Autor Wątek: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)  (Przeczytany 2697571 razy)

0 użytkowników i 40 Gości przegląda ten wątek.

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #4560 dnia: Maja 13, 2008, 16:25:33 pm »
Cytuj
ja tez nie jestem fanem MGS'a, ale mimo wszystko na XO wiecej bedzie ciekawych tytulow(GoW2, AW, Fable 2, Banjoo, moze Forza3, moze Bioshock2, moze ME2 a jesli nie 2008 to tytuly z "moze" pojawia sie pewnie w 2009 wiec tez bedzie "grubo"Smile), tych exclusive w tym roku, nie da sie jednak zaprzeczyc, ze 2009r, bedzie rokiem Sony, no chyba ze MS znow z czyms uderzy...
AW raczej nie wyjdzie w tym roku, to samo tyczy się Forzy3, Bioshocka2 (który nie wiadomo czy będzie exclusivem), a ME2 już na pewno nie wyjdzie w tym roku (za duża gra, za mało czasu).
Czyli tak X360: Banjo, GoW2, NG2, Fable2, Too Human, VP2
Ps3: LBP, R2, MGS4 (o czymś na pewno zapomniałem)
i masa gier multiplatformowych.

Mi bardziej odpowiadają exslusivy na Xa (fanem MGSa nie jestem), ale z tym też może być różnie. Jedni nie mogą się doczekać Gearsów2 (np ja), a inni MGSa czy NG2 (na którego kompletnie nie czekam). Główną siłą i tak pozostają gry multiplatformowe (Fallout3 :D).

nie wiem, ale chyba jeszcze MotoS(z)torm2 bedzie mialo premiere w tym roku:)...czekam jeszcze na kilka zapowiedzi, wciaz licze na kontynuacje Rally Sport Challenge na XO, ale pewnie sie nie doczekam:/...ale chyba jeszcze w tym roku ma sie pojawic nowy SC?...mi podobnie jak i tobie bardziej gry-exclusive'y z XO pasuja...
« Ostatnia zmiana: Maja 13, 2008, 16:28:34 pm wysłana przez LoNdEk »

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #4561 dnia: Maja 13, 2008, 16:25:51 pm »
Marcepan, myśle że jak by wyszła zajebista gra na tym silniku na PS3, to byś był zachwycony ;)

Przecież jest taka. UT3 się zwie. Nawet nie zamierzam jej kupić i nigdy mnie do tego nie ciągnęło.

Miazga

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2003
  • Wiadomości: 3 839
  • Reputacja: 0
  • lol pozdro rasta power
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #4562 dnia: Maja 13, 2008, 16:29:40 pm »
Cytuj
Bo?

Masz z tym problem że mnie się nie podobają gry na tym silniku?

Oho - nagle nie obwieszczasz światu w formie jedynej słusznej prawdy, że silnik UE3 już nie robi wrażenia, tylko stwierdzasz, że TOBIE sie on nie podoba? No prosze, prosze. Myślę, że powinieneś częściej używać wyrażenia "według mnie". Zmniejszyłbyś antypatię, jaką darzą cię niektórzy użytkownicy tego forum (tacy, jak na przykład ja).

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #4563 dnia: Maja 13, 2008, 16:31:41 pm »
Mi bardziej odpowiadają exslusivy na Xa (fanem MGSa nie jestem), ale z tym też może być różnie. Jedni nie mogą się doczekać Gearsów2 (np ja), a inni MGSa czy NG2 (na którego kompletnie nie czekam). Główną siłą i tak pozostają gry multiplatformowe (Fallout3 :D).

Ja też nie przepadam za serią MGS ale po przeczytaniu scenariuszy wszystkich części nie dziwię się że ta gra ma tak ogromną rzeszę fanów. Wmyślić taką historię potrafi tylko geniusz. Warto się zapoznać. Dziś wezmę się za oglądanie filmików z gry po kolei. Bardzo wciąga a nie chce żeby ominął mnie taki tytuł jak MGS4 więc przygotować się trzeba na nadejście tego dzieła.
Opublikowane: Maj 13, 2008, 16:29:51
Zmniejszyłbyś antypatię, jaką darzą cię niektórzy użytkownicy tego forum (tacy, jak na przykład ja).

Kurde, chyba się załame że taka persona darzy mnie antypatią. :lol: Poczytaj nieco a dowiesz się że nie jestem jedynym na tym forum, któremu przejadł się ten silnik.

Miazga

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2003
  • Wiadomości: 3 839
  • Reputacja: 0
  • lol pozdro rasta power
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #4564 dnia: Maja 13, 2008, 16:33:00 pm »
Lubisz, jak ludzie, z którymi dyskutujesz, uważają cię za tłuka? Luz, powodzenia.

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #4565 dnia: Maja 13, 2008, 16:35:36 pm »
Lubisz, jak ludzie, z którymi dyskutujesz, uważają cię za tłuka? Luz, powodzenia.

Zależy co rozumiesz pod pojęciem dyskusja. Bo to co Ty tutaj uprawiasz to raczej dyskusją nazwać nie można. To jakaś marna prowokacja albo pyskówka.

Wulfen

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2007
  • Wiadomości: 3 312
  • Reputacja: 49
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #4566 dnia: Maja 13, 2008, 16:36:58 pm »
ale przeciez gry na tym samym silniku moga zupelnie inaczej wyglada wiec jak mozesz mowic ze ci sie przejadl

Miazga

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2003
  • Wiadomości: 3 839
  • Reputacja: 0
  • lol pozdro rasta power
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #4567 dnia: Maja 13, 2008, 16:41:33 pm »
Lubisz, jak ludzie, z którymi dyskutujesz, uważają cię za tłuka? Luz, powodzenia.

Zależy co rozumiesz pod pojęciem dyskusja. Bo to co Ty tutaj uprawiasz to raczej dyskusją nazwać nie można. To jakaś marna prowokacja albo pyskówka.

Nie odwracaj kota do góry ogonem. Koniec ot z mojej strony.

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #4568 dnia: Maja 13, 2008, 16:42:52 pm »
@Wulfen
Mówię o tych, które wyglądają tak samo. Jest ich sporo. Po prostu taki styl graficzny mi się nie podoba. Tak samo jak nie podoba mi się grafika w Resistance. Jeden powie że jest ładna bo owszem technicznie jest ale taki styl mi nie pasuje.

@Miazga
Co Ty w ogóle gadasz? Jakiego kota ogonem. Co żeś sobie ubzdurał bo ja tu nie widzę żadnego obracania kota ogonem.

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #4569 dnia: Maja 13, 2008, 16:44:52 pm »
ale przeciez gry na tym samym silniku moga zupelnie inaczej wyglada wiec jak mozesz mowic ze ci sie przejadl

dokladnie, na UE3 mozna zrobic FPS, RPG, czy wyscig, i jest spora roznica gatunkowa, gry wygladaja tez roznie, wszystko zalezy od design'u, tekstur, filtrow itd. a te elementy to juz "rybka" kazdego studia, napewno Epic wraz silnikiem daje sporo gotowych elementow do uzycia, ale nie kazdy jest leniwy, niektorzy uzywaja swoich wlasnych / sami projektuja te elementy.

sorry za bledy:)

Wooyek

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 01-01-1970
  • Wiadomości: 8 219
  • Reputacja: 67
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #4570 dnia: Maja 13, 2008, 16:46:14 pm »
Marcepan, myśle że jak by wyszła zajebista gra na tym silniku na PS3, to byś był zachwycony ;)

Przecież jest taka. UT3 się zwie. Nawet nie zamierzam jej kupić i nigdy mnie do tego nie ciągnęło.
Wiedziałem ze będziesz pisał o UT3, mi ta gra sie też nie podoba, zresztą chyba nie tylko mi, bo mało kto w nią gra, jakoś strasznie cicho o niej i wogóle.Chodzi mi bardziej jakby wyszło na PS3 coś ala Gears of War myśle że na bank byś w nią zagrał i na pewno nie grał byś z obrzydzeniem, micha by ci sie cieszyła jak cholera  :)

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #4571 dnia: Maja 13, 2008, 16:48:46 pm »
Pewnie że bym grał bo GOW ma moc. Mimo że nie przepadam za napakowanymi zbójami, którzy bazooką dłubią sobie między zębami to jednak GOW jest bardzo fajnie skonstruowany i przyciąga. Ta gra nie musi wcale podobać mi się graficznie bo inne elementy decydują o tym że jest konkretna.

Tak samo jak bardzo chętnie pograł bym online na PS3 w PGR4 bo gra wciągnęła mnie do reszty swego czasu. Dlatego mocno liczę na GRID'a. Mam nadzieję że da mi równie dużo zabawy.

POK

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2006
  • Wiadomości: 14 345
  • Reputacja: 171
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #4572 dnia: Maja 13, 2008, 16:51:44 pm »
Marcepan, myśle że jak by wyszła zajebista gra na tym silniku na PS3, to byś był zachwycony ;)

Przecież jest taka. UT3 się zwie. Nawet nie zamierzam jej kupić i nigdy mnie do tego nie ciągnęło.
Ja pamiętam jak pisałeś, że UT3 na pleya wygląda lepiej od Gerasów :lol:

To co, Uncharted2 też nie będzie robił wrażenia, bo będzie chodził na tym samym, tylko lekko usprawnionym silniku. Zakładam (jestem nawet tego prawie pewien), że różnica pomiędzy GoW i GoW2, będzie większa niż pomiędzy U i U2. Ale co z tego, skoro i tak będzie jedną z najładniejszych gier na swoje czasy.

Cytuj
Tak samo jak nie podoba mi się grafika w Resistance. Jeden powie że jest ładna bo owszem technicznie jest ale taki styl mi nie pasuje.
Co do grafiki w Rs to jest bardzo nierówna i faktycznie czasem wygląda świetnie (bazy obcych), a czasem okropnie (architektura II wojenna, a w szczególności wnętrza budynków).

Cytuj
dokladnie, na UE3 mozna zrobic FPS, RPG, czy wyscig, i jest spora roznica gatunkowa, gry wygladaja tez roznie, wszystko zalezy od design'u, tekstur, filtrow itd. a te elementy to juz "rybka" kazdego studia, napewno Epic wraz silnikiem daje sporo gotowych elementow do uzycia, ale nie kazdy jest leniwy, niektorzy uzywaja swoich wlasnych / sami projektuja te elementy.
Zgadzam się.

Wooyek

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 01-01-1970
  • Wiadomości: 8 219
  • Reputacja: 67
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #4573 dnia: Maja 13, 2008, 16:55:03 pm »
Pewnie że bym grał bo GOW ma moc. Mimo że nie przepadam za napakowanymi zbójami, którzy bazooką dłubią sobie między zębami to jednak GOW jest bardzo fajnie skonstruowany i przyciąga. Ta gra nie musi wcale podobać mi się graficznie bo inne elementy decydują o tym że jest konkretna.
Myślę że jak by ci sie spodobała, bo jak piszesz jest to konkretny tytuł i przyciąga(nie można temu zaprzeczyć), sądze że niewiele by trzeba było czekać na porównania i podniecanie sie teksturami, jaka ta gra nie jest cudowna ;)

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #4574 dnia: Maja 13, 2008, 16:58:53 pm »
Tak samo jak bardzo chętnie pograł bym online na PS3 w PGR4 bo gra wciągnęła mnie do reszty swego czasu. Dlatego mocno liczę na GRID'a. Mam nadzieję że da mi równie dużo zabawy.

obczailem demo GRID'a single i MP i aktualnie mecze full wersje PGR4, i powiem ci szczerze, ze klimat GRID'a jest jednak inny, choc drift challenge naprawde jest swietny w tej grze, ale do PGR'a jeszcze daleko, w sumie to dwie rozne gry, prezentujace odmienne podejscie...

@all
co do gier na XO, to wie ktos cos o projekcie P. Jacksona(czy jak on sie nazywa?):) w universum Halo, kiedy to "cos":D ma miec premiere?? no i kiedy premiera Halo Wars??...

Tanner

  • Pawka Morozow
  • *****
  • Rejestracja: 22-01-2007
  • Wiadomości: 904
  • Reputacja: 4
  • jeje...
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #4575 dnia: Maja 13, 2008, 17:04:56 pm »
halo wars nie jest przypadkiem tworzone przez Jacksona??

Buzu

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 02-10-2007
  • Wiadomości: 752
  • Reputacja: 0
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #4576 dnia: Maja 13, 2008, 17:16:10 pm »
Pewnie że bym grał bo GOW ma moc. Mimo że nie przepadam za napakowanymi zbójami, którzy bazooką dłubią sobie między zębami to jednak GOW jest bardzo fajnie skonstruowany i przyciąga. Ta gra nie musi wcale podobać mi się graficznie bo inne elementy decydują o tym że jest konkretna.


Powiem tak. W 2006 kupilem sobie Xa glownie dla Obliviona. Gra byla swietna itp. Wtedy tez byl niesamowity hype na Girsy. Szczerze mowiac to zanim zagralem to poza grafika nic mi sie w tej grze nie podobalo. Kupilem Girsy dzien przed premiera EU i mnie zniszczylo. Girsy to najlepsza gra tej generacji dla mnie, nie nazwe ich exclusive bo gram tez na PC, ale naprawde IMO na PS3 nie wyszla jeszcze tak dobra gra jak Girsy (GT5:P - ok to zupelnie inna kategoria i mam inne nastawienie do tej serii). Mimo, ze Uncharted mi sie bardzo podobal, gralo sie swietnie to jednak Girsy przeszedlem z 4 razy na singlu, spedzilem mase czasu na multi i ogolnie rzecz biorac gra jest wielka i ponad czasowa. Dla mnie to najwieksza niespodzianka bo widzac materialy promocyjne jakos nie sadzilem, ze ta gra tak mna zawladnie. Perfect 10 dla girsow:). Teraz nie mam juz Xa i bede sobie grzecznie czekal na wersje PC (dlugo bo dlugo, ale jestem cierpliwym chlopcem). Jednak gdyby mialo sie tak okazac, ze Girsy 2 nie wyjda na PC to lykam Xa ponownie bez zastanowienia  bo wiem, ze bedzie warto.

Vitryna

  • Budowniczy socjalizmu
  • *****
  • Rejestracja: 20-04-2004
  • Wiadomości: 618
  • Reputacja: 0
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #4577 dnia: Maja 13, 2008, 17:18:07 pm »
halo wars nie jest przypadkiem tworzone przez Jacksona??

Nie nie on pomaga przy filmie. A Halo Wars robi Bungie i Jackson go nie nadzoruje

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #4578 dnia: Maja 13, 2008, 17:21:11 pm »
halo wars nie jest przypadkiem tworzone przez Jacksona??

Nie nie on pomaga przy filmie. A Halo Wars robi Bungie i Jackson go nie nadzoruje

ale Jackson podobno jeszcze jakas gre tworzy, ktorej akcja ma sie toczyc w universum Halo...

Tanner

  • Pawka Morozow
  • *****
  • Rejestracja: 22-01-2007
  • Wiadomości: 904
  • Reputacja: 4
  • jeje...
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #4579 dnia: Maja 13, 2008, 17:22:56 pm »
Pewnie że bym grał bo GOW ma moc. Mimo że nie przepadam za napakowanymi zbójami, którzy bazooką dłubią sobie między zębami to jednak GOW jest bardzo fajnie skonstruowany i przyciąga. Ta gra nie musi wcale podobać mi się graficznie bo inne elementy decydują o tym że jest konkretna.


Powiem tak. W 2006 kupilem sobie Xa glownie dla Obliviona. Gra byla swietna itp. Wtedy tez byl niesamowity hype na Girsy. Szczerze mowiac to zanim zagralem to poza grafika nic mi sie w tej grze nie podobalo. Kupilem Girsy dzien przed premiera EU i mnie zniszczylo. Girsy to najlepsza gra tej generacji dla mnie, nie nazwe ich exclusive bo gram tez na PC, ale naprawde IMO na PS3 nie wyszla jeszcze tak dobra gra jak Girsy (GT5:P - ok to zupelnie inna kategoria i mam inne nastawienie do tej serii). Mimo, ze Uncharted mi sie bardzo podobal, gralo sie swietnie to jednak Girsy przeszedlem z 4 razy na singlu, spedzilem mase czasu na multi i ogolnie rzecz biorac gra jest wielka i ponad czasowa. Dla mnie to najwieksza niespodzianka bo widzac materialy promocyjne jakos nie sadzilem, ze ta gra tak mna zawladnie. Perfect 10 dla girsow:). Teraz nie mam juz Xa i bede sobie grzecznie czekal na wersje PC (dlugo bo dlugo, ale jestem cierpliwym chlopcem). Jednak gdyby mialo sie tak okazac, ze Girsy 2 nie wyjda na PC to lykam Xa ponownie bez zastanowienia  bo wiem, ze bedzie warto.
to sobie sporo poczekasz na wersje pecetową dwójki :D

Buzu

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 02-10-2007
  • Wiadomości: 752
  • Reputacja: 0
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #4580 dnia: Maja 13, 2008, 17:26:39 pm »

to sobie sporo poczekasz na wersje pecetową dwójki :D

Pewnie tak, ale jak mowilem - cierpliwa ze mnie bestia;)
Narazie nie moge sie ogarnac w zaleglosciach. Ciagle sobie obiecuje, ze "w tym miesiacu kupie DMC4" i mimo, ze jestem fanem serii to jakos to nie nastepuje. Jeszcze chce pograc w Assassina, HS itp i mi ciagle nie wychodzi. GTA4 jeszcze jest nie zbadane przezemnie. Dam rade, do 8 miesiecy po premierze GeoW2 na Xie moge spokojnie poczekac :]

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #4581 dnia: Maja 13, 2008, 17:31:56 pm »
co do GoW2 to nie wiadomo jak bedzie z wersja PC, bo na PC nie zarabia sie tyle na grach...tak czy siak decyzja nalezy do MS...ale przypuszczam ze beda chcieli wspomoc Viste, zreszta pozyjemy zobaczymy:D

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #4582 dnia: Maja 13, 2008, 17:34:49 pm »
Marcepan, myśle że jak by wyszła zajebista gra na tym silniku na PS3, to byś był zachwycony ;)

Przecież jest taka. UT3 się zwie. Nawet nie zamierzam jej kupić i nigdy mnie do tego nie ciągnęło.
Ja pamiętam jak pisałeś, że UT3 na pleya wygląda lepiej od Gerasów :lol:

Owszem pisałem tak przy okazji dodania do UT3 kamery TPP. Tyle że tu chodzi o to że czysto technicznie jest ładniejsze UT3 od GOW (IMO oczywiście) a to wcale nie oznacza że przez to gra podoba mi się jako całość.

Zrozum że ja tutaj pisze o stylu grafiki w jakim są zrobione Gearsy czy UT3. Pewnie że tekstury są ładne itp. ale jako całość po prostu mnie to nieco odpycha. Rozumiesz?

POK

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2006
  • Wiadomości: 14 345
  • Reputacja: 171
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #4583 dnia: Maja 13, 2008, 17:44:28 pm »
Cytuj
A Halo Wars robi Bungie i Jackson go nie nadzoruje
Bungie tylko pomaga przy HW, a samą grę robi Esamble Studio (czy jakoś tak), w każdym razie to ci od Age of Empire2.

Cytuj
Ciagle sobie obiecuje, ze "w tym miesiacu kupie DMC4" i mimo, ze jestem fanem serii to jakos to nie nastepuje.
Polecam zakupić. Na pewno nie pożałujesz.

Cytuj
Owszem pisałem tak przy okazji dodania do UT3 kamery TPP. Tyle że tu chodzi o to że czysto technicznie jest ładniejsze UT3 od GOW (IMO oczywiście) a to wcale nie oznacza że przez to gra podoba mi się jako całość.
Rozmiem, ale chodziło mi głównie o to, że jak UT3 wychodził na Ps3, to go chwaliłeś, iż ma lepszą grafę od Gearsów, a teraz jak pokazują pierwszy filmik z GoW2, to prawie nie widzisz różnicy.
Chodzi mi tylko o ten fakt, bo reszta jest tylko twoją sbiektywną opinią. Na jednych wrażenia nie robi K2, a na drugich GoW2. Proste.

Stalker

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-01-2008
  • Wiadomości: 2 925
  • Reputacja: 1
  • Blues luz
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #4584 dnia: Maja 13, 2008, 17:45:21 pm »
Marcepan, myśle że jak by wyszła zajebista gra na tym silniku na PS3, to byś był zachwycony ;)

Przecież jest taka. UT3 się zwie. Nawet nie zamierzam jej kupić i nigdy mnie do tego nie ciągnęło.
Ja pamiętam jak pisałeś, że UT3 na pleya wygląda lepiej od Gerasów :lol:

Owszem pisałem tak przy okazji dodania do UT3 kamery TPP. Tyle że tu chodzi o to że czysto technicznie jest ładniejsze UT3 od GOW (IMO oczywiście) a to wcale nie oznacza że przez to gra podoba mi się jako całość.

Zrozum że ja tutaj pisze o stylu grafiki w jakim są zrobione Gearsy czy UT3. Pewnie że tekstury są ładne itp. ale jako całość po prostu mnie to nieco odpycha. Rozumiesz?
No to już wyrzuc to z siebie co cie odpycha?

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #4585 dnia: Maja 13, 2008, 17:52:20 pm »
Może to świecenie sie wszystkiego jak psu jajca?

lupinator

  • Gość
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #4586 dnia: Maja 13, 2008, 17:54:37 pm »
Stalker, miej odrobinę klasy i się już tu nie pokazuj.  :lol:

No kurde nie i tu jest BOL
To nie masz co myśleć o podłączeniu PS3 do monitora.


Tylko Błagam nie mów ze zostało mi tylko kupic XO błagam

POK

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2006
  • Wiadomości: 14 345
  • Reputacja: 171
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #4587 dnia: Maja 13, 2008, 17:55:25 pm »
http://polygamia.pl/microsoft-gamers-day-w-zapowiedziach

Warto zobaczyć :)  Banjo wygląda świetnie :D

Stalker

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-01-2008
  • Wiadomości: 2 925
  • Reputacja: 1
  • Blues luz
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #4588 dnia: Maja 13, 2008, 17:56:13 pm »
Stalker, miej odrobinę klasy i się już tu nie pokazuj.  :lol:

No kurde nie i tu jest BOL
To nie masz co myśleć o podłączeniu PS3 do monitora.


Tylko Błagam nie mów ze zostało mi tylko kupic XO błagam

spadaj

Wooyek

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 01-01-1970
  • Wiadomości: 8 219
  • Reputacja: 67
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #4589 dnia: Maja 13, 2008, 17:57:00 pm »
Stalker, miej odrobinę klasy i się już tu nie pokazuj.  :lol:

No kurde nie i tu jest BOL
To nie masz co myśleć o podłączeniu PS3 do monitora.


Tylko Błagam nie mów ze zostało mi tylko kupic XO błagam
Lupi, straszny z Ciebie terrorysta ;)  :lol: :lol: :lol:

Stalker

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-01-2008
  • Wiadomości: 2 925
  • Reputacja: 1
  • Blues luz
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #4590 dnia: Maja 13, 2008, 18:00:45 pm »
a tak na marginesie, szykują sie kolejne exclusivy dla XO :smile:http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=40921

lupinator

  • Gość
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #4591 dnia: Maja 13, 2008, 18:09:11 pm »
http://polygamia.pl/microsoft-gamers-day-w-zapowiedziach

Warto zobaczyć :)  Banjo wygląda świetnie :D
Też tak sądzę. Zapowiada sie świetna, bajkowa gra.
spadaj
Serio mówisz? Czy może znowu kłamiesz?

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #4592 dnia: Maja 13, 2008, 18:10:44 pm »
No to już wyrzuc to z siebie co cie odpycha?

Design.

Stalker, miej odrobinę klasy i się już tu nie pokazuj.  :lol:

No kurde nie i tu jest BOL
To nie masz co myśleć o podłączeniu PS3 do monitora.


Tylko Błagam nie mów ze zostało mi tylko kupic XO błagam

Brutal. :lol: :lol: :lol:

Stalker

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-01-2008
  • Wiadomości: 2 925
  • Reputacja: 1
  • Blues luz
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #4593 dnia: Maja 13, 2008, 18:18:59 pm »
http://polygamia.pl/microsoft-gamers-day-w-zapowiedziach

Warto zobaczyć :)  Banjo wygląda świetnie :D
Też tak sądzę. Zapowiada sie świetna, bajkowa gra.
spadaj
Serio mówisz? Czy może znowu kłamiesz?
Wyobraź sobie taką sytuacje (o ile potrafisz) stoisz przy konsoli i jestes juz przekonany i bierzesz włape PS3 i nagle cos ci nie daje spokoju, zastanaiwasz sie bardziej i nadal kalkulujesz, za i przeciw, dochodzisz do wniosku że gdy zabierzesz PS3 zrobisz błąd bo: a) SD a nie HD (nie ma możliwości podłączenia do monitora w PS3 bez HDCP) b) gry (FFXIII itp). Odkładasz PS3 i bierzesz XO i wracasz do domu. Odpalasz kosnole, ustawienia, odpalasz giere i okazuje sie że konsola jest świetna i 75% z tego co możesz na necie i na forum wyczytac to stek bzdur. Nadal cieszysz sie z dobrej decyzji! Taka jest moja Historia z konsolami!

lupinator

  • Gość
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #4594 dnia: Maja 13, 2008, 18:20:52 pm »
Taka jest moja Historia z konsolami!
A gów*o mnie to obchodzi  :lol: Nie wiem po co napisałeś to przy moim cytacie  :lol: Tłumacz siebie z ogromnego fanboizmu poza tym forum.

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #4595 dnia: Maja 13, 2008, 18:21:56 pm »
Wzruszyłem się, taka ckliwa historyjka  :cry:

sieq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-09-2006
  • Wiadomości: 2 842
  • Reputacja: 16
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #4596 dnia: Maja 13, 2008, 18:27:24 pm »
Cytuj
a) SD a nie HD
- Skończ już się ośmieszać bo żal się zaczyna robić... Nie lepiej się przyznać że nie starczyło pieniążków na ps3 i tv?

Cytuj
nie ma możliwości podłączenia do monitora w PS3 bez HDCP)
- Widać że w Twoim przypadku to najbardziej przechyliło szale na stronę XO  :lol:

Cytuj
konsola jest świetna
- to prawda jest świetna

Stalker

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-01-2008
  • Wiadomości: 2 925
  • Reputacja: 1
  • Blues luz
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #4597 dnia: Maja 13, 2008, 18:31:43 pm »
Taka jest moja Historia z konsolami!
A gów*o mnie to obchodzi  :lol: Nie wiem po co napisałeś to przy moim cytacie  :lol: Tłumacz siebie z ogromnego fanboizmu poza tym forum.

Napisałem to przy Twoim cytacie bo oskarżasz mnie że kłamie i że najpierw chwaliłem PS3 a teraz je pojeżdzam, to nie prawda, wkurza mnie to, dlatego odpisałem jak było z tym wszystkim naprawde, po to abys sie ode mnie odczepił, ja tylko bronie swojego zdania i nic wiecej
Opublikowane: Maj 13, 2008, 18:29:36
Cytuj
a) SD a nie HD
- Skończ już się ośmieszać bo żal się zaczyna robić... Nie lepiej się przyznać że nie starczyło pieniążków na ps3 i tv?

Cytuj
nie ma możliwości podłączenia do monitora w PS3 bez HDCP)
- Widać że w Twoim przypadku to najbardziej przechyliło szale na stronę XO  :lol:

Cytuj
konsola jest świetna
- to prawda jest świetna

ad1. SD, bo musiał bym podłączyc do zwykłego tv a tak podłączam do LCD monitora i gitara
ad2. Tak, to dało XO 1p
ad3. tez tak myśle

Wooyek

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 01-01-1970
  • Wiadomości: 8 219
  • Reputacja: 67
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #4598 dnia: Maja 13, 2008, 18:32:04 pm »
proponuje wyjaśnić sobie wszystko na PM a nie tu, lub sie spotkać i zmierzyć na gołe klaty  :mad:

Stalker

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-01-2008
  • Wiadomości: 2 925
  • Reputacja: 1
  • Blues luz
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #4599 dnia: Maja 13, 2008, 18:32:41 pm »
A co do kasy to na PS3 owszem byłą ale na nowy TV juz niestety nie