, setki źródeł swiatła itd? Przy tej grze taki Resistanse 2 wygląda po prostu tempo.

Mógłbym jeszcze napisać o animacji postrzału, systemie osłon i wychyleń i każdym innym elemencie(tekstury!) ale każdy posiadacz ps3 będzie miał szanse sam to doświadczyć a ja jestem pewien że premiera tej gry wstrząśnie branżom i poczekamy wiele lat na taki kolejny wstrząs.

To nie będzie kolejny przechajpowany i praktycznie nic nie wnoszący MGS(4)
« Ostatnia zmiana: Października 19, 2008, 16:20:54 pm wysłana przez Maximmus80 »

Ciapkas

  • Gość
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #1644 dnia: Października 19, 2008, 16:50:54 pm »
Specjalnie strzelasz orty?

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #1645 dnia: Października 19, 2008, 19:06:53 pm »
Na rożnych medich panowie redaktorzy chwalili tą grę ale twierdzą że takie tytuły jak COD4 sprawiły że ten tytuł już nie robi wrażenia(polygamiści i inni) a o gustach się nie dyskutuje ale to klasyczny tester czy ktoś ma wyczucie i tzw "nosa".
Z tego co widziałem ta gra jest GIGANTEM której nic nie jest w stanie aktualnie dorównać. Wszyscy tą grę porównywali do rendera ale i jego ona przebija - nocna misja i te światła skąpo oświetlające ulice Helgastów po których wiatr miota śmieci a kule wypalają dziury w blachach to jest coś tak niesamowicie sugestywnego ze przy zgaszonym świetle w pokoju można się całkowicie zatracić. Wierze że nie jeden się zatraci zwłaszcza jeśli będzie miał wystarczająco dobre kino domowe gdyż i dźwięk to coś zupełnie deklasującego konkurencje. Zauważyliście liczbę detali na otwartych terenach i pomieszczeniach, setki źródeł swiatła itd? Przy tej grze taki Resistanse 2 wygląda po prostu tempo.

Mógłbym jeszcze napisać o animacji postrzału, systemie osłon i wychyleń i każdym innym elemencie(tekstury!) ale każdy posiadacz ps3 będzie miał szanse sam to doświadczyć a ja jestem pewien że premiera tej gry wstrząśnie branżom i poczekamy wiele lat na taki kolejny wstrząs.

To nie będzie kolejny przechajpowany i praktycznie nic nie wnoszący MGS(4)

lol... widze max ze strasznie dales sie poniesc HYPE'owi na KZ2, zeby ci to zbytnio oczu nie przyslonilo, wiesz klapki na oczach z logiem KZ2, mowienie w takich superlatywach o grze, w ktora sie jeszcze nie zagralo swiadczy o tym, ze "poleciales"...do tego gra ci sie sni, chlopie poluzuj bo tj. jak sam napisales, gra juz nie robi takiego wrazenia wg. niektorych serwisow, do tego jeszcze troche zostalo do premiery, a tuz za rogiem czaja sie FarCry 2, R2 (to akurat imo. nic specjalnego - moze fabula sie podratuje) no i GoW2 na XO (i mowcie sobie ze tych gier nie mozna porownywac itp. ale jak jest wiemy jak jest naprawde), co do KZ2 mam mieszane uczucia, wole poczekac do premiery i zobaczyc czy tyle lat developingu (nad KZ2 pracuja podobno od premiery czesci pierwszej) przynioslo odpowiednie efekty, bo z doswiadczenia wiemy, ze zbyt dlugi czas developingu zadko wychodz grze na dobre ( poprostu niektore rozwiazania nie sa juz innowacyjne po kilku latach - misiacach).

mateo

  • Gość
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #1646 dnia: Października 19, 2008, 19:20:10 pm »
Londek

Butcher był zbytnio naładowany hype'm  na MGS4.Jak to się skończyło? przeczytajcie jego poprzedni hydepark.
Ja osobisćie szanuje każde zdanie, ale akurat słowa rzeźnika mnie lekko uraziły (jako fana metala)
Nie mam kompletnego pojęcia czego on oczekiwał!? Rewolucji na miano następnej generacji konsol?
Grafika 'czwórki'' jest obłędna, system rozgrywki nie uległ zmianie (ale czy to do cholery źle!!?), fabuła jest genialnie przedstawiona.(tak zaliczyłem trzymanie kciuka w gębie na zakończeniu).Klimat wojny mnie zauroczył.
10! Butcher co ci k**wa od@#ło.  sorry za offtop, ale musiałem to napisać.
ps.tak ulżyło mi.
Co ma to wszystko wspólnego z KZ2?
Powiem tak.
Jest szansa iż nowe dziecko Guerilla Games może skosić wszystko, co dotyczy FPS'ów.
pozdrawiam.





« Ostatnia zmiana: Października 19, 2008, 19:22:00 pm wysłana przez mateo »

PS3IDTomasz19

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 02-04-2008
  • Wiadomości: 506
  • Reputacja: 0
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #1647 dnia: Października 19, 2008, 19:23:47 pm »
Ja mam przeczucie ze jak wyjdzie K2 to będzie wielki Hit w który będziemy zagrywać sie latami w online

Agst07

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 21-03-2006
  • Wiadomości: 708
  • Reputacja: 0
  • Visca el Barca!
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #1648 dnia: Października 19, 2008, 19:26:45 pm »
Ja mam przeczucie ze jak wyjdzie K2 to będzie wielki Hit w który będziemy zagrywać sie latami w online

Takim hitem będzie LBP, a KZ2, to tylko kolejny FPS. (IMO)

PS3IDTomasz19

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 02-04-2008
  • Wiadomości: 506
  • Reputacja: 0
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #1649 dnia: Października 19, 2008, 19:28:59 pm »
Ja tam nie mam takich wielkich wymagań co do gier, ze wszystko musi być nowe tak jak LBP.
Mi sie strasznie podoba K2. I cieszy mnie to ze ta gra jest planowana również w jezyku polskim

lupinator

  • Gość
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #1650 dnia: Października 19, 2008, 19:29:18 pm »
Ja mam przeczucie ze jak wyjdzie K2 to będzie wielki Hit w który będziemy zagrywać sie latami w online

Takim hitem będzie LBP, a KZ2, to tylko kolejny FPS. (IMO)
To, że jest FPSem kreowanym na system sellera tylko ułatwi mu świetną sprzedaż i powiększy grono zapaleńców, którzy będą grali w K2 w sieci przez okres porównywalny z CODowymi zapaleńcami. K2 jakkolwiek wyjdzie i tak już jest hitem.

Maximmus80

  • Gość
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #1651 dnia: Października 19, 2008, 19:29:45 pm »
Cytuj
z doswiadczenia wiemy, ze zbyt dlugi czas developingu zadko wychodz grze na dobre
też ma takie doświadczenia...

No cóż... jakiem ja uległem hypowi jak ja nie przeglądam praktycznie materiałów z KZ2 od czasu targów w Lipsku. Widziałem że dzieląc się w ten sposób opinią znajdzie ktoś kto mnie skrytykuje... czekam tylko na słynne "jesteś fanboyem" hehehe - ale nie podejrzewam złych intencji ;)
Możliwe że gra z powodu jakiś błędów okażę się niezbyt grywalna ale nawet wtedy będzie to coś na wzór GT5p... gry pustej jak wiadro bez dna ale z genialnym modelem jazdy i grafiką dzięki którym jazda(niestety samotna) dostarcza nieopisanych doznań.

