Autor Wątek: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)  (Przeczytany 2527789 razy)

0 użytkowników i 19 Gości przegląda ten wątek.

Buzu

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 02-10-2007
  • Wiadomości: 752
  • Reputacja: 0
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #14640 dnia: Lutego 17, 2009, 20:46:15 pm »



Dobra ide sobie, mam teraz poczucie zmarnowanego dnia :D, muszę coś z tym zrobić ;)
: Luty 17, 2009, 20:45:23 pm
Chris, pamiętaj nie chciałem, żeby zrobiło Ci się smutno. Keep it real KILLZOWNED !!!!

Lem++

  • Global Moderator
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 07-11-2008
  • Wiadomości: 10 698
  • Reputacja: 209
  • 07.11.2008 - 16.08.2010 †
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #14641 dnia: Lutego 17, 2009, 20:47:19 pm »



Dobra ide sobie, mam teraz poczucie zmarnowanego dnia :D, muszę coś z tym zrobić ;)
: Luty 17, 2009, 20:45:23 pm
Chris, pamiętaj nie chciałem, żeby zrobiło Ci się smutno. Keep it real KILLZOWNED !!!!

Na pozegnanie chcialbym Ci podziekowac za great fight i doszczetne zniszczenie Sonyboyow  :grin:

Diuk

  • Gość
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #14642 dnia: Lutego 17, 2009, 20:49:16 pm »
Cytuj
Na pozegnanie chcialbym Ci podziekowac za great fight i doszczetne zniszczenie Sonyboyow  :grin:

Ty tak na serio? o_O'

Lem++

  • Global Moderator
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 07-11-2008
  • Wiadomości: 10 698
  • Reputacja: 209
  • 07.11.2008 - 16.08.2010 †
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #14643 dnia: Lutego 17, 2009, 20:52:38 pm »
Cytuj
Na pozegnanie chcialbym Ci podziekowac za great fight i doszczetne zniszczenie Sonyboyow  :grin:

Ty tak na serio? o_O'

Nie ku*wa... nie widzisz emotikonsa na koncu? jaja sobie robie. Mam swientny humor dzisiaj   :grin: :grin:

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #14644 dnia: Lutego 17, 2009, 21:16:00 pm »
Nie wiem czy na Crysisa godziwe warunku to GF9600GT i 3GB Ram na dwurdzeniowcu. Wyglądało to ładnie ale nic ponad to. KZ2 sporo wyprzedza Crysis pod względem oprawy.

Nie no, tu to pojechales po bandzie... az mnie rozsmieszyles  :lol: :lol:

Kz2 wyprzedza Crysisa  :lol: :lol: :lol: i to nawet o sporo  :lol: :lol: :lol: Dobra ja ide do kibla bo sie chyba posikam ze smiechu.

Dobra a teraz tak na serio... KZ2 (ciagle chodzi o lvl z dema) prawie w zadnym aspekcie nie wyprzedza Crysisa, nie wiem jak jest w fullu, ale jesli chodzi o demo to niestety tak jest. Pogodz sie z tym Marci  :grin: zarowno ja jak i Buzu (tak mysle) podziwiamy i doceniamy oprawe graficzna w KZ2, ale poziom Crysisa to to niestety nie jest.

Use Your Brain. Celowo napisałem KZ2 sporo wyprzedza Crysis bo Buzu wcześniej napisał że KZ2 sporo odstaje od Crysisa. To był taki przytyk do tego tekstu. Otrząśnij się.

Ja podkreślę jeszcze raz. Zdanie Urala >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
zdanie PC'iarza Buzu.

Poza tym tymi screen'ami Buzu się pogrążył. Pokazał jeden element, który jest lepszy w Crysis a mianowicie modele postaci. Reszta jest dennie sztuczna co pokazał Diuk na obrazkach. To tak jakbym ja wrzucił modele borni z obu gier. KZ2 tutaj miażdży Crysisa.

Ja proponuję popatrzyć na całość oprawy A/V. Animacja, szczegółowość i złożoność map, oświetlenie, modele broni, efekty cząstkowe (to szczególnie) to aspekty grafiki których Crysis może jedynie pozazdrościć KZ2. To buduje w efekcie taką widowiskowość że Crysis wygląda jak plastikowa kupa przy przepełnionym filmową akcją Killzone 2.

Buzu

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 02-10-2007
  • Wiadomości: 752
  • Reputacja: 0
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #14645 dnia: Lutego 17, 2009, 21:22:58 pm »

Ja podkreślę jeszcze raz. Zdanie Urala >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
zdanie PC'iarza Buzu.

Nie wiem czy to celowe czy robisz to nie chcący, ale obrażasz mnie. Twój bóg zadał pytanie co właściwie Crysis ma lepszego od KZ2 a te screeny (które są obiektywne, bo nie mają uprzedzeń  religijnych i konsolowych) pokazują, że praktycznie wszystko. Więc, jeżeli widać gołym okiem, że Crysis jednak ma pełno lepszych graficznie rzeczy od KZ2 to może jednak Twóje bóstwo się myli? Może w tym wypadku z przyczyn niesamowitego kosmicznego szczęścia jednak zdanie takiego PCiarza i śmiecia jak ja jest jednak więcej warte niż zdanie pomazańca bożego Urala?
Zaś tych szczegółowszych i bardziej złożonych map w KZ2 to nawet nie będę komentował. Gdybyś to powiedział w realu uznałbym, że to jest jeden z tych krempujących momentów kiedy trzeba się uśmiechnąć i przytaknąć

Krzysiu

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 13-06-2008
  • Wiadomości: 14 543
  • Reputacja: 174
  • Stać! Policja!
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #14646 dnia: Lutego 17, 2009, 21:23:24 pm »
Chris, pamiętaj nie chciałem, żeby zrobiło Ci się smutno. Keep it real KILLZOWNED !!!!

Żałosny jesteś wiesz ? Wali mnie to że Crysis wygląda lepiej niż Killzone 2, ale Ty oczywiście musisz mnie wrzucić do jednego wora z Sonybojami tak ? Czas podrosnąć dzieciaku ;).

aphelion

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-09-2006
  • Wiadomości: 4 977
  • Reputacja: 25
  • PSN ID: aph
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #14647 dnia: Lutego 17, 2009, 21:24:03 pm »
Speechless...
Thou know'st 'tis common: all that lives must die, Passing through nature to eternity.

kumite49

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 17-11-2008
  • Wiadomości: 464
  • Reputacja: 0
  • O ludzie!Lupi nie odpowiadaj na moje posty!Blagam
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #14648 dnia: Lutego 17, 2009, 21:26:01 pm »
Do fanoboya PC(Buzu) i Fanoboya Xbox360(Lema)!Oceniacie gre pod względem graficznym,która jeszcze nie wyszla(smiech).Ja gralem w demo killzona 2 i też wizualnie mnie nie rozwalilo,ale jestem pewien,że full pokaże niedowiarkom(czyli o was chlopcy mowa)moc graficzną Killzone 2,którą zachwycają sie wszyscy!!!!Co do Crisis,te twarze co pokazal Buzu to z Crisisa ale nie z tego co wyszedl tylko z pierwsze pokazu gry,a w tą wersji co gramy na full ustawieniach to tak nie wygląda(wiem bo gralem).W tej chwili ta gra już takiego wrażenia nie robi a tekstury to poziom Uncharted!Podobno grafika w Killzone 2 zaczyna sie od drugiego levelu!Radze o tym pomiętać chlopcy!Mówicie że Marcys i inni to straszni fanboye!Popatrzcie panowie na siebie(to co wyczyniacie na forum to już przesada).Taki Anonimowy to pikuś w porównaniu z Wami!On przynajmniej w 80% ma racje!
Mój top 10 gier wszechczasów!
1.Metal Gear Solid
2.Shenmue,Shenmue2
3.Metal Gear Solid 3
4.Wining Eleven 4,ISS Pro Evolution 1,2
5.Tekken 3
6.Resident Evil 4
7.God of War 2
8.Metal Gear Solid 4
9.Winning Eleven 7,PES3
10.Mortal Kombat 2

Buzu

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 02-10-2007
  • Wiadomości: 752
  • Reputacja: 0
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #14649 dnia: Lutego 17, 2009, 21:26:45 pm »
Chris, pamiętaj nie chciałem, żeby zrobiło Ci się smutno. Keep it real KILLZOWNED !!!!

Żałosny jesteś wiesz ? Wali mnie to że Crysis wygląda lepiej niż Killzone 2, ale Ty oczywiście musisz mnie wrzucić do jednego wora z Sonybojami tak ? Czas podrosnąć dzieciaku ;).

Gdyby Ciebie to waliło to byś się tak gorąco nie wziął się za krytykowanie mnie. Tymbardziej, że co jest złego we wrzucaniu screenów i porównywaniu gier w TYM temacie? Ewidentnie widać, że wyrządziłem Ci niechcący krzywdę tymi screenami z Cry i bardzo Cie to zabolało co musiałeś zamanifestować, teraz pod przykrywką pana "wali mnie to" starasz się to ukryć. Nie bój się wszyscy jesteśmy tylko ludzmi i popełniamy błędy

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #14650 dnia: Lutego 17, 2009, 21:28:02 pm »
Ale przecież ja już tutaj kiedyś dawałem screeny jak u mnie wygląda Warhead na żywca. Żadne offscreeny tylko żywa gra. Zaraz wrzucę jeszcze ;)
: Luty 17, 2009, 20:04:31 pm


: Luty 17, 2009, 20:05:14 pm


: Luty 17, 2009, 20:05:45 pm



Ej Buzu patrz. Far Cry 2 z duuuuuużo większy terenem eksploatacji niż Crysis. Jak to możliwe że słabe konsole ciągną taką grafikę.











Kto by pomyślał że konsola może pociągnąć taką grafikę i to ze znacznie większym terenem zabawy.

mateo

  • Gość
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #14651 dnia: Lutego 17, 2009, 21:29:40 pm »
Only System Wars!! :grin:

Buzu

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 02-10-2007
  • Wiadomości: 752
  • Reputacja: 0
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #14652 dnia: Lutego 17, 2009, 21:30:47 pm »
Ehhhhhhhhh oki... znowu, dając screeny w temacie o wojnach konsolowcy, miedzy grami itp zraziłem kilku miłośników grania w ogólę. Znowu pełen nienawiści do konsoli Sony i wszystkiego co dobre i praworządne na tym świecie oplułem ludzi dobrej woli pokazując screeny z Crysisa. Jak mogłem być tak zaślepiony i głupi - nie wiem. Poprostu nie wiem co we mnie weszło. Przepraszam, to było za dużo (dać do tego tematu zdjęcia porównawcze, które wykazały, że jednak KZ2 takiej aż och ah grafy nie ma), wstyd mi, jestem przebrzydłym pececiarzem i nie cierpię wszystkiego co dobre i uczciwę.

Krzysiu

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 13-06-2008
  • Wiadomości: 14 543
  • Reputacja: 174
  • Stać! Policja!
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #14653 dnia: Lutego 17, 2009, 21:30:52 pm »
Chris, pamiętaj nie chciałem, żeby zrobiło Ci się smutno. Keep it real KILLZOWNED !!!!

Żałosny jesteś wiesz ? Wali mnie to że Crysis wygląda lepiej niż Killzone 2, ale Ty oczywiście musisz mnie wrzucić do jednego wora z Sonybojami tak ? Czas podrosnąć dzieciaku ;).

Gdyby Ciebie to waliło to byś się tak gorąco nie wziął się za krytykowanie mnie. Tymbardziej, że co jest złego we wrzucaniu screenów i porównywaniu gier w TYM temacie? Ewidentnie widać, że wyrządziłem Ci niechcący krzywdę tymi screenami z Cry i bardzo Cie to zabolało co musiałeś zamanifestować, teraz pod przykrywką pana "wali mnie to" starasz się to ukryć. Nie bój się wszyscy jesteśmy tylko ludzmi i popełniamy błędy

LOL chyba napisałem Ci, żebyś dał sobie spokój z tymi porównaniami, bo i tak nic nie wskórasz, ponieważ ludzie zapatrzeni na K2 nigdy nie przyznają Ci racji. To mnie WKURZA, bo na siłę próbujesz coś udowodnić, a i tak nikt się z Tobą nie zgodzi (o czym doskonale wiesz).

OK pokaż mi gdzie napisałem, że Crysis wygląda gorzej od K2. Skoro wkurzają mnie Twoje obrazki to muszę tak myśleć ?  :lol: :lol:
« Ostatnia zmiana: Lutego 17, 2009, 21:43:31 pm wysłana przez Chris »

Buzu

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 02-10-2007
  • Wiadomości: 752
  • Reputacja: 0
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #14654 dnia: Lutego 17, 2009, 21:33:03 pm »
Marcyś bo taka już przypadłość screenów prosto od producenta, z niewiadomych przyczyn zawsze wyglądają ślicznie i pięknie, ale gdy już człowiek gra to tutaj słabsze obiekty, tam mniejsze pole widzenia, tutaj gorsze tekstury i o wygładzaniu zapomnieli. Życie, kiedyś zrozumiesz dlaczego tak się dzieje

Szymku

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-02-2006
  • Wiadomości: 3 727
  • Reputacja: 74
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #14655 dnia: Lutego 17, 2009, 21:35:48 pm »
Te screeny z crysisa wyglądają jak screeny z gier na PS2 sprzed 10 lat...
 :lol:







BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #14656 dnia: Lutego 17, 2009, 21:35:48 pm »
@Buzu

Ural różni się tym od Ciebie że koleś ma poważne pojęcie o grafice w grach gdyż sam tym się zajmuje i zarabia tak na życie. Mało tego to on maczał palce przy Crysisie. Dlatego też podtrzymuję zdanie że opinia Urala >>> opinia Buzu i nie powinieneś tego traktować jako obrazę. Wcale nie miałem na celu Cię obrazić. Po prostu uważam tak ponieważ on ma znacznie większe doświadczenie od Ciebie jeśli chodzi o oprawę A/V.

mateo

  • Gość
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #14657 dnia: Lutego 17, 2009, 21:36:05 pm »
Buzu nie mogę się doczekać kiedy zagrasz w pełną wersję KZ2 ;)

Buzu

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 02-10-2007
  • Wiadomości: 752
  • Reputacja: 0
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #14658 dnia: Lutego 17, 2009, 21:36:41 pm »
Tymbardziej, że wybrałeś screeny z zamkniętych przestrzeni i porównujesz z otwartymi terenami z FC2 :D
Zobacz sobie tego screena z drzewkami itp. Zgadzam się z tym, że FC2 ma śliczną grafikę (na PC lepszą niz KZ2), ale FC z Cry to jednak nie wygra. Belive me (chciaż wiem, że moje zdanie dla Ciebie nic nie znaczy i jak stefan na gamerbitch w rencenzji napisał, że jest inaczej to już jestem na straconej pozycji)

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #14659 dnia: Lutego 17, 2009, 21:37:37 pm »
Marcyś bo taka już przypadłość screenów prosto od producenta, z niewiadomych przyczyn zawsze wyglądają ślicznie i pięknie, ale gdy już człowiek gra to tutaj słabsze obiekty, tam mniejsze pole widzenia, tutaj gorsze tekstury i o wygładzaniu zapomnieli. Życie, kiedyś zrozumiesz dlaczego tak się dzieje

No to nie dawaj na przyszłość screen'ów Crysisa pochodzących prosto od producenta.

Buzu

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 02-10-2007
  • Wiadomości: 752
  • Reputacja: 0
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #14660 dnia: Lutego 17, 2009, 21:39:28 pm »
@Buzu

Ural różni się tym od Ciebie że koleś ma poważne pojęcie o grafice w grach gdyż sam tym się zajmuje i zarabia tak na życie. Mało tego to on maczał palce przy Crysisie. Dlatego też podtrzymuję zdanie że opinia Urala >>> opinia Buzu i nie powinieneś tego traktować jako obrazę. Wcale nie miałem na celu Cię obrazić. Po prostu uważam tak ponieważ on ma znacznie większe doświadczenie od Ciebie jeśli chodzi o oprawę A/V.

Miło z jego strony, szkoda tylko, że fakty i zdjęcia mówią co innego, ale może on ich do siebie nie dopuszcza ? może zrobił sobie barierę koło siebie i swojego PS3 i stara się nie wpuszczać niczego z zewnątrz? a takie plugastwo jak Crysis to tylko lewym okiem i to przymrużonym? Bo naprawdę nie wiem dlaczego on tak uważa kiedy gołym okiem widać, że jest inaczej?
: Luty 17, 2009, 21:38:35 pm
Marcyś bo taka już przypadłość screenów prosto od producenta, z niewiadomych przyczyn zawsze wyglądają ślicznie i pięknie, ale gdy już człowiek gra to tutaj słabsze obiekty, tam mniejsze pole widzenia, tutaj gorsze tekstury i o wygładzaniu zapomnieli. Życie, kiedyś zrozumiesz dlaczego tak się dzieje

No to nie dawaj na przyszłość screen'ów Crysisa pochodzących prosto od producenta.

A widzisz, Ural był jednym z wielu programistów przy Crysis a ja jestem producentem, komu teraz wierzysz? Kto teraz jest najlepszy na świecie i nieomylny ;)

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #14661 dnia: Lutego 17, 2009, 21:41:01 pm »
Tymbardziej, że wybrałeś screeny z zamkniętych przestrzeni i porównujesz z otwartymi terenami z FC2 :D
Zobacz sobie tego screena z drzewkami itp. Zgadzam się z tym, że FC2 ma śliczną grafikę (na PC lepszą niz KZ2), ale FC z Cry to jednak nie wygra.

:lol: :lol: :lol:

Proste Buzu. Doom3 na PC i Halo Life w 1080p na PC też lepiej wyglądają niż KZ2. Przechodzisz samego siebie.

Buzu

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 02-10-2007
  • Wiadomości: 752
  • Reputacja: 0
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #14662 dnia: Lutego 17, 2009, 21:42:29 pm »
Pfff, zagraj kolego w tego crapa FC2 i mi przyznasz rację. Nie mówię, że gra jest lepsza albo w ogolę dobra. JEdnak grafikę ma cholernie dobrą i tak na fullu w 1080p wygląda lepiej (tzn ma lepszą grafikę, bo nie wygląda lepiej) od KZ2.

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #14663 dnia: Lutego 17, 2009, 21:46:03 pm »
@Buzu

Ural nie robi gier na konsole. Siedzi w rynku PC ale potrafi mimo to obiektywnie spojrzeć na grafikę. Widać nie możesz tego przeżyć że ktoś kto ma większe pojęcie od Ciebie stwierdza zupełnie co innego niż Ty. No cóż, takie życie Buzu i kiedyś zrozumiesz dlaczego tak się dzieje.
: Luty 17, 2009, 21:44:05 pm
Pfff, zagraj kolego w tego crapa FC2 i mi przyznasz rację. Nie mówię, że gra jest lepsza albo w ogolę dobra. JEdnak grafikę ma cholernie dobrą i tak na fullu w 1080p wygląda lepiej (tzn ma lepszą grafikę, bo nie wygląda lepiej) od KZ2.

No przecież mówię. :lol: :lol: :lol:

Zaraz, zaraz czyli jeśli FC2 na PC ma ładniejszą grafikę niż KZ2 to oznacza to że ma również ładniejszą oprawę niż Crysis. :shock: :shock: :shock: Przecież to NIEMOŻLIWE!!!

Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

Buzu

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 02-10-2007
  • Wiadomości: 752
  • Reputacja: 0
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #14664 dnia: Lutego 17, 2009, 21:46:07 pm »
LOL chyba napisałem Ci, żebyś dał sobie spokój z tymi porównaniami, bo i tak nic nie wskórasz, ponieważ ludzie zapatrzeni na K2 nigdy nie przyznają Ci racji. To mnie WKURZA, bo na siłę próbujesz coś udowodnić, a i tak nikt się z Tobą nie zgodzi (o czym doskonale wiesz).

OK pokaż mi gdzie napisałem, że Crysis wygląda gorzej od K2. Skoro wkurzają mnie Twoje obrazki to muszę tak myśleć ?  :lol: :lol:

To po co do tego tematu zaglądasz? Czego tutaj oczekiwałeś, chciałeś poczytać o dotacjach unijnych czy może czasem Red Hot'ci nie nagrali nowej płyty?

kumite49

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 17-11-2008
  • Wiadomości: 464
  • Reputacja: 0
  • O ludzie!Lupi nie odpowiadaj na moje posty!Blagam
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #14665 dnia: Lutego 17, 2009, 21:47:14 pm »
Buzu masz pelną wersje Killzone 2 żeby ją osądzać pod względem wizualnym(z tego co wiem to nie)!Więc daruj sobie te porównania!
Mój top 10 gier wszechczasów!
1.Metal Gear Solid
2.Shenmue,Shenmue2
3.Metal Gear Solid 3
4.Wining Eleven 4,ISS Pro Evolution 1,2
5.Tekken 3
6.Resident Evil 4
7.God of War 2
8.Metal Gear Solid 4
9.Winning Eleven 7,PES3
10.Mortal Kombat 2

Buzu

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 02-10-2007
  • Wiadomości: 752
  • Reputacja: 0
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #14666 dnia: Lutego 17, 2009, 21:47:51 pm »
Tak jest panie generale!! Przyją!!

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #14667 dnia: Lutego 17, 2009, 21:48:43 pm »
Ej Buzu ale jest jedna gra, która pokazuje ze to konsola PS3 jest mocniejsza niż PC. To Gran Turismo 5!!! Obal to. :P

Diuk

  • Gość
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #14668 dnia: Lutego 17, 2009, 21:48:48 pm »
LOL chyba napisałem Ci, żebyś dał sobie spokój z tymi porównaniami, bo i tak nic nie wskórasz, ponieważ ludzie zapatrzeni na K2 nigdy nie przyznają Ci racji. To mnie WKURZA, bo na siłę próbujesz coś udowodnić, a i tak nikt się z Tobą nie zgodzi (o czym doskonale wiesz).

OK pokaż mi gdzie napisałem, że Crysis wygląda gorzej od K2. Skoro wkurzają mnie Twoje obrazki to muszę tak myśleć ?  :lol: :lol:

To po co do tego tematu zaglądasz? Czego tutaj oczekiwałeś, chciałeś poczytać o dotacjach unijnych czy może czasem Red Hot'ci nie nagrali nowej płyty?

Nie nagrali, narazie zawiesili działalność, ale nowa płyta Frusciantego "Empyrean" cholernie daje radę.


Buzu

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 02-10-2007
  • Wiadomości: 752
  • Reputacja: 0
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #14669 dnia: Lutego 17, 2009, 21:51:48 pm »
Ej Buzu ale jest jedna gra, która pokazuje ze to konsola PS3 jest mocniejsza niż PC. To Gran Turismo 5!!! Obal to. :P

Nie, nie pokazuje, że PS3 jest potężniejsza od PC (bo ja w głębi serca wiem, że nawet Ty o tym wiesz). Pokazuje natomiast, że obecnie nie ma lepiej wykonanej ścigałki samochodowej, nawet mając PC za 100tyś zł to i tak nie można zagrać w śliczniejsze wyścigi niż GT5:P na PS3.
: Luty 17, 2009, 21:50:29 pm
LOL chyba napisałem Ci, żebyś dał sobie spokój z tymi porównaniami, bo i tak nic nie wskórasz, ponieważ ludzie zapatrzeni na K2 nigdy nie przyznają Ci racji. To mnie WKURZA, bo na siłę próbujesz coś udowodnić, a i tak nikt się z Tobą nie zgodzi (o czym doskonale wiesz).

OK pokaż mi gdzie napisałem, że Crysis wygląda gorzej od K2. Skoro wkurzają mnie Twoje obrazki to muszę tak myśleć ?  :lol: :lol:

To po co do tego tematu zaglądasz? Czego tutaj oczekiwałeś, chciałeś poczytać o dotacjach unijnych czy może czasem Red Hot'ci nie nagrali nowej płyty?

Nie nagrali, narazie zawiesili działalność, ale nowa płyta Frusciantego "Empyrean" cholernie daje radę.



Ja tam jestes zaintrygowany newsem jaki słyszałem, że niby w 2009 Skunk Anansie ma się na nowo uformować. Tego nie mogę przegapić :)

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #14670 dnia: Lutego 17, 2009, 21:53:40 pm »
Nooo czyli jak nie ma ładniejszej gry wyścigowej na PC to znaczy że PS3 ma większą moc skoro takowa powstała na tą konsolę.

Ja tak samo mogę napisać że skoro według Ciebie Crysis jest dowodem na większą moc PC to tak naprawdę nic to nie oznacza bo po prostu na PS3 nie powstała do tej pory taka gra jak Crysis. Nie jest wykluczone że PS3 czegoś takiego nie łyknie. Po prostu nikt takiej gry nie zrobił.

Kapisz?

Buzu

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 02-10-2007
  • Wiadomości: 752
  • Reputacja: 0
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #14671 dnia: Lutego 17, 2009, 21:55:40 pm »
Jeżeli KZ2 po 4 latach produkcji (czyli 2x dłuzej niż produkcja Crysis) i pomimo kosztów produkcji sięgajacych 60mln euro (czyli 6 raz więcej niż budżet Crysis'a) nie osiągnął jakości Crysisa. To myślę, że z powodzeniem można założyć, że jest to nie osiągalne...

Krzysiu

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 13-06-2008
  • Wiadomości: 14 543
  • Reputacja: 174
  • Stać! Policja!
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #14672 dnia: Lutego 17, 2009, 21:56:18 pm »
LOL chyba napisałem Ci, żebyś dał sobie spokój z tymi porównaniami, bo i tak nic nie wskórasz, ponieważ ludzie zapatrzeni na K2 nigdy nie przyznają Ci racji. To mnie WKURZA, bo na siłę próbujesz coś udowodnić, a i tak nikt się z Tobą nie zgodzi (o czym doskonale wiesz).

OK pokaż mi gdzie napisałem, że Crysis wygląda gorzej od K2. Skoro wkurzają mnie Twoje obrazki to muszę tak myśleć ?  :lol: :lol:

To po co do tego tematu zaglądasz? Czego tutaj oczekiwałeś, chciałeś poczytać o dotacjach unijnych czy może czasem Red Hot'ci nie nagrali nowej płyty?

Zaglądam tu, żeby poczytać o grach, a nie tylko o Crysisie. Ile miesięcy wałkujesz ten temat (Cry vs K2) ? Dalej nie kumasz o co mi chodzi ?

Swoją droga walczysz tylko z MarcePanem. Nie możecie iść na PW ?
« Ostatnia zmiana: Lutego 17, 2009, 21:59:15 pm wysłana przez Chris »

Diuk

  • Gość
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #14673 dnia: Lutego 17, 2009, 21:57:38 pm »
Tak swoją drogą, jaki ty masz Buzu sprzęt, że puszczasz Crysisa na najwyższych detalach (bo zakładam, że puszczasz) Mógłbyś walnąć specyfikację?

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #14674 dnia: Lutego 17, 2009, 21:58:41 pm »
Jeżeli KZ2 po 4 latach produkcji (czyli 2x dłuzej niż produkcja Crysis) i pomimo kosztów produkcji sięgajacych 60mln euro (czyli 6 raz więcej niż budżet Crysis'a) nie osiągnął jakości Crysisa. To myślę, że z powodzeniem można założyć, że jest to nie osiągalne...

Jeżeli PC przy tak otwartej architekturze i możliwościach nigdy w swojej historii istnienia nie pokazał żadnego wyścigu przebijającego oprawą GT5:P to z powodzeniem można założyć że jest to dla niego nieosiągalne.

Buzu

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 02-10-2007
  • Wiadomości: 752
  • Reputacja: 0
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #14675 dnia: Lutego 17, 2009, 22:00:26 pm »
LOL chyba napisałem Ci, żebyś dał sobie spokój z tymi porównaniami, bo i tak nic nie wskórasz, ponieważ ludzie zapatrzeni na K2 nigdy nie przyznają Ci racji. To mnie WKURZA, bo na siłę próbujesz coś udowodnić, a i tak nikt się z Tobą nie zgodzi (o czym doskonale wiesz).

OK pokaż mi gdzie napisałem, że Crysis wygląda gorzej od K2. Skoro wkurzają mnie Twoje obrazki to muszę tak myśleć ?  :lol: :lol:

To po co do tego tematu zaglądasz? Czego tutaj oczekiwałeś, chciałeś poczytać o dotacjach unijnych czy może czasem Red Hot'ci nie nagrali nowej płyty?

Zaglądam tu, żeby poczytać o grach, a nie tylko o Crysisie. Ile miesięcy wałkujesz ten temat (Cry vs K2) ? Dalej nie kumasz o co mi chodzi ?

W temacie o wojnach hardware'owych chcesz poczytać o grach ?:D A Crysis to nie gra ? :D
Nie dalej nie kumam o co Ci chodzi :D

Diuk
C2D@4GHz
4870 1GB @ 800 rdzeń 1100 pamięć
4gb ram

mateo

  • Gość
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #14676 dnia: Lutego 17, 2009, 22:06:01 pm »
Tymbardziej, że wybrałeś screeny z zamkniętych przestrzeni i porównujesz z otwartymi terenami z FC2 :D
Zobacz sobie tego screena z drzewkami itp. Zgadzam się z tym, że FC2 ma śliczną grafikę (na PC lepszą niz KZ2), ale FC z Cry to jednak nie wygra. Belive me (chciaż wiem, że moje zdanie dla Ciebie nic nie znaczy i jak stefan na gamerbitch w rencenzji napisał, że jest inaczej to już jestem na straconej pozycji)
Buzu Believe w KZ2, bo ta gra naprawdę kozaczy graficznie. ;) (zostaw swojego ukochanego PC i ochłoń troszkę) Ale przyjmuje do wiadomości, iż według ciebie Crysis jest znacznie lepszy graficznie. This is your opinion (...)
« Ostatnia zmiana: Lutego 17, 2009, 22:07:59 pm wysłana przez Mikazuki »

Diuk

  • Gość
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #14677 dnia: Lutego 17, 2009, 22:07:07 pm »
No to masz faktycznie konkret sprzęt. Karta za tysiaka, koniec dyskusji  :cool:

Krzysiu

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 13-06-2008
  • Wiadomości: 14 543
  • Reputacja: 174
  • Stać! Policja!
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #14678 dnia: Lutego 17, 2009, 22:07:52 pm »
LOL chyba napisałem Ci, żebyś dał sobie spokój z tymi porównaniami, bo i tak nic nie wskórasz, ponieważ ludzie zapatrzeni na K2 nigdy nie przyznają Ci racji. To mnie WKURZA, bo na siłę próbujesz coś udowodnić, a i tak nikt się z Tobą nie zgodzi (o czym doskonale wiesz).

OK pokaż mi gdzie napisałem, że Crysis wygląda gorzej od K2. Skoro wkurzają mnie Twoje obrazki to muszę tak myśleć ?  :lol: :lol:

To po co do tego tematu zaglądasz? Czego tutaj oczekiwałeś, chciałeś poczytać o dotacjach unijnych czy może czasem Red Hot'ci nie nagrali nowej płyty?

Zaglądam tu, żeby poczytać o grach, a nie tylko o Crysisie. Ile miesięcy wałkujesz ten temat (Cry vs K2) ? Dalej nie kumasz o co mi chodzi ?

W temacie o wojnach hardware'owych chcesz poczytać o grach ?:D A Crysis to nie gra ? :D
Nie dalej nie kumam o co Ci chodzi :D

Ehh dobrze wiesz o co mi chodziło. Lubię sobie popatrzeć na porównania gier (czasami się pośmiać z wyolbrzymiania Pana Wazeliny) i podyskutować w wojnach ;). A co Ty mi serwujesz ? Kolejne obrazki z Crysisa, które nie wnoszą absolutnie nic nowego. Każdy normalny gracz wie, że technicznie to K2 nie ma startu do Crysisa.

Gdzie tu jest napisane, że to dział hardware ? Te porównania, obrazki i filmy to moje haluny ? Takie jak w Dead Space ?

A tak w ramach żartu, Crysis to nie gra, to benchmark :D.
« Ostatnia zmiana: Lutego 17, 2009, 22:10:53 pm wysłana przez Chris »

Buzu

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 02-10-2007
  • Wiadomości: 752
  • Reputacja: 0
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #14679 dnia: Lutego 17, 2009, 22:10:44 pm »
Tymbardziej, że wybrałeś screeny z zamkniętych przestrzeni i porównujesz z otwartymi terenami z FC2 :D
Zobacz sobie tego screena z drzewkami itp. Zgadzam się z tym, że FC2 ma śliczną grafikę (na PC lepszą niz KZ2), ale FC z Cry to jednak nie wygra. Belive me (chciaż wiem, że moje zdanie dla Ciebie nic nie znaczy i jak stefan na gamerbitch w rencenzji napisał, że jest inaczej to już jestem na straconej pozycji)
Buzu Believe w KZ2, bo ta gra naprawdę kozaczy graficznie. ;) (zostaw swojego ukochanego PC i ochłoń troszkę) Ale przyjmuje do wiadomości, iż według ciebie Crysis jest znacznie lepszy graficznie. This is your opinion (...)

Nom z tą wiarą to przesadziłem. Crysis jest lepszy graficznie pod wieloma względami, pod kilkoma gorszy. Uważa, że KZ2 to jedna konsolowa gra, która może konkurować z Cry jak równy z równym. Jednak mimo wszystko pewne rzeczy są nie do osiągnięcia na konsoli za 1300zl.