Autor Wątek: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)  (Przeczytany 2707005 razy)

0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 335
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #19720 dnia: Lipca 14, 2009, 00:19:47 am »
No wiesz, jak się nie znasz i kupujesz pierwszy lepszy model to miej winę tylko do siebie :P Wiadomo że Xbox Xboxowi nie równy. Jednak generalizowanie po przytoczonym jednym przykładzie jest co najmniej nie na miejscu.
Czyli użytkownicy X360 to frajerzy.Fajnie.
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)
Mnie tylko zastanawia kiedy sie skończą takie marne i aż czasem żałosne podjazdy.
Co Ci znowu nie pasuje? W opinii Unlimited jestem frajerem bo kupiłem Arcade w promocji w Tesco który się zjebał po 3 miesiącach niezbyt intensywnego grania, a przecież mogłem się "znać", poczekać rok czy też dwa lata i kupić niezawodny model który co najwyżej może poczęstować gracza E74.
 

Ciekawe, że tego nie skomentowałeś:
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)
Patrz a ja kupiłem i już mi ponad rok chodzi. Chodziło mi ogólnie o to co tu sie ostatnio dzieje. Tego co pokazałeś to już sie nawet komentować nie chce.

svonston

  • Gość
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #19721 dnia: Lipca 14, 2009, 08:54:56 am »
Co Ci znowu nie pasuje? W opinii Unlimited jestem frajerem bo kupiłem Arcade w promocji w Tesco który się zjebał po 3 miesiącach niezbyt intensywnego grania, a przecież mogłem się "znać", poczekać rok czy też dwa lata i kupić niezawodny model który co najwyżej może poczęstować gracza E74.
Wystarczy oddać Xboxa na gwarancję i po sprawie.

Tango

  • Gość
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #19722 dnia: Lipca 14, 2009, 09:26:51 am »
Co Ci znowu nie pasuje? W opinii Unlimited jestem frajerem bo kupiłem Arcade w promocji w Tesco który się zjebał po 3 miesiącach niezbyt intensywnego grania, a przecież mogłem się "znać", poczekać rok czy też dwa lata i kupić niezawodny model który co najwyżej może poczęstować gracza E74.
Wystarczy oddać Xboxa na gwarancję i po sprawie.

Piracil, a teraz placze  :???:

Kresq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 16-06-2004
  • Wiadomości: 4 746
  • Reputacja: 8
  • Hokus pokus, czary mary, twoja stara to twój stary
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #19723 dnia: Lipca 14, 2009, 11:08:48 am »
A Tango piracił w istocie?


"Fruwać jest generalnie nieroztropnie,
więc nie pijcie przy otwartym oknie."

Tarniak

  • Gość
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #19724 dnia: Lipca 14, 2009, 11:13:04 am »
Ja nie piraciłem i też mi padł. Premium. Dawno kupiony. Sorry, ale ten argument "jak ktoś się zna", to jakiś żart. Idę do sklepu, kupuję Xboxa, wychodzę, cieszę się grą. Niedorzeczne jest to o czym pisze Unlimited. Napęd, końcówki numerów, wejścia - to nie cholerny termin ważności, o którym wie każdy. Matka z ojcem kupują dziecku konsole i nie powinni być zobligowani do pełnego poznania sprzętu przed zakupem. Dobrze, że serwis działa sprawnie, to na plus.

s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #19725 dnia: Lipca 14, 2009, 11:19:11 am »
Mechanizm szczelinowy wytrzyma max 6-7 lat, a mój szajsung w złomie już po roku nie chciał tacki wysuwać  :lol:

ja taki motyw miałem "na dzień dobry" w x360:P

Kresq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 16-06-2004
  • Wiadomości: 4 746
  • Reputacja: 8
  • Hokus pokus, czary mary, twoja stara to twój stary
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #19726 dnia: Lipca 14, 2009, 11:28:06 am »
Ja nie piraciłem i też mi padł. Premium. Dawno kupiony. Sorry, ale ten argument "jak ktoś się zna", to jakiś żart. Idę do sklepu, kupuję Xboxa, wychodzę, cieszę się grą. Niedorzeczne jest to o czym pisze Unlimited.
<yes>


Można paść ze śmiechu jak dwa dni od kupienia zawiesza ci się X0 :lol:. Poza tym jest jeszcze pad, który samoczynnie traci połączenie z konsolą - tak plus, minus 10 razy dziennie; wyłącza się i trza naciskać ten seksowny środkowy guziczek O_o


"Fruwać jest generalnie nieroztropnie,
więc nie pijcie przy otwartym oknie."

Unlimited

  • Gość
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #19727 dnia: Lipca 14, 2009, 12:18:15 pm »
No to masz fest awaryjnego X'a :P Mój już ma rok i nic z tych rzeczy o których piszecie nie ma miejsca. Co do pada, widocznie masz spore natężenie fal radiowych w pokoju(niekoniecznie z Twojej strony). Co do wiedzy przed zakupem, to tylko na plus, kto jej nie ma to albo się przejedzie albo nie. :cool:

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #19728 dnia: Lipca 14, 2009, 12:24:17 pm »
Albo wybierze PS3 i będzie miał problem rozłączania pada itp. niespodzianek z głowy.

maertin

  • Bohater wojny GOjczyźnianej
  • *****
  • Rejestracja: 04-02-2009
  • Wiadomości: 1 722
  • Reputacja: 4
  • !
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #19729 dnia: Lipca 14, 2009, 12:41:25 pm »
No to masz fest awaryjnego X'a :P Mój już ma rok i nic z tych rzeczy o których piszecie nie ma miejsca. Co do pada, widocznie masz spore natężenie fal radiowych w pokoju(niekoniecznie z Twojej strony). Co do wiedzy przed zakupem, to tylko na plus, kto jej nie ma to albo się przejedzie albo nie. :cool:

Kolejna zaawansowana korzystna dla użytkowników technologia zastosowana w Xboxie :D

Don't mess with the best, 'cause the best don't mess!

Kresq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 16-06-2004
  • Wiadomości: 4 746
  • Reputacja: 8
  • Hokus pokus, czary mary, twoja stara to twój stary
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #19730 dnia: Lipca 14, 2009, 12:43:15 pm »
No to masz fest awaryjnego X'a :P Mój już ma rok i nic z tych rzeczy o których piszecie nie ma miejsca. Co do pada, widocznie masz spore natężenie fal radiowych w pokoju(niekoniecznie z Twojej strony). Co do wiedzy przed zakupem, to tylko na plus, kto jej nie ma to albo się przejedzie albo nie. :cool:

Kolejna zaawansowana korzystna dla użytkowników technologia zastosowana w Xboxie :D
A to w padach od PS3 zastosowano inną technologię? Już bez przesady, bo takie gadanie to już na serio jest żałosne.


"Fruwać jest generalnie nieroztropnie,
więc nie pijcie przy otwartym oknie."

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #19731 dnia: Lipca 14, 2009, 12:44:06 pm »
Tak, pady do PS3 są na Bluetooth.

maertin

  • Bohater wojny GOjczyźnianej
  • *****
  • Rejestracja: 04-02-2009
  • Wiadomości: 1 722
  • Reputacja: 4
  • !
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #19732 dnia: Lipca 14, 2009, 12:45:27 pm »
No to masz fest awaryjnego X'a :P Mój już ma rok i nic z tych rzeczy o których piszecie nie ma miejsca. Co do pada, widocznie masz spore natężenie fal radiowych w pokoju(niekoniecznie z Twojej strony). Co do wiedzy przed zakupem, to tylko na plus, kto jej nie ma to albo się przejedzie albo nie. :cool:

Kolejna zaawansowana korzystna dla użytkowników technologia zastosowana w Xboxie :D
A to w padach od PS3 zastosowano inną technologię? Już bez przesady, bo takie gadanie to już na serio jest żałosne.

Jak napisał MarcePan, w PS3 zastosowano inną technologię. Dlatego nie uważam tego za aż tak żałosne.
Poza tym, próbujemy udowodnić wyższość jednej konsoli nad drugą za pomocą 400 % zoom i różnicy 2 pixeli, więc porównanie Bluetooth vs klasyczne radio jak najbardziej uważam za argument odpowiadający manierze tego wątku.
« Ostatnia zmiana: Lipca 14, 2009, 12:48:51 pm wysłana przez maertin »

Don't mess with the best, 'cause the best don't mess!

Kresq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 16-06-2004
  • Wiadomości: 4 746
  • Reputacja: 8
  • Hokus pokus, czary mary, twoja stara to twój stary
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #19733 dnia: Lipca 14, 2009, 12:57:54 pm »
Tak, pady do PS3 są na Bluetooth.
No okej.



No to masz fest awaryjnego X'a :P Mój już ma rok i nic z tych rzeczy o których piszecie nie ma miejsca. Co do pada, widocznie masz spore natężenie fal radiowych w pokoju(niekoniecznie z Twojej strony). Co do wiedzy przed zakupem, to tylko na plus, kto jej nie ma to albo się przejedzie albo nie. :cool:

Kolejna zaawansowana korzystna dla użytkowników technologia zastosowana w Xboxie :D
A to w padach od PS3 zastosowano inną technologię? Już bez przesady, bo takie gadanie to już na serio jest żałosne.

Jak napisał MarcePan, w PS3 zastosowano inną technologię. Dlatego nie uważam tego za aż tak żałosne.
Poza tym, próbujemy udowodnić wyższość jednej konsoli nad drugą za pomocą 400 % zoom i różnicy 2 pixeli, więc porównanie Bluetooth vs klasyczne radio jak najbardziej uważam za argument odpowiadający manierze tego wątku.
Kto próbuje, ten próbuje. Do mnie to nie trafia, więc może też dlatego się obruszyłem z powodu tego pada. A żałosna jest dla mnie taka szydera i sposób formułowania zdań. I jeszcze ta emota na końcu, która sugeruje, że prawie jakiś triumf odczuwasz z powodu lepszej technologii w PS3 O_o
To mnie szokuje po prostu.


"Fruwać jest generalnie nieroztropnie,
więc nie pijcie przy otwartym oknie."

Wooyek

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 01-01-1970
  • Wiadomości: 8 219
  • Reputacja: 67
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #19734 dnia: Lipca 14, 2009, 13:03:00 pm »
No to masz fest awaryjnego X'a :P Mój już ma rok i nic z tych rzeczy o których piszecie nie ma miejsca. Co do pada, widocznie masz spore natężenie fal radiowych w pokoju(niekoniecznie z Twojej strony). Co do wiedzy przed zakupem, to tylko na plus, kto jej nie ma to albo się przejedzie albo nie. :cool:

Kolejna zaawansowana korzystna dla użytkowników technologia zastosowana w Xboxie :D
A to w padach od PS3 zastosowano inną technologię? Już bez przesady, bo takie gadanie to już na serio jest żałosne.

Jak napisał MarcePan, w PS3 zastosowano inną technologię. Dlatego nie uważam tego za aż tak żałosne.
Poza tym, próbujemy udowodnić wyższość jednej konsoli nad drugą za pomocą 400 % zoom i różnicy 2 pixeli, więc porównanie Bluetooth vs klasyczne radio jak najbardziej uważam za argument odpowiadający manierze tego wątku.
Kto próbuje, ten próbuje. Do mnie to nie trafia, więc może też dlatego się obruszyłem z powodu tego pada. A żałosna jest dla mnie taka szydera i sposób formułowania zdań. I jeszcze ta emota na końcu, która sugeruje, że prawie jakiś triumf odczuwasz z powodu lepszej technologii w PS3 O_o
To mnie szokuje po prostu.
To nie ten temat :mad:

maertin

  • Bohater wojny GOjczyźnianej
  • *****
  • Rejestracja: 04-02-2009
  • Wiadomości: 1 722
  • Reputacja: 4
  • !
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #19735 dnia: Lipca 14, 2009, 13:10:12 pm »
Nie triumf, tylko traktowanie tego półserio - na gg emotka ta w moim towarzystwie zastępuje LOLa w specyficznych przypadkach, nie będę się tu teraz w szczegóły wdawał :P - a że tutaj jest opisana jako "very happy" - uwierz mi, nie taką emocję chciałem wyrazić. A że troszkę szyderczo? Nie wyprę się tego, ale powiem jak wcześniej, dlatego, że traktuję to półserio.
Mógłbym tutaj zacytować Twój tekst na mój temat i porównanie do kobiet, ale uwierz mi - to jest normalne :D I jak widać i w Tobie coś z laski z jest :D

Troszkę dystansu w tym wątku nikomu nie zaszkodzi, a wręcz uważam, że jest wskazany.

Poza tym nie oszukujmy się, tutaj większość się tak do siebie zwraca, innym jakoś uwagi nie zwracasz. Zresztą charakteryzuje to ten wątek.
System wars ma się palić i płonąć, a nie być stonowanym wątkiem o poważnych tematach, w poważny i stonowany sposób prowadzony.
« Ostatnia zmiana: Lipca 14, 2009, 13:14:27 pm wysłana przez maertin »

Don't mess with the best, 'cause the best don't mess!

Kresq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 16-06-2004
  • Wiadomości: 4 746
  • Reputacja: 8
  • Hokus pokus, czary mary, twoja stara to twój stary
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #19736 dnia: Lipca 14, 2009, 13:33:37 pm »
Z tym ostatnim akapitem masz rację w sumie, ale jak tak patrzę czasami na to, to już siły nie mam. Powinienem sobie chyba odpuścić zupełnie ten temat, ale sam nie wiem dlaczego i tak czasami tu wchodzę. Po prostu właśnie większość w ten sposób stara się udowodnić wyższość swojej konsoli, że mam wrażenie, iż wszedłem do tematu dla trzynastolatków.


"Fruwać jest generalnie nieroztropnie,
więc nie pijcie przy otwartym oknie."

maertin

  • Bohater wojny GOjczyźnianej
  • *****
  • Rejestracja: 04-02-2009
  • Wiadomości: 1 722
  • Reputacja: 4
  • !
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #19737 dnia: Lipca 14, 2009, 13:44:43 pm »
A tam, różne argumenty padają, raz bardziej rzeczowe, raz mniej; ale jedno nas SW nauczyło - liczą się szczegóły :D. A że tu i ówdzie wedrze się jakiś mały pstryczek w nos, troszkę zirytowania czy puści wentyl frustracji. Naprawdę, nie ma się co czepiać, przymknąć oko na to i dalej bawić się tym co wątek oferuje :D

Dopóki nikt nie próbuje udowodnić swojej wyższości nad resztą, a pozostaje na poziomie konsol, to uważam, że wszystko jest w normie :D

Kurde, na gametrailers jakiś geek pisał dlaczego architektura PS3 jest uzasadniona (dziwne, gdyby nie była) i lepsza od Xboxowej. Fajnie pisał, wszystko trzymało się na tyle kupy, że warto go było cytować, ale gdzieś to olałem i teraz nie mogę tego tekstu znaleźć :/
Przydałby się tutaj :P Bo między innymi pisał o tym co ja kilka dni temu poruszyłem, dlaczego GPU w PS3 wcale nie jest tak gorsze, i dlaczego tylko takie rozwiązanie miało sens.
Idę dalej szukać :P
« Ostatnia zmiana: Lipca 14, 2009, 13:47:44 pm wysłana przez maertin »

Don't mess with the best, 'cause the best don't mess!

Kresq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 16-06-2004
  • Wiadomości: 4 746
  • Reputacja: 8
  • Hokus pokus, czary mary, twoja stara to twój stary
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #19738 dnia: Lipca 14, 2009, 13:51:52 pm »
Ja odnoszę wrażenie, że posiadacze jednej konsoli właśnie często też m.in. próbują udowodnić swoją wyższość nad drugimi (bo przepłacają za konsolę, bo gry na nią można policzyć na palcach jednej ręki, bo jest ciulowato wykonana, bo osiągnęła kres swoich możliwości etc.). No ale fakt, muszę bardziej na to oko przymykać i się wyluzować. Z tym, że zbyt często to wygląda jakby niektórzy traktowali to zupełnie na serio i wtedy czuję się poważnie skonfundowany :lol:


"Fruwać jest generalnie nieroztropnie,
więc nie pijcie przy otwartym oknie."

Diuk

  • Gość
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #19739 dnia: Lipca 14, 2009, 13:56:41 pm »
SW upadł do tak niskiego poziomu, że już nawet nie wiem, czy się śmiać z tego, czy też płakać. To jest naprawdę straszne, jak niektórzy tutaj reagują i bronią kawałka plastiku. Nie chcę wychodzić tutaj na jakiegoś "dżezi pro lajfa", ale Wy kurwa naprawdę nie macie nic innego do roboty?  :-?

maertin

  • Bohater wojny GOjczyźnianej
  • *****
  • Rejestracja: 04-02-2009
  • Wiadomości: 1 722
  • Reputacja: 4
  • !
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #19740 dnia: Lipca 14, 2009, 14:03:42 pm »
Też myślałem, że nie warto tu wchodzić, że wszyscy traktują to naprawdę serio i sens System Wars jest jeden - TWARDE DOWODY, POWAŻNE DYSKUSJE - TYLKO JEDNA PRAWDA!

Ale z dystansem też się tu da siedzieć i może być naprawdę miło :) W końcu wszyscy jesteśmy graczami :)

Diuk, to się nazywa rozrywka :P Są takie dni, kiedy pewnych rzeczy się nie chce robić, a innych nie trzeba robić, wtedy się robi te najbardziej bezproduktywne i wchodzi do SW :D

Don't mess with the best, 'cause the best don't mess!

Kresq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 16-06-2004
  • Wiadomości: 4 746
  • Reputacja: 8
  • Hokus pokus, czary mary, twoja stara to twój stary
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #19741 dnia: Lipca 14, 2009, 14:04:38 pm »
Coś czuję, że w Twoim przypadku szklanka jest do połowy pełna.


"Fruwać jest generalnie nieroztropnie,
więc nie pijcie przy otwartym oknie."

aphelion

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-09-2006
  • Wiadomości: 4 977
  • Reputacja: 25
  • PSN ID: aph
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #19742 dnia: Lipca 14, 2009, 20:31:28 pm »
Jakość wykonania pada, analogi w Ps3 są zrobione z kiepskiej jakości materiałów, tak samo jak plastik jest gorszy niż ten w X'o(od Pada). Generalnie tylko sama konsola jest trochę lepiej wykonana niż X'o. Lepszej jakości plastik, choć mechanizm szczelinowy wg. mnie nie wytrzyma więcej niż 6-7 lat i będzie "gubił" płyty.

Kurde 6-7 lat, x0 ma problemy z rokiem.
Thou know'st 'tis common: all that lives must die, Passing through nature to eternity.

Krzysiu

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 13-06-2008
  • Wiadomości: 14 544
  • Reputacja: 174
  • Stać! Policja!
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #19743 dnia: Lipca 14, 2009, 21:13:43 pm »
Ale Unlimited nie ma żadnych problemów!

Nie ściemniajcie z tym rokiem. Fanboje  :???:

Tango

  • Gość
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #19744 dnia: Lipca 14, 2009, 22:08:44 pm »
X360 to zlom, ja juz 3 razy oddawalem na gwarancji ROD. Oraz jeden nowy arcade bo gwarancja 3 letnia sie skonczyla, a ja od premiery jade.

Do tego jeden sie wieszal, w drugim tacka sie sypla i problemy z czytaniem plyt. Kolesiowi padl dysk, czytnik i pad. Psuje sie w klocu wszytko co sie tylko da. Porownywac to do ps3 to debilizm.

Nigdy zaden kloc(plyta glowna czy cokolwiek) nie chodzilo mi dluzej niz 1rok

Soul

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 28-04-2007
  • Wiadomości: 3 496
  • Reputacja: 16
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #19745 dnia: Lipca 14, 2009, 22:56:33 pm »
Mi pierwszy premium chodził 2 lata, sprzedałem go i zepsuł się po miesiącu, w między czasie kupiłem Elita który wytrzymał 6 miechów i ROD. Konsola pada jak mucha, ale pada ma the best IMO.

Eldarion

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 19-04-2004
  • Wiadomości: 238
  • Reputacja: 0
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #19746 dnia: Lipca 14, 2009, 23:02:31 pm »
5 osób ode mnie ma (miało) xboxa - cztery padły , szwagrowi konsolka jeszcze działa ale roku jeszcze nie ma :/

mateo

  • Gość
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #19747 dnia: Lipca 14, 2009, 23:08:41 pm »
Nadzieja bezawaryjności (vide PS3!!!!) twki w nowym modelu, który notabene wyrucha resztę posiadaczy starych X'ów w d*pę bez schylania się po mydełko.

kun

  • chujek
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 6 880
  • Reputacja: 80
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #19748 dnia: Lipca 15, 2009, 02:32:27 am »
Mialem szesc XO jeden padl (MS dal nowego jak na razie dziala), w innym padl dysk, reszta ok. Kupilem PS3 w ktorym po roku padl naped i trzeba bylo 110 euro wysypac. Nienawidze tej generacji konsol! Ciekawe jak wyglada sprawa awaryjnosci Wii?

Devilek

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 05-07-2005
  • Wiadomości: 8 220
  • Reputacja: 73
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #19749 dnia: Lipca 15, 2009, 08:14:36 am »
Jak leży i się kurzy to działa 8), tak przynajmniej słyszałem :P
Yeahh, me and hate that's an odd couple

Kresq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 16-06-2004
  • Wiadomości: 4 746
  • Reputacja: 8
  • Hokus pokus, czary mary, twoja stara to twój stary
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #19750 dnia: Lipca 15, 2009, 12:39:56 pm »
Mialem szesc XO jeden padl (MS dal nowego jak na razie dziala), w innym padl dysk, reszta ok. Kupilem PS3 w ktorym po roku padl naped i trzeba bylo 110 euro wysypac. Nienawidze tej generacji konsol! Ciekawe jak wyglada sprawa awaryjnosci Wii?
Z PS2 swego czasu też była loteria, bo wsadzali badziewne napędy. Po przeróbce tym bardziej, tak samo miałem z przerobionym pierwszym Xboksem. Tak więc nie jestem pewien czy to domena tylko tej generacji :lol:

Ale fakt faktem, że cyrki z X0 to skandal.


"Fruwać jest generalnie nieroztropnie,
więc nie pijcie przy otwartym oknie."

Malutki

  • J-23
  • *****
  • Rejestracja: 18-05-2006
  • Wiadomości: 1 447
  • Reputacja: 18
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #19751 dnia: Lipca 15, 2009, 13:48:36 pm »
Nienawidze tej generacji konsol! Ciekawe jak wyglada sprawa awaryjnosci Wii?
Konsole z pierwszego zrzutu mają bardzo czuły laser ( problem z odczytem BRAWL'A , który jest nagrany na dwuwarstwowej płycie )
Wii jest praktycznie niezniszczalne  ;) .

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #19752 dnia: Lipca 15, 2009, 14:06:27 pm »

Wii jest praktycznie niezniszczalne  ;) .


Zastosowana taśma klejąca jest wyjątkowo mocna i trzyma oba GC jak należy.

Kresq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 16-06-2004
  • Wiadomości: 4 746
  • Reputacja: 8
  • Hokus pokus, czary mary, twoja stara to twój stary
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #19753 dnia: Lipca 15, 2009, 14:09:29 pm »
Dobre, dobre :lol:


"Fruwać jest generalnie nieroztropnie,
więc nie pijcie przy otwartym oknie."

Patosław

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 18-01-2008
  • Wiadomości: 5 930
  • Reputacja: 147
  • Demons Souls <3
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #19754 dnia: Lipca 15, 2009, 14:42:24 pm »
Miałem niejedną konsole od Nintendo i mogę potwierdzić, że są nie do zajebania.

kun

  • chujek
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 6 880
  • Reputacja: 80
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #19755 dnia: Lipca 15, 2009, 19:53:23 pm »
Miałem niejedną konsole od Nintendo i mogę potwierdzić, że są nie do zajebania.

A jakby tak je**ac o sciane?

Tango

  • Gość
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #19756 dnia: Lipca 15, 2009, 20:02:08 pm »
Miałem niejedną konsole od Nintendo i mogę potwierdzić, że są nie do zajebania.

A jakby tak je**ac o sciane?


 :lol: :lol: :lol:

Kresq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 16-06-2004
  • Wiadomości: 4 746
  • Reputacja: 8
  • Hokus pokus, czary mary, twoja stara to twój stary
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #19757 dnia: Lipca 15, 2009, 20:09:10 pm »
No przecież mówi, że są nie do zajebania.


"Fruwać jest generalnie nieroztropnie,
więc nie pijcie przy otwartym oknie."

Krzysiu

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 13-06-2008
  • Wiadomości: 14 544
  • Reputacja: 174
  • Stać! Policja!
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #19758 dnia: Lipca 15, 2009, 20:27:03 pm »



 8)

Xbox daje rade  :lol:

Tango

  • Gość
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #19759 dnia: Lipca 15, 2009, 20:31:01 pm »



 8)

Xbox daje rade  :lol:

Wii nie do zajechania  8) (prawie)  :-D