Autor Wątek: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)  (Przeczytany 2740038 razy)

0 użytkowników i 51 Gości przegląda ten wątek.

Ciapkas

  • Gość
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #12160 dnia: Stycznia 07, 2009, 22:48:55 pm »
Kurde kupować taką grę i się męczyć. Gra ma odstresowywać.

svonston

  • Gość
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #12161 dnia: Stycznia 07, 2009, 22:50:37 pm »
Kurde kupować taką grę i się męczyć. Gra ma odstresowywać.
Dlatego masa osob robi niemilosiernie poj**ane calaki w grach i gra w rozne gry na poziomie Insane. Racja.

Unlimited

  • Gość
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #12162 dnia: Stycznia 07, 2009, 23:05:55 pm »
Kurde kupować taką grę i się męczyć. Gra ma odstresowywać.
Jak się chce odstresować to sobie włączam DOA4 :) a jak mam ochotę stawić wyzwaniu to np. gram w Race Pro ;)

iko

  • Gość
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #12163 dnia: Stycznia 07, 2009, 23:08:40 pm »
Jurass
Chcesz porównywać GT5(które ciągle się robi z F2) :P  :lol:
Porozmawiamy na ten temat jak wyjdzie F3, powinny wyjść w tym samym czasie(m$ lubi ryzyko) ;)
Swoją drogą jeśli chodzi o realizm to Race Pro zjada GT5P i F2 ;)
większy hype jest na GT5, więcej fanów ma GT5.... ogółem seria GT/5 to dla niektórych religia.
Cóż może i Forza 3 będzie lepsza pod względem symulacji, ale oprawą na pewno nie doścignie piątej części tej kultowej gry.

imo.

Unlimited

  • Gość
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #12164 dnia: Stycznia 07, 2009, 23:18:15 pm »
Ja już wyrosłem z "tylko" patrzenia na gry, ważne jest też co gra oferuję w kwestii gameplay'u. Póki co Gt5P dla mnie to tylko time trial i w formie relaksu pooglądanie samochodów w "salonach". Ściganie się z oponentem w tej grze nie daję fun'u.

Tango

  • Gość
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #12165 dnia: Stycznia 07, 2009, 23:21:17 pm »
Kurde kupować taką grę i się męczyć. Gra ma odstresowywać.
Dlatego masa osob robi niemilosiernie poj**ane calaki w grach i gra w rozne gry na poziomie Insane. Racja.

Nie dla kazdego poziom insane(very hard,cokolwiek) jest trudny. Pierwszy lepszy z brzegu GOW na insane to bulka z maslem. COD4 na veteren tez idzie pieknie. Sa osoby,ktorym przebiegniecie przez gre na poziomie normal nie sprawia przyjemnosci. Prince of persia bylo tak latwe,ze odlozylem gre... :( Halo3 na poziomie normal to marnowanie gry.

Nie chodzi tu o bycie badassem, ale znam osoby co wymiataja we wszytko co dostana w rece. np Spliff
« Ostatnia zmiana: Stycznia 07, 2009, 23:23:01 pm wysłana przez Tango »

iko

  • Gość
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #12166 dnia: Stycznia 07, 2009, 23:22:54 pm »
Ściganie się z oponentem w tej grze nie daję fun'u.
... widocznie ta kultowa seria tobie nie podeszła.

Unlimited

  • Gość
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #12167 dnia: Stycznia 08, 2009, 08:00:24 am »
Podchodziła do 3 części, w gt4 już mnie to coraz bardziej irytowały ciągle te same niedoróbki gry, więc grałem na TT, potem kupiłem X'a i zaczęło się od nowa odkrywanie racerów ;)

above89

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 25-06-2007
  • Wiadomości: 2 023
  • Reputacja: 0
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #12168 dnia: Stycznia 08, 2009, 09:59:02 am »
Kurde kupować taką grę i się męczyć. Gra ma odstresowywać.
Dlatego masa osob robi niemilosiernie poj**ane calaki w grach i gra w rozne gry na poziomie Insane. Racja.

Nie dla kazdego poziom insane(very hard,cokolwiek) jest trudny. Pierwszy lepszy z brzegu GOW na insane to bulka z maslem. COD4 na veteren tez idzie pieknie. Sa osoby,ktorym przebiegniecie przez gre na poziomie normal nie sprawia przyjemnosci. Prince of persia bylo tak latwe,ze odlozylem gre... :( Halo3 na poziomie normal to marnowanie gry.

Nie chodzi tu o bycie badassem, ale znam osoby co wymiataja we wszytko co dostana w rece. np Spliff
Owszem cod'a 4 przeszedłem na jednym tchu (veteran), ale cod'a 3 i World at War za chiny ludowe nie mogę poziom może nie jest wysoki, ale masa przeciwników, respawujący się wrogowie jeśli nie przejdziemy do checkpoint'a oraz tępi współtowarzysze.

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #12169 dnia: Stycznia 08, 2009, 10:59:44 am »
A kiedy wychodzi to Race Pro?
31.01.2009

Gdyby X0 miał porządną kierownice w normalnej cenie (albo jakby DFP działało pod X0) to mocno bym się zastanawiał nad zakupem tej konsoli, właśnie dla Race Pro. Tak to pozostaje mi czekać na GT5. Już w GT5:P tryb PRO na wysokim AI to mega wyzwanie, że już o czesaniu czasów na world top 10 nie wspomnę.

Piter_neo

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-06-2005
  • Wiadomości: 5 299
  • Reputacja: 40
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #12170 dnia: Stycznia 08, 2009, 11:42:39 am »
Ludziska, dlaczego jaka porównujecie racery to mówicie tylko o dwóch aspektach: realizm i grafika !?

Na rajcowność wyścigów składa sie duuużo więcej. Forza 2 ma świetny model jazdy, fajną fizykę zniszczeń i dobre AI ale nie zmienia to faktu, ze gra jest nuudna i monotonna. Mała liczba tras, w większości mało ciekawe, za mało tras miejskich czy w jakiejś ładnej okolicy itp.itd. Ale spoko ktoś powie, że to ma byc symulacja i nie powinno być tras w górach bo takich nie ma. Sram na to. GTR czy rFactor to wspaniałe gry, najlepsze symulatory na rynku, jednak nie daja tyle radości i nie wciagają tak jak Gran Turismo. W serii GT mamy w cholere tras: tory czysto wyścigowe, górskie, w lesie, dużo tras miejskich, sa wyścigi szutrowe, mokry asfalt, są wyścigi w nocy, na lodzie i w śniegu, sa wąskie kręte trasy w których sciga sie na czas badź tylko z jednym przeciwnikiem, są wyścigi drift, są trasy do sprintu na 1/4 mili,  są ciekawe i wymagajace driving missions, są rewelacyjne licencje. Do tego masa samochodów i co w przeciwieństwie do konkurencji nie sa to tylko samochody wyścigowe. Jest duzo zwyczajnych miejskich samochodów, są pickupy, kabriolety, kombi, jest dużo klasyków nawet kilkudziesięcioletnich, jest w cholere muscle carów, są rajdówki, są samochosy terenowe (off-roadowe). Gran turismo daje nam to wszystko i to w najlepszej grafice i przy największym realizmie (wśród konsolowych wyścigów).


BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #12171 dnia: Stycznia 08, 2009, 11:44:57 am »
Piter_neo dobrze że jesteś karateką, bo zaraz nastąpi w Twoim kierunku zmasowany atak. :P

iko

  • Gość
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #12172 dnia: Stycznia 08, 2009, 11:50:42 am »
Ludziska, dlaczego jaka porównujecie racery to mówicie tylko o dwóch aspektach: realizm i grafika !?

Na rajcowność wyścigów składa sie duuużo więcej. Forza 2 ma świetny model jazdy, fajną fizykę zniszczeń i dobre AI ale nie zmienia to faktu, ze gra jest nuudna i monotonna. Mała liczba tras, w większości mało ciekawe, za mało tras miejskich czy w jakiejś ładnej okolicy itp.itd. Ale spoko ktoś powie, że to ma byc symulacja i nie powinno być tras w górach bo takich nie ma. Sram na to. GTR czy rFactor to wspaniałe gry, najlepsze symulatory na rynku, jednak nie daja tyle radości i nie wciagają tak jak Gran Turismo. W serii GT mamy w cholere tras: tory czysto wyścigowe, górskie, w lesie, dużo tras miejskich, sa wyścigi szutrowe, mokry asfalt, są wyścigi w nocy, na lodzie i w śniegu, sa wąskie kręte trasy w których sciga sie na czas badź tylko z jednym przeciwnikiem, są wyścigi drift, są trasy do sprintu na 1/4 mili,  są ciekawe i wymagajace driving missions, są rewelacyjne licencje. Do tego masa samochodów i co w przeciwieństwie do konkurencji nie sa to tylko samochody wyścigowe. Jest duzo zwyczajnych miejskich samochodów, są pickupy, kabriolety, kombi, jest dużo klasyków nawet kilkudziesięcioletnich, jest w cholere muscle carów, są rajdówki, są samochosy terenowe (off-roadowe). Gran turismo daje nam to wszystko i to w najlepszej grafice i przy największym realizmie (wśród konsolowych wyścigów).


brakuje do pełni szczęścia kolizji czytaj uszkodzeń samochodów. Ja kupię tą wyścigówkę.. przynajmniej dla oprawy. Starego ta gra wyrwie z butów. :]

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #12173 dnia: Stycznia 08, 2009, 12:01:42 pm »
A kogo ta oprawa nie wyrywa z butów. Kuzyn PC'towiec, drugi kuzyn też gracz, wujowie, brat i cała reszta która widziała u mnie GT5:P stali jak wryci. Ta gra po prostu masakruje oprawą i to cieszy że sim potrafi być tak piękną grą.

iko

  • Gość
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #12174 dnia: Stycznia 08, 2009, 12:07:59 pm »
racja, ale powiedz sam, że brakuje troszeczkę uszkodzeń. ;)

ps.Ta seria ma magię. :]

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #12175 dnia: Stycznia 08, 2009, 12:10:52 pm »
Tak jak pisałem kiedyś o zniszczeniach, tak dziś twierdze to samo. Albo dadzą świetne zniszczenia, realistyczne, dachowanie, fruwające części, pięknie gniotąca się blacha (coś jak Burnout lub GIRD), albo niech wcale ich nie dają. Natomiast mogliby poprawić detekcję kolizji i AI, żeby przeciwnicy nie wjeżdżali w kuper.

adriano

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 06-07-2007
  • Wiadomości: 6 441
  • Reputacja: 4
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #12176 dnia: Stycznia 08, 2009, 14:24:53 pm »
:cool:

Mr_Zombie

  • Global Moderator
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-11-2005
  • Wiadomości: 5 999
  • Reputacja: 15
  • Press a button and something awesome happens...
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #12177 dnia: Stycznia 08, 2009, 14:28:42 pm »
Co nie zmienia faktu, że Wii i tak jest najlepiej sprzedajacą się konsolą, a, jeżeli kogoś interesuje tylko granie, za cenę jednej PS3 można kupić dwa Xbox'y.
PS3 stworzyło kombajn, który posiada wszystko, i dobrze, że to promują. Jednakże, jeżeli komuś nie zależy na dysku czy też wi-fi (Czyli nie będzie kupował żadnych add-on'ów) atrakcyjniejsza jest dla niego cena X0.
Always code as if the person who will maintain your code
is a maniac serial killer that knows where you live.

Solid Snake 1989

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 06-09-2006
  • Wiadomości: 14 782
  • Reputacja: 101
  • Who Dares. Wins
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #12178 dnia: Stycznia 08, 2009, 14:35:31 pm »
Cytuj
Jednakże, jeżeli komuś nie zależy na dysku czy też wi-fi
imo teraz konsola bez dysku, albo chociaż jakiegoś miejsca (jak w Wii flash) i chociaż minimalnego dostępu do neta nie ma prawa bytu i nie mówię tu o dodatkach, a o patchach, czy update'a FW.

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #12179 dnia: Stycznia 08, 2009, 14:35:51 pm »
:cool:

No tak, ale sama konola jest tansza, chcesz cos wiecej to masz wybor. No nie powie mi nikt, ze jak by mogl to by nie kupil PS3 tanszego o 200 zl ale bez Wi-Fi  itp.

Mogli tam jeszcze dodac, ze do  XO mozna dokupic akumulatorki do padow.


I braklo jeszcze:

Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)
 :cool: :cool: :cool: :cool: :cool: :cool:

Mr_Zombie

  • Global Moderator
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-11-2005
  • Wiadomości: 5 999
  • Reputacja: 15
  • Press a button and something awesome happens...
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #12180 dnia: Stycznia 08, 2009, 15:18:52 pm »
Problemem nie jest to, że można sobie dokupić dodatki, ale to, jak MS rżnie swoich klientów na cenach.
Normalny adapter Wi-fi pod usb kosztuje w granicach 40-100zł (standardy a,b,g), adapter do X0 - 299zł (cena z ultimy).
Dysk zewnętrzny 160gb można dostać już za ok. 200zł (małe gabaryty) bądź za około 300zł można dostać dysk 500gb o dużych gabarytach. Tymczasem MS za swój dysk 120gb żąda około 400zł (ponownie, cena z Ultimy).

A wątpię, czy ten sprzęt do X0 różni się czymś od sprzętów do zwykłych komputerów/notebooków.
: Styczeń 08, 2009, 14:47:22 pm
http://www.gamesradar.com/f/grs-best-custom-videos-of-2008/a-20090102141250901008/p-2

Argumenty dla fanboi:
-100 Reasons Fanboys Hate PlayStation
-100 Reasons Fanboys Hate Microsoft
-100 Reasons Fanboys Hate Nintendo
-100 Reasons Fanboys Hate PC Gaming

;)
Always code as if the person who will maintain your code
is a maniac serial killer that knows where you live.

adriano

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 06-07-2007
  • Wiadomości: 6 441
  • Reputacja: 4
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #12181 dnia: Stycznia 08, 2009, 15:19:06 pm »
Zestawienie pokazuje, że PS3 ma najlepszy stosunek ceny do oferowanych możliwości i to jest fakt niezaprzeczalny!!!

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #12182 dnia: Stycznia 08, 2009, 15:21:40 pm »
Zestawienie pokazuje, że PS3 ma najlepszy stosunek ceny do oferowanych możliwości i to jest fakt niezaprzeczalny!!!

No tak dostajesz wszystko od razu, na XO mozesz sobie dokupic jesli chcesz, jesli nie bedziesz z czegos korzysta, jestes niedzielnym graczem to ci WiFi nie potrzebne ani HDD, wystarczy tani XO Arcade. Z PS3 nie masz takiego wyboru, a przeciez Sony moglo wypuscic PS3 Lite - z cena bardziej konkurencyjna.

Ciapkas

  • Gość
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #12183 dnia: Stycznia 08, 2009, 15:24:22 pm »
Kurde kupować taką grę i się męczyć. Gra ma odstresowywać.
Dlatego masa osob robi niemilosiernie poj**ane calaki w grach i gra w rozne gry na poziomie Insane. Racja.

Nie dla kazdego poziom insane(very hard,cokolwiek) jest trudny. Pierwszy lepszy z brzegu GOW na insane to bulka z maslem. COD4 na veteren tez idzie pieknie. Sa osoby,ktorym przebiegniecie przez gre na poziomie normal nie sprawia przyjemnosci. Prince of persia bylo tak latwe,ze odlozylem gre... :( Halo3 na poziomie normal to marnowanie gry.

Nie chodzi tu o bycie badassem, ale znam osoby co wymiataja we wszytko co dostana w rece. np Spliff
Owszem cod'a 4 przeszedłem na jednym tchu (veteran), ale cod'a 3 i World at War za chiny ludowe nie mogę poziom może nie jest wysoki, ale masa przeciwników, respawujący się wrogowie jeśli nie przejdziemy do checkpoint'a oraz tępi współtowarzysze.

Pisałem przez pryzmat własnej osoby. W np. strzelanki lubię grać na najwyższych poziomach bo jest ciekawiej. Ale w samochodówce? Przecież jak ktoś, chce sobie przysymulować to niech pojeździ autem. No chyba, że target tego tupy gier to osoby 18-

adriano

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 06-07-2007
  • Wiadomości: 6 441
  • Reputacja: 4
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #12184 dnia: Stycznia 08, 2009, 15:26:10 pm »
Zestawienie pokazuje, że PS3 ma najlepszy stosunek ceny do oferowanych możliwości i to jest fakt niezaprzeczalny!!!

No tak dostajesz wszystko od razu, na XO mozesz sobie dokupic jesli chcesz, jesli nie bedziesz z czegos korzysta, jestes niedzielnym graczem to ci WiFi nie potrzebne ani HDD, wystarczy tani XO Arcade. Z PS3 nie masz takiego wyboru, a przeciez Sony moglo wypuscic PS3 Lite - z cena bardziej konkurencyjna.
Najlepiej, żeby PS3 składało się z kilkudziesięciu części  i każdy użytkownik złoży sobie taki zestaw jaki mu pasuje w domu, nie??

Litości LoNdEk - przypominam, że PS3 to jest KONSOLA a nie pseudo PC aka ikSbox 360!!
I jak tu nie twierdzić, że M$ psuje rynek gier wideo?? ;-)

Tarniak

  • Gość
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #12185 dnia: Stycznia 08, 2009, 15:27:31 pm »
Cytuj
itości LoNdEk - przypominam, że PS3 to jest KONSOLA a nie pseudo PC aka ikSbox 360!!

PC ma 1 diodę i jak miga to nikt nie panikuje ;).

Mr_Zombie

  • Global Moderator
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-11-2005
  • Wiadomości: 5 999
  • Reputacja: 15
  • Press a button and something awesome happens...
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #12186 dnia: Stycznia 08, 2009, 15:28:42 pm »
!!!

Więcej wykrzykników != mocniejszy argument. ;)

Jak napisałem, fakt, sosunek jest lepszy. Ale, co również napisałem, jeżeli ktoś chce tylko pograć, możliwości sieciowe go nie specjalnie interesują (ewentualnie może sobie podpiąć konsolę pod kabel), to bardziej opłaca mu się wydać niecałe 200$, niż 400$.


: Styczeń 08, 2009, 15:27:51 pm
I jak tu nie twierdzić, że M$ psuje rynek gier wideo?? ;-)

Przypomnij mi, czy przypadkiem do PS2 nie można było dokupić Network Adaptera bądź dysku twardego?
Always code as if the person who will maintain your code
is a maniac serial killer that knows where you live.

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #12187 dnia: Stycznia 08, 2009, 15:32:09 pm »
Zestawienie pokazuje, że PS3 ma najlepszy stosunek ceny do oferowanych możliwości i to jest fakt niezaprzeczalny!!!

No tak dostajesz wszystko od razu, na XO mozesz sobie dokupic jesli chcesz, jesli nie bedziesz z czegos korzysta, jestes niedzielnym graczem to ci WiFi nie potrzebne ani HDD, wystarczy tani XO Arcade. Z PS3 nie masz takiego wyboru, a przeciez Sony moglo wypuscic PS3 Lite - z cena bardziej konkurencyjna.
Najlepiej, żeby PS3 składało się z kilkudziesięciu części  i każdy użytkownik złoży sobie taki zestaw jaki mu pasuje w domu, nie??

Litości LoNdEk - przypominam, że PS3 to jest KONSOLA a nie pseudo PC aka ikSbox 360!!
I jak tu nie twierdzić, że M$ psuje rynek gier wideo?? ;-)

A-n
przeciez aby grac wystarczy ci normaly Arcade.


btw. przymusowa instalacja gier juz nie jest PeCetowska !? Czy moze skoro jest wymagana na PS3 to jest juz OK. I zaraz ktos  tu walnie, ze przeciez, to normalne itp.

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #12188 dnia: Stycznia 08, 2009, 15:33:22 pm »
Przypomnij mi, czy przypadkiem do PS2 nie można było dokupić Network Adaptera bądź dysku twardego?

Co z tego skoro i tak wszyscy na to lali. Nie było wtedy tak szeroko pojętej gry online, nie ściągało się dem na dysk, więc te rzeczy były raczej ciekawostką. Nie musiałeś ich mieć żeby pograć na przyzwoitym poziomie. Teraz natomiast takie rzeczy to niezbędna sprawa.

adriano

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 06-07-2007
  • Wiadomości: 6 441
  • Reputacja: 4
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #12189 dnia: Stycznia 08, 2009, 15:33:41 pm »
Przypomnij mi, czy przypadkiem do PS2 nie można było dokupić Network Adaptera bądź dysku twardego?
Czy ja gdzieś napisałem, że pseudo-online w PS2 był super rozwiązaniem?
To były zupełnie inne czasy...

Diuk

  • Gość
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #12190 dnia: Stycznia 08, 2009, 15:33:47 pm »
Jeśli już omawiamy detale, to PS3 ma więcej wspólnego z piecami niż xo  :lol:

Tarniak

  • Gość
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #12191 dnia: Stycznia 08, 2009, 15:35:34 pm »
@Mr_Zombie

To akurat kiepskie porównanie, biorąc pod uwagę, że Xbox od razu wyszedł w 2 wersjach, a PS2 w jednej, a akcesoria, które można było wsadzić do tylnego "bay'a", powstały sporo po premierze. ;)

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #12192 dnia: Stycznia 08, 2009, 15:36:28 pm »
Przypomnij mi, czy przypadkiem do PS2 nie można było dokupić Network Adaptera bądź dysku twardego?

Co z tego skoro i tak wszyscy na to lali. Nie było wtedy tak szeroko pojętej gry online, nie ściągało się dem na dysk, więc te rzeczy były raczej ciekawostką. Nie musiałeś ich mieć żeby pograć na przyzwoitym poziomie. Teraz natomiast takie rzeczy to niezbędna sprawa.


Dema na XO sciagniesz na darmowym koncie Silver, gra bez dysku tez pojdzie, wystarczy Memory Card tj. dodawany do kazdego Arcade. Wi-Fi - jesli ktos ceni sobie wygode dokupi, ale konieczny tez nie jest.


Jeśli już omawiamy detale, to PS3 ma więcej wspólnego z piecami niż xo  :lol:

Linux, przegladarka intenetowa, instalacja gier itp. - i nie to nie PeCet Tarniaka, tylko PS3.

adriano

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 06-07-2007
  • Wiadomości: 6 441
  • Reputacja: 4
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #12193 dnia: Stycznia 08, 2009, 15:36:57 pm »
btw. przymusowa instalacja gier juz nie jest PeCetowska !? Czy moze skoro jest wymagana na PS3 to jest juz OK. I zaraz ktos  tu walnie, ze przeciez, to normalne itp.
na PS3 nie ma przymusowej instalacji gier!
W niektórych tytułach występuje przymusowe zgranie części danych na dysk twardy celem optymalizacji i szybszego dostępu :-D

Mr_Zombie

  • Global Moderator
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-11-2005
  • Wiadomości: 5 999
  • Reputacja: 15
  • Press a button and something awesome happens...
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #12194 dnia: Stycznia 08, 2009, 15:39:21 pm »
Czy ja gdzieś napisałem, że pseudo-online w PS2 był super rozwiązaniem?
To były zupełnie inne czasy...

Mi nie chodzi o pseudo-online PS2, tylko zarzucasz Microsoftowi, że "psuje" rynek gier video tym, że daje add-on'y do swych konsol (czyli dokupujesz to, co jest ci potrzebne), tymczasem jest to praktyka znana już od wielu lat. Ba, do Nintendo 64 (?) można było chyba nawet dokupić dodatkową pamięć.

Gdyby ceny serwowane przez Microsoft nie były z dupy wzięte, tylko albo realne, albo X0 obsługiwał każdy sprzęt pod usb (swoją drogą nie chce mi się wierzyć, że nie można jakoś przerobić konsoli, by faktycznie obsługiwała), wówczas wg mnie nie byłoby żadnego problemu. Chcę mieć większy dysk - kupuję sobie; chcę korzystać z wi-fi - kupuję; nie chcę mieć wi-fi, bo i tak kabel od neta mam w pokoju - nie płacę za coś, czego nie potrzebuję.
« Ostatnia zmiana: Stycznia 08, 2009, 15:41:02 pm wysłana przez Mr_Zombie »
Always code as if the person who will maintain your code
is a maniac serial killer that knows where you live.

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #12195 dnia: Stycznia 08, 2009, 15:39:44 pm »
LoNdEk - niektóre gry na klocka WYMAGAJĄ dysku twardego.

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #12196 dnia: Stycznia 08, 2009, 15:40:27 pm »
btw. przymusowa instalacja gier juz nie jest PeCetowska !? Czy moze skoro jest wymagana na PS3 to jest juz OK. I zaraz ktos  tu walnie, ze przeciez, to normalne itp.
na PS3 nie ma przymusowej instalacji gier!
W niektórych tytułach występuje przymusowe zgranie części danych na dysk twardy celem optymalizacji i szybszego dostępu :-D

Czyli instalacja.  8) 8) 8)
: Styczeń 08, 2009, 15:40:11 pm
LoNdEk - niektóre gry na klocka WYMAGAJĄ dysku twardego.

To znaczy sie bez HDD sie wogole nie uruchomia?! I nawet memorka nie pomoze !?

adriano

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 06-07-2007
  • Wiadomości: 6 441
  • Reputacja: 4
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #12197 dnia: Stycznia 08, 2009, 15:41:48 pm »
Czy ja gdzieś napisałem, że pseudo-online w PS2 był super rozwiązaniem?
To były zupełnie inne czasy...

Mi nie chodzi o pseudo-online PS2, tylko zarzucasz Microsoftowi, że "psuje" rynek gier video tym, że daje add-on'y do swych konsol (czyli dokupujesz to, co jest ci potrzebne), tymczasem jest to praktyka znana już od wielu lat. Ba, do Nintendo 64 (?) można było chyba nawet dokupić dodatkową pamięć.

Gdyby ceny serwowane przez Microsoft nie były z dupy wzięte, tylko albo realne, albo X0 obsługiwał każdy sprzęt pod usb (swoją drogą nie chce mi się wierzyć, że nie można jakoś przerobić konsoli, by faktycznie obsługiwała), wówczas wg mnie nie byłoby żadnego problemu. Chcę mieć większy dysk - kupuję sobie; chcę korzystać z wi-fi - kupuję; nie chcę mieć wi-fi, bo i tak kabel od neta mam w pokoju - nie kupuję.
Tyle, że IMO rzeczy za które M$ każe sobie dodatkowo płacić w czasach w których  żyjemy są absolutnie niezbędne i powinny być na wyposażeniu każdego sprzedawanego egzemplarza!

Chyba nie zaprzeczycie, że gdyby każdy XO posiadał HDD to byłoby to lepsze rozwiązanie??

Soul hunter 16

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 17-04-2007
  • Wiadomości: 5 787
  • Reputacja: 60
  • Two different souls in one body.Which one is mine?
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #12198 dnia: Stycznia 08, 2009, 15:42:47 pm »
LoNdEk - niektóre gry na klocka WYMAGAJĄ dysku twardego.

Z tego co wiem to tylko np. do grania przez sieć, aby normalnie pograć wystarczy MC.

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #12199 dnia: Stycznia 08, 2009, 15:44:13 pm »
Z tego co wiem to tylko np. do grania przez sieć, aby normalnie pograć wystarczy MC.

A granie przez sieć nie jest "normalnie"? Przecież to podobno jedna z największych zalet klocka...