Autor Wątek: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)  (Przeczytany 2706761 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Tarniak

  • Gość
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #18280 dnia: Czerwca 12, 2009, 18:10:20 pm »
Trzeba teraz wyliczyć średnią odpowiedzi pochlebnych. :lol:

Tarniak

  • Gość
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #18281 dnia: Czerwca 12, 2009, 18:18:47 pm »
Tarniak..mogłeś z racji swojej skasować swojego posta, jak jak skasowałem swojego. Widzę jednak że nie stać Cię na ten smak klasy. Widać każdy Sony'o maniak broni swojej racji jak swojej dupy przed nachalnym pedałem..widać środowisko Was tego nauczyło. :lol:
Nie zauważyłem po prostu. I uważaj z tekstami, bo zaczyna się to robić słabe.

Btw. nie ma czegoś takiego jak smak klasy. Jest albo smak, albo klasa. Mam przynajmniej wyczucie językowe. Pozdrawiam.

PS. Nazywasz mnie Sonymaniakiem (wtf?) mimo, że mam obie konsole i kupie i FORZE i GT, bo jestem ponad Twoim chorym podziałem. Bardziej mi się podobają rozwiązania z GT5, ale rozumiem, że czyni mnie to fanboyem. Takie czasy. :lol:
« Ostatnia zmiana: Czerwca 12, 2009, 18:21:25 pm wysłana przez tarniak »

Druchal

  • Sekretarz wojewódzki
  • *****
  • Rejestracja: 08-07-2005
  • Wiadomości: 1 523
  • Reputacja: 21
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #18282 dnia: Czerwca 12, 2009, 18:19:06 pm »
Tarniak..mogłeś z racji swojej skasować swojego posta, jak jak skasowałem swojego. Widzę jednak że nie stać Cię na ten smak klasy. Widać każdy Sony'o maniak broni swojej racji jak swojej dupy przed nachalnym pedałem..widać środowisko Was tego nauczyło. :lol:
Kup sobie Ps3 i przestań sie spinać :)

Unlimited

  • Gość
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #18283 dnia: Czerwca 12, 2009, 19:07:33 pm »
@ Tarniak
Wyjaśniło się, na tym mi zależało. Dlatego użyłem takich słów, trochę mnie poniosło. Tekst skasowany, by ta dyskusja nie robiła się "słaba". Co do wyczucia językowego, myślę że je mam ;)
Pozdrawiam.
@ Druchal
Nie spinam, na Ps3 od czasu do czasu gram.

/nie masz, bo błędy robisz :) /tarniak
« Ostatnia zmiana: Czerwca 12, 2009, 19:32:03 pm wysłana przez tarniak »

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #18284 dnia: Czerwca 12, 2009, 20:21:13 pm »
Tarniak co to za cytat masz w sygnaturce? Daj link do tej zacnej wypowiedzi. :lol: :lol: :lol:

Snake_Plissken

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 31-12-2006
  • Wiadomości: 17 240
  • Reputacja: 104
  • Who Dares Wins
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #18285 dnia: Czerwca 12, 2009, 20:21:51 pm »
Tarniak co to za cytat masz w sygnaturce? Daj link do tej zacnej wypowiedzi. :lol: :lol: :lol:
http://www.neogo.pl/forum/index.php?topic=1815.msg528662#msg528662

Zjedź trochę niżej.;)

punisher85

  • Pawka Morozow
  • *****
  • Rejestracja: 12-01-2008
  • Wiadomości: 1 058
  • Reputacja: 7
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #18286 dnia: Czerwca 13, 2009, 12:03:46 pm »
najładniejsza gra E3 zdaniem Gametrailers...........oczywiście Uncharted2



Co ciekawe w nominowanych grach nie ma ani jednego ekskluzywa na x360(nawet Forza3 się nie załapała) a były dwa na PS3(U2 i GoW3)

FAN

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 06-06-2009
  • Wiadomości: 291
  • Reputacja: 0
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #18287 dnia: Czerwca 13, 2009, 12:14:30 pm »
Wiadomo król jest jeden Uncharted 2!!
PS tarniak bocie;) Dodaj mnie do znajomych  :) wysłałem Ci zaproszenie.
« Ostatnia zmiana: Czerwca 13, 2009, 12:26:26 pm wysłana przez FAN »
PRL RULLAAAAA

kumite49

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 17-11-2008
  • Wiadomości: 464
  • Reputacja: 0
  • O ludzie!Lupi nie odpowiadaj na moje posty!Blagam
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #18288 dnia: Czerwca 13, 2009, 12:27:58 pm »
No i znowu trzeba będzie czekać na Uncharted 3 aby pokonal graficznie dwójke!Tak na dobrą sprawe to jedynka do ukazanie sie dwójki jest nie pobita w tym elemencie :D.Nawet tego nie dokonal KZ2(przez ziarnistość) :-(.
Mój top 10 gier wszechczasów!
1.Metal Gear Solid
2.Shenmue,Shenmue2
3.Metal Gear Solid 3
4.Wining Eleven 4,ISS Pro Evolution 1,2
5.Tekken 3
6.Resident Evil 4
7.God of War 2
8.Metal Gear Solid 4
9.Winning Eleven 7,PES3
10.Mortal Kombat 2

POK

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2006
  • Wiadomości: 14 345
  • Reputacja: 171
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #18289 dnia: Czerwca 13, 2009, 12:32:36 pm »
U2 wymiata graficznie i nie ma co do tego najmniejszych wątpliwości :cool:

oscyp

  • Gość
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #18290 dnia: Czerwca 13, 2009, 13:45:57 pm »
Tarniak..mogłeś z racji swojej skasować swojego posta, jak jak skasowałem swojego. Widzę jednak że nie stać Cię na ten smak klasy. Widać każdy Sony'o maniak broni swojej racji jak swojej dupy przed nachalnym pedałem..widać środowisko Was tego nauczyło. :lol:
CO KU.RWA?

Płaski12;)

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 22-02-2009
  • Wiadomości: 52
  • Reputacja: 0
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #18291 dnia: Czerwca 13, 2009, 16:26:12 pm »
Dlaczemu GT nie nominowało w kategorii "Najlepszej Grafiki" żadnego exa z XO?
Unlimited Ty wiesz?
Manipulacja?
Czy też A.W. oraz Forza 3 są ponad tymi kategoriami , chciało by się rzec "ponadczasowe" ?
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

 :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

mateo

  • Gość
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #18292 dnia: Czerwca 13, 2009, 16:33:28 pm »
Dlaczemu GT nie nominowało w kategorii "Najlepszej Grafiki" żadnego exa z XO?

Pytanie tylko czy zasłużenie GT nie nominowało ekskluzywnych tytułów z XO? Siłą rzeczy Uncharted 2 zjada wszytsko.

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 333
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #18293 dnia: Czerwca 13, 2009, 19:03:44 pm »
Ta na rozgrzanie imprezy. ;)

Kojima wraca w pełni:
http://www.mgs.gram.pl/news.php?readmore=1346

Czyżby Epic Fail M$ ogłoszony przez bojówke Sony był przedwczesny?;)

Maciomaniak

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 01-08-2005
  • Wiadomości: 1 253
  • Reputacja: 6
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #18294 dnia: Czerwca 13, 2009, 19:45:28 pm »
http://www.gonintendo.com/viewstory.php?id=84894

Pozwól grze grać za Ciebie!
Dzięki temu bajerowi w New Super Mario Bros Wii i przyszłych projektach będziesz mógł wcisnąć pauze, a następnie popatrzeć jak trudny lvl przechodzi się sam!

Epic fail Nintendo... Gry mają być wyzwaniem. Po to w końcu się gra. A zakładam, że mając taką możliwość pod ręką, skorzysta z Niej wiele osób, pod wpływem emocji, sfrustrowanych daną sytuacją/etapem.

Mr_Zombie

  • Global Moderator
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-11-2005
  • Wiadomości: 5 999
  • Reputacja: 15
  • Press a button and something awesome happens...
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #18295 dnia: Czerwca 13, 2009, 20:19:07 pm »
z którymi ostatnio tak mężnie walczył Mr_Zombie?

Przepraszam za to, że Kojima i w ogóle całe Konami jest gorsze, niż baba, i zmieniają zdanie dziesięć razy na sekundę :?.
Ja tylko cytowałem to, co było mówione na konferencji Konami. To, że oni sami nie mogą się zdecydować (albo ustalić spójnej wersji) co to będzie za gra i kto w końcu będzie ją robił i w jakim stopniu to już nie moja wina.
Always code as if the person who will maintain your code
is a maniac serial killer that knows where you live.

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 333
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #18296 dnia: Czerwca 13, 2009, 20:23:26 pm »
z którymi ostatnio tak mężnie walczył Mr_Zombie?

Przepraszam za to, że Kojima i w ogóle całe Konami jest gorsze, niż baba, i zmieniają zdanie dziesięć razy na sekundę :?.
Ja tylko cytowałem to, co było mówione na konferencji Konami. To, że oni sami nie mogą się zdecydować (albo ustalić spójnej wersji) co to będzie za gra i kto w końcu będzie ją robił i w jakim stopniu to już nie moja wina.
Nie migaj sie, i tak wszyscy wiemy że jesteś obleśnym xbotem.  :sad:

Mr_Zombie

  • Global Moderator
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-11-2005
  • Wiadomości: 5 999
  • Reputacja: 15
  • Press a button and something awesome happens...
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #18297 dnia: Czerwca 13, 2009, 20:34:45 pm »
"obleśnym" mogę zrozumieć, ale ten "xbot" mnie zabolał :(
Always code as if the person who will maintain your code
is a maniac serial killer that knows where you live.

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #18298 dnia: Czerwca 13, 2009, 20:40:52 pm »
"obleśnym" mogę zrozumieć, ale ten "xbot" mnie zabolał :(

Taaaak??? To jak wyjaśnij moje w pi**u wyrzucone w ch*j ponad 2000 postów? Kto najbardziej ucierpiał na usunięciu SW? No kto? JA!!! To ewidentna zemsta "Xbota"!!!

Płaski12;)

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 22-02-2009
  • Wiadomości: 52
  • Reputacja: 0
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #18299 dnia: Czerwca 13, 2009, 20:42:38 pm »
"obleśnym" mogę zrozumieć, ale ten "xbot" mnie zabolał :(

Taaaak??? To jak wyjaśnij moje w pi**u wyrzucone w ch*j ponad 2000 postów? Kto najbardziej ucierpiał na usunięciu SW? No kto? JA!!! To ewidentna zemsta "Xbota"!!!

Się podpisuje!

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 333
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #18300 dnia: Czerwca 13, 2009, 20:48:21 pm »
"obleśnym" mogę zrozumieć, ale ten "xbot" mnie zabolał :(
Przepraszam. :*

aphelion

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-09-2006
  • Wiadomości: 4 977
  • Reputacja: 25
  • PSN ID: aph
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #18301 dnia: Czerwca 14, 2009, 02:43:55 am »
Od zarania dziejów wiadomo, że x0 ma ładniejsze drzewa 4d.
Thou know'st 'tis common: all that lives must die, Passing through nature to eternity.

Unlimited

  • Gość
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #18302 dnia: Czerwca 14, 2009, 08:34:43 am »
@ Jurass
Ja to stwierdziłem po obejrzeniu filmiku z tej trasy, zobacz sobie jak jest zróżnicowane(wygląda jak prawdziwy tor), ile jest obiektów w 3D. W gt5 nigdy się tego nie doczekacie na torach, bo polyphony woli dać tam bitmapy ;)
« Ostatnia zmiana: Czerwca 14, 2009, 08:48:19 am wysłana przez Unlimited »

FAN

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 06-06-2009
  • Wiadomości: 291
  • Reputacja: 0
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #18303 dnia: Czerwca 14, 2009, 09:14:24 am »
@ Jurass
Ja to stwierdziłem po obejrzeniu filmiku z tej trasy, zobacz sobie jak jest zróżnicowane(wygląda jak prawdziwy tor), ile jest obiektów w 3D. W gt5 nigdy się tego nie doczekacie na torach, bo polyphony woli dać tam bitmapy ;)
Ty tak zawsze będziesz chrzanił?? Zobacz trase w londynie  ,lub w górach ,tam nie ma żadnych bitmap ,więc dla czego myślisz ze w pełnej wersji będą. Jestem pewien ze gra skopie zady
PRL RULLAAAAA

Marciin

  • Proletariusz
  • *****
  • Rejestracja: 24-08-2005
  • Wiadomości: 442
  • Reputacja: 10
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #18304 dnia: Czerwca 14, 2009, 10:18:50 am »
@ Jurass
Ja to stwierdziłem po obejrzeniu filmiku z tej trasy, zobacz sobie jak jest zróżnicowane(wygląda jak prawdziwy tor), ile jest obiektów w 3D. W gt5 nigdy się tego nie doczekacie na torach, bo polyphony woli dać tam bitmapy ;)

A widziałeś już Gt5?

Płaski12;)

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 22-02-2009
  • Wiadomości: 52
  • Reputacja: 0
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #18305 dnia: Czerwca 14, 2009, 10:34:34 am »
Panowie 19 godzin 34 minuty minęły. Zostało jeszcze 4 godziny 26 minut. A wy dalej o bitkupach.

Le Mans! :D

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #18306 dnia: Czerwca 14, 2009, 11:00:47 am »
W gt5 nigdy się tego nie doczekacie na torach, bo polyphony woli dać tam bitmapy ;)

Tyyy no ale przecież w FORZA3 też są bitmapy zamiast drzew co widać na tych screen'ach i na poprzednim gifie z 4D krzaczkiem. :lol: :lol: :lol:

marcinps3

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 01-08-2007
  • Wiadomości: 527
  • Reputacja: 0
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #18307 dnia: Czerwca 14, 2009, 11:40:52 am »
http://www.gonintendo.com/viewstory.php?id=84894

Pozwól grze grać za Ciebie!
Dzięki temu bajerowi w New Super Mario Bros Wii i przyszłych projektach będziesz mógł wcisnąć pauze, a następnie popatrzeć jak trudny lvl przechodzi się sam!

Epic fail Nintendo... Gry mają być wyzwaniem. Po to w końcu się gra. A zakładam, że mając taką możliwość pod ręką, skorzysta z Niej wiele osób, pod wpływem emocji, sfrustrowanych daną sytuacją/etapem.

Jeśli chodzi o N, i np. NESa to były takie gry, których się po prostu nie dało przejść przez bugi. W tamtych czasach z chęcią wcisnął bym taki np. Select.

Btw, to jest gra: (3:20-4:40)  :lol:


A wy o jakieś drzewa czy 2dni gry płaczecie  :lol:
« Ostatnia zmiana: Czerwca 14, 2009, 11:54:44 am wysłana przez marcinps3 »

Tarniak

  • Gość
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #18308 dnia: Czerwca 14, 2009, 11:56:31 am »
Dla mnie to realistyczne. Grasz i nagle nieoczekiwanie gaśnie jeden monitor, Xbox RRoDuje, wypadek losowy, sprawdzasz wskaźniki, nie widzisz co się dzieje, wypadek! Emocje, emocje, emocje! :cool:

Ostatnio stwierdziłem, że posiadanie obu konsol (360 i PS3) jest nieopłacalne. Nie mam zamiaru teraz prawić truizmów, że na Xa nie ma w co grać, ale coraz mniej na rynku gier ekskluzywnych. Xa nie zamierzam się pozbywać, ale nie będę oszukiwał - leży w drugim pokoju podłączony do SD i czeka na lepsze czasy (Fable 2 do kupienia i posucha do Alana Waita). Naprawdę między bajki można włożyć teorie, że niby najlepiej jest mieć 2 konsole. Wiadomo, fajnie jest też mieć Maybacha, Audi R8 i Lancera Evo X, ale nawet jeśli ktoś kocha grać (a u mnie niestety wielka miłość do grania wygasła mniej więcej po premierze Time Splitters: Future Perfect) to ciułanie na obie konsolki jest wg mnie zbędne. Z perspektywy czasu pewnie wziąłbym tylko PS3, bo porównania demek, nie wskazały jasno zwycięzcy. Gry i funkcjonalność samego sprzętu już tak, ale to kwestia tylko i wyłącznie gustu. Przywiązanie do marki to smutna sprawa i bardzo mi przykro, że ludzie myślą w takich idiotycznych, przepełnionych chorą potrzebą konsumpcji kategoriach.

Rozumiem, swoją drogą, wojenkę przy zbliżonych gatunkowo grach (F3 vs GT dla przykłądu), ale zupełnie nie rozumiem zasadności jechania po tytułach, które nie mają alternatywy na innej platformie. Inna sprawa, że wszystko rozbija się o gust. Wkurza mnie, że w GT5:P nie ma zniszczeń, chociaż i bez nich od GT1 bawiłem się świetnie. Wkurza mnie wrzucanie kretyńskich patentów do FORZY, mimo, że mogę je powyłączać itd. Podoba mi się to zdanie o real racing sim i real driving sim. Coś w tym jest.

--------------

Zupełnie inną kwestią, którą chcę poruszyć jest obecny marketing w świecie gier. Nie mówię tu o product-placemencie, ale o marketingu - zarówny tym zorganizowanym, jak i tym szeptanym. To nie jest tak, że obecne tytuły są słabe, a tytuły z czasów SNESa i PSXa wymiatały po całości. Sentymentalizm to jedno, obecny marketing drugie. Między innymi dlatego zawiodłem się na Killzone. Niby nie było szerokiej kampanii reklamowej przez dłuższy czas, ale natłok newsów i podsycanie atmosfery na forach (gify, bootlegowe filmiki) stworzyły zupełnie wykrzywiony obraz rzeczywistości.

Teraz można w łatwy sposób orzec (i to całkiem trafnie), że gra będzie crapem czy tam na 7, bo raz, że połowę jej contetnu znamy przed premierą, dwa - wszyscy mają jasno sprecyzowane wymagania i oczekiwania. Tego kiedyś nie było. Była nazwa, krótki opis, kilka screenów i wielka nie wiadoma do czasu aż gra nie pojawiła się w czytniku. Zatem, wbrew ogólnemu przekonaniu, obecne gry mają często tyle samo czy nawet więcej polotu niż "kultowe starocie", ale zabija je marketing i niewyobrażalne rozmiary rynku. Kiedyś łatwo było oddzielić ziarno od plew czy to w kinematografii, czy w grach - teraz wszystko wygląda jak to ziarno, a jeśli wybija się z konwencji czy ma niewielki marketing - ma przeje... Ot taki InFamous (ludzie błagam - infYmys, nie - inFEJMUS - to wyjątek, mało kto o tym wie, ale jednak) czy Crackdown, niech posłużą za pkrzykład.

No to teraz liczę na rzeczową polemikę, coby wyjść poza konwencję "ch*** się znasz palancie, XYZ rządzi!" :cool:
« Ostatnia zmiana: Czerwca 14, 2009, 12:21:05 pm wysłana przez tarniak »

Mrocz

  • Gość
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #18309 dnia: Czerwca 14, 2009, 12:04:25 pm »
Dla mnie to realistyczne. Grasz i nagle nieoczekiwanie gaśnie jeden monitor, Xbox RRoDuje, wypadek losowy, sprawdzasz wskaźniki, nie widzisz co się dzieje, wypadek! Emocje, emocje, emocje! :cool:

Ja nie tak dawno jak grałem w Killzone 2 dostałem granatem pod nogi i kiedy wybuchnął odebrali mi prąd... Grałem w nocy, więc jedyne co widziałem to ciemność... To dopiero realizm!

Stalker

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-01-2008
  • Wiadomości: 2 925
  • Reputacja: 1
  • Blues luz
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #18310 dnia: Czerwca 14, 2009, 12:19:56 pm »
Dla mnie to realistyczne. Grasz i nagle nieoczekiwanie gaśnie jeden monitor, Xbox RRoDuje, wypadek losowy, sprawdzasz wskaźniki, nie widzisz co się dzieje, wypadek! Emocje, emocje, emocje! :cool:

Ja nie tak dawno jak grałem w Killzone 2 dostałem granatem pod nogi i kiedy wybuchnął odebrali mi prąd... Grałem w nocy, więc jedyne co widziałem to ciemność... To dopiero realizm!

 :lol: Heheh no fakt. Zamroczylo Cie  :-D

Unlimited

  • Gość
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #18311 dnia: Czerwca 14, 2009, 12:25:22 pm »
@ Jurass
Ja to stwierdziłem po obejrzeniu filmiku z tej trasy, zobacz sobie jak jest zróżnicowane(wygląda jak prawdziwy tor), ile jest obiektów w 3D. W gt5 nigdy się tego nie doczekacie na torach, bo polyphony woli dać tam bitmapy ;)
Ty tak zawsze będziesz chrzanił?? Zobacz trase w londynie  ,lub w górach ,tam nie ma żadnych bitmap ,więc dla czego myślisz ze w pełnej wersji będą. Jestem pewien ze gra skopie zady
Umiesz czytać ze zrozumieniem, bo po tym poście widzę że nie bardzo..(podkreśliłem Ci jakbyś nie wiedział o co kaman).


W gt5 nigdy się tego nie doczekacie na torach, bo polyphony woli dać tam bitmapy ;)

Tyyy no ale przecież w FORZA3 też są bitmapy zamiast drzew co widać na tych screen'ach i na poprzednim gifie z 4D krzaczkiem. :lol: :lol: :lol:
Drzewa są akurat w 3d, parę jest bitmap, ale są to akurat obiekty na których taka oszczędność przejdzie, zobacz sobie ja ta trasa jest zróżnicowana, ile jest smaczków. Dla mnie to wygląda bardzo bardzo ok :)

Poza tym porównywanie paru bitmap do całej trasy bitmapowej jest nie na miejscu :lol:

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #18312 dnia: Czerwca 14, 2009, 12:35:03 pm »
Unlimited to ja tak samo mogę powiedzieć o Londynie. Tam są drzewa 3D, nie ma bitmap a za to są piękne barierki (polecam podjechać blisko żeby zobaczyć jak szczegółowe są tekstury). Także jak widac jedna i druga gra ma bitmapki na większych trasach. Na mniejszych jest ich już mniej.

Ja chciałem tylko podkreślić że akurat bitmapowe drzewa to najmniej ważna rzecz w grze wyścigowej, tym bardziej że są one poza trasą i nie da się w nie przywalić. Tu się zgodzą ze mną wszyscy zapewne. W grze sim, drzewka to naprawdę najmniejsze zmartwienie.

Unlimited

  • Gość
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #18313 dnia: Czerwca 14, 2009, 12:53:00 pm »
Mi nie chodzi tylko o drzewka, porównaj sobie ten tor w Gt4 a w F3. Po prostu bajka, jak wzrosła ilość szczegółów.. :)

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #18314 dnia: Czerwca 14, 2009, 13:01:58 pm »
Kurde nie myślałem że masz na myśli GT4 vs Forza3. Oki w takim razie masz rację. Forza3 ma lepiej zrobione tory.

Unlimited

  • Gość
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #18315 dnia: Czerwca 14, 2009, 13:14:00 pm »
Kurde nie myślałem że masz na myśli GT4 vs Forza3. Oki w takim razie masz rację. Forza3 ma lepiej zrobione tory.
Gt4 a Gt5(tory) to wyższa rozdziałka plus parę efektów, nie przebudowali ich tak jak ma się to między Forza a Forza3, tu tkwi kruczek ;)

Tarniak

  • Gość
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #18316 dnia: Czerwca 14, 2009, 13:14:40 pm »
Cytuj
Gt4 a Gt5(tory)
Zapomniałeś o jednej literce. Więc Twój kruczek tkwi w czystym fanboystwie. :)

Unlimited

  • Gość
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #18317 dnia: Czerwca 14, 2009, 13:16:28 pm »
Cytuj
Gt4 a Gt5(tory)
Zapomniałeś o jednej literce. Więc Twój kruczek tkwi w czystym fanboystwie. :)
Ojej zapomniałem o "p". Jak ktoś widział Gt4p a potem Gt4..to wie czego się spodziewać miedzy Gt5p a Gt5..tu tkwi kruczek waszej naiwności :P

Ja po Gt4 nabierać się dalej nie mam zamiaru ;)

Wooyek

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 01-01-1970
  • Wiadomości: 8 219
  • Reputacja: 67
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #18318 dnia: Czerwca 14, 2009, 13:18:55 pm »
Jeszcze wszystko odszczekasz i zakupisz PS3 wraz z GT5 :cool:

Unlimited

  • Gość
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #18319 dnia: Czerwca 14, 2009, 13:19:36 pm »
Oby :P
Póki co i tak długo czekałem..Gt1, Gt2, Gt3, Gt4..aż w końcu przestałem ;)