Autor Wątek: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)  (Przeczytany 2529616 razy)

0 użytkowników i 10 Gości przegląda ten wątek.

Tarniak

  • Gość
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #7680 dnia: Października 29, 2008, 21:12:18 pm »
Cytuj
gierka na C64 chyba, biegało się po platformach jakimś kretopodobnym stworzeniem i zbierało jabłka. Oldskul. O!

Było coś takiego rzeźnia gierka  8)


Opublikowane: Październik 29, 2008, 22:09:41
Pamiętam jeszcze jak grałem na c64 w Giana Sisters ? coś takiego, pamięta ktoś ?
Yup, do dzisiaj nawet pamiętam motyw muzyczny. No i było multi (prawie ;)).

Leenk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-09-2005
  • Wiadomości: 3 753
  • Reputacja: 1
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #7681 dnia: Października 29, 2008, 21:14:04 pm »
No, ba Giana Sisters czyli komodorkowa wersja Mario. Się grało.  :cool:
Opublikowane: Październik 29, 2008, 22:12:27
    :cool:

Tarniak

  • Gość
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #7682 dnia: Października 29, 2008, 21:14:05 pm »
No właśnie i na tym polega ponadczasowość tamtych gier, wszyscy się jarają nikt się nie kłóci, że Dizzy miał lepsze tekstury niż Giana Sisters. :cool:

Nobu_hex

  • Gość
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #7683 dnia: Października 29, 2008, 21:15:31 pm »
No, no.. "Giana" to było coś.. Ale z platformówek to ja wolałem "Flimbo's Quest". Joł.

Stalker

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-01-2008
  • Wiadomości: 2 925
  • Reputacja: 1
  • Blues luz
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #7684 dnia: Października 29, 2008, 21:15:41 pm »
Ehhh

Leenk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-09-2005
  • Wiadomości: 3 753
  • Reputacja: 1
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #7685 dnia: Października 29, 2008, 21:15:54 pm »
Były walki posiadaczy Atarynek z posiadaczami Commodore.

Atari ssało pałkę... I... i... miało krzywy v-sync!!!  :cool:

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 297
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #7686 dnia: Października 29, 2008, 21:16:27 pm »
Kurde, c-64, commodore, nie moje czasy :( Ja przygode z graniem zacząłem od psx'a. Ale i tam było wiele zajebistych gier, o które też teraz nikt sie nie będzie sprzeczał:P

Stalker

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-01-2008
  • Wiadomości: 2 925
  • Reputacja: 1
  • Blues luz
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #7687 dnia: Października 29, 2008, 21:18:03 pm »
Na PSX nigdy nie moglem sobie pozwolić  :( Kumpel miał i dwa pady tez były , a co najważniejsze Tekken 3

jay jay

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 25-03-2005
  • Wiadomości: 4 740
  • Reputacja: 18
  • Terror of unexpleainable
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #7688 dnia: Października 29, 2008, 21:19:46 pm »
Niektórzy idealizują przeszłość . Naturalna reakcja ,ale niezbyt słuszna . Za 10 -15 lat będziesz ciepło wspominał MGS4 , RE5 , GTA 4 i reszte . Po prostu człowiekowi w pewnym wieku dochodzą niezbyt pożądane obowiązki , przez co gry już tak nie grzeją . Ważne by nie robić niczego na siłę .
''Don't take advice from anyone'' - Robert Altman.


mowafilmowa.wordpress.com
magivanga.wordpress.com
booklips.pl

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 297
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #7689 dnia: Października 29, 2008, 21:20:34 pm »
Na PSX nigdy nie moglem sobie pozwolić  :( Kumpel miał i dwa pady tez były , a co najważniejsze Tekken 3
Ja psx'a dostałem od św Mikołaja pod choinkę :) Jak rozpakowałem to nie wierzyłem własnym oczom. A jaki był szok jak pad zaczął drżeć :P. Piękne wspomnienia.

Leenk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-09-2005
  • Wiadomości: 3 753
  • Reputacja: 1
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #7690 dnia: Października 29, 2008, 21:21:10 pm »
Wydałem całą swoją kasę na C64 i bite dwie pierwsze doby ciorałem za zasłoniętymi żaluzjami na malutkim czarno-białym monitorku. Takie nieziemskie wrażenia z pierwszym kontaktem z pudełkiem do grania  to były jeszcze przy PSX-ie.  A potem to już coraz większa rutyna.  :cool:

Pewnie że w bardzo dużym stopniu to idealizacja szczenięcych wrażeń. Niemniej wspomina się to to przyjemnie.


windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 297
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #7691 dnia: Października 29, 2008, 21:26:38 pm »
Wydałem całą swoją kasę na C64 i bite dwie pierwsze doby ciorałem za zasłoniętymi żaluzjami na malutkim czarno-białym monitorku. Takie nieziemskie wrażenia z pierwszym kontaktem z pudełkiem do grania  to były jeszcze przy PSX-ie.  A potem to już coraz większa rutyna.  :cool:

Pewnie że w bardzo dużym stopniu to idealizacja szczenięcych wrażeń. Niemniej wspomina się to to przyjemnie.


True. Z każdą kolejną kupioną konsolą wkrada sie większa rutyna i mniej sie człowiek ekscytuje. Ale ja każdą moją konsole dobrze wspominam :) A jednak najlepiej dwie pierwsze maszynki sony. Niezapomniane chwile z nimi przeżyłem. Ciekawe czy x0 sobie na to u mnie zasłuży, bo pierwszemu x'owi sie nie udało. Jakoś tak nie miał tego czegoś.

Wooyek

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 01-01-1970
  • Wiadomości: 8 219
  • Reputacja: 67
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #7692 dnia: Października 29, 2008, 21:27:19 pm »
Ja Commodore kupiłem sobie po komunii :cool: ku*** ale byłem wtedy gość :eek: :cool:

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #7693 dnia: Października 29, 2008, 21:28:09 pm »
Chyba się Wam tematy pomyliły. Przypominam że v-synch w GeOW2 ssie. :P

Nie mam ulubionej gry. Jest parę takich, które zapadły mi mocno w pamięć. Za dawnych czasów to do dziś wspominam Franko: The Crazy Revange, Flash Back i Another World :cool: . Z nieco nowszych do RE, RE2 i RE4, SH, seria Jak&Daxter, Tekken, Parasite Eve i jeszcze parę innych. Z obecnej generacji zdecydowanie Uncharted (śmiejcie się, ale tak wciągającej gry dawno nie widziałem).

Jest gra (właściwie seria), która jest u mnie niekwestionowanie najlepszym tytułem, ale zdaję sobie sprawę że w żaden sposób nie może ona być mianowana nawet do gry roku. Mowa o Gran Turismo. To tylko ze względu na fakt, że to jedyny tytuł, który potrafi wyzwolić we mnie chęć pokonania samego siebie. Właściwie to traktuję ten tytuł jak coś więcej niż grę.

Johnny B. Goode

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-11-2007
  • Wiadomości: 1 838
  • Reputacja: 17
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #7694 dnia: Października 29, 2008, 21:46:52 pm »
Franko było dobre "Spadaj pierdoło" :lol:

PS3IDTomasz19

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 02-04-2008
  • Wiadomości: 506
  • Reputacja: 0
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #7695 dnia: Października 29, 2008, 21:47:07 pm »
Mi bardzo brakuje serii Jak&Daxter. To była dla mnie jedna z lepszych gier na PS2 :cool:
Mam nadzieje ze po zrobieniu Uncharted2 wezmą sie za nowego Jacka

Juras

  • Sonoklap
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-10-2008
  • Wiadomości: 9 257
  • Reputacja: -9967
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #7696 dnia: Października 29, 2008, 22:12:37 pm »
Chyba się Wam tematy pomyliły. Przypominam że v-synch w GeOW2 ssie. :P

LOL, właśnie patrze co się tu wyprawia 8) Czyżby próba odwrócenia kota ogonem?  :lol:
Opublikowane: Październik 29, 2008, 23:06:03

Troszeczkę ;). Imo większość sequeli z PS2 nie dorasta do pięt seriom z PSXa, a mało który np. erpeg, przerósł mechaniką i zajawą te ze Snesa (nie licząc Zeldy: OoT i FFVII) i taka jest moja opinia, mam do niej prawo i ty również możesz się z nią nie zgadzać czy mi współczuć ;). Szkoda, że z powodów materialnych, musiałem posprzedawać różne fajności, między innymi popełniłem największą głupotę ever i sprzedałem nieplatynowe FFVII w idealnym stanie Panu Jurassowi za... nawet nie chcę o tym pisać. :lol: Dziwie się, że nikt nie wymienia nic z np. Amigi, nawet jeśli jest "za młody" to chyba powinien się zapoznać czy coś, kupić za grosze na allegro zamiast kupować kolejną grę za 200 stówy, którą po przejściu sprzeda. ;)
Poważnie ? Nie pamiętam tego faktu, nie był to przypadkiem jeden z wielu szwindli Jasia?
Opublikowane: Październik 29, 2008, 23:08:27
Co powiecie na TO

SCE UK boss Ray Maguire has dropped the biggest hint yet that 360-exclusive DLC - stage whisper left: GTA IV - may merely be timed and will eventually end up on PS3.

Leenk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-09-2005
  • Wiadomości: 3 753
  • Reputacja: 1
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #7697 dnia: Października 29, 2008, 22:13:22 pm »
Próba pogadania tu w końcu o czymś sensownym. Jak widać fanbojki poczuły się nieswojo.  :cool:

Juras

  • Sonoklap
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-10-2008
  • Wiadomości: 9 257
  • Reputacja: -9967
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #7698 dnia: Października 29, 2008, 22:15:59 pm »
Próba pogadania tu w końcu o czymś sensownym. Jak widać fanbojki poczuły się nieswojo.  :cool:
Dziwnym trafem próby pogadania "o czymś normalnym" nie trafiały się w trakcie najeżdżania na gry z PS3 O.o

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #7699 dnia: Października 29, 2008, 22:20:17 pm »
Próba pogadania tu w końcu o czymś sensownym. Jak widać fanbojki poczuły się nieswojo.  :cool:
Dziwnym trafem próby pogadania "o czymś normalnym" nie trafiały się w trakcie najeżdżania na gry z PS3 O.o

Leenk jak zwykle został...


Leenk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-09-2005
  • Wiadomości: 3 753
  • Reputacja: 1
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #7700 dnia: Października 29, 2008, 22:23:18 pm »
Wiedziałem. Jesteście chłopcy tacy strasznie... przewidywalni.  :cool: A już napinki MarcePana to można  przewidzieć trzy ruchy na przód.  :lol:

Cytat: windomearl
True. Z każdą kolejną kupioną konsolą wkrada sie większa rutyna i mniej sie człowiek ekscytuje. Ale ja każdą moją konsole dobrze wspominam Smile A jednak najlepiej dwie pierwsze maszynki sony. Niezapomniane chwile z nimi przeżyłem. Ciekawe czy x0 sobie na to u mnie zasłuży, bo pierwszemu x'owi sie nie udało. Jakoś tak nie miał tego czegoś.
Heh, ja mam odwrotnie - stary X dużo lepiej wspominam niż PS2 i dzisiaj XO (no i ogólnie obecne next-geny...  :???:). Coraz krótsze i prostsze to wszystko no i zbyt nastawione na online, imho.
« Ostatnia zmiana: Października 29, 2008, 22:30:08 pm wysłana przez Leenk »

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 297
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #7701 dnia: Października 29, 2008, 22:28:53 pm »
A jurassowi oczywiście znowu nie pasuje ;) To nie jest próba odwrócenia kota ogonem. Jak dla mnie to niech sobie GoW rwie klatki, wali mnie to. Jak bede miał ochote to i tak zagram i nie będzie mi to przeszkadzało. Po prstu tak sie temat rozwinął, a fajnie sobie powspominać.
Cytuj
Heh, ja mam odwrotnie - stary X dużo lepiej wspominam niż PS2 i dzisiaj XO (no i ogólnie obecne next-geny...  ). Coraz krótsze i prostsze to wszystko no i zbyt nastawione na online, imho.
Ja na temat x0 jeszcze sobie nie wyrobiłem na tyle zdania, żeby porównywać go z innymi konsolami które posiadałem. Jeszcze musze sie troche nim pobawić, ale jak narazie moge powiedzieć że jest lepiej niż z x'em pierwszym.
« Ostatnia zmiana: Października 29, 2008, 22:31:54 pm wysłana przez windomearl »

Tarniak

  • Gość
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #7702 dnia: Października 29, 2008, 22:33:33 pm »
Cytuj
Poważnie ? Nie pamiętam tego faktu, nie był to przypadkiem jeden z wielu szwindli Jasia?
Możliwe, w tych szwindlach to ja się już od dawien dawna gubiłem. ;)

Żeby nie było, że to prywata, to blado zostali wypchani Ci, którzy mieli możliwość brania GTA na którąkolwiek konsolę, a wzięli na klocka w nadziei na ten DLC. Nie dość, że nikt nie ma pojęcia kiedy to wyjdzie, to jeszcze teraz podważa się jego eksluzywność. Huhu.  :???:

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #7703 dnia: Października 29, 2008, 22:37:09 pm »
Wiedziałem. Jesteście chłopcy tacy strasznie... przewidywalni.  :cool: A już napinki MarcePana to można  przewidzieć trzy ruchy na przód.  :lol:

Podobnie jak pseudo obiektywne wypowiedzi Leenka.

Zgadzam się z Windomearl, odnośnie wkradającej się rutyny. Ja najlepiej wspominam czasy Amigi i PSX'a.

mateo

  • Gość
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #7704 dnia: Października 29, 2008, 22:40:13 pm »
Mi bardzo brakuje serii Jak&Daxter. To była dla mnie jedna z lepszych gier na PS2 :cool:
Mam nadzieje ze po zrobieniu Uncharted2 wezmą sie za nowego Jacka
Panie Tomku Jak będzie!! 8)

Juras

  • Sonoklap
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-10-2008
  • Wiadomości: 9 257
  • Reputacja: -9967
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #7705 dnia: Października 29, 2008, 22:42:56 pm »
A jurassowi oczywiście znowu nie pasuje ;) To nie jest próba odwrócenia kota ogonem. Jak dla mnie to niech sobie GoW rwie klatki, wali mnie to. Jak bede miał ochote to i tak zagram i nie będzie mi to przeszkadzało. Po prstu tak sie temat rozwinął, a fajnie sobie powspominać.
Cytuj
Heh, ja mam odwrotnie - stary X dużo lepiej wspominam niż PS2 i dzisiaj XO (no i ogólnie obecne next-geny...  ). Coraz krótsze i prostsze to wszystko no i zbyt nastawione na online, imho.
Ja na temat x0 jeszcze sobie nie wyrobiłem na tyle zdania, żeby porównywać go z innymi konsolami które posiadałem. Jeszcze musze sie troche nim pobawić, ale jak narazie moge powiedzieć że jest lepiej niż z x'em pierwszym.
Gdyby CIę to faktycznie waliło, nie spłodziłbyś tego zdania  :-D

Leenk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-09-2005
  • Wiadomości: 3 753
  • Reputacja: 1
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #7706 dnia: Października 29, 2008, 22:46:14 pm »
Cytat: tarniak
Żeby nie było, że to prywata, to blado zostali wypchani Ci, którzy mieli możliwość brania GTA na którąkolwiek konsolę, a wzięli na klocka w nadziei na ten DLC. Nie dość, że nikt nie ma pojęcia kiedy to wyjdzie, to jeszcze teraz podważa się jego eksluzywność. Huhu.  Confused
Mi się wydaję że ani ci którzy kupili GTA4 na PS3 ani ci co zakupili wersję XO nie zostali w żaden sposób wypchani...

Sam wziąłem GTA 4 na XO m.in. ze względu na ewentualny przyszły zakup DLC i jakoś nie czuję się wypchany.  :cool: Będzie to będzie, nie to nie, na wyłączność czy nie - w jakim stopniu zmienia to  podstawowy fakt że na obu konsolach zabawa (i sama gra) jest dokładnie taka sama?
« Ostatnia zmiana: Października 29, 2008, 22:51:47 pm wysłana przez Leenk »

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 297
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #7707 dnia: Października 29, 2008, 22:46:30 pm »
A jurassowi oczywiście znowu nie pasuje ;) To nie jest próba odwrócenia kota ogonem. Jak dla mnie to niech sobie GoW rwie klatki, wali mnie to. Jak bede miał ochote to i tak zagram i nie będzie mi to przeszkadzało. Po prstu tak sie temat rozwinął, a fajnie sobie powspominać.
Cytuj
Heh, ja mam odwrotnie - stary X dużo lepiej wspominam niż PS2 i dzisiaj XO (no i ogólnie obecne next-geny...  ). Coraz krótsze i prostsze to wszystko no i zbyt nastawione na online, imho.
Ja na temat x0 jeszcze sobie nie wyrobiłem na tyle zdania, żeby porównywać go z innymi konsolami które posiadałem. Jeszcze musze sie troche nim pobawić, ale jak narazie moge powiedzieć że jest lepiej niż z x'em pierwszym.
Gdyby CIę to faktycznie waliło, nie spłodziłbyś tego zdania  :-D
Whatever  8-)

Juras

  • Sonoklap
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-10-2008
  • Wiadomości: 9 257
  • Reputacja: -9967
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #7708 dnia: Października 29, 2008, 22:50:00 pm »
Cytuj
Poważnie ? Nie pamiętam tego faktu, nie był to przypadkiem jeden z wielu szwindli Jasia?
Możliwe, w tych szwindlach to ja się już od dawien dawna gubiłem. ;)

Żeby nie było, że to prywata, to blado zostali wypchani Ci, którzy mieli możliwość brania GTA na którąkolwiek konsolę, a wzięli na klocka w nadziei na ten DLC. Nie dość, że nikt nie ma pojęcia kiedy to wyjdzie, to jeszcze teraz podważa się jego eksluzywność. Huhu.  :???:
Tak mi coś świta ,że Jaś wtedy niby nie miał kasy a okazja była, to zakupił za moje pieniądze i podzielił się zyskiem ze sprzedaży, ale jak mówie, nie mam pewności czy chodziło akurat o Ciebie, bo takich przypadków było więcej.

A co GTAIV, wypchani nie będą , co najwyżej stracą jeden argument w wojenkach konsolowych 8)
Wypchany to się może czuć Bill na emeryturze ,że zapłacił 50kk baksów za czasowy ex.

***
(Dzięki Iras, wcieło mi drugie "k"  :shock:)
« Ostatnia zmiana: Października 29, 2008, 22:57:01 pm wysłana przez Jurass »

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #7709 dnia: Października 29, 2008, 22:54:06 pm »
Najlepsza była CZARNULA!!! Miałem PSX'a i Amigę, ale najwięcej grałem na PS2 i z tą konsolą mam najlepsze wspomnienia. Właśnie dlatego - czy to się tarnemu podoba czy nie  ;)  sporo gier z tej konsoli uważam za najlepsze. Zajebisty był również Gacław. Niewiele było na nim gier dla mnie, ale dla samej Zeldy i dwóch Metroidów warto było kupić. Pierwszy klocek ssał bezlitośnie. Kilka gierek, a używało się tego do oglądania filmów  :lol:

Wypchany to się może czuć Bill na emeryturze ,że zapłacił 50k baksów za czasowy ex.

Chyba 50 baniek  :lol:

Miazga

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2003
  • Wiadomości: 3 839
  • Reputacja: 0
  • lol pozdro rasta power
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #7710 dnia: Października 29, 2008, 22:54:26 pm »
Nawiązując do tego, które gry/serie z minionych generacji najlepiej wspominamy, to jak tak patrzę z perspektywy czasu - najbardziej polubiłem się z... Riddickiem o_O Podobna sprawa, jak podejście Marcepana do Gran Turismo - wiem, że żaden to hit nad hity (choć bardzo dobra gra, niezaprzeczalnie), nic co tłumy graczy wspominałyby z łezką w oku, a jednak dla mnie past-geny materializują się w postaci łysej czachy Riddicka-zwyrola 8). Dlatego też baaaardzo czekam na Dark Athena. Jak będzie potrzeba, to i ze sklepu ukradnę, ale muszę zagrać w dniu premiery :x

Iras, nie zgodzę się co do tego, że pierwszy klocek ssał paukę. Jasne, PS2 odstawiało go o dość sporą odległość, niemniej exclusive'y miał świetne - Riddick, Ninja Gaiden i Stranger's Wrath to przykłądy pierwsze z brzegu. Jak na konsolę podstawową, to troche za mało, lecz jak na uzupełnienie Pe-es dwójki - rewelka. No i co by nie mówić, choćby konsolka Sony się zesrała, to takiej grafy, jak topowe ekskluziwy na Xboxa, nie mogła zaoferować.
« Ostatnia zmiana: Października 29, 2008, 22:58:13 pm wysłana przez Miazga »

Leenk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-09-2005
  • Wiadomości: 3 753
  • Reputacja: 1
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #7711 dnia: Października 29, 2008, 22:58:52 pm »
Tak powracając do tego, które gry/serie z minionych generacji najlepiej wspominamy, to jak tak patrzę z perspektywy czasu - najbardziej polubiłem się z... Riddickiem o_O Podobna sprawa, jak podejście Marcepana do Gran Turismo - wiem, że żaden to hit nad hity (choć bardzo dobra gra, niezaprzeczalnie), nic co tłumy graczy wspominałyby z łezką w oku, a jednak dla mnie past-geny materializują się w postaci łysej czachy Riddicka-zwyrola 8). Dlatego też baaaardzo czekam na Dark Athena. Jak będzie potrzeba, to i ze sklepu ukradnę, ale muszę zagrać w dniu premiery :x
WPIS!  :-D

Miałem dokładnie taką samą radochę przy Riddicku i tak samo nie mogę się doczekać remake'u!  :cool:

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 297
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #7712 dnia: Października 29, 2008, 23:01:41 pm »
Ja z poprzednich generacji najmilej wspominam serie mgs. A konkretnie mgs1 i mgs3. Te gry wywarły na mnie największe wrażenie. Ja nawet w nie nie grałem, ja je przeżywałem. Jedne z niewielu gier które potrafiły wzbudzić we mnie emocje typu smutek, żal współczucie dla postaci na ekranie. I dla jednego mgs4 jestem w 99% pewny że kiedyś kupie ps3. Dla tej jednej gry.
A w riddicka niestety nie miałem przyjemności zagrać :(

Juras

  • Sonoklap
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-10-2008
  • Wiadomości: 9 257
  • Reputacja: -9967
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #7713 dnia: Października 29, 2008, 23:05:03 pm »
Mnie się marzy prequel/sequel/cokolwiek byle na poziomie merytorycznym i technicznym ze świata Kain'a i Raziel'a. (Soul Reaver to jedna z moich topowych gierek w historii). Tyle ,że niestety Raziel stringów nie nosi ani oddychać niema czym , poza tym w ostatniej części opowieść została poniekąd zakończona , więc marne szanse, że coś z tego wyjdzie  :(
początkowe...ta muza.
« Ostatnia zmiana: Października 29, 2008, 23:12:56 pm wysłana przez Jurass »

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 297
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #7714 dnia: Października 29, 2008, 23:06:53 pm »
Mnie się marzy prequel/sequel/cokolwiek byle na poziomie merytorycznym i technicznym ze świata Kain'a i Raziel'a.
Całkiem zapomniałem o tej parze. Też bardzo lubie gry z ich udziałem. Defiance był świetny.

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #7715 dnia: Października 29, 2008, 23:08:01 pm »
A ja chce sequel przygód Abe'a.

Pomijam takie oczywistości jak kontynuacja J&D. :)

Leenk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-09-2005
  • Wiadomości: 3 753
  • Reputacja: 1
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #7716 dnia: Października 29, 2008, 23:08:34 pm »
Muzyka i klimat Soul Reavera niszczyły, fakt.

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 297
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #7717 dnia: Października 29, 2008, 23:12:58 pm »
Muzyka i klimat Soul Reavera niszczyły, fakt.
Fabularnie też było super.

Soul hunter 16

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 17-04-2007
  • Wiadomości: 5 787
  • Reputacja: 60
  • Two different souls in one body.Which one is mine?
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #7718 dnia: Października 29, 2008, 23:13:13 pm »
Tak powracając do tego, które gry/serie z minionych generacji najlepiej wspominamy, to jak tak patrzę z perspektywy czasu - najbardziej polubiłem się z... Riddickiem o_O Podobna sprawa, jak podejście Marcepana do Gran Turismo - wiem, że żaden to hit nad hity (choć bardzo dobra gra, niezaprzeczalnie), nic co tłumy graczy wspominałyby z łezką w oku, a jednak dla mnie past-geny materializują się w postaci łysej czachy Riddicka-zwyrola 8). Dlatego też baaaardzo czekam na Dark Athena. Jak będzie potrzeba, to i ze sklepu ukradnę, ale muszę zagrać w dniu premiery :x
WPIS!  :-D

Miałem dokładnie taką samą radochę przy Riddicku i tak samo nie mogę się doczekać remake'u!  :cool:

Ej ale mi to się wydaję, że oni ten remake skasowali z listy wydawniczej... Ale to może mi się tylko tak wydawać.

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #7719 dnia: Października 29, 2008, 23:16:30 pm »
Muszę się wpisać na tej stronie. Numer jest iście niepowtarzalny. ]:->