Autor Wątek: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)  (Przeczytany 2717809 razy)

0 użytkowników i 9 Gości przegląda ten wątek.

1man1jar

  • Gość
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #23840 dnia: Września 10, 2010, 13:37:56 pm »
Myślę, że 90% użytkowników tego "porta" się z Tobą nie zgodzi, choćby KKRT. A to blaszarz z krwi i kości. Nie wiem co mogło być w Halo gorszego jeśli chodzi o gameplay skoro było więcej, ładniej, lepiej.

Cytuj
I jeszcze się uczepie do twojego sposobu argumentowania. Z jednej strony piszesz, że atrakcyjność Halo jest kwestią gustu, czyli relatywizujesz "fajność" tej gry, jednocześnie krytykujesz, że przecież tylko strzelając w nazistów można się dobrze bawić, a z trzej strony sam argumentujesz "dla mnie brak singla = gra jest słaba".
Albo rozmawiamy o faktach, albo o gustach.
Fakty są takie, że Halo rozwinęło się jak mało która seria FPS. I to tyle. Całą reszta, vide niekonsekwencja designerska to twoja opinia, tak samo jak dla mnie pokpienie singla. Od początku nie rozmawialiśmy o faktach, bo infantylność, tak jak "kiczowatość" są relatywne i żadnymi faktami byś nie mogą co słusznie zauważyłeś. Dla mnie połowa gier która wyszła w ostatnich latach jest kiczowata. Sporo osób się z tym nie zgodzi, bo to wyłącznie kwestia gustu i poczucia estetycznego. Dla mnie God Of War to gra dla dzieci. Kiczowata i infantylna, a w dodatku mało skillowa. :troll:

To ty stwierdziłeś, że Reach gdyby nazywał się inaczej, zostałby zjechany. Dobrze. Pokaż zatem inną grę, która daje możliwości grania w co-opie w PRAWDZIWĄ KAMPANIĘ (żebyś tu z jakimś Resistance się nie wykluł), tryb forge i takie możliwości jakie oferuje bungie.net. Gdzie ja w ogóle krążę? Ile FPSów na tej generacji pozwala na dual-wield...
« Ostatnia zmiana: Września 10, 2010, 13:46:33 pm wysłana przez 1man1jar »

Mrocz

  • Gość
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #23841 dnia: Września 10, 2010, 13:45:17 pm »
Nie wiem co mogło być w Halo gorszego jeśli chodzi o gameplay skoro było więcej, ładniej, lepiej.

Nuda nuda nuda i jeszcze raz nuda.... Gra zaczęła przypominać mi Serious Sama... gdzie chwile słuchamy jakiś dialogów wychodzimy na wielką plansze i rozwalamy wszystko co się rusza... Jakoś po prostu nie zrobiło to na mnie wrażenia takiego jak Halo 1...

Nie wiem może jako dzieciak jarałem się Halo jedynką, a przy Halo 2 już wyrosłem? Ale to by trochę potwierdzało tą infantylność o której maertin pisał...?

1man1jar

  • Gość
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #23842 dnia: Września 10, 2010, 13:48:13 pm »
"Wyrosłem"...

No to jak taka argumentacja się pojawia, to ja kończę.

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #23843 dnia: Września 10, 2010, 13:57:34 pm »
Dla mnie God Of War to gra dla dzieci. Kiczowata i infantylna, a w dodatku mało skillowa. :troll:

Yyyyyyyyyyy...Jeśli GoW jest kiczowatą grą dla dzieci, to czym jest w takim razie Halo ze swoimi laserkami blasterkami?

Mrocz

  • Gość
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #23844 dnia: Września 10, 2010, 13:58:00 pm »
"Wyrosłem"...

No to jak taka argumentacja się pojawia, to ja kończę.

Napisałem może....

Wypowiadam się po prostu, na temat swoich prywatnych odczuć co do tej gry... Starając się znaleźć jakieś usprawiedliwienie, tego, że tytuł po prostu był dla mnie słaby.

Nie ma sensu odbierać tego tak dosłownie...

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #23845 dnia: Września 10, 2010, 13:58:54 pm »
Pokaż zatem inną grę, która daje możliwości grania w co-opie w PRAWDZIWĄ KAMPANIĘ (żebyś tu z jakimś Resistance się nie wykluł)

Army of Two. :troll:

Mrocz

  • Gość
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #23846 dnia: Września 10, 2010, 14:00:10 pm »
Pokaż zatem inną grę, która daje możliwości grania w co-opie w PRAWDZIWĄ KAMPANIĘ (żebyś tu z jakimś Resistance się nie wykluł)

Army of Two. :troll:

No tu już odrobinę przegiąłeś....

Ale jak już idziemy w tym kierunku, to jeśli chodzi o sam Coop, to IMHO Gears Of War zostawia daleko w tyle Halo...

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 987
  • Reputacja: 120
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #23847 dnia: Września 10, 2010, 14:00:36 pm »
W tym interesie chyba tylko Sony nie płaci za recki ;D Pewni swojej jakości nie zamierzają pomagać kształtowaniu swojej opinii.
W rezultacie praktycznie każdy ex zostaje solidnie zjechany. Taki obiektywizm.
A tutaj raptem pojawia się kolorowe Halo i wszyscy są szczęśliwi i sypia dziesiątkami  :angel:

1man1jar

  • Gość
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #23848 dnia: Września 10, 2010, 14:02:34 pm »
Army of Two.
Musiałoby się nazywać Army of Four. :troll:

Wiadomość scalona: [time]Wrzesień 10, 2010, 14:04:47 pm[/time]
Cytuj
to IMHO Gears Of War zostawia daleko w tyle Halo...
Dziwne. Moje girsy nie pozwalały na kampanię w 4 osoby.

Ale świetnie, czyli nagle z FPSów przechodzimy na gry TPP. Może zaraz zaczniemy pisać o wyścigach?

Halo dostaje wysokie oceny = płacą. Może po prostu exy na PS3 nie dają tyle zabawy? Może po prostu Killzone 2 nie podoba się ludziom? Może po prostu ludzie nie dali się porwać krótkiemu Heavy Rain? Co będzie jak się dowiecie, że Super Mario Galaxy jest najlepiej ocenianą grą tej generacji? Dowiedzieliście się. Wniosek oczywisty. Zapłacili, bo wiadomo że gra z Mario musi być słaba, bo nie ma terorystów, M4A1, moralnych dylematów i fabuły poruszającej problemy egzystencjalne.
« Ostatnia zmiana: Września 10, 2010, 14:08:51 pm wysłana przez 1man1jar »

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 987
  • Reputacja: 120
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #23849 dnia: Września 10, 2010, 14:08:55 pm »
Może po prostu MS zamiast wydać kasę na nowy silnik do Halo wydaje kasę na oceny... :D
No dobra, bez teorii spiskowych. Grę recenzował fan serii, stąd 10/10 ;)
« Ostatnia zmiana: Września 10, 2010, 14:11:40 pm wysłana przez andryush »

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #23850 dnia: Września 10, 2010, 14:12:44 pm »
Przyznać trzeba, że Bungie i M$ idealnie trafili w rynek z Halo. Do tego potężne zaplecze marketingowe, którego Sony może/mogło pozazdrościć. Przyznam, że patrząc na trailery Halo:R mam ochotę w to zagrać. Aczkolwiek jedynka kompletnie mnie nie wciągnęła.

Wiadomość scalona: Września 10, 2010, 14:15:55 pm
Może po prostu MS zamiast wydać kasę na nowy silnik do Halo wydaje kasę na oceny... :D
No dobra, bez teorii spiskowych. Grę recenzował fan serii, stąd 10/10 ;)

Przecież była afera związana z opłacaniem recenzentów przez M$. To nie są żadne teorie spiskowe. Nie mówię, że dotyczy to Halo, ale sprawa miała miejsce.

Zaraz po Super Mario Galaxy najlepiej ocenianym ex'em tej generacji jest Uncharted 2. :) Poza tym czy Wii można zaliczyć do konsol next-gen? Ja bym ją wsadził do szuflady z napisem different-gen.
« Ostatnia zmiana: Września 10, 2010, 14:15:55 pm wysłana przez BoBaN »

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 987
  • Reputacja: 120
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #23851 dnia: Września 10, 2010, 14:17:53 pm »
Mi się ODST podobało.
Ale w porównaniu do innych gier wcale nie jest na tyle dobre, żeby tej serii sypać 10, a innym grom 8. Co-op na 4 to trochę za mało. Nie ma wielkich różnic.
No i jak widzę 10/10, to pytam za co? Za tytuł?

A takie Mario, niepozorna gra, ale ma swój niepowtarzalny klimat, nie dziwię się jej ocenom. Zróbcie podobną grę na te lepsze konsole i tez będzie zbierać dobre oceny. Ja bym chętnie zobaczył nowego Crash'a na PS3 spod ręki ND. Ta gra była ikoną PSX, tak jak Mario jest ikoną Nintendo. Ale ND i Sony pozbyło się marki na rzecz nowych IP.
« Ostatnia zmiana: Września 10, 2010, 14:22:52 pm wysłana przez andryush »

Mrocz

  • Gość
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #23852 dnia: Września 10, 2010, 14:19:28 pm »
Może zaraz zaczniemy pisać o wyścigach?

GT5 > all

Cytuj
to IMHO Gears Of War zostawia daleko w tyle Halo...
Dziwne. Moje girsy nie pozwalały na kampanię w 4 osoby.

Ale świetnie, czyli nagle z FPSów przechodzimy na gry TPP.

Dobra, nie pomyślałem, że chodzi ci konkretnie o FPS'a i to z coop'em dla czterech graczy... Ok.

Tak sobie luźno wspomniałem tylko, że coop w GeoW bardziej mi się podobał.

Halo dostaje wysokie oceny = płacą. Może po prostu exy na PS3 nie dają tyle zabawy? Może po prostu Killzone 2 nie podoba się ludziom? Może po prostu ludzie nie dali się porwać krótkiemu Heavy Rain? Co będzie jak się dowiecie, że Super Mario Galaxy jest najlepiej ocenianą grą tej generacji? Dowiedzieliście się. Wniosek oczywisty. Zapłacili, bo wiadomo że gra z Mario musi być słaba, bo nie ma terorystów, M4A1, moralnych dylematów i fabuły poruszającej problemy egzystencjalne.

Huh? Piszesz, jakby exy sony były totalnymi kaszanami z ocenami na poziomie 40-60%...

Kiedy największe hiciory na PS 3 zdobywają średnie co najmniej 90%... Więc wniosek, że chyba jednak te gry się podobają?

Mi się ODST podobało.
Ale w porównaniu do innych gier wcale nie jest na tyle dobre, żeby tej serii sypać 10, a innym grom 8. Co-op na 4 to trochę za mało. nie ma wielkich różnic.
No i jak widzę 10/10, to pytam za co? Za tytuł?

Mam te same odczucia... Gra spoko, może ktoś lubić, ktoś nie... Ale na tle innych tytułów wcale niczym się nie wyróżnia, zwykły FPS z bardzo dobrym multi...
« Ostatnia zmiana: Września 10, 2010, 14:21:50 pm wysłana przez Mrocz »

Moldar

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 29-12-2005
  • Wiadomości: 7 996
  • Reputacja: 132
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #23853 dnia: Września 10, 2010, 14:19:55 pm »
Army of Two.
Musiałoby się nazywać Army of Four. :troll:

Wiadomość scalona: [time]Wrzesień 10, 2010, 14:04:47 pm[/time]
Cytuj
to IMHO Gears Of War zostawia daleko w tyle Halo...
Dziwne. Moje girsy nie pozwalały na kampanię w 4 osoby.

Ale świetnie, czyli nagle z FPSów przechodzimy na gry TPP. Może zaraz zaczniemy pisać o wyścigach?

Co za różnica, w obu grach chodzi o strzelanie, dla mnie gearsy nie różnią się wiele od gier FPS.

1man1jar

  • Gość
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #23854 dnia: Września 10, 2010, 14:23:06 pm »
Była też akcja kiedy Sony przestało jednemu serwisowi przesyłać gry. And?


Cytuj
Kiedy największe hiciory na PS 3 zdobywają średnie co najmniej 90%... Więc wniosek, że chyba jednak te gry się podobają?

To nie mój wniosek, czytaj uważnie.

No ale skoro recenzenci opłaceni, to może lepiej graczami się zasugerować. Killzone 2 sprzedał się w ilości... preorderów na Reach. Wszyscy mówią, że recenzenci są opłaceni, a 80% tych preorderów było przed jakąkolwiek recką. Problem, GO? :troll:

Cytuj
Co za różnica, w obu grach chodzi o strzelanie, dla mnie gearsy nie różnią się wiele od gier FPS.
W Ratchet & Clank też chodzi o strzelanie. Zresztą nie widzę wciąż porównania skoro ja mówię o co-opie na 2+ graczy, a pojawiają się Girsy i Army Of Two. Tyle ode mnie. Przeżywajcie dalej, że ludzie grają w infantylne gry, ja pyknę teraz w Mario, a potem trza się do pracy zabrać. Pozdrowionka.
« Ostatnia zmiana: Września 10, 2010, 14:25:12 pm wysłana przez 1man1jar »

Mrocz

  • Gość
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #23855 dnia: Września 10, 2010, 14:27:48 pm »
No ale skoro recenzenci opłaceni, to może lepiej graczami się zasugerować. Killzone 2 sprzedał się w ilości... preorderów na Reach. Wszyscy mówią, że recenzenci są opłaceni, a 80% tych preorderów było przed jakąkolwiek recką. Problem, GO? :troll:

Większa część dobrych wyników Halo pochodzi z USA...

Przypominam, że póki co Halo jest daleko w tyle za Modern Warfare 2, a teraz poczytaj, jakie ludzie mają opinie na temat Modern Warfare 2... W Historii nie jedna kiepska* gra sprzedała się rewelacyjnie... Siła reklamy i promocji to tyle...


*Żeby nie byłu, nie sugeruje, że Halo jest kiepskie, chodziło mi o ogólny przypadek, że "sprzedaż =/= jakość gry"

maertin

  • Bohater wojny GOjczyźnianej
  • *****
  • Rejestracja: 04-02-2009
  • Wiadomości: 1 722
  • Reputacja: 4
  • !
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #23856 dnia: Września 10, 2010, 14:29:26 pm »
Tak, nie ma gry fps na rynku, które oferowałaby tyle, co Halo. Racja. Chociaż bungie.net przy killzone.com to już żadne "wow".
Ale poziom podniecenia tą grą w mediach wciąż zakrawa o absurd. Jest traktowana jak świętość, i to po prostu dziwi. To samo zresztą uważam, jeżeli chodzi o sc2. Tych recenzji się czytać nie dało... A tutaj w przeciwieństwie jest to gra, która mi się podoba i w którą gram.

Swoją drogą, Mario Galaxy prezentuje się lepiej od Halo :troll:
« Ostatnia zmiana: Września 10, 2010, 14:34:15 pm wysłana przez maertin »

Don't mess with the best, 'cause the best don't mess!

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #23857 dnia: Września 10, 2010, 14:29:53 pm »
*Żeby nie byłu, nie sugeruje, że Halo jest kiepskie, chodziło mi o ogólny przypadek, że "sprzedaż =/= jakość gry"

Jedyny przypadek gdzie sprzedaż = jakość to seria GranTurismo. :troll:

Moldar

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 29-12-2005
  • Wiadomości: 7 996
  • Reputacja: 132
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #23858 dnia: Września 10, 2010, 14:32:24 pm »

Cytuj
Co za różnica, w obu grach chodzi o strzelanie, dla mnie gearsy nie różnią się wiele od gier FPS.
W Ratchet & Clank też chodzi o strzelanie. Zresztą nie widzę wciąż porównania skoro ja mówię o co-opie na 2+ graczy, a pojawiają się Girsy i Army Of Two. Tyle ode mnie. Przeżywajcie dalej, że ludzie grają w infantylne gry, ja pyknę teraz w Mario, a potem trza się do pracy zabrać. Pozdrowionka.

Z początku nic nie mówiłeś o COOP dla 4 graczy

To ty stwierdziłeś, że Reach gdyby nazywał się inaczej, zostałby zjechany. Dobrze. Pokaż zatem inną grę, która daje możliwości grania w co-opie w PRAWDZIWĄ KAMPANIĘ (żebyś tu z jakimś Resistance się nie wykluł), tryb forge i takie możliwości jakie oferuje bungie.net. Gdzie ja w ogóle krążę? Ile FPSów na tej generacji pozwala na dual-wield...


Dopiero jak ci gry podano, zmieniłeś swoje zdanie na COOP dla 4 graczy, ot taka uwaga  :P

1man1jar

  • Gość
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #23859 dnia: Września 10, 2010, 14:34:43 pm »
Cytuj
Swoją drogą, Mario Galaxy prezentuje się lepiej od Halo
Zgadzam się w 120%. Każda gra > FPS.

Cytuj
Przypominam, że póki co Halo jest daleko w tyle za Modern Warfare 2, a teraz poczytaj, jakie ludzie mają opinie na temat Modern Warfare 2... W Historii nie jedna kiepska* gra sprzedała się rewelacyjnie... Siła reklamy i promocji to tyle...
Dzięki Mrocz! Jeszcze mi na PM powiedz coś o antykoncepcji i najelepiej napisz skąd się dziecio biorą.

Cytuj
Większa część dobrych wyników Halo pochodzi z USA...
Tak jak EUROgamer.net. H3 10/10. Recenzenci przekupieni, gracze omamieni marketingiem. Dramat. Dobrze, że przynajmniej sony to amarorska, podziemna organizacja działająca pro bono.

Cytuj
Dopiero jak ci gry podano, zmieniłeś swoje zdanie na COOP dla 4 graczy, ot taka uwaga
Przecież to było oczywiste. Jak już mamy się czepiać to nic też nie mówiłem o coopie na DWÓCH GRACZY.

Moldar

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 29-12-2005
  • Wiadomości: 7 996
  • Reputacja: 132
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #23860 dnia: Września 10, 2010, 14:36:32 pm »
No dobra, chcesz COOP dla 4 graczy, COD World At War  ;)

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #23861 dnia: Września 10, 2010, 14:36:49 pm »
Większa część dobrych wyników Halo pochodzi z USA...


liczba preorderow o ktorej mowimy, dotyczy tylko USA  8) 8) 8)

Mrocz

  • Gość
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #23862 dnia: Września 10, 2010, 14:39:18 pm »
Większa część dobrych wyników Halo pochodzi z USA...


liczba preorderow o ktorej mowimy, dotyczy tylko USA  8) 8) 8)

W takim razie wynik niewiele się zmieni po dodaniu pozostałych krajów :troll:

Zresztą jak już napisałem: "sprzedaż =/= jakość gry"


LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #23863 dnia: Września 10, 2010, 14:40:52 pm »
Większa część dobrych wyników Halo pochodzi z USA...


liczba preorderow o ktorej mowimy, dotyczy tylko USA  8) 8) 8)

W takim razie wynik niewiele się zmieni po dodaniu pozostałych krajów :troll:

Zresztą jak już napisałem: "sprzedaż =/= jakość gry"



Nie no w UK napewno tez swietnie sie sprzeda.

btw. w przypadku Halo3 byly swietne recenzje i swietna sprzedaz  8) 8) 8)

Mrocz

  • Gość
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #23864 dnia: Września 10, 2010, 14:41:56 pm »

Nie no w UK napewno tez swietnie sie sprzeda.

btw. w przypadku Halo3 byly swietne recenzje i swietna sprzedaz  8) 8) 8)

Tyle, że Halo 3 nie konkurowało z Gran Turismo 5 :troll:


Cytuj
Przypominam, że póki co Halo jest daleko w tyle za Modern Warfare 2, a teraz poczytaj, jakie ludzie mają opinie na temat Modern Warfare 2... W Historii nie jedna kiepska* gra sprzedała się rewelacyjnie... Siła reklamy i promocji to tyle...
Dzięki Mrocz! Jeszcze mi na PM powiedz coś o antykoncepcji i najelepiej napisz skąd się dziecio biorą.

Skoro argumentujesz wysoką jakość i wyjątkowość tytułów z serii Halo, wysokimi ocenami i wysoką sprzedażą, to naturalne, że postanowiłem odświeżyć ci pamięć o istnieniu słabych gier które miały rewelacyjną sprzedaż, i też wysokie oceny :P

Cytuj
Większa część dobrych wyników Halo pochodzi z USA...
Tak jak EUROgamer.net. H3 10/10. Recenzenci przekupieni, gracze omamieni marketingiem. Dramat. Dobrze, że przynajmniej sony to amarorska, podziemna organizacja działająca pro bono.[/quote]

A co ty do mnie piszesz, o przekupionych Recenzentach, nigdy czegoś takiego nie napisałem :P To andryush'a teorie nie moje... :P Aczkolwiek na temat marketingu, racja... Ludzie sugerują się tym, co już w historii nie raz się potwierdziło :P
« Ostatnia zmiana: Września 10, 2010, 14:48:06 pm wysłana przez Mrocz »

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #23865 dnia: Września 10, 2010, 14:44:11 pm »
Tyle, że Halo 3 nie konkurowało z Gran Turismo 5 trollface


GT5 FOREVER :D

s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #23866 dnia: Września 10, 2010, 14:44:44 pm »
Przypominam, że póki co Halo jest daleko w tyle za Modern Warfare 2, a teraz poczytaj, jakie ludzie mają opinie na temat Modern Warfare 2... W Historii nie jedna kiepska* gra sprzedała się rewelacyjnie... Siła reklamy i promocji to tyle...

bo ja wiem czy 300 tyś przy 11 bańkach to tak "daleko w tyle".

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 987
  • Reputacja: 120
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #23867 dnia: Września 10, 2010, 14:46:13 pm »
+ kopie z PS3 to już jakieś 8mln300k, czyli dalekowato ;)

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #23868 dnia: Września 10, 2010, 14:48:29 pm »
Week Ending 04th Sep 2010

EMEAA Hardware (regional breakdowns below)
Console   Weekly (change)   Total
DS   100,396   (-2%)   53,877,325
X360   82,179   (-14%)   16,788,616
Wii   76,359   (+15%)   28,476,851
PS3   59,405   (+2%)   16,944,425
PSP   29,012   (+7%)   24,987,151
PS2   17,085   (-8%)   61,497,777
Total   364,436   (-1%)    

UK Hardware
Console   Weekly (change)   Total
X360   24,350   (-12%)   5,246,109
DS   15,274   (-10%)   11,418,628
Wii   15,039   (+18%)   7,062,766
PS3   7,947   (+7%)   3,192,382
PSP   1,804   (+12%)   3,719,533
PS2   480   (-13%)   10,169,473
Total   64,894   (-3%)    

France Hardware
Console   Weekly (change)   Total
DS   11,876   (0%)   9,079,108
X360   10,071   (-18%)   2,034,717
Wii   7,295   (+13%)   4,503,403
PS3   6,963   (+4%)   2,473,380
PSP   1,767   (+7%)   2,732,506
PS2   242   (-13%)   6,300,247
Total   38,214   (-3%)    

Germany Hardware
Console   Weekly (change)   Total
DS   10,523   (-3%)   7,382,811
X360   7,658   (-18%)   1,585,544
Wii   7,369   (+19%)   3,488,952
PS3   6,238   (+4%)   1,985,777
PSP   1,017   (+2%)   1,486,184
PS2   313   (-20%)   5,928,813
Total   33,118   (-2%)    

Iberia Hardware
Console   Weekly (change)   Total
DS   8,765   (-0%)   5,172,716
Wii   6,507   (+25%)   2,261,125
PS3   4,072   (-0%)   1,462,832
X360   3,911   (-24%)   814,755
PSP   1,818   (0%)   2,420,151
PS2   257   (-29%)   6,486,271
Total   25,330   (-0%)    

Italy Hardware
Console   Weekly (change)   Total
Wii   8,886   (+18%)   2,230,293
DS   8,519   (-5%)   4,900,378
X360   7,487   (-15%)   1,307,073
PS3   6,980   (-7%)   1,593,117
PSP   2,284   (+11%)   2,031,309
PS2   748   (-33%)   5,772,929
Total   34,904   (-3%)    

Scandinavia Hardware
Console   Weekly (change)   Total
X360   3,509   (-19%)   980,334
Wii   3,216   (+25%)   1,094,997
PS3   2,823   (-1%)   919,312
DS   2,509   (-5%)   1,694,913
PSP   568   (+37%)   639,108
PS2   231   (-15%)   3,385,483
Total   12,856   (-2%)    

Australia & New Zealand Hardware
Console   Weekly (change)   Total
DS   6,175   (+4%)   2,743,655
Wii   5,724   (+4%)   1,939,159
X360   4,529   (-13%)   1,032,734
PS3   2,932   (+13%)   869,556
PSP   716   (+29%)   667,407
PS2   169   (-18%)   2,530,629
Total   20,245   (+1%)    

Other Europe Hardware
Console   Weekly (change)   Total
DS   11,173   (+2%)   4,982,093
Wii   8,156   (+24%)   2,865,971
X360   6,897   (-13%)   1,257,331
PS3   5,911   (-3%)   1,738,973
PSP   2,251   (+15%)   2,447,206
PS2   1,603   (-17%)   7,567,251
Total   35,991   (+2%)    

Middle East, Africa & Asia Hardware
Console   Weekly (change)   Total
DS   25,582   (-1%)   6,503,023
PSP   16,787   (+4%)   8,843,747
PS3   15,539   (+5%)   2,709,096
Wii   14,167   (+4%)   3,030,185
X360   13,767   (-4%)   2,530,019
PS2   13,042   (-2%)   13,356,681
Total   98,884   (+1%)    



Wiadomość scalona: Września 10, 2010, 14:51:23 pm
+ kopie z PS3 to już jakieś 8mln300k, czyli dalekowato ;)

Zaden ex na zadna konsole HD nie sprzedal sie tak dobrze jak H3 na XO (pomijam Wii)
« Ostatnia zmiana: Września 10, 2010, 14:51:23 pm wysłana przez LoNdEk »

Mrocz

  • Gość
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #23869 dnia: Września 10, 2010, 14:51:58 pm »
Week Ending 04th Sep 2010

Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)


Oj... Były inne wyniki wcześniej, ale nawet nie skomentowałeś :P

PlayStation 3 Slim vs. Xbox 360 S - Launch Sales Comparison

Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)



+ kopie z PS3 to już jakieś 8mln300k, czyli dalekowato ;)

Zaden ex na zadna konsole HD nie sprzedal sie tak dobrze jak H3 na XO (pomijam Wii)

I co z tego? Rozumiem, że to od razu czyni tą grę wyjątkową i idealną? :P Bo jak dla mnie świadczy to tylko o dobrej reklamie...
« Ostatnia zmiana: Września 10, 2010, 14:55:07 pm wysłana przez Mrocz »

1man1jar

  • Gość
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #23870 dnia: Września 10, 2010, 14:57:11 pm »
Cytuj
Skoro argumentujesz wysoką jakość i wyjątkowość tytułów z serii Halo, wysokimi ocenami i wysoką sprzedażą, to naturalne, że postanowiłem odświeżyć ci pamięć o istnieniu słabych gier które miały rewelacyjną sprzedaż, i też wysokie oceny
Posłużę się twoim cytatem:

A co ty do mnie piszesz skoro to nie ja pisałem o jechaniu eksów wzdłuż i wszerz w prasie.

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 987
  • Reputacja: 120
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #23871 dnia: Września 10, 2010, 15:16:54 pm »
Week Ending 04th Sep 2010

Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)



Wiadomość scalona: Września 10, 2010, 14:51:23 pm
+ kopie z PS3 to już jakieś 8mln300k, czyli dalekowato ;)

Zaden ex na zadna konsole HD nie sprzedal sie tak dobrze jak H3 na XO (pomijam Wii)

Nie sprzedał się. Jeszcze. GT5 na horyzoncie ;) A poprzednie odsłony sprzedawały się lepiej od dzisiejszego H3.

A te wyniki sprzedaży przemawiają jednak na korzyść PS3. Zobacz jak spada sprzedaż X'a, PS3 gdzieniegdzie wzrasta, a tam gdzie maleje, maleje w znacznie mniejszym stopniu niż sprzedaż X360.

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #23872 dnia: Września 10, 2010, 15:26:06 pm »
Cytuj
Dopiero jak ci gry podano, zmieniłeś swoje zdanie na COOP dla 4 graczy, ot taka uwaga
Przecież to było oczywiste. Jak już mamy się czepiać to nic też nie mówiłem o coopie na DWÓCH GRACZY.

Ja też myślałem, że chodzi Ci o co-op dla dwóch graczy.

kun

  • chujek
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 6 880
  • Reputacja: 80
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #23873 dnia: Września 10, 2010, 15:55:31 pm »
... ale ma swój niepowtarzalny klimat, nie dziwię się jej ocenom.

Widzisz, ja mogę tak napisać o serii Halo. Dla mnie jeśli chodzi o single player/coop nie ma nic lepszego w fps'ach.

Marciin

  • Proletariusz
  • *****
  • Rejestracja: 24-08-2005
  • Wiadomości: 442
  • Reputacja: 10
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #23874 dnia: Września 10, 2010, 16:51:44 pm »
... ale ma swój niepowtarzalny klimat, nie dziwię się jej ocenom.

Widzisz, ja mogę tak napisać o serii Halo. Dla mnie jeśli chodzi o single player/coop nie ma nic lepszego w fps'ach.

No i racja, każdemu podoba się co innego. Nie wiem dlaczego, ale mi się podobała tylko pierwsza część HALO. ,,Trójkę" oceniam najniżej, bo maksymalnie 5/10, strasznie się wynudziłem przechodząc singla. Multi jak dla mnie słabe za m.in. 3 metrowe skoki, nudne mapy. Do Gearsów tej grze baaardzo daleko i nie chodzi mi tylko o grafikę, ale o samą przyjemność z gry. Dlatego nie zaskakuje mnie to, że ludzie dziwią się za takie wysokie noty, ale rozumiem też zaślepienie fanów;)

1man1jar

  • Gość
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #23875 dnia: Września 10, 2010, 17:04:02 pm »
No tak. Ci co nie lubią Halo są "zdziwieni", ci co zaś lubią są "zaślepieni". Podoba mi się ten tok rozumowania.

Wuher

  • Sekretarz wojewódzki
  • *****
  • Rejestracja: 20-05-2004
  • Wiadomości: 1 622
  • Reputacja: 5
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #23876 dnia: Września 10, 2010, 17:14:29 pm »
Zaraz w rimember de tajms zapytam kto pamięta czasy kiedy w strzelankach nie chodziło o to żeby przez 15 minut stać za winklem po to żeby oddać jeden strzał.

je**ć. Wszystkie. Gry. Z. Systemem. Osłon.

Juras

  • Sonoklap
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-10-2008
  • Wiadomości: 9 257
  • Reputacja: -9967
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #23877 dnia: Września 10, 2010, 17:58:39 pm »
Japanese hardware charts – PS3 poised for year-to-date Wii kill
 
Japanese hardware, year-to-date:

1. DS – 1,597,712

2. PSP – 1,421,678

3. Wii – 1,000,482

4. PS3 – 997,187

5. Xbox 360 – 150,649

6. PS2 – 58,649


monio4

  • Nintendofanboj
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 15-05-2004
  • Wiadomości: 2 948
  • Reputacja: 25
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #23878 dnia: Września 10, 2010, 18:00:20 pm »
Zaraz w rimember de tajms zapytam kto pamięta czasy kiedy w strzelankach nie chodziło o to żeby przez 15 minut stać za winklem po to żeby oddać jeden strzał.

je**ć. Wszystkie. Gry. Z. Systemem. Osłon.
Spoko spoko. Rage już w drodze. ;) Choć te wieżyczki strzelnicze trochę przejebane są, oby nie było tego w multi.

1man1jar

  • Gość
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #23879 dnia: Września 10, 2010, 18:01:58 pm »


Uff, na szczęście Wii-money-printing-machine i DS-money-printig-machine dalej udowadniają światu o co chodzi w grach.