Autor Wątek: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)  (Przeczytany 2697449 razy)

0 użytkowników i 56 Gości przegląda ten wątek.

Gerro31

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 26-02-2006
  • Wiadomości: 4 700
  • Reputacja: 35
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #4840 dnia: Maja 24, 2008, 19:55:20 pm »
Tak swoją drogą- po co Ci dwa Xboxy?

Ostatnio gram tylko na 360 w GTA, fajne konsola.

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #4841 dnia: Maja 24, 2008, 20:40:44 pm »
Czyli Marcepan, jeżeli jesteś fanboyem sportowych motorów, to na pewno nie jesteś faboyem sportowych samochodów, ponieważ te pierwsze stawiasz znacznie wyżej od tych drugich. A jeśli tak nie jest? To nie jesteś fanboyem sportowych motorów. Proste ;)

No nie takie proste POK. Mogę być przecież fanboy'em sportowych motorów bo takowe skrajnie faworyzuję i stawiam nad chopper'ami czy enduro. Nie pomyślałeś o tym.

Nie przeszkadza więc żebym był też fanboy'em sportowych aut a nie terenowych np. :P

POK

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2006
  • Wiadomości: 14 345
  • Reputacja: 171
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #4842 dnia: Maja 24, 2008, 22:55:07 pm »
Czyli Marcepan, jeżeli jesteś fanboyem sportowych motorów, to na pewno nie jesteś faboyem sportowych samochodów, ponieważ te pierwsze stawiasz znacznie wyżej od tych drugich. A jeśli tak nie jest? To nie jesteś fanboyem sportowych motorów. Proste ;)

No nie takie proste POK. Mogę być przecież fanboy'em sportowych motorów bo takowe skrajnie faworyzuję i stawiam nad chopper'ami czy enduro. Nie pomyślałeś o tym.

Nie przeszkadza więc żebym był też fanboy'em sportowych aut a nie terenowych np. :P
Wydaje mi się to trochę naciągane, ale coś w tym jest ;)

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #4843 dnia: Maja 25, 2008, 00:52:40 am »
Eee tam, to Ci się tylko wydaje. :P

POK

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2006
  • Wiadomości: 14 345
  • Reputacja: 171
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #4844 dnia: Maja 25, 2008, 14:58:29 pm »
Nie znam osoby która by równo kochała motory i samochody, zawsze coś przeważa. Możliwe, że to z powodu braku funduszy, ale znam osoby, które uwielbiają motory i lubią samochody, jednak w pełni poświęcają się jeśli już tylko jednemu (w tym przypadku motorom).
Twój punkt widzenia Marcepan też jest dobry, ale w praktyce się chyba nie sprawdza. Mam nadzieję, że rozumiesz o co mi chodzi.

Ps. Nie twierdzę, że mam racje :P

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #4845 dnia: Maja 25, 2008, 15:01:04 pm »
Wyluzuj POK. Myślałem że traktujesz te pierdoły z przymrużeniem oka. Widzę jednak że dosyć poważnie do tego podchodzisz. Eaaaasssyyyy Man.
« Ostatnia zmiana: Maja 25, 2008, 15:35:07 pm wysłana przez MarcePan »

POK

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2006
  • Wiadomości: 14 345
  • Reputacja: 171
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #4846 dnia: Maja 25, 2008, 15:30:12 pm »
Wyluzuj POK. Myślałem że traktujesz te pierdoły z przymrużeniem oka. Widzę jednak że dosyć poważnie do tego podchodzi. Eaaaasssyyyy Man.
Pół żartem, pół serio ;) Poza tym lubię dyskutować :)

s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #4847 dnia: Maja 26, 2008, 14:48:51 pm »
czy ktoś ustosunkuje się do wymaganej instalacji MGS4?? nie chce mi się szukac wszystkich gier na PS3, które wymagają instalki ale jak tak dalej pójdzie to czy jest możliwe, że wkładając płytkę do konsoli ujrzymy napis "there is not enough free space on hdd to install this game"??

ps. marcepan nie zjedz mnie od razu. ja pytam poważnie.

Snake_Plissken

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 31-12-2006
  • Wiadomości: 17 240
  • Reputacja: 104
  • Who Dares Wins
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #4848 dnia: Maja 26, 2008, 15:02:19 pm »
czy ktoś ustosunkuje się do wymaganej instalacji MGS4?? nie chce mi się szukac wszystkich gier na PS3, które wymagają instalki ale jak tak dalej pójdzie to czy jest możliwe, że wkładając płytkę do konsoli ujrzymy napis "there is not enough free space on hdd to install this game"??
ps. marcepan nie zjedz mnie od razu. ja pytam poważnie.
Zostaną dwa wyjścia:
1. Usuwać instalacje gier w które się nie gra.
2. Kupić większy dysk.

Będzie jeszcze trzecia możliwosć:
- gra będzie miała opcjonalną instalację, a nie obowiązkową.

Tanner

  • Pawka Morozow
  • *****
  • Rejestracja: 22-01-2007
  • Wiadomości: 904
  • Reputacja: 4
  • jeje...
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #4849 dnia: Maja 26, 2008, 15:40:00 pm »
A krytycy Marce Pana przyznać się, jaką konsolkę macie?

No właśnie...

2x X360  :o

Jeden premium, jeden Elite... Strategia microsoftu jest taka super, ze teraz użytkownicu kupują drugą konsolę co by się cieszyć m. in. wejsciem/wyjsciem hdmi...

Soul hunter 16

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 17-04-2007
  • Wiadomości: 5 787
  • Reputacja: 60
  • Two different souls in one body.Which one is mine?
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #4850 dnia: Maja 26, 2008, 15:51:31 pm »
No sony za to wypuszcza konsole nie dość że z małym dyskiem,a instalacji coraz więcej to jeszcze pozbawioną kompletnie wstecznej komaptybilności,mało tego u nas wersja 60 GB to chyba rarytas rzadko można ją spotkać a jak już to w wygórowanych cenach.A co do instalacji gier,kilka gierek i koniec wtedy rzeczywiscie mozna kupic wiekszy dysk dodatkowe 200 zl lub usunąć ale to jest bezsens usuwasz gre wpada kumpel i chcesz zagrac a Ty do niego poczekaj 20 min bo musze ją zainstalować NICE :D Instalacja może być ale opcjonalna.Jak juz nawet Konami z tego korzysta to miłego usuwania gier panowie bo coraz więcej developerow pojdzie na to rozwiązanie :D W XO za to developerów bardzo ogranicza DVD i o to się troche boje jak to będzie z grami w przyszlosci o ile Fpp czy RPG(moze oprocz obliviona) da sie przeboleć to takie wyscigi czy piłka nożna nie za bardzo.

wini

  • Pawka Morozow
  • *****
  • Rejestracja: 12-09-2006
  • Wiadomości: 951
  • Reputacja: 2
  • GTA V
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #4851 dnia: Maja 26, 2008, 15:57:50 pm »
W XO za to developerów bardzo ogranicza DVD i o to się troche boje jak to będzie z grami w przyszlosci o ile Fpp czy RPG(moze oprocz obliviona) da sie przeboleć to takie wyscigi czy piłka nożna nie za bardzo.
Właśnie o takie wyścigi czy piłke nie ma sie co bać bo takie gry raczej zawsze da sie jakoś poupychać.

kamiiru

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 13-05-2006
  • Wiadomości: 2 791
  • Reputacja: 7
  • PSN ID: kamiiru
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #4852 dnia: Maja 26, 2008, 15:59:26 pm »
No sony za to wypuszcza konsole nie dość że z małym dyskiem,a instalacji coraz więcej to jeszcze pozbawioną kompletnie wstecznej komaptybilności,mało tego u nas wersja 60 GB to chyba rarytas rzadko można ją spotkać a jak już to w wygórowanych cenach.A co do instalacji gier,kilka gierek i koniec wtedy rzeczywiscie mozna kupic wiekszy dysk dodatkowe 200 zl lub usunąć ale to jest bezsens usuwasz gre wpada kumpel i chcesz zagrac a Ty do niego poczekaj 20 min bo musze ją zainstalować NICE :D Instalacja może być ale opcjonalna.Jak juz nawet Konami z tego korzysta to miłego usuwania gier panowie bo coraz więcej developerow pojdzie na to rozwiązanie :D W XO za to developerów bardzo ogranicza DVD i o to się troche boje jak to będzie z grami w przyszlosci o ile Fpp czy RPG(moze oprocz obliviona) da sie przeboleć to takie wyscigi czy piłka nożna nie za bardzo.

Pamiętam kiedy to 2 lata temu wszyscy fanboje narzekali na BD, na HDD i na cene PS3. Z czasem jednak jest to przypadtne, bo widzisz piszesz że Sony wypaszcza konsole z małą pojemnością HDD. Liczy się to że każda konsola ma HDD co ułatwia prace developerom i mogą bez krępacji zrzucać pliki na dysk. Każdy może wymienić dysk na większy, pozatym nikt nie karze Ci trzymać 10 gier na 20GB.

lupinator

  • Gość
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #4853 dnia: Maja 26, 2008, 15:59:56 pm »
W XO za to developerów bardzo ogranicza DVD i o to się troche boje jak to będzie z grami w przyszlosci o ile Fpp czy RPG(moze oprocz obliviona) da sie przeboleć to takie wyscigi czy piłka nożna nie za bardzo.
Właśnie o takie wyścigi czy piłke nie ma sie co bać bo takie gry raczej zawsze da sie jakoś poupychać.
Nie masz racji. Twórcy PGR przy pracach nad czwartą częścią narzekali na niską pojemność DVD9 i konieczność cięcia gry.

POK

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2006
  • Wiadomości: 14 345
  • Reputacja: 171
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #4854 dnia: Maja 26, 2008, 16:03:42 pm »
A krytycy Marce Pana przyznać się, jaką konsolkę macie?

No właśnie...

2x X360  :o

Jeden premium, jeden Elite... Strategia microsoftu jest taka super, ze teraz użytkownicu kupują drugą konsolę co by się cieszyć m. in. wejsciem/wyjsciem hdmi...
I tu się mylisz. Zazwyczaj jeśli ktoś ma dwa Xy, to jeden to wersja core (lub Arcade) i gra na niej na piratach (nie jest podłączona do netu), a druga to premium do gry przez net w wyselekcjonowane tytuły (oryginały).
Hdmi i tak nie jest potrzebne do szczęścia, więc nie wiem po co by komuś była druga konsola :???:

czy ktoś ustosunkuje się do wymaganej instalacji MGS4?? nie chce mi się szukac wszystkich gier na PS3, które wymagają instalki ale jak tak dalej pójdzie to czy jest możliwe, że wkładając płytkę do konsoli ujrzymy napis "there is not enough free space on hdd to install this game"??
ps. marcepan nie zjedz mnie od razu. ja pytam poważnie.
Zostaną dwa wyjścia:
1. Usuwać instalacje gier w które się nie gra.
2. Kupić większy dysk.

Będzie jeszcze trzecia możliwosć:
- gra będzie miała opcjonalną instalację, a nie obowiązkową.
Ale wszystkie gry, które do tej pory wyszły mają obowiązkową instalacje? (pytam się bo nie wiem)
I jeszcze jedno jak już jesteśmy w temacie: Jeśli kupię sobie nowy dysk (np 250GB), to jak mogę przenieść na niego dane ze starego? Trzeba jakiś kabelek mieć czy cóś?

Cytuj
No sony za to wypuszcza konsole nie dość że z małym dyskiem,a instalacji coraz więcej to jeszcze pozbawioną kompletnie wstecznej komaptybilności,mało tego u nas wersja 60 GB to chyba rarytas rzadko można ją spotkać a jak już to w wygórowanych cenach.
Nawet w wersji 60GB kompatybilność wypada słabiutko :( (przynajmniej w grach na Ps2)

Soul hunter 16

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 17-04-2007
  • Wiadomości: 5 787
  • Reputacja: 60
  • Two different souls in one body.Which one is mine?
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #4855 dnia: Maja 26, 2008, 16:06:52 pm »
Ale np zamiast 400 samochodów mamy 200 i takie tam :PP

Snake_Plissken

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 31-12-2006
  • Wiadomości: 17 240
  • Reputacja: 104
  • Who Dares Wins
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #4856 dnia: Maja 26, 2008, 16:13:44 pm »
Ale wszystkie gry, które do tej pory wyszły mają obowiązkową instalacje? (pytam się bo nie wiem)
I jeszcze jedno jak już jesteśmy w temacie: Jeśli kupię sobie nowy dysk (np 250GB), to jak mogę przenieść na niego dane ze starego? Trzeba jakiś kabelek mieć czy cóś?
Nie wszystkie gry mają obowiązkową instalację, niektóre zabierają naprawdę mało miejsca (czasem poniżej 500 MB) i instalacja nie trwa 20 minut (za bardzo generalizujecie przez DMC4). Dane można przenieść (jeśli chodzi o sejwy), na dowolnym Memory Stick. Podobnie zdjęcia i filmy (ale wtedy warto mieć bardzo pojemny MS ;)). Bo instalacji z gier nie będziesz raczej przerzucał? :-P

Soul hunter 16

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 17-04-2007
  • Wiadomości: 5 787
  • Reputacja: 60
  • Two different souls in one body.Which one is mine?
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #4857 dnia: Maja 26, 2008, 16:14:22 pm »
Pamiętam kiedy to 2 lata temu wszyscy fanboje narzekali na BD, na HDD i na cene PS3. Z czasem jednak jest to przypadtne, bo widzisz piszesz że Sony wypaszcza konsole z małą pojemnością HDD. Liczy się to że każda konsola ma HDD co ułatwia prace developerom i mogą bez krępacji zrzucać pliki na dysk. Każdy może wymienić dysk na większy, pozatym nikt nie karze Ci trzymać 10 gier na 20GB.

No tak ale wymiana dysku to dodatkowe koszta,po to kupuje konsole żeby w nic już do niej nie dokładać jak bym chciał w niej co rok coś wymieniać to wole ulepszyć kompa.Co do gier na dysku no to nikt mi nie każe trzymać no tak ale w końcu nadejdzie ten dzień w którym trzeba coś skasować,poźniej do gry chcesz wrócić np żeby zagrać meczyk,czy wyścig z kumplem i co 20 min czekania.Instalacja może byc ale OPCJONALNA :D

Stalker

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-01-2008
  • Wiadomości: 2 925
  • Reputacja: 1
  • Blues luz
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #4858 dnia: Maja 26, 2008, 16:17:07 pm »
ale jak wybierzesz NIE to bedzie mała strata na jakości

POK

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2006
  • Wiadomości: 14 345
  • Reputacja: 171
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #4859 dnia: Maja 26, 2008, 16:18:30 pm »
Ale wszystkie gry, które do tej pory wyszły mają obowiązkową instalacje? (pytam się bo nie wiem)
I jeszcze jedno jak już jesteśmy w temacie: Jeśli kupię sobie nowy dysk (np 250GB), to jak mogę przenieść na niego dane ze starego? Trzeba jakiś kabelek mieć czy cóś?
Nie wszystkie gry mają obowiązkową instalację, niektóre zabierają naprawdę mało miejsca (czasem poniżej 500 MB) i instalacja nie trwa 20 minut (za bardzo generalizujecie przez DMC4). Dane można przenieść (jeśli chodzi o sejwy), na dowolnym Memory Stick. Podobnie zdjęcia i filmy (ale wtedy warto mieć bardzo pojemny MS ;)). Bo instalacji z gier nie będziesz raczej przerzucał? :-P
Thanks :)  Masz plusa ;)

kamiiru

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 13-05-2006
  • Wiadomości: 2 791
  • Reputacja: 7
  • PSN ID: kamiiru
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #4860 dnia: Maja 26, 2008, 16:20:26 pm »
Pamiętam kiedy to 2 lata temu wszyscy fanboje narzekali na BD, na HDD i na cene PS3. Z czasem jednak jest to przypadtne, bo widzisz piszesz że Sony wypaszcza konsole z małą pojemnością HDD. Liczy się to że każda konsola ma HDD co ułatwia prace developerom i mogą bez krępacji zrzucać pliki na dysk. Każdy może wymienić dysk na większy, pozatym nikt nie karze Ci trzymać 10 gier na 20GB.

No tak ale wymiana dysku to dodatkowe koszta,po to kupuje konsole żeby w nic już do niej nie dokładać jak bym chciał w niej co rok coś wymieniać to wole ulepszyć kompa.Co do gier na dysku no to nikt mi nie każe trzymać no tak ale w końcu nadejdzie ten dzień w którym trzeba coś skasować,poźniej do gry chcesz wrócić np żeby zagrać meczyk,czy wyścig z kumplem i co 20 min czekania.Instalacja może byc ale OPCJONALNA :D

I po to jest Xbox360 ze wszystkim do kupienia jako osobne akcesoria. Nie bedę wypisywał po kolei wszystkiego razem z ceną bo mi się nie chce. Ale takie argumenty to raczej w strone Xa zawsze padały.

Soul hunter 16

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 17-04-2007
  • Wiadomości: 5 787
  • Reputacja: 60
  • Two different souls in one body.Which one is mine?
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #4861 dnia: Maja 26, 2008, 16:29:47 pm »
Jakie osobne akcesoria HD DVD do gry Ci potrzebne nie jest,jedyne co zrobili źle to brak dysku w Arcade ale za to cena bardzo atrakcyjna i grą można sie cieszyc rownie dobrze a co do Wi FI rownie dobrze można to porównać do braku Hdmi w pudełku od ps3 :D

crasch

  • He?
  • Bohater wojny GOjczyźnianej
  • *****
  • Rejestracja: 17-02-2006
  • Wiadomości: 1 660
  • Reputacja: 0
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #4862 dnia: Maja 26, 2008, 16:46:24 pm »
Ale sie doczepiliście PS3 i 'małego' dysku no i instalacji gier :).
Co jak co ale ten mały dysk i tak jest 2x pojemniejszy od tego standardowego w X360 po pierwsze primo a po drugie jego wymiana jest banalna i nie jesteśmy skazani na kupno 20GB dysku za 200 zł a 120GB za prawię 400 zł jak to jest w Xboxie a kupujemy 250 GB za 150 zł i się cieszymy ;). Więc akurat jeżeli chodzi o dysk i w X360 i PS3 to chyba tu nie ma o czym rozmawiać.
Instalacja gier jest wkurwiająca, bo na pewno nie jest przyjemna, lecz jakby nie patrzeć to 5-20min jednorazowo więc da sie przeżyć. Poza tym mi ona odpowiada bo wtedy napęd cały czas nie pracuje przez co jest ciszej i loadingi są szybsze, na przykład niedawno nabyłem Uncharted'a który ku zdziwieniu nie wymaga instalki - ale za to napęd często słychać jak pracuje więc wolałbym gdyby instalka była wymagana ;).

Sora

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 18-03-2005
  • Wiadomości: 1 279
  • Reputacja: 0
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #4863 dnia: Maja 26, 2008, 16:50:51 pm »
Co jak co, przed wczoraj kupilem ps 3 i mam tylko 3 gry i juz stracilem 12gb.
Toz to jakas kpina zeby demo Gran Turismo 5 (czyt GT5:P) instalowalo sie i updatowalo 30min i w dodatku zajmowalo 6gb. Oblivion przynajmniej zainstalowal sie szybciutko ale tez wazy 5gb.
Dodatkowo paranoja jest instalowanie dem :)
Ostro sony dalo z tym ciala, nie moge tego ogarnac ze na xa plyty 9gb nie trzreba nic instalowac a na ps3 taka paranoja.
Przynajmniej Uncharted nie musialem instalowac.

Stalker

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-01-2008
  • Wiadomości: 2 925
  • Reputacja: 1
  • Blues luz
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #4864 dnia: Maja 26, 2008, 17:04:34 pm »
Ale sie doczepiliście PS3 i 'małego' dysku no i instalacji gier :).
Co jak co ale ten mały dysk i tak jest 2x pojemniejszy od tego standardowego w X360 po pierwsze primo a po drugie jego wymiana jest banalna i nie jesteśmy skazani na kupno 20GB dysku za 200 zł a 120GB za prawię 400 zł jak to jest w Xboxie a kupujemy 250 GB za 150 zł i się cieszymy ;). Więc akurat jeżeli chodzi o dysk i w X360 i PS3 to chyba tu nie ma o czym rozmawiać.
Instalacja gier jest wkurwiająca, bo na pewno nie jest przyjemna, lecz jakby nie patrzeć to 5-20min jednorazowo więc da sie przeżyć. Poza tym mi ona odpowiada bo wtedy napęd cały czas nie pracuje przez co jest ciszej i loadingi są szybsze, na przykład niedawno nabyłem Uncharted'a który ku zdziwieniu nie wymaga instalki - ale za to napęd często słychać jak pracuje więc wolałbym gdyby instalka była wymagana ;).

ta tyle jak chce na XO grac spokojnie (bez dodatkow, i bez instalowania gier, tylko do save ) to wystarczy 256MB memorka a 20GB starcza na dema filmy itp itd
Opublikowane: Maj 26, 2008, 16:55:31
Kosnola zawsze dawała poczucie komfortu (kupujesz gre, rozrywasz folie, wyciągasz płyte, wkładasz do napędu i grasz) bez żadnych kłopotów, to mi przeszkadzało w Piececie że masz płyte jestes najarany a tu instalka i czekasz, czekasz a poźniej ustawisz grafe tak aby było w miare płynnie i grafa nie była do dupy (30fps-50 w miare ładnie, bez spadków) i grasz. Z konsolą nie ma tragedi, może i w PS3 jest instalka ale takiej GTA wychodzi na lepsze (troszke, ale zawsze) na XO bez instalki też źle nie jest. Crasch wspomnial:Naped cały czas pracuje - i to jest ten - braku instalacji a + to wygoda że nie masz instalacji, ale to już kwestia gustu, ja jestem niecierpliwy wiec na koniec instalki nie moge sie doczekac;)

Solid Snake 1989

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 06-09-2006
  • Wiadomości: 14 782
  • Reputacja: 101
  • Who Dares. Wins
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #4865 dnia: Maja 26, 2008, 17:05:46 pm »
Cytuj
ta tyle jak chce na XO grac spokojnie (bez dodatkow, i bez instalowania gier, tylko do save ) to wystarczy 256MB memorka a 20GB starcza na dema filmy itp itd
jak to mówi moja babka od towarka: Dis is jor czojs, dis is jor kap of tee...

crasch

  • He?
  • Bohater wojny GOjczyźnianej
  • *****
  • Rejestracja: 17-02-2006
  • Wiadomości: 1 660
  • Reputacja: 0
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #4866 dnia: Maja 26, 2008, 17:12:21 pm »
Ale sie doczepiliście PS3 i 'małego' dysku no i instalacji gier :).
Co jak co ale ten mały dysk i tak jest 2x pojemniejszy od tego standardowego w X360 po pierwsze primo a po drugie jego wymiana jest banalna i nie jesteśmy skazani na kupno 20GB dysku za 200 zł a 120GB za prawię 400 zł jak to jest w Xboxie a kupujemy 250 GB za 150 zł i się cieszymy ;). Więc akurat jeżeli chodzi o dysk i w X360 i PS3 to chyba tu nie ma o czym rozmawiać.
Instalacja gier jest wkurwiająca, bo na pewno nie jest przyjemna, lecz jakby nie patrzeć to 5-20min jednorazowo więc da sie przeżyć. Poza tym mi ona odpowiada bo wtedy napęd cały czas nie pracuje przez co jest ciszej i loadingi są szybsze, na przykład niedawno nabyłem Uncharted'a który ku zdziwieniu nie wymaga instalki - ale za to napęd często słychać jak pracuje więc wolałbym gdyby instalka była wymagana ;).

ta tyle jak chce na XO grac spokojnie (bez dodatkow, i bez instalowania gier, tylko do save ) to wystarczy 256MB memorka a 20GB starcza na dema filmy itp itd
Opublikowane: Maj 26, 2008, 16:55:31
Kosnola zawsze dawała poczucie komfortu (kupujesz gre, rozrywasz folie, wyciągasz płyte, wkładasz do napędu i grasz) bez żadnych kłopotów, to mi przeszkadzało w Piececie że masz płyte jestes najarany a tu instalka i czekasz, czekasz a poźniej ustawisz grafe tak aby było w miare płynnie i grafa nie była do dupy (30fps-50 w miare ładnie, bez spadków) i grasz. Z konsolą nie ma tragedi, może i w PS3 jest instalka ale takiej GTA wychodzi na lepsze (troszke, ale zawsze) na XO bez instalki też źle nie jest. Crasch wspomnial:Naped cały czas pracuje - i to jest ten - braku instalacji a + to wygoda że nie masz instalacji, ale to już kwestia gustu, ja jestem niecierpliwy wiec na koniec instalki nie moge sie doczekac;)

Nie no przesadzasz konkretnie, instalka to kwestia paru albo parunastu minut więc wkładasz płytę, odpalasz grę (zaczyna się instalować automatycznie, nic się nie robi więc... to jest po prostu takie parę minut które trzeba poczekać przed pierwszym graniem i tyle) chwila czasu i po problemie. A dzięki temu potem napęd mniej pracuję i szybsze są loadingi - IMHO za coś takiego ja mogę przeboleć te parę minut. Jedyny minus tej całej instalacji to, że ubywa miejsca na dysku, ale za to wiadomo, że dysk do PS3 można kupić bardzo pojemny za bardzo małą kasę w stosunku do X0:].
Opublikowane: Maj 26, 2008, 17:11:22
Cytuj
ja jestem niecierpliwy wiec na koniec instalki nie moge sie doczekac

Nikt Ci nie karzę ślęczeć przed konsolą i patrzeć na pasek stanu wyczekując końca instalacji  8)

mateo

  • Gość
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #4867 dnia: Maja 26, 2008, 17:16:14 pm »
Co do GTA4 na PS3.. to obraz jest bardziej rozmazany oraz niezaimpletowano anty-aliasing'u.(Oczywiście występują spadki animacji, jak i w wersji na XO).
Tak to wygląda okiem PE..

svonston

  • Gość
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #4868 dnia: Maja 26, 2008, 17:17:12 pm »
Crasch, nie wiem czemu teraz, po kupnie PS3, jak wczesniej byles mega-hardkorowym fanbojem X360, tak teraz jestes mega-hardkorowym fanbojem PS3 i masz nawet rady na to, ze instalacja trwa dosc dlugo (20 minut? lol); mozna jesc, srac, czytac gazete czy moze... grac na xo? Smieszne. :/

crasch

  • He?
  • Bohater wojny GOjczyźnianej
  • *****
  • Rejestracja: 17-02-2006
  • Wiadomości: 1 660
  • Reputacja: 0
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #4869 dnia: Maja 26, 2008, 17:30:34 pm »
svon - naoglądałeś się za dużo 'Tarniak Show'  :lol:

Tarniak

  • Gość
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #4870 dnia: Maja 26, 2008, 17:35:24 pm »
svon - naoglądałeś się za dużo 'Tarniak Show'  :lol:
Weź ty się odpierdol dzieciaku. Skoro zauważa to już 4 osoba, to chyba jakieś masowe projekcje twoich postów wszyscy mają...
Opublikowane: Maj 26, 2008, 17:32:13
Co do GTA4 na PS3.. to obraz jest bardziej rozmazany oraz niezaimpletowano anty-aliasing'u.(Oczywiście występują spadki animacji, jak i w wersji na XO).
Tak to wygląda okiem PE..
No i jak na moje, tak wlaśnie sprawa wygląda. Mam raczej 'podstawowy telewizor' HD Samsunga + XO, a u znajomego z 32" Samsungiem + PS3, wszystko było dość zamglone. Nie wiem, może to kwestia tego, że lepiej go ustawiłem. W każdym razie innych różnic (nie licząc braku szumu Xboxa i instalacji na PS3) ciężko się doszukać.

Gerro31

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 26-02-2006
  • Wiadomości: 4 700
  • Reputacja: 35
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #4871 dnia: Maja 26, 2008, 17:48:32 pm »
Nie wierzę, że zauważyły tylko 4. :-o

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #4872 dnia: Maja 26, 2008, 18:53:16 pm »
...a co do Wi FI rownie dobrze można to porównać do braku Hdmi w pudełku od ps3 :D

HDMI kupisz za 30zł a WiFi do X0 ile kosztuje?

PS. Czepiacie się Crasch'a a zobaczcie co robi Stalker. Wcześniej wręcz błagał żeby nie skazywać go na X0 i wychwalał PS3 a teraz? :lol:

Snake_Plissken

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 31-12-2006
  • Wiadomości: 17 240
  • Reputacja: 104
  • Who Dares Wins

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #4874 dnia: Maja 26, 2008, 19:15:04 pm »
HDMI kupisz za 30zł a WiFi do X0 ile kosztuje?
http://allegro.pl/item353217325_wi_fi_wireless_networking_adaptor_xbox360_norbi24.html

 :lol: :lol: :lol: Stalker co Ty na to? Po prostu muszę znać odpowiedź na Twoje super porównanie kabla HDMI do WiFi od X0.

Mr_Zombie

  • Global Moderator
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-11-2005
  • Wiadomości: 5 999
  • Reputacja: 15
  • Press a button and something awesome happens...
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #4875 dnia: Maja 26, 2008, 19:16:46 pm »
PS. Czepiacie się Crasch'a a zobaczcie co robi Stalker.

Stalkera też się czepiają ;).

Swoją drogą, ile kosztuje kabel, by podłączyć PS3 do monitora (LCD, wejście DVI)? Bo kolega myśli o kupnie PS3 (mam nadzieję, że kupi, bo przynajmniej pogram sobie w MGS4 :>), z tym, że do podłączenia pod monitor (telewizor HD w pokoju jest mu niepotrzebny).
Always code as if the person who will maintain your code
is a maniac serial killer that knows where you live.

Snake_Plissken

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 31-12-2006
  • Wiadomości: 17 240
  • Reputacja: 104
  • Who Dares Wins
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #4876 dnia: Maja 26, 2008, 19:17:36 pm »
Swoją drogą, ile kosztuje kabel, by podłączyć PS3 do monitora (LCD, wejście DVI)?
45 zł.
http://www.sklep.psxextreme.pl/product_info.php?products_id=3469

Soul hunter 16

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 17-04-2007
  • Wiadomości: 5 787
  • Reputacja: 60
  • Two different souls in one body.Which one is mine?
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #4877 dnia: Maja 26, 2008, 19:40:45 pm »
HDMI kupisz za 30zł a WiFi do X0 ile kosztuje?
http://allegro.pl/item353217325_wi_fi_wireless_networking_adaptor_xbox360_norbi24.html

 :lol: :lol: :lol: Stalker co Ty na to? Po prostu muszę znać odpowiedź na Twoje super porównanie kabla HDMI do WiFi od X0.

To napisałem ja,nie Stalker kable,porządne kable kosztują nawet do 150 zl.Zresztą mi o cene nie chodziło.Ogolnie tak jak to ktoś napisał konsola słynąca z netu nie ma bezprzewodowej karty,a konsola słynąca z niby grafiki HD nie ma kabla HDMI.Równie dobrze moge dać taki link:http://www.allegro.pl/item364790667_interkonekt_hdmi_profigold_oxypure_o_dl_1_5m.html
stawiamy na jakość no nie :D

Tanner

  • Pawka Morozow
  • *****
  • Rejestracja: 22-01-2007
  • Wiadomości: 904
  • Reputacja: 4
  • jeje...
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #4878 dnia: Maja 26, 2008, 19:49:24 pm »
A krytycy Marce Pana przyznać się, jaką konsolkę macie?

No właśnie...

2x X360  :o

Jeden premium, jeden Elite... Strategia microsoftu jest taka super, ze teraz użytkownicu kupują drugą konsolę co by się cieszyć m. in. wejsciem/wyjsciem hdmi...
I tu się mylisz. Zazwyczaj jeśli ktoś ma dwa Xy, to jeden to wersja core (lub Arcade) i gra na niej na piratach (nie jest podłączona do netu), a druga to premium do gry przez net w wyselekcjonowane tytuły (oryginały).
Hdmi i tak nie jest potrzebne do szczęścia, więc nie wiem po co by komuś była druga konsola :???:



Jakbyś nie zauważył Soul na swoim podpisie pod obrazkiem ma napisane pre i elite, wiec o czym ty mówisz...
Nie wiem czy znasz skrót "m.in." który oznacza to samo co "między innymi". Nie jestem pewien czym jeszcze różni sie elite od premium, ale posiada chyba większy dysk oraz coś jeszcze. Pozdro
Opublikowane: Maj 26, 2008, 19:46:52
svon - naoglądałeś się za dużo 'Tarniak Show'  :lol:
Weź ty się odpierdol dzieciaku. Skoro zauważa to już 4 osoba, to chyba jakieś masowe projekcje twoich postów wszyscy mają...
Opublikowane: Maj 26, 2008, 17:32:13
Co do GTA4 na PS3.. to obraz jest bardziej rozmazany oraz niezaimpletowano anty-aliasing'u.(Oczywiście występują spadki animacji, jak i w wersji na XO).
Tak to wygląda okiem PE..
No i jak na moje, tak wlaśnie sprawa wygląda. Mam raczej 'podstawowy telewizor' HD Samsunga + XO, a u znajomego z 32" Samsungiem + PS3, wszystko było dość zamglone. Nie wiem, może to kwestia tego, że lepiej go ustawiłem. W każdym razie innych różnic (nie licząc braku szumu Xboxa i instalacji na PS3) ciężko się doszukać.
moze w ekstrimie nie wyłaczyli :flicker Filter" ?  :lol:

michalc

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 21-06-2005
  • Wiadomości: 1 270
  • Reputacja: 1
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #4879 dnia: Maja 26, 2008, 21:01:45 pm »
To widze, ze niedlugo trzeba bedzie pisac w "posiadane konsole"  " xbox elite bez xbox premium"....tak jak ktos pisal, duzo osob ma druga konsole do grania offline na piratach, zeby nie dostac bana na live!.