Autor Wątek: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)  (Przeczytany 2697556 razy)

0 użytkowników i 27 Gości przegląda ten wątek.

kumite49

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 17-11-2008
  • Wiadomości: 464
  • Reputacja: 0
  • O ludzie!Lupi nie odpowiadaj na moje posty!Blagam
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #16080 dnia: Marca 17, 2009, 21:35:00 pm »
Zdecydowanie Zeratul zalatuje na fana konsoli MS.Jego opinie nie są obiektywne i w zdecydowanej większości są krzywdzące dla konsoli Kena K.Co do Łii zdania nie zmieniam,gralem na tej konsoli,ale kupić jej dla jednej gry za taką kase NEVER!!!Max moge dać 300zl.
Mój top 10 gier wszechczasów!
1.Metal Gear Solid
2.Shenmue,Shenmue2
3.Metal Gear Solid 3
4.Wining Eleven 4,ISS Pro Evolution 1,2
5.Tekken 3
6.Resident Evil 4
7.God of War 2
8.Metal Gear Solid 4
9.Winning Eleven 7,PES3
10.Mortal Kombat 2

Zeratul

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 31-08-2005
  • Wiadomości: 806
  • Reputacja: 0
  • H3&KZ2 United&Win
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #16081 dnia: Marca 17, 2009, 21:39:54 pm »

Soul poczytaj sobie posty Soula w temacie AC...


 :???: :???: :???:

Leenk mnie jakoś dziwnie nazwał gdy popełniłem taką gafę. Ciekawe czy teraz też wpadnie tutaj i tak ochoczo się wypowie.
: Marzec 17, 2009, 21:21:21 pm
no właśnie nie o tym była dyskusja... dyskusja była o twoim kompleksie braku wszystkich konsol przez co chcesz wszystkich podciągnąć pod fanbojstwo skoro sam je prezentujesz.

Myślę że nie trzeba już nikomu mówić jakiej konsoli fanbojem jesteś. Wystarczy parę cytatów z recenzji jednej z najladniejszych gier tej generacji (IMO obok KZ2 najładniejszej) w której piszesz że wygląda tylko ładnie i dziwisz się nad ochami i achami dla tej produkcji. To ewidentnie pokazuje z kim mamy do czynienia.

Acha czyli po jednej "recenzji" Uncharted ty wywnioskowałeś, że jestem fanbojem xboksa... to teraz idąc tym tokiem myślenia wywniosuj, że po paru recenzjach Lair wszystkie gry na PS3 zasługują na 4.9/10

Logika o której wspominałeś zatraca się w każdym twoim poście...

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #16082 dnia: Marca 17, 2009, 21:49:05 pm »
Zapomniałeś już o odcinkach "PS3 ssie paukę" i o glitch'ach w KZ2? Jakoś nie widziałem żebyś zrobił showshowshow z błędami w Gears of War 2 a jest ich całkiem sporo. Chłopie nie uda ci się już odwrócić sytuacji bo każdy wie że zaciekle faworyzujesz konsolę M$. Nie rozumiem tylko po co tak na siłę temu zaprzeczasz. Ślepy by to zauważył.
: Marzec 17, 2009, 21:43:15 pm
Poza tym ja (największy fanboy konsoli Sony) nigdy pierwszy nie wystawiam komuś minusa za to że źle pisze o mojej ukochanej konsoli. W takim przypadku Anonimowy dostawałby je ode mnie co jakiś czas. Ty natomiast nie mogłeś wytrzymać (to było bodajże przy okazji dyskusji i U:DF) i walnąłeś mi soczystego minusika.


Zeratul

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 31-08-2005
  • Wiadomości: 806
  • Reputacja: 0
  • H3&KZ2 United&Win
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #16083 dnia: Marca 17, 2009, 21:52:14 pm »
Zapomniałeś już o odcinkach "PS3 ssie paukę" i o glitch'ach w KZ2? Jakoś nie widziałem żebyś zrobił showshowshow z błędami w Gears of War 2 a jest ich całkiem sporo. Chłopie nie uda ci się już odwrócić sytuacji bo każdy wie że zaciekle faworyzujesz konsolę M$. Nie rozumiem tylko po co tak na siłę temu zaprzeczasz. Ślepy by to zauważył.

Przepraszam bardzo... czy ty o tym wspomniałeś?

wyraźnie napisałeś
Cytuj
Wystarczy parę cytatów z recenzji jednej z najladniejszych gier tej generacji (IMO obok KZ2 najładniejszej) w której piszesz że wygląda tylko ładnie i dziwisz się nad ochami i achami dla tej produkcji. To ewidentnie pokazuje z kim mamy do czynienia.
i widać dokładnie na podstawie czego wyciągasz wnioski. Jak glitche w kz2 pokazują moje fanbojstwo? Bo to moja wina, że są? Czyli jeżeli jestem zwykłym graczem, to nie wspomnę o niech, zignoruję je? Nie bądź śmieszny...

Co do odcinku ps3 ssie paukę, to nie znasz genezy... w sumie nie znasz w ogóle genezy show. Musiałbyś poznać cały temat "wojny konsolowe" na forum neo, żeby wiedzieć o czym mowa. Ale to nie ma znaczenia.
Odcinki show... "test konsol", "test padów", "ps3 ssie pauke"...powstaly bodajze w 2007 roku... ja nie twierdze, ze nigdy nie bylem fanbojem xboksa 360 czy nie faworyzowalem go... po prostu nie uwazam się za takowego obecnie...

Największym jednak dowodem mojego fanbojstwa jest strona trofeaps3.com i 10 platyn w sygnaturce... to moja przykrywka... jestem agentem Microsoftu i pod pozorem grania na ps3 chce doprowadzić sony do ruiny! Dokladnie tak jest Marcepan!!

Z mojej strony EOT... nie mam ochoty przekonywać nikogo, w szczególnosci sonyboja, o swoich preferencjach growo-konsolowych. Wyrażam swoją opinią... tyle.

Chociaż przyznać muszę, ze ten argument z glitchami w KZ2 mną potargał... lol argument z du.py jak to mówia...

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #16084 dnia: Marca 17, 2009, 22:24:04 pm »
...ja nie twierdze, ze nigdy nie bylem fanbojem xboksa 360 czy nie faworyzowalem go... po prostu nie uwazam się za takowego obecnie...

No i dziękuję. Tyle chciałem wiedzieć.

Na koniec napiszę ci taka małą analogię, porównanie które ty tak uwielbiasz. Alkoholicy zawzięcie twierdzą że nie piją, podobnie narkomani że nie biorą. Tak samo ty uważasz że wyleczyłeś się z faworyzowania X0 i już taki nie jesteś.

Podziękował za dyskusję.
: Marzec 17, 2009, 22:06:44 pm
Zapomniałeś już o odcinkach "PS3 ssie paukę" i o glitch'ach w KZ2? Jakoś nie widziałem żebyś zrobił showshowshow z błędami w Gears of War 2 a jest ich całkiem sporo. Chłopie nie uda ci się już odwrócić sytuacji bo każdy wie że zaciekle faworyzujesz konsolę M$. Nie rozumiem tylko po co tak na siłę temu zaprzeczasz. Ślepy by to zauważył.

Przepraszam bardzo... czy ty o tym wspomniałeś?

wyraźnie napisałeś
Cytuj
Wystarczy parę cytatów z recenzji jednej z najladniejszych gier tej generacji (IMO obok KZ2 najładniejszej) w której piszesz że wygląda tylko ładnie i dziwisz się nad ochami i achami dla tej produkcji. To ewidentnie pokazuje z kim mamy do czynienia.
i widać dokładnie na podstawie czego wyciągasz wnioski. Jak glitche w kz2 pokazują moje fanbojstwo? Bo to moja wina, że są? Czyli jeżeli jestem zwykłym graczem, to nie wspomnę o niech, zignoruję je? Nie bądź śmieszny...

Dlatego napisałem "ewidentnie" bo już wcześniejsze "recenzje" i odcinki showshowshow sugerowały mocno że jesteś fanbojem X0.

To że są glitch'e w KZ2 to nie twoja wina i nie byłoby w tym nic dziwnego że je pokazujesz, tyle że już glitch'y w grach na X0 nie widzisz. To jest ta różnica.

Soul hunter 16

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 17-04-2007
  • Wiadomości: 5 787
  • Reputacja: 60
  • Two different souls in one body.Which one is mine?
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #16085 dnia: Marca 17, 2009, 22:32:41 pm »
no sory ale jak w KZ 2 wrodze respawnują się na oczach wroga, schody wciągają postacie, no to trudno takiego czegoś nie zauważyć. W gow 2 są bugi no ale nie takie ewidentne, i nie tak perfidnie na oczach gracza. Na pewno jest tak że zeratul powtarzał jeden moment ze 2 h zanim wyłapał te bugi !  :???:

ngx

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 08-12-2008
  • Wiadomości: 107
  • Reputacja: 0
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #16086 dnia: Marca 17, 2009, 22:38:27 pm »
no sory ale jak w KZ 2 wrodze respawnują się na oczach wroga, schody wciągają postacie, no to trudno takiego czegoś nie zauważyć. W gow 2 są bugi no ale nie takie ewidentne, i nie tak perfidnie na oczach gracza. Na pewno jest tak że zeratul powtarzał jeden moment ze 2 h zanim wyłapał te bugi !  :???:

Oj nie przesadzaj, balonikowaci martwi przeciwnicy i zachowanie ciał po przyciśnięciu do ściany jest ewidentnym, perfidnym błędem na oczach gracza. No offence. ;-)

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #16087 dnia: Marca 17, 2009, 22:41:35 pm »
Miałem to pisać. Uprzedziłeś mnie. :P

Ciapkas

  • Gość
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #16088 dnia: Marca 17, 2009, 22:43:55 pm »
no sory ale jak w KZ 2 wrodze respawnują się na oczach wroga, schody wciągają postacie, no to trudno takiego czegoś nie zauważyć. W gow 2 są bugi no ale nie takie ewidentne, i nie tak perfidnie na oczach gracza. Na pewno jest tak że zeratul powtarzał jeden moment ze 2 h zanim wyłapał te bugi !  :???:

Oj nie przesadzaj, balonikowaci martwi przeciwnicy i zachowanie ciał po przyciśnięciu do ściany jest ewidentnym, perfidnym błędem na oczach gracza. No offence. ;-)

To nie jest glicz panie kolego, tylko niedoskonałość silnika. Do gliczów zaliczyłbym przełażenie przez ściany przy użyciu tarczy, skoki z balkonów tym samym sposobem, nieskończona amunicja, niewidzialność, "super-szybkość" i hit- crabwalk. :smile:

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #16089 dnia: Marca 17, 2009, 22:45:26 pm »
Ojjj wiadomo że chodzi o błędy. Czepiasz się.

ngx

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 08-12-2008
  • Wiadomości: 107
  • Reputacja: 0
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #16090 dnia: Marca 17, 2009, 22:48:05 pm »
no sory ale jak w KZ 2 wrodze respawnują się na oczach wroga, schody wciągają postacie, no to trudno takiego czegoś nie zauważyć. W gow 2 są bugi no ale nie takie ewidentne, i nie tak perfidnie na oczach gracza. Na pewno jest tak że zeratul powtarzał jeden moment ze 2 h zanim wyłapał te bugi !  :???:

Oj nie przesadzaj, balonikowaci martwi przeciwnicy i zachowanie ciał po przyciśnięciu do ściany jest ewidentnym, perfidnym błędem na oczach gracza. No offence. ;-)

To nie jest glicz panie kolego, tylko niedoskonałość silnika. Do gliczów zaliczyłbym przełażenie przez ściany przy użyciu tarczy, skoki z balkonów tym samym sposobem, nieskończona amunicja, niewidzialność, "super-szybkość" i hit- crabwalk. :smile:

Hihi, a teraz pokaż w którym z dwóch postów które zacytowałeś występuje słowo "glitch" w miejsce "bug" i "błąd" ;D (tak sobie się czepiam :) ).

Zeratul

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 31-08-2005
  • Wiadomości: 806
  • Reputacja: 0
  • H3&KZ2 United&Win
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #16091 dnia: Marca 17, 2009, 22:54:46 pm »
...ja nie twierdze, ze nigdy nie bylem fanbojem xboksa 360 czy nie faworyzowalem go... po prostu nie uwazam się za takowego obecnie...

No i dziękuję. Tyle chciałem wiedzieć.

Na koniec napiszę ci taka małą analogię, porównanie które ty tak uwielbiasz. Alkoholicy zawzięcie twierdzą że nie piją, podobnie narkomani że nie biorą. Tak samo ty uważasz że wyleczyłeś się z faworyzowania X0 i już taki nie jesteś.

Podziękował za dyskusję.
: Marzec 17, 2009, 22:06:44 pm
Zapomniałeś już o odcinkach "PS3 ssie paukę" i o glitch'ach w KZ2? Jakoś nie widziałem żebyś zrobił showshowshow z błędami w Gears of War 2 a jest ich całkiem sporo. Chłopie nie uda ci się już odwrócić sytuacji bo każdy wie że zaciekle faworyzujesz konsolę M$. Nie rozumiem tylko po co tak na siłę temu zaprzeczasz. Ślepy by to zauważył.

Przepraszam bardzo... czy ty o tym wspomniałeś?

wyraźnie napisałeś
Cytuj
Wystarczy parę cytatów z recenzji jednej z najladniejszych gier tej generacji (IMO obok KZ2 najładniejszej) w której piszesz że wygląda tylko ładnie i dziwisz się nad ochami i achami dla tej produkcji. To ewidentnie pokazuje z kim mamy do czynienia.
i widać dokładnie na podstawie czego wyciągasz wnioski. Jak glitche w kz2 pokazują moje fanbojstwo? Bo to moja wina, że są? Czyli jeżeli jestem zwykłym graczem, to nie wspomnę o niech, zignoruję je? Nie bądź śmieszny...

Dlatego napisałem "ewidentnie" bo już wcześniejsze "recenzje" i odcinki showshowshow sugerowały mocno że jesteś fanbojem X0.

To że są glitch'e w KZ2 to nie twoja wina i nie byłoby w tym nic dziwnego że je pokazujesz, tyle że już glitch'y w grach na X0 nie widzisz. To jest ta różnica.

Ad. 1. No skoro alkoholik nie piję przez np. 2 lata to chyba znaczy, że nie pije. Przynajmniej ja tak to rozumiem. Ale ty zapewne masz inną teorię do tego...

Ad. 2. LOL po pierwsze to filmik z Call of Juarez, cały filmik... jakby nie było xbox 360 exclusive, a po drugie w ilu grach na ps3 zrobilem filmik o glitchach? Czy w drugim filmiku o KZ2 też pokazuję glitche? Wiem, że boli cię, że gra ma błędy ale mnie o to nie obwniaj... a co do GoW2 to przeszedłem grę tylko raz, nie przypominam sobie glitchy... ale obiecuję ci, że jak kiedyś mnie najdzie ochota by przejść tą grę raz jeszcze i natknę się na takowe to z pewnością zrobię filmik. I proszę cię nie rzucaj mi tu Gears of War 2, bo ja tej gry ani nie kocham, ani nie uważam za super... tak samo jak po dwóch tygodniach zapomniałem o KZ2, tak samo po 2 tygodniach zapomniałem o Gears of War 2. Tak samo Fable 2, tak samo Too Human... wiele x360 exclusive to dla mnie gry na jeden raz. Jedyna gry z tej generacji w które mogę grać praktycznie zawsze to Halo 3, Mass Effect i Little Big Planet.

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #16092 dnia: Marca 17, 2009, 23:01:31 pm »
Ad. 1. No skoro alkoholik nie piję przez np. 2 lata to chyba znaczy, że nie pije. Przynajmniej ja tak to rozumiem. Ale ty zapewne masz inną teorię do tego...

Nom mam inna teorię bo ja mieszkam w Polsce. :P Tutaj są inni alkoholicy.

PS. To zrób filmik z glitch'ami, bug'ami i innymi błędami z Halo 3.

ngx

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 08-12-2008
  • Wiadomości: 107
  • Reputacja: 0
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #16093 dnia: Marca 17, 2009, 23:04:28 pm »
tylko po co skoro na youtube jest ich kilka tysięcy ;)

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #16094 dnia: Marca 17, 2009, 23:05:46 pm »
Bo Zeratul nie jest wcale fanbojem X0 i dlatego. :P

Mr_Zombie

  • Global Moderator
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-11-2005
  • Wiadomości: 5 999
  • Reputacja: 15
  • Press a button and something awesome happens...
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #16095 dnia: Marca 17, 2009, 23:09:20 pm »
Rozumiem, że gdyby zrobił filmik o błędach Halo 3 przestałbyś już go uważać za fanboja x0? :lol:
Always code as if the person who will maintain your code
is a maniac serial killer that knows where you live.

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #16096 dnia: Marca 17, 2009, 23:10:35 pm »
Rozumiem, że gdyby zrobił filmik o błędach Halo 3 przestałbyś już go uważać za fanboja x0? :lol:

To była ironia. :-?

Zeratul

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 31-08-2005
  • Wiadomości: 806
  • Reputacja: 0
  • H3&KZ2 United&Win
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #16097 dnia: Marca 17, 2009, 23:15:58 pm »
Ad. 1. No skoro alkoholik nie piję przez np. 2 lata to chyba znaczy, że nie pije. Przynajmniej ja tak to rozumiem. Ale ty zapewne masz inną teorię do tego...

Nom mam inna teorię bo ja mieszkam w Polsce. :P Tutaj są inni alkoholicy.

PS. To zrób filmik z glitch'ami, bug'ami i innymi błędami z Halo 3.

No widzisz, ja nie mieszkam w Polsce, więc nie jestem tym innym fanbojem...

Filmik z glitchem w Halo 3 zrobiłem, jak waliłem kolesiowi head ze snajpy a jemu nic się nie działo, albo zdjęcie jak głowa SPARTAN'a "wpadła" w kamień. Kup sobie xboksa 360 i ściągnij je z mojego file share.

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #16098 dnia: Marca 17, 2009, 23:25:08 pm »
Było zrobić specjalny odcinek showshowshow. :P

Zeratul

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 31-08-2005
  • Wiadomości: 806
  • Reputacja: 0
  • H3&KZ2 United&Win
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #16099 dnia: Marca 17, 2009, 23:31:08 pm »
Nie po to mam opcję theatre...

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #16100 dnia: Marca 18, 2009, 00:10:30 am »
No przecież że masz rację. Od czego w końcu jest theatre!!! :lol:

Dobra koniec tego. Rozbawiłeś mnie. :)

Zeratul

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 31-08-2005
  • Wiadomości: 806
  • Reputacja: 0
  • H3&KZ2 United&Win
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #16101 dnia: Marca 18, 2009, 04:57:47 am »
dobra to dziś dostane nintendobojem...

MadWorld gra roku... Killzone i Gears of War killer... gra zamiata i sprząta.
http://zeratulpl.blogspot.com/2009/03/madworld-w-showshowshowshow.html

Wulfen

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2007
  • Wiadomości: 3 312
  • Reputacja: 49
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #16102 dnia: Marca 18, 2009, 14:06:43 pm »
hihi co 2 post to marcepan. oj chyba marcepan nie ma w co grac na swojej ps3

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #16103 dnia: Marca 18, 2009, 14:10:51 pm »
Pożyczyłem KZ2 i się nudzę. Pisał w worze o tym. :P

svonston

  • Gość
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #16104 dnia: Marca 18, 2009, 14:12:28 pm »
Czyli mozna wysnuc wniosek, iz KZ2 jest jedyna warta uwagi gra na PS3.

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #16105 dnia: Marca 18, 2009, 14:14:19 pm »
Ostatnimi czasy tak. W sumie to nie mam już takiej ochoty na grę. KZ2 też specjalnie mnie w multi nie pochłonął więc nie płakałem jak pożyczałem.

Czekam niecierpliwie na Super Car Challenge.

Zeratul

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 31-08-2005
  • Wiadomości: 806
  • Reputacja: 0
  • H3&KZ2 United&Win
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #16106 dnia: Marca 18, 2009, 14:44:19 pm »
Ostatnimi czasy tak. W sumie to nie mam już takiej ochoty na grę. KZ2 też specjalnie mnie w multi nie pochłonął więc nie płakałem jak pożyczałem.

Czekam niecierpliwie na Super Car Challenge.

W sumie to ci zazdroszczę... bo ja mam tyle świetnych gier do przejścia na PS3, X360 i Wii, że nie wiem za co się zabrać najpierw :/

kumite49

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 17-11-2008
  • Wiadomości: 464
  • Reputacja: 0
  • O ludzie!Lupi nie odpowiadaj na moje posty!Blagam
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #16107 dnia: Marca 18, 2009, 19:17:18 pm »
Widze ze nie wiecie jakie gry są na PS3 warte uwagi!To one(nie wymieniam gier multi bo te mam na x360) METAL GEAR SOLID 4,KILLZONE2,UNCHARTED,HEAVENLY SWORD,RESISTANCE2,MOTORSTORM1,2 i to by bylo na tyle.
Mój top 10 gier wszechczasów!
1.Metal Gear Solid
2.Shenmue,Shenmue2
3.Metal Gear Solid 3
4.Wining Eleven 4,ISS Pro Evolution 1,2
5.Tekken 3
6.Resident Evil 4
7.God of War 2
8.Metal Gear Solid 4
9.Winning Eleven 7,PES3
10.Mortal Kombat 2

mateo

  • Gość
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #16108 dnia: Marca 18, 2009, 19:25:42 pm »
Czyli mozna wysnuc wniosek, iz KZ2 jest jedyna warta uwagi gra na PS3.
no ba.

Kundun

  • Proletariusz
  • *****
  • Rejestracja: 20-04-2007
  • Wiadomości: 410
  • Reputacja: 0
  • ID: TalkO
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #16109 dnia: Marca 19, 2009, 09:24:01 am »

North

  • Pawka Morozow
  • *****
  • Rejestracja: 23-12-2008
  • Wiadomości: 1 013
  • Reputacja: 1
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #16110 dnia: Marca 19, 2009, 09:34:31 am »
Kupiłem Wii, za kilka dni zobaczymy co ten sprzęt potrafi (w zakresie funu oczywiście). Co możecie polecić na początek? Pytanie oczywiście w ramach System Wars - innymi słowy, czy jest coś na Wii, co daje więcej funu niż KZ2 na PS3?

punisher85

  • Pawka Morozow
  • *****
  • Rejestracja: 12-01-2008
  • Wiadomości: 1 058
  • Reputacja: 7
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #16111 dnia: Marca 19, 2009, 09:37:17 am »
Moc Playstation@3!!!  8)

KLIK- http://www.ps3info.pl/story-614-Nvidia-PhysX-na-PS3.html

przeczytaj sobie jakie tytuły wykorzystywały PhysX-jest tam kilka pozycji z x360(więcej niż dotychczas na PS3) więc nie wiem czy gadanie o mocy PS3 w kontekście tego silnika jest na miejscu :P

Plus za to dla Sony,że dogadali się z Nvidia i od teraz każda firma pisząca grę na PS3 będzie miała dostęp do tego silnika odpowiadającego za fizykę co pewnie sprawi ,że już w 2010 bardzo wiele gier na PS3 będzie go obsługiwać

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #16112 dnia: Marca 19, 2009, 10:19:02 am »
Pytanie oczywiście w ramach System Wars - innymi słowy, czy jest coś na Wii, co daje więcej funu niż KZ2 na PS3?

Nie.

Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #16113 dnia: Marca 19, 2009, 10:36:11 am »
Cytuj
Jeśli dobrze się przyjrzycie powyŻszej liście, zobaczycie, Że Heavy Rain nie jest juŻ exclusivem na PS3...

Heavy Rain Quantic Dream PC

BOOM! Headshot  :lol:

Krzysiu

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 13-06-2008
  • Wiadomości: 14 544
  • Reputacja: 174
  • Stać! Policja!
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #16114 dnia: Marca 19, 2009, 10:56:24 am »
Cytuj
Jeśli dobrze się przyjrzycie powyższej liście, zobaczycie, że Heavy Rain nie jest już exclusivem na PS3...

Heavy Rain Quantic Dream PC

BOOM! Headshot  :lol:

Hmm, a ponoć Sony finansuje cały projekt...

Mr_Zombie

  • Global Moderator
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-11-2005
  • Wiadomości: 5 999
  • Reputacja: 15
  • Press a button and something awesome happens...
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #16115 dnia: Marca 19, 2009, 10:58:09 am »
Heavy Rain na PC? Co, gdzie, jak? Albo ktoś walnął jakąś gafę przy sporządzaniu tej listy, albo wyciekła informacja, która wyciec nie powinna. Ja się mimo to cieszę :>

BTW. Mass Effect i Gearsy obsługują PhysX.
Always code as if the person who will maintain your code
is a maniac serial killer that knows where you live.

fenris

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 16-09-2005
  • Wiadomości: 549
  • Reputacja: 0
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #16116 dnia: Marca 19, 2009, 11:13:36 am »
Ale na pececie coś mi się wydaje - PhysX zostało wykupione przez NV jeśli się nie mylę.

KKRT

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-09-2006
  • Wiadomości: 5 153
  • Reputacja: 18
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #16117 dnia: Marca 19, 2009, 11:26:08 am »
Cytuj
Jeśli dobrze się przyjrzycie powyższej liście, zobaczycie, że Heavy Rain nie jest już exclusivem na PS3...

Heavy Rain Quantic Dream PC

BOOM! Headshot  :lol:
LoL? Przeciez to jest blad. Nie wiem jak Ty chcesz miec Heavy Rain na PC jak ta gre wydaje Sony.
Press annoucement ze strony producenta to tez dla Ciebie za malo? :> [http://www.quanticdream.com/pdf/press/press44.pdf]

punisher85

  • Pawka Morozow
  • *****
  • Rejestracja: 12-01-2008
  • Wiadomości: 1 058
  • Reputacja: 7
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #16118 dnia: Marca 19, 2009, 11:50:12 am »
poza tym przy Heavy Rain na tej stronce widnieje znaczek tylko PC,wobec tego oznaczałoby to ,że gra nie wyjdzie nawet na PS3  :lol:

Błąd stronki i tyle,a niektórzy już mają mokro,że Sony straciło ekskluzywa

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #16119 dnia: Marca 19, 2009, 12:12:17 pm »
Jeśli to błąd stronki to Iras zapodał MEGA EPIC FAIL OF THE YEAR. :lol: :lol: :lol: