Autor Wątek: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)  (Przeczytany 2718054 razy)

0 użytkowników i 29 Gości przegląda ten wątek.

Unlimited

  • Gość
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #24400 dnia: Listopada 25, 2010, 15:32:34 pm »


Oto i on. 8)

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #24401 dnia: Listopada 25, 2010, 15:52:03 pm »
Zaraz wklejam na główna. :P

Btw. czemu w 32 sekundzie gra tak gubi klatki?

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #24402 dnia: Listopada 25, 2010, 15:56:20 pm »
Zaraz wklejam na główna. :P

Btw. czemu w 32 sekundzie gra tak gubi klatki?

odnosnie rwania to youtube jest wiec nie ma co sie dziwic :D a z tym sterowaniem to ciekawe, sprawdzilbym ale kierownicy nie mam, ale cos na rzeczy bylo :

http://forums.forzamotorsport.net/forums/thread/3204446.aspx

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #24403 dnia: Listopada 25, 2010, 16:01:46 pm »
To tyle w kwestii porównań modelu jazdy w obu grach. To samo dotyczy w takim razie "rzetelnych" recenzji gdzie recenzenci silą się na obiektywizm i piszą o Forzie jako o symulatorze jarając się modelem jazdy. :roll: :roll: :roll:

Unlimited

  • Gość
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #24404 dnia: Listopada 25, 2010, 16:28:14 pm »
Oczywiście ja do FM3 nic nie mam, bardzo dobra gra, przy której świetnie się bawiłem, ale już GT5P oferowało lepszy model jazdy niż FM3, tzn. taki który mniej wybaczał, a teraz to już definitywnie GT5 jest tu bez konkurencji, model jazdy tej gry jest niesamowity, już nie mogę doczekać się jak w Grudniu będę jeździł na kierownicy. :)

punisher85

  • Pawka Morozow
  • *****
  • Rejestracja: 12-01-2008
  • Wiadomości: 1 058
  • Reputacja: 7
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #24405 dnia: Listopada 25, 2010, 16:46:24 pm »
mam teorię którą wręcz uważam za pewnik,że ostatnia obsuwa była wynikiem problemów z optymalizacją. GT5 było pokazywane niezliczoną liczbę razy na różnych targach ale zawsze bez jakieś bajerów - coś było, a czegoś brakowało - nawet na buildzie na TGS nie było śladów opon.

Różne buildy miały rożne bajery - były takie gdzie cienie były idealne, były takie gdzie zniszczenia były bardzo fajne,były takie gdzie dym nie był w tak mizernej rozdzielczości i nie powodował tych ząbków i nawet powstawały takie gify:


gdy wreszcie musieli wszystko wrzucić do jednego wora ich engine graficzny po prostu się rozjechał jak dziwka w godzinach pracy. Dalsza obsuwa byłaby już kompromitacją więc zdecydowali się wypuścić grę w tej formie jaką mamy z nadzieją,że conieco jeszcze uda im się poprawić w łatkach ( i tak np na 1 grudzień ma być jakiś patch co ma coś zmieniać we zniszczeniach)

Unlimited

  • Gość
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #24406 dnia: Listopada 25, 2010, 17:22:26 pm »
Ja myślę że być może masz rację, być może optymalizacja zabrała by im kolejny miesiąc, bądź miesiące..tak teraz pozostaję forma patchy itd. Ale poza tymi cieniami które nie zawsze są idealne, reszta znalazła się w grze(rewelacyjny dym, ślady opon, iskry).

