Autor Wątek: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)  (Przeczytany 2697459 razy)

0 użytkowników i 62 Gości przegląda ten wątek.

Patosław

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 18-01-2008
  • Wiadomości: 5 930
  • Reputacja: 147
  • Demons Souls <3
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #23120 dnia: Maja 09, 2010, 00:31:19 am »
Wpis jak ch**

POK

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2006
  • Wiadomości: 14 345
  • Reputacja: 171
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #23121 dnia: Maja 09, 2010, 01:03:39 am »
Cytuj
ktoś nie podziela zdania monia4, że pod względem oprawy wszystkie inne gry mogą possać pałkę Alanowi
Z tego co się orientuję to monio twierdził, że AW jest graficznie najbardziej zaawansowaną grą na konsolę, a nie najładniejszą. Chodzi tutaj o użyte efekty, a nie jakość grafiki.
Osobiście uważam, że GOW3 i Uncharted 2 są ładniejszymi grami od AW w ogólnym rozrachunku, a na efektach i sztuczkach programowych nie znam się ani trochę.

Widzę wpisy posiadaczy xO, którzy pod pozorem nonszalancji skrywają ciężką desperację... Wy po prostu potrzebujecie zajebistego graficznie exclusive'a , a Splinter Cell właśnie dal ciała... Jak dla mnie Alan Wake również

No ba. Nie od dziś wiadomo, że w grach najważniejsza jest rozdzielczość i grafika. Kto by sobie gitarę zawracał jakąś tam fabułą czy gameplayem? Ważne, że jest 720p!
Oczywista oczywistość :D

W sumie wygląda to mniej więcej tak:
1. Rozdzielczość
2. Tekstury
3. Wygląd postaci
4. Efekty graficzne

długo, długo nic

5. Design
6. Fabuła
7. Gameplay i inne niepotrzebne pierdoły

Właściwie, to jeśli spojrzeć na ilość miejsca poświęconego grafice w takim np AW, to powyższe zestawienie wcale nie wydawałoby się takie przesadzone.

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #23122 dnia: Maja 09, 2010, 01:10:43 am »
Nie przyszło wam przypadkiem do głowy, że przed premierą o fabule powiedzieć nie można prawie nic, o rozgrywce niewiele, a o grafice właśnie najwięcej?

Z tego co się orientuję to monio twierdził, że AW jest graficznie najbardziej zaawansowaną grą na konsolę, a nie najładniejszą. Chodzi tutaj o użyte efekty, a nie jakość grafiki.

Tak czy inaczej minął się z prawdą. Nie wiem, być może za bardzo sugerował się Technology Trailer a za mało tym, co gra faktycznie pokazuje na konsoli.

POK

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2006
  • Wiadomości: 14 345
  • Reputacja: 171
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #23123 dnia: Maja 09, 2010, 01:31:21 am »
Cytuj
Nie przyszło wam przypadkiem do głowy, że przed premierą o fabule powiedzieć nie można prawie nic, o rozgrywce niewiele, a o grafice właśnie najwięcej?
Myślę, że przed premierą AW można by sporo mówić o fabule (przynajmniej obyłoby się bez spoilerów), bo i całkiem dużo było wiadomo np czym są te moce?, czy Alan jest na jawie, czy we śnie?, dlaczego chcą akurat go zabić?. Oczywiście opierałoby się to głównie na domysłach, ale o czym pisać na pewno jest. To samo tyczy gameplayu (np jak rozwiążą sterowanie?, jak będzie przebiegać akcja?, czy można by to rozwiązać lepiej?), designu (np czy dobrze odwzorowano wygląd i klimat amerykańskiej, górskiej wioski?) i innych elementów.
Mi się wydaję, że nie chodzi tutaj o to, że o grafice wiemy najwięcej, ale o to, że o grafice pisze się najprościej. Wystarczy tylko zobaczyć kilka screenów, czy jakiś trailer i już można stwierdzić czy grafika jest zła, średnia, czy dobra.

Cytuj
Tak czy inaczej minął się z prawdą. Nie wiem, być może za bardzo sugerował się Technology Trailer a za mało tym, co gra faktycznie pokazuje na konsoli.
Tak jak pisałem, kompletnie nie znam się na programowaniu, więc nie mam pojęcia kto w tym sporze ma rację. Jak samemu zagram na pewno nie oszczędzę sobie skomentowania poziomu grafiki ;)

Moldar

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 29-12-2005
  • Wiadomości: 7 995
  • Reputacja: 132
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #23124 dnia: Maja 09, 2010, 09:52:11 am »
Uhh to z Alanem to się ładnie przeciągnie  :lol:

Widzę wpisy posiadaczy xO, którzy pod pozorem nonszalancji skrywają ciężką desperację... Wy po prostu potrzebujecie zajebistego graficznie exclusive'a , a Splinter Cell właśnie dal ciała... Jak dla mnie Alan Wake również

Nie tyle co dały ciała, bo obie to bardzo ładne gry, ale problem opiera się wciąż na tym że są ładniejsze na konkurencyjnej konsoli  :P

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #23125 dnia: Maja 09, 2010, 10:56:40 am »
Tyle grałeś, że nie potrafiłeś nawet dobrze scharakteryzować tytułu (interaktywny thriller o szukaniu mordercy, epatujący przemocą, gołymi dupami i rzucaniem mięchem :lol: ), a wymądrzałeś się, jakbyś wszystkie rozumy pozjadał. Tobie wolno - innym nie. No i ja fabuły jeszcze nie skreślam, a oceniam to, co na podstawie dostarczonych materiałów można ocenić.

Kuwa Iras ty charkteryzujesz, ba recenzujesz Alana wczesniej niz na torrentach sie pojawil. Bazujac na obrazkach i filmikach po niemiecku. Good work!

Wiadomość scalona: Maja 09, 2010, 10:57:49 am
Ja namierzam cie przez satelitę, wiem w co grasz i kogo ruchasz, a ty masz kryształową kulę, bo wiesz, że w Alan Wake na pewno nie zagram.


K*rwa wiedzialem. CBA jak ch*j.

Krzysiu

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 13-06-2008
  • Wiadomości: 14 544
  • Reputacja: 174
  • Stać! Policja!
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #23126 dnia: Maja 09, 2010, 11:16:39 am »
Nie przyszło wam przypadkiem do głowy, że przed premierą o fabule powiedzieć nie można prawie nic, o rozgrywce niewiele, a o grafice właśnie najwięcej?

Chociażby fabuła przebijała 100x Heavy Rain, a gameplay 100x God of War to dalej będziesz pisał o braku 720p.
« Ostatnia zmiana: Maja 09, 2010, 11:18:36 am wysłana przez tytacz »

Marciin

  • Proletariusz
  • *****
  • Rejestracja: 24-08-2005
  • Wiadomości: 442
  • Reputacja: 10
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #23127 dnia: Maja 09, 2010, 11:31:18 am »
Nie przyszło wam przypadkiem do głowy, że przed premierą o fabule powiedzieć nie można prawie nic, o rozgrywce niewiele, a o grafice właśnie najwięcej?

Chociażby fabuła przebijała 100x Heavy Rain, a gameplay 100x God of War to dalej będziesz pisał o braku 720p.

A co w tym dziwnego? Ktoś porównuje fabułę, inny gameplay a jeszcze inny grafikę. Swoją drogą można się nieźle pośmiać z xbotów którzy przez lata krytykowali PS3 za początkowo słabo wyglądające tytuły, a teraz po zmianie sytuacji nagle piszą ,,nie tylko grafika się liczy".

Krzysiu

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 13-06-2008
  • Wiadomości: 14 544
  • Reputacja: 174
  • Stać! Policja!
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #23128 dnia: Maja 09, 2010, 11:32:32 am »
A co w tym dziwnego? Ktoś porównuje fabułę, inny gameplay a jeszcze inny grafikę. Swoją drogą można się nieźle pośmiać z xbotów którzy przez lata krytykowali PS3 za początkowo słabo wyglądające tytuły, a teraz po zmianie sytuacji nagle piszą ,,nie tylko grafika się liczy".

Dziwnego może nic nie ma. Po prostu to jest smutne. Ot co :).

aphelion

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-09-2006
  • Wiadomości: 4 977
  • Reputacja: 25
  • PSN ID: aph
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #23129 dnia: Maja 09, 2010, 11:40:17 am »
Wręcz przeciwnie. Ubaw po pachy.
Thou know'st 'tis common: all that lives must die, Passing through nature to eternity.

Wooyek

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 01-01-1970
  • Wiadomości: 8 219
  • Reputacja: 67
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #23130 dnia: Maja 09, 2010, 11:53:02 am »
Nie przyszło wam przypadkiem do głowy, że przed premierą o fabule powiedzieć nie można prawie nic, o rozgrywce niewiele, a o grafice właśnie najwięcej?

Chociażby fabuła przebijała 100x Heavy Rain, a gameplay 100x God of War to dalej będziesz pisał o braku 720p.

A co w tym dziwnego? Ktoś porównuje fabułę, inny gameplay a jeszcze inny grafikę. Swoją drogą można się nieźle pośmiać z xbotów którzy przez lata krytykowali PS3 za początkowo słabo wyglądające tytuły, a teraz po zmianie sytuacji nagle piszą ,,nie tylko grafika się liczy".
To jakbyś mi dał jeszcze przykład użytkowników z tego forum, którzy porównują fabułę czy gameplay, byłbym niezmiernie usatysfakcjonowany.

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #23131 dnia: Maja 09, 2010, 12:07:32 pm »
Chociażby fabuła przebijała 100x Heavy Rain, a gameplay 100x God of War to dalej będziesz pisał o braku 720p.

Najpierw niech przebija, a poza tym pier**lisz od rzeczy. Ot co.

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #23132 dnia: Maja 09, 2010, 12:13:12 pm »
Cytuj
Wizualia nie powalają - to nie jest tytuł, który Cię znokautuje - gra jest po prostu ładna, poprawnie wydesignowana, efekty świetlne ryją beret, a wspomniany las nocną porą robi bardzo pozytywne wrażenie. In plus wypadają również motion capture oraz świetnie prowadzona kamera. Modele postaci mocno odstają od reszty, niestety in minus.

http://konsolowisko.pl/?t=item&id=1276

Nie tylko mnie oprawa Alan nie zwala z nóg...

Takich głosów jest coraz więcej.

Niektórzy tutaj próbują użyć swojej wiedzy w temacie grafiki i pokazać jaki do Alan jest wspaniały. Panowie powiedzmy sobie jasno, że AW naprawdę nie ma czego szukać przy Uncharted 2, GOW3 czy nawet Killzone 2. Ja sam planuje zagrać w Alana bo zapewne klimat i fabuła są na wysokim poziomie. Jednak przestańmy pie**olić o super grafice w AW, bo takowej tam po prostu NIE MA! Gra ładna, jedna z najładniejszych na X0, ale nic ponad to. Do wyżej wymienionych ex'ów PS3 nie ma co startować.

Kresq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 16-06-2004
  • Wiadomości: 4 746
  • Reputacja: 8
  • Hokus pokus, czary mary, twoja stara to twój stary
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #23133 dnia: Maja 09, 2010, 13:36:01 pm »
O co ci chodzi z tymi dupami?

Chodzi mi o to, że jesteś cholernym hipokrytą, który sam wyruszył na krucjatę, kiedy ktoś śmiał napisać, że Heavy Rain jest równie głęboki co ICO i SotC, a teraz wielce się oburza, bo ktoś nie podziela zdania monia4, że pod względem oprawy wszystkie inne gry mogą possać pałkę Alanowi. Jeśli nie potrafisz wnieść do tematu nic poza personalnymi podjazdami, może lepiej po prostu nie pisz wcale.

Ja namierzam cie przez satelitę, wiem w co grasz i kogo ruchasz, a ty masz kryształową kulę, bo wiesz, że w Alan Wake na pewno nie zagram.
Na krucjaty to wybierasz się ty - tutaj i w polityce. Nie wiem czy oprócz PS3 i PiSu masz jeszcze coś w życiu. W sumie dobrze cię Mejs skwitował z tym spuszczaniem na konsolę. Uszczypliwie, ale trafnie.
W każdym razie - nie pierd**. Nie piekliłem się i nie prowokowałem tak jak ty, po prostu stwierdziłem, że HR nie jest tak głęboki jak ICO/SotC (jakkolwiek głębokie by one były), zresztą nigdy nie miał taki ambicji. Tak samo "Siedem" nie było jakimś pieprzonym Lynchem. Było świetnym thrillerem. Więc nie ściemniaj proszę i nie mów mi czego to ja nie robiłem. Hipokrytą jesteś ty - przypomnę tylko nagłe zmiany zdania dotyczące tego co wypada, a co nie wypada (strajki na pogrzebie - propaganda z ambony).
Poza tym znów pier**lisz, bo po pierwsze - Monio pisze tylko o tym, że AW jest najbardziej zaawansowany technicznie jeśli chodzi o konsole. Nie wiem, nie znam się na tym - nie wypowiadam się. W każdym razie albo naucz się czytać, albo pokaż mi gdzie on napisał, że "pod względem oprawy wszystkie inne gry mogą possać pałkę Alanowi". Jeśli chodzi o to całe ssanie pałki - nigdzie nie napisałem też, że AW wygląda lepiej niż U2 czy GoW3 (bo nie oszukujmy się - to niemożliwe), więc już tym bardziej mi ręce opadają przez ciebie.

I ostatnia sprawa - personalne podjazdy. Pogódź się z tym, że to ciebie większość osób tutaj uważa za chama i buca. Ty urządzasz debilne prowokacje wrzucając jakieś kąśliwe i bezsensowne uwagi typu:
Heavy Rain jest filmowy. Serialowość zostawmy ewentualnie grom na X-pudło  8)

I jasne, bywam hipokrytą, jak każdy człowiek, ale ty jesteś moim niedoścignionym wzorem do naśladowania jeśli o to chodzi.

Jesteś żalośnym cymbałem, tyle.


"Fruwać jest generalnie nieroztropnie,
więc nie pijcie przy otwartym oknie."

Tango

  • Gość
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #23134 dnia: Maja 14, 2010, 20:24:11 pm »
RDR

RESOLUTION:
Xbox 360 - 720p native
PlayStation 3 - sub-HD (1152x640)

ANTI-ALIASING:
Xbox 360 - 2x multisampling anti-aliasing
PlayStation 3 - 2x quincunx anti-aliasing (with blur)

Xbox 360 & PlayStation 3 - same draw distance, no freezing issues whatsoever, framerate tends to struggle during intense moments

Tekstury lepsze na XO, oswietlenie lepsze na PS3

Wymagana instalacja na PS3

PlayStation 3 version requires a mandatory hard drive disk install whereas Xbox 360 version is optional

Mr_Zombie

  • Global Moderator
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-11-2005
  • Wiadomości: 5 999
  • Reputacja: 15
  • Press a button and something awesome happens...
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #23135 dnia: Maja 14, 2010, 20:44:21 pm »
Czyli podobnie jak w przypadku GTA4.
Always code as if the person who will maintain your code
is a maniac serial killer that knows where you live.

Wooyek

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 01-01-1970
  • Wiadomości: 8 219
  • Reputacja: 67
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #23136 dnia: Maja 14, 2010, 20:45:47 pm »
Czyli którą mam brać wersję bo nie kumam tego bełkotu :mad:

Krzysiu

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 13-06-2008
  • Wiadomości: 14 544
  • Reputacja: 174
  • Stać! Policja!
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #23137 dnia: Maja 14, 2010, 20:48:13 pm »
Na Xboxa. Wersja na PS3 SSIE  :hihi:

Wooyek

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 01-01-1970
  • Wiadomości: 8 219
  • Reputacja: 67
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #23138 dnia: Maja 14, 2010, 20:49:44 pm »
 8)

Krzysiu

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 13-06-2008
  • Wiadomości: 14 544
  • Reputacja: 174
  • Stać! Policja!
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #23139 dnia: Maja 14, 2010, 20:53:19 pm »
Następny co ma trudności z wklejaniem linków?

http://www.gamefaqs.com/boards/957922-red-dead-redemption/54751176

Tak czy siak bez potwierdzenia z B3D to mało warte.

Wyczuwam subtelną nutkę irytacji i poddenerowania, że gra na która czekasz nie jest w boskim 720p  :whistle:

Nie kupisz tej, to są inne. Głowa do góry!

Wooyek

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 01-01-1970
  • Wiadomości: 8 219
  • Reputacja: 67
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #23140 dnia: Maja 14, 2010, 20:56:45 pm »
Też byś miał, jak jeszcze kilka dni temu nabijał byś się AW że jest w Sub HD, a teraz się okazuje że gra na którą czekasz, na jedyną słuszną konsolę cierpi na to samo :lol:

blach0r

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 26-06-2007
  • Wiadomości: 5 558
  • Reputacja: 26
  • PSN id: purePwnerer
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #23141 dnia: Maja 14, 2010, 21:07:00 pm »
Zawsze można zwalić na nieznajomość przez dennego developera architektury tego monstrum.

Mr_Zombie

  • Global Moderator
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-11-2005
  • Wiadomości: 5 999
  • Reputacja: 15
  • Press a button and something awesome happens...
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #23142 dnia: Maja 14, 2010, 21:07:34 pm »
Ale wiesz, GameFAQs to nie jest doskonałe źródło. W przypadku AW mieliśmy przynajmniej informacje od ludzi, którzy są wyspecjalizowani w liczeniu pikseli; tutaj zaś info podał koleś o ksywce "CoD4_FunGAMEz"...
CoD4_FunGAMEz ffs
Always code as if the person who will maintain your code
is a maniac serial killer that knows where you live.

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #23143 dnia: Maja 14, 2010, 21:16:02 pm »
Ale wiesz, GameFAQs to nie jest doskonałe źródło. W przypadku AW mieliśmy przynajmniej informacje od ludzi, którzy są wyspecjalizowani w liczeniu pikseli; tutaj zaś info podał koleś o ksywce "CoD4_FunGAMEz"...
CoD4_FunGAMEz ffs

I temat tytułuje jako "The Official 360/PS3 Red Dead Redemption Comparison". Sprawia wrażenie jednego z tych co fotografują pudełka z wydrukowaną okładką i szpanują posiadaniem gry przed premierą. Tak czy siak porównanie stawia wersję na PS3 w lepszym świetle niż przewidywałem. Przynajmniej jest jakiś antyaliasing i przyzwoity framerate.

Panom powyżej jak widzę humorek dopisuje. Jak mniemam jesteście ślepi/gracie na 14-calowych CRT/nie macie porównania*.

*niepotrzebne skreślić

bebbop

  • Sekretarz wojewódzki
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2004
  • Wiadomości: 1 595
  • Reputacja: 10
  • Memento Mori...
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #23144 dnia: Maja 14, 2010, 21:26:30 pm »
Jesli te porownania sa prawdziwe to rowniez uwazam, ze wersja na PS3  jest lepsza. Sub-HD moge przezyc, srednich lotow AA rowniez, ale tearing'u juz nie zdzierze. Naogladalem sie tego dziadostwa przy sesji z AC2 i mi styka :) Ciekawe tylko, czy wersja na 360 byla instalowana na dysku.

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #23145 dnia: Maja 14, 2010, 21:39:39 pm »
Nie jest - przy założeniu, że to porównanie jest prawdziwe. Bez wahania zamieniłbym sub HD na lekkie rwanie obrazu. Nie sądzę, żeby tearing w RDR był tak uciążliwy jak w AC2.

Krzysiu

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 13-06-2008
  • Wiadomości: 14 544
  • Reputacja: 174
  • Stać! Policja!
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #23146 dnia: Maja 14, 2010, 21:45:34 pm »
Panom powyżej jak widzę humorek dopisuje. Jak mniemam jesteście ślepi/gracie na 14-calowych CRT/nie macie porównania*.
*niepotrzebne skreślić

Tyle jadu i niepotrzebnej wrogości. Nie jestem ślepy, nie mam 14 calowego CRT i bawiłem się dobrze przy GTA4 w zjebanej wersji na PS3. Szkoda, że nie możesz poczuć się jak gracz, tylko liczysz piksele :).
« Ostatnia zmiana: Maja 14, 2010, 22:07:04 pm wysłana przez tytacz »

Palpantine

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 31-03-2006
  • Wiadomości: 834
  • Reputacja: 11
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #23147 dnia: Maja 14, 2010, 22:29:37 pm »
Tyle jadu i niepotrzebnej wrogości. Nie jestem ślepy, nie mam 14 calowego CRT i bawiłem się dobrze przy GTA4 w zjebanej wersji na PS3. Szkoda, że nie możesz poczuć się jak gracz, tylko liczysz piksele :).

Każdy piksel to centymetr wyimaginowanego PiSiora w gaciach.
Atari created it, Nintendo pioneerd it, Sony popularized it, Microsoft bought it...

Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 636
  • Reputacja: 252
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #23148 dnia: Maja 15, 2010, 10:32:01 am »
Na Xboxa. Wersja na PS3 SSIE  :hihi:
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)
  :naughty:



Panom powyżej jak widzę humorek dopisuje. Jak mniemam jesteście ślepi/gracie na 14-calowych CRT/nie macie porównania*.
*niepotrzebne skreślić

Tyle jadu i niepotrzebnej wrogości. Nie jestem ślepy, nie mam 14 calowego CRT i bawiłem się dobrze przy GTA4 w zjebanej wersji na PS3. Szkoda, że nie możesz poczuć się jak gracz, tylko liczysz piksele :).
Lanser i chwalipięta  8)

Wracając do tematu. Sprawdziłem dodatkowe misje do GTA na PC. Optymalizacja jest kiepska. Nie tak tragiczna jak swego czasu przy premierze GTA IV, ale ogólnie śmiech na sali, ponieważ już średnio mocne karty powinny udźwignąć te gry lepiej niż taki x0.

Czyli nie ma co liczyć na porządną wersję RDR na PC. Przynajmniej zaraz po premierze.

Co do Alan Wake, osoby, który miały przyjemność grać, twierdzą, iż należy do czołówki najpiękniejszych pozycji na konsolach. Stawiają go na tej samej półce co Uncharted 2, czy Heavy Rain. Oby jak najszybciej ukazała się konwersja na PC. Wsparcie D11, fHD, lepsze efekty i inne, takie tam, szmery - bajery, sprawią, że PC bractwo będzie zachwycone.

Przynajmniej to z co najmniej 48**  :roll: :grin:

Patosław

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 18-01-2008
  • Wiadomości: 5 930
  • Reputacja: 147
  • Demons Souls <3
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #23149 dnia: Maja 15, 2010, 19:21:06 pm »
Na Xboxa. Wersja na PS3 SSIE  :hihi:

 :dance:

Ohtar

  • Gość
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #23150 dnia: Maja 15, 2010, 19:25:10 pm »
Panom powyżej jak widzę humorek dopisuje. Jak mniemam jesteście ślepi/gracie na 14-calowych CRT/nie macie porównania*.
*niepotrzebne skreślić

Tyle jadu i niepotrzebnej wrogości. Nie jestem ślepy, nie mam 14 calowego CRT i bawiłem się dobrze przy GTA4 w zjebanej wersji na PS3. Szkoda, że nie możesz poczuć się jak gracz, tylko liczysz piksele :).

Jeden wielki WPIS!

maertin

  • Bohater wojny GOjczyźnianej
  • *****
  • Rejestracja: 04-02-2009
  • Wiadomości: 1 722
  • Reputacja: 4
  • !
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #23151 dnia: Maja 15, 2010, 19:56:51 pm »
Nie uważam się osobiście za jakąś pixelwhore, ale muszę przyznać, że akurat w przypadku GTA IV rozmazanie mnie dość mocno przeszkadzało.

Don't mess with the best, 'cause the best don't mess!

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 987
  • Reputacja: 120
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #23152 dnia: Maja 15, 2010, 20:08:40 pm »
Wiadomo już coś konkretnego na temat RDR? Oprócz tego wyżej oczywiście , bo źródło wątpliwe :P

Ale jeśli to okaże się prawdą , to jestem zawiedziony , bo miałem nadzieję , że nad tą grą popracują trochę więcej i zrobią porządną wersję na PS3.

Krzysiu

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 13-06-2008
  • Wiadomości: 14 544
  • Reputacja: 174
  • Stać! Policja!
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #23153 dnia: Maja 15, 2010, 20:41:51 pm »
Nie uważam się osobiście za jakąś pixelwhore, ale muszę przyznać, że akurat w przypadku GTA IV rozmazanie mnie dość mocno przeszkadzało.

Spoko, ja to rozumiem. Jedni są bardziej wyczuleni na aspekt techniczny gier, a inni nie. Nie rozumiem tylko chorej fascynacji z faktu, że jakaś gra nie ma 720p, a ludzi, którym to nie przeszkadza nazywać ślepcami.
« Ostatnia zmiana: Maja 15, 2010, 20:52:18 pm wysłana przez tytacz »

kilgort

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 12-11-2008
  • Wiadomości: 283
  • Reputacja: 0
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #23154 dnia: Maja 15, 2010, 21:01:03 pm »
Na Xboxa. Wersja na PS3 SSIE  :hihi:
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)
  :naughty:



Panom powyżej jak widzę humorek dopisuje. Jak mniemam jesteście ślepi/gracie na 14-calowych CRT/nie macie porównania*.
*niepotrzebne skreślić

Tyle jadu i niepotrzebnej wrogości. Nie jestem ślepy, nie mam 14 calowego CRT i bawiłem się dobrze przy GTA4 w zjebanej wersji na PS3. Szkoda, że nie możesz poczuć się jak gracz, tylko liczysz piksele :).
Lanser i chwalipięta  8)

Wracając do tematu. Sprawdziłem dodatkowe misje do GTA na PC. Optymalizacja jest kiepska. Nie tak tragiczna jak swego czasu przy premierze GTA IV, ale ogólnie śmiech na sali, ponieważ już średnio mocne karty powinny udźwignąć te gry lepiej niż taki x0.

Czyli nie ma co liczyć na porządną wersję RDR na PC. Przynajmniej zaraz po premierze.

Co do Alan Wake, osoby, który miały przyjemność grać, twierdzą, iż należy do czołówki najpiękniejszych pozycji na konsolach. Stawiają go na tej samej półce co Uncharted 2, czy Heavy Rain. Oby jak najszybciej ukazała się konwersja na PC. Wsparcie D11, fHD, lepsze efekty i inne, takie tam, szmery - bajery, sprawią, że PC bractwo będzie zachwycone.

Przynajmniej to z co najmniej 48**  :roll: :grin:

W dupę mogą sobie wsadzić takie konwersja. Ja na Twoim miejscu sprzedał bym w pizdu taką kartę.
Co z tego , że moc ma jak elektrownia u Ruskich (też tak grzeje BTW??) jak takie GTA LCS pruje sie na niej jak szmata stara.

Coś mi się zdaje, że i tak nowa generacja nie zaoferuje full HD i 60 fps . Chujki.

Kyokushinman

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 17-09-2009
  • Wiadomości: 11 151
  • Reputacja: 171
  • KRYTYK GROWY
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #23155 dnia: Maja 15, 2010, 21:09:05 pm »
Na nowej generacji bedzie 720p, 30 może 60 klatek, ale za to w 3D :yes_anim:. Pierdzielic 3D, ja chce full HD, w każdej grze next gen.

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #23156 dnia: Maja 15, 2010, 21:20:46 pm »
Spoko, ja to rozumiem. Jedni są bardziej wyczuleni na aspekt techniczny gier, a inni nie. Nie rozumiem tylko chorej fascynacji z faktu, że jakaś gra nie ma 720p, a ludzi, którym to nie przeszkadza nazywać ślepcami.

Było nie cytować mojego postu z innego tematu i nie czepiać się jak zwykle, kiedy narzekam na aspekty techniczne jakiejś gry  8)

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 987
  • Reputacja: 120
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #23157 dnia: Maja 15, 2010, 23:41:46 pm »





Co o tym myślicie?
Czyżby sytuacja zaczęła sie odwracać i teraz Xbox będzie dostawać multiplatformy w niższej rozdzielczości?

http://www.eurogamer.net/articles/digitalfoundry-split-second-tech-interview

Kyokushinman

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 17-09-2009
  • Wiadomości: 11 151
  • Reputacja: 171
  • KRYTYK GROWY
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #23158 dnia: Maja 15, 2010, 23:49:44 pm »
Przy tym porównaniu ustawiliby na full opcje RGB color w PS3, bo znów colory lepsze na X360. Powinno być natomiast odwrotnie ;).

el becetol

  • Gość
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #23159 dnia: Maja 15, 2010, 23:57:35 pm »
3 dni bym się gapił w te screeny i nie wskazałbym lepszego.