Autor Wątek: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)  (Przeczytany 2527335 razy)

0 użytkowników i 25 Gości przegląda ten wątek.

Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 628
  • Reputacja: 252
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #22400 dnia: Marca 31, 2010, 14:34:46 pm »
Nie wiem czy padl ten argument czy nie, ale warto go przypomniec.

PS3 combined with Uncharted & GoW3 ----> PC SUCKS

Dziekuje. Dobranoc  ;)

Powiedz to WoW fanom  8)
I co napiszesz po Starcraft II i Diablo III. Niechaj jeszcze do tego grona dołączy taki Warcraft IV i sequel Machinarium choćby  :roll:

Wulfen

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2007
  • Wiadomości: 3 312
  • Reputacja: 49
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #22401 dnia: Marca 31, 2010, 15:14:00 pm »
te gry co wymieniles to sama kupa :P no moze oprocz machinarium. jedyna super gra na pieca to SWAT4!!!

s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #22402 dnia: Marca 31, 2010, 15:27:44 pm »
starcraft kupa???
hahahahhahahahaha
buahahahahaha
lololololololololol

co za kolo!

maertin

  • Bohater wojny GOjczyźnianej
  • *****
  • Rejestracja: 04-02-2009
  • Wiadomości: 1 722
  • Reputacja: 4
  • !
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #22403 dnia: Marca 31, 2010, 15:29:03 pm »
te gry co wymieniles to sama kupa :P no moze oprocz machinarium. jedyna super gra na pieca to SWAT4!!!


Pffff, znaafffca :P

Ja chcę nowego Commandosa w starym stylu na nowym silniku !

starcraft kupa???
hahahahhahahahaha
buahahahahaha
lololololololololol

co za kolo!
Są nawet ludzie w necie co twierdzą, że Starcraft to nie strategia :D

Don't mess with the best, 'cause the best don't mess!

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 296
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #22404 dnia: Marca 31, 2010, 15:44:17 pm »
Dla mnie każda strategia=kupa, więc starcraft tyż.

Juras

  • Sonoklap
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-10-2008
  • Wiadomości: 9 257
  • Reputacja: -9967
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #22405 dnia: Marca 31, 2010, 16:10:11 pm »
starcraft kupa???
hahahahhahahahaha
buahahahahaha
lololololololololol

co za kolo!
Starcraft to kupa.Czemu?
what does zerg mean?
Typically it refers to a large group of people mindlessly attacking with no organization or use of tactics.
Było od groma lepszych strategii jak choćby C&C, C&C:RA,The Settlers,Warzone2100.

KKRT

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-09-2006
  • Wiadomości: 5 153
  • Reputacja: 18
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #22406 dnia: Marca 31, 2010, 16:17:21 pm »
C&C nie jest lepszym RTS'em niz Starcraft. The Settlers to strategia, a nie RTS. W warzone 2100 nie gralem. Ale fakt, faktem, ze jest wiele lepszych i bardziej rozbudowanych RTS'ow od Starcrafta jak np Total Annihilation, Age of Empires czy rodzime Earth'y. Jednego nie mozna Starcraftowi odmowic, jest widowiskowy, tzn fajnie sie podziwia high lvl'owa gre w niego, bo pojedynki sa szybkie i wymagaja duzego micro, co dobrze nadaje sie do komentowania i ogladania.

s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #22407 dnia: Marca 31, 2010, 16:46:51 pm »
starcraft to pierwszy i jedyny w historii idealnie zbalansowany RTS z trzema całkowicie różnymi rasami, oraz idealnym połączeniem micro i macro. o fenomenie tej gry niech świadczy fakt, że jest na rynku 10 lat i jedyna gra, która może go zdetronizować to starcraft 2.
starcraft kupa???
hahahahhahahahaha
buahahahahaha
lololololololololol

co za kolo!
Starcraft to kupa.Czemu?
what does zerg mean?
Typically it refers to a large group of people mindlessly attacking with no organization or use of tactics.
Było od groma lepszych strategii jak choćby C&C, C&C:RA,The Settlers,Warzone2100.

zerg =/= people ;)
co do wymienionych przez ciebie tytułów, to jeżeli uważasz te gry lepsze od sc to jesteś nieźle rozjebany ;)

KKRT

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-09-2006
  • Wiadomości: 5 153
  • Reputacja: 18
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #22408 dnia: Marca 31, 2010, 16:49:27 pm »
Cytuj
jedyny w historii idealnie zbalansowany RTS
Nic takeigo nie istnieje i nigdy nie bedzie ;]

Cytuj
że jest na rynku 10 lat i jedyna gra, która może go zdetronizować to starcraft 2.
To swiadczy tylko o popularnosci. Jak juz pisalem Total Annihilation jest znacznie lepsze.

Moldar

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 29-12-2005
  • Wiadomości: 7 986
  • Reputacja: 132
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #22409 dnia: Marca 31, 2010, 17:12:42 pm »
Oczywiście że balansu nie ma i nie będzie, ale potrafią to świetnie zrobić, co pokazali w SC i W3. Może w WoWie im nie wyszło, ale aż 10 klas  :lol:  O Total Annihilation mówią niedobitki, a jeszcze mniej gra, w chwili obecnej mamy W3 jako lidera RTSów, potem Starcrafta, dalej może COH i Warhammer, żadne inne gry jak Blizzarda nie mają takiego wsparcia od graczy, nic dziwnego że praktycznie tylko w nie można grać na turniejach. Co do C&C, na Red alert 2 się skończyło, Generals jeszcze jakoś było udane, reszta to popłuczyny. Blizzard potrafi robić gry i przyciągać na lata, w każdą ich grę można spokojnie pograć online, nawet w starego WCII czy Diablo, tam dalej grają ludzie, a ile one mają lat  ;)
« Ostatnia zmiana: Marca 31, 2010, 17:20:21 pm wysłana przez Moldar »

Juras

  • Sonoklap
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-10-2008
  • Wiadomości: 9 257
  • Reputacja: -9967
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #22410 dnia: Marca 31, 2010, 17:14:17 pm »
zerg =/= people ;)
co do wymienionych przez ciebie tytułów, to jeżeli uważasz te gry lepsze od sc to jesteś nieźle rozjebany ;)
Argument godzien Twojego poziomu <zajebista internetowa emotka>.


Wiadomość scalona: [time]Marzec 31, 2010, 17:19:22 pm[/time]
C&C nie jest lepszym RTS'em niz Starcraft. The Settlers to strategia, a nie RTS.
Ja mam swoją opinię, Ty swoją, ok.
RTS o ile się nie mylę oznacza Real Time Strategy czyli Strategię Czasu Rzeczywistego.
Który z tych warunków nie spełniają osadnicy? Przynajmniej trzy pierwsze części, remake dwójki. W czwórkę nie grałem a wszystko powyżej ( z tych co widziałem) to jakieś kupy, a przynajmniej do starych części im nijak.

Strategiczne gry czasu rzeczywistego (ang. real-time strategy, RTS) – gatunek gier komputerowych, będący modyfikacją turowych gier strategicznych, polegającą na niekrępowaniu graczy turami i kolejkami ruchów. Gracze mogą podejmować działania kiedy chcą, natomiast skutki owych są widziane natychmiast. Gatunek ten stawia większy nacisk na szybkość podejmowania decyzji.
« Ostatnia zmiana: Marca 31, 2010, 17:22:29 pm wysłana przez Jurass »

KKRT

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-09-2006
  • Wiadomości: 5 153
  • Reputacja: 18
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #22411 dnia: Marca 31, 2010, 17:43:21 pm »
To kompletnie inny typ gry ;] RTS'y to pomimo definicji to tylko militarne strategie o niskim udziale ekonomii w rozgrywce. Ekonomia w tych grach sprowadza sie wylacznie do rozbudowy armii, a w The Settlers nie. Chyba jedyna fajna hybryda wlasnie normalnej strategii i RTS'a byl Warrior Kings [strasznie niedoceniona gra btw ;]

@Moldar
Sporo osob gra w TA, zwlaszcza po tym jak wyszedl fanowski Spring. Oczywiscie, ze Blizzard robi dobre, a nawet bardzo dobre gry, tzn robil, teraz to odgrzewa kotlety - moze Diablo 3 cos zmieni [pomimo beznadziejnego designu].
A to, ze duzo osob w nie gra  to kwestia popularnosci, a nie tego, ze te gry sa najlepsze. W Modern Warfare czy World of Warcraft gra tez od cholere ludzi, ale to nie znaczy, ze Modern Warfare jest lepsze od Battlefielda badz Counter Strike'a, a WoW od Lineage'a czy EVE Online.
Oni robia dlugo gry tylko dlatego, ze skupiaja caly wysilek firmy nad WoW'em. A co do online to w Diablo 2 jest zalosny i to bardzo zalosny, az dziwne, ze ludziom chce sie w to grac latami, bo system jest beznadziejny i bardzo ograniczony, nawet jak na lata w ktorych wyszedl.

Poza tym co do balansu to Starcraft jest bardzo prosta gra z mala iloscia jednostek co latwiej zbalansowac, juz nie mowiac o tym, ze zadna ich gra w ktora gralem podczas premiery nie byla zbalansowana ;] [ani WoW, ani SC ani Diablo - na warcraft 3 sie nie znam, wiec nie bede sie wypowiadal ;p]

Moldar

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 29-12-2005
  • Wiadomości: 7 986
  • Reputacja: 132
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #22412 dnia: Marca 31, 2010, 17:56:20 pm »
No ale na czym chcesz opierać grę lepszą, bo w sumie można tylko na nas samych, dla mnie lepsze jest to, dla ciebie to drugie. Lepsze jest to co wygrywa np. w meczu finałowym, w kwestiach gier, dla każdego coś innego, dlatego zwróciłem uwagę że w takiego W3, SC grają ciągle dziesiątki tysięcy ludzi, sa popularne i bedą jeszcze przez długi czas. Balans nadchodzi wraz z patchami, ciężko jest bardzo wszystko uchwycić na premierę, dopiero po, gdzie gra masa ludzi, można opierać się na ich głosach i robić poprawki. Ale Blizzard nie idzie na łatwiznę i zawsze daje zróżnicowane rasy, w W3 mamy aż 4 o całkowicie innych statystykach i typach gry :] Chociaż Relic poszedł o krok dalej, nei wiem ile tam ras nawet jest ^^

Co do Diablo, gra jest ciągle na topie bo nie trzeba wiele aby w tą grę grać. idziesz i sieczesz, to tyle, nie ma subquestów, masz 6 głównych w akcie i jedziesz z hordami, dlatego to takie fajne i wciągające  :P
« Ostatnia zmiana: Marca 31, 2010, 18:04:01 pm wysłana przez Moldar »

KKRT

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-09-2006
  • Wiadomości: 5 153
  • Reputacja: 18
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #22413 dnia: Marca 31, 2010, 18:54:56 pm »
Cytuj
Co do Diablo, gra jest ciągle na topie bo nie trzeba wiele aby w tą grę grać. idziesz i sieczesz, to tyle, nie ma subquestów, masz 6 głównych w akcie i jedziesz z hordami, dlatego to takie fajne i wciągające
Wiem dlatego wracam czasami do tej gierki :P Ostatnio wyszedl patch 1.13 z respecjalizacja i paroma mniejszymi zmianami, ale mnie strasznie odrzuca glupie community oraz skrzynka, ktora zapycha sie w godzine ;\ i potem trzeba od cholery nowych postaci robic i sie z tym bawic. Mam nadzieje, ze w trojce porzuca takie glupie pomysly i wymysla cos by ekonomie zmienic i kazdy przedmiot byl wartosciowy - ogolnie neich wszystko sprowadza do trade'u pieniedzmi, bo teraz cos kupic czy sprzedac to katorga.

Jest wiele gier ze zroznicowanymi rasami np Sins of a Solar Empire. Ogolnie Blizzard faktycznie balansuje dobrze rozgrywke, ale to nie tlumaczy tego, ze gry robia zdecydowanie za dlugo, zwlaszcza, ze to sequele.

Moldar

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 29-12-2005
  • Wiadomości: 7 986
  • Reputacja: 132
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #22414 dnia: Marca 31, 2010, 20:00:46 pm »
Skrzynka w Diablo to wielkie nieporozumienie, nie wiem jak nie mogli tego zmienić jakimś patchem, teraz gdy nadchodzi trójka, mogliby pójść graczom na rękę. I też czasem wracam, do lan party też gierka jest dobra, jej atutem jest jak mówiłem prostota. Do dziś nie rozumiem jak w wielu grach wystarczy kliknąć i patrzeć jak nasz wojak bije, zawsze wolałem klikać 300 razy na minutę i machać toporem  8)

Co do blizzarda, gry robią długo, ale jak widać im się to opłaca, dają nam graczom dopracowane gry, a i często w czasie prac zmieniają dużo w danym tytule. Taki Warcraft III na początku miał być grą RPG, doszło do tego że zrobili kosmiczną mieszankę RTSa z bohaterami, gdzie zdobywamy poziomy, przedmioty, skille. To się cholernie sprawdziło :] A że teraz robią dwie kontynuacje i kolejny dodatek do wowa a po nim znowu kolejny, nic dziwnego że im trochę czasu to zajmuje, dziw bierze że Activision jeszcze ich nie zmieniło

s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #22415 dnia: Kwietnia 01, 2010, 05:59:20 am »
zerg =/= people ;)
co do wymienionych przez ciebie tytułów, to jeżeli uważasz te gry lepsze od sc to jesteś nieźle rozjebany ;)
Argument godzien Twojego poziomu <zajebista internetowa emotka>.

bardzo, ale to bardzo chętnie wysłucham twoich argumentów dlaczego c&c,c&c:ra czy settlers (gdzie jest tylko macro i zero micro) są lepsze od starcrafta. podejmiesz się?

Juras

  • Sonoklap
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-10-2008
  • Wiadomości: 9 257
  • Reputacja: -9967
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #22416 dnia: Kwietnia 01, 2010, 06:30:26 am »
zerg =/= people ;)
co do wymienionych przez ciebie tytułów, to jeżeli uważasz te gry lepsze od sc to jesteś nieźle rozjebany ;)
Argument godzien Twojego poziomu <zajebista internetowa emotka>.

bardzo, ale to bardzo chętnie wysłucham twoich argumentów dlaczego c&c,c&c:ra czy settlers (gdzie jest tylko macro i zero micro) są lepsze od starcrafta. podejmiesz się?
Zdania zaczyna się z dużej litery.

s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #22417 dnia: Kwietnia 01, 2010, 09:12:43 am »
jeżeli tylko na tyle cie stać, to małooooooooo.

btw. nie odpowiedziałeś na pytanie.
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 01, 2010, 09:14:16 am wysłana przez s00s »

Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 628
  • Reputacja: 252
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #22418 dnia: Kwietnia 01, 2010, 23:08:26 pm »
starcraft to pierwszy i jedyny w historii idealnie zbalansowany RTS z trzema całkowicie różnymi rasami, oraz idealnym połączeniem micro i macro. o fenomenie tej gry niech świadczy fakt, że jest na rynku 10 lat i jedyna gra, która może go zdetronizować to starcraft 2.
starcraft kupa???
hahahahhahahahaha
buahahahahaha
lololololololololol

co za kolo!
Starcraft to kupa.Czemu?
what does zerg mean?
Typically it refers to a large group of people mindlessly attacking with no organization or use of tactics.
Było od groma lepszych strategii jak choćby C&C, C&C:RA,The Settlers,Warzone2100.

zerg =/= people ;)
co do wymienionych przez ciebie tytułów, to jeżeli uważasz te gry lepsze od sc to jesteś nieźle rozjebany ;)

W Korei (głównie). Ale tam , jak i w KKW gra się nadal w SS2T. Kultowa kiedyś. Jak zakupiłem na PSS remake ....

Jednak nie zgadzam się ze ztwierdzeniem Warcraft/Diablo/Starcraft kupa. PC'towiec też może machnąć od niechcenia "GW III jakieś Oo Kupa, Sims rox".

_Music

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 07-07-2005
  • Wiadomości: 7 703
  • Reputacja: 0
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #22419 dnia: Kwietnia 01, 2010, 23:22:39 pm »
A ja powoli się nawracam i zaczynam znowu doceniać granie na PC/MAC.
Gram sobie w Machinarium, W3, Starcrafta i jest super.
Miła odskocznia od pada i konsoli.

Chyba też tak mam.
Jako że straciłem nadzieję na przynajmniej dobrego rpga na konsole w tej generacji (chyba dopiero persona 5 zmieni ten stan rzeczy), to odświeżam co mam na dysku. Baldur2 do skończenia po raz enty (5 rozdział), zadziwiająco przyjemnie gra się w tego Dragon Age'a nawet jeżeli jest ludzki interfejs (aczkolwiek w 3d wygląda często brzydziej niż dopieszczone 2d w Baldurze), oraz będę drugi raz przechodził Wiedźmina wkrótce, tym razem na hardzie.

Szczerze mówiąc, nasz swojski witcher ma ładniejszą grafikę niż DA, przynajmniej porównując obie gierki na niskich detalach.

Cytuj
Ja chcę nowego Commandosa w starym stylu na nowym silniku !

Oryginalni commandosi byli niesamowicie hardcorowi- taki poziom trudności to nie na te czasy niestety.


« Ostatnia zmiana: Kwietnia 01, 2010, 23:25:54 pm wysłana przez _Music »

Juras

  • Sonoklap
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-10-2008
  • Wiadomości: 9 257
  • Reputacja: -9967
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #22420 dnia: Kwietnia 01, 2010, 23:28:58 pm »
jeżeli tylko na tyle cie stać, to małooooooooo.

btw. nie odpowiedziałeś na pytanie.
Nadal nie używasz dużych liter.
Odpowiedziałeś sobie sam:
nieźle rozjebany
 ;)







_Music

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 07-07-2005
  • Wiadomości: 7 703
  • Reputacja: 0
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #22421 dnia: Kwietnia 01, 2010, 23:33:19 pm »
Cytuj
Wiem dlatego wracam czasami do tej gierki  Ostatnio wyszedl patch 1.13 z respecjalizacja i paroma mniejszymi zmianami, ale mnie strasznie odrzuca glupie community oraz skrzynka, ktora zapycha sie w godzine ;\

Społecznośc multi w D2 jest osobliwa, bo to sami wymiatacze zostali jakby nie patrzec, więc posługują się takim językiem, że przeciętny śmiertelnik się nie dogada :]

KKRT

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-09-2006
  • Wiadomości: 5 153
  • Reputacja: 18
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #22422 dnia: Kwietnia 01, 2010, 23:53:41 pm »
Cytuj
Społecznośc multi w D2 jest osobliwa, bo to sami wymiatacze zostali jakby nie patrzec,
Moze te 5-10% to wymiatacze, reszta to idioci ;\

_Music

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 07-07-2005
  • Wiadomości: 7 703
  • Reputacja: 0
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #22423 dnia: Kwietnia 01, 2010, 23:59:40 pm »
Też byłbyś zdesperowany i zachowywał się dziwnie po 10 latach polowania na burzuę, czy jak ten najlepszy łuk się nazywa :]

s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #22424 dnia: Kwietnia 02, 2010, 03:21:53 am »
jeżeli tylko na tyle cie stać, to małooooooooo.

btw. nie odpowiedziałeś na pytanie.
Nadal nie używasz dużych liter.
Odpowiedziałeś sobie sam:
nieźle rozjebany
 ;)
no jak się nie ma argumentów to najlepiej powołać się na "brak dużych liter".
gratuluję głupoty. prawdziwe szczyty.



« Ostatnia zmiana: Kwietnia 02, 2010, 06:16:40 am wysłana przez s00s »

Juras

  • Sonoklap
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-10-2008
  • Wiadomości: 9 257
  • Reputacja: -9967
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #22425 dnia: Kwietnia 02, 2010, 05:46:27 am »
jeżeli tylko na tyle cie stać, to małooooooooo.

btw. nie odpowiedziałeś na pytanie.
Nadal nie używasz dużych liter.
Odpowiedziałeś sobie sam:
nieźle rozjebany
 ;)

no jak się nie ma argumentów to najlepiej powołać się na "brak dużych liter".
gratuluję głupoty. prawdziwe szczyty.






Cytować też nie umiesz bucie inaczej.

s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #22426 dnia: Kwietnia 02, 2010, 06:19:55 am »
fiexed.

z osobistymi podjazdami zapraszam na PW.
tu to możesz, co najwyżej, wymienić argumenty stanowiące o wyższości c&c, c&c:ra i the settlers nad starcraftem.

KKRT

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-09-2006
  • Wiadomości: 5 153
  • Reputacja: 18
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #22427 dnia: Kwietnia 02, 2010, 10:23:47 am »
Też byłbyś zdesperowany i zachowywał się dziwnie po 10 latach polowania na burzuę, czy jak ten najlepszy łuk się nazywa :]
Ja mialem ten fuks, ze najlepszy sprzet na czarodziejke dostalem gratis od jakiegos nieznajomego mi typa co konczyl gre ;p Nie wiem czy po resecie ladderow te itemy zostaja, ale mialem naprawde konkretny sprzet :p

Krzych Ayanami

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2004
  • Wiadomości: 1 261
  • Reputacja: 2
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #22428 dnia: Kwietnia 02, 2010, 17:00:39 pm »

Moldar

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 29-12-2005
  • Wiadomości: 7 986
  • Reputacja: 132
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #22429 dnia: Kwietnia 02, 2010, 17:11:36 pm »
Apap, Pole Bitwy Zła Firma 2  :lol:  Mocne okładki  8)  I Zaszlocha Pies wczoraj też było świetne

Snake_Plissken

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 31-12-2006
  • Wiadomości: 17 240
  • Reputacja: 104
  • Who Dares Wins
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #22430 dnia: Kwietnia 02, 2010, 17:12:01 pm »
Parcie na Gnanie jest dobre. 8)

Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 628
  • Reputacja: 252
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #22431 dnia: Kwietnia 02, 2010, 17:26:24 pm »
Te zdjęcia co były podsyłane - Crysis vs Uncharted 2, Crysis vs Kz2", to przy jakich dokładnie ustawieniach "maximum armor" to było  :roll:

KKRT

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-09-2006
  • Wiadomości: 5 153
  • Reputacja: 18
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #22432 dnia: Kwietnia 02, 2010, 20:18:47 pm »
Cztery direct-feedy.

Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

Zamykamy topic? :>

sieq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-09-2006
  • Wiadomości: 2 842
  • Reputacja: 16
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #22433 dnia: Kwietnia 02, 2010, 20:39:11 pm »
Jestem za!!!  :grin:

Juras

  • Sonoklap
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-10-2008
  • Wiadomości: 9 257
  • Reputacja: -9967
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #22434 dnia: Kwietnia 02, 2010, 21:28:06 pm »
Cztery direct-feedy.

Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

Zamykamy topic? :>
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

Tidus

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 29-11-2007
  • Wiadomości: 51
  • Reputacja: 0
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #22435 dnia: Kwietnia 02, 2010, 21:34:51 pm »
Dopiero teraz widzę, jak lipnie ten Alan wygląda przy exach na PS3  :o

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #22436 dnia: Kwietnia 02, 2010, 21:37:06 pm »
Cztery direct-feedy.

Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

Zamykamy topic? :>
Tak.

maertin

  • Bohater wojny GOjczyźnianej
  • *****
  • Rejestracja: 04-02-2009
  • Wiadomości: 1 722
  • Reputacja: 4
  • !
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #22437 dnia: Kwietnia 02, 2010, 22:19:49 pm »
Nie wiedziałem, gdzie to wkleić, ale...



Nie znam się na tym, więc jest to dla mnie prawdziwy shock! Jestem pod mega wrażeniem.
Ciekawe na ile to jest faktycznie takie, jakie koleś to przedstawia i ciekawe, czy to faktycznie pojawi się na rynku niebawem.

Don't mess with the best, 'cause the best don't mess!

lupinator

  • Gość
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #22438 dnia: Kwietnia 02, 2010, 22:32:53 pm »
Nie wiedziałem, gdzie to wkleić, ale...



Nie znam się na tym, więc jest to dla mnie prawdziwy shock! Jestem pod mega wrażeniem.
Ciekawe na ile to jest faktycznie takie, jakie koleś to przedstawia i ciekawe, czy to faktycznie pojawi się na rynku niebawem.
Ja bardziej zwróciłem uwagę na obrzydliwie irytujący głos lektora, niż na filmiki okropnie słabej jakości.

KKRT

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-09-2006
  • Wiadomości: 5 153
  • Reputacja: 18
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #22439 dnia: Kwietnia 02, 2010, 22:48:55 pm »
Problem z 'Unlimited Detail' jest taki, ze to samo pokazywali dobre pare lat temu [4 czy 5] i przez ten czas z niczym nowym nie wyskoczyli. Poza tym film ani info na stronie nie porusza problemu zarzadzania tym 'cloud point data', wiec no fucking idea czy to sie w ogole da animowac i jak animowac/modyfikowac. A sam fakt, ze technologia wyswietla tylko te pixele, ktorych potrzebuje dana rozdzielczosc nie opisuje sposobu rysowania obiektow przezroczystych ani sub pixeli [w oddali], ogolnie tez nie pokazali jak to sie teksturuje. Wiec mimo, ze jest to ciekawe to po pierwsze mocno stare [mimo, ze te filmiki sa nowe] to jeszcze nic sie w opisie technologii nie zmienilo.

btw ktos chce direct feedy z gears of war 2? ;p
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 02, 2010, 22:52:42 pm wysłana przez KKRT »