Ja mam po prostu swoje zdanie, wciąż pamiętam jak wielu redaktorów w wielu mediach porównywało grafikę gier RESISTANSE i CoD3 na korzyść tego drugiego. No cóż... identyczna wersja Cod3 byłą na ps2 ale to szczegół.
Ja już grałem w więcej tytułów, mam więcej doświadczenia i teraz KZ2 robi na mnie większe wrażenie niż kiedyś zupełnie spontanicznie. Mi osobiście to co widziałem lepiej się prezentuje niż render... może nie ma aż takiej dynamiki - tego nie umiem jeszcze ocenić. Klimat na który składają się poszczególne elementy - jednak wydaje mi się bardziej rasowy i unikalny.

mateo

  • Gość
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #1652 dnia: Października 19, 2008, 19:32:05 pm »
Ja tam nie mam takich wielkich wymagań co do gier, ze wszystko musi być nowe tak jak LBP.
Mi sie strasznie podoba K2. I cieszy mnie to ze ta gra jest planowana również w jezyku polskim
haah Tomku, jak ja pierwszy raz zobaczyłem trailer KZ2 na Bravii, to pierwsze co musiałem zadzwonić do kuzyna.
Byłem piekielnie podekscytowany, gdy kuzyn się zjawił.Jego szczene znalazłem w pywnicy.

Grafika i klimat rozpierd@la mnie na łopatki.

Ciapkas

  • Gość
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #1653 dnia: Października 19, 2008, 19:33:06 pm »
Ja tam nie mam takich wielkich wymagań co do gier, ze wszystko musi być nowe tak jak LBP.
Mi sie strasznie podoba K2. I cieszy mnie to ze ta gra jest planowana również w jezyku polskim

A najważniejsze, że jest PS3 only, no, no i kropka :sad:

PS3IDTomasz19

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 02-04-2008
  • Wiadomości: 506
  • Reputacja: 0
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #1654 dnia: Października 19, 2008, 19:35:19 pm »
Ciapkas i do czego ty pijesz??? Dobrze sie czujesz... a ty masz tyko x360... Ale mnie to juz nie obchodzi jak ciebie to ze mam PS3

lupinator

  • Gość
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #1655 dnia: Października 19, 2008, 19:36:38 pm »
Ciapkas, nie prowokuj.

Agst07

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 21-03-2006
  • Wiadomości: 708
  • Reputacja: 0
  • Visca el Barca!
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #1656 dnia: Października 19, 2008, 19:37:12 pm »
Ja mam przeczucie ze jak wyjdzie K2 to będzie wielki Hit w który będziemy zagrywać sie latami w online

Takim hitem będzie LBP, a KZ2, to tylko kolejny FPS. (IMO)
To, że jest FPSem kreowanym na system sellera tylko ułatwi mu świetną sprzedaż i powiększy grono zapaleńców, którzy będą grali w K2 w sieci przez okres porównywalny z CODowymi zapaleńcami. K2 jakkolwiek wyjdzie i tak już jest hitem.
Zdaje sobie sprawę z tego, że prawdopodobnie KZ2 będzie miał świetną sprzedaż(i życze mu tego), i dla fanów FPSów będzie pewnie świetną grą i wielkim hitem, ale dla mnie np. będzie tylko kolejnym FPSem(głównie dlatego, że nie przepadam za grami z tego gatunku). Dlatego napisałem - IMO. :smile:

Wooyek

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 01-01-1970
  • Wiadomości: 8 219
  • Reputacja: 67
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #1657 dnia: Października 19, 2008, 19:37:56 pm »
Ciapkas, nie prowokuj.
Banshota mu na rozluźnienie :mad:

PS3IDTomasz19

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 02-04-2008
  • Wiadomości: 506
  • Reputacja: 0
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #1658 dnia: Października 19, 2008, 19:38:48 pm »
Jak mnie to wk****a na tym portalu, każdy prawie posiadacz PS3 jest szkalowany, co to ma byc?? Żal ci ciapkas ze ktoś ma PS3???
Już dobrego słowa nie można powiedzieć na K2 bo to przecież exlusiw Sony nie??!!! Idz lepiej graj sobie na swoim wspaniałym x360 którego mam daleko w D.... 

lupinator

  • Gość
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #1659 dnia: Października 19, 2008, 19:39:57 pm »
PS3IDTomasz19, nie odpowiadaj na prowokacje.

above89

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 25-06-2007
  • Wiadomości: 2 023
  • Reputacja: 0
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #1660 dnia: Października 19, 2008, 19:45:41 pm »
Jak mnie to wk****a na tym portalu, każdy prawie posiadacz PS3 jest szkalowany, co to ma byc?? Żal ci ciapkas ze ktoś ma PS3???
Już dobrego słowa nie można powiedzieć na K2 bo to przecież exlusiw Sony nie??!!! Idz lepiej graj sobie na swoim wspaniałym x360 którego mam daleko w D.... 
Zwykle mam w tyłku Twoje wypowiedzi bo są przesiąknięte fanboizmem ale teraz masz rację !! Pamiętam że podobnie byli traktowani ludzie na pewnym forum djskim i to bardzo szanowanym mianowicie tam osoby które GRAŁY i SŁUCHAŁY muzyki z gatunku TRANCE byli obrażani i wyzywani od wiosek, manieczek itp. To samo ma tutaj miejsce z tym że jest w delikatniejszej formie. Mam dla Ciebie radę zamiast odpowiadać na prowokację fanbojów pyskówkami wyjeżdżaj z podobnymi tekstami że "no masz rację ps3 to super konsola" i coś w tym stylu może w końcu dadzą sobie siana. Bo jak widzą że się denerwujesz i zaczynasz " szczekać " to oni jeszcze bardziej ;)

Maximmus80

  • Gość
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #1661 dnia: Października 19, 2008, 19:46:55 pm »
Może bez sensu jest się wyzywać ale faktycznie tak jest że wyrażając pozytywną opinie na temat gry ryzykuje się jakiś "atak". Nie wiem czy to dotyczy tylko Ps3 gdyż nie mam Xa ale podejrzewam ze to działa i w drugą stronę.  

Podam przykład...
Ja uważam że taka gra jak KZ2 identycznej jakości nie jest możliwa na platformie X360. Podobnie zresztą jak  Gt5p. Uważam też że znowu taka gra jak jak MGS4 już tak gdyż jest jakoś tak strasznie dziwnie skonstruowana(podział na akty i loadingi).

Prosta sprawa... takie mam zdanie... podoba mi się Gears 2, nie uważam się za fanboya a zdanie wyrobiłem sobie literaturą i empirycznie... tylko czemu muszę to przypominać?                        

adriano

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 06-07-2007
  • Wiadomości: 6 441
  • Reputacja: 4
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #1662 dnia: Października 19, 2008, 19:49:06 pm »
SONy za dużo kasy władowało w ten tytuł żeby ta gra nie zarządziła. Szczególnie liczę na multi bo CoD4 odstawiłem ....

Maximmus80

  • Gość
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #1663 dnia: Października 19, 2008, 19:52:02 pm »
Dla mnie multi było zaskoczeniem... nie miałem jakiś oczekiwań ale miałem przyjemność pograć w RSV2 i zrozumiałem jak wiele wnosi system osłon do FPS

PS3IDTomasz19

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 02-04-2008
  • Wiadomości: 506
  • Reputacja: 0
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #1664 dnia: Października 19, 2008, 19:52:09 pm »
Dla mnie multi w COD4 jest idealny i gdy online w K2 będzie bazował na pomysłach z CODa to sie nie martwię...
Ja nie wiem czy tylko ja tak mam ale dla mnie dzień bez COD4 to dzień stracony  :lol:

above89

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 25-06-2007
  • Wiadomości: 2 023
  • Reputacja: 0
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #1665 dnia: Października 19, 2008, 19:53:44 pm »
Dla mnie multi w COD4 jest idealny i gdy online w K2 będzie bazował na pomysłach z CODa to sie nie martwię...
Ja nie wiem czy tylko ja tak mam ale dla mnie dzień bez COD4 to dzień stracony  :lol:
Nie długo bo "Was" dołączę i mam nadzieje że jakieś wolne miejsce się znajdzie ;P

adriano

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 06-07-2007
  • Wiadomości: 6 441
  • Reputacja: 4
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #1666 dnia: Października 19, 2008, 19:55:07 pm »
Dla mnie multi w COD4 jest idealny i gdy online w K2 będzie bazował na pomysłach z CODa to sie nie martwię...

Ja tam liczę, że chłopaki z Guerilla dokonają usprawnień w stosunku do CoD4 bo na dłuższą metę pewne rzeczy irytowały

PS3IDTomasz19

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 02-04-2008
  • Wiadomości: 506
  • Reputacja: 0
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #1667 dnia: Października 19, 2008, 19:55:44 pm »
No pewnie ze sie znajdzie  :cool: Dodaj mnie do znajomych to mozemy pyknąć w COD4. Ostrzegam jak już raz zagrasz będzie ci trudno
sie oderwać.
PS adriano czemu juz nie grasz w COD4??? wooyek czy tam Elfor grają ,a ciebie już dawno nie widziałem, zebyś grał w tą grę
« Ostatnia zmiana: Października 19, 2008, 19:57:33 pm wysłana przez PS3IDTomasz19 »

Wooyek

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 01-01-1970
  • Wiadomości: 8 219
  • Reputacja: 67
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #1668 dnia: Października 19, 2008, 19:57:59 pm »
Ja nie wiem czy tylko ja tak mam ale dla mnie dzień bez COD4 to dzień stracony  :lol:
Eee, opowiadasz ;) Co do multi w Killzone 2, to również czekam, ale nie chce mi się wierzyć żeby mnie jakoś dramatycznie pochłonęło, ale zobaczymy w lutym jak będzie.

PS3IDTomasz19

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 02-04-2008
  • Wiadomości: 506
  • Reputacja: 0
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #1669 dnia: Października 19, 2008, 20:00:07 pm »
W sumie też mi trudno sobie wyobrazić online w takich klimatach ja K2 preferuje współczesne bronie itp.
Podobno nowy medal of honor ma iść w ślady COD4 wiec czekam z niecierpliwością na pierwsze informacje to tej grze

adriano

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 06-07-2007
  • Wiadomości: 6 441
  • Reputacja: 4
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #1670 dnia: Października 19, 2008, 20:04:29 pm »
No pewnie ze sie znajdzie  :cool: Dodaj mnie do znajomych to mozemy pyknąć w COD4. Ostrzegam jak już raz zagrasz będzie ci trudno
sie oderwać.
PS adriano czemu juz nie grasz w COD4??? wooyek czy tam Elfor grają ,a ciebie już dawno nie widziałem, zebyś grał w tą grę

CoD4 to zamknięty rozdział jak dla mnie. Grę sprzedałem bo nie byłem w stanie grać w nic innego, gdy leżała na półce. Do czasu K2 nie gram w sieciowe FPS-y...

above89

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 25-06-2007
  • Wiadomości: 2 023
  • Reputacja: 0
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #1671 dnia: Października 19, 2008, 20:05:25 pm »
No pewnie ze sie znajdzie  :cool: Dodaj mnie do znajomych to mozemy pyknąć w COD4. Ostrzegam jak już raz zagrasz będzie ci trudno
sie oderwać.
PS adriano czemu juz nie grasz w COD4??? wooyek czy tam Elfor grają ,a ciebie już dawno nie widziałem, zebyś grał w tą grę
Stary chyba zaspałeś skoro nie pamiętasz jak Cie dodawałem do listy jakiś kawał czasu no i faktu że jestem często dostępny więc mój nick śmiga Ci przed oczętami Tomek-S_PL ;)

Wooyek

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 01-01-1970
  • Wiadomości: 8 219
  • Reputacja: 67
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #1672 dnia: Października 19, 2008, 20:10:08 pm »
No pewnie ze sie znajdzie  :cool: Dodaj mnie do znajomych to mozemy pyknąć w COD4. Ostrzegam jak już raz zagrasz będzie ci trudno
sie oderwać.
PS adriano czemu juz nie grasz w COD4??? wooyek czy tam Elfor grają ,a ciebie już dawno nie widziałem, zebyś grał w tą grę

CoD4 to zamknięty rozdział jak dla mnie. Grę sprzedałem bo nie byłem w stanie grać w nic innego, gdy leżała na półce. Do czasu K2 nie gram w sieciowe FPS-y...
A jeśli tak samo wchłonie Cię K2 to również go sprzedaż? Bezsensu :???:

adriano

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 06-07-2007
  • Wiadomości: 6 441
  • Reputacja: 4
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #1673 dnia: Października 19, 2008, 20:34:57 pm »
Zobaczymy jak będzie. CoD4 kupiłem dla singla - i jak to się skończyło? Z trudem zmusiłem się do skończenia kampanii, a potem kilka miesięcy non-stop multi. Z K2 pewnie będzie podobnie...

mateo

  • Gość
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #1674 dnia: Października 19, 2008, 20:44:32 pm »
singiel pierwszego Killzone był świetny.Szczerze wątpię by dwójka, w tej kwestii zawiodła.

będzie moc.

Solid Snake 1989

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 06-09-2006
  • Wiadomości: 14 782
  • Reputacja: 101
  • Who Dares. Wins
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #1675 dnia: Października 19, 2008, 20:50:25 pm »
Cytuj
Szczerze wątpię by dwójka, w tej kwestii zawiodła.
Wydaje mi się że zawiedzie... w sprawie długości. Mogę się założyć że gierka będzie na 5-6 godzin. Niestety większość ładnych gier jest krótka.

lupinator

  • Gość
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #1676 dnia: Października 19, 2008, 21:36:30 pm »
Cytuj
Szczerze wątpię by dwójka, w tej kwestii zawiodła.
Wydaje mi się że zawiedzie... w sprawie długości. Mogę się założyć że gierka będzie na 5-6 godzin. Niestety większość ładnych gier jest krótka.
Killzone szykuje się na typowego odpowiednika Call of Duty 4. Krótki, intensywny single + mega miodny i rozbudowany multi. W tym przypadku nie mam nic przeciwko.

Wooyek

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 01-01-1970
  • Wiadomości: 8 219
  • Reputacja: 67
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #1677 dnia: Października 19, 2008, 21:38:45 pm »
Cytuj
Szczerze wątpię by dwójka, w tej kwestii zawiodła.
Wydaje mi się że zawiedzie... w sprawie długości. Mogę się założyć że gierka będzie na 5-6 godzin. Niestety większość ładnych gier jest krótka.
Killzone szykuje się na typowego odpowiednika Call of Duty 4. Krótki, intensywny single + mega miodny i rozbudowany multi. W tym przypadku nie mam nic przeciwko.
Wpis :cool:

Mr_Zombie

  • Global Moderator
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-11-2005
  • Wiadomości: 5 999
  • Reputacja: 15
  • Press a button and something awesome happens...
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #1678 dnia: Października 19, 2008, 22:59:42 pm »
Dla mnie multi było zaskoczeniem... nie miałem jakiś oczekiwań ale miałem przyjemność pograć w RSV2 i zrozumiałem jak wiele wnosi system osłon do FPS

O tym, jak ważne jest dobre multi, niech świadczy fakt, że ja - osoba, która z natury nie przepada za fps'ami - przegrałem w zeszły piątek jakieś 7-8 godzin w multi w CoD4 ;D.
Always code as if the person who will maintain your code
is a maniac serial killer that knows where you live.

adriano

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 06-07-2007
  • Wiadomości: 6 441
  • Reputacja: 4
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #1679 dnia: Października 19, 2008, 23:04:05 pm »
Dla mnie multi było zaskoczeniem... nie miałem jakiś oczekiwań ale miałem przyjemność pograć w RSV2 i zrozumiałem jak wiele wnosi system osłon do FPS

O tym, jak ważne jest dobre multi, niech świadczy fakt, że ja - osoba, która z natury nie przepada za fps'ami - przegrałem w zeszły piątek jakieś 7-8 godzin w multi w CoD4 ;D.

Wooyek to dopiero maniak 8) nie lubi fpsów a w CoD4 gra od premiery non-stop!
Mam nadzieję, że Killzone 2 będzie podobnie i kończmy ten off-top.