Autor Wątek: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)  (Przeczytany 2717945 razy)

0 użytkowników i 14 Gości przegląda ten wątek.

adriano

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 06-07-2007
  • Wiadomości: 6 441
  • Reputacja: 4
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #23960 dnia: Września 11, 2010, 07:51:55 am »
Czytam tą całą dyskusję i się nadziwić nie mogę.
Ok, Halo w tej chwili jest przehypowane i stanowi modelowe odcinanie kuponów.
Ale to w ciągu cholernie grywalny kawałek kodu - szczególnie w multi. Sam nienawidzę designu tej gry - jednak jako gracz mający jakieś obycie z fpsami multi na konsolach - nie mogę nie doceniać wkładu jaki Halo miało w rozwój całego gatunku.
Nie róbcie z ludzi kupujących tą grę jakiś lemingów - Halo to modelowy przykład marketingowej mocy Microsoftu. Robią z tym IP coś czego SONY nie jest w stanie przeskoczyć(co ostatnio przyznał bodajże P. Dille z SCEA).

maertin

  • Bohater wojny GOjczyźnianej
  • *****
  • Rejestracja: 04-02-2009
  • Wiadomości: 1 722
  • Reputacja: 4
  • !
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #23961 dnia: Września 11, 2010, 10:00:01 am »
Cytuj
Czasami mam wrażenie, że niektórym byłoby (ch** wie dlaczego) wstyd gdyby ktoś zobaczył, że grają w Smash Brothers a nie Virtua Fightera, a już nie daj boże grając w grę która nie wygląda jak ósmy cud świata. Niektórzy chcą, żeby gry były sztuką, poważaną obok innych składowych kultury wysokiej. Z drugiej strony wyjście w stronę nie-graczy, to od razu "popierdółki dla casuali". Jakby nie mogli się zdecydować czy jednak chcą być elitarni i undergroundowi czy częścią pop-kultury na zasadzie na jakiej funkcjonuje dziś film czy muzyka.

Trochę offtop się zacznie, ale to bardzo ciekawy temat wg mnie. Bo problem w tym kraju jest wyraźny, czego np o naszych niemieckich sąsiadach - rzekomo bardzo poważnych i sztywnych - nie mogę powiedzieć; nie wspominając o tym co się dzieje jeszcze bardziej na zachód. Jakaś społeczna dezaprobata panuje tutaj wobec wszystkiego co jest dziecinnie. Wszyscy się tak strasznie śpieszą, by wydorośleć i zabić w sobie dziecko i nie wiem po co...
Może jednak wzrost popularności konsol Nintendo u nas w kraju powoli coś zmienia, a raczej zdaje się jest wyznacznikiem tego, że jednak jakaś przemiana w nas się dzieje.

Chcę widzieć więcej zabawek w sklepach i więcej ludzi chodzących do kina na bajki! :P

Don't mess with the best, 'cause the best don't mess!

Mrocz

  • Gość
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #23962 dnia: Września 11, 2010, 10:03:34 am »
Czytam tą całą dyskusję i się nadziwić nie mogę.
Ok, Halo w tej chwili jest przehypowane i stanowi modelowe odcinanie kuponów.
Ale to w ciągu cholernie grywalny kawałek kodu - szczególnie w multi. Sam nienawidzę designu tej gry - jednak jako gracz mający jakieś obycie z fpsami multi na konsolach - nie mogę nie doceniać wkładu jaki Halo miało w rozwój całego gatunku.
Nie róbcie z ludzi kupujących tą grę jakiś lemingów - Halo to modelowy przykład marketingowej mocy Microsoftu. Robią z tym IP coś czego SONY nie jest w stanie przeskoczyć(co ostatnio przyznał bodajże P. Dille z SCEA).


Halo 1, miało ogromny wpływ na ukształtowanie FPS'ów na konsolach... Potrafię to nawet docenić, grając w "zjebanego" porta na PC, który pochłonął u mnie naprawdę sporo czasu... Gra była fajna, przyjemna, i całkiem klimatyczna.

Moja wypowiedź jednak dotyczy tych nowszych części, które dla mnie wyglądają właśnie na takie odcinanie kuponów...

No przyznam, że Reach mnie zaczyna pociągać bo zawsze ciekawiło mnie, jak to się skończyła cała sytuacja ze Spartanami... Jak mój kumpel z Xboxem wróci do trójmiasta na studia, to pewnie z nim przejdę kampanie :P

Piter_neo

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-06-2005
  • Wiadomości: 5 299
  • Reputacja: 40
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #23963 dnia: Września 11, 2010, 11:49:37 am »
Halo 1, miało ogromny wpływ na ukształtowanie FPS'ów na konsolach... Potrafię to nawet docenić, grając w "zjebanego" porta na PC, który pochłonął u mnie naprawdę sporo czasu... Gra była fajna, przyjemna, i całkiem klimatyczna.
Ja 5 razy się zabierałem za Halo i za każdym razem kończyłem po kilku godzinach. Monotonia, te same lokacje i zero innowacji w dziedzinie gier FPP. W tym czasie jak Halo wyszło było w cholere równie dobrych Fpp-ów na PC i w jeszcze większą cholere dużo lepszych.

Mój brat i dwóch kumpli zawzięło się i przeszli całą grę Halo. Mówią, że to tylko zwykły fpp jakich wiele. Dobra gra ale nic ponadto. Ja próbowałem przejść gre wiele razy, ale niczym mnie nie zachęciła. Drugi brat tak samo, wiele razy zabierał się za gre, ale za każdym razem stwierdzał, że tylko zwykły fpp tyle że osadzony w beznadziejnych realiach.

Gra jak na swoje czasy miała IMO tylko dobrą grafikę. Takie fpp-y jak Project Snowblind, Black, Urban Chaos wyglądały lepiej. Klimatu gra w ogóle nie miała, bo po pierwsze strzelało się kolorowymi kulkami, a po drugie byli ci przeciwnicy, mali kosmici co zachowywali się jak klauny. Cały design też jest kiepski. Bronie wyglądają tanie plastikowe zabawki, przeciwnicy to już zero jakiegokolwiek pomysłu - kolorowi, nawydziwiani wydający groteskowe dźwięki. Sam gameplay to również nic innowacyjnego, nadprzeciętnego. Gra to najzwyklejsza strzelanka nie wyróżniająca się żadnym elementem. Fabuła w grze również to nic specjalnego. Tak więc, jeżeli nie grafika, nie klimat, nie fabuła, nie design - to co w tej grze było rewelacyjnego?

Doprawdy całkowicie nie wiem co ludziom tak bardzo podoba się w tej grze. Wielokrotnie z kumplami dyskutowaliśmy na ten temat i nadal nie wiem. Może rzeczywiście M$ przekupował recenzentów żeby dawali wysokie oceny, no bo przecież nie możliwe, zeby co do joty wszyscy dawali same 9-tki i 10-tki. Tyle osób nie widzi fenomenu Halo dlatego nie możliwe, żeby akurat wszystkim recenzentom spodobała się tak gra. Napewno duża zasługa sukcesu gry to jest to, iż był tytułem startowym Xbox-a i nic innego dobrego w tym czasie na konsolę nie było.
« Ostatnia zmiana: Września 11, 2010, 11:52:45 am wysłana przez Piter_neo »

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #23964 dnia: Września 11, 2010, 12:13:26 pm »
Podpisuję się pod tym co napisał Piter_neo. Jedyne co w Halo robi potężne wrażenie, to marketing M$. Reszta to nic nadzwyczajnego i szokującego.

Shaman

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 03-09-2006
  • Wiadomości: 523
  • Reputacja: 3
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #23965 dnia: Września 11, 2010, 12:25:02 pm »
Tyle osób nie widzi fenomenu Halo
Chyba tylko na tym forum  :troll:

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #23966 dnia: Września 11, 2010, 13:54:42 pm »
Podpisuję się pod tym co napisał Piter_neo. Jedyne co w Halo robi potężne wrażenie, to marketing M$. Reszta to nic nadzwyczajnego i szokującego.

No tak, gre kupily miliony oglupionych ludzi a recenzenci sa przekupywani przez MS :yes_anim: :yes_anim: :yes_anim: :yes_anim:. :troll:

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #23967 dnia: Września 11, 2010, 13:59:51 pm »
Tak jak pisałem, marketing M$ to czary. :D

kun

  • chujek
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 6 880
  • Reputacja: 80
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #23968 dnia: Września 11, 2010, 14:08:24 pm »
Moją pierwszą grą na pierwszego xboxa było Halo właśnie w (o zgrozo!) niemieckiej wersji językowej. Gra z miejsca oczarowała mnie klimatem i grafiką. Wiecie - ja na PieCu w tamtych czasach (a i dzisiaj) grałem tylko w rpg, więc może i nie byłem totalnie na czasie. Z resztą czy to ważne? Pewnie, że nie! Połknąłem bakcyla Halo i zarażony jestem do dziś. Nie kumacie dlaczego - ej, luz! Ja nie rozumiem jak można podniecać się takim FFXIII czy GoWIII (żeby nie było - grałem w jedno i drugie, a GoW'a nawet przeszedłem!). Czy mnie to trapi? Skądże! Jeden lubi ogórki drugi ogrodnika córki! Hehe, nieprawdaż?

aphelion

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-09-2006
  • Wiadomości: 4 977
  • Reputacja: 25
  • PSN ID: aph
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #23969 dnia: Września 11, 2010, 14:21:11 pm »
Ukończyłem 2 części H i grało się całkiem fajnie. W ogólnym rozrachunku były 2 elementy, które mi nie leżały; te zielone stworki (the flood, czy jakoś tak) oraz to, że w wiele lokacji było bliźniaczo podobnych. Osobiście nie uważam tej gry za jakieś arcydzieło. raczej za porządny kawałek kodu.
Thou know'st 'tis common: all that lives must die, Passing through nature to eternity.

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #23970 dnia: Września 11, 2010, 14:22:16 pm »
OK. lubisz ogórki  fajnie mi to nie przeszkadza. Londek ma niezłego ogórasa :P

kun

  • chujek
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 6 880
  • Reputacja: 80
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #23971 dnia: Września 11, 2010, 15:01:26 pm »
Londek ma niezłego ogórasa :P

Skoro tak mówisz.. :)

Palpantine

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 31-03-2006
  • Wiadomości: 834
  • Reputacja: 11
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #23972 dnia: Września 11, 2010, 15:31:56 pm »
O, "Halo Wars" przez ostatnie kilka stron. Nice :)

Ciekawostka: W trakcie waszej kłotni zdołałem z kolegą przejść całą trylogię Halo w co-opie, świetnie się przy tym bawiąc (kombo alko+ziele), mając totalnie w dupie, czy kosmici są karłami ze szkoły specjalnej (cheat w Halo 3), kolorami laserków, jakością grafiki i "epicką" fabułą. Na dokładkę porżnęliśmy się z kumplami przez sieć i pośmialiśmy się z kolejnych, coraz ostrzejszych postów. A wy jak spędziliście ten czas?  :troll:
Atari created it, Nintendo pioneerd it, Sony popularized it, Microsoft bought it...

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #23973 dnia: Września 11, 2010, 15:51:26 pm »
Ciekawostka: W trakcie waszej kłotni zdołałem z kolegą przejść całą trylogię Halo w co-opie, świetnie się przy tym bawiąc (kombo alko+ziele), mając totalnie w dupie, czy kosmici są karłami ze szkoły specjalnej (cheat w Halo 3), kolorami laserków, jakością grafiki i "epicką" fabułą.

Po takim kombo zapewne też polubiłbym Halo. ;)

kun

  • chujek
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 6 880
  • Reputacja: 80
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #23974 dnia: Września 11, 2010, 16:33:57 pm »
Ja bym chyba nie dał rady w nic grać. Chociaż... Może jakieś LBP??

1man1jar

  • Gość
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #23975 dnia: Września 12, 2010, 12:10:22 pm »
Ciekawostka: W trakcie waszej kłotni zdołałem z kolegą przejść całą trylogię Halo w co-opie, świetnie się przy tym bawiąc (kombo alko+ziele), mając totalnie w dupie, czy kosmici są karłami ze szkoły specjalnej (cheat w Halo 3), kolorami laserków, jakością grafiki i "epicką" fabułą. Na dokładkę porżnęliśmy się z kumplami przez sieć i pośmialiśmy się z kolejnych, coraz ostrzejszych postów. A wy jak spędziliście ten czas?
Chyba jedynkę na easy, bo kłótnia trwała jeden wieczór.

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #23976 dnia: Września 12, 2010, 12:38:41 pm »
Ciekawostka: W trakcie waszej kłotni zdołałem z kolegą przejść całą trylogię Halo w co-opie, świetnie się przy tym bawiąc (kombo alko+ziele), mając totalnie w dupie, czy kosmici są karłami ze szkoły specjalnej (cheat w Halo 3), kolorami laserków, jakością grafiki i "epicką" fabułą. Na dokładkę porżnęliśmy się z kumplami przez sieć i pośmialiśmy się z kolejnych, coraz ostrzejszych postów. A wy jak spędziliście ten czas?
Chyba jedynkę na easy, bo kłótnia trwała jeden wieczór.


To nie byla klotnia tylko dyskusja  :troll:

Palpantine

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 31-03-2006
  • Wiadomości: 834
  • Reputacja: 11
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #23977 dnia: Września 12, 2010, 15:34:47 pm »
Chyba jedynkę na easy, bo kłótnia trwała jeden wieczór.

Nope, całą trylogię. Spędziliśmy Bity cały dzień, noc i parę godzin dnia kolejnego przy konsoli. Nie mam za często okazji, by sobie z tym kolegą posiedzieć i pograć (bo daleko ode mnie mieszka), więc wykorzystaliśmy maksymalnie czas dla zabawy. Snu przy tym nie było.  Zabawy cała kupa :troll:
Atari created it, Nintendo pioneerd it, Sony popularized it, Microsoft bought it...

kun

  • chujek
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 6 880
  • Reputacja: 80
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #23978 dnia: Września 13, 2010, 07:22:28 am »
To Wy chyba nie zielonym, a białym się raczyliście! :troll:

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 987
  • Reputacja: 120
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #23979 dnia: Września 14, 2010, 15:15:47 pm »
No, średnia Halo R. pada.
Jeszcze wczoraj/przedwczoraj wynosiła 94/100
Dzisiaj mamy już 92/100 , jeszcze trochę, a dogoni KZ2 :P Czyli 91/100. Chyba jednak recenzenci nie słodzą za bardzo, tak jak się mogło wydawać.

aphelion

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-09-2006
  • Wiadomości: 4 977
  • Reputacja: 25
  • PSN ID: aph
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #23980 dnia: Września 14, 2010, 15:39:07 pm »
Najważniejsze, że się dobrze sprzeda.
Thou know'st 'tis common: all that lives must die, Passing through nature to eternity.

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 987
  • Reputacja: 120
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #23981 dnia: Września 14, 2010, 15:56:19 pm »
naturalnie sprzedaż ma murowaną, ciekawe kiedy pierwsze wyniki.

adriano

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 06-07-2007
  • Wiadomości: 6 441
  • Reputacja: 4
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #23982 dnia: Września 14, 2010, 16:30:50 pm »
2mln preorderów w USA - w 1 tygodniu zejdzie pewnie około 4mln sztuk, czyli mniej więcej będzie to poziom Halo 3(konsol na rynku jest kilka razy więcej  :P ).
Wygląda na to, że wszelkie rekordy pobije Black Ops - zapowiada się wynik lepszy niż w przypadku MW2.
GT5 w USA dalej słabo -  8 tygodni do premiery i niecałe 200tys. preorderów. Sprzedaż raczej na poziomie GT4 niż GT3 na tym rynku się szykuje(w Europie będzie nokaut wszystkiego).

pankracy

  • ZMP-owiec
  • ****
  • Rejestracja: 18-03-2010
  • Wiadomości: 315
  • Reputacja: -11
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #23983 dnia: Września 16, 2010, 15:30:20 pm »
Reach ma najdroższą kampanię marketingową w historii gier wideo - nic dziwnego, że sprzeda się świetnie w USA i dobrze w Europie.
Wlasciwie coraz wiecej informacji mowi, ze Halo Reach nei sprzeda sie tak jak Halo 3. Hype jest znacznie mniejszy.

heh, a jednak wyszlo inaczej - 3 miliony w dobę i 200mln $ zysku, MW2 pobite (ale tylko w USA)

http://www.pcmag.com/article2/0,2817,2369234,00.asp

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 987
  • Reputacja: 120
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #23984 dnia: Września 16, 2010, 15:48:18 pm »
U nich to chyba jakiś obowiązek :P
Złożyć preorder na Halo  :lol:
Albo preorder za 1/4 ceny przy zakupie hamburgera ))) A ze to przysmak narodowy, to poszło dużo sztuk :P

KKRT

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-09-2006
  • Wiadomości: 5 153
  • Reputacja: 18
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #23985 dnia: Września 16, 2010, 16:09:55 pm »
heh, a jednak wyszlo inaczej - 3 miliony w dobę i 200mln $ zysku, MW2 pobite (ale tylko w USA)

http://www.pcmag.com/article2/0,2817,2369234,00.asp
Nic nie pisalem o pierwszym miesiacu, pisalem ogolnie.

Tomasz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 16-12-2009
  • Wiadomości: 3 106
  • Reputacja: 42
  • TUSKU CHYTRUSKU TY je**ny ZŁODZIEJU!!!!
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #23986 dnia: Września 16, 2010, 16:54:13 pm »
Reach ma najdroższą kampanię marketingową w historii gier wideo - nic dziwnego, że sprzeda się świetnie w USA i dobrze w Europie.
Wlasciwie coraz wiecej informacji mowi, ze Halo Reach nei sprzeda sie tak jak Halo 3. Hype jest znacznie mniejszy.

heh, a jednak wyszlo inaczej - 3 miliony w dobę i 200mln $ zysku, MW2 pobite (ale tylko w USA)

http://www.pcmag.com/article2/0,2817,2369234,00.asp
To co jest w końcu dla was podniecające, sprzedaż czy może fakt ze gracie w to, czyżby największy atut tej gry to ilość sprzedanych kopii? xD

inż. Oscyp

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 20-01-2010
  • Wiadomości: 4 133
  • Reputacja: 63
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #23987 dnia: Września 16, 2010, 17:04:46 pm »
O, "Halo Wars" przez ostatnie kilka stron. Nice :)

Ciekawostka: W trakcie waszej kłotni zdołałem z kolegą przejść całą trylogię Halo w co-opie, świetnie się przy tym bawiąc (kombo alko+ziele), mając totalnie w dupie, czy kosmici są karłami ze szkoły specjalnej (cheat w Halo 3), kolorami laserków, jakością grafiki i "epicką" fabułą. Na dokładkę porżnęliśmy się z kumplami przez sieć i pośmialiśmy się z kolejnych, coraz ostrzejszych postów. A wy jak spędziliście ten czas?  :troll:

Ty przez kilka dni grałeś w laserki, śmiałeś się przed komputerem i z dumą pytasz jak inni spędzili ten czas?
SW-5606-3156-4802

Palpantine

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 31-03-2006
  • Wiadomości: 834
  • Reputacja: 11
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #23988 dnia: Września 16, 2010, 21:33:34 pm »
Z dumą, bo laserki "ain't so bad" jak o nich część prawi ;)
Atari created it, Nintendo pioneerd it, Sony popularized it, Microsoft bought it...

wsciekly_blondyn

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2004
  • Wiadomości: 4 054
  • Reputacja: 25

Mr_Zombie

  • Global Moderator
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-11-2005
  • Wiadomości: 5 999
  • Reputacja: 15
  • Press a button and something awesome happens...
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #23990 dnia: Września 17, 2010, 11:46:44 am »

PS3 nie wystarczyło mocy, by wyrenderować włosy sędziemu! :troll:

A tak na serio, czymś to się różni?
Always code as if the person who will maintain your code
is a maniac serial killer that knows where you live.

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #23991 dnia: Września 17, 2010, 11:49:51 am »
PS3 nie wystarczyło mocy, by wyrenderować włosy sędziemu! trollface
Ale za to wygenerowała większy brzuch! :P

el becetol

  • Gość
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #23992 dnia: Września 17, 2010, 11:52:47 am »
Może to inny sędzia.  :lol:

Mr_Zombie

  • Global Moderator
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-11-2005
  • Wiadomości: 5 999
  • Reputacja: 15
  • Press a button and something awesome happens...
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #23993 dnia: Września 17, 2010, 11:54:28 am »
Nie umiesz się bawić :(
Always code as if the person who will maintain your code
is a maniac serial killer that knows where you live.

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 987
  • Reputacja: 120
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #23994 dnia: Września 17, 2010, 12:01:00 pm »
Gracz z 9 wygląda jak ludzie z GTA IV ćwiczący yogę  :lol:
Jakaś ta fifa kolorowa strasznie, chyba wolę PESa

Snake_Plissken

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 31-12-2006
  • Wiadomości: 17 240
  • Reputacja: 104
  • Who Dares Wins
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #23995 dnia: Września 17, 2010, 12:01:40 pm »
A tak na serio, czymś to się różni?
PS3 ma lepsze kolory. :troll:

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #23996 dnia: Września 17, 2010, 12:16:20 pm »

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #23997 dnia: Września 17, 2010, 12:21:39 pm »
Może to inny sędzia.  :lol:
No raczej ;]


s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #23999 dnia: Września 17, 2010, 15:24:35 pm »
u japonców xbox idzie jak burza  :lol: