Autor Wątek: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)  (Przeczytany 2718137 razy)

0 użytkowników i 9 Gości przegląda ten wątek.

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #24720 dnia: Listopada 30, 2010, 13:40:41 pm »
Bo nie ma namiotow? ...



Właśnie, a gdzie jest ta wersja Nurburgringu, która miała na poboczach namioty i masę kibiców? W którymś buildzie to pokazywali.

Unlimited

  • Gość
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #24721 dnia: Listopada 30, 2010, 14:22:41 pm »
To jest opcja tylko przy wyścigu 24H, wtedy jeździmy zarówno na torze GP jak i pętli. :)

Jak dla mnie trasa wygląda realistycznie, plastycznie, a nie biedne, ale każdy ma swój tok rozumowania.

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #24722 dnia: Listopada 30, 2010, 14:34:55 pm »
Jak dla mnie trasa wygląda realistycznie, plastycznie, a nie biedne, ale każdy ma swój tok rozumowania.


Ps. Menu właśnie moim zdaniem GT5 ma bardzo dobre(a ["dlugie"] loadingi pozwalają na to by np. napić się czegoś)...

 :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #24723 dnia: Listopada 30, 2010, 14:40:45 pm »
To jest opcja tylko przy wyścigu 24H, wtedy jeździmy zarówno na torze GP jak i pętli. :)

Jak dla mnie trasa wygląda realistycznie, plastycznie, a nie biedne, ale każdy ma swój tok rozumowania.

Muszę sobie sprawdzić tą wersję z namiotami bo pamiętam, że wyglądało to konkretnie.

Unlimited

  • Gość
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #24724 dnia: Listopada 30, 2010, 14:46:35 pm »
Jak dla mnie trasa wygląda realistycznie, plastycznie, a nie biedne, ale każdy ma swój tok rozumowania.


Ps. Menu właśnie moim zdaniem GT5 ma bardzo dobre(a ["dlugie"] loadingi pozwalają na to by np. napić się czegoś)...

 :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


Okej, mogę napisać inaczej, FM3 wygląda plastikowo, a to wszystko przez zjebane oświetlenie, do tego tor nie jest odwzorowany w 100%(może w 70% reszta to wymysł Twórców), przykładów jest multum, Suzuka, Nurburgring, itd. Patrząc na replay w Gt5 ma się wrażenie że to prawdziwy wyścig(genialne oświetlenie, detale, odwzorowanie w 100% toru i plastyka grafiki), patrząc na replay FM3 ma się wrażenie że to ciągle FM2 z dodanymi paroma efektami. Bardziej pasuję. :lol:

Ps. Loadingi w Gt5 nie są długie, porównywalne z FM3, a w większości przypadków krótsze. Poza tym ja lubię czasem zrobić łyk trunku przed wyścigiem online :P

@ BoBaN

Jest jeden problem, tą trasę trzeba odkryć.

"Flight Academy Mercedes-Benz AMG Intermediate Gold: Nürburgring 24hrs available in Config arcade and endurance training
Flight Academy Mercedes-Benz AMG Intermediate Silver: Nürburgring available in Config 4h endurance training and arcade
Flight Academy Mercedes-Benz AMG Intermediate Bronze: Nurburgring Nordschleife in arcade and training available"
« Ostatnia zmiana: Listopada 30, 2010, 14:51:16 pm wysłana przez Unlimited »

bigdaddy

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 20-11-2008
  • Wiadomości: 213
  • Reputacja: 0
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #24725 dnia: Listopada 30, 2010, 15:12:50 pm »
Jak dla mnie trasa wygląda realistycznie, plastycznie, a nie biedne, ale każdy ma swój tok rozumowania.


Ps. Menu właśnie moim zdaniem GT5 ma bardzo dobre(a ["dlugie"] loadingi pozwalają na to by np. napić się czegoś)...

 :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


Okej, mogę napisać inaczej, FM3 wygląda plastikowo, a to wszystko przez zjebane oświetlenie, do tego tor nie jest odwzorowany w 100%(może w 70% reszta to wymysł Twórców), przykładów jest multum, Suzuka, Nurburgring, itd. Patrząc na replay w Gt5 ma się wrażenie że to prawdziwy wyścig(genialne oświetlenie, detale, odwzorowanie w 100% toru i plastyka grafiki), patrząc na replay FM3 ma się wrażenie że to ciągle FM2 z dodanymi paroma efektami. Bardziej pasuję. :lol:

Ps. Loadingi w Gt5 nie są długie, porównywalne z FM3, a w większości przypadków krótsze. Poza tym ja lubię czasem zrobić łyk trunku przed wyścigiem online :P

i wszystko jasne, chlejesz, pijany prowadzisz samochód a później włazisz na forum i wypisujesz głupoty po %. A może rozczarowanie GT5 zmusza ciebie do złapania flaszki i zapicia smutków?  :lol:

fajnie rzucasz tymi % w swoich wywodach, sprawdziłeś wszystkie 1000 samochodów i obliczyłeś na kalkulatorze ? 100% odwzorowania trasy w GT5 ? co ty ku.wa liście na drzewach 4D też policzyłeś ? mistrz. Normalnie szkoda że już na XO ciebie nie ma bo niezła beka była  ;)

Unlimited

  • Gość
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #24726 dnia: Listopada 30, 2010, 15:21:09 pm »
@ Big<sratatata>daddy

O kur**, to teraz pojechałeś, ale wiadomo że tonący brzytwy się trzyma chwyta, ja jednak oszczędzę temu forum, beki z Ciebie, bo mógłbym teraz dawać akapit po akapicie, wiadomość napisaną przez Ciebie na forum, a potem wiadomość którą przysłałeś do mnie na Ps3 w wiadomości, ale oszczędzę Ci rujnowania w ten sposób kariery na tym forum, są inne ciekawsze.

Odnośnie kalkulatora itd. nie wiesz że są filmiki porównujące, portale się tym zajmujące, jak i to że jednak tą grę mam w przeciwieństwie do Ciebie. Jednak jak to było z AW jak wrzucałem materiał porównawcze, to niektórzy pierwszy raz coś takiego na oczy widzieli na Waszym forum, ale nie dziwie się skoro przebywa tam głównie nowa fala młodzieży(pozdro Noxxx), i Wasz główny temat to: jak poszły matury. :rotfl:

Odnośnie napicia się piwa nie widzę w tym nic złego, od czasu do czasu, ale skoro Ty każdego obracasz w ten sposób w alkoholika to niezła beka jest z Ciebie. Weź się skończ już kompromitować kolejny raz z rzędu, nuuuuudne się to robi, a chyba nie chcesz bym tu zasnął. :D

Poza tym za dużo konkurencji tu nie masz w stosunku do Xboxonline, i jeszcze jedno kto mieczem wojuje ten od miecza ginie, zapamiętaj sobie tą maksymę. Więc odpuść sobie.. :roll:
« Ostatnia zmiana: Listopada 30, 2010, 15:29:48 pm wysłana przez Unlimited »

1man1jar

  • Gość
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #24727 dnia: Listopada 30, 2010, 15:28:02 pm »

Unlimited

  • Gość
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #24728 dnia: Listopada 30, 2010, 15:29:23 pm »
Ojej, dzięki! "Szukałem" tego słowa, ale mi umknęło..

1man1jar

  • Gość
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #24729 dnia: Listopada 30, 2010, 15:32:21 pm »
Spoko! Jest więcej bzdur w tym poście, ale ograniczam się teraz do wytykania jednej dziennie. Wiesz, empatia, te klimaty.

_ReD_

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2005
  • Wiadomości: 4 959
  • Reputacja: 49
  • It is what it is
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #24730 dnia: Listopada 30, 2010, 15:32:51 pm »
GT nawet po zainstalowaniu ma dosc dlugie loadingi, w sumie to gra ciagle cos doczytuje, czy w opcjach czy menu, czy przed wyscigiem, podczas wyboru samochodu etc. Idzie sie z czasem do tego przyzwyczaic ale faktem jest ze na poczatku daja troche w kosc :)

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #24731 dnia: Listopada 30, 2010, 15:34:29 pm »
GT nawet po zainstalowaniu ma dosc dlugie loadingi, w sumie to gra ciagle cos doczytuje, czy w opcjach czy menu, czy przed wyscigiem, podczas wyboru samochodu etc. Idzie sie z czasem do tego przyzwyczaic ale faktem jest ze na poczatku daja troche w kosc :)

Ale przeciez to zamierzone jest przez PD, ze loading sa tak dlugie, zeby gracz mogl sie czegos napic miedzy przejsciami  :D

Unlimited

  • Gość
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #24732 dnia: Listopada 30, 2010, 15:34:57 pm »
GT nawet po zainstalowaniu ma dosc dlugie loadingi, w sumie to gra ciagle cos doczytuje, czy w opcjach czy menu, czy przed wyscigiem, podczas wyboru samochodu etc. Idzie sie z czasem do tego przyzwyczaic ale faktem jest ze na poczatku daja troche w kosc :)

Rozłącz się z online, będzie szybciej.  8)

@ 1man1jar

Lubię Twoją troskę, wyrastasz na lepszego człowieka z każdym kolejnym postem..

@ Londek

Cóż, nie masz odpowiedzi na moją poprzednią odpowiedź, smutne to :( Te rozmowy szkolą Nasz nowy PR..a tak dupa.

_ReD_

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2005
  • Wiadomości: 4 959
  • Reputacja: 49
  • It is what it is
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #24733 dnia: Listopada 30, 2010, 15:36:28 pm »
Plejak nie jest podlaczony do netu, przynajmniej nie byl jak gralem, wiec w moim przypadku wychodzi na to, ze moze byc tylko wolniej :D

Unlimited

  • Gość
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #24734 dnia: Listopada 30, 2010, 15:37:01 pm »
Plejak nie jest podlaczony do netu, przynajmniej nie byl jak gralem, wiec w moim przypadku wychodzi na to, ze moze byc tylko wolniej :D

Na to wygląda :D

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #24735 dnia: Listopada 30, 2010, 15:39:27 pm »
GT nawet po zainstalowaniu ma dosc dlugie loadingi, w sumie to gra ciagle cos doczytuje, czy w opcjach czy menu, czy przed wyscigiem, podczas wyboru samochodu etc. Idzie sie z czasem do tego przyzwyczaic ale faktem jest ze na poczatku daja troche w kosc :)

Rozłącz się z online, będzie szybciej.  8)

@ 1man1jar

Lubię Twoją troskę, wyrastasz na lepszego człowieka z każdym kolejnym postem..

@ Londek

Cóż, nie masz odpowiedzi na moją poprzednią odpowiedź, smutne to :( Te rozmowy szkolą Nasz nowy PR..a tak dupa.

Beke mam z twojego posta i tyle :D jak pieknie starasz sie zmienic kazdy brak/wade w GT5 na cos pozytywnego, jakies genialne roziwazanie, na ktore tylko KY mogl wpasc. Tak jak ktos pisal(w SW albo temacie o GT5), ze dobrze ze SC wygladaja jaka wygladaja bo to zazwyczaj sa stare fury, a wiadomo w real'u stare fury wygladaja gorzej o tych nowych (premium) :D :D :D

Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

bigdaddy

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 20-11-2008
  • Wiadomości: 213
  • Reputacja: 0
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #24736 dnia: Listopada 30, 2010, 15:45:32 pm »
@boy/unlimited/dawid - dawaj zdjęcie z wiadomością jaką ci wysłałem na ps3 i nie pierd** bo sam jestem ciekawy co tam napisałem (pogramy w gt5, to będzie dobra gra, gt5p fajna gra ?) .

co do ,,tonącego''  i ,,miecza''to ja mam beke a ty misiu kolorowy jakiś szantaż z wiadomością z ps3 robisz  :lol:

Unlimited

  • Gość
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #24737 dnia: Listopada 30, 2010, 15:59:53 pm »
@boy/unlimited/dawid - dawaj zdjęcie z wiadomością jaką ci wysłałem na ps3 i nie pierd** bo sam jestem ciekawy co tam napisałem (pogramy w gt5, to będzie dobra gra, gt5p fajna gra ?) .

co do ,,tonącego''  i ,,miecza''to ja mam beke a ty misiu kolorowy jakiś szantaż z wiadomością z ps3 robisz  :lol:

Eeee..słabe to :/ Poza tym powiedziałem Ci że wybieram inną drogę, i nie szantażuję Cię..zbytnio się napinasz. Ale mam radę kup wpierw pełną wersję FM3 i GT5, potem pogadamy. Teraz najzwyczajniej w świecie szkoda mi czasu.

@ Londek

Nie czytasz moich postów od początku, poza tym radzę także kupić tą grę i PS3. Potem zweryfikujemy rzeczywistość. Już nie raz mówiłem że cienie w tej grze nie są idealne, no i tak samo te najgorzej wykonane standard cars, oraz 2 trasy wyglądają jak z PS2 w HD.

Juras

  • Sonoklap
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-10-2008
  • Wiadomości: 9 257
  • Reputacja: -9967
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #24738 dnia: Listopada 30, 2010, 16:01:56 pm »
@boy/unlimited/dawid - dawaj zdjęcie z wiadomością jaką ci wysłałem na ps3 i nie pierd** bo sam jestem ciekawy co tam napisałem (pogramy w gt5, to będzie dobra gra, gt5p fajna gra ?) .

co do ,,tonącego''  i ,,miecza''to ja mam beke a ty misiu kolorowy jakiś szantaż z wiadomością z ps3 robisz  :lol:
Ty go jedziesz czy zarywasz?

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #24739 dnia: Listopada 30, 2010, 16:13:15 pm »
GT nawet po zainstalowaniu ma dosc dlugie loadingi, w sumie to gra ciagle cos doczytuje, czy w opcjach czy menu, czy przed wyscigiem, podczas wyboru samochodu etc. Idzie sie z czasem do tego przyzwyczaic ale faktem jest ze na poczatku daja troche w kosc :)

Miałem identycznie (Adriano też) przy około 10lvl. Bardzo długo wczytywało mi GTLife. Może to jakiś błąd PD. Teraz nie jest tak tragicznie.

Wiadomość scalona: Listopada 30, 2010, 16:14:48 pm
Ale mam radę kup wpierw pełną wersję FM3 i GT5, potem pogadamy.

« Ostatnia zmiana: Listopada 30, 2010, 16:14:48 pm wysłana przez BoBaN »

bigdaddy

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 20-11-2008
  • Wiadomości: 213
  • Reputacja: 0
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #24740 dnia: Listopada 30, 2010, 16:20:23 pm »
@boy/unlimited/dawid - dawaj zdjęcie z wiadomością jaką ci wysłałem na ps3 i nie pierd** bo sam jestem ciekawy co tam napisałem (pogramy w gt5, to będzie dobra gra, gt5p fajna gra ?) .

co do ,,tonącego''  i ,,miecza''to ja mam beke a ty misiu kolorowy jakiś szantaż z wiadomością z ps3 robisz  :lol:

Eeee..słabe to :/ Poza tym powiedziałem Ci że wybieram inną drogę, i nie szantażuję Cię..zbytnio się napinasz. Ale mam radę kup wpierw pełną wersję FM3 i GT5, potem pogadamy. Teraz najzwyczajniej w świecie szkoda mi czasu.

czyli nie masz zdjęcia :)  tak nie szantażujesz mnie, tylko co chwilę o ''jakiejś wiadomości z ps3'' pier**lisz.

szkoda mi kasy na gt5, poczekam na FM4

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #24741 dnia: Listopada 30, 2010, 16:22:33 pm »
szkoda mi kasy na gt5, poczekam na FM4

Mi też by było szkoda kasy na grę w którą nie umiałbym grać. :lol: :lol: :lol:

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #24742 dnia: Listopada 30, 2010, 16:40:52 pm »
szkoda mi kasy na gt5, poczekam na FM4

Mi też by było szkoda kasy na grę w którą nie umiałbym grać. :lol: :lol: :lol:
:lol: :lol: :lol:
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

Unlimited

  • Gość
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #24743 dnia: Listopada 30, 2010, 16:46:03 pm »
szkoda mi kasy na gt5, poczekam na FM4

Mi też by było szkoda kasy na grę w którą nie umiałbym grać. :lol: :lol: :lol:



@ BD

FM4, czyli Forza Kinekt, przecież to to samo co FM3, tyle że z prostszym modelem jazdy, kręceniem "kółkiem" w powietrzu i te piękne renderowane modele aut w menu, które dorównują wreszcie tym z GT5. ŁAŁ, jest na co czekać. Szkoda że Turn 10 pogubiło się w serii FM, bo część pierwsza jest do dziś najlepszą częścią serii. No i Dana ciągle lubię, mam do niego sentyment ;)
« Ostatnia zmiana: Listopada 30, 2010, 16:47:43 pm wysłana przez Unlimited »

1man1jar

  • Gość
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #24744 dnia: Listopada 30, 2010, 16:48:09 pm »
Przerwę to zupełnie nienachalne lizanie się po cipkach i dam na rozluźnienie filmik:

http://www.eurogamer.net/videos/the-evolution-of-gran-turismo


LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #24745 dnia: Listopada 30, 2010, 17:15:23 pm »
FM4, czyli Forza Kinekt, przecież to to samo co FM3, tyle że z prostszym modelem jazdy, kręceniem "kółkiem" w powietrzu i te piękne renderowane modele aut w menu, które dorównują wreszcie tym z GT5. ŁAŁ, jest na co czekać. Szkoda że Turn 10 pogubiło się w serii FM, bo część pierwsza jest do dziś najlepszą częścią serii. No i Dana ciągle lubię, mam do niego sentyment


A ty to wszystko o FM4 wiesz z (....- tutaj dajesz zrodlo) ???!!?!?!?!???!?!!?!?!?!?!!?!?!?!?

maertin

  • Bohater wojny GOjczyźnianej
  • *****
  • Rejestracja: 04-02-2009
  • Wiadomości: 1 722
  • Reputacja: 4
  • !
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #24746 dnia: Listopada 30, 2010, 17:15:45 pm »
Przerwę to zupełnie nienachalne lizanie się po cipkach i dam na rozluźnienie filmik:

http://www.eurogamer.net/videos/the-evolution-of-gran-turismo



Bez ciętego komentarza nie widzę wkładu tego filmu dla tego wątku :P

Don't mess with the best, 'cause the best don't mess!

1man1jar

  • Gość
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #24747 dnia: Listopada 30, 2010, 17:22:04 pm »
Bo mój wkład jest od 10 stron i już mnie nikt nie lubi oprócz Wuhera, ale on jest moją dziwką. :troll:

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #24748 dnia: Listopada 30, 2010, 17:28:12 pm »
Nie wiem czy bylo:


1man1jar

  • Gość
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #24749 dnia: Listopada 30, 2010, 17:29:45 pm »
Było durniu wczoraj. Sam się śmiałeś z mojego komentarza o placówkach :(.

Unlimited

  • Gość
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #24750 dnia: Listopada 30, 2010, 17:33:59 pm »
Nie wiem czy bylo:



Który to level w Gt5? Bo to ma znaczenie.

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #24751 dnia: Listopada 30, 2010, 17:45:01 pm »

Tomasz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 16-12-2009
  • Wiadomości: 3 106
  • Reputacja: 42
  • TUSKU CHYTRUSKU TY je**ny ZŁODZIEJU!!!!
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #24752 dnia: Listopada 30, 2010, 17:57:20 pm »
Nie wiem czy bylo:


Robiłem podobny test tylko na innej trasie i przy levelu 15, nic takiego nie miało miejsca. :) Więc FAIL londek

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #24753 dnia: Listopada 30, 2010, 18:00:17 pm »
Nie wiem czy bylo:


Robiłem podobny test tylko na innej trasie i przy levelu 15, nic takiego nie miało miejsca. :) Więc FAIL londek

Jaki FAIL ?!?!

Czyli do 15 lvl sa niedoswiadczeni kierowcy kamikadze, ba powiedzialbym, ze to AI nie powinno dostac prawo jazdy, a co dopiero w wyscigach startowac :P, a potem skill tak rosnie, ze sa juz w stanie omijac przeszkody :) jako uber/super race driver :D

Krzysiu

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 13-06-2008
  • Wiadomości: 14 544
  • Reputacja: 174
  • Stać! Policja!
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #24754 dnia: Listopada 30, 2010, 18:04:48 pm »
Nie wiem czy bylo:


Robiłem podobny test tylko na innej trasie i przy levelu 15, nic takiego nie miało miejsca. :) Więc FAIL londek

Jaki FAIL ?!?!

Czyli do 15 lvl sa niedoswiadczeni kierowcy kamikadze, ba powiedzialbym, ze to AI nie powinno dostac prawo jazdy, a co dopiero w wyscigach startowac :P, a potem skill tak rosnie, ze sa juz w stanie omijac przeszkody :) jako uber/super race driver :D

Tak, FAIL.

Poszukaj drugiego filmiku z BMW, które koziołkuje (oczywiście Tony Hawk by się nie powstydził  8)) i zatrzymuje się na trasie, a przeciwnicy wymijają je ładnie z obu stron.

Tomasz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 16-12-2009
  • Wiadomości: 3 106
  • Reputacja: 42
  • TUSKU CHYTRUSKU TY je**ny ZŁODZIEJU!!!!
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #24755 dnia: Listopada 30, 2010, 18:05:31 pm »
Nie wiem czy bylo:


Robiłem podobny test tylko na innej trasie i przy levelu 15, nic takiego nie miało miejsca. :) Więc FAIL londek

Jaki FAIL ?!?!

Czyli do 15 lvl sa niedoswiadczeni kierowcy kamikadze, ba powiedzialbym, ze to AI nie powinno dostac prawo jazdy, a co dopiero w wyscigach startowac :P, a potem skill tak rosnie, ze sa juz w stanie omijac przeszkody :) jako uber/super race driver :D
Mówie tylko ze przy wyższym levelu to mi sie nie przytrafiło, cos nie rozumiesz ,czy łopatologicznie trzeba?

bigdaddy

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 20-11-2008
  • Wiadomości: 213
  • Reputacja: 0
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #24756 dnia: Listopada 30, 2010, 18:06:36 pm »
szkoda mi kasy na gt5, poczekam na FM4

Mi też by było szkoda kasy na grę w którą nie umiałbym grać. :lol: :lol: :lol:

@ BD

FM4, czyli Forza Kinekt, przecież to to samo co FM3, tyle że z prostszym modelem jazdy, kręceniem "kółkiem" w powietrzu i te piękne renderowane modele aut w menu, które dorównują wreszcie tym z GT5. ŁAŁ, jest na co czekać. Szkoda że Turn 10 pogubiło się w serii FM, bo część pierwsza jest do dziś najlepszą częścią serii. No i Dana ciągle lubię, mam do niego sentyment ;)

i znowu pier**lisz, przestań chlać te ,,trunki''   :lol:

no widzisz modele samochodów takie same/lepsze niż w gt5 bez podziału gry że większość to port z PSP  :lol:  

to co było na e3 2010 to tech demo stworzone pod e3  jak można wykorzystać kinecta, to będzie fm4, poczytaj sobie co piszą ludzie z T10 albo podaj źródło.

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #24757 dnia: Listopada 30, 2010, 18:09:46 pm »
Tak, FAIL.

Poszukaj drugiego filmiku z BMW, które koziołkuje (oczywiście Tony Hawk by się nie powstydził  Cool) i zatrzymuje się na trasie, a przeciwnicy wymijają je ładnie z obu stron.


Czyli nieraz za kolkiem siedza idioci samobojcy, a innym razem juz wszystko OK ?!


Mówie tylko ze przy wyższym levelu to mi sie nie przytrafiło, cos nie rozumiesz ,czy łopatologicznie trzeba?

łopatologicznie prosze

Wulfen

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2007
  • Wiadomości: 3 312
  • Reputacja: 49
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #24758 dnia: Listopada 30, 2010, 18:10:32 pm »
ciekawe co dodadza do forzy 4. cofanie juz bylo to teraz stawiam na slow motion  :)

Krzysiu

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 13-06-2008
  • Wiadomości: 14 544
  • Reputacja: 174
  • Stać! Policja!
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #24759 dnia: Listopada 30, 2010, 18:12:12 pm »
Tak, FAIL.

Poszukaj drugiego filmiku z BMW, które koziołkuje (oczywiście Tony Hawk by się nie powstydził  Cool) i zatrzymuje się na trasie, a przeciwnicy wymijają je ładnie z obu stron.


Czyli nieraz za kolkiem siedza idioci samobojcy, a innym razem juz wszystko OK ?!

Myślisz, że Forza 3 takich rzeczy nie ma? Filmiki są na necie, więc jak chcesz to możesz sobie zobaczyć mały karambol z arcydzieła Turn 10  :lol: