Autor Wątek: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)  (Przeczytany 2718106 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

1man1jar

  • Gość
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #24640 dnia: Listopada 29, 2010, 17:43:51 pm »
Ale czy ja mowię o GT5? Mówię o filmiku. Stoi tak samo, na linii sugerowanej. AI normalnie wchodzi po linii. Linia jest zielona więc w tamtym miejscu nie trzeba hamować, ślady opon są na tym odcinku, więc wiadomo, że tam jeżdżą.

Wiadomo, taki test jest niemiarodajny. Zmierzyć skill AI można tylko przez testy psychologiczne w zamkniętej placówce.
« Ostatnia zmiana: Listopada 29, 2010, 17:46:23 pm wysłana przez 1man1jar »

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #24641 dnia: Listopada 29, 2010, 17:47:13 pm »
Zmierzyć skill AI można tylko przez testy psychologiczne w zamkniętej placówce.


 :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #24642 dnia: Listopada 29, 2010, 17:47:18 pm »
Kartonowe odbicia z Gran Turismo 1 na PSX też są oszukane?

Czyli nie grałeś, bo byś tak bezsensownie nie pierdolił. Znasz coś takiego jak manewr Pit? Pewnie nie, ale ch** tam...rozjaśnię Ci umysł. To jest coś takiego:

Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

Po co to tutaj wkleiłem? Bo mam zagadkę dla tych, którzy tutaj tak pieprzą głupoty odnośnie fizyki w GT5. Spróbujcie w każdej poprzedniej odsłonie GT zrobić coś takiego (włącznie z GT5:P). Otóż nie da się!!! Tam był stary silnik kolizji. W GT5 takie rzeczy są już jak najbardziej możliwe, ale to wiedzielibyście gdybyście grali w tytuł, który tak chętnie zasypujecie bzdurnymi komentarzami. :roll: :roll: :roll:

Krzysiu

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 13-06-2008
  • Wiadomości: 14 544
  • Reputacja: 174
  • Stać! Policja!
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #24643 dnia: Listopada 29, 2010, 17:48:52 pm »
Samochody dalej odbijają się jak kartony.

1man1jar

  • Gość
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #24644 dnia: Listopada 29, 2010, 17:50:43 pm »

Pytanie tylko WTF? Dlaczego raz myślą, a raz niespecjalnie? :(

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #24645 dnia: Listopada 29, 2010, 17:58:45 pm »
Ale czy ja mowię o GT5? Mówię o filmiku. Stoi tak samo, na linii sugerowanej. AI normalnie wchodzi po linii. Linia jest zielona więc w tamtym miejscu nie trzeba hamować, ślady opon są na tym odcinku, więc wiadomo, że tam jeżdżą.

Wiadomo, taki test jest niemiarodajny. Zmierzyć skill AI można tylko przez testy psychologiczne w zamkniętej placówce.

Nie zauważyłeś, że auta na filmiku z GT5 wyjeżdżają zza górki? Raczej trudno wyhamować ze 150-170 (tyle około tam mają auta tej klasy) gdy nagle przed kolesiem wyrasta auto stojące na środku drogi. Tacy kur** bystrzy jesteście, ale tego już żaden nie zauważył.

Specjalnie dla Was nagrałem dwa filmiki kamerą, jak stoję na środku toru i omijają mnie po lewej, a potem przesuwam auto w miejsce którędy mnie omijali i wtedy przeciwnicy wybierają inną drogę jazdy żeby we mnie nie uderzyć. Zaraz załaduje i wrzucę na YT, bo naprawdę aż się rzygać od tego Waszego pierdolenia chce.

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #24646 dnia: Listopada 29, 2010, 17:59:31 pm »

Pytanie tylko WTF? Dlaczego raz myślą, a raz niespecjalnie? :(

To tak jak prawdziwy kierowca, ma swoje lepsze i gorsze dni... :D

1man1jar

  • Gość
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #24647 dnia: Listopada 29, 2010, 18:06:39 pm »
Specjalnie dla Was nagrałem dwa filmiki kamerą, jak stoję na środku toru i omijają mnie po lewej, a potem przesuwam auto w miejsce którędy mnie omijali i wtedy przeciwnicy wybierają inną drogę jazdy żeby we mnie nie uderzyć. Zaraz załaduje i wrzucę na YT, bo naprawdę aż się rzygać od tego Waszego pierdolenia chce.
Srsly? Po ch**, przecież mnie to nawet nie interesuje.  :lol:

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #24648 dnia: Listopada 29, 2010, 18:11:06 pm »
Specjalnie dla Was nagrałem dwa filmiki kamerą, jak stoję na środku toru i omijają mnie po lewej, a potem przesuwam auto w miejsce którędy mnie omijali i wtedy przeciwnicy wybierają inną drogę jazdy żeby we mnie nie uderzyć. Zaraz załaduje i wrzucę na YT, bo naprawdę aż się rzygać od tego Waszego pierdolenia chce.
Srsly? Po ch**, przecież mnie to nawet nie interesuje.  :lol:

Tak, ja wiem. Świadczą o tym Twoje posty przez kilka stron tego tematu w których rozpisujesz się o ułomności GT5.

1man1jar

  • Gość
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #24649 dnia: Listopada 29, 2010, 18:13:46 pm »
No tak, obrona zjebanej Forzy z jej saturacją kolorów jak w Burnoucie to mój życiowy cel. Dlatego właśnie w pchlim targu próbuję ją sprzedać. Jest tak dobra, że nie jestem godzien.

Tango

  • Gość
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #24650 dnia: Listopada 29, 2010, 18:27:41 pm »
Tarniak w formie :D
Cytuj
Wiadomo, taki test jest niemiarodajny. Zmierzyć skill AI można tylko przez testy psychologiczne w zamkniętej placówce.
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #24651 dnia: Listopada 29, 2010, 18:31:23 pm »
Ok, czy ten filmik wystarczy by zakonczyc ta glupia rozmowe? :>



Hehe... W GT5 zjebane cienie, w FM3 wszystko. W cockpit view różnica kilku klas.


celowo pominąłeś porównanie obu gier na splicie? O_O

w gt5 zjebane cienie i bieda aż piszczy w wykonaniu toru (na suzuce zresztą było to samo).
w forzy zjebany kokpit i model jazdy.
« Ostatnia zmiana: Listopada 29, 2010, 18:33:39 pm wysłana przez s00s »

Unlimited

  • Gość
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #24652 dnia: Listopada 29, 2010, 18:43:36 pm »
Ok, czy ten filmik wystarczy by zakonczyc ta glupia rozmowe? :>



Hehe... W GT5 zjebane cienie, w FM3 wszystko. W cockpit view różnica kilku klas.


celowo pominąłeś porównanie obu gier na splicie? O_O

w gt5 zjebane cienie i bieda aż piszczy w wykonaniu toru (na suzuce zresztą było to samo).
w forzy zjebany kokpit i model jazdy.

W Gt5 zjebane są tylko cienie. W FM3 zjebane oświetlenie, modele LOD(w Bmw M3 bak nachodzi na błotnik, w Enzo nos nie jest prawidłowo odwzorowany podobnych kwiatków jest więcej, modele standard takich błędów nie mają, a te najlepsze mają nawet w pełni odwzorowane wnętrze), kokpity. Takie me zdanie, poza tym jak ktoś twierdzi że FUJI czy Suzuka(szczególnie wariant toru z zmiennymi warunkami pogodowymi), ładniejsze jest w GT5P, ten się myli.

s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #24653 dnia: Listopada 29, 2010, 18:48:28 pm »
ale na tym filmiku nie ma bmw m3, enzo też nie widziałem.
na filmiku jest forza vs gt5, nie ma gt5p.
trzeba być ślepcem, żeby nie widzieć różnicy klas w wykonaniu toru.

Mr_Zombie

  • Global Moderator
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-11-2005
  • Wiadomości: 5 999
  • Reputacja: 15
  • Press a button and something awesome happens...
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #24654 dnia: Listopada 29, 2010, 18:53:00 pm »
W FM3 zjebane (...) modele LOD (...)

Wiesz, zastosuj się może do rady tarniaka i nie stosuj makaronizmów ;).
LOD = Level of detail ~ poziom szczegółów.
Po rozwinięciu tego skrótu i przetłumaczeniu na polski, Twoje zdanie nie ma najmniejszego sensu :P
Always code as if the person who will maintain your code
is a maniac serial killer that knows where you live.

1man1jar

  • Gość
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #24655 dnia: Listopada 29, 2010, 18:55:49 pm »
A po angielsku to ma? Bo ja nie kminię meandrów pierdolenia o grafice, a tak to się czegoś nowego  nauczę.

KKRT

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-09-2006
  • Wiadomości: 5 153
  • Reputacja: 18
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #24656 dnia: Listopada 29, 2010, 19:16:19 pm »
w gt5 zjebane cienie i bieda aż piszczy w wykonaniu toru (na suzuce zresztą było to samo).
Bieda gdzie? Lepsze samochody, lepsze tekstury, lepsze efekty, cienie dynamiczne na calym srodowisku. Moze chodzi Ci, ze nie ma paru takich samych namiotow? :> I mniej publiki, jesli tak to wiedz, ze na trasach w GT takie rzeczy zaleza od eventu i trybu, w trybie practice/time trial nie masz takich szczegolow, bo na codzien takich rzeczy nie ma. Jak wyglada track podczas eventow masz tutaj - http://www.gtplanet.net/gran-turismo-5-nurburgring-gp-circuit-screenshots/

Unlimited

  • Gość
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #24657 dnia: Listopada 29, 2010, 19:17:36 pm »
W FM3 zjebane (...) modele LOD (...)

Wiesz, zastosuj się może do rady tarniaka i nie stosuj makaronizmów ;).
LOD = Level of detail ~ poziom szczegółów.
Po rozwinięciu tego skrótu i przetłumaczeniu na polski, Twoje zdanie nie ma najmniejszego sensu :P


Ten skrót ma także drugie znacznie Low of Detail. Może CI to powiedzieć każdy kto uczy angielskiego, w tym moja dziewczyna. Także ugryź się w język na drugi raz :P

Mr_Zombie

  • Global Moderator
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-11-2005
  • Wiadomości: 5 999
  • Reputacja: 15
  • Press a button and something awesome happens...
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #24658 dnia: Listopada 29, 2010, 19:20:11 pm »
Ten skrót ma także drugie znacznie Low of Detail. Może CI to powiedzieć każdy kto uczy angielskiego, w tym moja dziewczyna. Także ugryź się w język na drugi raz Razz

Uhm...
Nie, poczekam, aż Tarniak Cię zgnoi, ja nie mam na to siły. :P
Always code as if the person who will maintain your code
is a maniac serial killer that knows where you live.

Unlimited

  • Gość
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #24659 dnia: Listopada 29, 2010, 19:24:05 pm »
Ten skrót ma także drugie znacznie Low of Detail. Może CI to powiedzieć każdy kto uczy angielskiego, w tym moja dziewczyna. Także ugryź się w język na drugi raz Razz

Uhm...
Nie, poczekam, aż Tarniak Cię zgnoi, ja nie mam na to siły. :P

Ok, czekam aż ktoś mnie zgnoi, ja mogę Cię np. pierdolnąć, jak używasz takich słów, to może i ja zacznę, w końcu fajne są synonimy :P

1man1jar

  • Gość
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #24660 dnia: Listopada 29, 2010, 19:29:12 pm »
1. low on
2. ten zwrot nie działa w takiej kolokacji i nie podlega akronimizacji
3. google nie gryzą
4. 'gnoić' nie jest synonimem leksemu 'pie**olić'

aphelion

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-09-2006
  • Wiadomości: 4 977
  • Reputacja: 25
  • PSN ID: aph
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #24661 dnia: Listopada 29, 2010, 19:30:13 pm »
Ten skrót ma także drugie znacznie Low of Detail. Może CI to powiedzieć każdy kto uczy angielskiego, w tym moja dziewczyna. Także ugryź się w język na drugi raz Razz

Uhm...
Nie, poczekam, aż Tarniak Cię zgnoi, ja nie mam na to siły. :P
Gdyby low był rzeczownikiem to wyrażenie byłoby poprawne. W tym wypadku tak nie jest więc jest błąd. Jak już chcesz się uprzeć to Low level of detail jest ok.
Thou know'st 'tis common: all that lives must die, Passing through nature to eternity.

s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #24662 dnia: Listopada 29, 2010, 19:38:24 pm »
w gt5 zjebane cienie i bieda aż piszczy w wykonaniu toru (na suzuce zresztą było to samo).
Bieda gdzie? Lepsze samochody, lepsze tekstury, lepsze efekty, cienie dynamiczne na calym srodowisku. Moze chodzi Ci, ze nie ma paru takich samych namiotow? :> I mniej publiki, jesli tak to wiedz, ze na trasach w GT takie rzeczy zaleza od eventu i trybu, w trybie practice/time trial nie masz takich szczegolow, bo na codzien takich rzeczy nie ma. Jak wyglada track podczas eventow masz tutaj - http://www.gtplanet.net/gran-turismo-5-nurburgring-gp-circuit-screenshots/

rozumiem, że odwzorowanie budynków, drzew i murków też zależy od eventu? nigdzie nie znalazłem filmiku jak wygląda ten track podczas eventu (te screeny są jeszcze z czasów jak gt5 było przeładne), ale jeżeli rzeczywiście tak jest to mega spoko. dobry motyw.  
co do tekstur to nie podejmuje się oceniać bo niby jakość full hd a za dużo nie widać, efekty zgadza się, cienie może i dynamiczne, ale wyglądają jak kupa.

Wuher

  • Sekretarz wojewódzki
  • *****
  • Rejestracja: 20-05-2004
  • Wiadomości: 1 622
  • Reputacja: 5
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #24663 dnia: Listopada 29, 2010, 19:39:46 pm »
Unlimited tarniak chyba właśnie zgnoił Twoją dziewczynę.

Puścisz mu to płazem? :troll:

s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #24664 dnia: Listopada 29, 2010, 19:40:04 pm »
1. low on
2. ten zwrot nie działa w takiej kolokacji i nie podlega akronimizacji
3. google nie gryzą
4. 'gnoić' nie jest synonimem leksemu 'pie**olić'

takiej fachury się nie spodziewałem.

Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

Unlimited

  • Gość
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #24665 dnia: Listopada 29, 2010, 19:40:18 pm »
Widzę że ktoś potrafi tutaj czytać google, czy użyć komendy kopiuj/wklej. Natomiast dochodzi do tego jeszcze coś takiego, jak slang danego kraju, regiony, kultury. Także jeśli masz zamiar dalej mnie w taki zdradliwy doczepiać się do każdej bzdury polecam wpierw zajrzeć do słownika i zrozumieć pojęcia słowa empatia. Może to Ci pomoże, bo póki co to tylko na tym forum większość wkurwiasz i gadasz o dupie marynie, znasz taki zwrot. Jak chcesz mogę to przekształcić w wyrażenie na angielski.

Don't get on my balls! and You're really some pain on the ass! Jak znajdziesz to co te wyrażenia oznaczają to daj mi znać, ale myślę że mogę iść spokojnie po piwo. :troll:


1man1jar

  • Gość
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #24666 dnia: Listopada 29, 2010, 19:49:26 pm »
Nie będę się lansował zapleczem językoznawczym (przykro mi, nie potrzebuję googli) ale czas przytemperować nieco Twoje ego.

Slang nie jest pojęciem o którym mówisz. To o czym piszesz ("charakterystyka, regionu, kraju, kultury") to dialekt. Zajrzyj do słownika. To, że poprawiam Twoje błędy nie ma nic wspólnego z brakiem empatii, ponieważ nie operujemy na poziomie emocjonalnym - chyba, że sprawiam, że jest Ci przykro :D. Wyrażenia pain ON the ass nie znajdziesz nigdzie, ponieważ jest błędne. Pain in the ass naturalnie weszło już do leksykonu j. angielskiego -> http://www.thefreedictionary.com/pain+in+the+ass

get off my balls - jest już właśnie pojęciem slangowym, które jeśli rozłożyć i tak staje się zrozumiałe, choć są oczywiście słowniki slangu, w których również się pojawi.

Następnym razem nie udzielaj się w temacie o którym nie masz pojęcia.
« Ostatnia zmiana: Listopada 29, 2010, 20:03:51 pm wysłana przez 1man1jar »

iko

  • Gość
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #24667 dnia: Listopada 29, 2010, 19:52:36 pm »
Tarniak jesteś taki mądry.. :oops: :oops:

1man1jar

  • Gość
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #24668 dnia: Listopada 29, 2010, 19:54:10 pm »
Wiem, tata mi to zawsze powtarza jak przynoszę 5 z dyktanda.

Unlimited

  • Gość
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #24669 dnia: Listopada 29, 2010, 19:56:35 pm »
Cóż, nie potrzebuję wzmacniać swojego EGO, gdyż EGO każdego jest nieobliczalne i niepoliczalne(a Tych którzy uważają że jest to tzw. słabe jednostki), ale nie chcę CI tu prawić kazań z psychologi czy filozofii. Odnośnie tych wyrażeń, każde z nich jest slangiem, oczywiście amerykańskim, i wierz mi że nie są błędne, ot takie wyrażenia, które sprawią że przeżyjesz jedną noc na dworcu obcego miasta. Odnośnie Empatii, cóż, przykro mi nie jest, jednak empatia to także okazywanie szacunku, cóż jednak, skoro wyrażenie te jest Ci obce.

1man1jar

  • Gość
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #24670 dnia: Listopada 29, 2010, 19:58:30 pm »
Albo nie przeczytałeś tego co napisałem, albo po prostu jesteś tępy w ch**. Pozdrawiam.

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #24671 dnia: Listopada 29, 2010, 19:59:11 pm »
Przykro mi ale filmiki z AI, które chciałem wrzucić nie chcą się załadować na YT. Ciągle info, że przetwarza i nic. Kilka razy próbowałem. Jeśli ktoś koniecznie chce te filmy to mogę wrzucić na "wyślijto".

Unlimited

  • Gość
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #24672 dnia: Listopada 29, 2010, 20:03:36 pm »
Albo nie przeczytałeś tego co napisałem, albo po prostu jesteś tępy w ch**. Pozdrawiam.

Dzięki za tak konstruktywną krytykę, nie ma to jak napisać to o czym się myślało, po tak wielu trudach, które wałkowałeś przez kilka ostatnich stron. Napiszę CI coś jeszcze:

Nigdy nie dyskutuj z idiotą. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.

Również Pozdrawiam

Marins

  • Gość
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #24673 dnia: Listopada 29, 2010, 20:05:38 pm »


No panowie dalej nie przeszkadzajcie sobie  :troll:

Wuher

  • Sekretarz wojewódzki
  • *****
  • Rejestracja: 20-05-2004
  • Wiadomości: 1 622
  • Reputacja: 5
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #24674 dnia: Listopada 29, 2010, 20:08:20 pm »
Nigdy nie dyskutuj z idiotą. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.

Ogólnie się zgadzam, ale chyba masz złe wyobrażenie o tym, którą z ról Ty pełnisz w tej rozmowie.

Unlimited

  • Gość
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #24675 dnia: Listopada 29, 2010, 20:10:38 pm »
Nigdy nie dyskutuj z idiotą. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.

Ogólnie się zgadzam, ale chyba masz złe wyobrażenie o tym, którą z ról Ty pełnisz w tej rozmowie.


Lubię gdy do konwersacji wkracza osoba trzecia, to dodaję smaczku. :naughty:

Póki co pasuję Panowie(możecie sobie pogadać, ale już beze mnie), czas na GT5 :P

Tomasz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 16-12-2009
  • Wiadomości: 3 106
  • Reputacja: 42
  • TUSKU CHYTRUSKU TY je**ny ZŁODZIEJU!!!!
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #24676 dnia: Listopada 29, 2010, 20:11:00 pm »
Albo nie przeczytałeś tego co napisałem, albo po prostu jesteś tępy w ch**. Pozdrawiam.
Ale Ty mnie podkurwisz, nawet tym jak traktujesz innych, chłopie pierdolnij sie w głowe, bo odjebało Ci na maxa

Wiadomość scalona: Listopada 29, 2010, 20:11:53 pm
Nigdy nie dyskutuj z idiotą. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.

Ogólnie się zgadzam, ale chyba masz złe wyobrażenie o tym, którą z ról Ty pełnisz w tej rozmowie.

No i następny pokemon sie odezwał, japierdole

Mr_Zombie

  • Global Moderator
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-11-2005
  • Wiadomości: 5 999
  • Reputacja: 15
  • Press a button and something awesome happens...
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #24677 dnia: Listopada 29, 2010, 20:13:09 pm »
chłopie pierdolnij sie w głowe, bo odjebało Ci na maxa
No i następny pokemon sie odezwał, japierdole


Ale Ty mnie podkurwisz, nawet tym jak traktujesz innych
:troll:
Always code as if the person who will maintain your code
is a maniac serial killer that knows where you live.

Tomasz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 16-12-2009
  • Wiadomości: 3 106
  • Reputacja: 42
  • TUSKU CHYTRUSKU TY je**ny ZŁODZIEJU!!!!
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #24678 dnia: Listopada 29, 2010, 20:14:30 pm »
Podniecacie sie pojebaną grą jak by to była/jest wasza kobieta

Marins

  • Gość
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #24679 dnia: Listopada 29, 2010, 20:15:12 pm »
Siema maertin  :angel: