Autor Wątek: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)  (Przeczytany 2712080 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

sieq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-09-2006
  • Wiadomości: 2 842
  • Reputacja: 16
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #20800 dnia: Września 25, 2009, 21:31:19 pm »
Wole kontener jointów. GTHD a trasa wygląda jak rodem z ps2 tylko rozdziałka podbita.

Kaszkietowy

  • Proletariusz
  • *****
  • Rejestracja: 13-11-2008
  • Wiadomości: 421
  • Reputacja: 0
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #20801 dnia: Września 25, 2009, 21:38:14 pm »
No to ja jestem ciekawe gdzie Ty na PS2 widziałeś takich kibiców 3D i takie kwiatki oraz asfalt.

Entuzjasta

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 24-09-2009
  • Wiadomości: 23
  • Reputacja: 0
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #20802 dnia: Września 25, 2009, 21:52:29 pm »
Co wy chcecie robić zdjęcia detali auta z bliska, specjalnie dla tego bo koleś tak chce ? Żarty sobie z was robi, jakie są fakty każdy widzi.

Piter_neo

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-06-2005
  • Wiadomości: 5 299
  • Reputacja: 40
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #20803 dnia: Września 26, 2009, 10:05:47 am »
http://www.eurogamer.pt/videos/forza-motorsport-3-danos?size=hd

Niech ktos mi powie, bo już od FORZy 2 się zastanawiam, o co chodzi z tym poździeranym lakierem? Samochód dachuje, później śmiesznie automatycznie na koła spada i cały lakier z samochodu znika.

Tak samo jak się przywali centralnie w jakąś ściane to lakier z całego przodu samochodu odpada. Nigdy czegoś podobnego w zyciu nie widziałem.

Aha i dlaczego podczas wyścigu wnętrze auta jest bez tekstur i jest całkowicie czarne? Widzę, że modele aut najlepiej wyglądają w menu, gorzej podczas replayów, a już najgorsze są podczas gry właściwej.
« Ostatnia zmiana: Września 26, 2009, 10:09:42 am wysłana przez Piter_neo »

oleka20

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 15-04-2009
  • Wiadomości: 43
  • Reputacja: 0
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #20804 dnia: Września 26, 2009, 10:29:53 am »
fakty sa jakie sa i gt i forza ma mniej detali aut podczas wyscigow.... nikt tego nie zaprzeczy jedynie soniacy sie pienia, ale na logike jak na ps3 mozna uzyskac dwukrotnie wiecej aut ktore maja do tego wiecej poly skoro ps3 ma slabsza grafe - kamerka z dalszej odleglosci mniejsze zblizenia mniej poly i po sprawie (tak tak wiem o cellu i zdolnych programistach: pfff) tyle ze przeskalowac w dol o jakis procent model 3d to w ulamku sek mozna...
jeszcze jeden przyklad dlaczego w nowym gt nigdy nie bedzie 16 aut na jednym zakrecie-samochody zawsze rozciagniete jak wezyk(nawet na starcie) po torze w odstepach miedzy soba??? na ile fur bedzie online w takim razie? obstawiam 8-12
albo rybka albo pi..  model fur albo trasy i trzeba sie z tym pogodzic dzieci :-D
tak samo w forzie 3 dlaczego wszyskie kamery w replay nie sa dostapne pod 1 przyciskiem tylko trza w menusach przestawiac ich rodzaj? a no bo niestety klocek doczytuje detale(odbicia refleksy itp) na bierzaco to samo jak sie zmiania fure podczas replayu... :lol: (w fm2 nawet asfalt doczytywalo)
developer jedynie mydli wam oczy (w przypadku polyp poprostu lepiej oddali efekty na karoseriach z czego slyna od czasu gt1)

...dla mnie biorac pod uwage calosc (grafe,fizyke,dynamike,fun) nadal przoduje rd grid i oby zrobli 2 czesc...





Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #20805 dnia: Września 26, 2009, 11:08:10 am »
A kolega dalej zaklina rzeczywistość...

sieq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-09-2006
  • Wiadomości: 2 842
  • Reputacja: 16
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #20806 dnia: Września 26, 2009, 11:54:12 am »
fakty sa jakie sa i gt i forza ma mniej detali aut podczas wyscigow.... nikt tego nie zaprzeczy jedynie soniacy sie pienia, ale na logike jak na ps3 mozna uzyskac dwukrotnie wiecej aut ktore maja do tego wiecej poly skoro ps3 ma slabsza grafe - kamerka z dalszej odleglosci mniejsze zblizenia mniej poly i po sprawie (tak tak wiem o cellu i zdolnych programistach: pfff) tyle ze przeskalowac w dol o jakis procent model 3d to w ulamku sek mozna...
jeszcze jeden przyklad dlaczego w nowym gt nigdy nie bedzie 16 aut na jednym zakrecie-samochody zawsze rozciagniete jak wezyk(nawet na starcie) po torze w odstepach miedzy soba??? na ile fur bedzie online w takim razie? obstawiam 8-12
albo rybka albo pi..  model fur albo trasy i trzeba sie z tym pogodzic dzieci :-D
tak samo w forzie 3 dlaczego wszyskie kamery w replay nie sa dostapne pod 1 przyciskiem tylko trza w menusach przestawiac ich rodzaj? a no bo niestety klocek doczytuje detale(odbicia refleksy itp) na bierzaco to samo jak sie zmiania fure podczas replayu... :lol: (w fm2 nawet asfalt doczytywalo)
developer jedynie mydli wam oczy (w przypadku polyp poprostu lepiej oddali efekty na karoseriach z czego slyna od czasu gt1)

...dla mnie biorac pod uwage calosc (grafe,fizyke,dynamike,fun) nadal przoduje rd grid i oby zrobli 2 czesc...





   Żal Ci dupę ściska  :lol: Gry na oczy nie widziałeś bo już raz zdążyłeś to udowodnić a wielce się wymądrzasz. Noł komentz quwaaa    :roll:

oleka20

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 15-04-2009
  • Wiadomości: 43
  • Reputacja: 0
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #20807 dnia: Września 26, 2009, 12:03:33 pm »
jaki zal? mam ps3 360 i pc wiec zal to mozesz miec jedynie do siebie :lol: zblizen z fur jak jezdzi 16 aut w gt5 p nadal nikt nie zrobil i to jest zal.....

KKRT

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-09-2006
  • Wiadomości: 5 153
  • Reputacja: 18
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #20808 dnia: Września 26, 2009, 12:39:43 pm »
jaki zal? mam ps3 360 i pc wiec zal to mozesz miec jedynie do siebie :lol: zblizen z fur jak jezdzi 16 aut w gt5 p nadal nikt nie zrobil i to jest zal.....
No lol. Dobra wiesz co wpadnij tutaj za tydzien/poltora tygodnia, ok? W sumie nie wiem po co mam Ci to udowadniac, jak i tak pewnie dalej bedziesz wiedzial swoje, ale jak bedziesz to zrobie te zdjecie.

Cytuj
jeszcze jeden przyklad dlaczego w nowym gt nigdy nie bedzie 16 aut na jednym zakrecie-samochody zawsze rozciagniete jak wezyk(nawet na starcie) po torze w odstepach miedzy soba??? na ile fur bedzie online w takim razie? obstawiam 8-1
Stary co Ty w ogole chrzanisz? Grales w Online w GT 5:P? Przeciez tam miales 16 aut na jednym zakrecie ...
« Ostatnia zmiana: Września 26, 2009, 12:41:18 pm wysłana przez KKRT »

Kaszkietowy

  • Proletariusz
  • *****
  • Rejestracja: 13-11-2008
  • Wiadomości: 421
  • Reputacja: 0
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #20809 dnia: Września 26, 2009, 12:40:59 pm »
jeszcze jeden przyklad dlaczego w nowym gt nigdy nie bedzie 16 aut na jednym zakrecie-samochody zawsze rozciagniete jak wezyk(nawet na starcie) po torze w odstepach miedzy soba??? na ile fur bedzie online w takim razie? obstawiam 8-12

Wydało się że gry na oczy nie widziałeś. Otóż online są wyścigi (np. Suzuka 800pp) gdzie stratuje 16 graczy online, z pól startowych. Także biadolenie o tym że auta w GT5:P celowo się puszczane w lotnych startach żeby nie było ich dużo naraz na ekranie to po prostu mit wypuszczony przez zaborczych fanbojów, którzy nigdy nie grali w GT5:P

sieq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-09-2006
  • Wiadomości: 2 842
  • Reputacja: 16
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #20810 dnia: Września 26, 2009, 12:56:30 pm »
No to ja jestem ciekawe gdzie Ty na PS2 widziałeś takich kibiców 3D i takie kwiatki oraz asfalt.
No ok ok ma parę usprawnienia ale góry to jedna rozciągnięta tekstura i bardzo przypomina mi technikę tworzenia na ps2. Może jakoś bardzo źle to nie wygląda  w ogólnym rozrachunku ale chciałoby się czegoś bardziej rozwiniętego w gt5.
   

Entuzjasta

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 24-09-2009
  • Wiadomości: 23
  • Reputacja: 0
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #20811 dnia: Września 26, 2009, 12:56:48 pm »
oleka20, może inaczej, nikt ci tu nie musi udowadniać rzeczy oczywistych ale skoro ty twierdzisz inaczej to czemu tego nie udowodnisz jakimś linkiem potwierdzającym swoją teze. Na razie wygląda to tak ze każdy tutaj przedstawia ci dowody a ty swoje, piszesz tylko jakieś smuty bujdy wyssane z palca i jeszcze te głupoty o cellu i słabszej grafice nijak nie mające się do rzeczywistości. A z tym gridem to już wogóle max, grafika jak z xboxa 1 i nawet porównanie na fraz.pc do shifta pokazało jak bidna graficznie jest to gra, nie wspominając o kolorach jak by się w perwoolu wyprały :-D
« Ostatnia zmiana: Września 26, 2009, 13:30:43 pm wysłana przez Entuzjasta »

oleka20

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 15-04-2009
  • Wiadomości: 43
  • Reputacja: 0
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #20812 dnia: Września 26, 2009, 13:39:03 pm »
nie mam zamiaru nikomu nic udowadniac, ja nie gram w texstury piksele i polygony napisalem to poniewaz sonyboje strasznie najechali na forze jakby gt nie mialo swoich wad...jak beda obie pelne wersje to chetnie je porownam pod tym katem a teraz nie ma sie co spinac...

Mrocz

  • Gość
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #20813 dnia: Września 26, 2009, 13:48:49 pm »
zblizen z fur jak jezdzi 16 aut w gt5 p nadal nikt nie zrobil i to jest zal.....

Ouch :D

http://www.psu.com/viewimage.php?id=29687

O nie tylko 14... (w sumie 15, bo na screenie załąpał się spoiler jednego wozu... :P ) więc obawiam się, że 16'ty samochód by wiele nie zmienił :wink:

A tu coś z Prolouge'a

Wybacz, że zniszczyłem ci twój świat... :P

Inna sprawa, spróbuj mi zrobić w JAKIEJKOLWIEK grze samochodowej fotkę w akcji, gdzie 16 wozów jest na jednym zakręci? Wydaje mi się, że tu nie jest kwestia wydajności, ale samego faktu, że kierowcy by mieli problem z pomieszczeniem się nie tylko w kadrze jak i na zakręcie xD

PS. Jak chcesz następnym razem dopiec którejś grupie to wymyśl lepsze argumenty... :wink:
« Ostatnia zmiana: Września 26, 2009, 13:51:23 pm wysłana przez Mrocz »

aglagla

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 05-10-2008
  • Wiadomości: 121
  • Reputacja: 0
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #20814 dnia: Września 26, 2009, 14:48:56 pm »
zblizen z fur jak jezdzi 16 aut w gt5 p nadal nikt nie zrobil i to jest zal.....

Ouch :D

http://www.psu.com/viewimage.php?id=29687

O nie tylko 14... (w sumie 15, bo na screenie załąpał się spoiler jednego wozu... :P ) więc obawiam się, że 16'ty samochód by wiele nie zmienił :wink:

A tu coś z Prolouge'a

Wybacz, że zniszczyłem ci twój świat... :P

Inna sprawa, spróbuj mi zrobić w JAKIEJKOLWIEK grze samochodowej fotkę w akcji, gdzie 16 wozów jest na jednym zakręci? Wydaje mi się, że tu nie jest kwestia wydajności, ale samego faktu, że kierowcy by mieli problem z pomieszczeniem się nie tylko w kadrze jak i na zakręcie xD

PS. Jak chcesz następnym razem dopiec którejś grupie to wymyśl lepsze argumenty... :wink:

Sam podajesz zdjęcie, które sobą nic reprezentuje (mało masz fot z foto mode lol). Zdjęcie pochodzi z trailera E3 09
Tu masz pełną analizę tego trailera http://ps3.ign.com/articles/100/1002423p1.html .
Fota w trochę większej rozdzielczości http://ps3media.ign.com/ps3/image/article/100/1002423/gran-turismo-5-20090709004000898.jpg 1080p yeah  :lol:
Grafa prezentuje się na nim istnie bajecznie te światła w 4d.

Ouch :D

Wybacz, że zniszczyłem ci twój świat... :P

Aż dziw bierze człowieka, że może być tak naiwny i wierzyć w te wszystkie podrasowane zdjęcia i trailery (to samo tyczy się oczywiście FM3). A wierzenie, że tak może wyglądać gra jak z tego trailera jest głupie i naiwne zarazem. Ciekawą prezentacje można było obejrzeć na http://tvgry.pl/ Gramy w Gran Turismo 5 niestety trzeba mieć teraz abonament żeby obejrzeć archiwalne filmy.

KKRT

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-09-2006
  • Wiadomości: 5 153
  • Reputacja: 18
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #20815 dnia: Września 26, 2009, 14:59:01 pm »
Cytuj
A wierzenie, że tak może wyglądać gra jak z tego trailera jest głupie i naiwne zarazem.
Udowadnialem juz, ze triailer jest zrobiony na assetsach gry z podbitym AA, motion blurem i depth of fieldem. Czyli tak jak Polyphony robi wszystkie swoje trailery.

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #20816 dnia: Września 26, 2009, 15:12:07 pm »
Grafa prezentuje się na nim istnie bajecznie te światła w 4d.

Masz jakiś problem z tymi światłami?



http://www.thegmsource.com/index.php?categoryid=9&p2_articleid=94

Ouch  :D

Śmieszny podział w obozie Xboysów. Dla jednych Gran Turismo wygląda zbyt dobrze i przekonują, że to render, a inni twierdzą, że Forza 2+ prezentuje się lepiej  :-o  Może byście opracowali jakiś wspólny front?

Entuzjasta

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 24-09-2009
  • Wiadomości: 23
  • Reputacja: 0
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #20817 dnia: Września 26, 2009, 15:21:20 pm »
Co to za problem śledzić pokaz z tg's w dobie internetu. Wejdźcie na gamersyde i zobaczcie nagranie HD kamerą z builda tgs'u. Po obejrzeniu tego nagrania mi szczena opada, na karoserii widać nawet cienie pojedynczych liści a wiele budynków ma szyby w oknach przez które widać lampy na sufitach. Nie ma innej samochodówki co może się równać z tą grą jeśli o grafikę chodzi, i co teraz wymyślicie i powiecie, że jakiś zdolny programista cały film nagrany kamerą retuszował :D Pfff, żal wam że polyphony zna się na że rzeczy i że faktycznie udowadnia że ps3 ma potencjał.
Poniżej filmik, oglądnijcie koniecznie w HD
http://www.gamersyde.com/stream_gran_turismo_5_tgs09_gameplay-13015_en.html
zwłaszcza ten z ferrari masakruje, no kosmos grafika.

I zdjęcia od IGN'u z tej trasy

« Ostatnia zmiana: Września 26, 2009, 15:54:19 pm wysłana przez Entuzjasta »

aglagla

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 05-10-2008
  • Wiadomości: 121
  • Reputacja: 0
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #20818 dnia: Września 26, 2009, 15:22:54 pm »
Grafa prezentuje się na nim istnie bajecznie te światła w 4d.

Masz jakiś problem z tymi światłami?



http://www.thegmsource.com/index.php?categoryid=9&p2_articleid=94

Ouch  :D

Śmieszny podział w obozie Xboysów. Dla jednych Gran Turismo wygląda zbyt dobrze i przekonują, że to render, a inni twierdzą, że Forza 2+ prezentuje się lepiej  :-o  Może byście opracowali jakiś wspólny front?

z tymi światłami rzeczywiście Ouch  :D ale nie ma co się oszukiwać, GT5 nie będzie wyglądać tak samo jak w trailerach, zdjęciach podanych wyżej.
« Ostatnia zmiana: Września 26, 2009, 15:25:03 pm wysłana przez aglagla »

Mrocz

  • Gość
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #20819 dnia: Września 26, 2009, 15:26:53 pm »
Aż dziw bierze człowieka, że może być tak naiwny i wierzyć w te wszystkie podrasowane zdjęcia i trailery (to samo tyczy się oczywiście FM3). A wierzenie, że tak może wyglądać gra jak z tego trailera jest głupie i naiwne zarazem.

Ja nie wierzę... Ja wiem, że tak wygląda bo wystarczy zagrać w Prolouge :wink:

Sorry, ale przy każdym poście udowadniacie, że nic nie wiecie nie tylko o GT 5 ale też o motoryzacji (jak światła na samochodach nascar, które uznałeś, za "ograniczenie" modelu :lol: )

PS. A może w NASCAR dają nalepki udające światła, bo stwierdzili, że świat nie uciągnie takiej liczby dokładnych samochodów :lol:
(mało masz fot z foto mode lol)

O i jeszcze jedno... Foto Mode nie ma w Prolouge więc fail... :P Widać jak mało wiecie o tej grze...

I wyjaśnij mi jak zamierzacie zrobić fotkę w TRAKCIE gry ( tak by było widać, że to gameplay) gdzie będzie 16 samochodów na całym kadrze? ;] Przecież to nie realne by się to wszystko w kadrze zmieściło, takiej fotki nawet w prawdziwym życiu byś nie zrobił... Jedyna opcja to takie Photo z jakiegoś wyścigu NASCAR na Ovalu wtedy w miarę da się to ująć i też widać, że ledwo się to mieści. Po prostu szukacie dziury w całym, czepiacie się grafiki w GT 5 która niezaprzeczalnie jest najlepszą wśród samochodówek. Pogódźcie się z tym... W końcu ponoć grafika to nie wszystko?

« Ostatnia zmiana: Września 26, 2009, 15:32:40 pm wysłana przez Mrocz »

Entuzjasta

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 24-09-2009
  • Wiadomości: 23
  • Reputacja: 0
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #20820 dnia: Września 26, 2009, 16:31:33 pm »

Mrocz wyręczę cie z innym ujęciem :-D,, zakręt i też 16 fur, te ferrami ma nawet światła nie zaklejone by ktoś nie pomylił tego z brakiem detali LOL  :lol:
« Ostatnia zmiana: Września 26, 2009, 16:33:53 pm wysłana przez Entuzjasta »

mateo

  • Gość
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #20821 dnia: Września 26, 2009, 16:42:16 pm »
kurdee przez was, a w szczególności przez Entuzjastę strasznie się napaliłem na GT5. :mad: ps. nie jestem fanem serii, nienawidze grzebania w samochodach, a jednak GT ma to coś co TRZEBA zobaczyć.

aphelion

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-09-2006
  • Wiadomości: 4 977
  • Reputacja: 25
  • PSN ID: aph
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #20822 dnia: Września 26, 2009, 18:46:54 pm »
Tak sobie zerkam na zdjęcia z FM3, GT5 oraz paru innych gier i jestem pełen podziwu dla osób, które poświęcają aż tyle czasu na to aby te gry wyglądały tak dobrze.
Thou know'st 'tis common: all that lives must die, Passing through nature to eternity.

_ReD_

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2005
  • Wiadomości: 4 959
  • Reputacja: 49
  • It is what it is
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #20823 dnia: Września 26, 2009, 19:26:05 pm »
Tak sobie zerkam na zdjęcia z FM3, GT5 oraz paru innych gier i jestem pełen podziwu dla osób, które poświęcają aż tyle czasu na to aby te gry wyglądały tak dobrze.

Podziw sie nalezy jak najbardziej, ale za darmo tego nie robia ;)

cappo

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-12-2003
  • Wiadomości: 2 505
  • Reputacja: 17
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #20824 dnia: Września 26, 2009, 20:06:10 pm »
Cytuj
zwłaszcza ten z ferrari masakruje, no kosmos grafika.
0:33!! To ma być gra next-gen?  :x Pfff! Bezczelnie dorysowujący się budynek w 65-procentowym buildzie? Kto to widział? W forzie na pewno nie ma takich cyrków  :x Polyphony to banda bezwstydnych kłamców i złodziei  :mad:
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

aphelion

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-09-2006
  • Wiadomości: 4 977
  • Reputacja: 25
  • PSN ID: aph
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #20825 dnia: Września 26, 2009, 20:19:54 pm »
Tak sobie zerkam na zdjęcia z FM3, GT5 oraz paru innych gier i jestem pełen podziwu dla osób, które poświęcają aż tyle czasu na to aby te gry wyglądały tak dobrze.

Podziw sie nalezy jak najbardziej, ale za darmo tego nie robia ;)
Prawda aczkolwiek nikt im nie narzuca aby wnętrza wyglądały tak dobrze a reflektory były tak pełne detalii (patrz np: na napis, który można zobaczyć w gt) Osobiście uważam, że tego typu zaangażowanie to coś więcej niż chęć zysku.
Thou know'st 'tis common: all that lives must die, Passing through nature to eternity.

Wulfen

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2007
  • Wiadomości: 3 312
  • Reputacja: 49
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #20826 dnia: Września 26, 2009, 20:20:46 pm »
Cytuj
zwłaszcza ten z ferrari masakruje, no kosmos grafika.
0:33!! To ma być gra next-gen?  :x Pfff! Bezczelnie dorysowujący się budynek w 65-procentowym buildzie? Kto to widział? W forzie na pewno nie ma takich cyrków  :x Polyphony to banda bezwstydnych kłamców i złodziei  :mad:
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)
zgadzam się w 100%!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!  w forzie  nie widziałem czegoś takiego(raz mi znikła tylko cala droga). tak się zastanawiałem nad kupnem ps3 ale widząc takie coś...zostaje przy iks boksie!!!!!!!!!!!!!

KKRT

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-09-2006
  • Wiadomości: 5 153
  • Reputacja: 18
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #20827 dnia: Września 26, 2009, 20:25:09 pm »
Cytuj
zwłaszcza ten z ferrari masakruje, no kosmos grafika.
0:33!! To ma być gra next-gen?  :x Pfff! Bezczelnie dorysowujący się budynek w 65-procentowym buildzie? Kto to widział? W forzie na pewno nie ma takich cyrków  :x Polyphony to banda bezwstydnych kłamców i złodziei  :mad:
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)
Widzisz, ze zlej strony na to patrzysz. Zamiast powiedziec, ze to fail trzeba sobie uzmyslownic, ze dzieki mocy Cella taki DUZY budynek dorysowywuje sie w mgnieniu oka ;]

maniekz

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 27-10-2008
  • Wiadomości: 267
  • Reputacja: 1
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #20828 dnia: Września 26, 2009, 20:34:03 pm »
Cytuj
zwłaszcza ten z ferrari masakruje, no kosmos grafika.
0:33!! To ma być gra next-gen?  :x Pfff! Bezczelnie dorysowujący się budynek w 65-procentowym buildzie? Kto to widział? W forzie na pewno nie ma takich cyrków  :x Polyphony to banda bezwstydnych kłamców i złodziei  :mad:
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)
zgadzam się w 100%!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!  w forzie  nie widziałem czegoś takiego(raz mi znikła tylko cala droga). tak się zastanawiałem nad kupnem ps3 ale widząc takie coś...zostaje przy iks boksie!!!!!!!!!!!!!

Nawet nie zadałeś sobie trudu zbejżeć filmika, bo przy 0:12 to samo z krzaczkiem jest, więc GT ssie podwójnie  :x

s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #20829 dnia: Września 26, 2009, 21:17:56 pm »

Mrocz wyręczę cie z innym ujęciem :-D,, zakręt i też 16 fur, te ferrami ma nawet światła nie zaklejone by ktoś nie pomylił tego z brakiem detali LOL  :lol:

przecież tu nie ma 16 fur o_O

;)

Kaszkietowy

  • Proletariusz
  • *****
  • Rejestracja: 13-11-2008
  • Wiadomości: 421
  • Reputacja: 0
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #20830 dnia: Września 26, 2009, 21:20:02 pm »
Cytuj
zwłaszcza ten z ferrari masakruje, no kosmos grafika.
0:33!! To ma być gra next-gen?  :x Pfff! Bezczelnie dorysowujący się budynek w 65-procentowym buildzie? Kto to widział? W forzie na pewno nie ma takich cyrków  :x Polyphony to banda bezwstydnych kłamców i złodziei  :mad:
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)
zgadzam się w 100%!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!  w forzie  nie widziałem czegoś takiego(raz mi znikła tylko cala droga). tak się zastanawiałem nad kupnem ps3 ale widząc takie coś...zostaje przy iks boksie!!!!!!!!!!!!!

To bardzo mądre i dorsołe z Twojej strony że pojawiający się budynek w tle potrafi zaważyć nad zakupem konsoli. Myślę że nie kupisz PS3 bo w Uncharted 2 jest biedna grafa gdyż Nathan nie ma miodu w uszach.

Swoją drogą to piszesz że zostajesz przy xboxksie, a ja chciałbym zadać Ci pytanie. Czy na xboxie mogę znaleźć równie piękny tytuł jak Uncharted 2?
: Wrzesień 26, 2009, 21:18:47 pm
Tak sobie zerkam na zdjęcia z FM3, GT5 oraz paru innych gier i jestem pełen podziwu dla osób, które poświęcają aż tyle czasu na to aby te gry wyglądały tak dobrze.

Podziw sie nalezy jak najbardziej, ale za darmo tego nie robia ;)
Prawda aczkolwiek nikt im nie narzuca aby wnętrza wyglądały tak dobrze a reflektory były tak pełne detalii (patrz np: na napis, który można zobaczyć w gt) Osobiście uważam, że tego typu zaangażowanie to coś więcej niż chęć zysku.

Nie wiem kim jesteś, ale piszesz mądrze.

cappo

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-12-2003
  • Wiadomości: 2 505
  • Reputacja: 17
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #20831 dnia: Września 26, 2009, 21:25:49 pm »
Cytuj
zwłaszcza ten z ferrari masakruje, no kosmos grafika.
0:33!! To ma być gra next-gen?  :x Pfff! Bezczelnie dorysowujący się budynek w 65-procentowym buildzie? Kto to widział? W forzie na pewno nie ma takich cyrków  :x Polyphony to banda bezwstydnych kłamców i złodziei  :mad:
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)
zgadzam się w 100%!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!  w forzie  nie widziałem czegoś takiego(raz mi znikła tylko cala droga). tak się zastanawiałem nad kupnem ps3 ale widząc takie coś...zostaje przy iks boksie!!!!!!!!!!!!!

To bardzo mądre i dorsołe z Twojej strony że pojawiający się budynek w tle potrafi zaważyć nad zakupem konsoli. Myślę że nie kupisz PS3 bo w Uncharted 2 jest biedna grafa gdyż Nathan nie ma miodu w uszach.

Swoją drogą to piszesz że zostajesz przy xboxksie, a ja chciałbym zadać Ci pytanie. Czy na xboxie mogę znaleźć równie piękny tytuł jak Uncharted 2?
: Wrzesień 26, 2009, 21:18:47 pm
Tak sobie zerkam na zdjęcia z FM3, GT5 oraz paru innych gier i jestem pełen podziwu dla osób, które poświęcają aż tyle czasu na to aby te gry wyglądały tak dobrze.

Podziw sie nalezy jak najbardziej, ale za darmo tego nie robia ;)
Prawda aczkolwiek nikt im nie narzuca aby wnętrza wyglądały tak dobrze a reflektory były tak pełne detalii (patrz np: na napis, który można zobaczyć w gt) Osobiście uważam, że tego typu zaangażowanie to coś więcej niż chęć zysku.

Nie wiem kim jesteś, ale piszesz mądrze.
Oł je! System wars w życiowej formie  8) Tak po prawdzie, to GT5 wygląda genialnie i te wszystkie kłótnie można o kant dolnej części pleców rozbić albo, tak jak ja, traktować jako niezłą rozrywkę  :lol: Szkoda, że nie ma marcepana i unlimiteda  :(

Diuk

  • Gość
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #20832 dnia: Września 26, 2009, 21:28:32 pm »
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

przecież tu nie ma 16 fur o_O

;)

Naprawdę, nudziłem się  :lol:

Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #20833 dnia: Września 26, 2009, 21:37:17 pm »
diuk, daj mi ten screen w wyższej rozdziałce, bo dla mnie ostatnie 5 aut wygląda jak 3 ;)

KKRT

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-09-2006
  • Wiadomości: 5 153
  • Reputacja: 18
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #20834 dnia: Września 26, 2009, 21:37:54 pm »
Patrzcie jak ludzie na neogafie sa popieprzeni :P


Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #20835 dnia: Września 26, 2009, 21:48:39 pm »
diuk, daj mi ten screen w wyższej rozdziałce, bo dla mnie ostatnie 5 aut wygląda jak 3 ;)



Powinno wystarczyć...

cappo

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-12-2003
  • Wiadomości: 2 505
  • Reputacja: 17
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #20836 dnia: Września 26, 2009, 22:11:23 pm »
Jest!! Jest 16!!!  :-o :-o :-x :D

Ciapkas

  • Gość
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #20837 dnia: Września 26, 2009, 22:37:01 pm »
Nie ma! JEst 15 !!!11110101101001

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 338
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #20838 dnia: Września 26, 2009, 22:39:44 pm »
A wcale nie bo 16.  :cool:

Diuk

  • Gość
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #20839 dnia: Września 26, 2009, 22:41:02 pm »
Jeste 16 czyli GT>FORZA

Można zbanować temat wpisdu!