KKRT

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-09-2006
  • Wiadomości: 5 153
  • Reputacja: 18
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #24407 dnia: Listopada 25, 2010, 19:46:53 pm »
Różne buildy miały rożne bajery - były takie gdzie cienie były idealne, były takie gdzie zniszczenia były bardzo fajne,były takie gdzie dym nie był w tak mizernej rozdzielczości i nie powodował tych ząbków i nawet powstawały takie gify:


Tutaj tez masz zabki. Zabki miales od czasu jak pojawila sie duza ilosc particles. No i to co tutaj widac dalej jest w grze, sam mialem podobna sytuacje, jak sobie ogladalem trasy z chase cam.

maertin

  • Bohater wojny GOjczyźnianej
  • *****
  • Rejestracja: 04-02-2009
  • Wiadomości: 1 722
  • Reputacja: 4
  • !
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #24408 dnia: Listopada 25, 2010, 21:08:44 pm »
ojj tak unlimited przez efekt gorącego powietrza auta aż się topią w ząbkowym tępie :P

Wiadomość scalona: Listopada 25, 2010, 15:18:54 pm
ojj tak unlimited przez efekt gorącego powietrza auta aż się topią w ząbkowym tępie :P

ps. podczas gry nie aż tak bardzo ale na replayach wygląda to czasem tragicznie

Przyznam szczerze, że na jednym replayu też to odebrałem jako efekt gorącego powietrza i podobało mi się nawet :)
Możliwe, że po prostu w tym ujęciu tak to "dobrze" wyglądało.

Don't mess with the best, 'cause the best don't mess!

Moldar

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 29-12-2005
  • Wiadomości: 7 996
  • Reputacja: 132
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #24409 dnia: Listopada 25, 2010, 22:33:37 pm »
To tyle w kwestii porównań modelu jazdy w obu grach. To samo dotyczy w takim razie "rzetelnych" recenzji gdzie recenzenci silą się na obiektywizm i piszą o Forzie jako o symulatorze jarając się modelem jazdy. :roll: :roll: :roll:

Nie od dziś wiadomo, że dla tych ekspertów - redaktorów, symulacyjny model jazdy jest w takich grach jak Burnout, NFS czy PGR  :lol:  GT odpada, bo dla nich za trudne i dlatego nie realistyczne  :lol:

Sam pograłem w GT dzisiaj, pod względem wielkości gry jestem zadowolony i jak inni, gra przerosła moje oczekiwania. Niestety, przez dodanie pierdół z PS2 i PSP gra staje się strasznie nierówna graficznie. Dla mnie, to co widziałem i grałem, odstaje od Prologa. GT:P z kolei uważam za grę, lepszą graficznie od Forzy 3, lepsza autka, fotorealizm. A przez tą nierówność GT5, gra wygląda strasznie dziwnie, dla mnie trochę lipa wyszła pod tym względem. Autka premium to mistrzostwo, nic tego nie zmieni, ilość detali i szczegółów gniecie inne racery, ale reszta jest zbyt nierówna i Kaz by chyba jeszcze z roku potrzebował aby to dokończyć do końca. Jedno się nie zmienia, GT to po prostu najlepsza gra wyścigowa, dla mnie żadna inna gra nie podskoczy do tego giganta. Graficznie jest strasznie nierówno i jest to lekki fail, ale gra wciąga jak diabli i nie chciałem od kumpla wyjść.
« Ostatnia zmiana: Listopada 25, 2010, 22:59:10 pm wysłana przez Moldar »

nakimushi

  • Gość
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #24410 dnia: Listopada 26, 2010, 00:16:07 am »
dla mnie najlepszym racerem byl PGR3/4   :oops:
wiem ze to nie symulacja ale ja i tak nie mam kolka wiec na padzie gralo sie w to kosmicznie niemowiac juz o opadzie szczeki na kazdej trasie i niesamowitym widoku z wnetrza
ehhh to byly czasy  :(

obie gry gt5 i forza2 wygladaja plastikowo przy pgrach /







pare lat temu to byla moc  :o

Shaman

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 03-09-2006
  • Wiadomości: 523
  • Reputacja: 3
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #24411 dnia: Listopada 26, 2010, 00:28:04 am »
dla mnie najlepszym racerem byl PGR3/4   :oops:
wiem ze to nie symulacja ale ja i tak nie mam kolka wiec na padzie gralo sie w to kosmicznie niemowiac juz o opadzie szczeki na kazdej trasie i niesamowitym widoku z wnetrza
ehhh to byly czasy  :(

obie gry gt5 i forza2 wygladaja plastikowo przy pgrach /







pare lat temu to byla moc  :o
Ja czasem wracam do czwórki, nawet dziś grafika robi wrażenie, ale trzeba pamiętać że chodzi w 30 FPSach i to przycina przy włączonym deszczu na niektórych trasach.
(jeśli chodzi o gameplay wolę PGR2, najlepszą część serii i samochodówkę w ogóle)

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #24412 dnia: Listopada 26, 2010, 01:07:51 am »
PGR podczas gry nie wygląda już tak pięknie. Nie zrozumcie mnie źle, bo tą serię bardzo cenię i uważam za najlepsze wyścigi na X0 oraz jedne z najlepszych wyścigów Arcade ever. Jednak jak w pracy podpiąłem X0 pod 46" TV i odpaliłem PGR3, to się zawiodłem na oprawie AV. Gra i tak dawała mnóstwo frajdy, ale graficznie było po prostu mocno średnia.

Wracając do GT5, to nie podoba mi się, że tekstury asfaltu na mało której trasie są tak świetne jak w Prologue. Na trasach rajdowych to już w ogóle jest z tym cienko. Z daleka (podczas jazdy) prezentują się bardzo ładnie, ale na replayach i podczas prezentacji auta przed wyścigiem trochę rażą w oczy. Tsukuba np. wygląda obłędnie, ale asfalt nie jest na tej trasie powalający. Natomiast w Londynie poprawili asfalt względem Prologue. Co mnie bardzo pozytywnie zaskoczyło, a co myślałem, że będzie kiepskie to wyścigi w nocy. Wyglądają konkretnie przez fajne oświetlenie i przekozackie efekty jakie dają z daleka widoczne lampy innych aut. Chociaż nawet z bliska też robią wrażenie. Klimat wyścigów nocnych oddali wzorowo.

KKRT

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-09-2006
  • Wiadomości: 5 153
  • Reputacja: 18
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #24413 dnia: Listopada 26, 2010, 02:09:24 am »
obie gry gt5 i forza2 wygladaja plastikowo przy pgrach /
Tja ... To teraz sobie obejrzyj gameplay z Londynu z GT 5 i PGR 4 ...

bigdaddy

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 20-11-2008
  • Wiadomości: 213
  • Reputacja: 0
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #24414 dnia: Listopada 26, 2010, 02:15:51 am »
jakie wymagania wobec forzy jak już dwie wyszły na x360 zgarniając oceny nieosiągalne dla gt5 zaś trzecia za rok uderzy, to gt5 robili 6lat i wydali na nie 60mln $

Sugerujemy się ocenami? OK! W takim razie Uncharted 2, którego tak jedziesz na forum PE okazuje się być najlepszym exlusivem tej generacji. Ma średnią wyższą niż całe to Halo czy Alan Wake. A może jednak spojrzymy na sprzedaż...seria GT gniecie Forzę jak robaka. Albo wróćmy jeszcze do ocen...GT3 niszczy Forzę w takim razie.

oceny to jedno ale te oceny potwierdzają opinie zawiedzionych posiadaczy gt5 np: na PE. Zaraz pewnie napiszesz że PE syf i się nie znają.

nie o takie gt5 walczyłeś...

co ma u2 do aw lub gt3 do fm3 ? nie płacz i nie zmieniaj tematu, u2 na PE dałem 9/10 i dla mnie najlepszy ex ps3 który sobie cenie zaś u3 jest powodem dla którego trzymam jeszcze pleja w domu, Sony powinno dziękować że mają ND, znowu fail feisar  :lol:

Cytuj
PGR podczas gry nie wygląda już tak pięknie. Nie zrozumcie mnie źle, bo tą serię bardzo cenię i uważam za najlepsze wyścigi na X0 oraz jedne z najlepszych wyścigów Arcade ever. Jednak jak w pracy podpiąłem X0 pod 46" TV i odpaliłem PGR3, to się zawiodłem na oprawie AV. Gra i tak dawała mnóstwo frajdy, ale graficznie było po prostu mocno średnia.

mistrz...te foty to PGR4, cały feisar i jego wiedza o x360.
Gra na XO ciebie rozczarował ? kurcze zaskoczyłeś mnie. Średnia oprawa jak na 2007 gdzie na każdą trasę można wybrać 12  warunków pogodowych :lol:  tylu bajerów względem tras nie ma gt5 po 6latach pracy.

Wulfen

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2007
  • Wiadomości: 3 312
  • Reputacja: 49
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #24415 dnia: Listopada 26, 2010, 04:24:45 am »
Cytuj
mistrz...te foty to PGR4, cały feisar i jego wiedza o x360.
mialem pgr4 i mam gt5 prologue. porownujac w obu grach trase w londynie zdecydowanie lepiej wyglada w gt5 do tego w gt fps jest 2 razy wyzszy, jest lepsze aa i dwa razy wiecej samochodow.

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #24416 dnia: Listopada 26, 2010, 09:14:49 am »

nie o takie gt5 walczyłeś...


To się zgadza, bo dostałem znacznie lepszą grę niż oczekiwałem. Pomijając jej cały ogrom rozbudowania, to trzeba jasno napisać, że kariera nie nudzi tak cholernie jak w Forzie3 i co najważniejsze gra sama za gracza nie skręca. :lol: :lol: :lol:

PS. Oczywiście miałem na myśli PGR4. Wkradła się literówka. Tutaj dowód na to, że w pracy mam właśnie PGR4.

Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

Wiadomość scalona: [time]Listopad 26, 2010, 10:17:18 am[/time]
Cytuj
mistrz...te foty to PGR4, cały feisar i jego wiedza o x360.
mialem pgr4 i mam gt5 prologue. porownujac w obu grach trase w londynie zdecydowanie lepiej wyglada w gt5 do tego w gt fps jest 2 razy wyzszy, jest lepsze aa i dwa razy wiecej samochodow.

Wulfen zapomniałeś o tym, że on ma własny świat w który Gears of War 2 wygląda lepiej niż Uncharted 2, Forza 3 jest symulatorem i to najlepszym na rynku, a Kinect to wynalazek wszechczasów? :P
« Ostatnia zmiana: Listopada 26, 2010, 09:54:49 am wysłana przez BoBaN »

prart

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 31-03-2009
  • Wiadomości: 3 920
  • Reputacja: 95
  • PSN ID: prarts
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #24417 dnia: Listopada 26, 2010, 09:50:57 am »
Zabawnie się to czyta, dajecie chłopaki!!!!

KKRT

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-09-2006
  • Wiadomości: 5 153
  • Reputacja: 18
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #24418 dnia: Listopada 26, 2010, 10:08:32 am »
Jesli ktos nadal narzeka na grafe w GT 5 niech mi wrzuci cos co przebije to :)

« Ostatnia zmiana: Listopada 26, 2010, 10:12:43 am wysłana przez KKRT »

pankracy

  • ZMP-owiec
  • ****
  • Rejestracja: 18-03-2010
  • Wiadomości: 315
  • Reputacja: -11
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #24419 dnia: Listopada 26, 2010, 13:35:53 pm »
szkoda że panom z Polyphony chciało się robić jakieś kurva jarzeniówki w bloczku na jednej trasie, ale o wrzuceniu większej ilości aut premium albo ładniejszych tras nie pomyśleli...

Tomasz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 16-12-2009
  • Wiadomości: 3 106
  • Reputacja: 42
  • TUSKU CHYTRUSKU TY je**ny ZŁODZIEJU!!!!
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #24420 dnia: Listopada 26, 2010, 14:07:40 pm »
jakie wymagania wobec forzy jak już dwie wyszły na x360 zgarniając oceny nieosiągalne dla gt5 zaś trzecia za rok uderzy, to gt5 robili 6lat i wydali na nie 60mln $

Sugerujemy się ocenami? OK! W takim razie Uncharted 2, którego tak jedziesz na forum PE okazuje się być najlepszym exlusivem tej generacji. Ma średnią wyższą niż całe to Halo czy Alan Wake. A może jednak spojrzymy na sprzedaż...seria GT gniecie Forzę jak robaka. Albo wróćmy jeszcze do ocen...GT3 niszczy Forzę w takim razie.

oceny to jedno ale te oceny potwierdzają opinie zawiedzionych posiadaczy gt5 np: na PE. Zaraz pewnie napiszesz że PE syf i się nie znają.

nie o takie gt5 walczyłeś...

co ma u2 do aw lub gt3 do fm3 ? nie płacz i nie zmieniaj tematu, u2 na PE dałem 9/10 i dla mnie najlepszy ex ps3 który sobie cenie zaś u3 jest powodem dla którego trzymam jeszcze pleja w domu, Sony powinno dziękować że mają ND, znowu fail feisar  :lol:

Cytuj
PGR podczas gry nie wygląda już tak pięknie. Nie zrozumcie mnie źle, bo tą serię bardzo cenię i uważam za najlepsze wyścigi na X0 oraz jedne z najlepszych wyścigów Arcade ever. Jednak jak w pracy podpiąłem X0 pod 46" TV i odpaliłem PGR3, to się zawiodłem na oprawie AV. Gra i tak dawała mnóstwo frajdy, ale graficznie było po prostu mocno średnia.

mistrz...te foty to PGR4, cały feisar i jego wiedza o x360.
Gra na XO ciebie rozczarował ? kurcze zaskoczyłeś mnie. Średnia oprawa jak na 2007 gdzie na każdą trasę można wybrać 12  warunków pogodowych :lol:  tylu bajerów względem tras nie ma gt5 po 6latach pracy.
Przestań pie**olić tylko zagraj u jakiegoś kolegi troluu w GT5 a przestaniesz pie**olić głupoty, rzygać mi sie chce jak Cie widzę na tym forum.   :evil:

bigdaddy

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 20-11-2008
  • Wiadomości: 213
  • Reputacja: 0
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #24421 dnia: Listopada 26, 2010, 14:53:44 pm »
rzygaj na zdrowie dzieciaku, grałem godzinę dwa dni temu i to mi wystarczy, inaczej bym nie pisał o grafice która jest na 7/10   :lol: jedynie zostało mi obadanie gt5 na kiero


tak feisar znowu pobiegłeś żebrać o foto  :lol: pgr4 w pracy, x360 w pracy, chyba na czarno-białym CRT tam grasz
Cytuj
Gears of War 2 wygląda lepiej niż Uncharted 2, Forza 3 jest symulatorem i to najlepszym na rynku, a Kinect to wynalazek wszechczasów

nareszcie coś mądrego napisałeś, powoli dorastasz trollu  :P


Marciin

  • Proletariusz
  • *****
  • Rejestracja: 24-08-2005
  • Wiadomości: 442
  • Reputacja: 10
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #24422 dnia: Listopada 26, 2010, 15:05:26 pm »
rzygaj na zdrowie dzieciaku, grałem godzinę dwa dni temu i to mi wystarczy, inaczej bym nie pisał o grafice która jest na 7/10   :lol: jedynie zostało mi obadanie gt5 na kiero


tak feisar znowu pobiegłeś żebrać o foto  :lol: pgr4 w pracy, x360 w pracy, chyba na czarno-białym CRT tam grasz
Cytuj
Gears of War 2 wygląda lepiej niż Uncharted 2, Forza 3 jest symulatorem i to najlepszym na rynku, a Kinect to wynalazek wszechczasów

nareszcie coś mądrego napisałeś, powoli dorastasz trollu  :P




BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #24423 dnia: Listopada 26, 2010, 15:07:41 pm »
Losie okrutny jaki ty głupi jesteś. :o

Dobrze napisałeś, że jedyne co możesz zrobić to obadać GT5 u kumpla, a potem po 5 minutach gry wystawić tej grze ocenę. Na tyle cię maksymalnie stać lolku. Na miejscu tego kumpla włączyłbym ci wyzwanie Top Gear Lotusami i sprawdził czy potrafisz grać w symulatory, czy tylko w gry pokroju Forza, które same za gracza skręcają kierownicą. :lol: :lol: :lol:

Shaman

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 03-09-2006
  • Wiadomości: 523
  • Reputacja: 3
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #24424 dnia: Listopada 26, 2010, 15:23:53 pm »
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)


Cytuj
Something i came across when driving online in Forza 3
Jak ktoś ma bardzo wolne łącze to takie kwiatki się zdarzają.

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #24425 dnia: Listopada 26, 2010, 15:27:28 pm »
Po prostu za kierownicą Lotusa siedzi Darth Vader. :P

el becetol

  • Gość
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #24426 dnia: Listopada 26, 2010, 15:39:00 pm »
Po prostu za kierownicą Lotusa siedzi Darth Vader. :P

:lol:

Fajne by były takie wyścigi z mocami  8)

nakimushi

  • Gość
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #24427 dnia: Listopada 26, 2010, 15:46:07 pm »
obie gry gt5 i forza2 wygladaja plastikowo przy pgrach /
Tja ... To teraz sobie obejrzyj gameplay z Londynu z GT 5 i PGR 4 ...

nie musze nic ogladac bo mam gre

Unlimited

  • Gość
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #24428 dnia: Listopada 26, 2010, 16:06:24 pm »
Po prostu za kierownicą Lotusa siedzi Darth Vader. :P

:lol:

Fajne by były takie wyścigi z mocami  8)

Przecież są, BLUR I FM3 :P

@ Bigdaddy

Mógłbyś nie trolować na tym forum, jak nikt nie troluje w Waszym trochę zakłamanym świecie, czyli na Xboxonline. Jak dajesz 7/10 za grafę w GT5 to brak mi słów, ale wcale mnie to nie dziwi..anyway pozdrów fantastyczną ekipę "znawców" <---wiesz o kogo chodzi, na pewno się ucieszą :troll: :rotfl::-x
« Ostatnia zmiana: Listopada 26, 2010, 16:27:54 pm wysłana przez Unlimited »

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #24429 dnia: Listopada 26, 2010, 16:29:52 pm »
...anyway pozdrów fantastyczną ekipę "znawców" <---wiesz o kogo chodzi, na pewno się ucieszą :troll: :rotfl::-x

No weź nie pierd**, że ich jest więcej. o_0

juve26

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-12-2006
  • Wiadomości: 2 613
  • Reputacja: 20
  • 04.12.2006 - 16.08.2010 †
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #24430 dnia: Listopada 26, 2010, 16:31:40 pm »
...anyway pozdrów fantastyczną ekipę "znawców" <---wiesz o kogo chodzi, na pewno się ucieszą :troll: :rotfl::-x

No weź nie pierd**, że ich jest więcej. o_0

Wejdź kiedyś jeszcze na FPE i zobacz, co piszą w ich wersji system wars. Jakieś donsteryda zjebane i cała masa innych zaślepionych botów, co myślą, że mają rację we wszystkim :angel:

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #24431 dnia: Listopada 26, 2010, 16:49:17 pm »
Szkoda czasu i zdrowia Juve, ale dzięki za ostrzeżenie. Wspominał mi coś ziomek, że na PE xboty dostają wścieku macicy przez GT5. Jakby kij w mrowisko wbił.

Tomasz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 16-12-2009
  • Wiadomości: 3 106
  • Reputacja: 42
  • TUSKU CHYTRUSKU TY je**ny ZŁODZIEJU!!!!
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #24432 dnia: Listopada 26, 2010, 17:18:32 pm »
rzygaj na zdrowie dzieciaku, grałem godzinę dwa dni temu i to mi wystarczy, inaczej bym nie pisał o grafice która jest na 7/10   :lol: jedynie zostało mi obadanie gt5 na kiero


tak feisar znowu pobiegłeś żebrać o foto  :lol: pgr4 w pracy, x360 w pracy, chyba na czarno-białym CRT tam grasz
Cytuj
Gears of War 2 wygląda lepiej niż Uncharted 2, Forza 3 jest symulatorem i to najlepszym na rynku, a Kinect to wynalazek wszechczasów

nareszcie coś mądrego napisałeś, powoli dorastasz trollu  :P


Mówił Ci ktos kiedys ze masz na*rane tak w tym po*ebanym łbie ze ustawa tego nie przewiduje? xD

Juras

  • Sonoklap
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-10-2008
  • Wiadomości: 9 257
  • Reputacja: -9967
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #24433 dnia: Listopada 26, 2010, 17:25:08 pm »
« Ostatnia zmiana: Listopada 26, 2010, 17:28:32 pm wysłana przez Jurass »

nakimushi

  • Gość
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #24434 dnia: Listopada 26, 2010, 17:28:20 pm »


polecam zobaczyc od 2 minuty  :D
mario kart !

Tomasz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 16-12-2009
  • Wiadomości: 3 106
  • Reputacja: 42
  • TUSKU CHYTRUSKU TY je**ny ZŁODZIEJU!!!!
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #24435 dnia: Listopada 26, 2010, 17:30:06 pm »
Brawo Jurass, qurwa jesteś lepszy niż CBA :) Ciekawe co teraz powie nasz wykur**sty znawca Gt5 który nie ma ani jednego trofea z tej gry, a w swojego najukochańszego F3 nawet nie grał, tylko demo. xD

maniekz

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 27-10-2008
  • Wiadomości: 267
  • Reputacja: 1
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #24436 dnia: Listopada 26, 2010, 17:34:06 pm »
http://profile.mygamercard.net/bigdaddyyPL
http://us.playstation.com/publictrophy/index.htm?onlinename=bigdaddyPL




Termosiki w Alanie przerosły to calaczkujemy

W końcu kiedyś musiał sprawdzić czy te brednie co wypisuje o fordzy to prawda  :lol:

juve26

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-12-2006
  • Wiadomości: 2 613
  • Reputacja: 20
  • 04.12.2006 - 16.08.2010 †
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #24437 dnia: Listopada 26, 2010, 17:39:49 pm »
To mnie właśnie niszczy wśród botów z FPE, niby zagrywają się dzień i noc na tej najlepszej konsoli, a gamerscore lichy, jakby konsolę dwa miesiące mieli, czy odpalali ją raz na dwa tygodnie.

el becetol

  • Gość
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #24438 dnia: Listopada 26, 2010, 17:40:50 pm »
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

polecam zobaczyc od 2 minuty  :D
mario kart !

TY XBOCIE!!!!!!!!!!!!11111111111111111111 :evil:

Wiadomość scalona: Listopada 26, 2010, 17:43:22 pm
To mnie właśnie niszczy wśród botów z FPE, niby zagrywają się dzień i noc na tej najlepszej konsoli, a gamerscore lichy, jakby konsolę dwa miesiące mieli, czy odpalali ją raz na dwa tygodnie.

Xbot Bigdaddy na X360 ma więcej scora niż sonoklep Boban na PS3.
Tak tylko mówię.
« Ostatnia zmiana: Listopada 26, 2010, 17:43:22 pm wysłana przez el becetol »

juve26

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-12-2006
  • Wiadomości: 2 613
  • Reputacja: 20
  • 04.12.2006 - 16.08.2010 †
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #24439 dnia: Listopada 26, 2010, 17:47:56 pm »
Bigdaddy ma 390 acziwmentów, a Boban 376 pucharków, z czego chyba dawno już nie updateował swojego trophycarda, bo nie ma tam GT5 i BO :P Dodajmy jeszcze, że Marcepan grał na pleju, gdy jeszcze nie było na nim wsparcia pucharków, więc wywnioskować możemy, że jednak ma większego e-penisa od trolla bigdaddiego :mad: