Autor Wątek: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)  (Przeczytany 2528836 razy)

0 użytkowników i 17 Gości przegląda ten wątek.

Wooyek

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 01-01-1970
  • Wiadomości: 8 219
  • Reputacja: 67
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #14720 dnia: Lutego 19, 2009, 15:01:52 pm »
ma ktoś porównanie SFIV na x360 i ps3??
podobno już jest, jestem ciekaw jak tym razem poszło capcomowi.
Anonimowy wklejał do tematu o SFIV

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #14721 dnia: Lutego 19, 2009, 15:15:43 pm »
Różnic nie widać w obu wersjach.

Mr_Zombie

  • Global Moderator
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-11-2005
  • Wiadomości: 5 999
  • Reputacja: 15
  • Press a button and something awesome happens...
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #14722 dnia: Lutego 19, 2009, 15:24:12 pm »
RóŻnice widać, ale dopiero przy porównywaniu wersji obok siebie. Nie ma jakiejś tragedii.
Jak to ktoś napisał w komentarzu do artykułu poniŻej:
Cytuj
It's a barely noticeable difference; only the most anal videophiles will truly care about this!

LINK.

Ogólnie, tak jak napisał Bloo, brak AA w wersji na PS3 oraz przy zbliŻeniach (głównie przy wykonywaniu super combosów) rozdzielczość na PS3 spada do 690p i jest upscalowana do 720p.
« Ostatnia zmiana: Lutego 19, 2009, 15:26:21 pm wysłana przez Mr_Zombie »
Always code as if the person who will maintain your code
is a maniac serial killer that knows where you live.

mateo

  • Gość
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #14723 dnia: Lutego 19, 2009, 15:32:59 pm »
czyli normalka, ale kto na to będzie zwracać uwagę? :)

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #14724 dnia: Lutego 19, 2009, 17:59:55 pm »
Nikt, tym bardziej że różnic zupełnie nie widać.

Mr_Zombie

  • Global Moderator
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-11-2005
  • Wiadomości: 5 999
  • Reputacja: 15
  • Press a button and something awesome happens...
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #14725 dnia: Lutego 19, 2009, 18:04:22 pm »
czyli normalka, ale kto na to będzie zwracać uwagę? :)

E, znamy taką jedną osobę, ale ona woli zostać anonimowa ;).
Always code as if the person who will maintain your code
is a maniac serial killer that knows where you live.

michalc

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 21-06-2005
  • Wiadomości: 1 270
  • Reputacja: 1
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #14726 dnia: Lutego 19, 2009, 22:04:37 pm »
Wracajac do pana Urala, wystarczy poczytac jego posty na forum psx i stwierdzic jakiej firmy ma klapki na oczach.

Napisał najbardziej obiektywny koleś na forum. :lol: :lol: :lol:

Odpisal jeszcze bardziej obiektywny koles na forum :lol: :lol: :lol:

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #14727 dnia: Lutego 19, 2009, 22:11:43 pm »
Wracajac do pana Urala, wystarczy poczytac jego posty na forum psx i stwierdzic jakiej firmy ma klapki na oczach.

Napisał najbardziej obiektywny koleś na forum. :lol: :lol: :lol:

Odpisal jeszcze bardziej obiektywny koles na forum :lol: :lol: :lol:

To nie ja podważałem wiarygodność Urala, dlatego też nie wiem co ma do tej kwestii moja obiektywność.

kun

  • chujek
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 6 880
  • Reputacja: 80
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #14728 dnia: Lutego 19, 2009, 22:44:38 pm »
No i co z tego, skoro wszystkie te qcf'y na iksowym padzie kręcić będą tylko masochiści (przecież tylko niewielki odsetek graczy zakupi sobie arcadesticka)??

Ciapkas

  • Gość
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #14729 dnia: Lutego 19, 2009, 23:12:12 pm »
Kto gra w bijatyki, pffffff...

Mr_Zombie

  • Global Moderator
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-11-2005
  • Wiadomości: 5 999
  • Reputacja: 15
  • Press a button and something awesome happens...
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #14730 dnia: Lutego 19, 2009, 23:33:34 pm »
No i co z tego, skoro wszystkie te qcf'y na iksowym padzie kręcić będą tylko masochiści

Na Poligamii, w preview, pisano, że się da grać na xboksowym padzie i to bez większych problemów.
Nie wiem, na ile to prawda... ale ja bym ogólnie nie przesadzał z tym "nie da się" czy "tylko dla masochistów". Już się wystarczająco nasłuchałem np. w recenzjach DMC3 i DMC4 na PC, że to gra tylko na pada, że z klawiaturą nawet nie podchodzić... tymczasem, grając na klawiaturze, w DMC3 mam już prawie ukończony DMD (zaciąłem się na Arkhamie i jego mackowym ataku, który zabiera połowę życia, a potem dostałem w swoje łapki DMC4 i na razie trójka poszła w odstawkę :/), zaś w DMC4 jestem w połowie trybu LDK.
Always code as if the person who will maintain your code
is a maniac serial killer that knows where you live.

Juras

  • Sonoklap
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-10-2008
  • Wiadomości: 9 257
  • Reputacja: -9967
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #14731 dnia: Lutego 19, 2009, 23:35:42 pm »
Ja , dla przykładu.
Btw, pograłem z 2 godzinki w wersje z torrenta, i już wiem ,że 200 stówy za to nie dam :sad: Może kiedyś , jak stanieje .
W ogóle , gra wykorzystuje 6 przyciskowy system , więc ciężko grać na jakimkolwiek padzie, szczególnie ,że specjale wykonuje się z użyciem LP+MP+HP /LK+MK+HK.

Mr_Zombie

  • Global Moderator
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-11-2005
  • Wiadomości: 5 999
  • Reputacja: 15
  • Press a button and something awesome happens...
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #14732 dnia: Lutego 19, 2009, 23:40:50 pm »
Dlatego właśnie najlepiej mieć arcade stick. Ja nigdy nie potrafiłem grać w bijatyki 2D na padzie :/.

A odnośnie tego, że dwóch stów nie dasz - takie złe czy po prostu nie do końca spełniło Twoich oczekiwań?
Always code as if the person who will maintain your code
is a maniac serial killer that knows where you live.

Juras

  • Sonoklap
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-10-2008
  • Wiadomości: 9 257
  • Reputacja: -9967
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #14733 dnia: Lutego 20, 2009, 00:03:56 am »
Na Poligamii, w preview, pisano, że się da grać na xboksowym padzie i to bez większych problemów.
Nie wiem, na ile to prawda... ale ja bym ogólnie nie przesadzał z tym "nie da się" czy "tylko dla masochistów". Już się wystarczająco nasłuchałem np. w recenzjach DMC3 i DMC4 na PC, że to gra tylko na pada, że z klawiaturą nawet nie podchodzić... tymczasem, grając na klawiaturze, w DMC3 mam już prawie ukończony DMD (zaciąłem się na Arkhamie i jego mackowym ataku, który zabiera połowę życia, a potem dostałem w swoje łapki DMC4 i na razie trójka poszła w odstawkę :/), zaś w DMC4 jestem w połowie trybu LDK.
Bez problemów?
Głupie kombinacje typu trzymać chwilę tył , przód ,tył, przód to krótko mówiąc żal , kończący się zazwyczaj wyskokiem.
Zauważ ,że wciskając kursor w prawo na klawie , wciśnie Ci się ten i tylko ten.Natomiast x-boxowy krzyżak jest tak nieudolnie skonstruowany  ,że zalicza przy okazji góra albo dół ,co daje się we znaki nawet w dashboardzie , nie mówiąc już o bijatykach.
: Luty 19, 2009, 23:42:08 pm
A odnośnie tego, że dwóch stów nie dasz - takie złe czy po prostu nie do końca spełniło Twoich oczekiwań?
Fajnie to wyglądało na trailerach (akurat nie mam tu na myśli grafiki) , widocznie za dużo się spodziewałem.
Malutko ciosów (wiem ,że to bijatyka "2d" ale już KOF'y miały więcej),
co ma taki Ryu:
Hadouken, Shoryuken i kołowrotek z ziemi /powietrza plus mocniejsze wersje zżerające pasek od specjali , no i właśnie ów specjal, a właściwie dwa, słabszy i silniejszy. Do tego jeszcze jakieś kombinacje "przebijające " blok czy też cios opponenta  (nie wiem dokładnie , bo klocek się przegrzał i "trzeba" było kończyć :lol: ) a także rzut.
Do tego wszystkiego postacie mają aż po jednym stroju w dwóch kolorach (po przejściu arcade nic nowego nie wskakiwało ,a słyszałem coś o DLC ze strojami właśnie wiec  :cool: ) oraz drażniąca (przynajmniej mnie) muzyka.
Na koniec zaznaczę ,że nigdy nie byłem fanem SF ale wersje 3D z PSX/PS2(nie pamiętam nazw)  podobały mi się o wiele bardziej niż ta.
« Ostatnia zmiana: Lutego 20, 2009, 00:09:44 am wysłana przez Jurass »

Wooyek

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 01-01-1970
  • Wiadomości: 8 219
  • Reputacja: 67
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #14734 dnia: Lutego 20, 2009, 00:20:30 am »
Na koniec zaznaczę ,że nigdy nie byłem fanem SF
I tu jest pies pogrzebany :sad:, ja na tą grę czekam bardziej jak na Killzone 2

kumite49

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 17-11-2008
  • Wiadomości: 464
  • Reputacja: 0
  • O ludzie!Lupi nie odpowiadaj na moje posty!Blagam
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #14735 dnia: Lutego 20, 2009, 07:43:52 am »
Z trójki KZ2,RE5 i SF4.Dla mnie street bedzie najbardziej grywalny!
Mój top 10 gier wszechczasów!
1.Metal Gear Solid
2.Shenmue,Shenmue2
3.Metal Gear Solid 3
4.Wining Eleven 4,ISS Pro Evolution 1,2
5.Tekken 3
6.Resident Evil 4
7.God of War 2
8.Metal Gear Solid 4
9.Winning Eleven 7,PES3
10.Mortal Kombat 2

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #14736 dnia: Lutego 20, 2009, 11:39:17 am »
No i co z tego, skoro wszystkie te qcf'y na iksowym padzie kręcić będą tylko masochiści

Na Poligamii, w preview, pisano, że się da grać na xboksowym padzie i to bez większych problemów.
Nie wiem, na ile to prawda... ale ja bym ogólnie nie przesadzał z tym "nie da się" czy "tylko dla masochistów". Już się wystarczająco nasłuchałem np. w recenzjach DMC3 i DMC4 na PC, że to gra tylko na pada, że z klawiaturą nawet nie podchodzić... tymczasem, grając na klawiaturze, w DMC3 mam już prawie ukończony DMD (zaciąłem się na Arkhamie i jego mackowym ataku, który zabiera połowę życia, a potem dostałem w swoje łapki DMC4 i na razie trójka poszła w odstawkę :/), zaś w DMC4 jestem w połowie trybu LDK.

Mr_Zombie ale to że Ty ukończyłeś DMC na klawiaturze wcale nie oznacza że jest to wygodny sposób grania. Padem w strategie też się da grać i je ukończyć na najwyższym poziomie trudności. Tylko że to nie ma nic do rzeczy.

Juras

  • Sonoklap
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-10-2008
  • Wiadomości: 9 257
  • Reputacja: -9967
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #14737 dnia: Lutego 20, 2009, 13:34:38 pm »
No i co z tego, skoro wszystkie te qcf'y na iksowym padzie kręcić będą tylko masochiści

Na Poligamii, w preview, pisano, że się da grać na xboksowym padzie i to bez większych problemów.
Nie wiem, na ile to prawda... ale ja bym ogólnie nie przesadzał z tym "nie da się" czy "tylko dla masochistów". Już się wystarczająco nasłuchałem np. w recenzjach DMC3 i DMC4 na PC, że to gra tylko na pada, że z klawiaturą nawet nie podchodzić... tymczasem, grając na klawiaturze, w DMC3 mam już prawie ukończony DMD (zaciąłem się na Arkhamie i jego mackowym ataku, który zabiera połowę życia, a potem dostałem w swoje łapki DMC4 i na razie trójka poszła w odstawkę :/), zaś w DMC4 jestem w połowie trybu LDK.


Mr_Zombie ale to że Ty ukończyłeś DMC na klawiaturze wcale nie oznacza że jest to wygodny sposób grania. Padem w strategie też się da grać i je ukończyć na najwyższym poziomie trudności. Tylko że to nie ma nic do rzeczy.
True , pamiętam jak kosiłem wszystkich po linku w C&C Red Alert Retaliations na PSX . :lol: Szczerze mówiąc na padzie dało się grać "szybciej " niż na myszy , a wiem bo miałem .

mateo

  • Gość
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #14738 dnia: Lutego 20, 2009, 17:41:38 pm »
Z trójki KZ2,RE5 i SF4.Dla mnie street bedzie najbardziej grywalny!
Może i tak, ale single dwóch innych wymienionych gier będzie po prostu masakrować. Większe ciśnienie mam na RE5.
(...)

Juras

  • Sonoklap
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-10-2008
  • Wiadomości: 9 257
  • Reputacja: -9967
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #14739 dnia: Lutego 20, 2009, 17:46:54 pm »
Z trójki KZ2,RE5 i SF4.Dla mnie street bedzie najbardziej grywalny!
Może i tak, ale single dwóch innych wymienionych gier będzie po prostu masakrować. Większe ciśnienie mam na RE5.
(...)
Single w RE5 to raczej będzie wku**iać pod postacią Sheva'y.

mateo

  • Gość
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #14740 dnia: Lutego 20, 2009, 17:48:15 pm »
ja tam nie narzekam. ;]

Hazuki

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 09-10-2008
  • Wiadomości: 58
  • Reputacja: 0
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #14741 dnia: Lutego 20, 2009, 18:07:17 pm »
Różnic nie widać w obu wersjach.
Taaak...Ten co widział obie wersje na raz koło siebie puszczone na tych samych telewizorach. Nie broń fanbojku upadającego okrętu bo i tak nie wybronisz  :lol:

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #14742 dnia: Lutego 20, 2009, 18:10:32 pm »
Różnic nie widać w obu wersjach.
Taaak...Ten co widział obie wersje na raz koło siebie puszczone na tych samych telewizorach. Nie broń fanbojku upadającego okrętu bo i tak nie wybronisz  :lol:

Idź przerób screen z Uncharted w 5 minut. :lol: :lol: :lol:

Nie pocieszę Cię bo widziałem obie wersje i jedyna rzecz jaka faktycznie rzuciła mi się w oczy to te dziwne artefakty na krawędziach postaci w wersji na PS3. Tak to żadnych innych różnic nie zauważyłem.

PS. Upadający okręt? Mówisz o konsoli, która w 2008 roku dostała najładniejszą graficznie grę? 8)

Ma_niek

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 25-03-2008
  • Wiadomości: 1 168
  • Reputacja: 14
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #14743 dnia: Lutego 20, 2009, 18:12:18 pm »
Cytuj
Taaak...Ten co widział obie wersje na raz koło siebie puszczone na tych samych telewizorach. Nie broń fanbojku upadającego okrętu bo i tak nie wybronisz  Laughing

Dobrze że ty widzialeś obie wersje i je porównałes już.Wracaj do przerabiania screenow w 5 minut.Upadający okręt....a to ci dobre.

Hazuki

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 09-10-2008
  • Wiadomości: 58
  • Reputacja: 0
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #14744 dnia: Lutego 20, 2009, 18:13:23 pm »
Różnic nie widać w obu wersjach.
Taaak...Ten co widział obie wersje na raz koło siebie puszczone na tych samych telewizorach. Nie broń fanbojku upadającego okrętu bo i tak nie wybronisz  :lol:

Idź przerób screen z Uncharted w 5 minut. :lol: :lol: :lol:

Nie pocieszę Cię bo widziałem obie wersje i jedyna rzecz jaka faktycznie rzuciła mi się w oczy to te dziwne artefakty na krawędziach postaci w wersji na PS3. Tak to żadnych innych różnic nie zauważyłem.

PS. Upadający okręt? Mówisz o konsoli, która w 2008 roku dostała najładniejszą graficznie grę? 8)
Hehe fanbojek siedzi 24/h i broni okrętu. Dobre.
Mówię o konsoli która ciągle przynosi straty i najgorzej się sprzedaje ze wszystkich, ma najmniej gier i jest najdroższa. Ładne gry są 3 na krzyż a wersje multiplatformowe przktycznie zawsze gorsze.

Diuk

  • Gość
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #14745 dnia: Lutego 20, 2009, 18:15:27 pm »
Różnic nie widać w obu wersjach.
Taaak...Ten co widział obie wersje na raz koło siebie puszczone na tych samych telewizorach. Nie broń fanbojku upadającego okrętu bo i tak nie wybronisz  :lol:

Idź przerób screen z Uncharted w 5 minut. :lol: :lol: :lol:

Nie pocieszę Cię bo widziałem obie wersje i jedyna rzecz jaka faktycznie rzuciła mi się w oczy to te dziwne artefakty na krawędziach postaci w wersji na PS3. Tak to żadnych innych różnic nie zauważyłem.

PS. Upadający okręt? Mówisz o konsoli, która w 2008 roku dostała najładniejszą graficznie grę? 8)
Hehe fanbojek siedzi 24/h i broni okrętu. Dobre.
Mówię o konsoli która ciągle przynosi straty i najgorzej się sprzedaje ze wszystkich, ma najmniej gier i jest najdroższa. Ładne gry są 3 na krzyż a wersje multiplatformowe przktycznie zawsze gorsze.

ŻE JAK ???????  :lol: :lol: :lol:

Naprawdę, rozpiernicza mnie takie gadanie, zawiść, aż wylewa się z ekranu, ludzie kochani  :lol: I ty się dziw później, że jedyny exclusive jakiego wymienia każdy posiadacz X'a to GOW  :lol:

Stary spokojnie, wy macie GOW'a, Killzone to crap, oddychaj, oddychaj  :cool:
« Ostatnia zmiana: Lutego 20, 2009, 18:19:41 pm wysłana przez Diuk »

Hazuki

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 09-10-2008
  • Wiadomości: 58
  • Reputacja: 0
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #14746 dnia: Lutego 20, 2009, 18:19:57 pm »
Cytuj
Taaak...Ten co widział obie wersje na raz koło siebie puszczone na tych samych telewizorach. Nie broń fanbojku upadającego okrętu bo i tak nie wybronisz  Laughing

Dobrze że ty widzialeś obie wersje i je porównałes już.Wracaj do przerabiania screenow w 5 minut.Upadający okręt....a to ci dobre.
Nie dobre tylko prawdziwe  :lol:
http://gry.onet.pl/1881005,,playstation_3_tonacym_okretem,wiadomosc.html

Lem++

  • Global Moderator
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 07-11-2008
  • Wiadomości: 10 698
  • Reputacja: 209
  • 07.11.2008 - 16.08.2010 †
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #14747 dnia: Lutego 20, 2009, 18:20:01 pm »
Różnic nie widać w obu wersjach.
Taaak...Ten co widział obie wersje na raz koło siebie puszczone na tych samych telewizorach. Nie broń fanbojku upadającego okrętu bo i tak nie wybronisz  :lol:

Idź przerób screen z Uncharted w 5 minut. :lol: :lol: :lol:

Nie pocieszę Cię bo widziałem obie wersje i jedyna rzecz jaka faktycznie rzuciła mi się w oczy to te dziwne artefakty na krawędziach postaci w wersji na PS3. Tak to żadnych innych różnic nie zauważyłem.

PS. Upadający okręt? Mówisz o konsoli, która w 2008 roku dostała najładniejszą graficznie grę? 8)
Hehe fanbojek siedzi 24/h i broni okrętu. Dobre.
Mówię o konsoli która ciągle przynosi straty i najgorzej się sprzedaje ze wszystkich, ma najmniej gier i jest najdroższa. Ładne gry są 3 na krzyż a wersje multiplatformowe przktycznie zawsze gorsze.

ŹE JAK ???????  :lol: :lol: :lol:

Naprawdę, rozpiernicza mnie takie gadanie, zawiść, aż wylewa się z ekranu, ludzie kochani  :lol: I ty się dziw później, że jedyny exclusive jakiego wymienia każdy posiadacz X'a to GOW  :lol:

Stary spokojnie, wy macie GOW'a, Killzone to crap, oddychaj, oddychaj  :cool:

Diuk (i inni takze) nie sluchajcie tego goscia... takich pierd** to nawet ja nie wygaduje, ale rozumiem jest nowy musi sie przyzwyczaic do otoczenia i w ogole  :-D

Mr_Zombie

  • Global Moderator
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-11-2005
  • Wiadomości: 5 999
  • Reputacja: 15
  • Press a button and something awesome happens...
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #14748 dnia: Lutego 20, 2009, 18:20:19 pm »
Mr_Zombie ale to Że Ty ukończyłeś DMC na klawiaturze wcale nie oznacza Że jest to wygodny sposób grania.

Nie twierdzę, Że to wygodny sposób grania (chociaŻ zarówno w DMC3 jak i 4 lepiej mi idzie na klawiaturze, niŻ na padzie o_O). Mówię tylko, Że nie jest uciąŻliwe, czy teŻ wręcz niemoŻliwe, jak to sugerowano w recenzjach.
Ale fakt, zapomniałem, Że X0 ma o tyle kopany krzyŻak, Że tam lewo = lewo+góra/lewo+dół. W ogóle dziwię się, Że Microsoft jeszcze tego nie poprawił. Sony w międzyczasie zdołało zastąpić Sixaxisa DualShockiem, Nintendo wypuściło Wii Motion Plus, a MS nie moŻe sobie poradzić z głupim krzyŻakiem.

Malutko ciosów (wiem ,Że to bijatyka "2d" ale juŻ KOF'y miały więcej),
co ma taki Ryu:
Hadouken, Shoryuken i kołowrotek z ziemi /powietrza plus mocniejsze wersje zŻerające pasek od specjali , no i właśnie ów specjal, a właściwie dwa, słabszy i silniejszy. Do tego jeszcze jakieś kombinacje "przebijające " blok czy teŻ cios opponenta  (nie wiem dokładnie , bo klocek się przegrzał i "trzeba" było kończyć :lol: ) a takŻe rzut.

Ale to jest Street Fighter, tam zawsze postacie miały po kilka ciosów (plus czasami mocniejsze wersje tych samych ciosów) + specjale, takŻe to Żadna nowość. Z tym, Że przecieŻ teŻ kaŻda z trzech wersji uderzenia czy kopniaka róŻni się mocą, szybkością, czy nawet kierunkiem uderzenia, więc to teŻ się liczy.

Cytuj
Do tego wszystkiego postacie mają aŻ po jednym stroju w dwóch kolorach (po przejściu arcade nic nowego nie wskakiwało)
Ostatnio były prezentowane alternatywne stroje postaci, takŻe przypuszczam, Że po spełnieniu jakichśtam warunków moŻna je zdobyć. Tak samo wydawało mi się, Że na filmikach widziałem więcej niŻ tylko po dwa schematy kolorów strojów.
« Ostatnia zmiana: Lutego 20, 2009, 18:22:03 pm wysłana przez Mr_Zombie »
Always code as if the person who will maintain your code
is a maniac serial killer that knows where you live.

Juras

  • Sonoklap
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-10-2008
  • Wiadomości: 9 257
  • Reputacja: -9967
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #14749 dnia: Lutego 20, 2009, 18:22:10 pm »

Hehe fanbojek siedzi 24/h i broni okrętu. Dobre.
Mówię o konsoli która ciągle przynosi straty i najgorzej się sprzedaje ze wszystkich, ma najmniej gier i jest najdroższa. Ładne gry są 3 na krzyż a wersje multiplatformowe przktycznie zawsze gorsze.
Chciałbym z okazji tej pięciominutowej chwili życzyć udanych chwil spędzonych z GTA:LD przy najtańszym modelu niezatapialnego czółna.

Ma_niek

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 25-03-2008
  • Wiadomości: 1 168
  • Reputacja: 14
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #14750 dnia: Lutego 20, 2009, 18:23:56 pm »
Ty Hazuki wracaj na forum Onetu,tam jest pełno takich speców jak ty.

Cytuj
Diuk (i inni takze) nie sluchajcie tego goscia... takich pierd** to nawet ja nie wygaduje, ale rozumiem jest nowy musi sie przyzwyczaic do otoczenia i w ogole  Very Happy

Coś dlugo mu to idzie,nikt chyba takich bredni jak on tu nie wypisuje.

Hazuki

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 09-10-2008
  • Wiadomości: 58
  • Reputacja: 0
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #14751 dnia: Lutego 20, 2009, 18:24:22 pm »

Hehe fanbojek siedzi 24/h i broni okrętu. Dobre.
Mówię o konsoli która ciągle przynosi straty i najgorzej się sprzedaje ze wszystkich, ma najmniej gier i jest najdroższa. Ładne gry są 3 na krzyż a wersje multiplatformowe przktycznie zawsze gorsze.
Chciałbym z okazji tej pięciominutowej chwili życzyć udanych chwil spędzonych z GTA:LD przy najtańszym modelu niezatapialnego czółna.
Co za problem kupić nawet najtańszy dysk na allegro?

Juras

  • Sonoklap
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-10-2008
  • Wiadomości: 9 257
  • Reputacja: -9967
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #14752 dnia: Lutego 20, 2009, 18:36:25 pm »
Ale to jest Street Fighter, tam zawsze postacie miały po kilka ciosów (plus czasami mocniejsze wersje tych samych ciosów) + specjale, także to żadna nowość. Z tym, że przecież też każda z trzech wersji uderzenia czy kopniaka różni się mocą, szybkością, czy nawet kierunkiem uderzenia, więc to też się liczy.
W tym problem , że o ile dobrze pamiętam, wersje 3d z PSX/PS2 oferowały dla każdej z postaci po 3-4 special'e (w tym jeden silny) oraz możliwość łączenia ich ze sobą , co w przypadku pokonania opponenta takim kombosem owocowało jakąś fajną animacją w tle (  meteoryty ,płomienie czy też posągi buddy-nie wiem co było dokładnie w której części) a tutaj tego wszystkiego znowu mniej .

Ostatnio były prezentowane alternatywne stroje postaci, także przypuszczam, że po spełnieniu jakichśtam warunków można je zdobyć. Tak samo wydawało mi się, że na filmikach widziałem więcej niż tylko po dwa schematy kolorów strojów.
Też je widziałem , ale czytałem także coś o DLC ze strojami (nie wiem czy płatny czy darmowy) ,więc mam pewne obawy , jak się to skończy.
: Luty 20, 2009, 18:33:59 pm

Hehe fanbojek siedzi 24/h i broni okrętu. Dobre.
Mówię o konsoli która ciągle przynosi straty i najgorzej się sprzedaje ze wszystkich, ma najmniej gier i jest najdroższa. Ładne gry są 3 na krzyż a wersje multiplatformowe przktycznie zawsze gorsze.
Chciałbym z okazji tej pięciominutowej chwili życzyć udanych chwil spędzonych z GTA:LD przy najtańszym modelu niezatapialnego czółna.
Co za problem kupić nawet najtańszy dysk na allegro?
A co za problem kupić PS3 za 1.1k (jak ja , dwu miesięczna, gwarancja) i mieć od razu HDD, "ładowarkę" do pada, wifi , bluetooth ,BR i ciszę?

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #14753 dnia: Lutego 20, 2009, 18:40:00 pm »

Hehe fanbojek siedzi 24/h i broni okrętu. Dobre.
Mówię o konsoli która ciągle przynosi straty i najgorzej się sprzedaje ze wszystkich, ma najmniej gier i jest najdroższa. Ładne gry są 3 na krzyż a wersje multiplatformowe przktycznie zawsze gorsze.
Chciałbym z okazji tej pięciominutowej chwili życzyć udanych chwil spędzonych z GTA:LD przy najtańszym modelu niezatapialnego czółna.
Co za problem kupić nawet najtańszy dysk na allegro?

Masz racje. Daj się dalej dymać Microsoftowi i kupuj ich dyski za idiotyczne ceny. Zmykaj już na forum onetu bo widzę że informacje czerpiesz z iście godnego polecenia źródła. :lol: :lol: :lol:

PS. Na onecie w recenzji Killzone 2 autor stwierdził że to najładniejsza gra na obecne konsole. PWNED!!!

svonston

  • Gość
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #14754 dnia: Lutego 20, 2009, 18:40:09 pm »
W sumie uzywanego XO tez mozna kupic sporo taniej, do tego uzywany play&charge kit, wifi az tak potrzebne nie jest, ale tez uzywane mozna upolowac, BT uzywasz jeszcze do czegos procz headset? Dziwnie tak porownywac jakas uzywana rzecz do nowej.

Kurcze, ale glupie sa te wojenki.

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #14755 dnia: Lutego 20, 2009, 18:42:07 pm »
Co za problem kupić nawet najtańszy dysk na allegro?
A co za problem kupić PS3 za 1.1k (jak ja , dwu miesięczna, gwarancja) i mieć od razu HDD, "ładowarkę" do pada, wifi , bluetooth ,BR i ciszę?

HaHaHa ale zownowałeś kolesia. :lol: :lol: :lol: Plus leci do Ciebie.

Juras

  • Sonoklap
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-10-2008
  • Wiadomości: 9 257
  • Reputacja: -9967
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #14756 dnia: Lutego 20, 2009, 18:44:03 pm »
W sumie uzywanego XO tez mozna kupic sporo taniej, do tego uzywany play&charge kit, wifi az tak potrzebne nie jest, ale tez uzywane mozna upolowac, BT uzywasz jeszcze do czegos procz headset? Dziwnie tak porownywac jakas uzywana rzecz do nowej.

Kurcze, ale glupie sa te wojenki.
Głupie to są argumentacje  typu najtańsza / najdroższa , skoro trzeba dokupić "najtańszy dysk na allegro" ,żeby móc w coś tam odpalić więc kwota tej "najtańszości" mimo wszystko ulega zmianie.
« Ostatnia zmiana: Lutego 20, 2009, 18:46:17 pm wysłana przez Jurass »

svonston

  • Gość
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #14757 dnia: Lutego 20, 2009, 18:46:05 pm »
Głupie to są argumentacje  typu najtańsza / najdroższa , skoro trzeba dokupić "najtańszy dysk na allegro" ,żeby móc w coś tam odpalić.
Ale przeciez XO Premium z HDMI i dyskiem 60 GB w najdrozszym sklepie kosztuje 829 zl.

Mr_Zombie

  • Global Moderator
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-11-2005
  • Wiadomości: 5 999
  • Reputacja: 15
  • Press a button and something awesome happens...
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #14758 dnia: Lutego 20, 2009, 18:46:26 pm »
W tym problem , że o ile dobrze pamiętam, wersje 3d z PSX/PS2 oferowały dla każdej z postaci po 3-4 special'e (w tym jeden silny) oraz możliwość łączenia ich ze sobą , co w przypadku pokonania opponenta takim kombosem owocowało jakąś fajną animacją w tle (  meteoryty ,płomienie czy też posągi buddy-nie wiem co było dokładnie w której części) a tutaj tego wszystkiego znowu mniej.

Nie grałem w serię EX (jedynie słyszałem, że jest słaba) więc tutaj możliwe, że masz rację. Jednak we wszystkich wersjach 2d (łącznie z wszelkimi crossover'ami) w bijatykach Capcomu postacie miały biedny wahlarz ciosów specjalnych, ale mimo to walki zawsze były urozmaicone.

Cytuj
Też je widziałem , ale czytałem także coś o DLC ze strojami (nie wiem czy płatny czy darmowy)

A fakt, teraz poszukałem i faktycznie dodatkowe stroje mają być w paczkach jako płatne DLC. :/
Kijowo, bo niektóre stroje są naprawdę fajne (Blanka w stroju safari ;D).
Always code as if the person who will maintain your code
is a maniac serial killer that knows where you live.

Juras

  • Sonoklap
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-10-2008
  • Wiadomości: 9 257
  • Reputacja: -9967
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #14759 dnia: Lutego 20, 2009, 18:48:15 pm »
Głupie to są argumentacje  typu najtańsza / najdroższa , skoro trzeba dokupić "najtańszy dysk na allegro" ,żeby móc w coś tam odpalić.
Ale przeciez XO Premium z HDMI i dyskiem 60 GB w najdrozszym sklepie kosztuje 829 zl.
Ale to już jest 200zł (strzelam co do kwoty) więcej niż arcade.