Autor Wątek: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)  (Przeczytany 2741675 razy)

0 użytkowników i 7 Gości przegląda ten wątek.

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #8760 dnia: Listopada 20, 2008, 15:26:10 pm »
LoNdEk, czy Ty sobie nie zdajesz sprawy, że sadzisz pierdoły w stylu "moim zdaniem, subiektywnie maluch ma lepszy silnik od Ferrari"? W grafice są pewne standardy i nie można sobie dowolnie hasać po temacie "w to mi się dobrze grało, więc jest ładne, a to mnie nie przykuło do telewizora, więc jest brzydkie"  :x

No tak, ale dla jednego wyznacznikiem "piekna" grafiki moze byc rozdzielczosc, a ktos inny ma do w d*pie, dla jednego 30fps to nie gra tylko 60 fps jest jedyna do przyjecia, jeszcze inny widzi gre gdzie chodzi sie "po sciezkach" i mowi, ze lipa bo przeciez tylko duzy otwarty swiat pokazuje "moc" danej gry, u jednego niesamowita fizyka nawet w nieduzej rozdzielczosci i przy 30 fps powoduje "opad szczeny"  i tak mozna wymieniac. Tak jak dla jednych wyznacznikiem piekna U:DF byla paleta kolorow w tej grze innemu bardziej odpowiada bardziej stonowana kolorystyka. Nie ma jednolitego standardu co do oceny grafiki.
: Listopad 20, 2008, 15:13:24 pm
Tak, tyle że ja piszę to w odniesieniu, że jest to po prostu montaż scen z gry (czyli właśnie stwierdzenie oczywistego faktu - trailer jest trailerem), Ty - że to nie pochodzi prosto gry, bo inaczej nikt by nie pisał "edited".
Więc nie piszemy o tym samym, podzielasz zdanie Londka ,że trailer jest trailerem.W takim razie mam jedno zasadnicze  pytanie : po co pisać o czymś co jest oczywiste?

Tylko, ze to ty sie dopatrujesz tam pewnych edycji, dla mnie jest to ACTUAL IN-GAMEPLAY, czy jest retuszowany - podniesiono jakosc, czy nie ocenimy po premierze, ale jak na dzien dzisiejszy nie mozna z gory zakladac, ze dev. klamie! A ty to wlasnie robisz, dopatrujac sie dosc "mocnej" edycji.
: Listopad 20, 2008, 15:16:54 pm
jak napisze, że PS3 rządzi, to będę fanboyem/pieskiem SONY !?  :???:


Nie to tak nie dziala :)

Juras

  • Sonoklap
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-10-2008
  • Wiadomości: 9 257
  • Reputacja: -9967
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #8761 dnia: Listopada 20, 2008, 15:30:48 pm »
Tylko, ze to ty sie dopatrujesz tam pewnych edycji, dla mnie jest to ACTUAL IN-GAMEPLAY, czy jest retuszowany - podniesiono jakosc, czy nie ocenimy po premierze, ale jak na dzien dzisiejszy nie mozna z gory zakladac, ze dev. klamie! A ty to wlasnie robisz, dopatrujac sie dosc "mocnej" edycji.
Ja się dopatruję czy wyraźnie napisali EDITED VERSION OF ACTUAL IN GAMEPLAY?
Gdzie ja boga napisałem ,że kłamią? Napisali co pokazują i jest git. Ty ciągle coś spekulujesz .
Poza tym na GamerSyde jako platformy docelowe są wypisane XO/PC , na GT dodatkowo PS3. W tym trailerze nie jest sprecyzowane na czym zapuszczany był ten "gameplay" ,(na jakimś wypasionym pc z dwoma grafami z kosmicznymi ilościami ramu to raczej nic trudnego uzyskać taką grafę) a o ile dobrze pamietam cała nasza dyskusja na ten temat odbywa się w kontekście wersji na XO.

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #8762 dnia: Listopada 20, 2008, 15:34:58 pm »
Tylko, ze to ty sie dopatrujesz tam pewnych edycji, dla mnie jest to ACTUAL IN-GAMEPLAY, czy jest retuszowany - podniesiono jakosc, czy nie ocenimy po premierze, ale jak na dzien dzisiejszy nie mozna z gory zakladac, ze dev. klamie! A ty to wlasnie robisz, dopatrujac sie dosc "mocnej" edycji.
Ja się dopatruję czy wyraźnie napisali EDITED VERSION OF ACTUAL IN GAMEPLAY?
Gdzie ja boga napisałem ,że kłamią? Napisali co pokazują i jest git. Ty ciągle coś spekulujesz .
Poza tym na GamerSyde jako platformy docelowe są wypisane XO/PC , na GT dodatkowo PS3. W tym trailerze nie jest sprecyzowane na czym zapuszczany był ten "gameplay" ,(na jakimś wypasionym pc z dwoma grafami z kosmicznymi ilościami ramu to raczej nic trudnego uzyskać taką grafę) a o ile dobrze pamietam cała nasza dyskusja na ten temat odbywa się w kontekście wersji na XO.

To teraz ZONK, bo ja nie napisalem czy chodzi o wersje PC czy XO, ale teraz ty to mowisz - pogrubiony fragmet - ze wcale nie musi byc to "retuszowane", ze mozna to osiagnac, ze wcale nie musialo to byc "EDIT" w takim sensie o jakim dyskutowalismy - twojej wersji. A co do tego czy XO moglby to pociagnac czy nie, to z kad ta pewnosc w twoich postach!? Az tak znasz sie na "technikaliach" aby o tym mowic, znasz limit mocy konsoli MS?!

maniekz

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 27-10-2008
  • Wiadomości: 267
  • Reputacja: 1
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #8763 dnia: Listopada 20, 2008, 15:38:04 pm »
Tylko, ze to ty sie dopatrujesz tam pewnych edycji, dla mnie jest to ACTUAL IN-GAMEPLAY, czy jest retuszowany - podniesiono jakosc, czy nie ocenimy po premierze, ale jak na dzien dzisiejszy nie mozna z gory zakladac, ze dev. klamie! A ty to wlasnie robisz, dopatrujac sie dosc "mocnej" edycji.
Ja się dopatruję czy wyraźnie napisali EDITED VERSION OF ACTUAL IN GAMEPLAY?
Gdzie ja boga napisałem ,że kłamią? Napisali co pokazują i jest git. Ty ciągle coś spekulujesz .
Poza tym na GamerSyde jako platformy docelowe są wypisane XO/PC , na GT dodatkowo PS3. W tym trailerze nie jest sprecyzowane na czym zapuszczany był ten "gameplay" ,(na jakimś wypasionym pc z dwoma grafami z kosmicznymi ilościami ramu to raczej nic trudnego uzyskać taką grafę) a o ile dobrze pamietam cała nasza dyskusja na ten temat odbywa się w kontekście wersji na XO.

Nie ma o co się kłócić, przecież i tak wszytko jest na   :D :D :D

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #8764 dnia: Listopada 20, 2008, 15:40:00 pm »
Nie ma o co się kłócić, przecież i tak wszytko jest na   :D :D :D

Jeszcze do klotni daleko, narazie jest rozmowa... a szkoda ze w pracy mam youtube zblokowany bo nie moge zobaczyc tego filmika do ktorego linka dales.

Juras

  • Sonoklap
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-10-2008
  • Wiadomości: 9 257
  • Reputacja: -9967
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #8765 dnia: Listopada 20, 2008, 15:44:52 pm »
To teraz ZONK, bo ja nie napisalem czy chodzi o wersje PC czy XO, ale teraz ty to mowisz - pogrubiony fragmet - ze wcale nie musi byc to "retuszowane", ze mozna to osiagnac, ze wcale nie musialo to byc "EDIT" w takim sensie o jakim dyskutowalismy - twojej wersji. A co do tego czy XO moglby to pociagnac czy nie, to z kad ta pewnosc w twoich postach!? Az tak znasz sie na "technikaliach" aby o tym mowic, znasz limit mocy konsoli MS?!
System Wars (PS3/360/WII) , widzisz tu PC? (Nie licząc sporadycznych ataków aglamagla).


A co do tego czy XO moglby to pociagnac czy nie, to z kad ta pewnosc w twoich postach!? Az tak znasz sie na "technikaliach" aby o tym mowic, znasz limit mocy konsoli MS?!
Bo niejaki Cliff Bleszyński , twórca Gears Of War 2 uznawanej przez wielu za najładniejszą grę na X360 (a nawet tej generacji) powiedział ,że to wszystko co się dało wycisnąć z tej konsoli?

mateo

  • Gość
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #8766 dnia: Listopada 20, 2008, 15:48:08 pm »
Cliff tak powiedział, ale znając życie myślę, że da się wycisnąć jeszcze więcej z klocka. ;)

kumite49

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 17-11-2008
  • Wiadomości: 464
  • Reputacja: 0
  • O ludzie!Lupi nie odpowiadaj na moje posty!Blagam
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #8767 dnia: Listopada 20, 2008, 15:51:44 pm »
Limit mocy x360 to wedlug mnie jakieś 10,15% więcej niż pokazują teraz girsy 2.Na więcej raczej nie ma co liczyć!
Mój top 10 gier wszechczasów!
1.Metal Gear Solid
2.Shenmue,Shenmue2
3.Metal Gear Solid 3
4.Wining Eleven 4,ISS Pro Evolution 1,2
5.Tekken 3
6.Resident Evil 4
7.God of War 2
8.Metal Gear Solid 4
9.Winning Eleven 7,PES3
10.Mortal Kombat 2

KKRT

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-09-2006
  • Wiadomości: 5 153
  • Reputacja: 18
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #8768 dnia: Listopada 20, 2008, 15:56:37 pm »
Cytuj
Eksboksa mejt baj majkrozoft
Hmm pod tym filmikiem jest jeden ciekawy komentarz ;]
'MAG, from what I know, should be very similar to the R2 60 player, you are always crossing paths with other players.
I'm in the beta'

MAG juz w Becie? :> Byloby milo :P

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #8769 dnia: Listopada 20, 2008, 15:58:47 pm »
No tak, ale dla jednego wyznacznikiem "piekna" grafiki moze byc rozdzielczosc, a ktos inny ma do w d*pie, dla jednego 30fps to nie gra tylko 60 fps jest jedyna do przyjecia, jeszcze inny widzi gre gdzie chodzi sie "po sciezkach" i mowi, ze lipa bo przeciez tylko duzy otwarty swiat pokazuje "moc" danej gry, u jednego niesamowita fizyka nawet w nieduzej rozdzielczosci i przy 30 fps powoduje "opad szczeny"  i tak mozna wymieniac. Tak jak dla jednych wyznacznikiem piekna U:DF byla paleta kolorow w tej grze innemu bardziej odpowiada bardziej stonowana kolorystyka. Nie ma jednolitego standardu co do oceny grafiki.

Bzdura. Jeśli coś wygląda jak Killzone 2, jest bezdyskusyjnie piękne.

Bronić można co najwyżej takie Fable 2, które technicznie nie zachwyca, ale ma świetny design.

Hazuki

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 09-10-2008
  • Wiadomości: 58
  • Reputacja: 0
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #8770 dnia: Listopada 20, 2008, 16:13:55 pm »
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)
KZ2 wygląda oraz rusza się (będzię) lepiej niż Crysis i żale pececiarza tego nie zmienią.


Ładne oraz duże zdjęcie , to na dole jak mam zgadywać robi za wodę ?


Falcon Northwest Mach V: Fastest PC Yet Runs Crysis at 60FPS

Polecam sprzęt , podobno 60fps na fullu. Dowidzenia.

Dobre. Dałeś zdjęcie z gry na najniższym możliwym poziomie detali, zrobione pewnie na twoim złomie którego używasz do pisania tych bredni( tani laptop ze zintegrowaną grafą z marketu).
Prawda jest taka, że Crysisa pod względem grafy, jakości efektów i fizyki jeszcze długo nic nie przebije.
Dopiero następna część Crysisa której engine ma być pisany głównie pod next geny (PS4 i następny Xbox) ma szanse. Ewentualnie jakaś strzelanka ale na pieca. Z prostego powodu. PS3 i X360 są już duużo za słabe aby móc konkurować pod względem grafy z nowoczesnymi blaszakami wyposażonymi w prawdziwe czterordzeniowe procki z minimum 4 gb pamięci i kartę graficzną kilka generacji do przodu(RSX jest 4 generacje do tyłu względem nowych kart graficznych do PC)
A killzone 2...hehehe popatrz na prawdziwe filmiki z gameplayu pokazywane np na E3. Przecież to grafa na poziomie counterstrike...

Diuk

  • Gość
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #8771 dnia: Listopada 20, 2008, 16:16:46 pm »
Cytuj
hehehe popatrz na prawdziwe filmiki z gameplayu pokazywane np na E3. Przecież to grafa na poziomie counterstrike...

Toś teraz dojebał man

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #8772 dnia: Listopada 20, 2008, 16:19:59 pm »
Bzdura. Jeśli coś wygląda jak Killzone 2, jest bezdyskusyjnie piękne.

Bronić można co najwyżej takie Fable 2, które technicznie nie zachwyca, ale ma świetny design.

Ale ja napisalem, ze KZ2 mnie nie zachwyca, napewno prezentuje wysoki poziom wykonania, jest solidna. Ale przegladam te obrazki w temaci o KZ2 i jakos nie powoduja one u mnie szybszego bicia serca - opadu szczenki. Widzialem filmiki, animacja jest przednia to fakt, ale sa gry jak FarCry 2 z otwartym terenem i ch*j, ze jest pusto ;) - FC2 prezentuje sie rownie ladnie jesli nie lepiej niz KZ2 czy GoW2, teraz czekam na RE5 bo po tym co jest do zobaczenia, wlasnie ta gra bedzie "zamiatac" pod wzgledem oprawy - tak jak pisalem wczesniej, sa to moje wlasne odczucia.

Co do Fable2 zgodze sie, bo ta gra ma byc bajkowa i dlatego wyglada bajkowo. Taki juz styl.

Spidey^

  • Gość
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #8773 dnia: Listopada 20, 2008, 16:26:50 pm »
Cytuj
Crysis wyszedł przecież w 2007 roku. Chyba, że chodzi o Crysis Warheads?
Wiecie co? :> Mam teraz Crysisa Warhead i ta gra wcale nie wyglada jakos super, ma tylko pare ladnych elementow, ale reszta naprawde nie wychodzi poza standarty, ba czesto jest ponizej tych standartow - az sie sam zdziwilem jak zaczalem w to grac.

Jakie standardy? Raczysz chłopie żartować. Nic nie ma lepiej wyglądającego obecnie od Crysisa i KZ2 tego też nie zmieni. W tej grze nie ma czegoś takiego jak jakieś ściemniackie filtry itp. tylko prawdziwy kunszt graficzny. Widziałeś chociaż śnieżyce i zachowanie się otoczenia w czasie niej?
Nie zaczynajmy tej rozmowy bo jest bezsensu. I narzekanie fanbojów X0 i PS3 nic nie pomoże.















http://www.incrysis.com/forums/viewtopic.php?id=22538&p=1

Far Cry 2 :?:

Miazga

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2003
  • Wiadomości: 3 839
  • Reputacja: 0
  • lol pozdro rasta power
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #8774 dnia: Listopada 20, 2008, 16:34:24 pm »
Śmiesz kpić.

Juras

  • Sonoklap
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-10-2008
  • Wiadomości: 9 257
  • Reputacja: -9967
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #8775 dnia: Listopada 20, 2008, 16:36:18 pm »
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)
KZ2 wygląda oraz rusza się (będzię) lepiej niż Crysis i żale pececiarza tego nie zmienią.


Ładne oraz duże zdjęcie , to na dole jak mam zgadywać robi za wodę ?


Falcon Northwest Mach V: Fastest PC Yet Runs Crysis at 60FPS

Polecam sprzęt , podobno 60fps na fullu. Dowidzenia.

Dobre. Dałeś zdjęcie z gry na najniższym możliwym poziomie detali, zrobione pewnie na twoim złomie którego używasz do pisania tych bredni( tani laptop ze zintegrowaną grafą z marketu).
Prawda jest taka, że Crysisa pod względem grafy, jakości efektów i fizyki jeszcze długo nic nie przebije.
Dopiero następna część Crysisa której engine ma być pisany głównie pod next geny (PS4 i następny Xbox) ma szanse. Ewentualnie jakaś strzelanka ale na pieca. Z prostego powodu. PS3 i X360 są już duużo za słabe aby móc konkurować pod względem grafy z nowoczesnymi blaszakami wyposażonymi w prawdziwe czterordzeniowe procki z minimum 4 gb pamięci i kartę graficzną kilka generacji do przodu(RSX jest 4 generacje do tyłu względem nowych kart graficznych do PC)
A killzone 2...hehehe popatrz na prawdziwe filmiki z gameplayu pokazywane np na E3. Przecież to grafa na poziomie counterstrike...
Ja "cenzura", tego sie nawet skomentować nie da

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #8776 dnia: Listopada 20, 2008, 16:36:50 pm »
Śmiesz kpić.

FarCry 2 jest niewatpliwie jedna z najpiekniejszych gier jakie mamy teraz dostepne na nasze konsole i do czasu RE5 tak zostanie.

maniekz

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 27-10-2008
  • Wiadomości: 267
  • Reputacja: 1
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #8777 dnia: Listopada 20, 2008, 16:38:27 pm »

Dobre. Dałeś zdjęcie z gry na najniższym możliwym poziomie detali, zrobione pewnie na twoim złomie którego używasz do pisania tych bredni( tani laptop ze zintegrowaną grafą z marketu).
Prawda jest taka, że Crysisa pod względem grafy, jakości efektów i fizyki jeszcze długo nic nie przebije.
Dopiero następna część Crysisa której engine ma być pisany głównie pod next geny (PS4 i następny Xbox) ma szanse. Ewentualnie jakaś strzelanka ale na pieca. Z prostego powodu. PS3 i X360 są już duużo za słabe aby móc konkurować pod względem grafy z nowoczesnymi blaszakami wyposażonymi w prawdziwe czterordzeniowe procki z minimum 4 gb pamięci i kartę graficzną kilka generacji do przodu(RSX jest 4 generacje do tyłu względem nowych kart graficznych do PC)
A killzone 2...hehehe popatrz na prawdziwe filmiki z gameplayu pokazywane np na E3. Przecież to grafa na poziomie counterstrike...

Cytuj
Dobre. Dałeś zdjęcie z gry na najniższym możliwym poziomie detali, zrobione pewnie na twoim złomie którego używasz do pisania tych bredni( tani laptop ze zintegrowaną grafą z marketu).
Prawda jest taka, że Crysisa pod względem grafy, jakości efektów i fizyki jeszcze długo nic nie przebije.
Boazeria 8-)
Odpal sobie pececiarzu tego krzyśka na kompie podobnym do PS3/xo.
Cytuj
PS3 i X360 są już duużo za słabe aby móc konkurować pod względem grafy z nowoczesnymi blaszakami wyposażonymi w prawdziwe czterordzeniowe procki
O których prawdziwych 4-ro rdzeniowcach mówisz ?? O tych dla komerchy pokroju Q6600 - Q9650, które są zlepkiem dwóch procesorów dwujajowych ? Proszę cię, wyjdź stąd. 
Cytuj
A killzone 2...hehehe popatrz na prawdziwe filmiki z gameplayu pokazywane np na E3. Przecież to grafa na poziomie counterstrike...
Ale co ty, ja bym powiedział, że to poziom Duke'a 3D  :lol: :lol: :lol:

Unlimited

  • Gość
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #8778 dnia: Listopada 20, 2008, 17:16:19 pm »
Limit mocy x360 to wedlug mnie jakieś 10,15% więcej niż pokazują teraz girsy 2.Na więcej raczej nie ma co liczyć!
haha znalazł się matematyk ;)
Coś Ci powiem, Sony już to wyliczało kiedyś (Gt3=25% okazało się że kłamało bo wyszło 75%), tak samo było kiedyś z pierwszym X'em że mu wyliczano i skończyło się na tym że strzelił Nam w Pysk np.  Forza(zawartość techniczna efektów-Gt4 było biedne), NG Black(cały świat), Black(rozwałka mimo że skrypty), Doom3(efekty graficzne i że dało się uzyskać porównywalną grafe na 1 Xie), Far Cry(piękna wyspa), HL2 (fizyka) itd.. Więc proszę Cie powstrzymaj się od takich bredni. To ile zostało zobaczymy w 2010/11 roku ;) Jak wyjdą gry które wyciskają największą MOC konsol zarówno M$ jak i PS3. Mam na myśli i dizajn gry jak i zawartość techniczną. :cool:

kumite49

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 17-11-2008
  • Wiadomości: 464
  • Reputacja: 0
  • O ludzie!Lupi nie odpowiadaj na moje posty!Blagam
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #8779 dnia: Listopada 20, 2008, 17:31:00 pm »
No to do 2011!Zobaczymy wtedy ale uwierz mi na slowo mam x360 i wiem że więcej niż 15% nie wydusi!Zobacz chociaż na przykladzie girsów 2,grafika jest ladniejsza niż w jedynce ale w części pierwszej nie uświadczysz takich slabych tekstur jak są miejscami w 2jce(pewnie przez większą liczbe przeciwników).Co do forzy to ta gra wedlug mnie(mam drugą część) wygląda gorzej(pomimo hd,ladnego nieba) niż gran turismo 4!Ta gra to jedna wielka pustka na trasie.Za grafe moge dać max 7.
Mój top 10 gier wszechczasów!
1.Metal Gear Solid
2.Shenmue,Shenmue2
3.Metal Gear Solid 3
4.Wining Eleven 4,ISS Pro Evolution 1,2
5.Tekken 3
6.Resident Evil 4
7.God of War 2
8.Metal Gear Solid 4
9.Winning Eleven 7,PES3
10.Mortal Kombat 2

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 340
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #8780 dnia: Listopada 20, 2008, 18:16:50 pm »

adriano

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 06-07-2007
  • Wiadomości: 6 441
  • Reputacja: 4
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #8781 dnia: Listopada 20, 2008, 19:09:43 pm »
GTA IV 360 DLC will have ?new multiplayer modes, weapons and vehicles,? says press release

http://www.videogaming247.com/2008/11/20/rockstar-gta-iv-360-dlc-will-have-new-multiplayer-modes-weapons-and-vehicles-says-press-release/

I na to poszło te 50 baniek?  :shock:
Jeśli tak to R* zrobiło interes/przekręt stulecia w kategorii gry video na rzucającym kasą na lewo i prawo M$!.

mateo

  • Gość
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #8782 dnia: Listopada 20, 2008, 19:12:09 pm »
new multiplayer modes, weapons and vehicles,? says press release
to są jakieś kpiny mówiono przecież o nowej dzielnicy itp.. 

Kaszkietowy

  • Proletariusz
  • *****
  • Rejestracja: 13-11-2008
  • Wiadomości: 421
  • Reputacja: 0
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #8783 dnia: Listopada 20, 2008, 19:15:47 pm »
Śmiesz kpić.

FarCry 2 jest niewatpliwie jedna z najpiekniejszych gier jakie mamy teraz dostepne na nasze konsole i do czasu RE5 tak zostanie.

Żartujesz sobie? W czym niby taki RE5 ma zmiatać? Toż to RE4 w lepszej oprawie. Miejscówki ograniczone w dużym stopniu, a gra nie ma połowy tych efektów co np. KZ2, że już o rozmachu akcji nie wspomnę. Widziałem gameplay RE5 na płycie z GC2008 i nie robi to na mnie żadnego wrażenia.

Według mnie najbardziej zaawansowaną obecnie grą jest Far Cry2. Crysis ma ograniczone środowisko a w FC2 można iść gdzie tylko się chce.

Londek jeśli uważasz ze PGR3/4 jest najlepszą grą wyścigową, to zagraj w Motor Storm 2. Dla mnie mistrzostwo świata i wypas nie z tej ziemi.

Hazuki

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 09-10-2008
  • Wiadomości: 58
  • Reputacja: 0
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #8784 dnia: Listopada 20, 2008, 19:19:09 pm »

Dobre. Dałeś zdjęcie z gry na najniższym możliwym poziomie detali, zrobione pewnie na twoim złomie którego używasz do pisania tych bredni( tani laptop ze zintegrowaną grafą z marketu).
Prawda jest taka, że Crysisa pod względem grafy, jakości efektów i fizyki jeszcze długo nic nie przebije.
Dopiero następna część Crysisa której engine ma być pisany głównie pod next geny (PS4 i następny Xbox) ma szanse. Ewentualnie jakaś strzelanka ale na pieca. Z prostego powodu. PS3 i X360 są już duużo za słabe aby móc konkurować pod względem grafy z nowoczesnymi blaszakami wyposażonymi w prawdziwe czterordzeniowe procki z minimum 4 gb pamięci i kartę graficzną kilka generacji do przodu(RSX jest 4 generacje do tyłu względem nowych kart graficznych do PC)
A killzone 2...hehehe popatrz na prawdziwe filmiki z gameplayu pokazywane np na E3. Przecież to grafa na poziomie counterstrike...

Cytuj
Dobre. Dałeś zdjęcie z gry na najniższym możliwym poziomie detali, zrobione pewnie na twoim złomie którego używasz do pisania tych bredni( tani laptop ze zintegrowaną grafą z marketu).
Prawda jest taka, że Crysisa pod względem grafy, jakości efektów i fizyki jeszcze długo nic nie przebije.
Boazeria 8-)
Odpal sobie pececiarzu tego krzyśka na kompie podobnym do PS3/xo.
Cytuj
PS3 i X360 są już duużo za słabe aby móc konkurować pod względem grafy z nowoczesnymi blaszakami wyposażonymi w prawdziwe czterordzeniowe procki
O których prawdziwych 4-ro rdzeniowcach mówisz ?? O tych dla komerchy pokroju Q6600 - Q9650, które są zlepkiem dwóch procesorów dwujajowych ? Proszę cię, wyjdź stąd. 
Cytuj
A killzone 2...hehehe popatrz na prawdziwe filmiki z gameplayu pokazywane np na E3. Przecież to grafa na poziomie counterstrike...
Ale co ty, ja bym powiedział, że to poziom Duke'a 3D  :lol: :lol: :lol:

Po co mi odpalać Crysisa na kompie podobnym do X360/PS3( a jest wogóle taki bo z tego co wiem to całkiem inna architektura z wyjątkiem grafy opartej o chipy ze starych generacji kart do pc) skoro za grosze mam kompa dużo lepszego :P
A pisząc o prawdziwych procesorach czterordeniowych właśnie miałem na myśli procesory będące zlepkiem 4 procesorów, a nie namiastkę wielordzeniowości która jest zastosowana w Cellu ( bo 7 spu w jednym procesorze to nie 7 rdzeni tylko jeden prawdziwy rdzeń z 7 jednostkami do obliczeń, które właściwie mało dają. Nie da się ich wykorzystać na raz ze względu na kiepską architekturę procesora, a ich moc jest wzięta z kosmosu i dobra tylko na papierze. Poczytaj sobie o architekturze tego procka na fachowych serwisach zajmujących się sprzętem, a zobaczysz ile jest naprawdę warty. Zwykły dwurdzeniowiec za 200 zł nawet od AMD jest lepszy do gier.

mateo

  • Gość
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #8785 dnia: Listopada 20, 2008, 19:23:13 pm »
Śmiesz kpić.

FarCry 2 jest niewatpliwie jedna z najpiekniejszych gier jakie mamy teraz dostepne na nasze konsole i do czasu RE5 tak zostanie.

Żartujesz sobie? W czym niby taki RE5 ma zmiatać? Toż to RE4 w lepszej oprawie. Miejscówki ograniczone w dużym stopniu, a gra nie ma połowy tych efektów co np. KZ2, że już o rozmachu akcji nie wspomnę. Widziałem gameplay RE5 na płycie z GC2008 i nie robi to na mnie żadnego wrażenia.
A ja powiem, że grafika, 'to żyleta'.Widziałem gameplay na mojej Bravii i rusza się to naprawdę świetnie. Bolą troszkę utarte schematy, ale w kwestii oprawy gra jest bardzo ładna. Ja tam się nie mogę doczekać nowego RE. :)


« Ostatnia zmiana: Listopada 20, 2008, 19:25:37 pm wysłana przez mateo »

Kaszkietowy

  • Proletariusz
  • *****
  • Rejestracja: 13-11-2008
  • Wiadomości: 421
  • Reputacja: 0
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #8786 dnia: Listopada 20, 2008, 19:27:04 pm »
A pisząc o prawdziwych procesorach czterordeniowych właśnie miałem na myśli procesory będące zlepkiem 4 procesorów, a nie namiastkę wielordzeniowości która jest zastosowana w Cellu ( bo 7 spu w jednym procesorze to nie 7 rdzeni tylko jeden prawdziwy rdzeń z 7 jednostkami do obliczeń, które właściwie mało dają. Nie da się ich wykorzystać na raz ze względu na kiepską architekturę procesora, a ich moc jest wzięta z kosmosu i dobra tylko na papierze. Poczytaj sobie o architekturze tego procka na fachowych serwisach zajmujących się sprzętem, a zobaczysz ile jest naprawdę warty. Zwykły dwurdzeniowiec za 200 zł nawet od AMD jest lepszy do gier.

Z kogoś robisz głupka czy z siebie? Po co mi czytać o procesorach, skoro mogę na własne oczy zobaczyć co potrafi Cell. Widziałeś GT5:Prologue, albo MS2, że już o becie 460MB KZ2 nie wspomnę? Czy np. taki Uncharted. Widać Ty opierasz te swoje mrzonki o to co gdzieś tam wyczytałeś, a gier na konsole obecnej generacji na oczy nie widziałeś bo strasznie bredzisz.

adriano

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 06-07-2007
  • Wiadomości: 6 441
  • Reputacja: 4
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #8787 dnia: Listopada 20, 2008, 19:28:04 pm »
Śmiesz kpić.

FarCry 2 jest niewatpliwie jedna z najpiekniejszych gier jakie mamy teraz dostepne na nasze konsole i do czasu RE5 tak zostanie.

Żartujesz sobie? W czym niby taki RE5 ma zmiatać? Toż to RE4 w lepszej oprawie. Miejscówki ograniczone w dużym stopniu, a gra nie ma połowy tych efektów co np. KZ2, że już o rozmachu akcji nie wspomnę. Widziałem gameplay RE5 na płycie z GC2008 i nie robi to na mnie żadnego wrażenia.
A ja powiem, że grafika, 'to żyleta'.Widziałem gameplay na mojej Bravii i rusza się to naprawdę świetnie. Bolą troszkę utarte schematy, ale w kwestii oprawy gra jest bardzo ładna. Ja tam się nie mogę doczekać nowego RE. :)



Bo te gra jest(a raczej będzie) bardzo ładna.
Ale o zbieraniu szczęki z podłogi mowy nie będzie - zwłaszcza, że chwilę przed tą premierą wychodzi K2...

mateo

  • Gość
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #8788 dnia: Listopada 20, 2008, 19:32:32 pm »
Śmiesz kpić.

FarCry 2 jest niewatpliwie jedna z najpiekniejszych gier jakie mamy teraz dostepne na nasze konsole i do czasu RE5 tak zostanie.

Żartujesz sobie? W czym niby taki RE5 ma zmiatać? Toż to RE4 w lepszej oprawie. Miejscówki ograniczone w dużym stopniu, a gra nie ma połowy tych efektów co np. KZ2, że już o rozmachu akcji nie wspomnę. Widziałem gameplay RE5 na płycie z GC2008 i nie robi to na mnie żadnego wrażenia.
A ja powiem, że grafika, 'to żyleta'.Widziałem gameplay na mojej Bravii i rusza się to naprawdę świetnie. Bolą troszkę utarte schematy, ale w kwestii oprawy gra jest bardzo ładna. Ja tam się nie mogę doczekać nowego RE. :)



Bo te gra jest(a raczej będzie) bardzo ładna.
Ale o zbieraniu szczęki z podłogi mowy nie będzie - zwłaszcza, że chwilę przed tą premierą wychodzi K2...
no wiesz scenka na pustyni z podajże gonioną ciężarówką urwała mi łepetynę.To było liczone w czasie rzeczywistym Oo?
Fakt Killzone 2 to już kompletna masakra. :]

Juras

  • Sonoklap
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-10-2008
  • Wiadomości: 9 257
  • Reputacja: -9967
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #8789 dnia: Listopada 20, 2008, 19:46:30 pm »
Po co mi odpalać Crysisa na kompie podobnym do X360/PS3( a jest wogóle taki bo z tego co wiem to całkiem inna architektura z wyjątkiem grafy opartej o chipy ze starych generacji kart do pc) skoro za grosze mam kompa dużo lepszego :P
A pisząc o prawdziwych procesorach czterordeniowych właśnie miałem na myśli procesory będące zlepkiem 4 procesorów, a nie namiastkę wielordzeniowości która jest zastosowana w Cellu ( bo 7 spu w jednym procesorze to nie 7 rdzeni tylko jeden prawdziwy rdzeń z 7 jednostkami do obliczeń, które właściwie mało dają. Nie da się ich wykorzystać na raz ze względu na kiepską architekturę procesora, a ich moc jest wzięta z kosmosu i dobra tylko na papierze. Poczytaj sobie o architekturze tego procka na fachowych serwisach zajmujących się sprzętem, a zobaczysz ile jest naprawdę warty. Zwykły dwurdzeniowiec za 200 zł nawet od AMD jest lepszy do gier.
Więc idź i czytaj.

Tarniak

  • Gość
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #8790 dnia: Listopada 20, 2008, 20:01:09 pm »
1. Hazuki - daruj sobie te teksty o supermarketach i laptopach, bo głupie to nieco.
2. Gdyby ktoś nie zauważył:


System Wars (PS3/360/WII)

Dlatego skończcie już gadki o Pecetach. Porozmawiać o Krajzisie można w dziale Pecetowa enklawa.

Mr_Zombie

  • Global Moderator
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-11-2005
  • Wiadomości: 5 999
  • Reputacja: 15
  • Press a button and something awesome happens...
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #8791 dnia: Listopada 20, 2008, 20:15:46 pm »
System Wars (PS3/360/WII)

Czyli o PS2, DS czy PSP też nie można tu rozmawiać? :>
Always code as if the person who will maintain your code
is a maniac serial killer that knows where you live.

Tarniak

  • Gość
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #8792 dnia: Listopada 20, 2008, 20:16:58 pm »
System Wars (PS3/360/WII)

Czyli o PS2, DS czy PSP też nie można tu rozmawiać? :>
Eee, nie można.

Diuk

  • Gość
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #8793 dnia: Listopada 20, 2008, 20:20:40 pm »
Cytuj
Czyli o PS2, DS czy PSP też nie można tu rozmawiać? :>

Tak naprawdę, to tutaj jest tylko PS3 vs X0, bo z wii to taki next gen, jak z koziej dupy firanki.
« Ostatnia zmiana: Listopada 20, 2008, 20:22:28 pm wysłana przez Diuk »

above89

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 25-06-2007
  • Wiadomości: 2 023
  • Reputacja: 0
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #8794 dnia: Listopada 20, 2008, 20:49:40 pm »
A pisząc o prawdziwych procesorach czterordeniowych właśnie miałem na myśli procesory będące zlepkiem 4 procesorów, a nie namiastkę wielordzeniowości która jest zastosowana w Cellu ( bo 7 spu w jednym procesorze to nie 7 rdzeni tylko jeden prawdziwy rdzeń z 7 jednostkami do obliczeń, które właściwie mało dają. Nie da się ich wykorzystać na raz ze względu na kiepską architekturę procesora, a ich moc jest wzięta z kosmosu i dobra tylko na papierze. Poczytaj sobie o architekturze tego procka na fachowych serwisach zajmujących się sprzętem, a zobaczysz ile jest naprawdę warty. Zwykły dwurdzeniowiec za 200 zł nawet od AMD jest lepszy do gier.

Z kogoś robisz głupka czy z siebie? Po co mi czytać o procesorach, skoro mogę na własne oczy zobaczyć co potrafi Cell. Widziałeś GT5:Prologue, albo MS2, że już o becie 460MB KZ2 nie wspomnę? Czy np. taki Uncharted. Widać Ty opierasz te swoje mrzonki o to co gdzieś tam wyczytałeś, a gier na konsole obecnej generacji na oczy nie widziałeś bo strasznie bredzisz.
Jak na 460mb gra wygląda przepięknie i wciąga nosem, tyłkiem, uszami Mareczka 2

Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #8795 dnia: Listopada 20, 2008, 21:04:35 pm »
GTA IV 360 DLC will have ?new multiplayer modes, weapons and vehicles,? says press release

http://www.videogaming247.com/2008/11/20/rockstar-gta-iv-360-dlc-will-have-new-multiplayer-modes-weapons-and-vehicles-says-press-release/

I na to poszło te 50 baniek?  :shock:
Jeśli tak to R* zrobiło interes/przekręt stulecia w kategorii gry video na rzucającym kasą na lewo i prawo M$!.


Jest to samo miasto, ale zupelnie inna linia fabularna:

http://www.usatoday.com/tech/gaming/2008-11-19-gta-damned_N.htm

Premiera w Lutym:



wiecej obrazkow: http://media.xbox360.ign.com/media/827/827005/imgs_1.html
: Listopad 20, 2008, 20:56:49 pm
Cytuj
Zbyt długo Rockstar udzielało wymijających odpowiedzi na temat dodatków do Grand Theft Auto IV na Xboxa 360. Dziś za sprawą Dana Hausera, vice president of creative development for Rockstar Games, poznaliśmy odrobinę konkretów. Nowy epizod trafi na Xbox Live Marketplace 17 lutego, choć pierwotnie miał ukazać się w tym roku. Głównym bohaterem nie będzie znany z oryginału Niko Bellic, a Johnny Klebitz, członek gangu motocyklowego z Liberty City nazwanego The Lost. Jest on zupełnie inną postacią niż Niko , zarówno pod względem charakteru jak i przeszłości. Historia ma pokazać nam drugą stronę Miasta Wolności. Epizod będzie zatytułowany The Lost and Damned i wymagał pełnej wersji GTAIV oraz członkostwa Xbox Live (nie sprecyzowano czy chodzi o złote czy srebrne, więc zakładamy, iż to drugie). Na więcej przyjdzie nam zaczekać.

: Listopad 20, 2008, 21:00:27 pm
Cytuj
Rudden hopes the episode costs $15 or less, but Wedbush Morgan Securities analyst Michael Pachter expects a $20 price and says Rockstar could sell 2 million to 3 million downloads. "I see episodic content as a natural progression of the quality of downloadable content."

Wiec i cena nie taka straszna :)

Miazga

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2003
  • Wiadomości: 3 839
  • Reputacja: 0
  • lol pozdro rasta power
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #8796 dnia: Listopada 20, 2008, 23:28:39 pm »
Above - no KZ2 jest piękne, ale akurat te obrazki co podałeś nieźle wieją ch*jem.

above89

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 25-06-2007
  • Wiadomości: 2 023
  • Reputacja: 0
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #8797 dnia: Listopada 20, 2008, 23:41:32 pm »
Above - no KZ2 jest piękne, ale akurat te obrazki co podałeś nieźle wieją ch*jem.
Czemuż to ?
: Listopad 20, 2008, 23:40:57 pm
I co masz na myśli pisząc wieją chujem ?

Diuk

  • Gość
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #8798 dnia: Listopada 20, 2008, 23:52:30 pm »
Chyba chodziło mu o to, że nie są najlepszej jakości.

Miazga

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2003
  • Wiadomości: 3 839
  • Reputacja: 0
  • lol pozdro rasta power
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #8799 dnia: Listopada 21, 2008, 00:00:07 am »
Chodziło mi o to, że gra wcale nie wygląda na nich tak olśniewająco. I nie jest to wina jakości zdjęć - po prostu nie reprezentują one kompletnie nic nadzwyczajnego. Nie musicie mi mówić - wiem, że KZ2 zamiata graficznie, tylko dziwne wydaje mi się dodawanie tak przeciętnych obrazków do zdania "jak na 460mb gra wygląda przepięknie i wciąga nosem, tyłkiem, uszami Mareczka 2". No, ale cóz - nieważne, że wygląda jak gówno, ważne że to Killzone 2, co nie? 8)