Autor Wątek: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)  (Przeczytany 2686599 razy)

0 użytkowników i 19 Gości przegląda ten wątek.

nakimushi

  • Gość
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #5200 dnia: Czerwca 03, 2008, 21:18:22 pm »
Nie jestem zbytnim fanem jRPG, ale akurat Sonata jest całkiem fajna. Pewnie w Europie też będzie na ps3. Kwestia czasu :)

gralem na xie ale po 10 minutach oddalem - przerwyniki przepiekne ale gra sie tak prostacko i archaicznie ze glowa boli/ walki sprowadzaja sie do klikania jednym guzikiem  :mad:
nie dla mnie

Sora

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 18-03-2005
  • Wiadomości: 1 279
  • Reputacja: 0
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #5201 dnia: Czerwca 03, 2008, 21:22:03 pm »
Potwierdzam, przeszedlem na xie. Grafa Piekna, ale system walki po 2h nudzi cala gre...

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #5202 dnia: Czerwca 04, 2008, 15:13:33 pm »
Mr_Zombie dal to w temacie glownym Playstation, a ja to wrzucam tu:

Cytuj
Sony Computer Entertainment Europe has announced that it has stopped production on two PlayStation 3 titles that were in development at the Sony London Studio - Eight Days and The Getaway.

A statement from the Corporation read as follows: "It has been agreed that production of both Eight Days and The Getaway will cease immediately due to the redistribution of resources and budget.

"This decision was made following an internal review of all games and it was deemed that with the incredibly strong list of exclusive first party titles coming up both this year and in the near future, resource should be reallocated to enhance those projects closer to completion.

coraz dziwniejsze kroki Sony...

Tarniak

  • Gość
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #5203 dnia: Czerwca 04, 2008, 15:27:49 pm »
To 8 dni, to nie wiem nawet co to jest, natomiast The Getaway to dla mnie samobój. Doskonale się bawiłem przy jedynce, która ze względu na ograniczenia PS2 nie rozwinęła skrzydeł w odpowiednim stopniu (chciaż itak była "na dziewiątkę" jak dla mnie) a tu taka kapa. Położyli by lachę na God Of Wary i inne para-gry na rzeczy gry dla prawdziwych mężczyzn.

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #5204 dnia: Czerwca 04, 2008, 15:39:19 pm »
Pewnie się zorientowali że za żadne skarby świata nie uda im się doścignąć tych materiałów, które tak szokowały przy pokazach silnika obsługującego The Getaway. :lol: Sony dało ciała (znowu :P ).

svonston

  • Gość
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #5205 dnia: Czerwca 04, 2008, 15:40:29 pm »
Nie poznaje cie, MarcePan. :)

Patosław

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 18-01-2008
  • Wiadomości: 5 930
  • Reputacja: 147
  • Demons Souls <3
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #5206 dnia: Czerwca 04, 2008, 15:42:01 pm »
 :shock:

Tarniak

  • Gość
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #5207 dnia: Czerwca 04, 2008, 15:50:27 pm »
Pewnie się zorientowali że za żadne skarby świata nie uda im się doścignąć tych materiałów, które tak szokowały przy pokazach silnika obsługującego The Getaway. :lol: Sony dało ciała (znowu :P ).
Jak się masz zamiar dopieprzać do "PS2 nie uciągnęło" to sobie daj spokój, bo co jak co ale PS2 mam i ubóstwiam. Było mi przykro, że nie wyglądało [The Getaway] tak fajnie jak zapowiadali, ale grało mi się i tak przyjemnie. Zdecydowanie wolałbym zobaczyć nowego Getawaya niźli tępą siekanę w stylu GoWa (i God i Gears).

Szymku

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-02-2006
  • Wiadomości: 3 736
  • Reputacja: 74
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #5208 dnia: Czerwca 04, 2008, 15:53:13 pm »
Ktoś się dorwał do konta marcepana

Tarniak

  • Gość
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #5209 dnia: Czerwca 04, 2008, 15:55:55 pm »
Ja myślę, że to taki sarkazm był.

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #5210 dnia: Czerwca 04, 2008, 16:39:25 pm »
Myślał ktoś na poważnie że jakakolwiek gra free-roaming'owa osiągnie taki poziom grafiki?

Tarniak

  • Gość
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #5211 dnia: Czerwca 04, 2008, 16:45:37 pm »
Pierwsze screeny z Getaway pojawiły się bardzo szybko po prezentacji możliwości Emotion Engine, TTT wyglądał oszałamiająco, liczone "promo animacje" wyglądały super, nikt tak naprawdę nie wiedział co drzemie w PS2. Przykro mi, jestem frajerem uwierzyłem w screenshota prezentowanego zaraz po premierze NOWEJ konsoli z nową technologią.

...

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #5212 dnia: Czerwca 04, 2008, 16:49:20 pm »
Jeśli chodzi o The Getaway na PS3 to tez uwierzyłem w tego pierwszego screen'a ale już przy PS3 nauczyłem się że wielkie koncerny lubią strasznie koloryzować.

Tarniak

  • Gość
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #5213 dnia: Czerwca 04, 2008, 16:52:28 pm »
Ja mówiłem cały czas o PS2, tak samo jak początkowo wierzyłem w oba Killzone'y i dalej wierzę w nowe materiały z nowych gier, w końcu i tak prędzej czy później ktoś zarzuci na forum prawdziwymi materiałami i będę miał pretekst do napiny, haha. :cool: Zresztą nie robi mi wielkiej rożnicy, że gra będzie wyglądała gorzej niż na materiałach promocyjnych, bo to w końcu "materiały PROMOCYJNE" :).

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #5214 dnia: Czerwca 04, 2008, 16:57:23 pm »
Akurat w Killzone 2 nie wątpiłem a to z tego względu że to gra liniowa. Tam przy odpowiednich sztuczkach, cięciach itp. można osiągnąć wysoki poziom. Jednak przy rozbudowanym mieście grafika taka jak w prezentowanym The Getaway na PS3 IMO w tej generacji jest niemożliwa do zrealizowania. Może jak M$ wyda następce X360 to już coś w tej kwestii się ruszy. Pewnie nie uwierzycie ale gdyby konsola M$ (następca X0) okazała się mocnym skokiem w przód i cechowała ją bezawaryjność (no i jeszcze darmowy online) to pewnie bym się skusił.

Wooyek

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 01-01-1970
  • Wiadomości: 8 219
  • Reputacja: 67
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #5215 dnia: Czerwca 04, 2008, 17:00:56 pm »
Pewnie nie uwierzycie ale gdyby konsola M$ (następca X0) okazała się mocnym skokiem w przód i cechowała ją bezawaryjność (no i jeszcze darmowy online) to pewnie bym się skusił.
Nie uwierzymy ;) :grin:

svonston

  • Gość
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #5216 dnia: Czerwca 04, 2008, 17:10:40 pm »
Pewnie nie uwierzycie ale gdyby konsola M$ (następca X0) okazała się mocnym skokiem w przód i cechowała ją bezawaryjność (no i jeszcze darmowy online) to pewnie bym się skusił.
Kup nowe konsole, 65 nm daje rade. Juz tak sie nie psuja.
Co rozumiesz przez mocny skok w przod?

Online raczej nie bedzie darmowy, tzn. sa sposoby, by byl, ale to nie o to chodzi.

Ciapkas

  • Gość
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #5217 dnia: Czerwca 04, 2008, 18:00:26 pm »
Wielu posiadaczy ps3 zapłaciłoby, żeby miec to co XBL :D Wiem bo znam takich ludzi :)

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #5218 dnia: Czerwca 04, 2008, 19:28:33 pm »
Co rozumiesz przez mocny skok w przod?

Rozumiem to że w końcu bez wahania będę mógł zakupić Full HD TV do konsoli gdyż każda gra będzi w takiej rozdzielczości i 60 klatkach na sekundę. Do tego świetna fizyka, masa efektów naraz a przy tym ciągle płynna animacja. Wysokiej jakości tekstury na koniec i to właśnie uważam za mocny skok w przód.

Dobrze by było jakby M$ w końcu podpisał jakieś umowy odnośnie akcesoriów do konsoli bo brak dobrej kierownicy czy możliwości podpinania innych sprzętów niż od samego M$ to lekka "żenua".

misterbuu

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 03-05-2007
  • Wiadomości: 155
  • Reputacja: 0
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #5219 dnia: Czerwca 04, 2008, 21:36:15 pm »
Ja za mocny skok będę uważał pełne przejście w 4d generowaną w fullHD,i wyjście poza ramy konsoli jako takiej a stworzenie komputera dla kowalskiego.Czyli kowalski prosty interfejs który pozwoli otworzyć plik txt,wyedytować film,przeglądnąć poczte,zapuścić gierke.Wszystko na tv 42 cale.I to uważam za skok.Bo co jak co ale najwiękrzym skokiem jak dotąd było PS1.Człowiek nagle dostał grafike,możliwość odtwarzania płyt Audio,filmy....teraz powinno być podobnie...ale człowiek sie zmienił od tamtego czasu.Chce otworzyć u siebie na konsoli pdf'a którego mi posłał kumpel,chce móc usiąść przed TV z laską i wyedytować film z wakacji,chce stworzyć playliste którą przesle na mój odtwarzacz mp3.Ale nie chce sie bawić w windzie bo jestem szarym kowalskim.Nie wiem jakie programy ściągnąć,nie znam się na tym.Poprostu chce robić wszystko co związane z multimediami,ale nie chce być expertem;) A przedewszystkim nie chce już przechodzić gier sam...to nudne...chce przechodzić gry z kumplami,nawet jeżeli są 1000KM odemnie...Chce to co cechuje Wii...prostote,ale w tej prostocie chce muc kożystać ze wszystkiego i na wyższym poziomie;]
just swingin in the glory of chaos...

juve26

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-12-2006
  • Wiadomości: 2 613
  • Reputacja: 20
  • 04.12.2006 - 16.08.2010 †
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #5220 dnia: Czerwca 04, 2008, 21:42:15 pm »
graj na pc, nie dosc, ze pograsz online, to jeszcze wyedytujesz film, przeslesz mp3 na swojego playera itp. sorry, to co opisales, to pecet, nie konsola :???: ja tez bym chcial hakowac pentagon wcale sie na tym nie znajac, ale niestety to niemozliwe :)

misterbuu

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 03-05-2007
  • Wiadomości: 155
  • Reputacja: 0
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #5221 dnia: Czerwca 04, 2008, 21:46:07 pm »
Prosze cie co ty gadasz xDDD .PC coprawda jest synonimem funkcjonalności ale wytłumacz mi prosze dlaczego skoro Wii ma duuzo gorszą grafike niż inn ekonsole sprzedaje się najlepiej...Bo jest PROSTE...Ja nie mówie że na konsoli chce tworzyć aplikacje w .NET albo pisać programy w Assemblerze..Chce poprostu zrobić to co na PC jeżeli chodiz o multimedi ai rozrywke ale chce to zrobić prosto bez koniecnzości ściągania miliona aplikacji itd.
just swingin in the glory of chaos...

svonston

  • Gość
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #5222 dnia: Czerwca 04, 2008, 21:49:37 pm »
Ja za mocny skok będę uważał pełne przejście w 4d generowaną w fullHD
WTF? 4d?

Cytuj
Bo co jak co ale najwiękrzym skokiem jak dotąd było PS1.
Jedyne madre zdanie(?).

Cytuj
Człowiek nagle dostał grafike,możliwość odtwarzania płyt Audio,filmy....teraz powinno być podobnie...ale człowiek sie zmienił od tamtego czasu.
Wczesniej dostal tylko kamien. :/

Cytuj
Ale nie chce sie bawić w windzie bo jestem szarym kowalskim.Nie wiem jakie programy ściągnąć,nie znam się na tym.Poprostu chce robić wszystko co związane z multimediami,ale nie chce być expertem;)
Czy to Windows, Linux, Mac czy calkiem nowy, inny OS, to szary Kowalski uczy sie tego od podstaw. Czy nauczy sie tego na Windowsie czy na zajebistym nowym OS-ie - bez roznicy dla niego. Wszystko jest tak samo latwe, a przesiadka na cokolwiek innego bedzie trudna.

Cytuj
A przedewszystkim nie chce już przechodzić gier sam...to nudne...chce przechodzić gry z kumplami,nawet jeżeli są 1000KM odemnie
Nie wiem, czy wiesz, ale... Jest cos takiego jak XBL czy PSN!1!!! O____O

Cytuj
Chce to co cechuje Wii...prostote,ale w tej prostocie chce muc kożystać ze wszystkiego
Mogliby zrobic jakis interaktywny slownik, zebys nie osmieszal sie w ten sposob. Naprawde.

Cytuj
dlaczego skoro Wii ma duuzo gorszą grafike niż inn ekonsole sprzedaje się najlepiej
Bo to... Rajcuje ludzi? Najwidoczniej ludzi nie jara sama grafika, a cos wiecej. Takie trudne? :?

Cytuj
chce to zrobić prosto bez koniecnzości ściągania miliona aplikacji itd.
Chcesz zrobic cos, nie robiac przy tym nic. Nie chce ci sie uczyc, sciagac czegokolwiek, ruszyc tylka czy cos. To nierealne.


juve26

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-12-2006
  • Wiadomości: 2 613
  • Reputacja: 20
  • 04.12.2006 - 16.08.2010 †
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #5223 dnia: Czerwca 04, 2008, 21:55:24 pm »
wiesz, jakby wii mialo to wszystko, co ty chcesz, to juz takie proste by nie bylo :) tak czy siak uwazam, ze dzisiaj konsole maja duze mozliwosci odnosnie multimediow i innych bajerow - moje ps3 wyswietla mi w menu moje ostatnie 10 fav filmikow z youtube z mojego konta tam, a np na x1/ps2 moglem o tym tylko pomarzyc :)

Niebieski

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 12-09-2006
  • Wiadomości: 2 182
  • Reputacja: 1
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #5224 dnia: Czerwca 04, 2008, 22:16:21 pm »
Top 10 fav Juvego:








i tak dalej   8) 8).

juve26

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-12-2006
  • Wiadomości: 2 613
  • Reputacja: 20
  • 04.12.2006 - 16.08.2010 †
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #5225 dnia: Czerwca 04, 2008, 22:23:57 pm »
widze to pierwszy raz na oczy XD

misterbuu

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 03-05-2007
  • Wiadomości: 155
  • Reputacja: 0
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #5226 dnia: Czerwca 04, 2008, 22:37:50 pm »
Cytuj
WTF? 4d?
http://www.psu.com/4D-Graphics--A-Reality-Only-For-PlayStation-3--a0001063-p0.php
To że ty o czymś nie wiesz nie znaczy że czegoś nie ma...

Cytuj
Wczesniej dostal tylko kamien. :/
nie wiem czy dobrze mnie zrozumiałeś ale chodziło mi o to jak ogromnym skokiem była grafika na PS1...Słynny pokaz dinozaura w 3d;]

Cytuj
Czy to Windows, Linux, Mac czy calkiem nowy, inny OS, to szary Kowalski uczy sie tego od podstaw. Czy nauczy sie tego na Windowsie czy na zajebistym nowym OS-ie - bez roznicy dla niego. Wszystko jest tak samo latwe, a przesiadka na cokolwiek innego bedzie trudna.
ale tu nie chodzi o nauke w sumie....tu chodzi o prostote.Dostęp do wszystkiego od zaraz...Chce jednoczesnie oglądać mecz a z boku na TV ma mi sie pojawić że mam maila itp.

Cytuj
Chcesz zrobic cos, nie robiac przy tym nic. Nie chce ci sie uczyc, sciagac czegokolwiek, ruszyc tylka czy cos. To nierealne.
Lol...nie wiem skąd to wywnioskowałeś...

Cytuj
Bo to... Rajcuje ludzi? Najwidoczniej ludzi nie jara sama grafika, a cos wiecej. Takie trudne?
Nie...bo to jest proste...ludzi rajcuje prostota o której pisze.Rajcuje ich że mogą poprostu machać wiimotem zamiast uczyć sie skomplikowanego sterowania i są w stanie poświęcić grafike...co nie oznacza że jest ona dla nich bez znaczenia...

just swingin in the glory of chaos...

crasch

  • He?
  • Bohater wojny GOjczyźnianej
  • *****
  • Rejestracja: 17-02-2006
  • Wiadomości: 1 660
  • Reputacja: 0
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #5227 dnia: Czerwca 05, 2008, 06:46:30 am »
Cytuj
Słynny pokaz dinozaura w 3d;]

Ostatnio odpalałem PSX'a i krążki demo i na jednym był pokaz dinozaura, pewnie mówimy o tym samym, hehe.

Cytuj
ale tu nie chodzi o nauke w sumie....tu chodzi o prostote.Dostęp do wszystkiego od zaraz...Chce jednoczesnie oglądać mecz a z boku na TV ma mi sie pojawić że mam maila itp.

Zostań PCtowcem :) ja takich fajerwerków bym osobiście nie chciał, wystarcza mi to co jest - nie ma co przesadzać i zawalać konsoli wszystkimi funkcjami PCta.
Zresztą widzę, że jesteś posiadaczem x'a, zamień go na ps3 to będziesz bardziej zadowolony, bo ta konsola ma znacznie więcej 'wszelakich' możliwości które Ci się podobają  8)

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #5228 dnia: Czerwca 05, 2008, 09:20:38 am »
500 strona! :P 8-)

Tarniak

  • Gość
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #5229 dnia: Czerwca 05, 2008, 09:29:52 am »
Cytuj
Słynny pokaz dinozaura w 3d;]

Ostatnio odpalałem PSX'a i krążki demo i na jednym był pokaz dinozaura, pewnie mówimy o tym samym, hehe.

Cytuj
ale tu nie chodzi o nauke w sumie....tu chodzi o prostote.Dostęp do wszystkiego od zaraz...Chce jednoczesnie oglądać mecz a z boku na TV ma mi sie pojawić że mam maila itp.

Zostań PCtowcem :) ja takich fajerwerków bym osobiście nie chciał, wystarcza mi to co jest - nie ma co przesadzać i zawalać konsoli wszystkimi funkcjami PCta.
Zresztą widzę, że jesteś posiadaczem x'a, zamień go na ps3 to będziesz bardziej zadowolony, bo ta konsola ma znacznie więcej 'wszelakich' możliwości które Ci się podobają  8)
Ta, to na demo discu do PSXów SCPH 30xx. Takiego właśnie mam i były dwie prezentacje, przerąbany T-rex i "Manta" z klimatyczną muzyczką. Super, że można było nimi ruszać. Była podnieta. :cool:

sieq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-09-2006
  • Wiadomości: 2 842
  • Reputacja: 16
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #5230 dnia: Czerwca 05, 2008, 09:47:46 am »
Cytuj
500 strona! Razz Cool
- Z czego tu się cieszyć? :P

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #5231 dnia: Czerwca 05, 2008, 10:13:27 am »

ale tu nie chodzi o nauke w sumie....tu chodzi o prostote.Dostęp do wszystkiego od zaraz...Chce jednoczesnie oglądać mecz a z boku na TV ma mi sie pojawić że mam maila itp.


polecam ci obczic jakas prezentacje IPTV tego co w XO ma ruszyc juz jesienia tego roku...

btw. mnie zaskoczyla obsluga MSN na XO, bylem zaskoczony kiedy zobaczylem ze mam wiadomosc od kumpla z MSN'a nie bedac swiadomym tego ze komunikator ten zostal zaintegrowany do XO, podobnym milym zaskoczeniem bylo sciaganie w trybie czuwania konsoli, czyli konsola jakby w trybie hibernacji, a demko sie sciaga...niby proste sprawy a naprawde bardzo pozytywne wrazenia...

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #5232 dnia: Czerwca 05, 2008, 10:15:47 am »
Cytuj
500 strona! Razz Cool
- Z czego tu się cieszyć? :P

Dla zasady. :P

crasch

  • He?
  • Bohater wojny GOjczyźnianej
  • *****
  • Rejestracja: 17-02-2006
  • Wiadomości: 1 660
  • Reputacja: 0
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #5233 dnia: Czerwca 05, 2008, 11:06:13 am »
Cytuj
Słynny pokaz dinozaura w 3d;]

Ostatnio odpalałem PSX'a i krążki demo i na jednym był pokaz dinozaura, pewnie mówimy o tym samym, hehe.

Cytuj
ale tu nie chodzi o nauke w sumie....tu chodzi o prostote.Dostęp do wszystkiego od zaraz...Chce jednoczesnie oglądać mecz a z boku na TV ma mi sie pojawić że mam maila itp.

Zostań PCtowcem :) ja takich fajerwerków bym osobiście nie chciał, wystarcza mi to co jest - nie ma co przesadzać i zawalać konsoli wszystkimi funkcjami PCta.
Zresztą widzę, że jesteś posiadaczem x'a, zamień go na ps3 to będziesz bardziej zadowolony, bo ta konsola ma znacznie więcej 'wszelakich' możliwości które Ci się podobają  8)
Ta, to na demo discu do PSXów SCPH 30xx. Takiego właśnie mam i były dwie prezentacje, przerąbany T-rex i "Manta" z klimatyczną muzyczką. Super, że można było nimi ruszać. Była podnieta. :cool:

Ano właśnie, Manta też tam jest, dema też fajne na tym krążku są, swego czasu (wiadomo) uwielbiałem grać w Hercules'a (czy jak to tam się pisze).
Swoją drogą PSX to jest chyba nieśmiertelna konsola, mam ją od 199x roku i nadal śmiga jak nowa, do tego gry i właśnie te Dema Disc też chodzą bez zastrzeżeń  8)

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #5234 dnia: Czerwca 05, 2008, 12:06:09 pm »
Cytuj
Gamestop podał, że EA usunęło Command and Conquer: Red Alert 3 w wersji na PlayStation 3 z swojej listy wydawniczej, tym samym fani serii będący posiadaczami konsol Sony będą musieli obejść się smakiem.

O problemach z Command and Conquer: Red Alert 3 na PlayStation 3 mówiło się już wcześniej kiedy to Community Manager z EA powiedział W tej chwili nie mogę rozmawiać o wersji na PS3.

Command and Conquer: Red Alert 3 ukaże się zatem na X360 oraz PC, data premiery nie została jeszcze ustalona.

http://gry.wp.pl/filtr;0,0;x;nowinki,10,39081;core.html

kolejna gra skasowana...

Snake_Plissken

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 31-12-2006
  • Wiadomości: 17 240
  • Reputacja: 104
  • Who Dares Wins
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #5235 dnia: Czerwca 05, 2008, 12:08:15 pm »
http://gry.wp.pl/filtr;0,0;x;nowinki,10,39081;core.html
kolejna gra skasowana...
Po pierwsze Gamestop nie potwierdził tego, jedynie ktoś uwarza, że grę skasowano:

Cytuj
According to our source at Gamestop, EA has removed the PlayStation 3 version of Command and Conquer: Red Alert 3 from their upcoming release list.

Po drugie samo EA jeszcze nie wydało oświadczenia co do tych plotek:

Cytuj
We are in the process of contacting EA to find out the reason behind the cancellation so stay tuned to PSU.com for more information.

http://www.psu.com/EA-cancels-Red-Alert-3-for-PS3-News--a0003872-p0.php

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #5236 dnia: Czerwca 05, 2008, 12:11:33 pm »
ale cos jest w temacie...skoro takie plotki kraza...

Snake_Plissken

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 31-12-2006
  • Wiadomości: 17 240
  • Reputacja: 104
  • Who Dares Wins
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #5237 dnia: Czerwca 05, 2008, 12:30:04 pm »
No właśnie, plotki. Jeszcze nic nie wiadomo.

Wojtq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 01-09-2006
  • Wiadomości: 4 855
  • Reputacja: 42
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #5238 dnia: Czerwca 05, 2008, 14:45:57 pm »
Nie skasowana, a przełożona.
Potwierdzone info:
Cytuj
Jonathan Goddard, PR Manager for EA said; “We can confirm that the development of Red Alert 3 for PS3 has been put on hold. EALA is focusing resources on development for PC and Xbox 360 which will ship simultaneously this autumn.”
http://n4g.com/News-153705.aspx

Czyli gra prawdopodobnie ukaże się na PS3, tylko z "lekką" obsuwą.
PSN ID: WojtqGO

Tarniak

  • Gość
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #5239 dnia: Czerwca 05, 2008, 15:04:54 pm »
Cytuj
Słynny pokaz dinozaura w 3d;]

Ostatnio odpalałem PSX'a i krążki demo i na jednym był pokaz dinozaura, pewnie mówimy o tym samym, hehe.

Cytuj
ale tu nie chodzi o nauke w sumie....tu chodzi o prostote.Dostęp do wszystkiego od zaraz...Chce jednoczesnie oglądać mecz a z boku na TV ma mi sie pojawić że mam maila itp.

Zostań PCtowcem :) ja takich fajerwerków bym osobiście nie chciał, wystarcza mi to co jest - nie ma co przesadzać i zawalać konsoli wszystkimi funkcjami PCta.
Zresztą widzę, że jesteś posiadaczem x'a, zamień go na ps3 to będziesz bardziej zadowolony, bo ta konsola ma znacznie więcej 'wszelakich' możliwości które Ci się podobają  8)
Ta, to na demo discu do PSXów SCPH 30xx. Takiego właśnie mam i były dwie prezentacje, przerąbany T-rex i "Manta" z klimatyczną muzyczką. Super, że można było nimi ruszać. Była podnieta. :cool:

Ano właśnie, Manta też tam jest, dema też fajne na tym krążku są, swego czasu (wiadomo) uwielbiałem grać w Hercules'a (czy jak to tam się pisze).
Swoją drogą PSX to jest chyba nieśmiertelna konsola, mam ją od 199x roku i nadal śmiga jak nowa, do tego gry i właśnie te Dema Disc też chodzą bez zastrzeżeń  8)
A to ja miałem wcześniej, dołączali tam dema Tekken'a 2, Battle Arena Toshinden, F1 97 i Die Hard (+ cośtam jeszcze).

NIestety nigdy nie widziałem Demo Discu dodawanego do SCPH 1xxx :sad: