Autor Wątek: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)  (Przeczytany 2706851 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Mr_Zombie

  • Global Moderator
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-11-2005
  • Wiadomości: 5 999
  • Reputacja: 15
  • Press a button and something awesome happens...
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #19240 dnia: Czerwca 27, 2009, 17:19:04 pm »
O kurka. Propsy, nie wiedziałem. Co nie zmienia faktu, że to nowoczesna technologia i rok temu Alan jej nie miał :).

Sam jeszcze do niedawna myślałem, że ta dziwna latarka to tylko na potrzeby gry; ale w jakimś filmie widziałem coś podobnego, poszukałem na googlach i fakt - tego typu latarki ze skupionym światłem istnieją.

Mam nadzieję, że do Alana będzie dołączony jakiś making of, bo faktycznie, po latarce widać, że jeszcze jakiś czas temu nie chciano wykorzystać jej jako celownika (tzn. zakładając, że to jest celownik - nie widziałem na gameplay'u nic innego, co ułatwiałoby wymierzanie broni w przeciwnika).
Always code as if the person who will maintain your code
is a maniac serial killer that knows where you live.

mateo

  • Gość
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #19241 dnia: Czerwca 27, 2009, 17:51:09 pm »
Podobny zabiej był dokonany w RE4 (latarka) tylko, że zrezygnowano z pomysłu. Nocne scenerie z duchami.. Klimat był świetny!

aphelion

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-09-2006
  • Wiadomości: 4 977
  • Reputacja: 25
  • PSN ID: aph
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #19242 dnia: Czerwca 27, 2009, 20:47:03 pm »
Wakacje się rozpoczęły i gray matter części użytkowników zrobił sobie wolne. Mam nadzieję, że wróci szybko. Czy ktoś sprawdzał jaki jest promień skrętu przedniej osi w Forzy 3 i GT5:P?
Thou know'st 'tis common: all that lives must die, Passing through nature to eternity.

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #19243 dnia: Czerwca 27, 2009, 20:48:20 pm »
Mówisz o wózku widłowym czy taczkach?

Snake_Plissken

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 31-12-2006
  • Wiadomości: 17 240
  • Reputacja: 104
  • Who Dares Wins
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #19244 dnia: Czerwca 27, 2009, 21:27:20 pm »
Sam sobie zaprzeczasz tym zdaniem, od samego początku a szczególnie od 3 lvl, żeby tam dojść trzeba grze poświęcić jakieś 2-3h grania, jak piszą użytkownicy, pierwszy chapter w KZ2 też wypada blado w stosunku do reszty.
Pierdoły opowiadasz, pierwszy etap można przejść w 30 minut i wtedy K2 pokazuje już konkretnie pazurki.
Co nie oznacza oczywiście, że pierwszy etap jest słaby - w większości są w nim naprawdę świetne tekstury oraz konkretna rozpierducha.

ooo taak teraz zacznij mi wytykac bledy ort albo powiedz gdzie przecinka nie postawilem :lol:

Cytuj
2. Na forum obowiązują zasady netykiety oraz polskiej pisowni. Pod groźba otrzymania ostrzeżenia nie wolno:

   6. nagminnie kaleczyć języka polskiego,

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #19245 dnia: Czerwca 27, 2009, 21:30:14 pm »
Pobawię się teraz w Soula.

Najpierw zagraj w KZ2 a potem się wypowiadaj Soul. Nawet nie grałeś w tą grę a się wypowiadasz. Albo może zagrałeś 10 minut i na tym koniec.

Huh, fajnie tak. :P

Stalker

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-01-2008
  • Wiadomości: 2 925
  • Reputacja: 1
  • Blues luz
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #19246 dnia: Czerwca 27, 2009, 22:08:09 pm »
Sam sobie zaprzeczasz tym zdaniem, od samego początku a szczególnie od 3 lvl, żeby tam dojść trzeba grze poświęcić jakieś 2-3h grania, jak piszą użytkownicy, pierwszy chapter w KZ2 też wypada blado w stosunku do reszty.
Pierdoły opowiadasz, pierwszy etap można przejść w 30 minut i wtedy K2 pokazuje już konkretnie pazurki.
Co nie oznacza oczywiście, że pierwszy etap jest słaby - w większości są w nim naprawdę świetne tekstury oraz konkretna rozpierducha.

ooo taak teraz zacznij mi wytykac bledy ort albo powiedz gdzie przecinka nie postawilem :lol:

Cytuj
2. Na forum obowiązują zasady netykiety oraz polskiej pisowni. Pod groźba otrzymania ostrzeżenia nie wolno:

   6. nagminnie kaleczyć języka polskiego,

Kurde , to ja powinienem miec perm bana

Soul

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 28-04-2007
  • Wiadomości: 3 496
  • Reputacja: 16
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #19247 dnia: Czerwca 27, 2009, 23:27:40 pm »
Cytuj
Rozwalasz mnie człowieku. Teraz widzę że Twoja kryształowa kula podpowiada Ci iż MarePan grał w obie części po 10 minut. Laughing Laughing Laughing

Czyli było już tak:

1. MarcePan nie grał wcale.
2. Może grał troszke.
3. Pograł 10 minut w obie gry.

Iście zabawne są te Twoje zgadywanki kto ile w co grał. Już nie pierwszy raz się w to bawisz na forum ale nadal bardzo mnie to bawi.

Sam karzesz mi zwracać uwagę na emotki na końcu zdania, po czym sam na nie nie zwracasz uwagi  :P

Stary ja nie mam żadnej kryształowej kuli, po prostu stwarzasz w okół siebie takie pozory jak byś zagrał w grę 10 minut, zobaczył dwie pierwsze tekstury po czym mówisz sobie eee balas przecie to podciągnięta jedynka  :P No dawaj przyznaj się ile czasu spędziłeś z GeoW 1 i 2, jak daleko udało Ci się dojść ile zobaczyć.

ps jesteś mistrzem odwracania kota ogonem i zmiany tematu, zamiast napisać jak jest naprawdę, Ty non stop kręcisz.

Cytuj
Pierdoły opowiadasz, pierwszy etap można przejść w 30 minut i wtedy K2 pokazuje już konkretnie pazurki.
Co nie oznacza oczywiście, że pierwszy etap jest słaby - w większości są w nim naprawdę świetne tekstury oraz konkretna rozpierducha.

Nie wiem mi dojście za pierwszym razem zajęło jakieś 2-3h, lizałem ściany.
Cytuj

Pobawię się teraz w Soula.

Najpierw zagraj w KZ2 a potem się wypowiadaj Soul. Nawet nie grałeś w tą grę a się wypowiadasz. Albo może zagrałeś 10 minut i na tym koniec.

Huh, fajnie tak. Razz

Słabo się starasz.

Ja mam dowody, proszę sobie sprawdzić listę trofeów 8)

Snake_Plissken

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 31-12-2006
  • Wiadomości: 17 240
  • Reputacja: 104
  • Who Dares Wins
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #19248 dnia: Czerwca 28, 2009, 09:18:52 am »
Nie wiem mi dojście za pierwszym razem zajęło jakieś 2-3h, lizałem ściany.
Choćbyś i lizał ściany, nie ma po prostu szans, by w pierwszy etap grać 2 godziny.

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #19249 dnia: Czerwca 28, 2009, 11:10:33 am »
Soul nie wszedł. Kłamczuch. :P

Krzysiu

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 13-06-2008
  • Wiadomości: 14 544
  • Reputacja: 174
  • Stać! Policja!
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #19250 dnia: Czerwca 28, 2009, 11:16:48 am »
Nie wiem mi dojście za pierwszym razem zajęło jakieś 2-3h, lizałem ściany.
Choćbyś i lizał ściany, nie ma po prostu szans, by w pierwszy etap grać 2 godziny.


Może skilla nie ma.

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 333
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #19251 dnia: Czerwca 28, 2009, 12:05:29 pm »
Soul nie wszedł. Kłamczuch. :P
I znowu odwracanie kota worem.  8)
No przyznaj sie, ile grałeś w girsy i gdzie doszedłeś.

ubol

  • Sekretarz wojewódzki
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2005
  • Wiadomości: 1 537
  • Reputacja: 16
  • PSN: urytuPL
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #19252 dnia: Czerwca 28, 2009, 12:10:22 pm »
No przyznaj sie, ile grałeś w girsy i gdzie doszedłeś.
Daleko, w jednej i drugiej części aż do końca :P
Graficznie Gyrosy wyglądają bardzo fajnie, ale w Uncharted zauważyłem lepszą jakość tekstur (o to bodajże się tu aktualnie koledzy spieracie, więc dorzucam swoją cegiełkę :P)

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 333
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #19253 dnia: Czerwca 28, 2009, 12:14:22 pm »
No przyznaj sie, ile grałeś w girsy i gdzie doszedłeś.
Daleko, w jednej i drugiej części aż do końca :P
Graficznie Gyrosy wyglądają bardzo fajnie, ale w Uncharted zauważyłem lepszą jakość tekstur (o to bodajże się tu aktualnie koledzy spieracie, więc dorzucam swoją cegiełkę :P)
To było do marcepana pytanie. :???:

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #19254 dnia: Czerwca 28, 2009, 12:29:48 pm »
Ja pie*****e jak dziecko.

W GeOW'a jedynkę to był bodajże 3 act 2 chapter gdzie akcja zaczyna się w takich wąskich korytarzach a potem włazimy do większego pomieszczenia, widać dużo trupów a jednego coś atakuje. Dalej spotykamy kolesia w kapeluszu, który do nas strzela bodajże. To pamiętam jako ostatnią planszę do której doszedłem bo musiałem oddać X0 kumplowi.

W GeOW2 mniej grałem i jedynie dociągnąłem do drugiego aktu i momentu kiedy z naprzeciwka wybiega masa Locustów z takiego przewężenia. Ogólnie to te podziemia nie zrobiły na mnie jakiegoś wielkiego wrażenia.
: Czerwiec 28, 2009, 11:26:15 am
EDIT.

Sorki w jedynce pamiętam jeszcze że łaziło się po takiej drewnianej podłodze a spod spodu było słychać jakieś wrzaski. Może jakby zagrał jeszcze raz to bym sobie więcej przypomniał.

aphelion

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-09-2006
  • Wiadomości: 4 977
  • Reputacja: 25
  • PSN ID: aph
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #19255 dnia: Czerwca 28, 2009, 12:30:19 pm »
To raczej mało grałeś więc dziwi mnie sytuacja, w której tak karcisz oprawę GOW2 jednocześnie pisząc, że gra x i y na ps3 w późniejszych etapach wygląda kwadrylion razy lepiej niż soft od Epic.
Thou know'st 'tis common: all that lives must die, Passing through nature to eternity.

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 333
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #19256 dnia: Czerwca 28, 2009, 12:30:30 pm »
Czyli do słynnych jaskiń w GoW 2 nie dotarłeś?

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #19257 dnia: Czerwca 28, 2009, 12:31:36 pm »
Mi to wyglądało na jaskinie. Chyba że dalej jest jeszcze inna.

grami

  • Pawka Morozow
  • *****
  • Rejestracja: 08-11-2007
  • Wiadomości: 972
  • Reputacja: 0
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #19258 dnia: Czerwca 28, 2009, 12:45:54 pm »
Mi to wyglądało na jaskinie. Chyba że dalej jest jeszcze inna.
No sporo ominąłeś szczerze mówiąc, GoW 2 rozwija się bardzo wraz z akcją.
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)
Najlepsze akcje, najlepiej wykonane miejscówki pojawiają się pod koniec gry.

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #19259 dnia: Czerwca 28, 2009, 12:52:50 pm »
To raczej mało grałeś więc dziwi mnie sytuacja, w której tak karcisz oprawę GOW2 jednocześnie pisząc, że gra x i y na ps3 w późniejszych etapach wygląda kwadrylion razy lepiej niż soft od Epic.

Bo np. taki KZ2 już od początku kopie zad a w późniejszych levelach jeszcze bardziej. Na tyle na ile grałem w w Gyrosy to nie widzę żeby któraś z obu części była bardziej zaawansowana graficznie niż Uncharted. W GeOW wrażenie robi przede wszystkim kamera, która jest bardzo dynamiczna i daje rozgrywce mocnego kopa. Sama architektura plansz i schemat rozgrywki są proste do bólu. Wszystko jest ciosane jak siekierą. Taka dżungla lub zamek z Uncharted zamiata designem i wykonaniem levele z GeOW.

mateo

  • Gość
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #19260 dnia: Czerwca 28, 2009, 12:53:25 pm »
I tak zniszczy konkurenję Assasin's Creed II. Jednego może pozazdrościc Uncharted.. terenu działania. ACII będzie graficznym i klimatycznym killerem. ;]

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #19261 dnia: Czerwca 28, 2009, 12:56:13 pm »
@grami

Na pierwszym screenie widać miejscówkę do której doszedłem w GeOW2.
: Czerwiec 28, 2009, 11:53:55 am
I tak zniszczy konkurenję Assasin's Creed II. Jednego może pozazdrościc Uncharted.. terenu działania. ACII będzie graficznym i klimatycznym killerem. ;]

