Autor Wątek: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)  (Przeczytany 2528320 razy)

0 użytkowników i 12 Gości przegląda ten wątek.

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 297
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #7640 dnia: Października 29, 2008, 20:16:45 pm »
No o tym filmiku nic Ci nie powiem, mówiłem na podstawie gameplayów na np. gametrailers.
To mi się nawet włączyć nie chce. Nie wiem co za debil wpadł na pomysł odtwarzania filmiku w WMP :/
Myślisz ,że na trailerku pokażą Ci momenty w których gra rwie? A tak na marginesie , fajne uczucie jak ci ktoś po ulubionej grze jedzie? (Vide W:HD ,MGS4 etc), Life Is Brutal tak samo jak zarywanie w GeOW2.
Współczuję tym, dla których GeoW2 lub MGS4 są ulubionymi grami. Chyba mało grali przed laty. Ale co ja się dziwię, skoro wg. polskich graczy God Of War 1 i 2 są w 10tce najlepszych gier wszechczasów. ;)
O to to. Sam bym tego lepiej nie ujął. Przecież jest jest tyle gier które, może nie grafiką, ale klimatem, fabułą bije te produkcje na głowe. Chociaż co do mgs'a to bym sie nie zgodził. Co do 4 to nie wiem, ale już np. mgs1 albo mgs3 zasługują na bycie czyjąś ulubioną grą (u mnie jest to ścisła czołówka).

Devilek

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 05-07-2005
  • Wiadomości: 8 220
  • Reputacja: 73
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #7641 dnia: Października 29, 2008, 20:18:03 pm »
No o tym filmiku nic Ci nie powiem, mówiłem na podstawie gameplayów na np. gametrailers.
To mi się nawet włączyć nie chce. Nie wiem co za debil wpadł na pomysł odtwarzania filmiku w WMP :/
Myślisz ,że na trailerku pokażą Ci momenty w których gra rwie? A tak na marginesie , fajne uczucie jak ci ktoś po ulubionej grze jedzie? (Vide W:HD ,MGS4 etc), Life Is Brutal tak samo jak zarywanie w GeOW2.
Współczuję tym, dla których GeoW2 lub MGS4 są ulubionymi grami. Chyba mało grali przed laty. Ale co ja się dziwię, skoro wg. polskich graczy God Of War 1 i 2 są w 10tce najlepszych gier wszechczasów. ;)
Nie wszystcy drogi Tarniaku maja po 20+ lat na karku i konsole starsze niż PSX. Ja nawet własnego PSX'a nie miałem O.o
Yeahh, me and hate that's an odd couple

Ciapkas

  • Gość
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #7642 dnia: Października 29, 2008, 20:18:56 pm »
A z dawnych gier to co? Diablo?

Progress Tarniak, progress. Rynek gier się rozwija za 10 lat nikt może nie będzie pamiętał o gowie. Gry będę 10x bardziej zaawansowane.

svonston

  • Gość
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #7643 dnia: Października 29, 2008, 20:19:33 pm »
Tarniak, z tego, co mi wiadomo, to rocznik 88, więc jakiś tam true-school i old-school gamer to też nie jest, DEVIL.

Tarniak

  • Gość
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #7644 dnia: Października 29, 2008, 20:21:38 pm »
Tarniak, z tego, co mi wiadomo, to rocznik 88, więc jakiś tam true-school i old-school gamer to też nie jest, DEVIL.
Dzieciaki w przedszkolu grały w klasy i łaziły po drabinkach, a ja pisałem  mini gierki w Basicu, więc true-school na pewno. :cool: :lol:

W każdym razie ulubiona gra/gra wszechczasów powinna być wybierana spośród 20+ lat gier wideo. Potem wyskakują z Gowami, Girsami i Halo.  :cool:
« Ostatnia zmiana: Października 29, 2008, 20:23:47 pm wysłana przez tarniak »

Ciapkas

  • Gość
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #7645 dnia: Października 29, 2008, 20:26:20 pm »
A no dla mnie seria Halo ownuje wszystkiego rodzaju gowy, killozny itepe itede.
Opublikowane: Październik 29, 2008, 20:25:47
Jedynka to dzieło sztuki, zjada wszystkie gry na xa i ps3.

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #7646 dnia: Października 29, 2008, 20:26:44 pm »
Ok, tarniak, ale wg Ciebie najlepsza gra na PS2 nie zasługuje miejsca w dziesiątce wszechczasów?

Tarniak

  • Gość
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #7647 dnia: Października 29, 2008, 20:28:11 pm »
Ok, ale wg Ciebie najlepsza gra na PS2 nie zasługuje miejsca w dziesiątce wszechczasów?
Gdyby jeszcze odtwórcza siekana zasługiwała na to miano... :cool:

Ale to już kwestia gustu, kłócić się nie będę, ale still, jeśli dla kogoś GeOW bądź MGS4 to 'ulubione gry' to współczuję.

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #7648 dnia: Października 29, 2008, 20:32:24 pm »
Dla mnie ulubioną grą jest MGS3. Współczujesz?

Ciapkas

  • Gość
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #7649 dnia: Października 29, 2008, 20:32:39 pm »
Z profilu Tarniaka PL:
Cytuj
Favorite Xbox Games

Gears of War®

 8-)

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 297
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #7650 dnia: Października 29, 2008, 20:33:38 pm »
Ok, tarniak, ale wg Ciebie najlepsza gra na PS2 nie zasługuje miejsca w dziesiątce wszechczasów?
Najlepsza gra na ps2 wg ciebie. To chyba nie jest jakaś powszechna opinia.

svonston

  • Gość
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #7651 dnia: Października 29, 2008, 20:35:47 pm »
Z profilu Tarniaka PL:
Cytuj
Favorite Xbox Games

Gears of War®

 8-)
Teraz przeczytaj.

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #7652 dnia: Października 29, 2008, 20:36:36 pm »
Najlepsza gra na ps2 wg ciebie. To chyba nie jest jakaś powszechna opinia.

To właśnie bardzo powszechna opinia. Daleko nie szukając:

http://grrr.pl/2007/09/20/topster-10-najlepszych-gier-na-ps2/
« Ostatnia zmiana: Października 29, 2008, 20:38:46 pm wysłana przez Iras »

Ciapkas

  • Gość
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #7653 dnia: Października 29, 2008, 20:37:32 pm »
Cytuj
Ale to już kwestia gustu, kłócić się nie będę, ale still, jeśli dla kogoś GeOW bądź MGS4 to 'ulubione gry'

Dobra svonik teraz TY przeczytaj.

Ulubione na Xboxa, ale jednak ulubione, :S

svonston

  • Gość
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #7654 dnia: Października 29, 2008, 20:38:27 pm »
Cytuj
Ale to już kwestia gustu, kłócić się nie będę, ale still, jeśli dla kogoś GeOW bądź MGS4 to 'ulubione gry'

Dobra svonik teraz TY przeczytaj.

Ulubione na Xboxa, ale jednak ulubione, :S
Ty tak na serio czy sobie jaja robisz???

Nie wiem, czy uderzyć głową w klawiaturę czy nieszczerze się uśmiechnąć.

Spidey^

  • Gość
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #7655 dnia: Października 29, 2008, 20:38:58 pm »
Z profilu Tarniaka PL:
Cytuj
Favorite Xbox Games

Gears of War®

 8-)

bez komentarza :roll:

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 297
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #7656 dnia: Października 29, 2008, 20:39:11 pm »
Najlepsza gra na ps2 wg ciebie. To chyba nie jest jakaś powszechna opinia.

To właśnie bardzo powszechna opinia.
Ale widzisz np dla mnie np. ta gra nie jest najlepszą na ps2. To jest kwestia bardzo subiektywna i nie ma co sie spierać co jest dla kogo ulubione czy najlepsze na daną platformę.
A co do tego linku z listą gier, kolo na końcu pisze:"tak przedstawia się mój, prywatny ranking" więc jak widzisz to jest JEGO opinia. W moim top 10 znalazły by sie 4 tytuły z tej listy.
« Ostatnia zmiana: Października 29, 2008, 20:45:35 pm wysłana przez windomearl »

Ciapkas

  • Gość
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #7657 dnia: Października 29, 2008, 20:40:09 pm »
Sorka svon, nasz spór muszą rozstrzygnąć konstytucjonaliści. 8-)

Nobu_hex

  • Gość
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #7658 dnia: Października 29, 2008, 20:42:35 pm »
Ciapkas - daj se siana, bejbe :*.

A ten... Bo dla mię najfajowniejszymi grami wszechczasów to są FF7, DDR, MGS i Kingdom Hearts... Czy to znaczy, że nie jestem tru-gejmerem? :(

Ciapkas

  • Gość
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #7659 dnia: Października 29, 2008, 20:43:52 pm »
Ty to jesteś zupełny fejk :-x

kamiiru

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 13-05-2006
  • Wiadomości: 2 791
  • Reputacja: 7
  • PSN ID: kamiiru
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #7660 dnia: Października 29, 2008, 20:44:11 pm »
jeśli dla kogoś GeOW bądź MGS4 to 'ulubione gry' to współczuję.

Fajnie masz  :-?

Tarniak

  • Gość
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #7661 dnia: Października 29, 2008, 20:44:12 pm »
No, biorąc po uwagę, że bodaj trzeba było to wpisać, a ja miałem tylko GoW jak się rejestrowałem, to fakt.

Dla mnie ulubioną grą jest MGS3. Współczujesz?
Troszeczkę ;). Imo większość sequeli z PS2 nie dorasta do pięt seriom z PSXa, a mało który np. erpeg, przerósł mechaniką i zajawą te ze Snesa (nie licząc Zeldy: OoT i FFVII) i taka jest moja opinia, mam do niej prawo i ty również możesz się z nią nie zgadzać czy mi współczuć ;). Szkoda, że z powodów materialnych, musiałem posprzedawać różne fajności, między innymi popełniłem największą głupotę ever i sprzedałem nieplatynowe FFVII w idealnym stanie Panu Jurassowi za... nawet nie chcę o tym pisać. :lol: Dziwie się, że nikt nie wymienia nic z np. Amigi, nawet jeśli jest "za młody" to chyba powinien się zapoznać czy coś, kupić za grosze na allegro zamiast kupować kolejną grę za 200 stówy, którą po przejściu sprzeda. ;)

Nobu_hex

  • Gość
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #7662 dnia: Października 29, 2008, 20:44:57 pm »
Ty to jesteś zupełny fejk :-x

Mój Boże :-(

Tarniak

  • Gość
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #7663 dnia: Października 29, 2008, 20:45:40 pm »
jeśli dla kogoś GeOW bądź MGS4 to 'ulubione gry' to współczuję.

Fajnie masz  :-?
Czy ja wiem, nawet w opinii największych fanów, MGS4 nie dorasta do pięt pierwszemu i trzeciemu emgieesowi, a GoW to fajna strzelanka, ale większość pewnie zagrywała się w takie sieki za czasów klocka i PS2, na pececie itd. itd.

Ciapkas

  • Gość
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #7664 dnia: Października 29, 2008, 20:47:15 pm »
Cytuj
zamiast kupować kolejną grę za 200 stówy, którą po przejściu sprzeda.

Ja tak robię bo po prostu nie mam kasy żeby gry kolekcjonowac. A chciałbym.

Diuk

  • Gość
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #7665 dnia: Października 29, 2008, 20:47:52 pm »
Moją ulubioną grą jest Nebulus i Yo! Joe! (jestem teraz modny? ;) )

A na poważnie, to tak jak ktoś już napisał, latka lecą, ludzie się zmieniają, a wraz z nimi gusta, kiedyś podobał się zlepek pikseli, teraz Killzone 2 ssie grafiką (według niektórych...)
« Ostatnia zmiana: Października 29, 2008, 20:52:03 pm wysłana przez Diuk »

Ciapkas

  • Gość
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #7666 dnia: Października 29, 2008, 20:49:52 pm »
Moją ulubioną grą jest Nebulus i Yo! Joe! (jestem teraz modny? ;) )

A na poważnie, to tak jak ktoś już napisał, latka lecą, ludzie się zmieniają, a wraz z nimi gusta, kiedyś podobał się zlepek pikseli, teraz Killzone 2 ssie grafiką według niektórych ;]

Ja napisałem, hihi :oops:

Krzysiu

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 13-06-2008
  • Wiadomości: 14 543
  • Reputacja: 174
  • Stać! Policja!
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #7667 dnia: Października 29, 2008, 20:52:33 pm »
A moimi ulubionymi grami są Planescape Torment i Fallout 2. Też mi współczujesz Tarniak ?   :cool:

Ciapkas

  • Gość
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #7668 dnia: Października 29, 2008, 20:52:50 pm »
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

kamiiru

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 13-05-2006
  • Wiadomości: 2 791
  • Reputacja: 7
  • PSN ID: kamiiru
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #7669 dnia: Października 29, 2008, 20:53:05 pm »
jeśli dla kogoś GeOW bądź MGS4 to 'ulubione gry' to współczuję.

Fajnie masz  :-?
Czy ja wiem, nawet w opinii największych fanów, MGS4 nie dorasta do pięt pierwszemu i trzeciemu emgieesowi, a GoW to fajna strzelanka, ale większość pewnie zagrywała się w takie sieki za czasów klocka i PS2, na pececie itd. itd.

Ja wiem że GoW to jedna z wielu strzelanin jakich pełno. Sam ją przeszedłem tylko raz i to na PC. Ale przecież każda nowa gra to praktycznie powielanie kolejnych schematów. Jak się zaprzesz to każdego FPS wrzucisz do jednego wora.
Dlatego rozumiem fanów MGS4, Girsów czy innych next-genowych gier które aż tak nie powalają świeżością na kolana, ale mimo wszystko przyjemnie się gra. Bo chyba o to chodzi, co nie, aby mieć frajde, a nie wiecznie marudzić i wspominać o dawnych grach. Zawsze możesz do nich wrócić, nikt Ci nie broni ;)

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 297
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #7670 dnia: Października 29, 2008, 20:55:25 pm »
A moimi ulubionymi grami są Planescape Torment i Fallout 2. Też mi współczujesz Tarniak ?   :cool:
Two fuckin good games. W moich ulubionych też na pewno by sie znalazły.

Tarniak

  • Gość
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #7671 dnia: Października 29, 2008, 20:56:16 pm »
Moją ulubioną grą jest Nebulus i Yo! Joe! (jestem teraz modny? ;) )

A na poważnie, to tak jak ktoś już napisał, latka lecą, ludzie się zmieniają, a wraz z nimi gusta, kiedyś podobał się zlepek pikseli, teraz Killzone 2 ssie grafiką (według niektórych...)
Lol, dorabiacie dupie wąsy w tym momencie, tak jakby lubienie starych, dobrych gier było trendem albo lubienie innych gier niż ja, rodziło u mnie współczucie. Spoko, przywykłem już do krytyki w związku ze słuchaniem muzyki starszej niż większość wypowiadających się tu użytkowników, przeżyję i 'bycie trendy'. Można czepiać się grafy, kłócić o piksele i v-synci, ale jakie to ma znaczenie przy "ulubionej grze" bądź "grze wszechczasów", pozostaje dla mnie zagadką. Chyba, że dla niektórych pojęcie 'świetnej, doskonałej, zajmującej' gry jest równoznaczne z grą wszechczasów czy 'ulubioną' to nie ma o czym gadać. Nie żebym się czepiał semantyki, ale ulubiona to numero uno, gra na piedestale w waszym rankingu, a nie randomowy tytuł, który ostatnio się spodobał. Gra WSZECHczasów to gra z przedziału całej historii rozrywki wideo i wybaczcie, że nie wierzę jakoby to były gry akurat z tej i poprzedniej generacji konsol.

Cytuj
Dlatego rozumiem fanów MGS4, Girsów czy innych next-genowych gier które aż tak nie powalają świeżością na kolana, ale mimo wszystko przyjemnie się gra. Bo chyba o to chodzi, co nie, aby mieć frajde, a nie wiecznie marudzić i wspominać o dawnych grach. Zawsze możesz do nich wrócić, nikt Ci nie broni
Shit, jak już wyżej napisałem, mylicie pojęcie gry świetnej i gry ulubionej, lubię setki gier, ale nie każda jest tą ulubioną, chociażby przez wzgląd na znaczenie słowa ulubione... Damn, to chyba logiczne, że nie uważam żadnej z w/w za słabą :/.
« Ostatnia zmiana: Października 29, 2008, 21:03:46 pm wysłana przez tarniak »

Stalker

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-01-2008
  • Wiadomości: 2 925
  • Reputacja: 1
  • Blues luz
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #7672 dnia: Października 29, 2008, 20:58:57 pm »
Widzicie w dzisiejszych czasach gry ssa pauke na całego i nie dają tyle funu co kiedyś . Gry zmieniły swoja istotę , bardziej są jakby filmowe . Pamiętam ze od kumpla kiedyś dostałem Comodora i to była moja pierwsza maszynka do gier , normalnie gry miały po kilkadziesiąt leveli z czego każdy trudniejszy , taki ubaw z gry byl ze to masakra . Przychodzi do mnie kumpel i razem przezywamy z każdego przejścia na wyższy level . To bylo cos . Nie mowie ze teraz gry sa do bani , bo zdarzają sie tytuły które wciągają i można je przechodzić po kilka razy . Największym bólem tej generacji , co rozpoczela zreszta juz tamta : Czas jednej gry (dzisiejszy standard to 8h ) .
Opublikowane: Październik 29, 2008, 21:57:28
Ostatnio grałem w Metal Sluga .  8) ; FAJNE!!

Marins

  • Gość
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #7673 dnia: Października 29, 2008, 21:01:09 pm »
Moje ulubione to między innymi MGS3, Soul Blade (ahh to intro :cool:), Tekken3, SH, SH3, GoW (bóg wojny), BR, Fallout T.

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #7674 dnia: Października 29, 2008, 21:04:23 pm »
Troszeczkę ;). Imo większość sequeli z PS2 nie dorasta do pięt seriom z PSXa, a mało który np. erpeg, przerósł mechaniką i zajawą te ze Snesa (nie licząc Zeldy: OoT i FFVII) i taka jest moja opinia, mam do niej prawo i ty również możesz się z nią nie zgadzać czy mi współczuć ;)

Z serii na PSX'a Silent Hill i MGS mają godne kontynuacje na PS2 (SH2 i MGS3). W Gran Turismo, Tekkena czy PES'a wolę grać na PS2 - tutaj raczej progress jest naturalny i ciężko mówić o niedorastaniu do pięt. Szarak na pewno miał świetne jRPG, ale to nie jest mój ulubiony gatunek i żadnego Finala na liście wszechczasów bym nie umieścił. Z Amigi to na pewno Another World, a jeśli chodzi o RPG, Baldur's Gate II > reszta. Ze SNES'em niestety nie miałem przyjemności.

A muzyki też słucham nawet starszej ode mnie, ale raczej mocno innej niż Ty  :lol:

Stalker

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-01-2008
  • Wiadomości: 2 925
  • Reputacja: 1
  • Blues luz
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #7675 dnia: Października 29, 2008, 21:05:38 pm »
Ahh do dziś pamiętam dzien jak mój Comodore umarł   :sad: . Dziwna sytuacja . Nakapowalem Mamie na brata ze palił faje z kumplem , a ten się wkurzył i mi rozyebal Comodora  :x . Później pomagałem u wujka , zarobiłem moja pierwsza kase , i kupiłem czarno białego kompa bez Windy . Gralem w Boombera  8)

Nobu_hex

  • Gość
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #7676 dnia: Października 29, 2008, 21:06:46 pm »
Jak można to ja chciałbym dodać jeszcze kilka przefajskich gier skoro o tych starszych ktoś tam wspomniał. Tarny o Amisi pisał to kultowego "Super Froga" dorzuciłbym... I "Zorro" + "Robbo" z Atarynki. I jece taką jedną, ale za cholerę nie przypomnę sobie tytułu (może przy okazji ktoś mi pamięć odświeży) - gierka na C64 chyba, biegało się po platformach jakimś kretopodobnym stworzeniem i zbierało jabłka. Oldskul. O!

Marins

  • Gość
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #7677 dnia: Października 29, 2008, 21:11:04 pm »
Cytuj
gierka na C64 chyba, biegało się po platformach jakimś kretopodobnym stworzeniem i zbierało jabłka. Oldskul. O!

Było coś takiego rzeźnia gierka  8)


Opublikowane: Październik 29, 2008, 22:09:41
Pamiętam jeszcze jak grałem na c64 w Giana Sisters ? coś takiego, pamięta ktoś ?

Stalker

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-01-2008
  • Wiadomości: 2 925
  • Reputacja: 1
  • Blues luz
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #7678 dnia: Października 29, 2008, 21:11:10 pm »
Nikt nie pamieta Boombera ?  :eek: Taka gierka , latało się takim pamperkiem i zostawiało za sobą bomby żeby te potwory w nie wpadły

Wooyek

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 01-01-1970
  • Wiadomości: 8 219
  • Reputacja: 67
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #7679 dnia: Października 29, 2008, 21:12:15 pm »
Cytuj
gierka na C64 chyba, biegało się po platformach jakimś kretopodobnym stworzeniem i zbierało jabłka. Oldskul. O!

Było coś takiego rzeźnia gierka  8)


Opublikowane: Październik 29, 2008, 22:09:41
Pamiętam jeszcze jak grałem na c64 w Giana Sisters ? coś takiego, pamięta ktoś ?
Giana Sisters RULZZZZZZZZ :cool: też w to młóciłem :cool: