Autor Wątek: Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots  (Przeczytany 625944 razy)

0 użytkowników i 29 Gości przegląda ten wątek.

pokrytyśniegiem

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 14-08-2006
  • Wiadomości: 4 163
  • Reputacja: 4
Odp: Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots
« Odpowiedź #2640 dnia: Kwietnia 08, 2008, 11:41:37 am »
Chyba, że on pije do tego

Cytuj
demo które widzieliśmy to jakieś 15% pierwszego aktu a podczas jego wykonania można zabić około 95 żołnierzy, aktywować 47 alarmów czy obejrzeć 15 retrospekcji
nadal nie wiem o co mu chodzi

bebbop

  • Sekretarz wojewódzki
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2004
  • Wiadomości: 1 595
  • Reputacja: 10
  • Memento Mori...
Odp: Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots
« Odpowiedź #2641 dnia: Kwietnia 08, 2008, 11:54:51 am »
Ciekawe ile jest tych aktow  :P

Zielarz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 14-07-2005
  • Wiadomości: 6 775
  • Reputacja: 75
  • KILLZOWN3D
Odp: Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots
« Odpowiedź #2642 dnia: Kwietnia 08, 2008, 12:10:25 pm »
Chyba tyle co miejscówek, czyli 5.

Snake_Plissken

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 31-12-2006
  • Wiadomości: 17 240
  • Reputacja: 104
  • Who Dares Wins
Odp: Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots
« Odpowiedź #2643 dnia: Kwietnia 08, 2008, 14:51:42 pm »
Scany z PSM3
http://www.360indians.com/forums/index.php?s=797bb2acf6cd207ff674aca02b94d78f&showtopic=7&st=2280&p=109778&#entry109778

AVOID LIKE PLAGUE IF YOU DONT WANT THE ACT1 SPOILED....... and for the rest

Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

Zielarz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 14-07-2005
  • Wiadomości: 6 775
  • Reputacja: 75
  • KILLZOWN3D
Odp: Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots
« Odpowiedź #2644 dnia: Kwietnia 08, 2008, 16:00:26 pm »
EDGE pisze pozytywnie o MGS4, a Ci są raczej dość krytyczni ;).

Solid Snake 1989

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 06-09-2006
  • Wiadomości: 14 782
  • Reputacja: 101
  • Who Dares. Wins
Odp: Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots
« Odpowiedź #2645 dnia: Kwietnia 08, 2008, 17:10:39 pm »
Wkurza trochę że tyle info wypływa o MGS4, gdzie się podziała ta aura tajemnicy? A poza tym wiadomo--spojlery. Niby można nie czytać, ale jak tu się oprzeć?

Snake_Plissken

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 31-12-2006
  • Wiadomości: 17 240
  • Reputacja: 104
  • Who Dares Wins
Odp: Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots
« Odpowiedź #2646 dnia: Kwietnia 08, 2008, 17:54:11 pm »
EDGE pisze pozytywnie o MGS4
Dokładnie ;)
MGS4 details from EDGE: This will blow you away
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

nakimushi

  • Gość
Odp: Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots
« Odpowiedź #2647 dnia: Kwietnia 08, 2008, 18:48:42 pm »
chyba bardziej czekam na ta gre o dziwo niz na gta4  :grin:

mateo

  • Gość
Odp: Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots
« Odpowiedź #2648 dnia: Kwietnia 08, 2008, 18:51:07 pm »
oklaski :)
Imo ja również.

lupinator

  • Gość
Odp: Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots
« Odpowiedź #2649 dnia: Kwietnia 08, 2008, 18:54:42 pm »
Imo ja również.
Śmiesznie to brzmi - "Moim zdaniem ja również"  :mrgreen:
Ja na GTA czekam żeby w nią pograć, a na MGSa żeby poznać zakończenie historii Snake.

Snake_Plissken

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 31-12-2006
  • Wiadomości: 17 240
  • Reputacja: 104
  • Who Dares Wins
Odp: Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots
« Odpowiedź #2650 dnia: Kwietnia 08, 2008, 19:21:43 pm »
The History of Metal Gear Solid!
http://www.gametrailers.com/player/usermovies/199873.html

Cytuj
The History of Metal Gear from MSX -> PS3 including original MGS1 concept video!!!!

Opublikowane: Kwiecień 08, 2008, 18:55:19
Kolejne info, nie zawiera znaczących spoilerów
http://www.metalgearsolid.us/news.php?readmore=759
http://www.metalgearsolid.us/news.php?readmore=758

Cytuj
- MGS 4 jest już tworzone cztery lata
- życie Snake'a jest uzależnione od zastrzyków które na sobie wykonuje
- pod koniec gry czeka nas Big Bang, nie skomlenie ;)
- możesz używać kamery by uciec od swoich głównych zadań i użyć jej do nagrywania tego co się dzieje na polu bitwy robiąc to w zupełnej tajemnicy. Niektóre wydarzenia mogą być nieprzewidywalne i niebezpieczne
- jest tyle rzeczy w grze że zostaną one dopiero odkryte miesiące lub lata od pierwszej styczności z tytułem
- Virtual range pozwoli nie tylko na testowanie broni ale także przećwiczymy tam ruchy CQC
- pod względem fabularnym zapowiadano kompromis między MGS 2 oraz MGS 3 jednak faktem jest że MGS 4 bliżej jest do tej pierwszej zwłaszcza pod względem tematyki zagrożeń wysoko rozwiniętej technologii
- w grze natrafimy na kilka dobrze znanych utworów z serii
- muzyka świetnie się dopasowuje do sytuacji w której Snake się znajduje i tak na przykład siedząc ukrytym w szafce możemy sobie posłuchać soft jazzu
- redaktorzy grali na poziomie trudności Solid Normal i wg nich jest to tradycyjny Normal lecz może się zmienić zwłaszcza iż był łatwiejszy od standardowego poziomu w MGS 3
- dowiemy się wszystkiego na temat Vampa, odgrywa w grze ważną rolę i czeka nas kilka niespodzianek z nim związanych
- nie zostało tym razem powiedziane że Akt pierwszy trwa 10 godzin ale na pewno kilka godzin zajmie nam jego przejście
- nie wszytko co widzieliśmy w trailerach pojawia się w grze
- jedną z lokacji w MGS 4 nie jest Wielka Brytania ;)
- podczas każdej odprawy Sunny smaży jajka
- na odprawach za pomocą MK II możemy zgarnąć baterie dla Solid Eye lub aparat fotograficzny

Solid Snake 1989

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 06-09-2006
  • Wiadomości: 14 782
  • Reputacja: 101
  • Who Dares. Wins
Odp: Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots
« Odpowiedź #2651 dnia: Kwietnia 08, 2008, 19:27:41 pm »
Cytuj
- nie wszytko co widzieliśmy w trailerach pojawia się w grze
czyżby "samobójstwo" Solida to tylko chwyt marketingowy?

Marins

  • Gość
Odp: Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots
« Odpowiedź #2652 dnia: Kwietnia 08, 2008, 19:32:13 pm »
"jest tyle rzeczy w grze że zostaną one dopiero odkryte miesiące lub lata od pierwszej styczności z tytułem"

nice  :cool:

Snake_Plissken

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 31-12-2006
  • Wiadomości: 17 240
  • Reputacja: 104
  • Who Dares Wins
Odp: Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots
« Odpowiedź #2653 dnia: Kwietnia 08, 2008, 19:34:37 pm »
"jest tyle rzeczy w grze że zostaną one dopiero odkryte miesiące lub lata od pierwszej styczności z tytułem"
nice  :cool:
Fanom serii wystarczy kilka tygodni ;)

lupinator

  • Gość
Odp: Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots
« Odpowiedź #2654 dnia: Kwietnia 08, 2008, 20:25:54 pm »
Cytuj
- nie wszytko co widzieliśmy w trailerach pojawia się w grze
czyżby "samobójstwo" Solida to tylko chwyt marketingowy?
Przecież on nie popełnił samobójstwa.  :smile:
Cytuj
- podczas każdej odprawy Sunny smaży jajka
Jaaaa...  :shock:

Snake_Plissken

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 31-12-2006
  • Wiadomości: 17 240
  • Reputacja: 104
  • Who Dares Wins
Odp: Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots
« Odpowiedź #2655 dnia: Kwietnia 08, 2008, 20:28:51 pm »
Przecież on nie popełnił samobójstwa.  :smile:
Chodziło mu o scenę, w której Snake wkłada sobie w usta pistolet, a potem obraz znika i słychać strzał. :-P
Opublikowane: Kwiecień 08, 2008, 20:28:06
Cytuj
- podczas każdej odprawy Sunny smaży jajka
Jaaaa...  :shock:
Nie wiedziałeś, że:
Cytuj
- ekipa Kojimy zużyła trzysta jajek by idealnie odtworzyć efekt ich bicia się w grze

lupinator

  • Gość
Odp: Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots
« Odpowiedź #2656 dnia: Kwietnia 08, 2008, 20:29:52 pm »
Wiem przecież, że o tą dlatego piszę, że on wcale nie popełnił samobójstwa (a przynajmniej nie było tego widać).  8)

mateo

  • Gość
Odp: Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots
« Odpowiedź #2657 dnia: Kwietnia 08, 2008, 20:30:51 pm »
a ja mówie, że popełni.. przecież sam snake mówił, że jego geny są tylko, aby rozpętać wojne, aby zdobyć władze..

Możliwe, że Kojima wypier@li cos zupełnie innego.. kierwa za to kocham Metala.
Wiem jedno.. będziemy tą gre wspominac latami hłeh ;]

Solid Snake 1989

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 06-09-2006
  • Wiadomości: 14 782
  • Reputacja: 101
  • Who Dares. Wins
Odp: Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots
« Odpowiedź #2658 dnia: Kwietnia 08, 2008, 20:43:35 pm »
Wiem przecież, że o tą dlatego piszę, że on wcale nie popełnił samobójstwa (a przynajmniej nie było tego widać).  8)
dlatego dałem ""

Cytuj
Wiem jedno.. będziemy tą gre wspominac latami hłeh ;]
ja będę całe życie :)

Snake_Plissken

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 31-12-2006
  • Wiadomości: 17 240
  • Reputacja: 104
  • Who Dares Wins
Odp: Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots
« Odpowiedź #2659 dnia: Kwietnia 09, 2008, 17:58:32 pm »
Q&A z IGNu
http://www.metalgearsolid.us/readarticle.php?article_id=611

Cytuj
W jakiej rozdzielczości będzie wyświetlany obraz w MGS4? Czy muzyka będzie odtwarzana w 7.1?
Potwierdzono informacje o dźwięku Dolby Digital 5.1, oraz rozdzielczość 720p. O dźwięku 7.1, oraz o rozdzielczości 1080p nic nie wiadomo.
Co ze sterowaniem? Czy można wrócić do sterowania z poprzednich części?
Sterowanie jest bardzo płynne. Jeżeli grałeś w Snake Eater, lub Subsistence powinieneś być zaznajomiony z takimi podstawami jak celowanie przy użyci L1, oraz korzystanie z L2 i R2 do wyboru broni czy sprzętu, a także do naciskania X by zmienić postawę. Jednakże większość skomplikowanych sekwencji została usunięta, przez co ruchy stały się bardziej intuicyjne. Przykładowo o wiele łatwiej się celuje i strzela. Pomniejsze ruchy przypisane są do gałek analogowych, więc delikatne przesunięcie lewej do przodu sprawi, że Snake będzie powolutku szedł do przodu. Przesunięcie w lewo, lub prawo sprawi, że zrobi przewrót w daną stronę, a ilość obrotów powiązana jest z tym jak długo trzymaliśmy wychyloną gałkę. Wygląda na to, że sterowanie można zmieniać, więc każdy znajdzie schemat dla siebie.
W jakimś wywiadzie Kojima powiedział, że można grać w MGS4 jak w FPSa. Próbowaliście tego?
Można przejść całe sekcje (zapewne całą grę też) w trybie widoku z pierwszej osoby. Bardzo ułatwia to Solid Eye otrzymane od Ogacona, oraz Mark II, który wychwytuje z daleka wrogów i przyjaciół. Wątpliwe jest by ktoś chciał tą grę tak przechodzić bowiem ominie wiele szczegółów, a ukrywanie się jest wtedy praktycznie niemożliwe.
Jak przedstawia się różnorodność broni? Czy naprawdę jest ich ponad 70? Jeżeli tak, to czy są liczone modyfikacje takie jak wyrzutnik granatów?
Tak jak pisaliśmy broni jest bardzo dużo. Snake może wejść w posiadanie pistoletów, karabinów, zarówno lekkich jak i ciężkich, oraz materiałów wybuchowych. Każda broń ma przypisaną specjalność taką jak siła ognia, zasięg, czy wielkość wybuchu. Przedmiotów oraz broni z pewnością jest ponad 70. Dodatki którymi można zmodyfikować broń to latarki, czujniki optyczne, wyrzutniki granatów, uchwytów do karabinów, oraz wiele innych.
Co z grafiką? Czy są problemy z nagle spadająca szybkością wyświetlania? Co z animacją? Czy działa płynnie?
Animacja wszystkiego począwszy od ruchów Snake’a poprzez akcje PMC, uniki Gekko, czy ruchy oddziału FROG jest niezwykle płynna. Większość akcji była wyświetlana w stabilnej szybkości 60 klatek na sekundę. Było kilka momentów w których było ich mniej, ale trwały nie dłużej niż dwie sekundy i były wywołane przez duża ilość wybuchów oraz innych efektów.
Trailery pokazały jedynie cząstkę tego jaka gra jest naprawdę. Tytuł wygląda o wiele lepiej niż na trailerach czy screenach.
Czy możecie powiedzieć coś więcej o Drebin Points (Punktach Drebina). Jest to przeszkoda czy może powiem świeżości?
Każda broń, którą Snake znajdzie, jest zablokowana. Po jej znalezieniu natychmiast dowiadujemy się ile jest warta punktów, które możemy wykorzystać na odblokowanie broni które znaleźliśmy w czasie misji, kupienie amunicji czy dodatków.
Zbieranie punktów jest proste. Snake, lub Mark II dostarczają broń Drebinowi za co dostajemy punkty. Można je wydać od razu, lub zaoszczędzić by skorzystać z promocyjnych cen. Kiedy obowiązują wszystko jest tańsze o połowę.
Ten system w ogóle nas nie ogranicza. Jeżeli nie chcesz zbierać broni, nie musisz. Jedynym minusem będzie to, że dostaniesz mniej punktów do wydania. Możesz je jednak dostać poprzez inne akcje. System sprawdza się dobrze i naprawdę dodaje głębi grze.
Czy są jakieś przerywniki filmowe w CGI?
Wszystkie przerywniki są oparte na silniku gry. Jednakże momentami są interaktywne, ponieważ można nacisnąć L1, lub X by przywołać elementy fabuły z poprzednich części. Takie coś doda nam także DP (Punktów Drebina)
Czy kolorystka gry to głównie szarość z Bliskiego Wschodu czy może jednak coś się zmieni?
Paleta kolorów jest naprawdę bogata, a same kolory będą różnić się w zależności od środowiska w którym będziemy się znajdować. Teren na bliskim wschodzie jest o wiele bardziej kolorowy niż widać to na trailerach.
Jak sprawdza się DualShock 3?
DS3 ma ogromny wpływ na grę. Reaguje na wszystko od wystrzałów do eksplozji. Dało się to odczuć zwłaszcza gdy poziom psyche (nastawienia) był niski lub gdy poziom stresu był wysoki, bo wtedy pad wibrował symulując bicie serca. Było kilka momentów w których mógł wibrować mocniej, ale z pewnością zostanie to poprawione.
Jaki poziom trudności był ustawiony w wersji w którą graliście? Jakie poziomy będą dostępne w pełnej wersji?
Są cztery początkowe. Liquid Easy, Naked Normal, Solid Normal oraz Big Boss Hard. Naked Normal jest tym na którym graliśmy. Film z MGS4 Boot Camp (obozu treningoweg) w Nasu, który ostatnio się pojawił, przedstawia poziom Solid Norma.
Czy pojawia się kontra CQC znana z MPO?
Jeżeli mówisz o ataku strażnika tuż zanim wezwie pomoc lub zanim zacznie strzelać, to tak.
Czy można dowolnie zmieniać HUD? Widać coś takiego na filmach.
Tak, można swobodnie go dostosowywać. Informacja ta została potwierdzona, powiedziano także że ma być 20 rożnych kolorów do wyboru.
Czy MGS4 dalej skupia się na skradaniu się tak jak poprzednie gry? Czy może teraz biegniemy i strzelamy, a ukrywanie się stało się trudniejsze?
Metal Gear Solid 4 kładzie nacisk zarówno na akcję jak i na skradanie się. Gracze mogą zdecydować jak chcą grać, tak jak to było w poprzednich częściach. Jeżeli będą chcieli wybić wszystkich ludzi w okolicy to mogą to zrobić bez problemu. Można także zlać się z tłem i unikać wszystkich strażników. A jak ktoś chce może połączyć oba sposoby. Wybór należy do graca.
Jak duże są walki pomiędzy PMC a żołnierzami armii ochotniczej?
Walki są różnej wielkości. Od kilku żołnierzy ochotników walczących o lepsze pozycje, do prawdziwego pola walki, na którym obie strony wzywają pomocy, eliminują przeciwników, czy rzucają granaty. Pole walki będzie się zmieniać zależnie od tego jak radzi sobie dana strona, więc gracz może widzieć dwa różne pojedynki przy dwóch kolejnych podejściach.
Jak rozbudowane jest CQC? W MGS3 jest chyba pięć ruchów. Czy w MGS4 jest ich więcej?
W MGS3 jest więcej niż pięć ruchów CQC, a MGS4 dodaje kolejne. Pierwsza nową zdolnością jest pozbawienie przeciwnika broni. Kolejną to duszenie po którym przeciwnik traci przytomność. Trzeci ruch to uderzenie wroga, po wzięciu go na muszkę, co owocuje wydaniem nam sprzętu. Można także łapać za jądra, przez co mdleją z bólu.
Czy MGS4 jest zabawny? Czy jest pełny gagów w MGSowym stylu?
Bez spoilerowania możemy powiedzieć że tak. Jest mnóstwo żartów samego Snake’a, który ma do siebie ogromny dystans, ale są także inne żarty dla fanów serii.

gawi

  • Budowniczy socjalizmu
  • *****
  • Rejestracja: 26-04-2006
  • Wiadomości: 671
  • Reputacja: 3
Odp: Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots
« Odpowiedź #2660 dnia: Kwietnia 09, 2008, 19:13:56 pm »
Kurcze coraz bardziej napalam się na ten tytuł i już nie mogę się doczekać... mam nadzieję, że dorówna genialnemu Snake Eater (w wersji Subsistance oczywiście). 12 czerwca mam pierwszy egzamin w sesji więc z jednej strony nie chcę żeby ten dzień szybko nastąpił :), a z drugiej - nie mogę się doczekać :D

Póki co, pre-order na GTA4 złożony i będzie w co grać przed Wężem.

mateo

  • Gość
Odp: Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots
« Odpowiedź #2661 dnia: Kwietnia 09, 2008, 19:22:55 pm »
Poziom trudności - Big Boss Hard

Nasz Solid już się cieszy :D

Solid Snake 1989

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 06-09-2006
  • Wiadomości: 14 782
  • Reputacja: 101
  • Who Dares. Wins
Odp: Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots
« Odpowiedź #2662 dnia: Kwietnia 09, 2008, 19:31:58 pm »
Poziom trudności - Big Boss Hard

Nasz Solid już się cieszy :D
No może trochę, ale ja przechodzę MGSy na extreme tylko kiedy wymasteruję już bossów i całą grę. W sumie to chyba w wakacje przeszedłem dopiero MGS3 na Extreme. Za to za cholerę nie mogę przejść 2, zaciąłem się na Fortune.

Snake_Plissken

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 31-12-2006
  • Wiadomości: 17 240
  • Reputacja: 104
  • Who Dares Wins
Odp: Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots
« Odpowiedź #2663 dnia: Kwietnia 09, 2008, 19:34:03 pm »
Za to za cholerę nie mogę przejść 2, zaciąłem się na Fortune.
Też się tam zaciąłem, jak grałem na Extreme w MGS2 :-P

Devilek

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 05-07-2005
  • Wiadomości: 8 220
  • Reputacja: 73
Odp: Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots
« Odpowiedź #2664 dnia: Kwietnia 09, 2008, 20:41:02 pm »
"Bardzo ułatwia to Solid Eye otrzymane od Ogacona"
Mały błąd w tekście.
"Można także łapać za jądra, przez co mdleją z bólu."
Hadcore!
Yeahh, me and hate that's an odd couple

aphelion

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-09-2006
  • Wiadomości: 4 977
  • Reputacja: 25
  • PSN ID: aph
Odp: Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots
« Odpowiedź #2665 dnia: Kwietnia 09, 2008, 22:36:24 pm »
Cytuj
"Można także łapać za jądra, przez co mdleją z bólu."
Raczej dostaja erekcji i padaja ze zmeczenia  :lol:
Thou know'st 'tis common: all that lives must die, Passing through nature to eternity.

Solid Snake 1989

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 06-09-2006
  • Wiadomości: 14 782
  • Reputacja: 101
  • Who Dares. Wins
Odp: Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots
« Odpowiedź #2666 dnia: Kwietnia 10, 2008, 16:38:20 pm »
Przestaję czytać newsy o MGSie bo za dużo już spojlerów. Dlatego proszę o oddzielanie spojlerów od newsów technicznych.
Cytuj
- 50 giga przestrzeni Blu-ray w grze przekłada się na jej większą zawartość jak i wyższej jakości dźwięk wraz z czystym obrazem w HD
- MGS 4 jest bardziej dojrzała od swoich poprzedniczek prezentując klimat podobny do filmu Children of Men czy gier w stylu Gears of War
- MGS 4 jest jedną z najładniejszych gier kiedykolwiek zrobionych a zawdzięczamy to m.in realistycznemu oświetleniu, antialiasingowi dzięki któremu możemy liczyć na ostrzejszy obraz czy modelom postaci ukazanym w wysokiej rozdzielczości dzięki czemu zobaczymy każdą rysę na stroju Solida przy zbliżeniach
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)
http://metalgearsolid.us/news.php?readmore=762

No zobaczymy jak ta grafika wyjdzie w praniu.

elfor

  • J-23
  • *****
  • Rejestracja: 19-11-2007
  • Wiadomości: 1 404
  • Reputacja: 4
  • Wór 1000 Team
Odp: Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots
« Odpowiedź #2667 dnia: Kwietnia 10, 2008, 16:45:53 pm »
Ja ostatnio staczam ostrą bitwę żeby nie czytać newsów o MGS4 przez te spoilery właśnie, póki co udaje mi się :)

Zielarz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 14-07-2005
  • Wiadomości: 6 775
  • Reputacja: 75
  • KILLZOWN3D
Odp: Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots
« Odpowiedź #2668 dnia: Kwietnia 10, 2008, 17:21:47 pm »

RyoHazuki

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 17-05-2006
  • Wiadomości: 2 855
  • Reputacja: 82
Odp: Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots
« Odpowiedź #2669 dnia: Kwietnia 10, 2008, 17:30:20 pm »
Składamy preordery:

http://www.ultima.pl/Metal_Gear_Solid_4_Guns_of_the_Patriots/i5893/

Ja pierd.... Nawet ja się nie spodziewałem tak atrakcyjnej ceny! Teraz już wiem na 10000%, że biorę na premierze. Jupi!!

3DS Friend Code: 3926-8253-1279
http://backloggery.com/marcinczpl

f5k

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 27-03-2006
  • Wiadomości: 113
  • Reputacja: 0
Odp: Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots
« Odpowiedź #2670 dnia: Kwietnia 10, 2008, 17:46:26 pm »
Genialna cena, a gdzie limitka?

Zielarz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 14-07-2005
  • Wiadomości: 6 775
  • Reputacja: 75
  • KILLZOWN3D
Odp: Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots
« Odpowiedź #2671 dnia: Kwietnia 10, 2008, 17:48:56 pm »
Chwilowo nie ma wiadomo czy będzie w Europie, choć to pewnie tylko kwestia czasu, aż Konami poda na jej temat szczegóły.

Snake_Plissken

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 31-12-2006
  • Wiadomości: 17 240
  • Reputacja: 104
  • Who Dares Wins
Odp: Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots
« Odpowiedź #2672 dnia: Kwietnia 10, 2008, 17:52:29 pm »
Czekam na kolekcjonerską wersję, choć takiej ceny zwykłej edycji się nie spodziewałem.

gawi

  • Budowniczy socjalizmu
  • *****
  • Rejestracja: 26-04-2006
  • Wiadomości: 671
  • Reputacja: 3
Odp: Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots
« Odpowiedź #2673 dnia: Kwietnia 10, 2008, 17:52:38 pm »
YEAH! Zamówienie na Ultimie złożone :). Niezła cena, naprawde jestem pod wrażeniem...

elfor

  • J-23
  • *****
  • Rejestracja: 19-11-2007
  • Wiadomości: 1 404
  • Reputacja: 4
  • Wór 1000 Team
Odp: Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots
« Odpowiedź #2674 dnia: Kwietnia 10, 2008, 17:54:04 pm »
Ja też już złożyłem zamówienie, walić kolekcjonerke  :grin:

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots
« Odpowiedź #2675 dnia: Kwietnia 10, 2008, 17:54:19 pm »
Co to, nowa polityka SCEP? Dostosujmy ceny do zarobków, sprzedamy i zarobimy więcej?  :eek:

Zielarz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 14-07-2005
  • Wiadomości: 6 775
  • Reputacja: 75
  • KILLZOWN3D
Odp: Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots
« Odpowiedź #2676 dnia: Kwietnia 10, 2008, 17:55:14 pm »
Jak będzie kolekcjonerska to można zmienić ;)

LE USA:


lupinator

  • Gość
Odp: Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots
« Odpowiedź #2677 dnia: Kwietnia 10, 2008, 17:55:34 pm »
Ja chyba też czekam na kolekcjonerkę chociaż cena zwykłej wersji jest powalająca :shock:

Solid Snake 1989

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 06-09-2006
  • Wiadomości: 14 782
  • Reputacja: 101
  • Who Dares. Wins
Odp: Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots
« Odpowiedź #2678 dnia: Kwietnia 10, 2008, 17:59:31 pm »
kurde oby kolekcjonerska nie  była 350zł bo się posiekam. Nawet nie wiem czy zdążę uzbierać na zwykłą...

Snake_Plissken

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 31-12-2006
  • Wiadomości: 17 240
  • Reputacja: 104
  • Who Dares Wins
Odp: Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots
« Odpowiedź #2679 dnia: Kwietnia 10, 2008, 18:00:24 pm »
kurde oby kolekcjonerska nie  była 350zł
Może być nawet za tyle, tylko niech w końcu będzie możliwość zamówienia :-x