Hmmm jedynka graficznym killerem dla mnie nie była. Dużo się naczytałem o wspaniałej grafice itp. a jak zagrałem to okazało się że tekstury, środowisko i sam gameplay to nie jest poziom U:DF. Szczególnie tekstury. Rozumiem że gra jest free-roamingowa i na tym polega jej moc. Natomiast jeżeli miałbym pod tym kątem rozpatrywać moc graficzną danej gry to IMO zwycięzcą tej generacji jest FarCry 2.

ubol

  • Sekretarz wojewódzki
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2005
  • Wiadomości: 1 537
  • Reputacja: 16
  • PSN: urytuPL
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #19262 dnia: Czerwca 28, 2009, 12:56:23 pm »
Na pierwszym screenie widać miejscówkę do której doszedłem w GeOW2.
Czyli nie widziałeś najlepszych miejscówek. Kupuj ixa i nadrabiaj zaległości. Tym bardziej że zima w tym roku da popalić , a wiesz że z konsolą gratis dostajesz grzejnik :cool:
« Ostatnia zmiana: Czerwca 28, 2009, 12:58:57 pm wysłana przez ubol »

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #19263 dnia: Czerwca 28, 2009, 12:59:25 pm »
Na pierwszym screenie widać miejscówkę do której doszedłem w GeOW2.
Czyli nie widziałeś najlepszych miejscówek. Kupuj ixa i nadrabiaj zaległości.

Wolę poczekać na U:AT. :P

Co do Gears of War to ogólnie gra średnio przypadła mi do gustu z prostej przyczyny. Non stop siekanka. Niektórzy Uncharted zarzucają zbyt dużo strzelania. Tutaj jest samo strzelanie. Osobiście KZ2 też mnie gameplay'owo nie zniszczył bo nie jest jakoś bardzo zróżnicowany. Aczkolwiek i tak jest na tyle dobra że ją ukończyłem co w przypadku FPS u mnie rzadko się zdarza.

grami

  • Pawka Morozow
  • *****
  • Rejestracja: 08-11-2007
  • Wiadomości: 972
  • Reputacja: 0
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #19264 dnia: Czerwca 28, 2009, 13:14:53 pm »
To raczej mało grałeś więc dziwi mnie sytuacja, w której tak karcisz oprawę GOW2 jednocześnie pisząc, że gra x i y na ps3 w późniejszych etapach wygląda kwadrylion razy lepiej niż soft od Epic.

Bo np. taki KZ2 już od początku kopie zad a w późniejszych levelach jeszcze bardziej. Na tyle na ile grałem w w Gyrosy to nie widzę żeby któraś z obu części była bardziej zaawansowana graficznie niż Uncharted. W GeOW wrażenie robi przede wszystkim kamera, która jest bardzo dynamiczna i daje rozgrywce mocnego kopa. Sama architektura plansz i schemat rozgrywki są proste do bólu. Wszystko jest ciosane jak siekierą. Taka dżungla lub zamek z Uncharted zamiata designem i wykonaniem levele z GeOW.
Z tym designem to bym się kłócił, miejscówki są wykonane w genialny sposób. Przeplatanie akcji z jaskiń na otwarte przestrzenie z rozpadającymi się całymi miastami robiły ogromne wrażenie, monstrualne kreatury + przepych doszczętnie rujnujących gałki oczne rajcownych a przede wszystkim jakże spektakularnych walk - tego nie zobaczysz w Uncharted. Ogólnie porównanie GoW do dzieła naughty dog jest jakby nieco na siłę, bo tych dwóch gier jakoś nie da się w ogóle porównać. W tym i w tym siła obliczeniowa poszła chyba na inne rzeczy. Ogólnie widzę, że bronisz gier na PS3 i nie to, że GoW ci się nie podobał sprawia, że tak robisz, a jakieś dziwne przekonanie. Nie mi to w sumie osądzać, ale wrzuć na luz, bo prawda jest taka, że gyrosy zamiatały i nie można tego ująć inaczej.

I tak zniszczy konkurenję Assasin's Creed II. Jednego może pozazdrościc Uncharted.. terenu działania. ACII będzie graficznym i klimatycznym killerem. ;]

Hmmm jedynka graficznym killerem dla mnie nie była. Dużo się naczytałem o wspaniałej grafice itp. a jak zagrałem to okazało się że tekstury, środowisko i sam gameplay to nie jest poziom U:DF. Szczególnie tekstury. Rozumiem że gra jest free-roamingowa i na tym polega jej moc. Natomiast jeżeli miałbym pod tym kątem rozpatrywać moc graficzną danej gry to IMO zwycięzcą tej generacji jest FarCry 2.

Była, jedna z najlepiej dopracowanych gier (pod względem graficznym) jakie widziałem, architektura w drugiej części już teraz robi wrażenie, aż strach się bać jak to wszystko będzie wyglądać, gdy dane nam będzie się wspiąć na najwyższy budynek w okolicy i podziwiać wszystko z wysokiej perspektywy.

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #19265 dnia: Czerwca 28, 2009, 13:20:13 pm »
Grami twierdzisz że tekstury w AC były na poziomie tych z Uncharted???

aphelion

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-09-2006
  • Wiadomości: 4 977
  • Reputacja: 25
  • PSN ID: aph
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #19266 dnia: Czerwca 28, 2009, 13:32:40 pm »
No ba.
Thou know'st 'tis common: all that lives must die, Passing through nature to eternity.

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #19267 dnia: Czerwca 28, 2009, 13:46:54 pm »
Ty jesteś grami? Ban za multikonto.

aphelion

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-09-2006
  • Wiadomości: 4 977
  • Reputacja: 25
  • PSN ID: aph
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #19268 dnia: Czerwca 28, 2009, 13:51:25 pm »
NIE, NIEEEE !!! Błagam nie banujcie mnie, ja zginę bez tego forum, zwiędnę jak kwiat lotosu bez wody i odejdę w zapomnienie. Poza wami nie mam żadnych przyjaciół, nie możecie mnie zostawić samego na pastwę tego okrutnego świata.
Thou know'st 'tis common: all that lives must die, Passing through nature to eternity.

grami

  • Pawka Morozow
  • *****
  • Rejestracja: 08-11-2007
  • Wiadomości: 972
  • Reputacja: 0
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #19269 dnia: Czerwca 28, 2009, 14:01:06 pm »
Grami twierdzisz że tekstury w AC były na poziomie tych z Uncharted???
Nie porównuje ich nawet, bo jakoś nie mam takiej zajawki. W uncharted nie grałem nawet za dużo, więc nie ośmielę się posunąć do takich twierdzeń jak ty w przypadku GoW. Wiem jedno, AC miał świetnie oddaną architekturę, niezły klimat miejscówek, możliwość wspinania się niemalże po wszystkim i podziwiania niesamowitych pejzaży. No i świetną animację postaci w porównaniu do której Nathan wyglądał jak nadziany na pal w odbyt kołek (a co, jak ty możesz to i ja sobie pozwolę). Nie rozwodząc się za bardzo, wszystko było dopięte na ostatni guzik i tworzyło coś co robiło świetne prawdziwie "next-genowe" wrażenie.



W drugiej części jako, że akcja gry przenosi nas do XV wiecznych Włoch, stawiam flachę, że wszystko to co robiło solidne wrażenie w pierwszej części zostanie jeszcze bardziej rozwinięte. Ciekawa architektura, tłum gapiów, walka, latanie wynalazkiem da Vinciego w akompaniamencie fajerwerków? Cudo. Co nie znaczy że U2 nie zapowiada się równie zajebiście jak nie lepiej. I tym się różnimy, ja potrafię to przyznać, a ty będziesz walczył jak lew, byleby oddać hołd swojej konsoli.

Maciomaniak

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 01-08-2005
  • Wiadomości: 1 253
  • Reputacja: 6
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #19270 dnia: Czerwca 28, 2009, 14:04:18 pm »
Ależ MarcePan nie oddaje żadnego hołdu Swojej konsoli, a jedynie stwierdza fakty. Prawdzie po prostu ciężko zaprzeczać, a niezaprzeczalnie najładniejszą grą tych targów jest Uncharted 2 i nic mu nie podskoczy (in my opinion of course i kilkunastu serwisów, które przyznały mu nagrody za najlepszą grafikę).

Wooyek

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 01-01-1970
  • Wiadomości: 8 219
  • Reputacja: 67
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #19271 dnia: Czerwca 28, 2009, 14:05:56 pm »
Na mnie też Assassins(x360) graficznie zrobił większe wrażenie niż U:DF, animacja postaci również w moim odczuciu
była lepsza :smile:
« Ostatnia zmiana: Czerwca 28, 2009, 14:14:21 pm wysłana przez Wooyek »

grami

  • Pawka Morozow
  • *****
  • Rejestracja: 08-11-2007
  • Wiadomości: 972
  • Reputacja: 0
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #19272 dnia: Czerwca 28, 2009, 14:09:39 pm »
Ależ MarcePan nie oddaje żadnego hołdu Swojej konsoli, a jedynie stwierdza fakty. Prawdzie po prostu ciężko zaprzeczać, a niezaprzeczalnie najładniejszą grą tych targów jest Uncharted 2 i nic mu nie podskoczy (in my opinion of course i kilkunastu serwisów, które przyznały mu nagrody za najlepszą grafikę).
Nie o to mi chodziło, a o bezpodstawną krytykę takich gearsów, tylko dlatego, że wyszły na konkurencyjną konsolę. Na siłę porównywanie ich do pierwszej części Uncharted itp. A, że uncharted 2 była najładniejszą grą targów, była najbardziej zaawansowana graficznie moim zdaniem, aczkolwiek jeżeli idzie o styl bardziej do gustu przypadł mi AC 2 (oby nie spierdolili ponownie gry monotonnym gameplayem a będzie perełka).

above89

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 25-06-2007
  • Wiadomości: 2 023
  • Reputacja: 0
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #19273 dnia: Czerwca 28, 2009, 14:22:34 pm »
A mnie Alan Wake podoba no i obowiazkowo AC2. Uncharted 2 jakos juz nie bardzo, ale i tak pewnie zagram to jest nie uniknione;)

Diuk

  • Gość
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #19274 dnia: Czerwca 28, 2009, 17:14:59 pm »
Na mnie też Assassins(x360) graficznie zrobił większe wrażenie niż U:DF

Nie wiem, ale jedynymi pozycjami na obecnej generacji, przy których zaliczyłem istny szok graficzny, był GOW pierwszy i Uncharted właśnie. Reszta to tylko popłuczyny.

mateo

  • Gość
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #19275 dnia: Czerwca 28, 2009, 17:19:36 pm »
Na mnie też Assassins(x360) graficznie zrobił większe wrażenie niż U:DF

Nie wiem, ale jedynymi pozycjami na obecnej generacji, przy których zaliczyłem istny szok graficzny, był GOW pierwszy i Uncharted właśnie. Reszta to tylko popłuczyny.

grałeś w AC!??

Maciomaniak

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 01-08-2005
  • Wiadomości: 1 253
  • Reputacja: 6
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #19276 dnia: Czerwca 28, 2009, 20:43:49 pm »
Na mnie też Assassins(x360) graficznie zrobił większe wrażenie niż U:DF

Nie wiem, ale jedynymi pozycjami na obecnej generacji, przy których zaliczyłem istny szok graficzny, był GOW pierwszy i Uncharted właśnie. Reszta to tylko popłuczyny.

grałeś w AC!??

Może ja jestem jakiś dziwny, ale dla mnie Assassin's Creed wygląda mocno przeciętnie, patrząc na niego dzisiaj, nie ma tam nic pięknego (jasne, otwarty świat i nieograniczone możliwości są miażdzące, ale w kwestii samego wyglądu - IMO przeciętnie...)

Diuk

  • Gość
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #19277 dnia: Czerwca 28, 2009, 20:49:01 pm »
Na mnie też Assassins(x360) graficznie zrobił większe wrażenie niż U:DF

Nie wiem, ale jedynymi pozycjami na obecnej generacji, przy których zaliczyłem istny szok graficzny, był GOW pierwszy i Uncharted właśnie. Reszta to tylko popłuczyny.

grałeś w AC!??

Grałeś

Najnudniejsza gra obecnej generacji.

ciujo82

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 19-10-2008
  • Wiadomości: 544
  • Reputacja: 0
  • Nathan
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #19278 dnia: Czerwca 28, 2009, 20:51:08 pm »
grałem sporo w AC.,grafa jest spoko,ale do UDF jej jeszcze brakuje trochę.Gameplay w AC jest nudny,powtarzają się zadania w kółko to samo,ta gra ma potencjał,który poprostu nie został wykorzystany przez Ubisoft.

lupinator

  • Gość
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #19279 dnia: Czerwca 28, 2009, 20:51:09 pm »
Na mnie też Assassins(x360) graficznie zrobił większe wrażenie niż U:DF

Nie wiem, ale jedynymi pozycjami na obecnej generacji, przy których zaliczyłem istny szok graficzny, był GOW pierwszy i Uncharted właśnie. Reszta to tylko popłuczyny.

grałeś w AC!??

Grałeś

Najnudniejsza gra obecnej generacji.
Zgaraj w FarCry 2, a zmienisz zdanie.