Autor Wątek: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)  (Przeczytany 2516245 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

FallenDemon

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 23-06-2008
  • Wiadomości: 200
  • Reputacja: 0
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #6120 dnia: Sierpnia 05, 2008, 14:34:33 pm »
Anonim chociaż daje jakieś źródła i na nich opiera swoje zdanie nie wiem czy to prawdziwe źródła czy fałszywe ale zawsze jakieś są i są to duże serwisy,Marcepan natomiast wchodzi tutaj rzuca UNCHARTED !!! i jeżeli ktoś się nie zgodzi uświadamia mu jak bardzo się myli wciskając na siłe swoje zdanie innym :D
Ale fakt faktem że to oni podtrzymują ten temat przy życiu :D
Taaa, Anonim podaje to co piszą inni, Marcepan zaś widzi to na własne oczy, co jest lepsze?

Patosław

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 18-01-2008
  • Wiadomości: 5 929
  • Reputacja: 147
  • Demons Souls <3
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #6121 dnia: Sierpnia 05, 2008, 14:34:50 pm »
...

Stalker

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-01-2008
  • Wiadomości: 2 925
  • Reputacja: 1
  • Blues luz
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #6122 dnia: Sierpnia 05, 2008, 14:35:14 pm »
 :mad:

Patosław

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 18-01-2008
  • Wiadomości: 5 929
  • Reputacja: 147
  • Demons Souls <3
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #6123 dnia: Sierpnia 05, 2008, 14:35:27 pm »
Prawda to w końcu wasz wódz !  :o

marcinps3

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 01-08-2007
  • Wiadomości: 527
  • Reputacja: 0
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #6124 dnia: Sierpnia 05, 2008, 14:35:58 pm »
Tak, zacznijcie porównywać gry z Wii (480p i bebechy, jak poprzednia generacja) do PS3/XO. Rotfl.

Wystem Sars (PS3/360/WII)

To ja zacznę  :lol:



Niebieski

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 12-09-2006
  • Wiadomości: 2 182
  • Reputacja: 1
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #6125 dnia: Sierpnia 05, 2008, 14:36:52 pm »
To kim w końcu jest ten guru "nightrunner" ?  8)
Opublikowane: Sierpień 05, 2008, 14:36:21

@marcinps3: Strzał w dziesiątke  :-)

Patosław

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 18-01-2008
  • Wiadomości: 5 929
  • Reputacja: 147
  • Demons Souls <3
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #6126 dnia: Sierpnia 05, 2008, 14:37:46 pm »
Tak, zacznijcie porównywać gry z Wii (480p i bebechy, jak poprzednia generacja) do PS3/XO. Rotfl.

Wystem Sars (PS3/360/WII)

To ja zacznę  :lol:




Moim Zdaniem wersja na WII na znacznie lepsze tekstury  :?

Stalker

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-01-2008
  • Wiadomości: 2 925
  • Reputacja: 1
  • Blues luz
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #6127 dnia: Sierpnia 05, 2008, 14:39:31 pm »
i lepsze modele postaci  :x

FallenDemon

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 23-06-2008
  • Wiadomości: 200
  • Reputacja: 0
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #6128 dnia: Sierpnia 05, 2008, 14:39:35 pm »
Tak, zacznijcie porównywać gry z Wii (480p i bebechy, jak poprzednia generacja) do PS3/XO. Rotfl.

Wystem Sars (PS3/360/WII)
No tak, ale nie rozumiesz, że to nie ma po prostu sensu? To tak, jakby porównywać gry z PS2/Xboxa/GCN do obecnej generacji.
Nie piję do Wii ani jego mocy tylko do Warona i jego screenów z blaszoka , bo jaki jest sens porównywać możliwości zamkniętego systemu jakim jest do konsola do pc w którym co jakieś trzy miesiące można wymieniać podzespoły na lepsze i tak w kółko macieju, niech to chłopak odpali na sprzęcie ,który był dostępny w momencie premier poszczególnych konsol a się lekko zdziwi. Poza tym coś mi się wydaje , że to jego Wii to tylko ściema, ale co mnie to w sumie obchodzi.


Najlepsze jest to :)
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 05, 2008, 14:46:36 pm wysłana przez FallenDemon »

Soul hunter 16

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 17-04-2007
  • Wiadomości: 5 787
  • Reputacja: 60
  • Two different souls in one body.Which one is mine?
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #6129 dnia: Sierpnia 05, 2008, 14:51:50 pm »
Ja nie wiem jak można zobaczyć gołym okiem że poziom ps3 jest nie do osiągnięcia na XO :D
Zresztą anonim mówi że gra na ps3 u kolegi możesz wierzyć możesz nie Marcepan XO nie ma nie grał w większość gier ale i tak uważa że UnCHARTED !! rządzi,nie zagra nawet w GOW 2 ale i tak będzie uważał że ta gra jest lata świetlne za UNCHARTED !!
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 05, 2008, 14:54:37 pm wysłana przez Soul hunter 16 »

FallenDemon

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 23-06-2008
  • Wiadomości: 200
  • Reputacja: 0
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #6130 dnia: Sierpnia 05, 2008, 14:57:32 pm »
Prawda to w końcu wasz wódz !  :o
Gdybyśmy mieli takiego wodza kilkadziesiąt lat wcześnie , to może na dzień dzisiejszy zamiast siedzieć przed monitorami i drukować te bzdety, budowalibyśmy kolejną fabrykę w Czechach produkującąi  podzespoły do rodzimych konsol  :cool: , a Jerzy Dablju Z Buszu porządkował by skrawek zieleni za swoim domkiem ,żeby było gdzie postawić patriota  :lol:

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #6131 dnia: Sierpnia 05, 2008, 15:00:10 pm »
Co do Leenka to koleś kiedyś z uporem maniaka twierdził że Bioshock jest lepszy graficznie od Uncharted. To było zaraz po premierze U:DF i już wtedy był AC ale on uparł się na BioShock i tak jak teraz w przypadku AC, wmawiał sobie i innym na siłę że ta gra jest ładniejsza od Uncharted.

Po prostu rozśmiesza mnie ten kolo i co tu więcej gadać. Kiedyś BS a dziś obrał sobie za punkt forsowania za wszelką cenę, AC. Czyżby nagle BS okazał się zbyt słaby graficznie? A może po prostu chłopak szuka na siłę jakiejś gierki, która dorówna U:DF oprawą. Na to wygląda.

Marcepan nawet nie wiesz jaką Ty zapewniasz nam rozrywke swoimi wypowiedziami ;) Rozśmieszasz co najmniej połowe forum :D Ja się jeszcze zastanawiam czemu zajeb...te SONY Ci nic nie płaci w końcu takiego fanboja to ze świecą szukać ;)

 :shock: Aż tak dokładne statystyki prowadzisz czy to taki tekst z d..y co by się nieco dowartościować?

FallenDemon

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 23-06-2008
  • Wiadomości: 200
  • Reputacja: 0
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #6132 dnia: Sierpnia 05, 2008, 15:01:22 pm »
Ja nie wiem jak można zobaczyć gołym okiem że poziom ps3 jest nie do osiągnięcia na XO :D
Zresztą anonim mówi że gra na ps3 u kolegi możesz wierzyć możesz nie Marcepan XO nie ma nie grał w większość gier ale i tak uważa że UnCHARTED !! rządzi,nie zagra nawet w GOW 2 ale i tak będzie uważał że ta gra jest lata świetlne za UNCHARTED !!
Ważne ,że ja grałem i widziałem , więc wiem czego Marcepan broni. Jak już mówiłem, obie są piękne, ze wskazaniem na U:DF.

A GOW2, hmmm, jeśli stanę pod drzewkiem , albo pod czymkolwiek,co jest elementem otoczenia i to coś będzie rzucać cień na postać ( a jak na razie się nie zanosi) , to będziemy porównywać.
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 05, 2008, 15:04:50 pm wysłana przez FallenDemon »

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #6133 dnia: Sierpnia 05, 2008, 15:02:05 pm »
Ja nie wiem jak można zobaczyć gołym okiem że poziom ps3 jest nie do osiągnięcia na XO :D
Zresztą anonim mówi że gra na ps3 u kolegi możesz wierzyć możesz nie Marcepan XO nie ma nie grał w większość gier ale i tak uważa że UnCHARTED !! rządzi,nie zagra nawet w GOW 2 ale i tak będzie uważał że ta gra jest lata świetlne za UNCHARTED !!

Nie raz i nie dwa pisałem że miałem spory czas X0 na chacie. Wcześniej był to sprzęt LoNdKa a ostatnio innego kumpla, który wyjechał do UK i mi zostawił X0. Także zanim coś tego typu napiszesz to prześledź moje wypowiedzi chłopcze.

Soul hunter 16

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 17-04-2007
  • Wiadomości: 5 787
  • Reputacja: 60
  • Two different souls in one body.Which one is mine?
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #6134 dnia: Sierpnia 05, 2008, 15:03:03 pm »
Dowartościowuje się ;) ZDECYDOWANIE...

Ja wiem o tym Marcepan bo to pamiętam ale właśnie MIAŁEŚ w jaką ostatnio gre grałeś na XO ?? I ciekawe czy zagrasz w GOW 2 zanim zaczniesz wydawać swoje osądy toż to GOW 1.5 !!

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #6135 dnia: Sierpnia 05, 2008, 15:05:16 pm »
PS. Soul Hunter, już większej krucjaty przeciw Sony jak Ty na głównej stronie GO to nikt nie prowadził. To co tam wyprawiałeś rozmieszało nie tylko połowę forum ale i całą główną stronę GO (tak, to wynika ze statystyk). Także bez hipokryzji bym prosił.
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 05, 2008, 15:07:58 pm wysłana przez MarcePan »

Soul hunter 16

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 17-04-2007
  • Wiadomości: 5 787
  • Reputacja: 60
  • Two different souls in one body.Which one is mine?
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #6136 dnia: Sierpnia 05, 2008, 15:07:55 pm »
Ja nie prowadze krucjaty przeciwko SONY,nie jestem taki zaślepiony jak Ty co do konkurencji ja z chęcią bym przygarnął ps3 bo to także świetna konsola,ale to co Ty robisz to już przechodzi ludzkie pojęcie,ostatnio dobre było "dziękujemy MS za to że zrobił syf na kompach a teraz próbuje zrobić na konsolach " :D

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #6137 dnia: Sierpnia 05, 2008, 15:08:49 pm »
Ja nie prowadze krucjaty przeciwko SONY,nie jestem taki zaślepiony jak Ty co do konkurencji ja z chęcią bym przygarnął ps3 bo to także świetna konsola,ale to co Ty robisz to już przechodzi ludzkie pojęcie,ostatnio dobre było "dziękujemy MS za to że zrobił syf na kompach a teraz próbuje zrobić na konsolach " :D

Nooo k...a! Mam siedzieć teraz pół dnia i poszukać Twoich wywodów ze strony głównej? No chyba że jest jeszcze jeden Soul Hunter 16 na tym forum.

Soul hunter 16

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 17-04-2007
  • Wiadomości: 5 787
  • Reputacja: 60
  • Two different souls in one body.Which one is mine?
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #6138 dnia: Sierpnia 05, 2008, 15:10:46 pm »
Ja na głownej się nie wypowiadam za dużo,jedyne co możesz mi zarzucić to że kiedyś patrząc na screeny GRID kłóciłem się że to wyląda naprawde dobrze jak nie lepiej niż GT5:P,a swojej krucjaty przeciwko SONY nie pamiętam coś Ci się chyba pomyliło,chłopcze :D

Albo w sumie to może bardzo dawno temu coś napisałem że XO jest lepszy ale to może były ze 2 posty...
Więc masz jakieś urojenia ale nawet gdyby Tobie do pięt nie dorastam :D
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 05, 2008, 15:13:44 pm wysłana przez Soul hunter 16 »

FallenDemon

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 23-06-2008
  • Wiadomości: 200
  • Reputacja: 0
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #6139 dnia: Sierpnia 05, 2008, 15:12:58 pm »
Dowartościowuje się ;) ZDECYDOWANIE...

Ja wiem o tym Marcepan bo to pamiętam ale właśnie MIAŁEŚ w jaką ostatnio gre grałeś na XO ?? I ciekawe czy zagrasz w GOW 2 zanim zaczniesz wydawać swoje osądy toż to GOW 1.5 !!

Jeśli mój kloc z zaliczonym rodem który aktualnie jedzie na brazylijskich gumkach do gumowania (O.o), dożyje nie tak odległej premiery Wojennych Trybków Epizod 2 i jeżeli do tego czasu nie wymienie go na chlebaka, to zagram, zobaczę , "poszczelam" zza węgła i obiektywnie ocenie grafikę, i jeśli faktycznie będzie bardziej zaawansowane technicznie niż U:DF a Marcepan nadal będzie Unchartował , to siądę na niego :-D  (O szczegóły skutków takiej akcji możecie pytać Tarniaka).

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #6140 dnia: Sierpnia 05, 2008, 15:18:19 pm »
Ja na głownej się nie wypowiadam za dużo,jedyne co możesz mi zarzucić to że kiedyś patrząc na screeny GRID kłóciłem się że to wyląda naprawde dobrze jak nie lepiej niż GT5:P,a swojej krucjaty przeciwko SONY nie pamiętam coś Ci się chyba pomyliło,chłopcze :D

Ooo no, to też było dobre. :P Grałeś w GRID i GT5:P? Zdajesz sobie sprawę jak bardzo się myliłeś? To jest właśnie coś na zasadzie U:DF vs AC pod względem grafy. Tak właśnie postrzegają rzeczywistość fanboy'e X0. GRID miał być grą, która graficznie zje GT5:P (bo oczywiście GRID jest też na X0). Ja nawet śmiesznym tego nazwać nie mogę bo graficznie te tytuł dzieli przepaść.
Opublikowane: Sierpień 05, 2008, 15:16:59
Więc masz jakieś urojenia ale nawet gdyby Tobie do pięt nie dorastam :D

Uznam to za komplement. :cool:

Soul hunter 16

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 17-04-2007
  • Wiadomości: 5 787
  • Reputacja: 60
  • Two different souls in one body.Which one is mine?
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #6141 dnia: Sierpnia 05, 2008, 15:21:18 pm »
No tylko że widzisz są też niektóre osoby mające 2 konsole i uważają że to jednak AC robi większe wrażenie ale Ty tego nie widzisz,to jest postrzeganie rzeczywistości przez fanboy'a ps3... Grid jeżeli już odstaje od GT5:P to tylko modelami samochodów według mnie :D Ale fakt w GT5:P nie grałem...

I dla Ciebie każda gra która jest na ps3 odstaje lata świetlne od tych na XO...

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #6142 dnia: Sierpnia 05, 2008, 15:28:59 pm »
No tylko że widzisz są też niektóre osoby mające 2 konsole i uważają że to jednak AC robi większe wrażenie ale Ty tego nie widzisz,to jest postrzeganie rzeczywistości przez fanboy'a ps3... Grid jeżeli już odstaje od GT5:P to tylko modelami samochodów według mnie :D Ale fakt w GT5:P nie grałem...

I dla Ciebie każda gra która jest na ps3 odstaje lata świetlne od tych na XO...

Tak samo mogę napisać że inni co mają obie gry uważają zupełnie inaczej.

PS. Nie, GRID nie odstaje od GT5:P tylko modelami aut. Proszę Cię chłopie zagraj w oba tytuły. GRID wygląda jak kupa przy GT5:P. Mam oba te tytuły. Z GRID bawię się świetnie bo multi wymiata (w przeciwieństwie do GT5:P) ale graficznie te gry nie są pod żadnym względem porównywalne.

PS3IDTomasz19

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 02-04-2008
  • Wiadomości: 506
  • Reputacja: 0
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #6143 dnia: Sierpnia 05, 2008, 15:32:00 pm »
Tak sobie czytam wypociny co poniektórych i znalazłem tekst pana huntera 16 czy cos podobnego ze Grid jest ładniejszy od GT5P....
Powiem tyle, nie potrzebnie sie nawet przyznałeś ze coś takiego kiedyś napisałeś... Bo nazwać to absurdem to mało powiedziane  :lol: :lol:

crasch

  • He?
  • Bohater wojny GOjczyźnianej
  • *****
  • Rejestracja: 17-02-2006
  • Wiadomości: 1 660
  • Reputacja: 0
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #6144 dnia: Sierpnia 05, 2008, 15:32:10 pm »
Jeżeli chodzi o AC i UDF, to na mnie osobiście bardziej zrobił wrażenie Assasins Creed. Moim zdaniem to świetna i potężna gra.
AC ukończyłem na X360.


Soul hunter 16

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 17-04-2007
  • Wiadomości: 5 787
  • Reputacja: 60
  • Two different souls in one body.Which one is mine?
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #6145 dnia: Sierpnia 05, 2008, 15:34:11 pm »
No tylko że widzisz są też niektóre osoby mające 2 konsole i uważają że to jednak AC robi większe wrażenie ale Ty tego nie widzisz,to jest postrzeganie rzeczywistości przez fanboy'a ps3... Grid jeżeli już odstaje od GT5:P to tylko modelami samochodów według mnie :D Ale fakt w GT5:P nie grałem...

I dla Ciebie każda gra która jest na ps3 odstaje lata świetlne od tych na XO...

Tak samo mogę napisać że inni co mają obie gry uważają zupełnie inaczej.

No dokładnie nie wątpie ale jeżeli ktoś uważa inaczej niż Ty od razu uświadamiasz mu jak bardzo się myli zjeżdzając go że przecież te gry dzieli lata świetlne że to wymysł fanboy'ow XO,ze to niesamowite bzdury,każdy ma prawo do własnej opini a Chrystusa do nawracania tu nie potrzebujemy bo każdy swój rozum ma ;) Dla Ciebie to kupa dla innego GT5:P to kupa ;) Dobra kończe już bo po pierwsze takie kłotnie nic nie wnoszą i są bez sensu a po 2,trzeba troche odpocząć a nie siedzieć cały czas na forum :D See ya :D

Tomasz absurdem to jest to że siedzisz na tym forum,że Cię jeszcze nikt nie zbanował,i to co Ty robisz w porównaniu do mojego jednorazowego wypadu to jest dopiero absurd :D
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 05, 2008, 15:35:45 pm wysłana przez Soul hunter 16 »

marcinps3

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 01-08-2007
  • Wiadomości: 527
  • Reputacja: 0
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #6146 dnia: Sierpnia 05, 2008, 15:35:31 pm »
No tylko że widzisz są też niektóre osoby mające 2 konsole i uważają że to jednak AC robi większe wrażenie ale Ty tego nie widzisz,to jest postrzeganie rzeczywistości przez fanboy'a ps3...

Wcale nie trzeba mieć 2 konsol. Grałem w obie gry i w AC miesiąc później i mimo to te 2 gry dzieli przepaść na korzyć Uncharted. Dla mnie było sterylnie i też po sznurku do tego nudno i cały czas to samo z masą błędów, beznadziejnym AI itd. Zagraj w obie gry...

Cytuj
w GT5:P nie grałem...

I wszystko jasne. Jak zobaczyłem to na FullHD Sony w MM to  :shock:

Cytuj
I dla Ciebie każda gra która jest na ps3 odstaje lata świetlne od tych na XO...

Jeśli exclusiv to czemu nie one pokazują na co stać PS3. GoW2 też niczego nie pokaże z tego co widziałem na filmikach to GOW z filtrem, często jakimś żółtawym albo czytałem, to UE3.5 więc cudów nie będzie. Dla mnie Uncharted to klasa wyżej. Bo np. ciekawi mnie czy GOW będzie miał loadingi albo zmianę wszystkiego w czasie gry?  :)

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #6147 dnia: Sierpnia 05, 2008, 16:17:14 pm »
i to juz koniec?!?! nie no panowie, spodziewalem sie jakiegos zakonczenia z "fajerwerkami" po takiej akcji taki zamulacz na koniec ??? ;)

FallenDemon

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 23-06-2008
  • Wiadomości: 200
  • Reputacja: 0
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #6148 dnia: Sierpnia 05, 2008, 16:50:11 pm »
i to juz koniec?!?! nie no panowie, spodziewalem sie jakiegos zakonczenia z "fajerwerkami" po takiej akcji taki zamulacz na koniec ??? ;)
Hmmm , GOD OF WAR 2 na PS2 jest ładniejszy od Gears Of War 2. Bawcie się dobrze , ja wychodzę:P

Mikes

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2005
  • Wiadomości: 7 687
  • Reputacja: 0
  • Ej.
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #6149 dnia: Sierpnia 05, 2008, 20:55:50 pm »
Anonim chociaż daje jakieś źródła i na nich opiera swoje zdanie nie wiem czy to prawdziwe źródła czy fałszywe ale zawsze jakieś są i są to duże serwisy,Marcepan natomiast wchodzi tutaj rzuca UNCHARTED !!! i jeżeli ktoś się nie zgodzi uświadamia mu jak bardzo się myli wciskając na siłe swoje zdanie innym :D
Ale fakt faktem że to oni podtrzymują ten temat przy życiu :D
Taaa, Anonim podaje to co piszą inni, Marcepan zaś widzi to na własne oczy, co jest lepsze?
No nie wiem, rozwolnienie?

Unlimited

  • Gość
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #6150 dnia: Sierpnia 05, 2008, 21:12:54 pm »
Szpesial for zaślepionych fanboyow(coś w stylu Marcepana), tekst skopiowałem ponownie, czekam na konstruktywne i nie(  :lol: ) uzasadnienia
Marcepan, jako że zaraz idę się wykąpać a potem odpalę sobie X360. Odpowiem Ci, dlaczego Gt5 na ps3 nie będzie najpiękniejszą grą. Po pierwsze tej gry jeszcze nie ma :lol: a polyphony tak obiecywało, że dzięki mocy cella będą mogli wrócić do 2 letniego cyklu produkcyjnego, nie to że bym im od razu uwierzył, ale widać lubią rzucać słowa na wiatr, tak samo jak sony :P dalej, kiedy już wyjdzie Gt5 to wyprzedzi ja Forza3, która będzie windowała nowy poziom(wiadomo powstaje na silniku, który pokaże moc x360), teraz tez winduje w pewnych elementach, mimo ze to tylko trochę ulepszony kod pierwszej forzy. Obecnie Gt5 ma tylko najpiękniejsze pudełkowe modele pojazdów, wiec wybacz, ale dużo większe wrażenie robi na mnie 20 czy 12 w pełni zniszczalnych i nieźle wyglądających modeli z GRIDa. W kwestii otoczenia, nawet się nie wypowiadam, bo tu i Pgr4 i Grid sa lepsze. Jako że sobie już to wyjaśniliśmy to mam nadzieje ze jednak będziesz mieć dziś spokojne i dobre sny. Nie martw się GT5 to naprawdę jedna z najlepszych gier na time trial.
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 05, 2008, 21:14:44 pm wysłana przez Unlimited »

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #6151 dnia: Sierpnia 05, 2008, 21:49:53 pm »
no wlasnie, slyszalem ze Forza 2 byla na poczatku tworzona na pierwszego Xboxa, nie wiem ile w tym prawdy, ale moze jednak cos w tym jest... forza 3 pokaze jaka byla prawda...

FallenDemon

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 23-06-2008
  • Wiadomości: 200
  • Reputacja: 0
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #6152 dnia: Sierpnia 05, 2008, 22:12:20 pm »
Anonim chociaż daje jakieś źródła i na nich opiera swoje zdanie nie wiem czy to prawdziwe źródła czy fałszywe ale zawsze jakieś są i są to duże serwisy,Marcepan natomiast wchodzi tutaj rzuca UNCHARTED !!! i jeżeli ktoś się nie zgodzi uświadamia mu jak bardzo się myli wciskając na siłe swoje zdanie innym :D
Ale fakt faktem że to oni podtrzymują ten temat przy życiu :D
Taaa, Anonim podaje to co piszą inni, Marcepan zaś widzi to na własne oczy, co jest lepsze?
No nie wiem, rozwolnienie?
Szanuję Twoje zdanie, rolkę papieru mogę wysłać pocztą  :grin:
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 05, 2008, 22:15:49 pm wysłana przez FallenDemon »

POK

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2006
  • Wiadomości: 14 345
  • Reputacja: 171
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #6153 dnia: Sierpnia 06, 2008, 02:44:07 am »
Dowartościowuje się ;) ZDECYDOWANIE...

Ja wiem o tym Marcepan bo to pamiętam ale właśnie MIAŁEŚ w jaką ostatnio gre grałeś na XO ?? I ciekawe czy zagrasz w GOW 2 zanim zaczniesz wydawać swoje osądy toż to GOW 1.5 !!

Jeśli mój kloc z zaliczonym rodem który aktualnie jedzie na brazylijskich gumkach do gumowania (O.o), dożyje nie tak odległej premiery Wojennych Trybków Epizod 2 i jeżeli do tego czasu nie wymienie go na chlebaka, to zagram, zobaczę , "poszczelam" zza węgła i obiektywnie ocenie grafikę, i jeśli faktycznie będzie bardziej zaawansowane technicznie niż U:DF a Marcepan nadal będzie Unchartował , to siądę na niego :-D  (O szczegóły skutków takiej akcji możecie pytać Tarniaka).
Nie trzeba było piracić :P Pewnie gdybyś grał na oryginałach twoje podejście do Xa było by lepsze (nie miałbyś tylu problemów na głowie).

i to juz koniec?!?! nie no panowie, spodziewalem sie jakiegos zakonczenia z "fajerwerkami" po takiej akcji taki zamulacz na koniec ??? ;)
Hmmm , GOD OF WAR 2 na PS2 jest ładniejszy od Gears Of War 2. Bawcie się dobrze , ja wychodzę:P
Na twoim miejscu jak bym chciał zrobić zamieszanie, to napisałbym, że Resistance jest ładniejszy od GoW2 ;)

Odpowiem Ci, dlaczego Gt5 na ps3 nie będzie najpiękniejszą grą. Po pierwsze tej gry jeszcze nie ma :lol: a polyphony tak obiecywało, że dzięki mocy cella będą mogli wrócić do 2 letniego cyklu produkcyjnego, nie to że bym im od razu uwierzył, ale widać lubią rzucać słowa na wiatr, tak samo jak sony :P dalej, kiedy już wyjdzie Gt5 to wyprzedzi ja Forza3, która będzie windowała nowy poziom(wiadomo powstaje na silniku, który pokaże moc x360), teraz tez winduje w pewnych elementach, mimo ze to tylko trochę ulepszony kod pierwszej forzy. Obecnie Gt5 ma tylko najpiękniejsze pudełkowe modele pojazdów, wiec wybacz, ale dużo większe wrażenie robi na mnie 20 czy 12 w pełni zniszczalnych i nieźle wyglądających modeli z GRIDa. W kwestii otoczenia, nawet się nie wypowiadam, bo tu i Pgr4 i Grid sa lepsze.
Co do Forzy 3 to nie byłbym taki pewien. Pod niektórymi względami z pewnością będzie górować nad GT5, ale wątpię aby zaliczała się do tego grafika. Szczególnie, że o Forzie 3 na razie nic nie wiemy. Ok powstaje na nowym silniku a efekty są niewiarygodne, bla bla bla. Na razie nawet jednego skrina nie mamy by oceniać grafikę, więc radzę wstrzymać się z takimi osądami, przynajmniej na razie ;)

Wracając do Uncharted to nie róbcie z tego nie wiadomo czego. Grafika jest przepiękna i to jest fakt, ale żeby od razu była nieosiągalna dla Xa? To samo tyczy się MGS4. IMO RE5 prezentuje naprawdę zbliżony poziom do obydwu tych produkcji, śmiem nawet twierdzić, że wygląda lepiej :eek:

Przypomniało mi się, jak kiedyś (jeszcze przed premierą Ps3 w Europie) dwóch kolesi w temacie Ps3 zachwycało się grafiką z Resistance, Motorstorma i F1 (byli na jakimś pokazie) i twierdzili, że to co zobaczyli jest nieosiągalne na X360 :lol: Tutaj sprawa ma się trochę podobnie.

Dodam tylko na koniec, że osobiście uważam, iż w ogólnym rozrachunku Ps3 jest trochę mocniejszą konsolą i w paru grach będzie to widoczne, ale to jeszcze nie ten czas.

@Marcepan
Polecam Ci kupić Xa w pakiecie z GoW, a później z GoW2. Skoro lubisz grać na multi, a Dark Sector Ci się nawet spodobał (IMO straszny średniak), to Gearsy Cię pochłoną :) No a co najważniejsze staniesz się bardziej obiektywny :lol:

FallenDemon

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 23-06-2008
  • Wiadomości: 200
  • Reputacja: 0
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #6154 dnia: Sierpnia 06, 2008, 03:21:19 am »
Nie trzeba było piracić :P Pewnie gdybyś grał na oryginałach twoje podejście do Xa było by lepsze (nie miałbyś tylu problemów na głowie).

Ok, pomijając kwestie formalne, co mają nagrywane płyty/zmiana biosu w napędzie do zimnych lutów na kościach pamięci????(Które to są skutkiem wad konstrukcyjnych).
A moje podejście do X'a ,hmmm , pamiętam ten dzień, jakieś 1.5 roku temu, nowiutki kloc z MM, PGR3 w zestawie (znajomy sobie zakupił), odpalamy to i po jakiś 15 min zwis na PGR:) Liczy się pierwsze wrażenie:P


Na twoim miejscu jak bym chciał zrobić zamieszanie, to napisałbym, że Resistance jest ładniejszy od GoW2 ;)
Eeee, bez jaj,Resistance mi nie podchodzi z żadnej strony, a nie mam zamiaru walczyć o coś czegoś nie lubie, a jeśli chciałbym zrobić zamieszanie, to jest dużo lepszych sposobów:)
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 06, 2008, 03:31:18 am wysłana przez FallenDemon »

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #6155 dnia: Sierpnia 06, 2008, 11:01:42 am »
Nie martw się GT5 to naprawdę jedna z najlepszych gier na time trial.

Tylko że my tutaj rozmawialiśmy o grafice i GT5:P nie ma sobie tutaj równych. Co do reszty postu to się nie wypowiadam bo to zwykł stek bzdur. Nikt na razie nie wiem czym będzie FM3 więc po co to czcze gadanie. Tak samo przemilczę jakiekolwiek próby porównania oprawy PGR4 i GRID do GT5:P (odsyłam do tematu GT5:P gdzie wypunktowałem i pokazałem Ci jak ogromnie się mylisz).

POK

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2006
  • Wiadomości: 14 345
  • Reputacja: 171
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #6156 dnia: Sierpnia 06, 2008, 17:59:21 pm »
Cytuj
Ok, pomijając kwestie formalne, co mają nagrywane płyty/zmiana biosu w napędzie do zimnych lutów na kościach pamięci????(Które to są skutkiem wad konstrukcyjnych).
A moje podejście do X'a ,hmmm , pamiętam ten dzień, jakieś 1.5 roku temu, nowiutki kloc z MM, PGR3 w zestawie (znajomy sobie zakupił), odpalamy to i po jakiś 15 min zwis na PGR:) Liczy się pierwsze wrażenie:P
Bardziej mi chodziło o to, że mając konsolę na gwarancji, to jak się spieprzy wysyłasz do serwisu i masz spokój, a tak musisz się bawić w różne pierdoły. Poza tym grając na oryginałach bardziej się docenia gry i przez to też się bardziej podobają.
Przyznaję jednak, że z awaryjnością X360 Ms porządnie spieprzył sprawę. Dobrze chociaż, iż mamy 3 lata gwarancji, a nowe modele są znacznie mniej awaryjne. W każdym razie nagroda za najbardziej awaryjną konsolę w historii leci do Ms.

Cytuj
Eeee, bez jaj,Resistance mi nie podchodzi z żadnej strony, a nie mam zamiaru walczyć o coś czegoś nie lubie, a jeśli chciałbym zrobić zamieszanie, to jest dużo lepszych sposobów:)
No ale chyba nie pisałeś na serio z tym porównaniem GOW2 do GoW2 :eek:

Tanner

  • Pawka Morozow
  • *****
  • Rejestracja: 22-01-2007
  • Wiadomości: 904
  • Reputacja: 4
  • jeje...
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #6157 dnia: Sierpnia 06, 2008, 19:08:55 pm »
ej, resistance jest naprawde ładdny, moznaby go z powodzeniem porownywac do Halo 3, ale uważam ze res jest jednak ładniejszy :cool:





FIGHT

Snake_Plissken

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 31-12-2006
  • Wiadomości: 17 240
  • Reputacja: 104
  • Who Dares Wins
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #6158 dnia: Sierpnia 06, 2008, 19:10:27 pm »

Diuk

  • Gość
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #6159 dnia: Sierpnia 06, 2008, 20:24:52 pm »
ej, resistance jest naprawde ładdny, moznaby go z powodzeniem porownywac do Halo 3, ale uważam ze res jest jednak ładniejszy :cool:
FIGHT


Resistance jest zwyczajnie brzydki, podobnie jak Halo 3 (dziecko marketingu ;) )