Autor Wątek: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)  (Przeczytany 2706850 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

mateo

  • Gość
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #19200 dnia: Czerwca 27, 2009, 13:16:49 pm »
oświetlenie jest imo bardziej naturalne niż w Uncharted! ;)

KKRT

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-09-2006
  • Wiadomości: 5 153
  • Reputacja: 18
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #19201 dnia: Czerwca 27, 2009, 13:43:19 pm »
Cytuj
U:DF miał wielki problem z v-synch?
W sekcjach sciganych lub wodnych i owszem. Za to jak biegales Nathanem to prawie w ogole sie nie sypal.

Unlimited
No nie mow, ze nie zrobilo na Tobie wrazenia przesuwania sie dziesiatek obiektow po pomieszczeniu, jak budynek w Uncharted 2 sie zawalal :P, przeciez ta scena po prostu miazdzyla. Poza tym naprawde wiele obiektow da sie rozwalic w Uncharted 2 - co widac na gameplay'ach ;]

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #19202 dnia: Czerwca 27, 2009, 13:49:29 pm »
Unlimited masz na myśli ten miecz świetlny, który nosi ze sobą Alan? IMO to właśnie psuje cały efekt oświetlenie. Zobacz jak wygląda latarka w Uncharted i dopiero się wypowiadaj. Szczególnie moment kiedy Nathan wchodzi do podziemi z dżungli i zapala latarkę. W U:DF oświetlenie miażdży totalnie.

Diuk

  • Gość
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #19203 dnia: Czerwca 27, 2009, 13:50:24 pm »
Gdzie te czasy, kiedy ludzie podniecali się czerwonym zlepkiem pikseli, teraz jakieś Unchartedy, sredy... Ehh  :cry:

Tarniak

  • Gość
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #19204 dnia: Czerwca 27, 2009, 13:53:05 pm »
Bo ta latarka to relikt kultury Majów, potrafi zabijać demony gnieżdżące się w duszach noble savage'ów.

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #19205 dnia: Czerwca 27, 2009, 13:54:00 pm »
5:20 sekunda w tym filmiku.


Tarniak

  • Gość
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #19206 dnia: Czerwca 27, 2009, 13:55:46 pm »
5:20 sekunda w tym filmiku.


Sennych koszmarów nie zabija więc jest gorsza.

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #19207 dnia: Czerwca 27, 2009, 13:57:22 pm »
Chciałbym żeby mi ktoś uargumentował jak można jeszcze bardziej dopracować efekt latarki niż to co jest w Uncharted. Co tam jest nie tak że ktoś jest w stanie stwierdzić iż np. Alan Wake ma ten efekt lepszy? Ja naprawdę zastanawiam się teraz co niby powinna robić taka latarka skoro dla kogoś ta z U:DF to jeszcze nie to.

Tarniak

  • Gość
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #19208 dnia: Czerwca 27, 2009, 14:03:19 pm »
Oczywiście, że można. Wystarczy popatrzeć. Latarka Alana jest na takim poziomie zaawansowania, że żyroskopowa technologia pozwala na dowolne modyfikowanie strumienia światła. Potwierdza również darwinowską teorię ewolucji. Wszak latarka Alana na przestrzeni roku, ewoluowała z prostej konstrukcji:



na supernowoczesną latarkę laserową:



O takich rzeczach Uncharted może sobie pomarzyć!

svonston

  • Gość
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #19209 dnia: Czerwca 27, 2009, 14:05:36 pm »
Niski poziom, tarniak, oj niski.

Tarniak

  • Gość
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #19210 dnia: Czerwca 27, 2009, 14:06:53 pm »
Niski poziom, tarniak, oj niski.
Dlaczego tak uważasz, svonstonie? Nie wydaje Ci się, że latarka w Alanie działa na niespotykanych jak dotąd zasadach?

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #19211 dnia: Czerwca 27, 2009, 14:09:01 pm »
Niski poziom, tarniak, oj niski.

Czemu? Bo okazuje się że oświetlenie w Alan Wake wcale nie miażdży tego z Uncharted? Baaa nawet go nie dogania a co dopiero przewyższa.

Ja nadal czekam na argumenty, które pokażą że latarka w U:DF jest coś nie halo.

mateo

  • Gość
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #19212 dnia: Czerwca 27, 2009, 14:13:50 pm »
A co powiecie o ogólnym oświetleniu lokacji w Alanie!? zmiana pory dnia, naturalnośc. Dla mnie bomba! :)

svonston

  • Gość
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #19213 dnia: Czerwca 27, 2009, 14:14:01 pm »
Niski poziom, tarniak, oj niski.
Dlaczego tak uważasz, svonstonie? Nie wydaje Ci się, że latarka w Alanie działa na niespotykanych jak dotąd zasadach?
Nie wiem, jakoś pierdolą mnie tego typu dziecianiady.

Unlimited

  • Gość
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #19214 dnia: Czerwca 27, 2009, 14:15:10 pm »
Latarka może mieć oświetlenie LED'owe, zwykłe żarówki, żarówki kseonowe itd. Więc wszystko zależy od tego co twórcy mieli na myśli. Pod względem świata, jego zmiennych warunków pogodowych i oświetlenia, wiem że Alan zarządzi w tych kategoriach. Gdyż te kategorię tworzą esencję tego tytułu.

Ten filmik tylko mnie w tym coraz bardziej upewnia:



Oglądać w HD.

« Ostatnia zmiana: Czerwca 27, 2009, 14:19:18 pm wysłana przez Unlimited »

svonston

  • Gość
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #19215 dnia: Czerwca 27, 2009, 14:23:35 pm »
Spoko, myślę, że za 10 lat, jak już bedziesz mieć 40stkę na karku to również wyrośniesz z walczenia w necie o to, która konsola jest lepsza.

Mr_Zombie

  • Global Moderator
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-11-2005
  • Wiadomości: 5 999
  • Reputacja: 15
  • Press a button and something awesome happens...
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #19216 dnia: Czerwca 27, 2009, 14:24:13 pm »
na supernowoczesną latarkę laserową:

Takie latarki istnieją...





http://pl.wikipedia.org/wiki/Latarka_taktyczna

Chyba wystarczająco przykładów na to, że to nie jest jakiś wymysł Remedy czy też jakaś niestworzona technologia z przyszłości.

Fakt, może światło w rzeczywistości nie jest aż tak wyraźne ale... to jest gra i w tej grze światło latarki robi jednocześnie za celownik.
« Ostatnia zmiana: Czerwca 27, 2009, 14:39:49 pm wysłana przez Mr_Zombie »
Always code as if the person who will maintain your code
is a maniac serial killer that knows where you live.

above89

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 25-06-2007
  • Wiadomości: 2 023
  • Reputacja: 0
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #19217 dnia: Czerwca 27, 2009, 14:43:38 pm »
A mnie sie Alan Wake podoba bardziej od takiego Uncharted 2. Nie chodzi o grafike, ale o caloksztalt. Szkoda ze AW tylko na x0 :( No i ostatnimi czasy glos Nolana Northona zaczyna mnie MOOOCNOOOO irytowac:/

Soul

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 28-04-2007
  • Wiadomości: 3 496
  • Reputacja: 16
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #19218 dnia: Czerwca 27, 2009, 14:52:36 pm »
Cytuj
A coś Ty taki pewny że ja nie grałem? Piszesz z taka pewnością że dziwi mnie skąd tak odważnie wysnuwasz te nietrafione wnioski. Żeby było jasne to grałem w obie części GeOW i żeby było jasne, żadnej nie ukończyłem. Jednak wystarczyło mi trochę pograć aby widzieć słabe tekstury w kilku miejscówkach i inne aspekty graficzne.


Wyrąźnie napisałem "że nie przeszedłesz bądź w ogóle nie grałeś w daną grę" co się odnosi do ogółu, to jest fakt który sam potwierdzasz. To wiem pisałeś o tym nie raz, z tąd też moje posty które brzmią tak  "przestań się opierać na opini ludzi, przejdź obie części i wtedy zacznij rzucać hasłami na lewo i prawo." 

Cytuj
W sumie to chyba w każdej grze znajdą się słabsze tekstury. W U:DF też ich nie brakuje.

Otóż to, no ale tego MarcePan już nie widzi, wyraźnie napisałem że pierwszy chapter w GeoW 2 wypadł najsłabiej to jest fakt. No ale skąd MarcePan może to wiedzieć, włączył obie części na 10 minut  :eek: ;-)

Cytuj
Marcys gearsy tak jak kz2 pokazuja pazurki w koncowych lvl'ach i warto przejsc gre chocby tylko po to by potem porownywac/. Nie przeszedles, wiec gowno widziales, wiec sie nie wypowiadaj.


Dokładnie, lepiej bym tego nie napisał  :wink:

Cytuj
Abovku KZ2 pokazuje pazurki od samego początku. Szczególnie od 3 lvl więc nie wiem skąd takie wnioski wziąłeś.


Sam sobie zaprzeczasz tym zdaniem, od samego początku a szczególnie od 3 lvl, żeby tam dojść trzeba grze poświęcić jakieś 2-3h grania, jak piszą użytkownicy, pierwszy chapter w KZ2 też wypada blado w stosunku do reszty. Oczywiście Ty tego nie widzisz  :o ;)




windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 333
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #19219 dnia: Czerwca 27, 2009, 15:01:23 pm »
Spoko, myślę, że za 10 lat, jak już bedziesz mieć 40stkę na karku to również wyrośniesz z walczenia w necie o to, która konsola jest lepsza.
W sumie racja. Przecież mogłem skomentować żenujące zachowanie innych (sam tak robię to wiem ,że jest żenujące), napisać brzydkie słowo (w końcu mam prawie dwadzieścia to mama mi pozwala) , odwołać się do wieku (argument nie do zbicia, czy to rozmówca jest starszy czy młodszy) i  w końcu dać rozumienia tym wszystkim nołlajfom, że pisanie o konsolach/grach na forum konsolowym jest a bee, a wklejenie trzech usmieszków, obrazka z podpisem "Mój stary mnie pochwalił" oraz słowa na "p" zakończonego trzema wykrzyknikami i pięcioma jedynkami wynosi mnie ponad to gówno i czuję się lepszejszy.
3...2...1.... i luzujemy poślady.

Diuk

  • Gość
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #19220 dnia: Czerwca 27, 2009, 15:04:07 pm »
Szkoda ze AW tylko na x0 :(

Na PC będzie, luzik <ok>
: Czerwiec 27, 2009, 15:02:48 pm
Spoko, myślę, że za 10 lat, jak już bedziesz mieć 40stkę na karku to również wyrośniesz z walczenia w necie o to, która konsola jest lepsza.
W sumie racja. Przecież mogłem skomentować żenujące zachowanie innych (sam tak robię to wiem ,że jest żenujące), napisać brzydkie słowo (w końcu mam prawie dwadzieścia to mama mi pozwala) , odwołać się do wieku (argument nie do zbicia, czy to rozmówca jest starszy czy młodszy) i  w końcu dać rozumienia tym wszystkim nołlajfom, że pisanie o konsolach/grach na forum konsolowym jest a bee, a wklejenie trzech usmieszków, obrazka z podpisem "Mój stary mnie pochwalił" oraz słowa na "p" zakończonego trzema wykrzyknikami i pięcioma jedynkami wynosi mnie ponad to gówno i czuję się lepszejszy.

W sumie Juras nieźle pojechał Mariusza, moim zdaniem musiał brać lekcje od mistrza e-potyczek słownych ;)

Lem++

  • Global Moderator
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 07-11-2008
  • Wiadomości: 10 698
  • Reputacja: 209
  • 07.11.2008 - 16.08.2010 †
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #19221 dnia: Czerwca 27, 2009, 15:07:57 pm »
Marcys gearsy tak jak kz2 pokazuja pazurki w koncowych lvl'ach i warto przejsc gre chocby tylko po to by potem porownywac/. Nie przeszedles, wiec gowno widziales, wiec sie nie wypowiadaj.

SOUL

co jak co, ale woda w gearsach jest tak samo sztuczna jak woda w resistance i innych. Najlepsza woda jaka widzialem to far cry instincts predator na xbox 360 no i Crysis.

W kz2 jest bardzo nierealistyczna, w U1 moze i ladnie wyglada, ale wali plastikiem. W gearsach 2 jest jeszcze gorzej. O Bioshock juz nie wspomne bo tutaj ludzie sie zachwywali, a dla mnie to sredniawa jesli o wode chodzi.
: Czerwiec 27, 2009, 10:29:02 am
 to jest sztuczna woda tak?  :lol: :lol:
W resitance jest dobra woda (jesli chodzi o jej zachowanie), ale na maxa plastika i zbugowana. Bardziej mi przypomina substancje powstala w wyniku polaczenia wody z żelfixem dr Oetkera. Far cry instincts i crysis daja rade to fakt, Uncharted tez daje rade, gdyby tylko poprawili te efekty czasteczkowe :( (sama woda wyglada fenomenalnie). W Killzone woda raczej kiepska (ale nie jest az tak zle) tylko, ze w tym przypadku bylo wiadomo, ze tej wody bedzie tyle co kot naplakal wiec wybaczamy.

Diuk

  • Gość
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #19222 dnia: Czerwca 27, 2009, 15:12:56 pm »
Jeśli już zahaczamy o kwestię najlepiej odtworzonej wody w grach video, to narazie naprawdę nic nie pobiło BioSchock'a w mym odczuciu.

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 333
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #19223 dnia: Czerwca 27, 2009, 15:18:57 pm »
Racja, Bio jest świetne pod tym względem. A moim skromnym zdaniem, jeśli chodzi o sam wygląd a nie zachowanie wody, to dla mnie GTA IV jest debeściak, i cała jego mafia też.

svonston

  • Gość
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #19224 dnia: Czerwca 27, 2009, 15:19:46 pm »
Spoko, myślę, że za 10 lat, jak już bedziesz mieć 40stkę na karku to również wyrośniesz z walczenia w necie o to, która konsola jest lepsza.
W sumie racja. Przecież mogłem skomentować żenujące zachowanie innych (sam tak robię to wiem ,że jest żenujące), napisać brzydkie słowo (w końcu mam prawie dwadzieścia to mama mi pozwala) , odwołać się do wieku (argument nie do zbicia, czy to rozmówca jest starszy czy młodszy) i  w końcu dać rozumienia tym wszystkim nołlajfom, że pisanie o konsolach/grach na forum konsolowym jest a bee, a wklejenie trzech usmieszków, obrazka z podpisem "Mój stary mnie pochwalił" oraz słowa na "p" zakończonego trzema wykrzyknikami i pięcioma jedynkami wynosi mnie ponad to gówno i czuję się lepszejszy.
:) :) :) Mój stary mnie pochwalił p!!!

mateo

  • Gość
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #19225 dnia: Czerwca 27, 2009, 15:21:50 pm »
Woda w MGS4.

Wulfen

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2007
  • Wiadomości: 3 312
  • Reputacja: 49
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #19226 dnia: Czerwca 27, 2009, 15:28:58 pm »
Graficznie zadu nie skopały. Lekko podciągnięta jedynka.
buahahha porownaj sobie chociazby jaskinie. roznica jest baaardzo duza. powiedzialbym ze nawet wieksza niz miedzy uncharted a uncharted2. kiedys zrobilem porownanie dla jakiegos sony boja ale to jeszcze bylo w starym SW. naprawde nie zmuszaj mnie bym zrobil to ponownie(przykro moze ci sie zrobic).

Ja też bardzo chętnie zobaczę to porównanie bo mam podejrzenia że znowu śnisz na jawie o potężnej mocy X0. Zresztą poczytaj wypowiedzi wyżej gdzie użytkownicy potwierdzają iż Gyrosy 2 to lekko podciągnięta jedynka a momentami wcale lepiej nie wygląda.

PS. Z łaski swojej nie porównuj Gears of War 1 lub 2 do Uncharted że już o Uncharted 2 nie wspomnę bo raz że ośmieszasz siebie a dwa że to bardzo niesprawiedliwe w stosunku do Naughty Dog. ND to mistrzowie grafiki a Epic jedzie na tym samym silniku od lat. Nie wspomnę już o fakcie że rzygać się chce od tego UE.
teraz akurat nie porownywalem girsow do uncharted tylko mowielem ze miedzy girsami 1 a 2 jest wieksza roznica niz miedzy unchartedami. prosciej juz tego wyjasnic nie moge. o silniku ue3 juz pisalem ci nie raz ale ty dalej powarzasz to jak jakas mantre to samo ten twoj codowny uncharded. a ci co mowia ze gearsy 2 wygladaja jak podrasowana jedynka to albo sa to sony boje albo przeszedli tylko pierwszy poziom i mysla ze moga juz ocenic grafe w gow2.

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 333
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #19227 dnia: Czerwca 27, 2009, 15:36:59 pm »
Graficznie zadu nie skopały. Lekko podciągnięta jedynka.
buahahha porownaj sobie chociazby jaskinie. roznica jest baaardzo duza. powiedzialbym ze nawet wieksza niz miedzy uncharted a uncharted2. kiedys zrobilem porownanie dla jakiegos sony boja ale to jeszcze bylo w starym SW. naprawde nie zmuszaj mnie bym zrobil to ponownie(przykro moze ci sie zrobic).

Ja też bardzo chętnie zobaczę to porównanie bo mam podejrzenia że znowu śnisz na jawie o potężnej mocy X0. Zresztą poczytaj wypowiedzi wyżej gdzie użytkownicy potwierdzają iż Gyrosy 2 to lekko podciągnięta jedynka a momentami wcale lepiej nie wygląda.

PS. Z łaski swojej nie porównuj Gears of War 1 lub 2 do Uncharted że już o Uncharted 2 nie wspomnę bo raz że ośmieszasz siebie a dwa że to bardzo niesprawiedliwe w stosunku do Naughty Dog. ND to mistrzowie grafiki a Epic jedzie na tym samym silniku od lat. Nie wspomnę już o fakcie że rzygać się chce od tego UE.
teraz akurat nie porownywalem girsow do uncharted tylko mowielem ze miedzy girsami 1 a 2 jest wieksza roznica niz miedzy unchartedami. prosciej juz tego wyjasnic nie moge. o silniku ue3 juz pisalem ci nie raz ale ty dalej powarzasz to jak jakas mantre to samo ten twoj codowny uncharded. a ci co mowia ze gearsy 2 wygladaja jak podrasowana jedynka to albo sa to sony boje albo przeszedli tylko pierwszy poziom i mysla ze moga juz ocenic grafe w gow2.
Co zrobili????

Maciomaniak

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 01-08-2005
  • Wiadomości: 1 253
  • Reputacja: 6
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #19228 dnia: Czerwca 27, 2009, 15:39:15 pm »
Ale o co biega? Gears Of War 2 wyglądają jak podrasowana jedynka :P

Wulfen

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2007
  • Wiadomości: 3 312
  • Reputacja: 49
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #19229 dnia: Czerwca 27, 2009, 15:42:35 pm »
Niski poziom, tarniak, oj niski.

Czemu? Bo okazuje się że oświetlenie w Alan Wake wcale nie miażdży tego z Uncharted? Baaa nawet go nie dogania a co dopiero przewyższa.

Ja nadal czekam na argumenty, które pokażą że latarka w U:DF jest coś nie halo.
wlasnei po oswietleniu z latarki juz mozna zauwazyc jak uncharted soi w tyle za alenem jesli chodzi o oswietlenie. w uncharted nie widzialem wolumetrycznych swiatel
: Czerwiec 27, 2009, 14:40:49 pm
Graficznie zadu nie skopały. Lekko podciągnięta jedynka.
buahahha porownaj sobie chociazby jaskinie. roznica jest baaardzo duza. powiedzialbym ze nawet wieksza niz miedzy uncharted a uncharted2. kiedys zrobilem porownanie dla jakiegos sony boja ale to jeszcze bylo w starym SW. naprawde nie zmuszaj mnie bym zrobil to ponownie(przykro moze ci sie zrobic).

Ja też bardzo chętnie zobaczę to porównanie bo mam podejrzenia że znowu śnisz na jawie o potężnej mocy X0. Zresztą poczytaj wypowiedzi wyżej gdzie użytkownicy potwierdzają iż Gyrosy 2 to lekko podciągnięta jedynka a momentami wcale lepiej nie wygląda.

PS. Z łaski swojej nie porównuj Gears of War 1 lub 2 do Uncharted że już o Uncharted 2 nie wspomnę bo raz że ośmieszasz siebie a dwa że to bardzo niesprawiedliwe w stosunku do Naughty Dog. ND to mistrzowie grafiki a Epic jedzie na tym samym silniku od lat. Nie wspomnę już o fakcie że rzygać się chce od tego UE.
teraz akurat nie porownywalem girsow do uncharted tylko mowielem ze miedzy girsami 1 a 2 jest wieksza roznica niz miedzy unchartedami. prosciej juz tego wyjasnic nie moge. o silniku ue3 juz pisalem ci nie raz ale ty dalej powarzasz to jak jakas mantre to samo ten twoj codowny uncharded. a ci co mowia ze gearsy 2 wygladaja jak podrasowana jedynka to albo sa to sony boje albo przeszedli tylko pierwszy poziom i mysla ze moga juz ocenic grafe w gow2.
Co zrobili????
powiekszyles sobie literki a mimo to dalej nie mozesz przeczytac?

Maciomaniak

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 01-08-2005
  • Wiadomości: 1 253
  • Reputacja: 6
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #19230 dnia: Czerwca 27, 2009, 15:45:07 pm »
Przeszedli? Ooo... hmm... ciekawe. Zerknę do słownika, bo pierwsze słyszę.

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 333
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #19231 dnia: Czerwca 27, 2009, 15:46:21 pm »
Niski poziom, tarniak, oj niski.

Czemu? Bo okazuje się że oświetlenie w Alan Wake wcale nie miażdży tego z Uncharted? Baaa nawet go nie dogania a co dopiero przewyższa.

Ja nadal czekam na argumenty, które pokażą że latarka w U:DF jest coś nie halo.
wlasnei po oswietleniu z latarki juz mozna zauwazyc jak uncharted soi w tyle za alenem jesli chodzi o oswietlenie. w uncharted nie widzialem wolumetrycznych swiatel
: Czerwiec 27, 2009, 14:40:49 pm
Graficznie zadu nie skopały. Lekko podciągnięta jedynka.
buahahha porownaj sobie chociazby jaskinie. roznica jest baaardzo duza. powiedzialbym ze nawet wieksza niz miedzy uncharted a uncharted2. kiedys zrobilem porownanie dla jakiegos sony boja ale to jeszcze bylo w starym SW. naprawde nie zmuszaj mnie bym zrobil to ponownie(przykro moze ci sie zrobic).

Ja też bardzo chętnie zobaczę to porównanie bo mam podejrzenia że znowu śnisz na jawie o potężnej mocy X0. Zresztą poczytaj wypowiedzi wyżej gdzie użytkownicy potwierdzają iż Gyrosy 2 to lekko podciągnięta jedynka a momentami wcale lepiej nie wygląda.

PS. Z łaski swojej nie porównuj Gears of War 1 lub 2 do Uncharted że już o Uncharted 2 nie wspomnę bo raz że ośmieszasz siebie a dwa że to bardzo niesprawiedliwe w stosunku do Naughty Dog. ND to mistrzowie grafiki a Epic jedzie na tym samym silniku od lat. Nie wspomnę już o fakcie że rzygać się chce od tego UE.
teraz akurat nie porownywalem girsow do uncharted tylko mowielem ze miedzy girsami 1 a 2 jest wieksza roznica niz miedzy unchartedami. prosciej juz tego wyjasnic nie moge. o silniku ue3 juz pisalem ci nie raz ale ty dalej powarzasz to jak jakas mantre to samo ten twoj codowny uncharded. a ci co mowia ze gearsy 2 wygladaja jak podrasowana jedynka to albo sa to sony boje albo przeszedli tylko pierwszy poziom i mysla ze moga juz ocenic grafe w gow2.
Co zrobili????
powiekszyles sobie literki a mimo to dalej nie mozesz przeczytac?
Moge, ale ty nie umiesz napisać. :???:

Wulfen

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2007
  • Wiadomości: 3 312
  • Reputacja: 49
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #19232 dnia: Czerwca 27, 2009, 15:59:36 pm »
ooo taak teraz zacznij mi wytykac bledy ort albo powiedz gdzie przecinka nie postawilem :lol:

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 333
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #19233 dnia: Czerwca 27, 2009, 16:23:39 pm »
ooo taak teraz zacznij mi wytykac bledy ort albo powiedz gdzie przecinka nie postawilem :lol:
A ty mozesz mnie zwyzywać od fanbojów i dać minusa....

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #19234 dnia: Czerwca 27, 2009, 16:41:59 pm »
Otóż to, no ale tego MarcePan już nie widzi, wyraźnie napisałem że pierwszy chapter w GeoW 2 wypadł najsłabiej to jest fakt. No ale skąd MarcePan może to wiedzieć, włączył obie części na 10 minut  :eek: ;-)

Rozwalasz mnie człowieku. Teraz widzę że Twoja kryształowa kula podpowiada Ci iż MarePan grał w obie części po 10 minut. :lol: :lol: :lol:

Czyli było już tak:

1. MarcePan nie grał wcale.
2. Może grał troszke.
3. Pograł 10 minut w obie gry.

Iście zabawne są te Twoje zgadywanki kto ile w co grał. Już nie pierwszy raz się w to bawisz na forum ale nadal bardzo mnie to bawi.

Maciomaniak

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 01-08-2005
  • Wiadomości: 1 253
  • Reputacja: 6
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #19235 dnia: Czerwca 27, 2009, 16:43:40 pm »
ooo taak teraz zacznij mi wytykac bledy ort albo powiedz gdzie przecinka nie postawilem :lol:

Błędy ortograficzne? Stary! Toż to jest różnica między "przeszedli" a przeszli.
Analfabeci kur**.

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #19236 dnia: Czerwca 27, 2009, 16:45:12 pm »
Niski poziom, tarniak, oj niski.

Czemu? Bo okazuje się że oświetlenie w Alan Wake wcale nie miażdży tego z Uncharted? Baaa nawet go nie dogania a co dopiero przewyższa.

Ja nadal czekam na argumenty, które pokażą że latarka w U:DF jest coś nie halo.
wlasnei po oswietleniu z latarki juz mozna zauwazyc jak uncharted soi w tyle za alenem jesli chodzi o oswietlenie. w uncharted nie widzialem wolumetrycznych swiatel

To jesteś ślepy bo już na początku gry kiedy to do jaskini wpada światło przez otwór w ziemi widać doskonale iż Uncharted posiada wolumetryczne oświetlenie. FAIL!!!

PS. Swoją drogą to sprawdź sobie reakcje, nagrody i opinie po E3. Twój X0 został tam zjedzony przez PS3 i Uncharted 2. Gra zgarnęła miano najładniejszej i największego show.

Maciomaniak

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 01-08-2005
  • Wiadomości: 1 253
  • Reputacja: 6
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #19237 dnia: Czerwca 27, 2009, 16:49:43 pm »
http://www.ps3site.pl/nathan-obsypany-nagrodami/19192/

Tak dla potwierdzenia. Uncharted 2 zmiażdżyło konkurencję.

mateo

  • Gość
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #19238 dnia: Czerwca 27, 2009, 16:49:58 pm »
nie spinajcie się tak.. gezzz :)

Tarniak

  • Gość
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #19239 dnia: Czerwca 27, 2009, 16:50:32 pm »
na supernowoczesną latarkę laserową:

Takie latarki istnieją...





http://pl.wikipedia.org/wiki/Latarka_taktyczna

Chyba wystarczająco przykładów na to, że to nie jest jakiś wymysł Remedy czy też jakaś niestworzona technologia z przyszłości.

Fakt, może światło w rzeczywistości nie jest aż tak wyraźne ale... to jest gra i w tej grze światło latarki robi jednocześnie za celownik.
O kurka. Propsy, nie wiedziałem. Co nie zmienia faktu, że to nowoczesna technologia i rok temu Alan jej nie miał :).